Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Fora główne > Niusy

Notki

Niusy Nowosci z świata Tibii dostarczone przez naszych nieustraszonych korespondentów.

Zamkniety temat.
 
Opcje tematu
stary 17-07-2006, 19:06   #101
pkr
Użytkownik Forum
 
pkr's Avatar
 
Data dołączenia: 07 12 2004
Lokacja: w mieszkaniu
Wiek: 35

Posty: 88
Stan: Zbanowany
Profesja: Elite Knight
Gildia: członki
Świat: srova
Poziom: 696
Skille: 10/10
Poziom mag.: 55
pkr ma numer GG 666
Domyślny

zastanawiam sie jakim sposobem bedzie liczony czas w jakim expisz? przeciez nie bedzie od zalogowania bo mozna stac, a przy staniu nic nie powinno ubywac wg. tego co tam napisano. moze czas w jakim bijesz potworka? dla hlvli to prawie roznicy nie zrobi je*nie raz-dwa i guard czy cos innego lezy, a na rooku zamin zabijesz trola na 4lvl to w ch*j czasu mija... oj niewidzi mi sie to...
pkr jest offline  

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 17-07-2006, 19:06   #102
Michal9000
Zbanowany
 
Michal9000's Avatar
 
Data dołączenia: 27 10 2005

Posty: 337
Stan: Aktywny gracz
Imię: Michos
Profesja: Sorcerer
Gildia: Brak ;(
Świat: Honera
Poziom: 17
Skille: 16/20
Poziom mag.: 13
Domyślny

Powinno być że potworka może otwierać osoba która zadała najwięcej obrażeń, oraz która otrzymała najwięcej obrażeń. Oczywiście liczone w ilści hp, bez liczena UHów itd. Znaczy jak są 2 osoby, i jedna oberwiw 2500hp i sie UHnie a druga 2450 i zostanie, to otwiera ta pierwsza.
Michal9000 jest offline  
stary 17-07-2006, 19:06   #103
Nadrill
Użytkownik Forum
 
Nadrill's Avatar
 
Data dołączenia: 25 10 2005

Posty: 1,442
Nadrill ma numer GG 3764880
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Tawer Redeye
Nadril maniacy treningu to - boterzu lub afkerzy(zresztą kto gra nonstop skillując).
Dlatego trzeba im trochę zmienić czas do loga, np. 5 minut.
326 osób już patrzy...
Nadrill jest offline  
stary 17-07-2006, 19:06   #104
Arte
Użytkownik Forum
 
Arte's Avatar
 
Data dołączenia: 29 12 2005
Lokacja: Gliwice

Posty: 178
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Royal Paladin
Świat: Hiberna/Saphira
Domyślny

czysty idiotyzm... ta gra straci już wogule na wartości..

Oryginalny Aimbot stworzony przez Cipsoft...
Arte jest offline  
stary 17-07-2006, 19:06   #105
Robsson
Użytkownik Forum
 
Robsson's Avatar
 
Data dołączenia: 15 06 2006
Lokacja: Świnoujście

Posty: 34
Stan: Na emeryturze
Profesja: Sorcerer
Poziom: 40
Poziom mag.: 54
Domyślny

Jesli (tak jak w innych grach rpg) jak juz ktos napisal loota bedzie brala osoba ktora najwiecej hp zabrala i ludzie ktorych ma w party to daje wielkiego plusa... ale jesli nie bedzie tej opcji z party to nie oplaca sie grac...
__________________
-> regulamin
Robsson jest offline  
stary 17-07-2006, 19:07   #106
Tikiktaki
Użytkownik Forum
 
Tikiktaki's Avatar
 
Data dołączenia: 01 01 2006
Lokacja: Oleśnica
Wiek: 35

Posty: 222
Imię: Danieluss
Profesja: Elite Knight
Gildia: Polish Power
Świat: Pacera
Poziom: 102
Skille: -------
Poziom mag.: 7
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Djurasik
1. - Dobre ? DOBRE ?! To wyobrazcie sobie że jesteście blookerem na huncie z kimś i ten ktoś jak zwykle zada więcej obrażeń bo wy aby blokujecie i co wtedy ? jak macie zamiar swój loot wziąść? siłą ? Na PvP moze to przejdzie ale na non-PvP to będzie wyrok dla blookerów.

