Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Inne > RPG

Notki

RPG Wszystko o grach RPG i cRPG, czy może MMORPG.

Odpowiedz
 
Opcje tematu
stary 02-08-2005, 09:32   #21
Baron Kaldrick
Użytkownik Forum
 
Baron Kaldrick's Avatar
 
Data dołączenia: 06 03 2004
Lokacja: from Dwarves Lands...

Posty: 1,289
Domyślny

@up
Mógłbyś chociaż napisać, że ten tekst skopiowany został po chamsku z CD-A....
__________________
Smoki powinny być okrutne, chytre, nieczułe i straszne. Ale coś ci powiem, czlowieku....
Smoki nigdy nie paliły na stosie, nie torturowały, nie rozpruwały na kawałki i nie nazywały tego moralnością.

Terry Pratchett, "Straż! Straż!"
Baron Kaldrick jest offline   Odpowiedz z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 02-08-2005, 09:49   #22
Lepa
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny La Qpa

Moja postać wygladala jakos tak (nie pamietam ile bylo pointsow)
str:7
per:8
kon:7
ag:10
Int: 8
luck:2
charisma:2
I specjale
Ten co daje +1 do kazdej cechy zapomnialem jak sie nazywa
small frame
umiejetnosci
small guns
energy weps (kochana turbo plazmowka)
unarmed (komu w morde)
Taka postac wymiata podczas gry all ststsy ma big chociaz male umiejentnosci i i udzwig. Wyproboj ja xD
  Odpowiedz z Cytatem
stary 06-08-2005, 01:02   #23
Kaktusior
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 03 05 2004
Lokacja: Kołobrzeg
Wiek: 35

Posty: 82
Stan: Niegrający
Profesja: Druid
Świat: Celesta
Poziom mag.: 46
Kaktusior ma numer GG 8094008
Domyślny

W sumie to nawet jej nie trzeba odbijac (Tandi z obozu Raidersow) ale jesli ktos chce przejsc gre "od deski do deski" to mozna
Jak chcesz miec szybko lepsza bron od swojego pistoletu 9mm (wcale nie jest taki zly) to mozesz sprobowac ukrasc strzelbe straznikowi w tej smiesznej 1 wiosce-domu Tandi (nie pamietam jak dokladnie sie pisalo nazwe wiec wolalem nie ryzykowac, chyba wszyscy wiedza o co chodzi) podniesie to "troche" twoja sile ognia... jak chcesz mozesz tez poszukac na mapie HUB i tam pokombinowac z eskortowaniem karawan... (dosc sporo kasy) a dopiero potem odbic Tandi... (nie ucieknie hehe).
Co do postaci troche eksperymentowalem i w sumie najlepiej wyszla mi postac walczaca wrecz tzn. bronia biala (biegalem z takim fajnym tluczkiem do miesa ) hity wchodzily po 100 srednio ;p
Kaktusior jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 06-08-2005, 02:17   #24
Khan
Użytkownik Forum
 
Khan's Avatar
 
Data dołączenia: 22 08 2004
Lokacja: Brzydgoszcz, Fordograd
Wiek: 36

Posty: 1,317
Profesja: Knight
Świat: RL
Domyślny

Dobra panienki, a teraz sluchajcie:

Oto sposoby zeby uwolnic Tandi:

1. Rozwalić wszystkich.
Po prostu wymorduj wszystkich na spółę z Ianem. Jak jesteś za słąby to poexpij na pustyni. Potem pozbieraj 14 pancerzy, bo staną się one twoim glownym majątkiem na pewien okres czasu. W HUB wymien je na Combat Armor.

2. Wyzwać szefa.
Mozesz wyzwac szefa na pięsci. Tylko pamiętaj ze on ma stalowy pancerz. Jesli sie przedtem naćpasz sterydów i Psycho, to masz spore szanse. Po wygranej loot z Garla (szefa) jest twój.

3. Ubłagać szefa.
Możesz powiedzieć, że to co robi jest złe. Jesli masz wysoką CHaryzmę, która jest w grze CHOLERNIE WAŻNA to Garl (szef) kupi ten syf. Powie "bierz laske i spier.ekem". Jak pokazesz mu sie jeszcze raz na oczy to zaatakuje.

4. Przekupic szefa.
Tandi mozesz wykupic za kase lub przedmioty, tak jak kazdy inny item. Jesli w pierwszej tranzakcji nie uda Ci sie opłacić, Garl sie wkurzy ze marnujesz mu czas i zaatakuje.

5. Zastraszyć szefa.
Jeśli wparujesz do obozu Khanów () w skórze, w środku nocy i będziesz groźny oraz będziesz posiadał wysoką CHaryzmę, która jest w grze CHOLERNIE WAŻNA, to cały gang łącznie ze Garlem uzna Cię, za "Dłoń Śmierci" - zmarłego brata Garla. Zwykli żołdacy będą uciekać, a z Garlem, ktory zaczyna rozmowę słowami "I killed you!.." możesz robić co chcesz. Ofkorz musisz grać facetem.

