Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Inne > tibia.pl - opinie, sugestie, błędy, itp.

Notki

tibia.pl - opinie, sugestie, błędy, itp. Tutaj możesz wyrazić swoją opinię na temat strony, wskazać błąd i zasugerować czego brakuje.

Zamkniety temat.
 
Opcje tematu
stary 25-07-2004, 01:24   #61
Termbest_pol
Użytkownik Forum
 
Termbest_pol's Avatar
 
Data dołączenia: 28 02 2004
Lokacja: Łódź
Wiek: 33

Posty: 163
Domyślny

1) 28 Luty 2004, Nie mam żadnych osiągnięć w Moderowaniu, Ale za to w tibi się uzbierało
2) Name Glock termbest , Lvl 43 , Paladynek , Secura
Tibia Rules Czytałem dużo razy a więc znam zasady
3) Gdyż już tutaj trochę jestem, I chciałbym Pomóc Wam Userem takim, jakim ja narazie (może nadal) Jestem
4) Tak Zgadzam się na Spędzanie Części swojego czasu na moderowanie Z 2 Zagadnieniem to mogę być nawet specjalistą, Tak
5) Wiek 15 Lat Imię: Jacek (w październiku dopiero no, ale .. )
Zainteresowania to: Tibia rzecz jasna A także Web masterstwo i Banerki Flashe itp. To, co dotyczy komputera W szkole po japońsku "Jako tako" Z Informatyki: 6 Z WF: 6 A reszta 4 No i tam jeszcze jakieś 5
6) Historia z "Lustereczko powiec przecie ... "
Tak Sadze .... Idę do lustra i ..
-Jacek Jacek? Nadajesz się?
- Hm... Tak!!
-Aha No to Git Teraz Tylko Muszą zdecydować inni
- Ech.. Zobaczymy Siła wyższa
__________________
hread.php?t=41419
Termbest_pol jest offline  

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 25-07-2004, 02:31   #62
Radello
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 04 10 2003

Posty: 123
Radello ma numer GG 2417790
Domyślny

1)Jestem na tym forum bardzo długo z kilka dobrych miesięcy.Hmm.. startowalem już raz na modka ale się nie udało więc próbuje jeszcze raz...
2)33lvl elite knight uwazam za swoje osiągniecie to ze na 30lvl zablokowłem hero.24lvl elder druid 50mlvl
3)Chciałbym zostać modkiem dlatego że mam sporo wolnego czasu, i lubie być kimś (po co mam kłamać modek niema tajemnic)
4)I tam spędzam tu dużo czasu więc zgadzam się a jeśli chodzi o te dziwne tematy to postaram sie jak najlepiej pomóc.
5)16lat interesuje sie giełdą walutową,w szkole mam srednia 3.0 i taka mi starczy
6)Sami mnie ocencie, ale ja myślę że się nadaje.
Radello jest offline  
stary 25-07-2004, 05:02   #63
mixim
Użytkownik Forum
 
mixim's Avatar
 
Data dołączenia: 25 07 2004
Lokacja: Fantasy

Posty: 47
mixim ma numer GG 4684801
Domyślny

1)Tutaj zaglądam często jako gość.Często zaglądałem na forum gery.pl.
2)30 lvl. Knight Gram w tibie od 1 roku.wczesniej mialem 2 postacie
3)mam dużo wolnego czasu i dużo cierpliwości.Męczy mnie jak niektórzy ludzie nie wiedzą o co chodzi więc chce pomóc.mam 5 z polskiego .
4)Rozumiem dziwne tematy i pytania bo sam kiedys się pytałem.Mam dużo wolnego czasu .
5)15 lat zainteresowania:Tibia/net/dziewczyny.Uwielbiam spędzać czas z przyjaciółmi.Średnia w szkole 4.5 .
6)Wszystko należy do was.
__________________
Knight lvl. 41
Isara
mlvl. 5
Skills 72/70

Best Monster :
Best Solo Monster:

