Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Forum ogólne > Updates

Notki

Updates Forum zawiera wszelkie informacje o najnowszym update oraz pod fora z informacjami o byłych update.

Zamkniety temat.
 
Opcje tematu
stary 16-11-2007, 16:11   #221
Faratiz
Użytkownik Forum
 
Faratiz's Avatar
 
Data dołączenia: 08 06 2007
Lokacja: Polnoc Polski
Wiek: 33

Posty: 65
Stan: Na Emeryturze
Imię: Faratiz
Profesja: Master Sorcerer
Świat: Arcania
Poziom: 54
Poziom mag.: 54
Domyślny

TY, ale patrz gdzies na pcozatku tematu wyczytalem ze knight bedzie sie elczyl uhem 100~ Jesli to prawda to jakie widzisz rozwiazanie? Jesli to nieprawda (oby) to nic sie nie zmeini Coprawda zamierzaja wprowadzic zaleznosc leczenia od mlvl co da duzo magom ale zabierze knightom, co by troszke nie mialo sensu to raz a dwa wiele ososb ma wlasnych druidow i sami sie zaopatruja w runy leczace i po wprowadzeniu potionow koszty hunta na chociazby demonak dla blokera tragicznie wzrosna.....albo konieczny bedzie mag do leczenia Okaze sie ale jak np ja mam ek 100~ i mam zapas 30bp uh to po upie co z nimi zrobie? Krach gieldowy?
__________________
NIE CHCESZ HACKA?
WEJDZ I POCZYTAJ! TO NIE BOLI ;P


KLICK!
Łatwy sposób na Owntibie i inne gówna
Faratiz jest offline  

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 16-11-2007, 16:14   #222
Xardas00
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 15 09 2007

Posty: 8
Domyślny

http://img68.imageshack.us/img68/4835/beztytuuiv3.jpg
Xardas00 jest offline  
stary 16-11-2007, 16:17   #223
Xardas00
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 15 09 2007

Posty: 8
Domyślny

http://img68.imageshack.us/img68/4835/beztytuuiv3.jpg
ile ma drag zycia xd ? i exori gran sieka jak na otsach
Xardas00 jest offline  
stary 16-11-2007, 16:23   #224
wojtek12345
Użytkownik Forum
 
wojtek12345's Avatar
 
Data dołączenia: 30 10 2007

Posty: 34
Stan: Aktywny Gracz
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Xardas00 Pokaż post
http://img68.imageshack.us/img68/4835/beztytuuiv3.jpg
ile ma drag zycia xd ? i exori gran sieka jak na otsach
Poare postów up ci pisze że jest błąd i klient sumuje obrażenia ten knight nie walnoł tyle.Stoły tam chyba 4 potworki podziel soipe to przez 4 i ci wychodzi ile w 1
wojtek12345 jest offline  
stary 16-11-2007, 16:28   #225
Evil Maul
Użytkownik Forum
 
Evil Maul's Avatar
 
Data dołączenia: 11 03 2005
Lokacja: Above cloud
Wiek: 34

Posty: 431
Stan: Na Emeryturze
Profesja: Elite Knight
Świat: Aldora
Poziom: 157
Poziom mag.: 9
Domyślny

Dziś na testserver skasowali z listy summonów : Fe
Co do potionów to...Ludzie ! śmiech na sali ! 8,7 k za bp potionów co mnie leczy 600 hp +/- niewiem co Cipsoft chce przez to zrobić może ma wprowdzić NPC Sell Asistant który bedzie runy i potiony dawał za friko ale to co oni teraz zrobili to czysta głupota . Albo zmniejszą ceny za bp great potionów lub zwiekszą ich leczenie albo 200 ek na open battle lub na bossach (takich jak Morg~ , Orsh~ lub Ghaz~ ) bedzie polegał tylko na druidach i sorcach , jeżeli nie to złoży sie jak szmata ;s
__________________
"Real power can't be given it must be taken"
Evil Maul jest offline  
stary 16-11-2007, 16:28   #226
Xzonixek
Użytkownik Forum
 