6. Porwać Tandi.
Czyli poprostu włazisz do więzienia, otwierasz wytrychem drzwi i uciekasz północnym wyjściem.

7. Olać sprawę.
Uratowanie Tandi, jest questem drugorzędnym Pozatym w dowolnym momencie gry mozesz sie cofnąć, by go dokończyć, nawet gdy masz już ten 21 poziom.


To wlasnie lubie w tej grze ze fabula nie jest do konca 'liniowa'..

Przeszedłem fallouta1 i 2 wiele wiele razy. Wiem o tej grze naprawde sporo.

A co do CHARYZMY - jak widzicie przydaje sie do wymigiwania sie w roznych glupich sytuacjach.
Ha - jesli masz wysoką charyzmę, mozesz powiedziec Masterowi pod koniec gry, ze to co robi jest złe, a mutanctwo nie jest wybawieniem świata tylko przekleństwem. Staruszek tak sie przejmie sie puści Cie wolno, a sam włączy zapalnik autodestrukcji. I jeszcze Ci podziękuje

SZCZĘŚCIE natomiast jest potrzebne do obliczania obrażeń, trafień krytycznych oraz w spotkaniach na pustyni i hazardzie.
Czlowiek o malym szczęsciu zginie pozarty przez ogromną liczbe Raidersów jaką spotka na pustkowiach.
Czlowiek o duzym szczęsciu znajdzie rozbite UFO i wejdzie w posiadanie Alien Blastera, najsilniejszego energy-gnata.

aha.. i prosze nie obrażać Iana, bo jak mu szczęście dopisze to jednym strzałem rozwala zdrowego Deathclawa.
Khan jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 06-08-2005, 13:43   #25
Kaktusior
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 03 05 2004
Lokacja: Kołobrzeg
Wiek: 35

Posty: 82
Stan: Niegrający
Profesja: Druid
Świat: Celesta
Poziom mag.: 46
Kaktusior ma numer GG 8094008
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Khan
SZCZĘŚCIE natomiast jest potrzebne do obliczania obrażeń, trafień krytycznych oraz w spotkaniach na pustyni i hazardzie.
Tu sie zgodze ze swoim przedmowca
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Khan
Czlowiek o duzym szczęsciu znajdzie rozbite UFO i wejdzie w posiadanie Alien Blastera, najsilniejszego energy-gnata.
Szczescie ma jakiekolwiek znaczenie (mowie o losowych spotkaniach nie o criticalach ;p ) jesli je podpakujesz do 9-10, ale samo szczescie nie wystarczy... trzeba miec podpakowana tez percepcje tak na 9-10.
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Khan
aha.. i prosze nie obrażać Iana, bo jak mu szczęście dopisze to jednym strzałem rozwala zdrowego Deathclawa.
Ja tam dalej Iana uwazam za mula... na poczatku moze i sie przydaje ale potem jest zwyklym miechem armatnim . Jeszcze na dodatek pcha sie na linie ognia (co jest dla niego niezbyt przyjemne jak walisz z Miniguna czy Bazooki ;p ).

Statsy mojego chara :

Strength: 06
Perception: 05
Endurance: 10
Charisma: 05
Intelligence: 06
Agility: 08
Luck: 01 (tu olalem calkowicie...)

Perks:
Bonus HtH Attacks
Bonus HtH Damage(3)
Speaker

Skills:
Small Guns ..... 123%
Big Guns ....... 128%
Unarmed ........ 134%
Energy Weapons . 018% (tez olalem)
Melee Weapons .. 200%
Kaktusior jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 06-08-2005, 21:58   #26
pabloxxl
Użytkownik Forum
 
pabloxxl's Avatar
 
Data dołączenia: 11 04 2004
Lokacja: Wieczna kraina Hefalumpów
Wiek: 34

Posty: 191
pabloxxl ma numer GG 5207970
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Khan
Ha - jesli masz wysoką charyzmę, mozesz powiedziec Masterowi pod koniec gry, ze to co robi jest złe, a mutanctwo nie jest wybawieniem świata tylko przekleństwem. Staruszek tak sie przejmie sie puści Cie wolno, a sam włączy zapalnik autodestrukcji. I jeszcze Ci podziękuje
Z tego co pamiętam Masterowi można było jescze przedstawić jakieś taśmy z nagraniami, to także powodowało że popełniał samobójstwo.
pabloxxl jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 14-08-2005, 01:19   #27
Kaktusior
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 03 05 2004
Lokacja: Kołobrzeg
Wiek: 35

Posty: 82
Stan: Niegrający
Profesja: Druid
Świat: Celesta
Poziom mag.: 46
Kaktusior ma numer GG 8094008
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez pabloxxl
Z tego co pamiętam Masterowi można było jescze przedstawić jakieś taśmy z nagraniami, to także powodowało że popełniał samobójstwo.
Wlasnie tez wiem ze jakas tasme sie mu pokazywalo ale nie pamietam jaka i z kad ja sie bralo ... moze wie ktos? chetnie sobie jeszcze pogadam z masterem
Kaktusior jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Odpowiedz


Użytkowników czytających ten temat: 1 (zarejestrowanych: 0, gości: 1)
 

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 16:30.


Powered by vBulletin 3