Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Fora główne > Niusy

Notki

Niusy Nowosci z świata Tibii dostarczone przez naszych nieustraszonych korespondentów.

Zamkniety temat.
 
Opcje tematu
stary 15-11-2008, 10:06   #81
Xevez
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 10 11 2008
Lokacja: Silesia Inferior

Posty: 1,026
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Xevezq
Profesja: Elite Knight
Świat: Pacera
Poziom: 174
Skille: 96/90
Poziom mag.: 8
Domyślny

Byście tylko narzekali i narzekali, zobaczymy jak to wyjdzie 'w praniu', a nie takie pieprzenie, że wszystko nie tak...
Co update każdy tutaj pisze, że wszystko gorzej jest niż było i w ogóle, a tak się składa, że z roku na rok gra coraz więcej osób...
Xevez jest offline  

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 15-11-2008, 10:16   #82
Bordo
Użytkownik Forum
 
Bordo's Avatar
 
Data dołączenia: 18 06 2007
Lokacja: Poznań
Wpisy bloga: 3

Posty: 274
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Bordolinio
Profesja: Paladin
Świat: Guardia
Poziom: 84
Domyślny

"Dla sorca znowu nic", a pewnie sorc tyle dostanie że zrobią o nim cały teaser bo w tym by sie nie zmieściło
Bordo jest offline  
stary 15-11-2008, 10:26   #83
Wyciszony
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 13 05 2007
Lokacja: Gdańsk
Wiek: 29

Posty: 419
Stan: Na Emeryturze
Wyciszony ma numer GG 11583346
Domyślny

"Tibia will never get easier"? Kiedyś może tak... Z każdym updatem gra naprawdę staje się coraz łatwiejsza, a te pomysły zmodernizowania gry po prostu przypominają OTSa.
__________________
Jeżeli lubujesz się w klimatach Fantasy, chciałbyś uczestniczyć w sesjach RPG, pragniesz wcielić się w: kochającego przyrodę Elfa, mieszkającego w górach Krasnoluda, lub silnego Człowieka? Nie czekaj dłużej, dołącz do naszej "Tawerny RPG"! Stwórz swoją oryginalną postać i dołącz do świata Fantasy - podróżuj ze swoją drużyną, zabijaj orków, ratuj miasta przed smokami, lub stań po stronie zła...
Wyciszony jest offline  
stary 15-11-2008, 10:35   #84
Tore
Użytkownik Forum
 
Tore's Avatar
 
Data dołączenia: 23 07 2006
Lokacja: Gdańsk
Wiek: 31

Posty: 103
Stan: Na Emeryturze
Imię: ---------
Profesja: Knight
Gildia: nie mam
Świat: Pacera
Poziom: 68
Skille: 85/81
Poziom mag.: 7
Tore ma numer GG 3328783
Domyślny

Śmierdzi WoW'em
teraz zacznie się cytowanie i bluzganie no i narzekanie
__________________

WBIJ A NIE POŻAŁUJESZ KLIKNIJ TU
A tu coś dla ziomów KLIKNIJ TU

Died at Level 132 by a monk STOP BOTEROM

Ostatnio edytowany przez Tore - 15-11-2008 o 11:28.
Tore jest offline  
stary 15-11-2008, 10:43   #85
diwisnia
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 22 08 2007

Posty: 32
Domyślny

No troszkę racji macie w tym, że to się robi powoli jak OTS-coraz łatwiejsze....
Nowe czary w party mają zachęcić do wspólnego expienia, poznawania nowych ludzi-ostatnio coraz częściej gracze nie są w stanie pokonać starych Bossów typu Ferumbas a Cipki dodają coraz to nowsze i silniejsze potworki. Łatwiej będzie wbić wysoki level a więcej osób z poziomem powyżej 100 to większa szansa zabicia Bossa, no i te czary na party...Jak dla mnie problem leży w tym, że w ciągu ostatnich 2 lat z tą grą pożegnało się wielu dobrych graczy, których zniechęciły coraz to nowe rewolucyjne zmiany w grze. W zamian doszła grupka 10 latków jadących na botach. Tibia umiera i to widać dlatego robią z niej grę łatwiejszą dla tych 10 latków, osobiście czekam aż pojawią się pokoje z trainerami jak na OTS-przesada?? Nie sądzę. Wystarczy pokazać screna z stronki cipek Who is online i porównać obecny stan do tego z przed dwóch lat-widać spadek graczy na serwerach od 10 do 25%. Tylko non pvp jakoś się trzyma, tam liczba graczy nie spadła tylko kolejki są mniejsze. Wczoraj tak z nudów wchodzę zobaczyć na Neranę a tam w porze gdzie jest najwięcej ludzi online jestem 6 w kolejce, a 2 lata temu to nawet powyżej 200 się zdarzało...
diwisnia jest offline  
stary 15-11-2008, 10:48   #86
SirAravras
Użytkownik Forum
 