Xzonixek's Avatar
 
Data dołączenia: 11 05 2005
Lokacja: 3miasto
Wiek: 32

Posty: 845
Stan: Na Emeryturze
Świat: Real
Poziom: 154
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Pandorian technomancer Pokaż post


i bedzie tak jak powinno
- Knighci spowrotem na larva/rot/scarab/toad Cave
- palkowie na Tomby
- a my Elita Tibi (sorcerowie i druidzi) na nasze ulubione expowiska

nigdy wiecej palatajacych sie wybootowanych knightow i aroganckich palków a jak cos to lurnie sie im z dwa DL/Frost i do piachu xd
Ta już to widze jak ci odpuszcze d lair edron 120 rp, przed upem tam expilem (przed summer update), to i teraz bede expil... Tylko od wyższego lvla bede lazl na poi lub frosty i tyle... Hah i chce zobaczyc jak biedny sorc bedzie lapal 3 frosty na klate
__________________
18:31 Master of'Candia [250]: ty nie pisales o umiejetnosciach
18:31 Master of'Candia [250]: tylko os killu
18:31 Master of'Candia [250]: skillu*
18:31 Master of'Candia [250]: nie wiesz co piszesz?

:S
Xzonixek jest offline  
stary 16-11-2007, 16:43   #227
wrogonastawiony
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 22 07 2006
Lokacja: miast0 FxP

Posty: 1,014
Stan: Na Emeryturze
Imię: Namsto
Domyślny

@Leczenie miksturami

Jak ktos pisal wyzej, cipsoft nie jest na tyle głupi zeby leczenie miksturami zawsze bylo stałe. Bez przesady, 320 ek ma sie leczyc za 600hp placac 2x wiecej niz wczesniej za uha? Jezeli naprawde tak bedzie to powtarza sie sytuacja z lata ino w druga strone x)
__________________
~ Founder of the Ufs.pl ~
wrogonastawiony jest offline  
stary 16-11-2007, 16:44   #228
Sir Dark Archeon
Użytkownik Forum
 
Sir Dark Archeon's Avatar
 
Data dołączenia: 15 12 2005
Lokacja: Gdynia
Wiek: 45

Posty: 175
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Elder Druid
Świat: Grimera
Poziom: 133
Skille: 23/28
Poziom mag.: 74
Sir Dark Archeon ma numer GG 8764136
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Evil Maul Pokaż post
Dziś na testserver skasowali z listy summonów : Fe
Co do potionów to...Ludzie ! śmiech na sali ! 8,7 k za bp potionów co mnie leczy 600 hp +/- niewiem co Cipsoft chce przez to zrobić może ma wprowdzić NPC Sell Asistant który bedzie runy i potiony dawał za friko ale to co oni teraz zrobili to czysta głupota . Albo zmniejszą ceny za bp great potionów lub zwiekszą ich leczenie albo 200 ek na open battle lub na bossach (takich jak Morg~ , Orsh~ lub Ghaz~ ) bedzie polegał tylko na druidach i sorcach , jeżeli nie to złoży sie jak szmata ;s
E przesadzasz - zapoznaj sie dokladniej z wyjasnieniami Cips. Balansacja dotyczy tez potworow - wprowadzony jest system exhausta dla potworow. Nie bedzie juz tak ze taki Orsh ci sypnie combo w sekunde za 3000hp, beda bic mocniej ale bez spamu, co ma wyrownac szanse miedzy sila moba a zdolnoscia leczenia blokera.
Poza tym wyraznie widac ze Cipy wymuszaja gre w ekipach z druidem lub innym healerem - sorcem. Poprostu na bossa nie da sie pojsc bez zgranej ekipy i sporej ilosci healerow.

