Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Multimedia > Filmy

Notki

Filmy Gdy zdjęcia to za mało do akcji wkraczają filmy.

Odpowiedz
 
Opcje tematu
stary 19-01-2009, 22:02   #21
Master-Mada
Użytkownik Forum
 
Master-Mada's Avatar
 
Data dołączenia: 22 03 2007
Lokacja: Poznań

Posty: 251
Stan: Usunięty
Profesja: Master Sorcerer
Gildia: Sibuna
Świat: Morgana
Poziom: 162
Poziom mag.: 74
Domyślny

Mówię serio. Nad którą częścią się zastanawiasz?
Master-Mada jest offline   Odpowiedz z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 19-01-2009, 22:03   #22
Xevez
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 10 11 2008
Lokacja: Silesia Inferior

Posty: 1,026
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Xevezq
Profesja: Elite Knight
Świat: Pacera
Poziom: 174
Skille: 96/90
Poziom mag.: 8
Domyślny

a mi to w sumie zwisa i powiewa, jak się knightom nie podoba, to niech zrobią nową postać
Xevez jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 19-01-2009, 22:09   #23
Ziomalek'boss
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Master-Mada Pokaż post
@ 3up, 5up
A ilu knightów boci na afku i mają stały profit rzędu kilku, kilkunastu, a nawet więcej k przy przyzwoitym expie, a nawet nie siedzą przy kompie? Coś za coś.
no dobra ale ma on jakąś frajde z grania? Miałem 113ek a teraz na swoim MSie więcej frajdy mam od 60+ lvl... Taki ek to se może małpy/lizardy/żółwie bic i reszte potworków co schodzą na hita , a taki 113 ed to leje se frosty/dl/wrl/infernale/demce.
  Odpowiedz z Cytatem
stary 19-01-2009, 22:19   #24
ZapodajMuze
Użytkownik Forum
 
ZapodajMuze's Avatar
 
Data dołączenia: 10 08 2008

Posty: 562
Stan: Na Emeryturze
Domyślny

Panowie i panie profesje sa W OGOLE nie zbalansowane nie dosc ze mag jest najlepszy w pvp to najlepiej expi . Dla przykladu mam 57 lvl , mam kolege 49 palla i on sie cieszy jak uzyska wynik ok 55k/h , takze mam kolege 61 ek ktory wyciaga na zlowiach okolo 50-60k/h . Dodam ze ja robie na ancientach ok 90-100k/h czesto wychodzac na zero , na ancient ruins tomb 110k/h loteria z lootem (banshie ladnie czasami sypia) ale czasami plus czasami nie , stone tomb-2 125-130k/h waste 5-8k/h . Cos jeszcze ? Ale nie sorry , lepiej wprowadzmy tak jak xr3 chce 8 hp na lvl dla maga bo ma jeszcze zle (puknij sie w leb retardzie).
ZapodajMuze jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 19-01-2009, 22:25   #25
Ziomalek'boss
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny

up
te żółwie u ek to chyba z exori gran ;p bo ja 113 ek na bocie uzyskiwałem max 30-40k i to na najgłębszych jaskiniach (i tak bociłem tam bo ta profesja była tak do dupy że ją w końcu zmieniłem)

a i jeszcze dodając kolejny argument ms/ed nie musi skilowac miecha żeby na np 30 lvlu bic dragi bez waste po prostu wbija 30 lvl (a mi to zajeło 1 dzien , 2 noce na bocie) i je leje luzem.Dodatkowo skilowanie u ms/ed jest o wiele bezpieczniejsze np. koło banku w ankh nie ma żadnego monstera ani nie można żadnego zlurowac a jak przyjdzie GM to można miec ustawionego skrypta na to że postac się lognie od razu jak zobaczy GMa - i nic ci wtedy nie mogą zrobic.
  Odpowiedz z Cytatem
stary 19-01-2009, 22:43   #26
Master-Mada
Użytkownik Forum
 
Master-Mada's Avatar
 
Data dołączenia: 22 03 2007
Lokacja: Poznań

Posty: 251
Stan: Usunięty
Profesja: Master Sorcerer
Gildia: Sibuna
Świat: Morgana
Poziom: 162
Poziom mag.: 74
Domyślny

Nie przesadzaj, 30-40k/h taką postacią na żółwiach to się robiło na tibiach do 7.92. Poza tym jak logniesz gdy zobaczysz gma to właśnie mogą Ci coś zrobić
Master-Mada jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 19-01-2009, 22:44   #27
babcia666
Użytkownik Forum
 
babcia666's Avatar
 
Data dołączenia: 31 05 2006
Lokacja: Rybnik
Wiek: 32

Posty: 403
Stan: Niegrający
Profesja: Paladin
Świat: Pandoria
babcia666 ma numer GG 8011403
Domyślny