Hail Society of Jah
mixim jest offline  
stary 25-07-2004, 09:05   #64
GooMiS
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny Moderator :> hmmm to brzmi ciekawie ;-)

zaczynijmy od początku wg. podanego planu
1. Jestem stosunkowo dawno zarejestrowanym użytkownikiem forum i nie mam wielu postów na swoim koncie, jednak ludziom staram sie pomagać na gg, gdyż ciągle rosnąca ilość odpowiedzi o tej samej treści po prostu mnie irytuje i nie ma sensu dodawac nowej, traktującej praktycznie o tym samym.
2.
- Veridox (Knight 14 lvl Valoria)
- Palladynek (Pal 15 lvl Valoria)
- Naroxux (Dru 27 lvl 42 Mlvl Valoria [Elder Healer of the Kingdom of the Winds])
- Xeriw (Sorc lvl 10 Mlvl 13 Valoria)
3.
Chciałbym zostać moderatorem gdyż wieksza ilość osób moderujacych dane forum to większa dokładność odnosząca sie do "czyszczenia" tego fora, Większa pewność iż posty i tematy zakładane są zgodnie z regulaminem. Jednym słowem odpowiednich ludzi na odpowiednim miejscu nigdy nie za dużo ;-)
4.
Sam osobiście sądze że poradze sobie z tym wyzwaniem, ryzykuje gdyż czytanie niektórych temaów może spowodować trwały uraz na psychice, ale coż ryzyko zawodowe
5.
Imie-Bartek
Nazwisko-*********
Wiek-17 lat
Zainteresowania- gry mmorpg, D&D, muzyka, anime
Postepy w szkole-"otrzymał/a promocję do klasy drugiej" ;-)
6.
Jak napisałem wyżej sadzę że się nadaje
 
stary 25-07-2004, 09:17   #65
kamyk93
Użytkownik Forum
 
kamyk93's Avatar
 
Data dołączenia: 14 05 2004
Lokacja: Iława
Wiek: 31

Posty: 91
kamyk93 ma numer GG 1598897
Domyślny

1)Na tym forum jestem dość długo,sukcesów zbytnich to nie mam,ale lubię pomagać newbie
2)był 20 level Rex mix ale po hacku redskull i 15 i Norlan 26 level oddałem postać koledze bo (patrzcie temat tibia porażkam,co i jak z H
3)Chcę zostać modkiem ponieważ lubię pomagać newbie i nawet n00bom, po prostu jak ktoś sięcoś pyta a nawet jak nie wiem dokładnie to napisze że"ale to może być to raczej choć nie bądź pewny"zawsze odpowiem na dane pytanie
4)Tak,tak,tak i tak to robie a teraz z tibiąskończyłem to hohoho....krótko:forum forum forum forum
5)lat 11(ble po co dałem taki nick ) muzyka,tibia,średnia 5.2 sześć z polaka i matmy
6)Taaaaaak.....
__________________
You end Bp of Hmm
kamyk93 jest offline  
stary 25-07-2004, 09:25   #66
behama
Użytkownik Forum
 
behama's Avatar
 
Data dołączenia: 22 07 2004
Lokacja: Gdzie dolina sie zaczyna :<

Posty: 165
Domyślny

[b]1) Postowałem na tibia.pl i na tibia.xx.pl przez dłuższy czas ale na taki konkurs sie niezałapałem .
2) Mam postac paladyna lvl :51 skille cos okolo 85/60+.
3) Chcem pomagać team'owi tibia.pl !! )
4) Tak, tak i tak zgadzam sie na wszystko .
5) mam 19 lat. Iteresuje się tibią netem i komputerami oraz sportem, graniem na gitarze zdałem mature z angola na 5 a z polaka na 3 ) .
6) Nadaje sie ).

Z gury wielkie THX ! ! !
__________________

forum o tibii
www.wotd.prv.pl rejestrowac sie please
*
behama jest offline  
stary 25-07-2004, 10:17   #67
kamil20
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny

1) Nie jestem zarejestrowany, ale codziennie przeglądam kazde forum , jak i tibia.pl i tibia .xx.pl.
Byłem moderatorem forum tibia.xx.pl

2) Gram po to zeby pomagac ludziom poznajacym tibie, daze zeby sie stać tutore, a potem counsellor`em, na GM mi nie zalezy, aczkolwek przydaloby sie

3) chce zostac moderatorem na innym forum, sprobowac swego doświadczenia na innym forum, poznac nowych ludzi, jak sie wypowiadajom, poprawiac, dodawac swoje opinie, karac itp ( chodz te pierwsze mozna robic jak sie zarejestrujesz )

4) W pelni sie zgadzam, poswieceic caly swoj czas ( codziennei siedze srednio 7 fodzin na necie , a 4 godziny przegladajac kade forum. Bede robic wszystko czego zodajom i wymagajom "starzy" ( sorki za to ) moderatorzy.