A - wszystkie typy broni 1h dla palkow maja obciety zasieg - z unlimited do 3-4 kratek nie ma juz tak ze pala rzuca spearem dalej niz strzela z kuszy czy luku.
Uzywanie broni 1h + tarcza daje bonus w postaci mozliosci blokowania stwora na tarczy ale kosztem zasiegu ataku.
To tak gwoli pognebienia palkow
__________________
!!!Hail Eternal Friendship!!!
Sir Dark Archeon jest offline  
stary 16-11-2007, 16:44   #229
Sir Emilio
Zbanowany
 
Sir Emilio's Avatar
 
Data dołączenia: 02 05 2005
Lokacja: Olsztyn
Wiek: 19

Posty: 814
Stan: Początkujący
Profesja: Royal Paladin
Świat: Refugia
Poziom: ^^
Skille: 1337
Poziom mag.: hm
Sir Emilio ma numer GG 6082309 Sir Emilio ma login Tlenu bartek_maly@tlen.pl
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Sir Dark Archeon Pokaż post
Kamyczki mozna normalnie kupic w sklepie - to zwykle small rubbies, emeralds etc lub wylocic z potworow. Ceny chyba takie jak do tej pory. Umagicznienie 1 kamyczka 300 gp - a styka chyab na ok 1000 ladunkow dla broni.
Ceny lf ci nie podam - maly regeneruje 100 i nie jest ograniczany lvl, sredni 300 hp i jedt od 55 lvl, najwiekszy 600 hp i jest od 80 lvl

nowe mf - maly 100, sredni od 55 lvl -200 duzy od 80 lvl 300

Obecnie ceny sa koszmarne ale pewnie beda obnizone tak by zbalansowac koszt huntow.

@up Hu'Hu
Zmieni - knajty bija srednio troche wiecej jesli uzywaja magicznej broni dostosowanej do potwora
Palki bija podobnie wiecej z magicznej amunicji + nowy czar obszarowy o zasiegu GFB i sile 100-250hp przy ~120 lvl i 23 mlv - czar dziala tylko na umarlaki na inne stwory jest bardzo slaby.

@down Faratiz
Ano prawda leczy sie 80-100hp na uha - jak sobie poradzi? Proste - druid moze jednoczesnie uzywac czarow/run atakujacych i leczyc siebie/blokera.
Uhy bede uzywane przez postacie magiczne do leczenia blokera - proste. No mozesz oczywiscie je tez wywalic jesli uznasz to za stosowne.

Tak czy siak zmiany zmuszaja do expienia/ huncenia mocnych stworow w teamach - koniec solo style.

Kamyczki -> nie 300 gp, 300 many. Mozna je swiecic w specjalnych miejscach, tylko sorcowie maja ta mozliwosc. Uh leczy mnie za ~150 hp, wiec jest aktualnie nic nie warty. Nowe potiony od many/hp nie lecza dokladnej ilosci HP/many. Maly to life fluid, sredni 150/~250, duzego nie moge uzywac jako palladyn.
Sir Emilio jest offline  
stary 16-11-2007, 16:48   #230
Pacz_knight
Użytkownik Forum
 
Pacz_knight's Avatar
 
Data dołączenia: 26 06 2007
Lokacja: Japonia
Wiek: 31
Wpisy bloga: 15

Posty: 1,712
Stan: Na Emeryturze
Profesja: Elite Knight
Świat: Calmera
Poziom: 50
Poziom mag.: 5
Domyślny

No to ja mam pare pytan. Ten up'date wiele namiesza mi w zyciu Tibijskim wiec nie wiem juz kim grac! No wiec tak:
1. Mam 41 EK'a. Czy mam kontynuowac gre nim? Bedzie cos ciekawego i nowego dla kina?
2. Mam 36 MS'a bez eq. Czy mam nim grac. Przeniesc eq i czy bardziej sie niem oplaca grac niz drutem?
3. Mam 13 druta czy mam nim wbijac lvl? Czy w tym upie dostanie cos wyjatkowego?
4. Czy sa jakies fajne nowe umiejetnosci/czary na takie lvl jakie mam postaci? xD Tak jak pisalem up, kim mi sie najlepiej bedzie grac w po updacie (chcialbym grac postacia magiczna ale niewiem ktora bo chce miec jakies nowe czary xd)

Pytania sa skierowane do tutorow ktorzy biara udzial w TS. Jesli mozna to dajcie jakies screeny z nowych terenow (mialy byc jakies lochy czy cus xD)
Pzdr for all.
Pacz_knight jest offline  
stary 16-11-2007, 16:51   #231
Macunio
Użytkownik Forum
 
Macunio's Avatar
 
Data dołączenia: 18 06 2007
Lokacja: Gdynia

Posty: 302
Stan: Na Emeryturze
Imię: Patrov
Profesja: Knight
Świat: Jamera
Poziom: 72
Skille: 82/80
Poziom mag.: 6
Domyślny

i co ja na 50 lv mam sie leczyc p 100 hp ?! pytam : pojeb*lo ?
byle 30 palek moze mnie zajebac.