22:23 Skice [150]: que nooob

Heh.
Magowie prawie zawsze byli przegięci i prawdopodobnie tak zostanie, cóż zrobić, najlepiej zmienić profe(ja na tym lvl co ten ed wyciągam palem na północnych dragach w ank 50-70k/h góra, przy czym takowy ed może na frostach lekko klepać 100~k+ - życie). A Ci którzy narzekają że ms/ed jest do dupy chyba żyją 8.0/8.1 .
__________________
Limit sygnatury został przekroczony
O RLY?
babcia666 jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 19-01-2009, 23:26   #28
Xr3
Zbanowany
 
Data dołączenia: 29 12 2007
Wiek: 32

Posty: 1,169
Imię: Xeremon
Profesja: Master Sorcerer
Świat: Candia
Poziom: 140
Domyślny

Cytuj:
Dla przykladu mam 57 lvl , mam kolege 49 palla i on sie cieszy jak uzyska wynik ok 55k/h , takze mam kolege 61 ek ktory wyciaga na zlowiach okolo 50-60k/h . Dodam ze ja robie na ancientach ok 90-100k/h czesto wychodzac na zero , na ancient ruins tomb 110k/h loteria z lootem (banshie ladnie czasami sypia) ale czasami plus czasami nie , stone tomb-2 125-130k/h waste 5-8k/h .
Dzieci expa na godzinę.

Cytuj:
lepiej wprowadzmy tak jak xr3 chce 8 hp na lvl dla maga bo ma jeszcze zle
Dlaczego nie dodałeś, że miałem na myśli przypadek, w którym został by zabrany czar Utamo Vita? Moim zdaniem, osiem punktów życia na poziom, było by całkowicie trafnym posunięciem, biorąc pod uwagę, że sytuacja opisana w poprzednim zdaniu faktycznie miała by miejsce.

Cytuj:
(puknij sie w leb retardzie)
Nie.
Xr3 jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 19-01-2009, 23:28   #29
OldWerladyn
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 25 07 2008
Lokacja: Koło Wawy

Posty: 140
Stan: Niegrający
Imię: Werladyn
Profesja: Royal Paladin
Świat: Elysia
Poziom: 85
Skille: 89/63
Domyślny

E tam pindolicie... Knight też jest spoko ;] tylko trzeba mieć dobre skrypty
__________________
Przez CipSoft nima już pk'owania
OldWerladyn jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 19-01-2009, 23:31   #30
Don_Kustosz
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 01 01 2008
Lokacja: Tutaj

Posty: 702
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Knight
Gildia: Nie ma xd
Świat: Secura
Poziom: 70
Skille: 79/78;/
Poziom mag.: 6
Don_Kustosz ma numer GG 4243203
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez OldWerladyn Pokaż post
E tam pindolicie... Knight też jest spoko ;] tylko trzeba mieć dobre skrypty
To sie nazywa madry czlowiek ! XD
__________________
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Tharion Pokaż post
analizować się
Don_Kustosz jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 19-01-2009, 23:40   #31
Ziomalek'boss
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez OldWerladyn Pokaż post
E tam pindolicie... Knight też jest spoko ;] tylko trzeba mieć dobre skrypty
nie każdy chce tylko do końca życie botowac (choc muszę przyznac że ek na bocie postawiony ładnie kase zarabie ;p - np. robiąc 100k dziennie na małpach w miecha mamy 30 x 100 = 3000k - 3kk przeciętna wartośc 10 k na allegro to 2zł więc w miecha mamy 600zł! Niektórzy sobie w ten sposób dorabiają a pomyślcie jakby miec 3-4 konta (ta wiem trza miec 4 pacce ale miesięcznie to 30zł (za jedne konto) więc i tak od 1 postaci będziemy mieli 570zł - koszty prądu (tutaj już trzeba na inne konta to rozłożyc) ale i tak wychodzi że na np. 4 kontach miesięcznie mamy powyżej 2000zł :O Nie licze kosztów bota bo to jednorazowa zapłata i dosyc mała.W sumie to po jakimś czasie byłoby nas stac na np. lepszy net/lepszy komp i wtedy możemy miec jeszcze więcej kont = jeszcze więcej kasy. ;p GOLD FARM ROX
  Odpowiedz z Cytatem
stary 19-01-2009, 23:46   #32
aa_wymysl_cos
Użytkownik Forum
 
