Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Fora główne > Niusy

Notki

Niusy Nowosci z świata Tibii dostarczone przez naszych nieustraszonych korespondentów.
Zamkniety temat.
 
Opcje tematu
stary 27-06-2008, 16:06   #721
RedFOg
Użytkownik Forum
 
RedFOg's Avatar
 
Data dołączenia: 21 06 2008
Lokacja: -unknow-

Posty: 171
Profesja: Paladin
Domyślny

a bedzie chociaz tlumaczenie tego treasera??? D
RedFOg jest offline  

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 27-06-2008, 16:13   #722
RaXoNeK
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny nowe czary ;)

Fajnie by bylo z czarami jakimis dla palka nowymi
 
stary 27-06-2008, 16:25   #723
Duerroz
Użytkownik Forum
 
Duerroz's Avatar
 
Data dołączenia: 17 04 2006
Lokacja: Tutaj
Wiek: 31

Posty: 101
Profesja: Royal Paladin
Świat: Iridia
Duerroz ma numer GG 1505492
Domyślny

Tak jaby ktoś chciał






Moje tłumaczenie 6 tesera, może być niedokładnie i zawierać błędy.(Proszę mi je wytykać)

Letni update, przyniesie nie tylko zmiany na mapie, nowe przedmioty i qesty, ale też i nowe potwory. Niektóre z nich chcemy przedstawić w dzisiejszym traserze.
Po letnim updatcie, cockroach będzie pierwszym stworzeniem napotkanym przez poszukiwaczy przygód na rookgardzie. Piwnica Santiago jest pełna, tych obrzydliwych lecz nieszkodliwych stworzeń.
Rycerze i magowie będą mogli sprawdzić swoje wyposażenie, w specjalnych, dla profesji, podziemiach, na nowej Wyspie Przeznaczenia. Skeleton warior, będzie pierwszym przeciwnikiem, na nowej wyspie. Siła, i fakt że są nieumarli, sprawi że młodzi magowie, nie będą mieli z nimi lekko. Rycerze spotkają nowe krasnoludy, zwane dwarf miners.
Pierwszymi stworzeniami, na które zazwyczaj poluje się na Mainie, są gobliny. Te małe zielone potwory, doznają liftingu twarzy, oraz w ich szeregi dojdą dwie nowe klasy. Gobli assasin, jest bardzo przebiegły i stosuje różne sztuczki, a goblin scavenger woli walkę na dystans zatrutymi brońmy.
Wyrmy, to silne i zwinne potwory. Ich ostre zęby zadają duże obrażenia. Inne kreatury , sea serpenty, występujące pod Thais są na tyle silne żeby zniszczyć okręt. Podobno nowy żywioł się obudził. Faktem jest, że destruktywne siły ziemi i energii, obdarzone ciałem występują w rożnych rozmiarach. Co jeszcze? Water element al dostał kompletnie nowy wygląd.
Bog riders i wisp, po tym jak ktoś umiera w bólu lub strachu, rosną w siłę obok ich miejsca zamieszkania. (trochę nie wiem o co chodzi). Atmosferę tego miejsca, tworzą rozkładające się szczątki. Bog rider’s prowadzeni są rzez obłęd co sprawia że są groźnymi przeciwnikami. Wisp, pobierają energie z sił natury. Nie są złe, lecz nie mają pojęcia co robią. Ich dotknięcie, wysysa z ciebie energie życiową. Grim repery są duchami jak whisky, lecz złymi natury. Kontrolują ciała bez życia, by wywoływać w śród ludzi strach i zamęt. Najgorsze jest to, że nawet ktoś dobry ich nie zabije. Nawet po pokonaniu, w ich ciałach jest dusza.
Po więcej, cipsoft odsyła na strony fanowskie.