2. - Stamina ?! ... DE*ILSTWO... dlaczego ? Bo jak by nie było gracz im większy ma lvl tym więcej musi zdobywać Expa. Żeby było jaśniej, jak kupuje pacc przykładowo to płacę za 3 miesiące gry - to skoro płacę za 3 miesiące to dlaczego mają mi z tych 3 miesięcy urywać godziny do expowania skoro normalnie mógłbym wyrobić więcej ? żeby było godzina offline to godzina online
1 = 1 to rozumiem ale 2 = 1 ? chyba ich pogieło, albo ostatnie 14 godzin tylko połowa expa ? czy oni się dobrze czują ? Daje wam gwarancje że jeżeli to zrobią to gra straci wielu graczy i jeszcze więcej skarg od posiadaczy pacc uzyska cipsoft ;/

3. - Wielkie dzięki że Cipsoft który miał "umilić życie knightom" w następnym update jak obiecywali właśnie ich UDUPIŁ. Teraz Knight vs Sorc/Drut to Dead Knight...

Coś ominołem ? jeżeli to co tu piszecie nie jest żartem to naprawdę ... ale to naprawdę Cipsoft'owi totalnie odwaliło. Widać chcą zniszczyć te świetną grę do końca. Żegnam was i oby ten żart ze staminą okazał się tylko żartem.



ON MA RACJE!!!!!!!!!!!!!!!!!! teraz pozostanie mi albo zakonczyc gre knightem i zrobic sorka/druida albo przezucic sie na cos innego.....
Tikiktaki jest offline  
stary 17-07-2006, 19:08   #107
Arte
Użytkownik Forum
 
Arte's Avatar
 
Data dołączenia: 29 12 2005
Lokacja: Gliwice

Posty: 178
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Royal Paladin
Świat: Hiberna/Saphira
Domyślny

to teraz nic nie dadzą trapy... będzie się lało kolesia a on sie bedzie uhał hotkejem...
Arte jest offline  
stary 17-07-2006, 19:08   #108
My991
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 20 04 2006

Posty: 22
Domyślny

Mam nadzieje, że oni nas w bambuko robią, jak nie to sie bardzo pogniewam . . .
My991 jest offline  
stary 17-07-2006, 19:09   #109
Dagenoth
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 12 02 2005
Lokacja: Ab'Dendriel
Wiek: 36

Posty: 68
Stan: Aktywny gracz
Imię: Dagenoth
Profesja: Master Sorcerer
Świat: Arcania
Poziom: 94
Skille: 20/27
Poziom mag.: 64
Dagenoth ma numer GG 3887207
Domyślny

Omg... O ile mój pierwszy post był w miarę ładnie i składnie napisany o tyle ten będzie zawierał bluzgi ;ppp

Napisałem pierwszego posta, wtedy były ze 2 czy 3 posty przede mna, a w tym czasie pojawiło się mase komentów, które dopiero teraz przeczytałem.

LUUUUUDZIE!!! Właściwie zwracam się tu do noobów-nie ludzi, czyli do low lvlowych knighów płaczących nad pomysłem z lootem.

Po pierwsze plebs (czyli wy) nie potrafi czytać ze zrozumieniem. Czy wy jesteście aż tak ograniczeni? Przecież wyraźnie pisze że nie można wziąć ciała przez 10 sec... otworzyć MOŻNA!!!!! A wy płaczenie (oj było takich textów trochę) że nie będziecie mogli ciała otworzyć...

Po drugie płaczecie że teraz nieznany shooter będzie mógł loota kraść. A co? Nie podoba się zamiana ról, tak? Kiedyś shooter mógł być okradany, teraz wy i to się wam nie podoba. Oczywiście niestety wasze przemyślenia (błędnie oparte na tym że ciała nie da rady otworzyć) są nieprawdziwe gdyż ciało otworzyć może też bloker i zobaczy czy shooter czegoś nie weźmie.