aa_wymysl_cos's Avatar
 
Data dołączenia: 19 01 2009
Lokacja: Jaworzno

Posty: 22
Stan: Na Emeryturze
Profesja: Elite Knight
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Master-Mada Pokaż post
Ale muszę też zaznaczyć po raz 2, że postacie magiczne nie mają takich możliwości bocenia na afku jak knighci, sytuacja zmienia się dopiero na wysokich lvlach i potrzebny jest elfbot
Nom elfbot to swoisty kombajn... Przy nim to nie ma znaczenia czy jesteś EK czy MS

btw
Knight bez bota to idiota!
baa
Char bez bota to idiota
aa_wymysl_cos jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 20-01-2009, 10:23   #33
Overlord
Użytkownik Forum
 
Overlord's Avatar
 
Data dołączenia: 25 09 2006
Lokacja: Wrocław

Posty: 81
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Master Sorcerer
Świat: Askara
Domyślny

Nie ma to jak przeliczyć wszystko w expie/h Już klimat Tibii jest zupełnie zepsuty przez to, że wszyscy expią nie dla zabawy tylko z rutyny Kiedyś wyruszyło się zabić 3-4 cyce dla relaksu i nie przeliczało się ile expa wbiło Wtedy był klimat a postacie zbalansowane dużo lepiej niż teraz. Ehh...szkoda gadać
Overlord jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 20-01-2009, 11:01   #34
poreda
Użytkownik Forum
 
poreda's Avatar
 
Data dołączenia: 18 08 2005
Lokacja: Łódź
Wiek: 33
Wpisy bloga: 2

Posty: 2,213
Stan: Na Emeryturze
Profesja: Royal Paladin
Świat: Iridia
Poziom: 205
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Ziomalek'boss Pokaż post
up
dobra ale znajdz mi 69 ek co będzie bił solo infernalisty i to bez waste oki?
a po co porownujesz ek do ed?
__________________
poreda jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 20-01-2009, 11:24   #35
Ziomalek'boss
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Overlord Pokaż post
Nie ma to jak przeliczyć wszystko w expie/h Już klimat Tibii jest zupełnie zepsuty przez to, że wszyscy expią nie dla zabawy tylko z rutyny Kiedyś wyruszyło się zabić 3-4 cyce dla relaksu i nie przeliczało się ile expa wbiło Wtedy był klimat a postacie zbalansowane dużo lepiej niż teraz. Ehh...szkoda gadać
ok to powiedz mi jaka frajda jest z bicia małp/żółwi na 100 ek?Bo ja na tym 69 lvlu miałbym sporą frajdę lejąc prawie najlepsze potwory w tibi klony wrli

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez poreda Pokaż post
a po co porownujesz ek do ed?
porównuję ich siłę (w przypadku ek to raczej słabośc...) bo chcę pokazac że ed/ms/rp jest o wiele lepszy od ek.
  Odpowiedz z Cytatem
stary 20-01-2009, 16:07   #36
Shass Enre
Użytkownik Forum
 
Shass Enre's Avatar
 
Data dołączenia: 28 06 2006
Lokacja: Ełk

Posty: 592
Stan: Na Emeryturze
Imię: Shass Enre
Profesja: Elder Druid
Poziom: 266
Poziom mag.: 90
Domyślny

#ktoś tam z góry
Co pisze o exp/h. Idę powiedzmy na demonę(wrle dla niekumatych) i mam 250/h na 2h hunta wydaję około 100k~ i nie zawsze się zwraca, ek 150lvl~ idzie na behe wydając tyle samo kasy na 2h ale ma 350/h góra dól po 4-5 behe i też nie zawsze sie zwraca. Wy jeszcze narzekacie? Do tego dochodzi bocenie gdzie się chce i kiedy chce i na czym chce(no osobiście nie widziałem ek żeby bocił na demkach tylko<wyjątek>)
#Ktoś odnośnie skilli
Tylko w moim przypadku 1% z 75% mlvl na 76 to jest tyle (promoted): 5h 39m 10s (1% = 5h 39m 10s)
u knighta 15:59 Shass Enre [150]: ile czasu wpada 1% skilla na 95~15:59 xxxxxxxx [17x]: z 94 na 95 to z 1.5h~
Wiec dalej będziecie przy tym, że ed/ms ma najlepiej?? Każda profa jest na swój sposób wyrównana. Ek dużo hp średnie dmg ogromna ilość cap. Ed/Ms mało hp mało cap duże hity(i żeby bić te duże hity to też trzeba mieć jako taki mlvl), Rp sporo hp sporo cap spore hity