Co do reszty sie nie wypoiem poniewaz to naraize tylko testy ale cos czuje ze sorck znowu bedzie pg i bardzo fajnie ze wkoncu postaxie magiczne sa postaciami magicznymi a nie tylko vis vis i vis , maja bardzo duzo czaro i to bardzo dobrze . Tylko te life potiony o0
__________________
nie jestem bardziej posłuszny beliarowi niż ty innosowi.

Bóg kocha idiotów, tylu ich stworzył. ""
Macunio jest offline  
stary 16-11-2007, 16:53   #232
Evil Maul
Użytkownik Forum
 
Evil Maul's Avatar
 
Data dołączenia: 11 03 2005
Lokacja: Above cloud
Wiek: 34

Posty: 431
Stan: Na Emeryturze
Profesja: Elite Knight
Świat: Aldora
Poziom: 157
Poziom mag.: 9
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Sir Dark Archeon Pokaż post
E przesadzasz - zapoznaj sie dokladniej z wyjasnieniami Cips. Balansacja dotyczy tez potworow - wprowadzony jest system exhausta dla potworow. Nie bedzie juz tak ze taki Orsh ci sypnie combo w sekunde za 3000hp, beda bic mocniej ale bez spamu, co ma wyrownac szanse miedzy sila moba a zdolnoscia leczenia blokera.
Poza tym wyraznie widac ze Cipy wymuszaja gre w ekipach z druidem lub innym healerem - sorcem. Poprostu na bossa nie da sie pojsc bez zgranej ekipy i sporej ilosci healerow.

A - wszystkie typy broni 1h dla palkow maja obciety zasieg - z unlimited do 3-4 kratek nie ma juz tak ze pala rzuca spearem dalej niz strzela z kuszy czy luku.
Uzywanie broni 1h + tarcza daje bonus w postaci mozliosci blokowania stwora na tarczy ale kosztem zasiegu ataku.
To tak gwoli pognebienia palkow

ej sorry ale Cipsoftowi "World of the Warcraft " z Tibii nie wyjdzie nigdy -.-'
__________________
"Real power can't be given it must be taken"
Evil Maul jest offline  
stary 16-11-2007, 16:58   #233
NightDevil
Użytkownik Forum
 
NightDevil's Avatar
 
Data dołączenia: 16 08 2007
Lokacja: Thais

Posty: 26
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Master Sorcerer
Świat: Guardia
Poziom: 114
Skille: Duże
Poziom mag.: 69
Domyślny

Da ktos jakies ssy z czarami od sorca
__________________
NightDevil jest offline  
stary 16-11-2007, 17:01   #234
Ok'rzes
Użytkownik Forum
 
Ok'rzes's Avatar
 
Data dołączenia: 07 08 2007
Lokacja: Jelenia Góra

Posty: 553
Stan: Na Emeryturze
Profesja: Paladin
Świat: Hiberna
Poziom: 10
Skille: 420
Poziom mag.: 10
Ok'rzes ma numer GG 6156548
Domyślny

I jak na ch** pallek ma się leczyć normall i medium l. fluidem !? ... nie mam pytań... Pozdr... ? ;<
Ok'rzes jest offline  
stary 16-11-2007, 17:05   #235
kllemens
Użytkownik Forum
 
kllemens's Avatar
 
Data dołączenia: 20 04 2007

Posty: 59
Stan: Na Emeryturze
Imię: kllemens
Profesja: Sorcerer
Świat: pacera
Poziom: 100
Skille: 18/26xD
Poziom mag.: 65
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Faratiz Pokaż post
np ja mam ek 100~ i mam zapas 30bp uh to po upie co z nimi zrobie? Krach gieldowy?
to nie ma co wzlekac brac jakiegos ms(nie ed) na hydry i zeby zurzyc moze cos poleci to sie zwroci albo szybko opchnac puki ceny sa odpowiednie
kllemens jest offline  
stary 16-11-2007, 17:06   #236
Faratiz
Użytkownik Forum
 