Następną polewke mam z kolejnych noobów którzy płaczą nad pomysłem ze staminą. Połowa z was nie ma nawet 30 lvla i już się plebs kufa boi że im 7h expa nie wystarczy. Pewnie połowa z was na hunty idzie z połową bp uhów (knight) lub połową bp manasów (sorc) i wychodzi po 20 minutach jak capa na loota nie ma (bo o lootbagach plebs nie słyszał).
Wię co wy się kufa boicie że grać nie będziecie mogli?
Teoretycznie będzie można EXPIĆ (nie grać) 8h... To jest strasznie dużo. 8h expa dziennie samego hunta w zupełności wystarczy. I to dzień w dzień. Pisząc pierwszego posta bałem się czy te liczby są dobrze dobrane. Teraz pomyślałem że są idealnie wybrane. Jeśli 2 min offline dają 1 min hunta to jest po prostu boskie rozwiązanie jak ktoś to przemyśli. No ale plebs który i tak w połowie tego nie wykorzysta już płacze. Taka rola noobów...

Jeszcze mam wiele innych zarzutów do niestety mniej inteligenten części tego dforum ale już mnie palce bolą od tego pisania i stwierdzam że te trzynastolenie dzieci nie są warte tego bym tracił na nie kolejne 10 min (tyle by mniej wiecej zajelo pisanie posta, i tak od polowy polskich znakow przestalem uzywac).
__________________
Methinks, I see... where?
In my mind's eyes
Dagenoth jest offline  
stary 17-07-2006, 19:11   #110
Zozol
Użytkownik Forum
 
Zozol's Avatar
 
Data dołączenia: 22 02 2005
Lokacja: Białogard
Wiek: 34

Posty: 18
Stan: Na Emeryturze
Imię: Rama Alyn
Profesja: Royal Paladin
Świat: Guardia
Poziom: 78
Skille: 82
Poziom mag.: 17
Zozol ma numer GG 7094759
Domyślny

update taki sobie... Dobre jest rozwiązanie problemu ze spawnem, ale strzelamie do ludzi z runa na battle list to porażka... Mimo iż sam gram na non-pvp to mam kilku przyjaciół którzy grją na pvp i teraz im współczuje...
Co do blokowania potworów to neutralnie Mówisz shooterom ze mają nie podchodzić do ciała puki sam nie wyjmiesz loota do pokazania, a jak nie to niech se sami blokują i masz W Y J E B A N E

Ostatnio edytowany przez Zozol - 17-07-2006 o 19:21.
Zozol jest offline  
stary 17-07-2006, 19:11   #111
orion137
Użytkownik Forum
 
orion137's Avatar
 
Data dołączenia: 04 12 2005
Lokacja: Łódź

Posty: 16
Stan: Na Emeryturze
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Dzakobek
Uhm.... CO TO MA BYC ??? kobieta lekkich obyczajówa połowa graczy odejdzie z tibii no i co z tego ze cipsoft nie bedzie mial funduszy na utrzymanie serverów wiec na męski narząd płciowy im to?? Osobiscie tez raczej nie bede juz gral jesli tak bedzie bo co to kurna jest?? CO O TYM SADZICIE ?? PISAC Please!
Co ja na to ? Czekam aż skończy mi się PACC i jestem ~Retired~. NA cholere mam grać skoro będe robił połowę tego co robię normalnie ? Stamina...ehhh

Tibia zmierza do stania się zwykłą siekanką z wbudowanym aimbotem. Po co skill ? Lepiej wprowadzić battle.. Po co walka z botami ? Lepej wprowadzić battle..

Po co walczyć z account sharingiem ? Lepiej wprowadzić stamina points i udupić gracz.. Gratz Cip~ !! Jeszcze więcej takich "genialnków" update'ów i na serverach zamiast 35000 graczy bedzie grało 350 z czego wszyscy FACC, bo po co wydawać na 3 miechy Pacc jak połowe bedziesz regenerował stamine.. Pozostaje tylko OTS dla tych co nie potrafią ostatecznie zerwać z Tibią a CIP~ niech dalej wprowadzają update'y. Nastepny update juz mowilem...Runki 100x oraz Auto Uh..Wtedy Knighr zostaje cudownie udupiony..co ja gadam..już jest


Kind Regards,
orion137
orion137 jest offline  
stary 17-07-2006, 19:11   #112
Mc macio
Użytkownik Forum
 