Ostatnio edytowany przez Shass Enre - 20-01-2009 o 16:25.
Shass Enre jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 20-01-2009, 16:16   #37
Juzefek
Użytkownik Forum
 
Juzefek's Avatar
 
Data dołączenia: 11 06 2006
Lokacja: Stg
Wiek: 30

Posty: 1,098
Stan: Na Emeryturze
Imię: Po co
Gildia: to
Świat: czytasz?
Juzefek ma numer GG 6720333
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Ziomalek'boss Pokaż post
nie każdy chce tylko do końca życie botowac (choc muszę przyznac że ek na bocie postawiony ładnie kase zarabie ;p - np. robiąc 100k dziennie na małpach w miecha mamy 30 x 100 = 3000k - 3kk przeciętna wartośc 10 k na allegro to 2zł więc w miecha mamy 600zł! Niektórzy sobie w ten sposób dorabiają a pomyślcie jakby miec 3-4 konta (ta wiem trza miec 4 pacce ale miesięcznie to 30zł (za jedne konto) więc i tak od 1 postaci będziemy mieli 570zł - koszty prądu (tutaj już trzeba na inne konta to rozłożyc) ale i tak wychodzi że na np. 4 kontach miesięcznie mamy powyżej 2000zł :O Nie licze kosztów bota bo to jednorazowa zapłata i dosyc mała.W sumie to po jakimś czasie byłoby nas stac na np. lepszy net/lepszy komp i wtedy możemy miec jeszcze więcej kont = jeszcze więcej kasy. ;p GOLD FARM ROX
A bierzesz pod uwagę to, że cała kasa napewno nie zostanie sprzedana? Jka nie wierzysz to zobacz na allegro.pl i popatrz jak idzie sprzedasz kasy.
__________________
Juzefek jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 20-01-2009, 16:39   #38
Ziomalek'boss
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Shass Enre Pokaż post
#ktoś tam z góry
Co pisze o exp/h. Idę powiedzmy na demonę(wrle dla niekumatych) i mam 250/h na 2h hunta wydaję około 100k~ i nie zawsze się zwraca, ek 150lvl~ idzie na behe wydając tyle samo kasy na 2h ale ma 350/h góra dól po 4-5 behe i też nie zawsze sie zwraca.
hehe nie zawsze się ek zwraca? Chyba nigdy... On tam wastuje o wiele więcej no chyba że expi bez exori/exori gran , a druga sprawa że bez siochera to on tam nie wyrabia... Do tego nie widziałem nigdy 150 ek expiącego SOLO na behe a ms/ed/rp bardzo często ;p
  Odpowiedz z Cytatem
stary 20-01-2009, 17:13   #39
Erverse
Użytkownik Forum
 
Erverse's Avatar
 
Data dołączenia: 19 12 2007
Lokacja: Olecko

Posty: 2,259
Stan: Na Emeryturze
Erverse ma numer GG 9055526
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Ziomalek'boss Pokaż post
tak jak w temacie 69 ed hunci infernalisty solo (czasami jego kolega mu się wpierdzielał ;p) obyło się bez waste :O

loot ->3 skull staff , red poc , kaska , 2 zaczarowane kamyczki (a waste 5 bp mp + troszke softów

a tak offtopic ma ktoś inne filmiki z huntów na owych potworkach ? (infernalistach)

http://www.tibiacam.tv/cams.php?id=6ly57u96jvt2uyek
IN KEJS xD
Erverse jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 20-01-2009, 17:16   #40
Oini
Użytkownik Forum
 
Oini's Avatar
 
Data dołączenia: 22 05 2007
Lokacja: Kraków

Posty: 100
Stan: Na Emeryturze
Imię: Oini
Profesja: Elite Knight
Świat: Pandoria
Oini ma numer GG 1889736
Domyślny

HAHAHA najbardziej to mnie rozjebal ten Ziomalek~.

'on tam wastuje o wiele więcej no chyba że expi bez exori/exori gran'
Widac ze najwiekszy level jaki miales to 20. Jak moze knight bic behe z melee? n/c


@OT

Jak macie teraz plakac ze knight jest gorszy od maga to na chuj robiliscie knightow. Dla mnie sprawa jest jasna; masz rl life bierzesz knighta, nie masz rl life robisz sobie 100 sorka w miesiac, jestes super pro elo ziomek i kazdy w tibi Cie szanuje lecz nadal jestes cipka na rl.
Oini jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Odpowiedz


Użytkowników czytających ten temat: 1 (zarejestrowanych: 0, gości: 1)
 

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 09:11.


Powered by vBulletin 3