Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Fora główne > Niusy

Notki

Niusy Nowosci z świata Tibii dostarczone przez naszych nieustraszonych korespondentów.
Zamkniety temat.
 
Opcje tematu
stary 07-12-2008, 17:22   #101
Gawus
Santa Claus
 
Gawus's Avatar
 
Data dołączenia: 31 01 2006
Lokacja: Polska/England
Wiek: 33
Wpisy bloga: 6

Posty: 517
Stan: Na Emeryturze
Profesja: Elite Knight
Świat: Secura
Poziom: 123
Skille: 90/83
Poziom mag.: 8
Wyślij wiadomość przez ICQ do Gawus Gawus ma numer GG Kocham Natalie Adres Jabbera do Gawus
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Kojotes Pokaż post
Już wiadomo, że pomysł party buffów spalił na panewce- co po knightowi +3 do shieldingu? Nawet tego nie zauważy przy blokowaniu.
Bo oni powinni pomyslec i zrobic cos w takim sensie.. ze kazdy paladyn ktory zrobi bufa da 3skile do shieldingu.. jezlei bedzie ich 10, dostaniesz 30 skila.. Chociaz i to zdalobysie tylko i wylacznie przy duzych questach, ale pewnie byloby nieekonomiczne i nikt by tego nie robil..

najlepszym bufem wydaje mi sie buff druida (zalezy jeszcze ile bieri many)
__________________
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Wald_Kerius Pokaż post
No no no!! Od Gawusia to wy wara, bo pobanuje jak...
:eek: Your Gawi :eek:
Gawus jest offline  

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 07-12-2008, 17:39   #102
[19]Dudziu[91]
Użytkownik Forum
 
[19]Dudziu[91]'s Avatar
 
Data dołączenia: 04 11 2008
Lokacja: JaWoR

Posty: 18
Stan: Na Emeryturze
Profesja: Master Sorcerer
Gildia: nie gram;]
Świat: menera
Poziom: 100
Skille: -
Poziom mag.: 64
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Przemkoo Pokaż post
Moim zdaniem cała Tibia sie j...e 7.6 i 8.0 to jescze była fajna
Tibia "zboczyla z kursu" od wejscia svarground oraz okrazajacych ice islands wtedy wlasnie zaczely sie 250-300-paulistinha. Zwroccie uwage na sam noserman outfit, juz jest wykonany w innym stylu - itemy wygladaja inaczej odstepuja od starej reguly, z update na update naprawde jest gorzej swiadczy o tym grono argumentow - np to iz tibia byla prosta, ludzie kochali ta gre nie za grafike za swoja prostote, za to co bylo wewnatrz, za zagadki jezyk beholderow, sword of fury i wiele innych. Teraz z potworow wypadaja greate shieldy, jest quest na demon legi co prawda jest juz edytowany ale jest. Cipsoft naprawde chce zarobic i to widac golym okiem, choc sa osoby, ktore twierdza inaczej, ze super rozwinieta cywilizacja ma roboty szkoda ze nie czolgi i nie bomby atomowe. Takie jest moje zdanie...

Ostatnio edytowany przez [19]Dudziu[91] - 07-12-2008 o 19:37.
[19]Dudziu[91] jest offline  
stary 07-12-2008, 17:47   #103
Dragonit
Użytkownik Forum
 
Dragonit's Avatar
 
Data dołączenia: 17 02 2006
Lokacja: w Sieradzu

Posty: 355
Stan: Na Emeryturze
Profesja: Sorcerer
Gildia: brak
Świat: Jamera
Domyślny

Ja chyba padnę jak jeszcze jeden zarzut odnośnie golema zobaczę Zrozumcie, że 90% z was (mówię do tych co narzekają) nie ma prawie żadnego pojęcia o fantasy, gracie tylko w tibie i nic poza tym ... golemy są w światach D&D który jest 10x poważniejszy i bardziej klasyczny od każdego morpg i nikomu to nie przeszkadza ...
Dragonit jest offline  
stary 07-12-2008, 17:49   #104
[19]Dudziu[91]
Użytkownik Forum
 
[19]Dudziu[91]'s Avatar
 
Data dołączenia: 04 11 2008
Lokacja: JaWoR

Posty: 18
Stan: Na Emeryturze
Profesja: Master Sorcerer
Gildia: nie gram;]
Świat: menera
Poziom: 100
Skille: -
Poziom mag.: 64
Domyślny