SirAravras's Avatar
 
Data dołączenia: 16 01 2008
Lokacja: Krk

Posty: 157
Stan: Niegrający
Profesja: Royal Paladin
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Wyciszony Pokaż post
"Tibia will never get easier"? Kiedyś może tak... Z każdym updatem gra naprawdę staje się coraz łatwiejsza, a te pomysły zmodernizowania gry po prostu przypominają OTSa.
@up - Dokładnie

-Zgadzam się i WoWem też capi na kilometr ale jendak ten party chat się przyda.

-Palkowie i rycki będą teraz biegać równie szybko jak magowie ?? Wiem że nie będą mogli atakowac ale jendak dogonić.

-Troszkę bez sensu że rycerze będą ulepszać skille fightingu, magowie sobie m lvl a palkowie shielding który im prawie nic daje w porównaniu do pozostałych.

-Runy Wild Growth to będzie mordercza sprawa xDDD A Holly Missile pomoga wielu graczom wbijać kolejne high lvle
__________________
http://www.getdota.com/

To czasem lepsze od Tibii

Ostatnio edytowany przez SirAravras - 15-11-2008 o 10:50.
SirAravras jest offline  
stary 15-11-2008, 10:50   #87
Druid-Joseph
Użytkownik Forum
 
Druid-Joseph's Avatar
 
Data dołączenia: 07 05 2008
Lokacja: Zielona Góra

Posty: 136
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Elder Druid
Świat: Harmonia
Poziom: 95
Skille: 21/27
Poziom mag.: 62
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Tore Pokaż post
Śmierdzi WoW'em
Dziękujemy za wyczerpującą wypowiedź. Widzę, że teraz jest nowe trend pisać tibia drugim WoW, wszytsko biora z WoWa. A jakby nic nie zmieli tez by było źle...bo polacy umieją tylko narzekać.
__________________


Druid-Joseph jest offline  
stary 15-11-2008, 11:02   #88
Xr3
Zbanowany
 
Data dołączenia: 29 12 2007
Wiek: 32

Posty: 1,169
Imię: Xeremon
Profesja: Master Sorcerer
Świat: Candia
Poziom: 140
Domyślny

W takim razie, ja chcę czar spontaniczny, który doda mi ze 40mlvli, albo wzmocni atak z magii o 50%.
Xr3 jest offline  
stary 15-11-2008, 11:05   #89
Askaral
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 03 01 2006
Lokacja: Tchais

Posty: 785
Imię: Wychowawca
Profesja: Elder Druid
Świat: Celesta
Poziom: 27!
Skille: wielkie
Poziom mag.: He
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Xevez Pokaż post
Byście tylko narzekali i narzekali, zobaczymy jak to wyjdzie 'w praniu', a nie takie pieprzenie, że wszystko nie tak...
Co update każdy tutaj pisze, że wszystko gorzej jest niż było i w ogóle, a tak się składa, że z roku na rok gra coraz więcej osób...
Doladnie, skoro tipja staje sie taka be, to czemu plejerow przybywa?

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Druid-Joseph Pokaż post
...bo polacy umieją tylko narzekać.
Nic dodac nic ujac.
__________________
Jeśli powyższy post w jakikolwiek sposób łamie regulamin forum to śmiało zgłoś go moderatorowi. Ja dostanę punkty, które później wymienię na nagrody a ty będziesz miał satysfakcje z wypełnienia swojego obowiązku.