Mc macio's Avatar
 
Data dołączenia: 29 10 2004
Lokacja: N 51°24' E 22°16'
Wiek: 34

Posty: 141
Stan: Aktywny gracz
Profesja: Sorcerer
Świat: Astera
Mc macio ma numer GG 5146998
Domyślny

znowu "polowa ludzi odchodzi od tibi bee" w sumie to w porownaniu tego updata do poprzedniego z soulami to jest on nawet abrdzo fajny. W sumie to wszystko jest fajne(oczywiscie gram sorcem)
__________________
Sława jej wszystkich przerasta, KoronA KielcE-duma miasta



http://rapidshare.de/files/26504590/..._pk_1*****.html Pk cz1
http://rapidshare.de/files/27201800/...a_pk2*****.html Pk cz2
Mc macio jest offline  
stary 17-07-2006, 19:11   #113
verbus
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 26 04 2006

Posty: 7
Domyślny

Khehehe not o teraz kazdy zacznie grac sorkiem
verbus jest offline  
stary 17-07-2006, 19:12   #114
Elder Nagan
Zbanowany
 
Elder Nagan's Avatar
 
Data dołączenia: 10 10 2005
Wiek: 34

Posty: 374
Profesja: Knight
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Madreth
Zgadzam sie z nim w 100% ;]
Update od 7.4 do 7.72 sa zuwielbiam jeść bananyane jedynie skillbar jest dosyc ciekawy:>
hmm a o ankh zpaomniales przyjacielu towarzyszu

cipsoft potrafi zrobic z tej gry gowno ale przypatrz sie drogi Maurhexie


W sumie fajnie, skończy się ta szalona pogoń za expem. Gracz, który grałby bez przerwy 48 godzin musi przeczekać 4 dni by móc dalej długo expić. Więc rozkładanie expa na kilka dni po mniej godzin mi bardziej odpowiada. Bardzo dobra zmiana (oczywiście dzięki naszej sugestii ).


widac ze modek ma zajoba...
Elder Nagan jest offline  
stary 17-07-2006, 19:13   #115
Sesef
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 30 11 2005
Lokacja: Warszawa
Wiek: 34

Posty: 1,111
Stan: Na Emeryturze
Domyślny

gownoa nie update teraz troche przykładow z życia

Ide expić wpada Liam, Ozur Gruchman/Van Tristam i co naet przy hot keyu na Uh nie mam szans się wyuhać bo tamci mnie szybciej ściągną z sd.

Przykład 2 Podczas wojny są problemy z expieneim bo jedna strona drugiej przeszkadza i dla przykładu jedni robią sobie impre to ich z 1-2 dni nie ma to druga strona expi ile wlezie a teraz co gówno bo niestety stanina się skończyła.

2 updaty temy dali wandy i rody postacią magicznym podkręcili postacie magiczne teraz co znowu oni, a co knight do lamusa (małe porównanie Knight zostaje w średniowieczu Sorc, drut awansuje do nowożytności)

Co do Pacc to jak nie stanieje albo nei zaczną go przeliczać na minuty/godziny to lekka przesada płacę za cały dzień możliwości grania i co teraz sobie będe mógł tylko pograć 1/2.

Do tego zchszanili jedną z fajniejszych rzeczy w Tibi czyli wojny teraz co wygrywa ta strona która ma więcej pallow i sorców?? I jednocześnie większą siłe ognia.

Teraz tibia zmierza w stronę samodestrukci

W update 7.9 (taki powinien być w grudniu) zobacyzmy pewnie runki 100x dla postaci pacc i dadza exaust 0 s albo 500 ms żeby ludzi zachęcić do grania w Rl tibie a nie OTS, do tego jescze epwnie napiszą ze dożucają kolejne 2 demony w Anihilatorze bo teraz będzie załatwy jak się można uhać prawie jak automat.

Zaraz powstanie masa filmów pt "Patrzcie zrobiłem anihilatora bez macro/bota"

Multigadanie Fajne jedyne co się udało.

Blokada ciała, kompletne dno może by to tylko uruchomić na non PVP?? bo jak narazie to mam wrażenie ze na reście światów shooterzy zaczną okradać blokerów.