No ok sa golemy ja do nich nic nie mam a maja srube w d*pie jak te tibijskie?
[19]Dudziu[91] jest offline  
stary 07-12-2008, 17:58   #105
Rocket Slayer
Użytkownik Forum
 
Rocket Slayer's Avatar
 
Data dołączenia: 01 07 2006
Lokacja: Mikołów, niedaleko zamtuzu :)
Wiek: 33

Posty: 878
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Majk
Profesja: Elite Knight
Świat: Secura
Poziom: 146
Rocket Slayer ma numer GG 9457986 Send a message via Skype™ to Rocket Slayer
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Dragonit Pokaż post
Tylko jakoś nam też dodają nowe rzeczy co jakiś czas, a na pewno nie powiedziałbym że nic się nie należy bo jakoś średnio wizę tibie gdzie grają sami paccowie.
Facc ma tylko zachęcić do kupna pacc. Z tego względu nie powinni nic dodawać faccom, w końcu dzieci przestaną marudzić i go kupią.

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez [19]Dudziu[91] Pokaż post
Tibia "zboczyla z kursu" od wejscia svarground oraz ice island wtedy wlasnie zaczely sie 250-300-paulistinha. Zwroccie uwage na sam noserman outfit, juz jest wykonany w innym stylu - itemy wygladaja inaczej odstepuja od starej reguly, z update na update naprawde jest gorzej swiadczy o tym grono argumentow - np to iz tibia byla prosta, ludzie kochali ta gre nie za grafike za swoja prostote, za to co bylo wewnatrz, za zagadki jezyk beholderow, sword of fury i wiele innych. Teraz z potworow wypadaja greate shieldy, jest quest na demon legi co prawda jest juz edytowany ale jest. Cipsoft naprawde chce sie "zarobic" i to widac golym okiem, choc sa osoby, ktore twierdza inaczej, ze super rozwinieta cywilizacja ma roboty szkoda ze nie czolgi i nie bomby atomowe. Takie jest moje zdanie...
DOKŁADNIE

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Dragonit Pokaż post
Ja chyba padnę jak jeszcze jeden zarzut odnośnie golema zobaczę Zrozumcie, że 90% z was (mówię do tych co narzekają) nie ma prawie żadnego pojęcia o fantasy, gracie tylko w tibie i nic poza tym ... golemy są w światach D&D który jest 10x poważniejszy i bardziej klasyczny od każdego morpg i nikomu to nie przeszkadza ...
Tak, serio nie mamy żadnego pojęcia, gramy tylko w Tibię. Ty wszystko wiesz lepiej. <ironia>

Chcesz D&D to graj w D&D. To ma być Tibia.
__________________

Podoba Ci się ta pszczyla? Może chcesz jej wystawić 10 na fotce.pl?
Rocket Slayer jest offline  
stary 07-12-2008, 18:03   #106
ShosVern
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 15 05 2008
Lokacja: Bielsk Podlaski
Wiek: 29

Posty: 27
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Shos Vern
Profesja: Elite Knight
Świat: Harmonia
Poziom: 59+
Skille: 72/71
Poziom mag.: 5
ShosVern ma numer GG 3152163
Domyślny

Żal mi tych co mówią, że tibia klimat traci.. Jestem reteried i się właśnie zastanawiam, czy nie wrócić, bo poczułem klimat rpg.. Może nawet wydam te klikadziesiąt złotych na pacca, bo szczerze mówiąc, nie wyobrażam sobie gry bez niego. A te 90 zł nawet nie jest tak dużo. Pójdę w wakacje do jakiejś pracy sezonowej i będę mieć kilka razy więcej.
ShosVern jest offline  
stary 07-12-2008, 18:19   #107
Dragonit
Użytkownik Forum
 
Dragonit's Avatar
 
Data dołączenia: 17 02 2006
Lokacja: w Sieradzu

Posty: 355
Stan: Na Emeryturze
Profesja: Sorcerer
Gildia: brak
Świat: Jamera
Domyślny

Cytuj:
Facc ma tylko zachęcić do kupna pacc. Z tego względu nie powinni nic dodawać faccom, w końcu dzieci przestaną marudzić i go kupią.
Już na pewno, prędzej przerzucą się na inną morpg w którą też da się grać za darmo. I wątpię, by bez Facca tibia by się utrzymała - czemu na Premii gra tak mało osób?

Cytuj:
No ok sa golemy ja do nich nic nie mam a maja srube w d*pie jak te tibijskie?
Są różne rodzaje, istnieją żelazne więc pewnie śruby jakieś tam mają. I naprawdę, dziwne że w świecie którym jest magia i smoki ludzie uważają, że nie może być golema ...