5) heh....mam 17 lat ( juz za rok matura ) Interesuje sie informatyka, fantastyka, ogolnie netem i komputerami . aha.....w szkole jade nd 4 czasem som 5 ale ogólnie na 4.

6) mysle ze sie nadaje, ale to od poprzednich moderatorów zalezy czy stane sie na tym forum moderatorem, czy bede godny, WYBÓR NALEŻY DO WAS.
pozdrowianie dla modów&adminów, I życze powodzenia wszystki chetnym
 
stary 25-07-2004, 10:43   #68
zajcev
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny

1) Jestem moderatorem na forum www.tibia.xx.pl
2) Mam postaci multum, sorcerera na 21 mag lvl 47, knighta lvl 46 mag lvl 5 skille 70/70.Paladyna lvl 25 skille 65/xx mag lvl 12. etc.
3) Chce zostać moderatorem bo to jest moje marzenie życiowe, zawsze chciałem być modkiem, na tibia.xx.pl dużo zrobiłem, a sądze żę tutaj przyda się ktoś taki jak ja.
4) Za takie rzeczy dostawałem wyróżnienia na tibia.xx. Mądre wypowiedzi na głupie tematy. Średno spędzam 3-4 godziny dziennie na forum.
5) Mam na imię Przemek, 15 lat, szedłem o rok wcześniej do szkoły, teraz skończyłem gimnazjum ze średnią 5,6. Lubie grać w tibie i interesuje się HTML'em
6) Nadaje się na te pozycję, moim zdaniem. Moje wypowiedzi są kompletne i zadowalające na innych forum. A tutejsze podoba mi się najbardziej więc chciałbym być tu modkiem.
Prosze nie patrzcie na date założenia mojego konta bo właśnie je zrobiłem. Ale jestem doświadczonym użytkownikiem forum. Na tibia.xx.pl i na tibia.gery miałem po 1k postów inteligentnie napisanych.
Na tym kończę, wybierzcie mnie plx
 