Faratiz's Avatar
 
Data dołączenia: 08 06 2007
Lokacja: Polnoc Polski
Wiek: 33

Posty: 65
Stan: Na Emeryturze
Imię: Faratiz
Profesja: Master Sorcerer
Świat: Arcania
Poziom: 54
Poziom mag.: 54
Domyślny

Po przeanalizowaniu sytuacji stwierdzam ze system potionkow zajebiaszczo utrudni gre knightom zahcecajac do gry porofesjami magicznymi A ja zepsulem mojego msa

Rada dla knightow: zarabiajcie ile mozecie i kupujcie eq bo po upie all ebdziecie wydawac na hunty!!!
__________________
NIE CHCESZ HACKA?
WEJDZ I POCZYTAJ! TO NIE BOLI ;P


KLICK!
Łatwy sposób na Owntibie i inne gówna
Faratiz jest offline  
stary 16-11-2007, 17:19   #237
Jeru
Użytkownik Forum
 
Jeru's Avatar
 
Data dołączenia: 08 08 2006
Lokacja: Radom

Posty: 1,475
Stan: Na Emeryturze
Domyślny

Imfao!Tak wszystko to przeżywacie jakby Tibia była całym Waszym życiem lol... Będzie jak będzie, zostaną przy swoich profesjach Ci, którzy naprawdę potrafią grać,a nie tak jak przy poprzednim Upie [wszyscy na ek/rp, a teraz wszyscy na ms/ed] przerzucą sie tam gdzie niby "łatwiej".
Ja to się jedynie zastanawiam nad tym, w jaki sposób umieszczę tyle czarów na hotkeyach;]] Pzdr.


M&M and Nabsonn
Won od Wrl!!! xd

Czyżbym czegoś nie napisał?\/ ;s

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Szafa Pokaż post
a ja sie cieszę ze wszystkie nooby pójdą na ed/ms bo expowiska dla palla się zwolnią, a dzisiaj znowu zaczynam moim rp grać którym grałem zanim go ulepszyli, po tym jak go ulepszyli i teraz jak mi każą sie leczyć jakimś gównem i tyle.
______________________________________

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Psycho-Tata Pokaż post
Juz nie moge sie doczekac updatu... znowu na zolwiach pustki... ahh... to kocham ;*
A co?Bocik i jazda?Niech na razie minie ban za mc use;]
__________________
Niektórzy nienawidzą mnie, bo niczego im nie zazdroszczę...

Ostatnio edytowany przez Jeru - 16-11-2007 o 17:36.
Jeru jest offline  
stary 16-11-2007, 17:24   #238
Sir Dark Archeon
Użytkownik Forum
 
Sir Dark Archeon's Avatar
 
Data dołączenia: 15 12 2005
Lokacja: Gdynia
Wiek: 45

Posty: 175
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Elder Druid
Świat: Grimera
Poziom: 133
Skille: 23/28
Poziom mag.: 74
Sir Dark Archeon ma numer GG 8764136
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Evil Maul Pokaż post
ej sorry ale Cipsoftowi "World of the Warcraft " z Tibii nie wyjdzie nigdy -.-'
Mylisz sie - Tibia bedzie Tibia - ulepszona.
Ci ktorym sie nie spodoba -odejda - reszta sie dostosuje, a na miejsce tych ktorzy odeszli przyjda nowi ktorym nowa wersja Tibi bedzie bardziej sie podobac od starszych.
A teraz zapodam wam cos - wypowiedz jednej z slawniejszych postaci w Tibi notabene nie drut ani nie sorc...