Ostatnio edytowany przez Askaral - 15-11-2008 o 11:06.
Askaral jest offline  
stary 15-11-2008, 11:08   #90
Tore
Użytkownik Forum
 
Tore's Avatar
 
Data dołączenia: 23 07 2006
Lokacja: Gdańsk
Wiek: 31

Posty: 103
Stan: Na Emeryturze
Imię: ---------
Profesja: Knight
Gildia: nie mam
Świat: Pacera
Poziom: 68
Skille: 85/81
Poziom mag.: 7
Tore ma numer GG 3328783
Domyślny

@3xup
Czy ja napisałem że jest mi źle? w tibie nie gram tylko prowadzę swojego OTS
napisałem że "Śmierdzi WoW'em" Ponieważ oni nawet zgapili nazwę "Blood rage"
ten czar jest tylko u Warriora w WoW'ie.
Jeżeli nie umiesz czytać i gadasz głupoty że narzekam to idź i nie wracaj.

Ps.Sory za offtop ale musiałem coś wyjaśnić.

@edit
a i jeszcze nie pisz głupot skoro nigdy nie grałeś w wowa.
__________________

WBIJ A NIE POŻAŁUJESZ KLIKNIJ TU
A tu coś dla ziomów KLIKNIJ TU

Died at Level 132 by a monk STOP BOTEROM

Ostatnio edytowany przez Tore - 15-11-2008 o 11:10.
Tore jest offline  
stary 15-11-2008, 11:10   #91
SirAravras
Użytkownik Forum
 
SirAravras's Avatar
 
Data dołączenia: 16 01 2008
Lokacja: Krk

Posty: 157
Stan: Niegrający
Profesja: Royal Paladin
Domyślny

@Askaral

Tam kolega napisał że przybywa dzieci co mają po 10 w porywach do 12 lat a gracze z prawdziwego zdarzenia już odeszli jakis czas temu...
__________________
http://www.getdota.com/

To czasem lepsze od Tibii

Ostatnio edytowany przez SirAravras - 15-11-2008 o 11:12.
SirAravras jest offline  
stary 15-11-2008, 11:17   #92
Askaral
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 03 01 2006
Lokacja: Tchais

Posty: 785
Imię: Wychowawca
Profesja: Elder Druid
Świat: Celesta
Poziom: 27!
Skille: wielkie
Poziom mag.: He
Domyślny

Up:
Gracze z "prawdziwego zdarzenia" przeksztalcili sie przewaznie w 150+ levele i obchodzi ich tylko exp. W czym sa lepsi od 12 druidka spod depo thais, ktory sobie zwiedza jaskinie pelne trolli nie wiedzac ze za chwile trafi na slima? (nie mam tu na mysli tych wszystkich plaxfriitemsiarzy)

@Down:
A nie przyszlo ci na mysl, ze od tamtych czasow powstawalo kilka(nascie) nowych swiatow? Ja zawsze patrzylem na statystyki zamieszczone na ich stronie glownej, bo liczba ludzikow na jednym swiecie sie zmienia. Gram od 7.4, ale nie czuje sie przez to ani troche lepszy od kogos kto zacznie gre dopiero dzisiaj.
__________________
Jeśli powyższy post w jakikolwiek sposób łamie regulamin forum to śmiało zgłoś go moderatorowi. Ja dostanę punkty, które później wymienię na nagrody a ty będziesz miał satysfakcje z wypełnienia swojego obowiązku.

Ostatnio edytowany przez Askaral - 15-11-2008 o 11:23.
Askaral jest offline  
stary 15-11-2008, 11:20   #93
diwisnia
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 22 08 2007

Posty: 32
Domyślny

Askaral

Od kiedy ty grasz w tą grę?? Jak przybywa jak ubywa?? Dałbym ci screna z przed 2 lat żebyś sobie zobaczył jak ich "przybywa", ale gdzieś mi się zapodział...
Napisałem, że teraz w godzinach szczytu byłem 6 w kolejce na świat non pvp a 2 lata temu to kolejki w godzinach szczytu sięgały 200 ludzi...Normalnie kolego rozbawiłeś mnie i to mocno-pozdro dla cibie(mimo wszystko).
Up:
Kilkanaście nowych światów?? Jak się nie mylę ostatnie nowe światy to rok 2007 i jest to świat Nerana...
ja pisze o liczbie ludzików jak ty to napisałeś na każdym świecie za przykład podałem tylko Neranę. A sorka jednak jeszcze 2007 rok to jeszcze Unitera-jednak nie jest to kilkanaście...