Ostatnio edytowany przez Duerroz - 27-06-2008 o 19:03.
Duerroz jest offline  
stary 27-06-2008, 18:23   #724
Kruul
Zbanowany
 
Data dołączenia: 18 06 2008
Lokacja: ciemnogrut

Posty: 155
Świat: rurznie kurwa
Poziom: ej
Skille: 13/38
Poziom mag.: !!
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez RaXoNeK Pokaż post
Fajnie by bylo z czarami jakimis dla palka nowymi
ryba pobił się z neopostmanem bo nie doszli do porozumienia kto ma tłumaczyć i prędko nie będzie... Podobno cała ekipa supportu razem z adminami tłumaczą ale ciężko im to idzie.

lubicie tłumaczenia z błędami? google zaprasza http://translate.google.pl/translate...F8&sl=en&tl=pl

Ostatnio edytowany przez Kruul - 27-06-2008 o 18:44.
Kruul jest offline  
stary 27-06-2008, 18:45   #725
ArkaZalam
Użytkownik forum
 
ArkaZalam's Avatar
 
Data dołączenia: 23 06 2008
Lokacja: BYTOM-MIECHOWICE
Wiek: 30

Posty: 6
Stan: Początkujący
Imię: Arka Zalam
Profesja: Paladin
Świat: Elysia
Poziom: 11
Skille: 45/33
Poziom mag.: 2
Domyślny

Dobra chce przetlumaczyc tego nowego lista na tibia.com niewiem czy dobze bo przez google a napewno nie bede siedzial i go tlumaczyl caly dzien

Latem aktualizacji będzie nie tylko wprowadzają na nowo obszarów, nowe funkcje i samouczków, ale także kilka nowych potworów. Niektóre z nich chcielibyśmy wprowadzić do was w dzisiejszym liścik.

Po aktualizacji lato, karaluchami to będzie pierwszy, że nowe potwory Tibia przygód spotkają się w Rookgaard. Santiago w piwnicy jest zarażonych tych nieprzyjemnych, ale nieszkodliwe szkodników.

Ponadto, rycerzy i czarownicy, że ich test nowego sprzętu w szczególnych lochy w sprawie powołania nowego Island of Destiny spotka nowych przeciwników. Skeleton bohaterowie są bohaterami poprzednich którzy postanowili poświęcić swoje Afterlife do straży niektóre szczególne miejsce. Łącząc siły z undead i prowess ich dawnego życia, młodzieży czarownicy nie powinny brać je lekko. Rycerze będą musiały stawić czoła karzeł górników którzy są dobrze znane ze swej wyjątkowej konstytucji i ogromną moc.

Niektóre z pierwszych stworzeń, które zazwyczaj są głównym polować na Goblins. Mały dostał zielone potwory Modernizacja i były jednolite z dwoma nowo odkrytych krewnych. Goblin assassins są z pewnością najbardziej skomplikowane i iz ich rodzaju, przy jednoczesnym goblin scavengers preferują atak z dużej odległości, najlepiej z broni zatruty.

Wyrms są silne, że bojownicy są zadziwiająco zwinny. Ponadto mają bardzo ostre zęby, że łatwo poprzez cięcie większości materiałów. Także morze węże są potężne i zwinny stworzeń. Są one wystarczająco silne, aby zniszczyć cały statek, więc można sobie wyobrazić, co z pewnością jednym lub nurek pływak ma prawo oczekiwać od tych zwierzat.

Ekonomia, że ma nowe elementals zostały obudziły się przez złego stanu środowiska. Faktem jest, niszczących uprawnień ziemi i energii elementals, znajdujących się w różnych rozmiarach i mocnych stron, wkrótce Tibian plagą na ziemie. Co więcej, woda elementals dostał kompletny nowy wygląd.

Bog Raiders i wzrost po obu wisps ktoś umarł w bólu i strachu w torfowisk. A zgniłe szkielet owinięty rundy z masy roślin i liści tworzą organ ten jest straszne. Sterowany przez szaleństwo niż inteligencja, bog Raiders są niebezpiecznych wrogów. Wisps rozwijać od wyrobów spirytusowych w tych biednych stypendystów, że zmarł w bagnach. Oni nie są złe z natury, lecz działa jak sleepwalkers nieświadomi swoich działań. Niemniej jednak, ich dotykać kanalizacji życia życie żywych stworzeń, które czyni je perilous wrogów.

