Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Inne > RPG

Notki

RPG Wszystko o grach RPG i cRPG, czy może MMORPG.

Odpowiedz
 
Opcje tematu
stary 09-11-2009, 23:19   #1
ruszek
Użytkownik Forum
 
ruszek's Avatar
 
Data dołączenia: 01 08 2009

Posty: 1,417
Domyślny Desert Operations

Witam. Chciałbym wam zaprezentować grę, w którą sam gram od miesiąca (bodajże tydzień po jej powstaniu). No więc do rzeczy. Desert Operations, to gra wojenna przez przeglądarkę. Mimo iż znajduje się w przeglądarce, jest bardzo rozbudowana, bardziej niż te wszystkie ogejmy itp. W grze mamy dostępne multum jednostek, od lekkiego helikoptera, po szybkie i zwinne samoloty szpiegowskie, bombowce,samoloty zwiadowcze itp. Jak już mówiłem, gra powstała miesiąc temu z hakiem, więc jest tam jakaś okazja się wybić (obecnie gra ok. 20.000 graczy, i ja jestem na 850 miejscu ). Gra polega na zawieraniu sojuszy z innymi państwami, walką jak i szpiegowaniu przy pomocy licznych jednostek szpiegowskich. W grze jest kilka rodzajów jednostek i możliwości rozbudowy :

Jednostki lądowe
Jednostki lądowe to m.in. Spadochroniarze, żołnierze, czołgi, Wyrzutnie rakiet, pojazdy do rozminowywania i płetwonurkowie. Większość z nich jest narażona na działanie min lądowych, (szczególnie wszelkie rodzaje żołnierzy)
jednak są jednostki specjalnie opancerzone, jak i jednostki szukające min.

Jednostki Powietrzne
Zaczynając od lekkich helikopterów, poprzez szybkie i zwinne samoloty, na istnych zabójcach i samolotach szpiegowskich kończąc. Jednostki powietrzne to helikoptery jak i samoloty. Helikoptery jak i niektóre samoloty są narażone na wszelkie rakiety (m.in patrioty).

Jednostki Wodne
Statki do szukania min, okręty,U-booty,lotniskowce i wszelkie inne pojazdy wodne. Narażone na miny wodne, potrafią ich uniknąć niektóre u-booty.

Obrona

Zaczynając od drutów kolczastych i bunkrów,na patriotach i bateriach przybrzeżnych kończąc. Jednostki obronne to wszystko co ma nas obronić przed wyżej wymienionymi jednostkami.

Rozbudowa
No cóż.. Na razie nie ma zbyt wiele tego, bo tylko badanie zwiększające wydobywanie oleju i ropy o 2 %, ale GM'owie i admini (którzy są z resztą baaardzo często, jeszcze nigdy nie widziałem aby jakiegoś nie było ) obiecali w najbliższych uptade'ach zwiększyć możliwości. We will see..

Podsumowanie :

Cóż, Desert operations to gra, która jako jedyna przeglądarkowa NAPRAWDE mnie wciągnęła. Mili i pomocni gm'owie jak i admini,ogromna ilość jednostek wciągnęła mnie w ten wirtualny świat. Gorąco polecam każdemu. Link do stronki: http://pl.desert-operations.com
__________________
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Astilinek
nie będę się z tobą spierał, bo prezentujesz poziom rynsztoku pustaku zajebany
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Zabec Pokaż post
ja to kupiłem mamie kolczyki 250 zl
dla taty klapki kuboty 25zl
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Duch Niespokojny Pokaż post
Masz rację. Jestem pewny, że ci łysi panowie są po prostu fascynatami historii starożytnej.

Ostatnio edytowany przez ruszek - 09-11-2009 o 23:22.
ruszek jest offline   Odpowiedz z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
Odpowiedz


Użytkowników czytających ten temat: 1 (zarejestrowanych: 0, gości: 1)
 

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 21:07.


Powered by vBulletin 3