stary 25-07-2004, 11:02   #69
Dan the Automator
Dobo Srobo
 
Data dołączenia: 23 07 2003

Posty: 2,368
Domyślny

@Zajcew
[10:53] <Ene> jak chuj
[10:53] <Hukeram> LOL
[10:53] <Hukeram> jak oni sa modernatorami
[10:53] <Hukeram> to ja jestem...
[10:53] <Hukeram> hm...
[10:53] <Hukeram> to ja jestem kamsz
~~~~
[10:54] <Ene> zajcew w 1 dzien nabil 80+ postow
[10:54] <Hukeram> hrhr
[10:54] <Hukeram> Dobo
[10:54] <Ene> i wszyscy go zjebali i od tej pory sie nie pokazuje u nas


Bananik?

BTW
[11:06] <Dobo> 6) Nadaje się na te pozycję, moim zdaniem. Moje wypowiedzi są kompletne i zadowalające na innych forum. A tutejsze podoba mi się najbardziej więc chciałbym być tu modkiem.
[11:06] <Dobo> Prosze nie patrzcie na date założenia mojego konta bo właśnie je zrobiłem. Ale jestem doświadczonym użytkownikiem forum. Na tibia.xx.pl i na tibia.gery miałem po 1k postów inteligentnie napisanych.
[11:06] <Ene> dawaj
[11:06] <Hukeram> lol
[11:06] <Hukeram> lol
[11:06] <Hukeram> lol
[11:06] <Ene> LOL
[11:06] <Hukeram> hauhuahauhauahuahuahuauh
[11:06] <Ene> LOL
[11:06] <Hukeram> nieee
[11:06] <Ene> LOL
[11:06] <Hukeram> Dobo
[11:06] <Ene> O KURWA
[11:06] <Hukeram> dzieki
[11:06] <Hukeram> faza
[11:06] <Hukeram>
[11:07] <Ene> jaki koles


~Oto jak tibia.xx reaguje na twoje podanie ~

@Kamil20
[10:54] <Hukeram> u nas tylko ja i kamsz to kamile ;p
[10:54] <Hukeram> tylko ja to moder
...
[10:54] <Hukeram> a na tibia.pl mam nick Hukeram

Ban?

Przykro mi, źle trafiliście, bo mam kontakt ze ludźmi z tibia.xx.pl. Jesteście zdyskwalifikowani (oczywsite chyba...) i mam nadzieje że dostane pisemne przeprosiny za próbe podszywania się pod kogoś, kim się nie jest. O banie jeszczre pomysle~
Dan the Automator jest offline  
stary 25-07-2004, 11:16   #70
Kllos
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 25 07 2004

Posty: 6
Domyślny

Witam

zaciekawily mnie wypowiedzi tych dwoch akórat siedze na irc i widze jak huker szydzi sobie z was...

o ile mi wiadomo niema takich modow na tibia.xx i z pewnością niebędzie, dodatkowo niezdaje mi sie aby jakiemu kolwiek modowi chciało się usuwać głupoty na dwóch forach jednoczesnie.... pozdro 4 dobo i reszty

pozdrawiam/uzdrawiam Kllos
Kllos jest offline  
stary 25-07-2004, 11:41   #71
Kukter
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 11 03 2004

Posty: 3
Kukter ma numer GG 7387727
Domyślny Welcome !

Oznajmiam Ze Ja Kukter von costam zglaszam podanie o zezwolenie mnie byc modem.

Odpowiedz na pytanie 1: Doswiadczenie mam duze hyba nawet mam 2 posty.Przegladam te forum od kiedy komputer pojawil sie w naszym powiacie (z internetem).

Odpowiedz na pytanie 2: Doswiadczenie w tibi hmm
Wyszlem z wyspy nowicjuszy zwana Rookguardem.

Odpowiedz na pytanie 3: A czemu nie ? Chcem pomoc takim samym nowicjuszom jak ja i sie z nimi zaprzyjaznic

Odpowiedz na pytanie 4: Zgadzam sie na posiwecenie czasu . I tak przewaznie niemam co robic oprucz dojenia tej krowy "Krasuli"

Odpowiedz na pytanie 5: Mam 15 lat,mieszkam w powiecie bialostockim, niezdalem 2 razy (ta glupia nauczycielka od geografi), Lubie zolty ser,udka z koguta,
muzyke :disco polo r0x !!! , i lubie doic krowe czasami byka

Odpowiedz na pytanie 6: Yyy Osleplem , (ale ja bede dobry )
Kukter jest offline  
stary 25-07-2004, 12:25   #72
Triciol Pogromca
Użytkownik Forum
 
Triciol Pogromca's Avatar
 
Data dołączenia: 12 01 2004
Lokacja: Jeszcze nie znalazles?

Posty: 266
Triciol Pogromca ma numer GG 1435265
Domyślny