[quote]Tak, serio nie mamy żadnego pojęcia, gramy tylko w Tibię. Ty wszystko wiesz lepiej. <ironia>

Chcesz D&D to graj w D&D. To ma być Tibia.[quote]

Nie płacz. Pisałem do tych co narzekają na golemy, taka jest prawda a jeśli nie potrafisz tego zaakceptować - to trudno. Morpg ma to do rzeczy, że - co widzę chociaż by z mojego miasta - ludzie którzy nigdy nie myśleli o fantasy często w nie grają, chociażby w tibie. Nie wiem czemu tak jest, ale to fakt. Tak więc 90% to nie przesadzona liczba, prędzej zaniżona. W mojej szkole gra w tibie z 40 - 50 osób spokojnie, a żadna z nich nigdy nie grała w takie gry jak Bg2 czy Morrowind, a o papierowych systemach rpg nawet nie słyszała.

"To ma być tibia" - I co? Ma być taka jak ty uważasz, bo masz swoje widzimisię? Cipowie uznali, że skoro w tylu rzeczach związanych z fantasy są golemy, to uznali że i tu powinny być. I nie ma co na to narzekać, bo nic to nie da.
Dragonit jest offline  
stary 07-12-2008, 18:19   #108
Prostynick
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 26 09 2008

Posty: 101
Domyślny

Zamiast docenić to, że neopostman przetłumaczył i oczywiście pojechany bo źle, nie stylistycznie i ogólnie on jest zły, gupi i nie mondry!!!

A do was matoły to chodzi o przekazanie wiadomości, to co wnosi teaser i nikt nie płaci za tłumaczenie więc o co tyle gadania? Czy aby napewno tego typu news musi być idealnie słowo w słowo przetłumaczony i idealny stylistycznie? Pomyślcie.

Na następny raz nie trać czasu bo szkoda.
__________________
Za podpis mam już 3 punkty, jeszcze 7 i będzie pacc od Tompiora.
Prostynick jest offline  
stary 07-12-2008, 18:36   #109
Rocket Slayer
Użytkownik Forum
 
Rocket Slayer's Avatar
 
Data dołączenia: 01 07 2006
Lokacja: Mikołów, niedaleko zamtuzu :)
Wiek: 33

Posty: 878
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Majk
Profesja: Elite Knight
Świat: Secura
Poziom: 146
Rocket Slayer ma numer GG 9457986 Send a message via Skype™ to Rocket Slayer
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Dragonit Pokaż post
Już na pewno, prędzej przerzucą się na inną morpg w którą też da się grać za darmo.
Uważam zupełnie inaczej ;>

Cytuj:
Są różne rodzaje, istnieją żelazne więc pewnie śruby jakieś tam mają. I naprawdę, dziwne że w świecie którym jest magia i smoki ludzie uważają, że nie może być golema ...
Kto uważa, że nie może być golema?

Cytuj:
Nie płacz.
O jejku, pojechałeś mi xD
Cytuj:
Morpg ma to do rzeczy, że - co widzę chociaż by z mojego miasta - ludzie którzy nigdy nie myśleli o fantasy często w nie grają, chociażby w tibie. Nie wiem czemu tak jest, ale to fakt.
Na tym to polega, że "kolega kolegi w to gra i ja też muszę zagrać by być fajnym/na topie" czy coś podobnego. Konformizm w czystej postaci.


Cytuj:
W mojej szkole gra w tibie z 40 - 50 osób spokojnie
Czego się dziwić, gima
Cytuj:
a żadna z nich nigdy nie grała w takie gry jak Bg2 czy Morrowind, a o papierowych systemach rpg nawet nie słyszała.
A trzeba? Bez przesady.

Cytuj:
Ma być taka jak ty uważasz, bo masz swoje widzimisię?
Każdy użytkownik komentując rzeczy uświadamia, że tak powinno być. To naturalne, nie sądzisz? Szczególnie kiedy na czymś ci zależy - dbasz o to, żeby się bardziej nie sp****oliło


Cytuj:
Cipowie uznali, że skoro w tylu rzeczach związanych z fantasy są golemy, to uznali że i tu powinny być.
Golemy... nie transformery.
Cytuj:
I nie ma co na to narzekać, bo nic to nie da.
Zabroń nam w takim razie wygłaszania swoich opinii. Dalej, zrób to.
__________________

Podoba Ci się ta pszczyla? Może chcesz jej wystawić 10 na fotce.pl?
Rocket Slayer jest offline  
stary 07-12-2008, 18:49   #110
Xr3
Zbanowany
 
