Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Dla początkujących > Profesje

Notki

Profesje Rycerz, paladyn, czarodziej czy może druid? Wszelkie wywody na temat profesji znajdziesz w tym dziale.

Odpowiedz
 
Opcje tematu
stary 24-03-2005, 14:05   #1
Maly =]
Użytkownik Forum
 
Maly =]'s Avatar
 
Data dołączenia: 07 01 2005
Lokacja: Somewhere, where I smoking ganja

Posty: 184
Maly =] ma numer GG 4154227
Domyślny Palladyn....

no wiec mam pytanko. juz dwa miechy gram knigtem, dorobilem sie 30 lvl i skili 58/55 (sux) lecz ostatnio znudzila mi sie gra knightem ze wzgeldu na to ze ma malo czarow slabe skille maly mlvl no bo 4.

za kilka dni maja byc nowe swiaty i chce sie na jeden z nich wybrac, mam zamiar byc palladynem. obmyslilem juz plan ze po wyjsciu z rooka zrobie skill dista 50 i lece do cyclopolis zrobic 20 lvl potem jade z ditem do 70+ (jakby co to mam pacca ;p) ale czy warto? moze lepiej zrobi juz do 10 lvl dista 70 ?moze zrobic wieksze skile zeby latwiej sie expilo a moze nie? i jeszcze jedno pytanko...
na rooku latac ze spearami czy np mace a na mainie zaczas trenowac dista, mi sie wydaje ze lepiej na rooku juz z spearami bo wyszedlbym z 25 distem no ale znajac noobkow na rooku beda zabierac speary albo ze zlosliwosci albo dlatego ze jak zobacza ze walnolem minosowi z 20-30hp to oni se pomysla ze jak ja walnolem tyle ze speara to oni tesh tak moga.
z gory dzieki za odp
__________________
Tekst Miesiąca !!!

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez "Bolek z lasu"
Gdzie jest NPC ktury zamienia w barda?

Ostatnio edytowany przez Maly =] - 24-03-2005 o 14:06.
Maly =] jest offline   Odpowiedz z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 24-03-2005, 14:17   #2
Kas
Użytkownik Forum
 
Kas's Avatar
 
Data dołączenia: 30 12 2004
Lokacja: Warszawa Rembertów
Wiek: 33

Posty: 351
Stan: Na Emeryturze
Profesja: Elite Knight
Świat: Askara
Poziom mag.: 7
Kas ma numer GG 4084463 Kas ma login Tlenu kas8_13@op.pl
Domyślny

sTARY DAJ SE SPOKUJ z spearami na rooku moze i walniesz po 30 Hp minosowi ale tylew zlodziei i noobów na rooku jest a na mainie leci ci 4 razy szybciej distance a jedna rzecz skile to rzecz inwidualna ale dobij se na 10 do 30-40 bo potem lecisz na cyce z lukiem no i szybki exp a zreszta jak ci pasuje skile to rzecz która dostosywywuje sie do kazdego
__________________


21:10 Defender Di'Vinci [88]: juz doszlas? 21:10 Olena Asta [113]: dochodze
11:33 Tonerro [124]: Jestes wprost zajebisty
18:46 Drago Di'Vinci [136]: just like a banshee.. your singing would kill the monsters.. lol

10:17 Pan-Eko [54]: przyjechala policjia wszyscy wstali pokazali im faki tylko i do nich jebac polisjie
10:17 Pan-Eko [54]: policja sie zesrala i pojechala
Kas jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 24-03-2005, 14:23   #3
Maly =]
Użytkownik Forum
 
Maly =]'s Avatar
 
Data dołączenia: 07 01 2005
Lokacja: Somewhere, where I smoking ganja

Posty: 184
Maly =] ma numer GG 4154227
Domyślny

dzieki za odpowiedz ale chyba i tak bede latal ze spearami
__________________
Tekst Miesiąca !!!

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez "Bolek z lasu"
Gdzie jest NPC ktury zamienia w barda?
Maly =] jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 24-03-2005, 15:16   #4
Bart Simpsons
Użytkownik forum
 
Bart Simpsons's Avatar
 
Data dołączenia: 24 03 2005
Lokacja: Rzeszów

Posty: 22
Oczko

Moim zdaniem lataj z mace, szybciej nabijesz lvl bo nie bedziesz musial podnosic spearow, najwazniejsze jak chcesz szybki lvl pamietaj nie chodz na minosy tylko na : snake, spider, bug, ... i takie inne stworki co sie szybko zabija ....