JEdyne co mi się w tym update podoba to że Cipy zniechęciły mnie nin do gry i nareście skończe w 100% grać szkoda tylko tego dziś kupionego pacca:/

A co z cało dnowymi exani na hydrach, przepraszma bardzo to że sobie skocze ze znajomymi w weekend na hydry na 18-30h zeby zarobić coś na uhy to już musze być sharerem. Nieodś ze pdoczas tego nie powiem ci mnie bierze ale patzrenie na hydyr pprzez 30h jest wnerwiające, ale co musze patzreć żeby potem muc sobie zrobić troche rpzyjemności i pojśc na wrl na przykład.
__________________

sesef: 11,386 Points (Rank: #269,651)

Join World Community Grid today!

Twój komputer w służbie nauki - obliczenia rozproszone, pomóż znaleźć leki na różne choroby.

Jak dołączyć do WCG dowiesz się pod tym linkiem: http://www.boincatpoland.org/wiki/Instrukcja_BOINC-WCG

Ostatnio edytowany przez Sesef - 17-07-2006 o 19:16.
Sesef jest offline  
stary 17-07-2006, 19:13   #116
Dragon86
Użytkownik Forum
 
Dragon86's Avatar
 
Data dołączenia: 15 02 2006
Lokacja: W domu
Wiek: 37

Posty: 110
Stan: Na emeryturze
Profesja: Elder Druid
Gildia: Dwarfhood
Świat: Galana
Poziom: 54
Skille: rox/rox
Poziom mag.: 58
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Dagenoth
Omg... O ile mój pierwszy post był w miarę ładnie i składnie napisany o tyle ten będzie zawierał bluzgi ;ppp

Napisałem pierwszego posta, wtedy były ze 2 czy 3 posty przede mna, a w tym czasie pojawiło się mase komentów, które dopiero teraz przeczytałem.

LUUUUUDZIE!!! Właściwie zwracam się tu do noobów-nie ludzi, czyli do low lvlowych knighów płaczących nad pomysłem z lootem.

Po pierwsze plebs (czyli wy) nie potrafi czytać ze zrozumieniem. Czy wy jesteście aż tak ograniczeni? Przecież wyraźnie pisze że nie można wziąć ciała przez 10 sec... otworzyć MOŻNA!!!!! A wy płaczenie (oj było takich textów trochę) że nie będziecie mogli ciała otworzyć...

Po drugie płaczecie że teraz nieznany shooter będzie mógł loota kraść. A co? Nie podoba się zamiana ról, tak? Kiedyś shooter mógł być okradany, teraz wy i to się wam nie podoba. Oczywiście niestety wasze przemyślenia (błędnie oparte na tym że ciała nie da rady otworzyć) są nieprawdziwe gdyż ciało otworzyć może też bloker i zobaczy czy shooter czegoś nie weźmie.

Następną polewke mam z kolejnych noobów którzy płaczą nad pomysłem ze staminą. Połowa z was nie ma nawet 30 lvla i już się plebs kufa boi że im 7h expa nie wystarczy. Pewnie połowa z was na hunty idzie z połową bp uhów (knight) lub połową bp manasów (sorc) i wychodzi po 20 minutach jak capa na loota nie ma (bo o lootbagach plebs nie słyszał).
Wię co wy się kufa boicie że grać nie będziecie mogli?
Teoretycznie będzie można EXPIĆ (nie grać) 8h... To jest strasznie dużo. 8h expa dziennie samego hunta w zupełności wystarczy. I to dzień w dzień. Pisząc pierwszego posta bałem się czy te liczby są dobrze dobrane. Teraz pomyślałem że są idealnie wybrane. Jeśli 2 min offline dają 1 min hunta to jest po prostu boskie rozwiązanie jak ktoś to przemyśli. No ale plebs który i tak w połowie tego nie wykorzysta już płacze. Taka rola noobów...

Jeszcze mam wiele innych zarzutów do niestety mniej inteligenten części tego dforum ale już mnie palce bolą od tego pisania i stwierdzam że te trzynastolenie dzieci nie są warte tego bym tracił na nie kolejne 10 min (tyle by mniej wiecej zajelo pisanie posta, i tak od polowy polskich znakow przestalem uzywac).
U ROX nareszcie ktos ich (naprostuje?)
Dragon86 jest offline  
stary 17-07-2006, 19:13   #117
Vashrin
Użytkownik Forum
 