Grim żniwiarzy wisps są jak duchy, ale zło do rdzenia. Te organy kontroli undead napędzane przez ich celem jest przyczyną zła, bólu i strachu. Najgorszą rzeczą jest jednak to, że nie mogą one zostać zabite na dobre. Nawet jeśli ciało jest zniszczone, posiadających duch ucieka nienaruszone.
ArkaZalam jest offline  
stary 27-06-2008, 22:06   #726
Mac-Graw
Użytkownik Forum
 
Mac-Graw's Avatar
 
Data dołączenia: 22 01 2005
Wiek: 35

Posty: 235
Stan: Na Emeryturze
Profesja: Elite Knight
Świat: Eternia
Poziom: 79
Poziom mag.: 7
Domyślny

Macie tu tłumaczenie:
Teaser VI - Nowe Potwory

Bo administracja ma znowu za ciężko, żeby wydrzeć 20 min ze swojego super napiętego planu dnia... xd


@down.
A w sam raz mi przyszło do głowy, że ktoś to przetłumaczył i wpie... wrzucił w komentarze do starego teasera -.-
__________________

---------------------------------------------------
~*>†††<*~
In the name of God, impure souls of the living dead shall be banished into eternal damnation. Amen.
~*>†††<*~

---------------------------------------------------

Ostatnio edytowany przez Mac-Graw - 27-06-2008 o 22:13.
Mac-Graw jest offline  
stary 27-06-2008, 23:47   #727
Virlan
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 16 01 2008
Wiek: 32

Posty: 320
Stan: Niegrający
Domyślny

Tłumaczenie od Googli poprawiło mi humor na resztę dnia xD. Mam to w podpisie, bo jest po prostu genialne!
Virlan jest offline  
stary 28-06-2008, 00:42   #728
Aevolana
Użytkownik Forum
 
Aevolana's Avatar
 
Data dołączenia: 25 08 2007
Wpisy bloga: 4

Posty: 346
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Druid
Gildia: --
Świat: Vinera
Poziom: 27
Skille: --/20
Poziom mag.: 24
Aevolana ma numer GG 1659555
Domyślny

łahaha świetne, też se wkleiłem do podpisu, zawsze wiedziałem że takie słowniki są wystarczające
__________________
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez google
Wisps rozwijać od wyrobów spirytusowych w tych biednych stypendystów, że zmarł w bagnach. Oni nie są złe z natury, lecz działa jak sleepwalkers nieświadomi swoich działań. Niemniej jednak, ich dotykać kanalizacji życia życie żywych stworzeń, które czyni je perilous wrogów.
I po co komu tłumaczenia tibia.pl ?
Tibia spoko giera, ale umiar trzeba zachowac
http://forum.tibia.pl/group.php?groupid=178
Jeśli grasz D lub ED to smialo
Aevolana jest offline  
stary 29-06-2008, 23:54   #729
Kinderr
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 29 06 2008

Posty: 41
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Govinem Pokaż post
Mi udpaty by mogly sie zatrzymac jak byla tibia 7.6.
ja zacząłem graćna 7.4 i niezłe jazdy miałem, np zanim wbiłem 2 lvl to padłem z 3 razy na ratach, a jak już dowiedziałem się co to main to oczywiście wyszedłem na maina i do 25 lvlu mimo iż grałem knightem to niewiedziałem co to skile i latałem z war hammerem i ledwie sobie radziłem z dwoma orc warriorami - fajnie było być noobem i myślałem że 1 platynka to 1k hehe ale przynajmniej nigdy nie prosiłem o free itemki, a podróż na nieznany wówczas poh miło się skończyła w świątyni dzięki dużemu pajączkowi
Kinderr jest offline  
Zamkniety temat.

Użytkowników czytających ten temat: 1 (zarejestrowanych: 0, gości: 1)
 
Opcje tematu

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 10:03.


Powered by vBulletin 3