"...Tak naprawde nie rozumiem tych wszystkich ludzi ktorzy sa rozgoryczeni nowa Tibia.. Przeciez w koncu gra robi sie zespolowa.. nastawiona na wspolprace. Powiedzcie mi ile potworow a grze jest na tyle silnych ze srednio bije wiecej niz 600 hp w kazdym hicie? Kilka i to tylko okazjonalni bossowie silnych potworow i sa to wkoncu legendarne i najsilniejsze potwory w Tibi, bossy, rozne demony, niektore POI monstery... Jako takie nie powinny byc huncone solo lecz w dobrze zgranych ekipach.
Placzesz bo nie bedziesz mogl solo expic na frostach czy POI dlls majac slabsze mozliwosci leczenia? Oki - popros druida lub sorca by ci pomogl. Coz jesli byles bezmozgiem ktory expil solo tylko dla glupiego PGmingu jako knajt czy pallek i caly czas wysmiewales sie z uwalonych drutow i sorcow jacy to oni bezndziejni , to masz problem - bo nikt z nich teraz nie bedzie chcial ci pomoc , nikt z toba nie pojdzie na wspolnego hunta... Life is brutal...
Ta gra to nie tylko solo expienie i PG. A jesli juz chcez byc "samotnym wilkiem" to oki - expij na slabszych potworach albo rusz glowa i wykozystaj wszystkie mozliwosci jakie daje gra i odwaz sie podjac ryzyko i stanac do walki z najsilniejszymi potworami zyskujac uznanie i szacunek graczy.
Mozesz tez pojsc na latwizne i udowodnic ze faktycznie byles bezmozgim dzieckiem update i odejsc z gry lub z zloscia i nienawiscia do Cipsoftu zmienic postac.

Rycek dalej bedzie najbardziej wydajna postacia do blokowania z 1 powodu. Jego mozliwosci defensywnych i ogromnej ilosci zycia ktora dalej moze byc latwo uzupelniania - z pomoca innych graczy.
Magowie dalej maja do tylu na tym polu bo moga walczyc tak dlugo jak dlugo starczy im many i na ile pozwala ich sila czarow.
Teraz wreszcie gra zaczyna stawiac na roznorodnosc, na strategie i taktyke walki a nie tylko na glupiej brutalnej sile. Teraz liczyc sie bedzie wspolpraca kazdej z profesji. Tylko zgrane zespoly graczy roznych profesji, graczy ktorzy sie wzajemnie znaja i sobie ufaja beda silni, duzo silniejsi niz do tej pory. Z drugiej strony ludzie ktorzy nie umieja wspolpracowac ze soba, sa na straconej pozycji.
Dla mnie i dla wielu podobnie myslacych obecne zmiany uczynia gre lepsza - duzo lepsza....""

I ja mysle tak samo. Ci ktorzy nie umieja sie dostosowac - coz poprostu MACIE PECHA.
Pozdrawiam
__________________
!!!Hail Eternal Friendship!!!
Sir Dark Archeon jest offline  
stary 16-11-2007, 17:24   #239
Psycho-Tata
Użytkownik Forum
 
Psycho-Tata's Avatar
 
Data dołączenia: 20 02 2007
Lokacja: Chodzież

Posty: 158
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Kams
Profesja: Elite Knight
Gildia: Inshon
Świat: Furora
Psycho-Tata ma numer GG 5660601
Domyślny

Juz nie moge sie doczekac updatu... znowu na zolwiach pustki... ahh... to kocham ;*
Psycho-Tata jest offline  
stary 16-11-2007, 17:25   #240
Szafa
Użytkownik Forum
 
Szafa's Avatar
 
Data dołączenia: 16 03 2005
Lokacja: inąd

Posty: 230
Stan: Aktywny Gracz
Domyślny

a ja sie cieszę ze wszystkie nooby pójdą na ed/ms bo expowiska dla palla się zwolnią, a dzisiaj znowu zaczynam moim rp grać którym grałem zanim go ulepszyli, po tym jak go ulepszyli i teraz jak mi każą sie leczyć jakimś gównem i tyle.
Szafa jest offline  
Zamkniety temat.


Użytkowników czytających ten temat: 1 (zarejestrowanych: 0, gości: 1)
 

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 19:10.


Powered by vBulletin 3