Data dołączenia: 29 12 2007
Wiek: 32

Posty: 1,169
Imię: Xeremon
Profesja: Master Sorcerer
Świat: Candia
Poziom: 140
Domyślny

Niech nikt, kogo wiedza na na temat fantasy ogranicza się do Tibii i gier crpg, nie wypowiada się, co powinno egzystować w takim świecie. Prawdziwe Fantasy to Forgotten Realms/Greyhawk, a RPG, to Dungeons & Dragons/Warhammer. Zapewniam, że obecność mechanicznych stworów ma tam miejsce i nie jest to niczym, co psuło by klimat przygody.
Xr3 jest offline  
stary 07-12-2008, 19:14   #111
Johny0
Użytkownik forum
 
Johny0's Avatar
 
Data dołączenia: 26 11 2008
Lokacja: oj daleko

Posty: 11
Stan: Niegrający
Świat: Unitera
Domyślny

może odjedźmy od papierowych rpg greyhawków itp. tak wiem że to klasyki i świetne gry ale wolałbym skłonić się ku innemu tematowi: tibia pozuje na mmorpg fantasy itp. ale nikt (w każdym razie z graczy których znam) tego nie zauważa, dzieci neo nie obchodzą historie i co do nich npc mówi ważne żeby dużo kaski z questa dostać i itemki na sell
Johny0 jest offline  
stary 07-12-2008, 19:27   #112
Dragonit
Użytkownik Forum
 
Dragonit's Avatar
 
Data dołączenia: 17 02 2006
Lokacja: w Sieradzu

Posty: 355
Stan: Na Emeryturze
Profesja: Sorcerer
Gildia: brak
Świat: Jamera
Domyślny

Cytuj:
Uważam zupełnie inaczej ;>
Niby czemu? Ja nigdy nie kupię pacca za kasę w realu bo nie mam możliwości. Jeśli usunęliby konta facc, to trudno - byłbym smutny bo straciłbym postać, ale by mi to przeszło. Ale takie rozwiązanie byłoby dodatkowo idiotyczne, bo ktoś kto kupił powiedzmy pacca na 9 miesięcy i nagle przestało by go stać na jego kupno, to straciłby postać - byłoby to chamskie i wiele osób odstraszyło by takie ryzyko.

Cytuj:
Kto uważa, że nie może być golema?
A bo to jedna osoba? Przejrzyj temat.

Cytuj:
O jejku, pojechałeś mi xD
Nie zamierzałem Ci pojechać, jedynie rozładowałem emocje.

Cytuj:
Na tym to polega, że "kolega kolegi w to gra i ja też muszę zagrać by być fajnym/na topie" czy coś podobnego. Konformizm w czystej postaci.
No właśnie o tym mówię.

Cytuj:
Czego się dziwić, gima
Czy to była aluzja do mojego wieku? Zresztą, nie po to o tym powiedziałem żeby pokazać kto gra w tibie, ale odnośnie dalszej części wypowiedzi. Zresztą co to ma do rzeczy? W liceum ci sami ludzie nadal będą grali.

Cytuj:
A trzeba? Bez przesady.
Nie trzeba, ale ktoś kto się na tym nie zna nie powinien mówić co powinno być w fantasy a co nie.

Cytuj:
Każdy użytkownik komentując rzeczy uświadamia, że tak powinno być. To naturalne, nie sądzisz? Szczególnie kiedy na czymś ci zależy - dbasz o to, żeby się bardziej nie sp****oliło
Tylko że jak patrzę na to forum i nie tylko, okazuje się to po prostu nudne. Byłem na forum warhammera 40k: Dawn of War (taka strategia) to pro gracze co chwila narzekali jak to coraz gorzej, że ci co tamtą grę zrobili to cioty (widać że się nie znają, relic robi świetne gry i ma renomę), że każda łatka coraz gorsza itd. Jak widzę któreś z rzędu forum na którym ludzie narzekają że znowu w czymś tam jest źle i będzie jeszcze bardziej źle to nie wyrabiam po prostu ...

Cytuj:
Golemy... nie transformery.
Zdefiniuj golema, skoro wg. Ciebie ten tibijski to transformer a nie golem.

Cytuj:
Zabroń nam w takim razie wygłaszania swoich opinii. Dalej, zrób to.
Nie ma to jak wyrywać coś z kontekstu i argumentować to. A powiedzenie "nikt mi nie zabroni wygłaszać swojej opinii" jest już wyświechtane od nadużywania, bo narzekanie jest coraz częstsze i ludzi doprowadza już do szału. Co by nie było - jest coraz gorzej. Acha, i jest też takie powiedzenie "jeszcze się taki nie urodził, co by wszystkim dogodził".