1. Siedze na forum od prawie poczatku mojej gry czyli chyba od Stycznia-Lutego
2. Mam duzo postaci wszystkie na mainie najlepsza to elite 30 lvl Ruberaorac Druid 15 lvl 35mlvl Rubera
3. Nie bylem nigdzie modem bo sie tym nigdy nie interesowalem
3. Chce pomagac ile moge ludzia mniej wtajemniczonym. Dawac upomnienia . Usuwac i zamykac glupie tematy.
4. Czasu mam duzo bo chodze do gimnazjum. Na forum jestem czesto lecz zadko sie wypowiadam bo po co pisac bez sensu.
5. Szkola hmm...W podstawowce mialem w kazdej klasie pasek.
6. Zgadzam sie poswiecac.
7. Te upomnienia jedno za to ze chcialem kupic chara ale to juz dawno teraz wiem ze nie wolno a drugie za to ze sie wypowiedzialem w dziale zdjecie Gratz+Ja bym go zabil czyli jak wiekszosc ludzi (chodzilo o to ze koles wyzucil lootbaga tych co zamieszczali zdjecia do wody). A to podobno byla calmera o czym nie wiedzialem
8.Interesuje sie: Informatyka rpg, Metalem i innymi zecami ale nie umiem sie teraz skupic
9.Co do gramatyki itp. To mialem 5 w kazdej klasie z polskiego, z dyktand wiekszosc 5 chyba ze byly na pamiec.
__________________
r3t1r3D
Nick na Forum jest troche irytujący , wiem ;\ trudno. 1 char ;]
Triciol Pogromca jest offline  
stary 25-07-2004, 12:40   #73
Kennypl
Użytkownik Forum
 
Kennypl's Avatar
 
Data dołączenia: 04 12 2003
Lokacja: Port Hope
Wiek: 38

Posty: 139
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Jerinafu
Profesja: Royal Paladin
Gildia: Unique
Świat: Libera
Poziom: 40
Kennypl ma numer GG 6663826
Domyślny

1. 04 grudzień 2003 r.
2. Gram ponad rok:
Jerinafu ( palladyn lvl 21 )
Lord rune maker ( druid lvl 18 )
Tixide ( knight lvl 12 )
3. Głupie pytanie. 8)
4. Tak, tak, tak.
5. 19 lat, Tibia, Diablo 1, a średniej nie bede pisal.
6. Tak. :rolleyes:
Kennypl jest offline  
stary 25-07-2004, 13:42   #74
damianek99
Użytkownik Forum
 
damianek99's Avatar
 
Data dołączenia: 25 07 2004
Lokacja: Ab'dendriel
Wiek: 31

Posty: 31
Domyślny Zgłoszenie

1)Niestety nie mam doświadczeń w żadnym forum.
2)W Tibie gram od mniej więcej pół roku ale uważam że dobrze mi idzie.Moim zdaniem wiem o tibii tyle ile narazie powinnienem wiedzieć, a nawet troszeczke więcej.
3)Zawsze marzyłem o własnej stronie internetowej o tibii, lecz to jest troche kosztowne i trzeba w to włożyć baaaaaardzo dużo pracy.Stwierdziłem ostatecznie, że chciałbym choć w części należeć do teamu-tibia.pl
4)Najprawdopodobniej tak.Uważam, że poświęcałbym cały czas, który spędzam w domu i nie gram w tibie (a nie gram czasami długo bo nie mam pacca i mam trudności z zalogowaniem się).
5)Mam 12 lat. Interesuje się koszykówką i grami komputerowymi (szczególnie tibią). W szkole idzie mi wyśmienicie. Moja najniższa średnia ocen to 5.0 (w tym roku).Z języka angielskiego i matemattyki mam 6.
6)Uważam, że tak.
__________________
Pzdr dla ziomali.
damianek99 jest offline  
stary 25-07-2004, 14:54   #75
Druid z Secury
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 22 06 2004

Posty: 6
Domyślny

1. Na Forum jest od niedawna lecz na stronę i jej forum wchodzę od ponad roku. Na forum przeglądam screeny i czytam o miejscach do expienie itp. Na forum żadko się wypowiadam.
Kożystam z różnych stron o tibii lecz ta jest zrobiona najlepiej (graficznie itp.)W pobieranych programach nie ma wirusów jak na pewnej stronce.
2.Mam Druida 18 prawie 19 lev , 27mlev .Ostatnio sam ubiłem draga i orca leadera (explozja ,SD,Uhy )