Sir Deziom-czytanie ze zrozumieniem się kłania, ja pisałem na przestrzeni dwóch-2-lat!!! Dotyczyło to już Nerany, a od tej pory nie pojawił się nowy świat....No tak wystarczy użyć mózgu żeby poprawnie przeczytać, ale jak widać to czasami za trudne...

Ostatnio edytowany przez diwisnia - 15-11-2008 o 11:41.
diwisnia jest offline  
stary 15-11-2008, 11:21   #94
Druid-Joseph
Użytkownik Forum
 
Druid-Joseph's Avatar
 
Data dołączenia: 07 05 2008
Lokacja: Zielona Góra

Posty: 136
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Elder Druid
Świat: Harmonia
Poziom: 95
Skille: 21/27
Poziom mag.: 62
Domyślny

@Tore

Już ktoś wcześniej pisał że buffy też od WoW'a. Czyli inne gry MMORPG podobne są tez do WoW'a. W dzisiejszych czasach co 2 gra jest podobna do innej i co? Wyj*bać wszystkie i zostawić te które były pierwsze?

A jak ktoś ma jakiś mega, super pomysł który nie był użyty w innej grze to istnieje takie coś jak dział propozycji na tibia.com
__________________



Ostatnio edytowany przez Druid-Joseph - 15-11-2008 o 11:24.
Druid-Joseph jest offline  
stary 15-11-2008, 11:24   #95
Sir Deziom
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 28 11 2005

Posty: 66
Stan: Niegrający
Profesja: Elder Druid
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez diwisnia Pokaż post
Askaral

Od kiedy ty grasz w tą grę?? Jak przybywa jak ubywa?? Dałbym ci screna z przed 2 lat żebyś sobie zobaczył jak ich "przybywa", ale gdzieś mi się zapodział...
Napisałem, że teraz w godzinach szczytu byłem 6 w kolejce na świat non pvp a 2 lata temu to kolejki w godzinach szczytu sięgały 200 ludzi...Normalnie kolego rozbawiłeś mnie i to mocno-pozdro dla cibie(mimo wszystko).
Powod jest bardzo prosty, wystarczy tylko uzyc mozgu. Jest DUZO wiecej serverow niz kiedys, co rozlozylo graczy na rozne swiaty, a co za tym idzie zmiejszylo kolejki...
Sir Deziom jest offline  
stary 15-11-2008, 11:25   #96
Tore
Użytkownik Forum
 
Tore's Avatar
 
Data dołączenia: 23 07 2006
Lokacja: Gdańsk
Wiek: 31

Posty: 103
Stan: Na Emeryturze
Imię: ---------
Profesja: Knight
Gildia: nie mam
Świat: Pacera
Poziom: 68
Skille: 85/81
Poziom mag.: 7
Tore ma numer GG 3328783
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Druid-Joseph Pokaż post
@Tore

Już ktoś wcześniej pisał że buffy też od WoW'a. Czyli inne gry MMORPG podobne są tez do WoW'a. W dzisiejszych czasach co 2 gra jest podobna do innej i co? Wyj*bać wszystkie i zostawić te które były pierwsze?
Zauważ że napisałem Śmierdzi WoW'em ale nie napisałem że to źle przecież WoW cieszy się dużą popularnością i jest świetną grą wiec chyba dobrze że biorą z niej przykład.
__________________

WBIJ A NIE POŻAŁUJESZ KLIKNIJ TU
A tu coś dla ziomów KLIKNIJ TU

Died at Level 132 by a monk STOP BOTEROM
Tore jest offline  
stary 15-11-2008, 11:28   #97
Xr3
Zbanowany
 
Data dołączenia: 29 12 2007
Wiek: 32

Posty: 1,169
Imię: Xeremon
Profesja: Master Sorcerer
Świat: Candia
Poziom: 140
Domyślny