Xr3 - o tym mówiłem właśnie.
Dragonit jest offline  
stary 07-12-2008, 19:49   #113
[19]Dudziu[91]
Użytkownik Forum
 
[19]Dudziu[91]'s Avatar
 
Data dołączenia: 04 11 2008
Lokacja: JaWoR

Posty: 18
Stan: Na Emeryturze
Profesja: Master Sorcerer
Gildia: nie gram;]
Świat: menera
Poziom: 100
Skille: -
Poziom mag.: 64
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez ShosVern Pokaż post
Żal mi tych co mówią, że tibia klimat traci.. Jestem reteried i się właśnie zastanawiam, czy nie wrócić, bo poczułem klimat rpg.. Może nawet wydam te klikadziesiąt złotych na pacca, bo szczerze mówiąc, nie wyobrażam sobie gry bez niego. A te 90 zł nawet nie jest tak dużo. Pójdę w wakacje do jakiejś pracy sezonowej i będę mieć kilka razy więcej.
Grales na rl tibi 7,6 lub starszej, kiedy nie bylo wandow, knight nigdzie nie mogl sam siedzie a pall byl najgorsza profa? Na poczatku za kupno pacc ludzie dostawali shield of honor i wedlug mnie byla to dobra zachenta - jak widac przemyslana w przeciwienstwie do wspolczesnej. To byla prawdziwa gra - wbic 100 lvl to bylo cos a taki smieszny crown set byl czyms ale raczej nie jestes osoba, z ktora moglbym o tym porozmawiac -.^ . . .

@ Dragonit hahaha ale mam polew z ciebie, nie zapomnij w nastepnym poscie jeszcze o golemach napisac <rotfl>. Szczerze mowiac grzeje mnie jakies sa rodzaje golemow chodzi o to ze te niewygladaja naturalnie do gry, ktora maja reprezentowac.
[19]Dudziu[91] jest offline  
stary 07-12-2008, 19:56   #114
Gawus
Santa Claus
 
Gawus's Avatar
 
Data dołączenia: 31 01 2006
Lokacja: Polska/England
Wiek: 33
Wpisy bloga: 6

Posty: 517
Stan: Na Emeryturze
Profesja: Elite Knight
Świat: Secura
Poziom: 123
Skille: 90/83
Poziom mag.: 8
Wyślij wiadomość przez ICQ do Gawus Gawus ma numer GG Kocham Natalie Adres Jabbera do Gawus
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez [19]Dudziu[91] Pokaż post
Tibia "zboczyla z kursu" od wejscia svarground oraz okrazajacych ice islands wtedy wlasnie zaczely sie 250-300-paulistinha. Zwroccie uwage na sam noserman outfit, juz jest wykonany w innym stylu - itemy wygladaja inaczej odstepuja od starej reguly, z update na update naprawde jest gorzej swiadczy o tym grono argumentow - np to iz tibia byla prosta, ludzie kochali ta gre nie za grafike za swoja prostote, za to co bylo wewnatrz, za zagadki jezyk beholderow, sword of fury i wiele innych. Teraz z potworow wypadaja greate shieldy, jest quest na demon legi co prawda jest juz edytowany ale jest. Cipsoft naprawde chce zarobic i to widac golym okiem, choc sa osoby, ktore twierdza inaczej, ze super rozwinieta cywilizacja ma roboty szkoda ze nie czolgi i nie bomby atomowe. Takie jest moje zdanie...

Jezeli chodzi to, ze widac golym okiem ze Cipsoft robi tibie dla zarobku - a myslisz, ze kur*a po co? Kazdy czlowiek ma w sobie chec zysku, bycia lepszym od innych, miec gore pieniedzy (wczesniej ziemi, przedmiotow);od innych.