Vashrin's Avatar
 
Data dołączenia: 09 09 2005
Lokacja: Karlino

Posty: 21
Stan: Aktywny gracz
Imię: Vashrin
Profesja: Knight
Świat: Saphira
Poziom: 30+
Skille: 70+/70+
Poziom mag.: 5
Vashrin ma numer GG 7889089
Domyślny

No dobra knighty..
Zmieniamy sie na pallkow? Chyba najbardziej oplacalna postac to bedzie
Plusy dla pallka:
- bloker nieukradnie loota;]
- sd/hmm/i inne runki w battle do wojen/pkowania
- jedyne wydatki to bolty beda no i czasem hmmki na hunta ;]
Czyli najmniejsze waste mi sie wydaje zrobimy, a tym czasem duzo zarobimy na guardkach;]

Duzo minusow dla knighta teraz bedzie:
- shooter moze ukrasc loota
- sorcki beda mogly go bardzo latwo ubic (battle)

Jedyny plus jaki widze dla knighta to uhanie na hotkeyu podczas, gdy jest wojna;]
__________________
Pozdro dla Tibia.pl!
Oczywiście za notkę się nie obrażę.
Vashrin jest offline  
stary 17-07-2006, 19:14   #118
pkr
Użytkownik Forum
 
pkr's Avatar
 
Data dołączenia: 07 12 2004
Lokacja: w mieszkaniu
Wiek: 35

Posty: 88
Stan: Zbanowany
Profesja: Elite Knight
Gildia: członki
Świat: srova
Poziom: 696
Skille: 10/10
Poziom mag.: 55
pkr ma numer GG 666
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Dagenoth
Omg... O ile mój pierwszy post był w miarę ładnie i składnie napisany o tyle ten będzie zawierał bluzgi ;ppp

Napisałem pierwszego posta, wtedy były ze 2 czy 3 posty przede mna, a w tym czasie pojawiło się mase komentów, które dopiero teraz przeczytałem.

LUUUUUDZIE!!! Właściwie zwracam się tu do noobów-nie ludzi, czyli do low lvlowych knighów płaczących nad pomysłem z lootem.

Po pierwsze plebs (czyli wy) nie potrafi czytać ze zrozumieniem. Czy wy jesteście aż tak ograniczeni? Przecież wyraźnie pisze że nie można wziąć ciała przez 10 sec... otworzyć MOŻNA!!!!! A wy płaczenie (oj było takich textów trochę) że nie będziecie mogli ciała otworzyć...

ahahha ogarnij sie typie "Od teraz jedynie postać, która zadała potworowi najwięcej obrażeń może zebrać przedmioty z zabitego potwora przez 10 sekund po jego zabiciu." Z CIAŁA, a nie ze ktos ci cialo bedzie przesowal omfg f;
pkr jest offline  
stary 17-07-2006, 19:15   #119
Medivh Shady
Użytkownik Forum
 
Medivh Shady's Avatar
 
Data dołączenia: 25 08 2005
Lokacja: Wrocław
Wiek: 37

Posty: 617
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Master Sorcerer
Świat: Arcania
Poziom: 250
Poziom mag.: 84
Domyślny

narazie ujdzie wszystko ,tylko powinni zrobic tak ze bloker moze zobaczyc loot ale nie moze go wziasc , bo bedzie niezle kantowanie szoterow
__________________
Koszykówka ofc :>

WoW
Realm: Auchindoun
Name: Punish
http://eu.wowarmory.com/character-sh...ndoun&n=Punish
Medivh Shady jest offline  
stary 17-07-2006, 19:15   #120
Seilla
Użytkownik forum
 
Seilla's Avatar
 
Data dołączenia: 21 06 2006
Wiek: 33

Posty: 10
Stan: Aktywny gracz
Imię: Lady Seila
Profesja: Knight
Świat: Menera
Domyślny

Jak dla mnie to nie będzie aż tak źle, jednak co do zabierania loota z ciał, to powinna to robić osoba którą potwór atakował, wtedy by było sprawiedliwie. Np. trenujesz sobie na rotach, a tu sorc/drut z wandem/rodem zabije go na 2 hity i loot dla niego :/ Jak dla mnie to bezsensowne.
Seilla jest offline  
Zamkniety temat.

Użytkowników czytających ten temat: 1 (zarejestrowanych: 0, gości: 1)
 

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 04:02.


Powered by vBulletin 3