3.Bardzo często przeglądam forum, w tibii mam prawie cały czas lagi i nie ma jak expic więc stoje i robie runki a w między czasie przegladm forum. Jest to bardzo ciekawe zajęcie można się dowiedzieć o miejscach gdzie mozna sobie poexpic i o tych gdzie lepiej nie chodzic.
4.Zgadzam się zaglądać na forum w wolnym czasie, na czytanie głupich tematów. Będe starał się odpowiadać na zadawane pytania. Postaram wybrać tematy do kasacji i te do zamknięcia.
5.Mam 13 lat. W szkole idzie mi bardzo dobrze mam średniom 5.2 (szóstka z informatyki i historii) Lubię grać w gry strategiczny, Rpg , przygodowe. Wiekszość czasu spędzam przy komputerze.
6.Uważam , że nadaję się na modelatora . Przynajmniej ja tak sądzę.

Co chciałbym zmienić na forum :
- Jeżeli ktoś chce ocenić czyjegoś SS to musi pisac : "Gratz fajne SS " ?? powinien rozszeżyć swoją wypowiedź do kilku zdań.
- Chciałbym aby zmienić wygląd forum. Na tibia.pl był update a co na forum ??
- Żeby na stronie były podane mapy nie tylko miast ale również ixh podziemi.
- Aby były podane ceny wszystkich produktów łuków, kusz, plecaków itp.

P.S. O właśnie nowy wygląd Downolandu tak jak na całej stronie Super.
Druid z Secury jest offline  
stary 25-07-2004, 14:55   #76
Druid z Secury
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 22 06 2004

Posty: 6
Domyślny Zgłoszenie na modelatora

1. Na Forum jest od niedawna lecz na stronę i jej forum wchodzę od ponad roku. Na forum przeglądam screeny i czytam o miejscach do expienie itp. Na forum żadko się wypowiadam.
Kożystam z różnych stron o tibii lecz ta jest zrobiona najlepiej (graficznie itp.)W pobieranych programach nie ma wirusów jak na pewnej stronce.
2.Mam Druida 18 prawie 19 lev , 27mlev .Ostatnio sam ubiłem draga i orca leadera (explozja ,SD,Uhy )
3.Bardzo często przeglądam forum, w tibii mam prawie cały czas lagi i nie ma jak expic więc stoje i robie runki a w między czasie przegladm forum. Jest to bardzo ciekawe zajęcie można się dowiedzieć o miejscach gdzie mozna sobie poexpic i o tych gdzie lepiej nie chodzic.
4.Zgadzam się zaglądać na forum w wolnym czasie, na czytanie głupich tematów. Będe starał się odpowiadać na zadawane pytania. Postaram wybrać tematy do kasacji i te do zamknięcia.
5.Mam 13 lat. W szkole idzie mi bardzo dobrze mam średniom 5.2 (szóstka z informatyki i historii) Lubię grać w gry strategiczny, Rpg , przygodowe. Wiekszość czasu spędzam przy komputerze.
6.Uważam , że nadaję się na modelatora . Przynajmniej ja tak sądzę.

Co chciałbym zmienić na forum :
- Jeżeli ktoś chce ocenić czyjegoś SS to musi pisac : "Gratz fajne SS " ?? powinien rozszeżyć swoją wypowiedź do kilku zdań.
- Chciałbym aby zmienić wygląd forum. Na tibia.pl był update a co na forum ??
- Żeby na stronie były podane mapy nie tylko miast ale również ixh podziemi.
- Aby były podane ceny wszystkich produktów łuków, kusz, plecaków itp.

P.S. O właśnie nowy wygląd Downolandu tak jak na całej stronie Super.
Druid z Secury jest offline  
stary 25-07-2004, 15:01   #77
ald
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 30 09 2003

Posty: 4
Domyślny

Będę trzecią osobą która wtrąci tuofftopic, jak się komuś nie spodoba nie obrażę się za kasację posta.

Ogólnie, panowie podszywający się pod ekipę tibia.xx.pl pewnie już nic tu więcej nie napiszą, z racji faktu, że właśnie spalili swoją karierę jednym głupim zdaniem (u 'nas' pewno też nic nie napiszą bo wyłapią ircowe +b)

Aczkolwiek może któryś z nich to przeczyta, na co poczęści mam nadzieję.