Tibie nie zboczyła z kursu, o co CI chodzi z tymi ich levelami? Chciałbyś, żeby zrobili blokade levelowa? Głupotą by to było, bo w grze 2d jest malo pola do popisu i gra znudzilaby sie bardzo szybko,

great Shield leca, nie podoba CI sie? kiedy tez lecialy, z pierwszego zabitego Dragon Lorda pod pohem to o co chodzi? Lecial, przestal i leciec bedzie dalej. Tak czy siak zostanie ona Rarem, chociaz mogliby troche zmienic respawn Massacry bo za altwo jest dowiedziec sie czy sie zrespila;]

Przesttancie juz wypisywac glupoty na temat tego update, wejdzie, pogracie, napiszecie..
__________________
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Wald_Kerius Pokaż post
No no no!! Od Gawusia to wy wara, bo pobanuje jak...
:eek: Your Gawi :eek:
Gawus jest offline  
stary 07-12-2008, 20:03   #115
Rocket Slayer
Użytkownik Forum
 
Rocket Slayer's Avatar
 
Data dołączenia: 01 07 2006
Lokacja: Mikołów, niedaleko zamtuzu :)
Wiek: 33

Posty: 878
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Majk
Profesja: Elite Knight
Świat: Secura
Poziom: 146
Rocket Slayer ma numer GG 9457986 Send a message via Skype™ to Rocket Slayer
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Dragonit Pokaż post
Niby czemu? Ja nigdy nie kupię pacca za kasę w realu bo nie mam możliwości.
Część młodzieży jest przyzwyczajona sępić od innych kasę (rozpieszczeni). Nie masz możliwości? Mam rozumieć, że masz mniej niż 6 lat? Co ty, zawsze istnieje sposób zdobycia pieniędzy - od żebrania po samodzielnie zarobioną kasę
Cytuj:
Jeśli usunęliby konta facc, to trudno - byłbym smutny bo straciłbym postać, ale by mi to przeszło.
Wiadomo, że takie coś się nie stanie.

Cytuj:
A bo to jedna osoba? Przejrzyj temat.
Sądzę, że ludzie narzekają na jego wygląd i że takiego w ogóle wprowadzą.

Cytuj:
Nie zamierzałem Ci pojechać, jedynie rozładowałem emocje.
Idź do kibla i rozładuj emocje. Nie tutaj.

Cytuj:
Czy to była aluzja do mojego wieku?
Nie wziąłem twojej osoby pod uwagę.

Cytuj:
W liceum ci sami ludzie nadal będą grali.
Z wiekiem gusta się zmieniają, ewentualnie czasu brak. Wiesz, różne czynniki wpływają.
Cytuj:
Nie trzeba, ale ktoś kto się na tym nie zna nie powinien mówić co powinno być w fantasy a co nie.
Swoją drogą, nie kojarzę aby gdziekolwiek na tibia.com przedstawiano grę w ten sposób, jako fantasy. Póki to nie jest określone, każdy ma prawo się wypowiadać.


Cytuj:
Jak widzę któreś z rzędu forum na którym ludzie narzekają że znowu w czymś tam jest źle i będzie jeszcze bardziej źle to nie wyrabiam po prostu ...
To po jaką cholerę dalej tu jesteś?

Cytuj:
Zdefiniuj golema, skoro wg. Ciebie ten tibijski to transformer a nie golem.
http://images1.wikia.nocookie.net/ti...rker_Golem.gif
Wg mnie golem powinien być jednorodnym (np kamienny, lodowy) ciałem stałym (nie robotem), nie sądzisz?

Cytuj:
A powiedzenie "nikt mi nie zabroni wygłaszać swojej opinii" jest już wyświechtane od nadużywania, bo narzekanie jest coraz częstsze i ludzi doprowadza już do szału.
Fakt, jak ludzie narzekają bez konkretnych powodów, od tak.


@down
Cytuj:
I jest jednolity, z metalu
Bez tego "czegoś" niebieskiego byłoby o wiele lepiej. Nie potrzebny potwór pokolorowany jak muchomor
WIESZ CO TO "EDYTUJ"?
__________________

Podoba Ci się ta pszczyla? Może chcesz jej wystawić 10 na fotce.pl?

Ostatnio edytowany przez Rocket Slayer - 07-12-2008 o 20:34.
Rocket Slayer jest offline  
stary 07-12-2008, 20:12   #116
Gawus
Santa Claus
 
Gawus's Avatar
 
Data dołączenia: 31 01 2006
Lokacja: Polska/England
Wiek: 33
Wpisy bloga: 6

Posty: 517
Stan: Na Emeryturze
Profesja: Elite Knight
Świat: Secura
Poziom: 123
Skille: 90/83
Poziom mag.: 8
Wyślij wiadomość przez ICQ do Gawus Gawus ma numer GG Kocham Natalie Adres Jabbera do Gawus
Domyślny