Jak bedziesz na mainie zalezy w jakim miescie bedziesz ... Przykladowo w carlin zrob sobie skile 55/40 i idz na Ghost Landa szybki exp i duzy loot na
30 min mozesz miec kasy nawet do 1k . Expic Ci radze wtedy do 18 lvl`u i skile podniesc do 65/55 i wtedy to dalsza bajka
Bart Simpsons jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 24-03-2005, 15:37   #5
Maly =]
Użytkownik Forum
 
Maly =]'s Avatar
 
Data dołączenia: 07 01 2005
Lokacja: Somewhere, where I smoking ganja

Posty: 184
Maly =] ma numer GG 4154227
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Bart Simpsons
Moim zdaniem lataj z mace, szybciej nabijesz lvl bo nie bedziesz musial podnosic spearow, najwazniejsze jak chcesz szybki lvl pamietaj nie chodz na minosy tylko na : snake, spider, bug, ... i takie inne stworki co sie szybko zabija ....

Jak bedziesz na mainie zalezy w jakim miescie bedziesz ... Przykladowo w carlin zrob sobie skile 55/40 i idz na Ghost Landa szybki exp i duzy loot na
30 min mozesz miec kasy nawet do 1k . Expic Ci radze wtedy do 18 lvl`u i skile podniesc do 65/55 i wtedy to dalsza bajka
dzieki za pomoc, przekonales mnie do tego mace. tak wgole to bede w ab i mam zamiar pochodzic na dwarfy zwykle i soldy, jak dobije z 65 dista to sie przezuce na guardy. ale mam jeszcze jeden problem, otoz tym najtem gralem na titani i mam eq crown armor knight legi royal helmet giant sword broght sword vamp shield i teraz troche szkoda mi je zostawiac, co mam robic?
__________________
Tekst Miesiąca !!!

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez "Bolek z lasu"
Gdzie jest NPC ktury zamienia w barda?
Maly =] jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 24-03-2005, 16:19   #6
Pall de'riven
Guest
 

Posty: n/a
Evul Palladyn na Rocku

Ja chodziłem ze spearami. Przecierz mają 30 atac. i jest to najlepsza broń na roku. Noobów jest bardzo dużo ale jeśli będziesz chodził w dobre miejsca to i tak będziesz miał speary. Mój sposób na noobów jest prosty. Pisałem HUNTED do noobów. Bo mam kumpli i oni by go huntowali. Palladyn z dobrymi skilami jest wypasiony.
  Odpowiedz z Cytatem
stary 24-03-2005, 17:51   #7
Miro
Użytkownik Forum
 
Miro's Avatar
 
Data dołączenia: 31 07 2004
Lokacja: Myrtana
Wiek: 37

Posty: 53
Cool Dobra Rada

Jeżeli jestes dobry w pvp i grałeś jusz palkiem polecam kopalnie to najleprze co może być najlepiej żebyś miał 25+ lvl,powyżej 53+ dista i exure gran Polecam to najszybszy sposob na lvl w ciągu dnia robiłem po 5 lvl+ na nowym serwie i oczywiście zwraca sie za bolty i jeszcze zarobisz tak sie wybiłem na pandori.
__________________
Padłeś?!,Powstań!!
<Aldora> <Pandoria> <Furora>
Profesja: Profesja:
69 50 61
17 15 15
Skille: 83\50 Skille: 75\44 Skille 80\41

Miro jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 07-04-2005, 20:29   #8
globi
Użytkownik Forum
 
globi's Avatar
 
Data dołączenia: 02 06 2004
Lokacja: Gliwice
Wiek: 36

Posty: 271
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Axemir
Profesja: Knight
Świat: Pandoria :D
Poziom: 52
Skille: 74/71
Poziom mag.: 6
Domyślny

Na rooku trenienie dista moim zdaniem jest całkowicie nie opłacalne, nabijasz 8 lvl byle czym <oprocz dystansowych bo szkoda czasu na trening> i pozniej smigasz na trolle <tak do 45 czy moze nawet 50 dista> i pozniej GL<Ghostland> albo ze spearami na dwarfy do kopalnie albo na amazonki itp.
@up
Pandoria rox xP
__________________
yours
Globus

Loyal till the end...
globi jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 08-04-2005, 00:19   #9
Malutki Palladino
Użytkownik Forum
 
Malutki Palladino's Avatar
 
Data dołączenia: 23 02 2005
Lokacja: Kołobrzeg
Wiek: 32

Posty: 115
Malutki Palladino ma numer GG 7954034
Domyślny

Moze ktos by chcial moja rade? -.- Przeciez na swoim 18 palku mam skille 71/54
__________________
~ Hail Secura ~
Name: Oxys
Sex: male
Profession: Knight
Level: 34
world: Secura

~ HaiL ~
Malutki Palladino jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Odpowiedz


Użytkowników czytających ten temat: 1 (zarejestrowanych: 0, gości: 1)
 

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 01:58.


Powered by vBulletin 3