Cytuj:
Doladnie, skoro tipja staje sie taka be, to czemu plejerow przybywa?
Ponieważ mały smyk, który dostanie w łapy pacca + masę urozmaiceń dla dzieci (nie będę wymieniał), będzie klaskał uszami i namawiał innych swoich koleguf do kupna Premki. Na chwilę obecną zdanie Marcinka Dragona wielkiego krula Tibji liczy się bardziej, ponieważ taki gracz nie myśli. Gracz myślący (np. Cachero, Taifun) jest co najwyżej utrapieniem - "zadaje zbędne pytania" i narzeka. Za zbanowanie go za nic, potrafi napluć Cipom w twarz, zniechęcając młodszych graczy do tej gry. Całe to przedsięwzięcie jest nastawione na tą pierwszą grupę, która z biegiem czasu, staje się coraz większym i bardziej liczebnym dostawcą kasy. Pół biedy, że dzieci wydają swoje ostatnie pieniądze na Premium Account - Rośnie pokolenie bladych i grubych nerdów, które zamiast zabrać się do nauki, albo wyjść na dwór, siedzą całymi dniami i opalają Tibijskim słońcem swoje kaprawe ryje. Innymi słowy, Cipsoft wyniuchał na dziatwie dobry biznes .

Ostatnio edytowany przez Xr3 - 15-11-2008 o 11:44.
Xr3 jest offline  
stary 15-11-2008, 11:35   #98
Duch Guardi
Użytkownik Forum
 
Duch Guardi's Avatar
 
Data dołączenia: 09 10 2005
Lokacja: Tarnowskie Góry Postów: 1002
Wiek: 32

Posty: 664
Profesja: Royal Paladin
Gildia: Saint
Świat: Guardia
Domyślny

Nikt z was tego nie testował ani nie widział na żywe oczy więc po co te komentarze "Znowu coś zwalili !!!onenoene!111oen"
Duch Guardi jest offline  
stary 15-11-2008, 11:35   #99
Angelika123
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 08 11 2008
Lokacja: Polkowice

Posty: 8
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Knight
Świat: Pacera
Poziom: 17
Skille: 53/51
Poziom mag.: 2
Angelika123 ma numer GG 723841
Domyślny

Super Podoba mi się to ;D Z niecierpliwością czekam na kolejne wiadomości.
Angelika123 jest offline  
stary 15-11-2008, 11:38   #100
Druid-Joseph
Użytkownik Forum
 
Druid-Joseph's Avatar
 
Data dołączenia: 07 05 2008
Lokacja: Zielona Góra

Posty: 136
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Elder Druid
Świat: Harmonia
Poziom: 95
Skille: 21/27
Poziom mag.: 62
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Xr3 Pokaż post
Ponieważ mały smyk, który dostanie w łapy pacca + masę urozmaiceń dla dzieci (nie będę wymieniał), będzie klaskał uszami i namawiał innych swoich koleguf do kupna Premki. Na chwilę obecną zdanie Marcinka Dragona wielkiego krula Tibji liczy się bardziej, ponieważ taki gracz nie myśli. Gracz myślący (np. Cachero, Taifun) jest co najwyżej utrapieniem - "zadaje zbędne pytania" i narzeka. Za zbanowanie go za nic, potrafi napluć Cipom w twarz, zniechęcając młodszych graczy do tej gry. Całe to przedsięwzięcie jest nastawione na tą pierwszą grupę, która z biegiem czasu, staje się coraz większym i bardziej liczebnym dostawcą kasy. Pół biedy, że dzieci wydają swoje ostatnie pieniądze na Premium Account - Rośnie pokolenie bladych i grubych nerdów, które zamiast zabrać się do nauki, siedzą całymi dniami i opalają Tibijskim słońcem swoje kaprawe ryje. Innymi słowy, Cipsoft wyniuchał na dzieciach dobry biznes .
No właśnie do tibii przybywa graczy ale w wieku 12lat...którzy się cieszą, że dostają questa od 80 lvla a gracze z hlvlami to mogą sobie tylko pomarzyć...Tibia nie przystosowana do lvli powyżej 200 i to jest największą bolączką tej gry.
__________________


Druid-Joseph jest offline  
Zamkniety temat.

Użytkowników czytających ten temat: 1 (zarejestrowanych: 0, gości: 1)
 

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 05:51.


Powered by vBulletin 3