Cytuj:
http://images1.wikia.nocookie.net/ti...rker_Golem.gif
Wg mnie golem powinien być jednorodnym (np kamienny, lodowy) ciałem stałym (nie robotem), nie sądzisz?
I jest jednolity, z metalu
__________________
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Wald_Kerius Pokaż post
No no no!! Od Gawusia to wy wara, bo pobanuje jak...
:eek: Your Gawi :eek:
Gawus jest offline  
stary 07-12-2008, 20:29   #117
[19]Dudziu[91]
Użytkownik Forum
 
[19]Dudziu[91]'s Avatar
 
Data dołączenia: 04 11 2008
Lokacja: JaWoR

Posty: 18
Stan: Na Emeryturze
Profesja: Master Sorcerer
Gildia: nie gram;]
Świat: menera
Poziom: 100
Skille: -
Poziom mag.: 64
Domyślny

Jezeli chodzi to, ze widac golym okiem ze Cipsoft robi tibie dla zarobku - a myslisz, ze kur*a po co? Kazdy czlowiek ma w sobie chec zysku, bycia lepszym od innych, miec gore pieniedzy (wczesniej ziemi, przedmiotow);od innych.

Tak wiem zeby zarobic ale kiedys przynajmniej robili to z glowa, trzeba wiedziec kiedy cos dodac a kiedy lepiej sobie darowac niz dodawac sh!t. Tymi wlasnie updatami pokazuja jak chca zachecic do gry dzieci takie jak pisze np na 1 stronie. Bo fajnie jest sobie poexpic na szalonych naukowcach ta? albo na ulubionych potworach Dragonit'a ? Jesli lubisz tego typu urozmaicenia to powodzenia. Ja raczej koncze bo nie moge juz na to patrzec.

Tibie nie zboczyła z kursu, o co CI chodzi z tymi ich levelami? Chciałbyś, żeby zrobili blokade levelowa? Głupotą by to było, bo w grze 2d jest malo pola do popisu i gra znudzilaby sie bardzo szybko,

Gdzie przeczytales o blokadzie lvlowej? Poprostu zdobycie lvla numer 100 bylo duzo trudniejsze i nie kazdy sie mogl tym pochwalic. Jak ciebie kreci to ze niedlugo beda lataly 500 lvle po mainie to twoja sprawa bo mnie nie bardzo to cieszy, na starych respawnach trwaloby to o wiele dluzej....

great Shield leca, nie podoba CI sie? kiedy tez lecialy, z pierwszego zabitego Dragon Lorda pod pohem to o co chodzi? Lecial, przestal i leciec bedzie dalej. Tak czy siak zostanie ona Rarem, chociaz mogliby troche zmienic respawn Massacry bo za altwo jest dowiedziec sie czy sie zrespila;]

Tak wiem, ze lecialy z dli bo moj rl nawet 1 mial kiedy ja jeszcze nie zaczelem grac jednak nie lecialy z kazdego dla... wiec jesli nie masz o tym pojecia to nie pisz. Nie, nie podoba mi sie to ze leci, ta tarcza byla legenda, rarem ktory byl praktycznie nie mozliwy pozniej do zdobycia, jedynie ludzie legendy - old playerzy je posiadali o to bylo wg mnie fajne. Byla to jakas nagroda dla pierwszych graczy ze mogli sie stac legendami

Ostatnio edytowany przez [19]Dudziu[91] - 07-12-2008 o 20:33.
[19]Dudziu[91] jest offline  
stary 07-12-2008, 20:30   #118
Niewidzialny90
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny

wszystko ok Wiecej expowisk wiecej mozliwosci Ciekawe jak z tymi slimami bedzie
 
stary 07-12-2008, 20:44   #119
Dzik11
Zbanowany
 
Data dołączenia: 01 10 2008
Lokacja: Venore

Posty: 36
Stan: Na Emeryturze
Profesja: Knight
Świat: Nerana
Poziom: 60
Skille: 80/80
Poziom mag.: 7
Dzik11 ma numer GG 2997386
Domyślny

Cytuj:
Xr3
Radził bym ci wyłączyć Tibię i poskillować rozkminianie...
nie gram już w tibie i moje rozkminianie jest w porządku