Jak już chłopcy próbujecie coś komuś wmówić zróbcie to chociaż z sensem, myślicie, że tylko wy monitorujecie jedno i drugie forum? Że ludzie stąd nie znają tych z tibia.xx.pl? Wasz pech, że trafiliście na Dobo (hail Dobo hanyway ;d). Pozatym, moim skromnym zdaniem oboje zachowaliście się jak 12 latkowie, a w szczególności pan zaicev, który to na xx.pl zaserwował nam gromadkę bezsensownych postów, pisząc tutaj, że miał ich 1k+ i to mądrych i sensownych!

No nic, nie będę się już więcej produkował, tak cchiałem tylko napomknąć, że trzeba się najpierw zastanowić, zanim chcesz przecisnąć wykręt przez ekipe moderatorów jakiegokolwiek miejsca w sieci.

tyle odemnie.ald
ald jest offline  
stary 25-07-2004, 15:03   #78
Arka noego
Użytkownik Forum
 
Arka noego's Avatar
 
Data dołączenia: 07 02 2004
Lokacja: Płock
Wiek: 35

Posty: 32
Stan: Zbanowany
Imię: Aklodah
Profesja: Knight
Świat: Galana
Poziom: 85
Skille: 85/81
Poziom mag.: 6
Arka noego ma numer GG 5277640
Domyślny

Cytuj:
Postacie jakie miałem: Sorcerer 35lvl, Sorcerer 38lvl, Paladyn 35lvl i Elite Knight 52lvl wszystkie te postacie zrobiłem sam.
tego sorca 38 to kupiles ode mnie... wiec ja go rozwinelem musialem sie wypowiedziec bo nie lubie jak ktos przyznaje sobie czyjes zaslugi..
Arka noego jest offline  
stary 25-07-2004, 15:28   #79
Dr. Omader
Administrator
 
Dr. Omader's Avatar
 
Data dołączenia: 05 01 2004
Lokacja: Happyland :)
Wiek: 37

Posty: 4,290
Stan: Na Emeryturze
Profesja: Master Sorcerer
Poziom: 104
Domyślny

Mam taka mala prosbe do ludzie zarejstrowanych w lipcu 2004r. glownie do tych zarejstrowanych 24,25lipiec 2004r.

Oszczedzcie sobie czasu na pisanie podan, nam na czytanie ich bo jak mamy zrobic modem kogos kto na forum jest od 1 dnia? No ludzie nie robcie sobie jaj, przeciez nie liczyliscie chyba na przyjecie. My was nawet nie znamy, ktos kto ma zostac moderem ma sie wypowiadac z sensem i dosc czesto na forum a jak my mamy was ocenic skoro jestescie na forum od miesiaca?

P.S. Dziekujemy tibia.xx.pl za pomoc przy wylapaniu oszustow, ci ktorzy to pisali i tak nie mieli za duzych szans.

@Dobo: Pur3 0\/\/|\|4G3
Dr. Omader jest offline  
stary 25-07-2004, 16:27   #80
paul86
Użytkownik Forum
 
paul86's Avatar
 
Data dołączenia: 22 07 2003

Posty: 37
Domyślny

Omg... dobra ja też spróbuje...

1) Taaa..... www.dyskusja.abc.pl - niedawno je troszeczkę zmienilem... wiec duzo na nim jeszcze nie ma...
aaa jeszcze cos www.rpg-fans.prv.pl ale to jest juz przeszłość

2)Tak to nie jest najważniejsze, ale podam... 63 royal, 20 elder i troche gralem 69 elite na eterni (gdzies na forum mam temat ze zdjęciami)i troszeczkę pykałem z kumplami na hiberni jednym charem lvl ok.58 (ale nim mało grałem), nie gram już w tibie i nie zamierzam wracać.....

3)Sam nie wiem.... dla przyjemności ??

4)Tak, ale na glupie tematy nie da się mądrze odpowiadać

5)18 lat... zainteresowania... sam nie wiem glównie sport i wszystko co jest z nim związane... omg.. a co ma tutaj szkoła do rzeczy ... (LO 3klasa)

6)Chyba normalne jakbym się nie nadawał to bym tego nie pisał

Co zmienić na forum...
-zawsze trzeba coś zmieniać i ciągle dążyć do doskonałości chociaż tego nigdy nie można osiągnąć
-dużo można zmienić (na stronie)
-na forum - wiecej upomnień i powoli należy zacząć się zastanawiać nad banowaniem niektórych użytkowników


To tyle... Pa
__________________
www.dyskusja.abc.pl - zapraszam na forum (nie o tibi)
paul86 jest offline  
Zamkniety temat.


Użytkowników czytających ten temat: 1 (zarejestrowanych: 0, gości: 1)
 

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 04:50.


Powered by vBulletin 3