Cytuj:
Regeusz
Niby czemu by upadły ? Moze masz racje i ludzie by sie przenieśli na tamte servy ale np jakby z harmoni odszedło no ilu ? 300typa ? 400 ? - to i tak online by zostało 500-600, a pozatym im to chyba rybka gdzie kto gra bo pacc wszedzie kosztuje tak samo. Jak na 1 serverze bedzie grac 0 typa to go poprostu zamkną ale takiej sytuacji nie bedzie i tak bo jakby na takiej antice nagle wszyscy przestali grać to z innych serv by przyszli z jakiegoś npvp prawdopodobnie. No i nie każdy chce grać pod tibie 7.6...ja np nie
Wogóle dziki nadal nie potrafisz tego swojego exp/h opisać przestań sie w takim razie odnosić do moich wypowiedzi
możliwe że masz racje ale mogli by zrobic 1 server z starej tibi i już by nikt wtedy nie narzekał że nowa tibia sux a jak by nikt nie grał na tym starym servie to by go po prostu wyłączyli a co do exp/h to już ci napisałem powód czego nie mogę wyjawic ok teraz możemy nie odpisywac na swoje wypowiedzi
Dzik11 jest offline  
stary 07-12-2008, 20:49   #120
Gawus
Santa Claus
 
Gawus's Avatar
 
Data dołączenia: 31 01 2006
Lokacja: Polska/England
Wiek: 33
Wpisy bloga: 6

Posty: 517
Stan: Na Emeryturze
Profesja: Elite Knight
Świat: Secura
Poziom: 123
Skille: 90/83
Poziom mag.: 8
Wyślij wiadomość przez ICQ do Gawus Gawus ma numer GG Kocham Natalie Adres Jabbera do Gawus
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez [19]Dudziu[91] Pokaż post
Jezeli chodzi to, ze widac golym okiem ze Cipsoft robi tibie dla zarobku - a myslisz, ze kur*a po co? Kazdy czlowiek ma w sobie chec zysku, bycia lepszym od innych, miec gore pieniedzy (wczesniej ziemi, przedmiotow);od innych.

Tak wiem zeby zarobic ale kiedys przynajmniej robili to z glowa, trzeba wiedziec kiedy cos dodac a kiedy lepiej sobie darowac niz dodawac sh!t. Tymi wlasnie updatami pokazuja jak chca zachecic do gry dzieci takie jak pisze np na 1 stronie. Bo fajnie jest sobie poexpic na szalonych naukowcach ta? albo na ulubionych potworach Dragonit'a ? Jesli lubisz tego typu urozmaicenia to powodzenia. Ja raczej koncze bo nie moge juz na to patrzec.

Tibie nie zboczyła z kursu, o co CI chodzi z tymi ich levelami? Chciałbyś, żeby zrobili blokade levelowa? Głupotą by to było, bo w grze 2d jest malo pola do popisu i gra znudzilaby sie bardzo szybko,

Gdzie przeczytales o blokadzie lvlowej? Poprostu zdobycie lvla numer 100 bylo duzo trudniejsze i nie kazdy sie mogl tym pochwalic. Jak ciebie kreci to ze niedlugo beda lataly 500 lvle po mainie to twoja sprawa bo mnie nie bardzo to cieszy, na starych respawnach trwaloby to o wiele dluzej....

great Shield leca, nie podoba CI sie? kiedy tez lecialy, z pierwszego zabitego Dragon Lorda pod pohem to o co chodzi? Lecial, przestal i leciec bedzie dalej. Tak czy siak zostanie ona Rarem, chociaz mogliby troche zmienic respawn Massacry bo za altwo jest dowiedziec sie czy sie zrespila;]

Tak wiem, ze lecialy z dli bo moj rl nawet 1 mial kiedy ja jeszcze nie zaczelem grac jednak nie lecialy z kazdego dla... wiec jesli nie masz o tym pojecia to nie pisz. Nie, nie podoba mi sie to ze leci, ta tarcza byla legenda, rarem ktory byl praktycznie nie mozliwy pozniej do zdobycia, jedynie ludzie legendy - old playerzy je posiadali o to bylo wg mnie fajne. Byla to jakas nagroda dla pierwszych graczy ze mogli sie stac legendami

ja nie powiedzialem, ze mi sie podoba.. Mi po prostu zwisa taki update, bo jedyne co mnie w tej grze kreci to wypady z moimprzyjacielem i nic wiecej..
przestancie sie przejmowac.. skoro wam nie pasuje i mowicie ze tibia schodzi na psy to nie grajcie, a jak juz macie zamiar przestac grac to czym sie przejmowac? naprawde glupie macie zachowania ;]
__________________
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Wald_Kerius Pokaż post
No no no!! Od Gawusia to wy wara, bo pobanuje jak...
:eek: Your Gawi :eek:
Gawus jest offline  
Zamkniety temat.

Użytkowników czytających ten temat: 1 (zarejestrowanych: 0, gości: 1)
 
Opcje tematu

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 17:36.


Powered by vBulletin 3