Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Inne > O wszystkim i o niczym

Notki

O wszystkim i o niczym O tym wszystkim co nie pasuje gdziekolwiek indziej ;)

Odpowiedz
 
Opcje tematu
stary 01-09-2009, 14:58   #601
Albertus
Użytkownik Forum
 
Albertus's Avatar
 
Data dołączenia: 07 07 2006
Lokacja: Siemiatycze
Wiek: 31

Posty: 1,787
Stan: Na Emeryturze
Imię: Moon Durus
Profesja: Master Sorcerer
Świat: Candia
Poziom: 181
Skille: 29
Poziom mag.: 76
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Seeleesee1992 Pokaż post
Fajnie… Znasz 20 policjantów z czego 18 to „źli” ludzie. Więc wszyscy (setki/tysiące) policjantów to kretyni.


Tak jak już wcześniej mówiłem: w TV i w gazetach zazwyczaj mówi się o złych ludziach. Dużo częściej słyszałem o złych Polakach. Rozumiem że z każdym z tego tłumu żydów porozmawiałeś, poznałeś jego poglądy itp.? Jeżeli nie, to jak śmiesz gadać takie cholerne głupoty?! Bo co? Nie podobali Ci się?


Tak jak z policjantami… Znałeś 38 złych murzynów (na świecie są ich miliony), więc wszyscy są źli.

Mam wrażenie, że nie potrafisz dobrze uargumentować swojej „ideologii”

na pw napisz to dostaniesz numer gg , nie chce dać satysfakcji moderatorom z wlepienia mi bana ;D
__________________



Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Rzyttofrajer Pokaż post
potem takie mniej inteligentne beholdery to podchwyca i za wszelka cene chca pokazac ze oni sa jak ich "bogowie"
Albertus jest offline   Odpowiedz z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 01-09-2009, 15:01   #602
CytrynowySorbet
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 23 02 2008
Lokacja: Szczecin
Wiek: 32

Posty: 1,753
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Albertus Pokaż post
Policjantow znam kolo 15-20 mniej wiecej z czego 2 normalnych

zydow osobiscie znalem z 20 (ale o wielu slyszalem w gazetach i tv) + widziamem cale tlumy na ulicy w ich dzielnicy , zaden normalny

murzynow znalem osobiscie kolo 30/40 + widzialem cale masy na ich dzielnicach. normalnych : 2
Weź daj już spokój, co jeszcze? Znasz 20 Azjatek, z czego 18 to prostytutki?

Cytuj:
Mieszkam w normalnej dzielnicy ;D znaczy u nas miasto dzieli sie na 3 rejony
1. Pewne osiedle gdzie wiekszosc to narkomani
2.Domy jednorodzinne , tam wychowuja sie takie dzieci bogatych rodzicow
3. Miasto , zbior osiedli gdzie od malego wychowujesz sie pod blokiem , szybko poznajesz co to alkohol , papierosy itp. nawet czesto jakies nawalanki sa
HUHU, normalna dzielnica, normalne miasto, normalne życie. Co takiego zrobiłem, że Bóg pokarał mnie taką nienormalnością :\
CytrynowySorbet jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 01-09-2009, 15:01   #603
Hakuje_plate_sety
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Albertus Pokaż post
moze masz na to inny poglad , jak chcesz to go przedstaw
Przez neta znam jakichś kilkudziesięciu NOPowców, ONRowców, MWowców i innych "ogarniaczy". Z czego normalnych jest, hmmm, nie wiem, dwóch?

Wniosek: środowisko narodowo-patriotyczno-socjalistyczno-hoolsowsko-dresiarskie jest najbardziej zarzyganym, zaśmierdziałym i w ogóle najgłupszym środowiskiem polityczno-rodzinnym w całej naszej zasyfiałej Polsce.

Ale to tylko moje zdanie i jak ktoś uważa inaczej, to ch*j mu w dupę.

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Rothes Pokaż post
Czy tylko mi Albertus przypomina Mystlicha?
Mi on przypomina pewnego zbanowanego usera

Ukryty tekst:
Do adminów: proszę nie traktować tego posta poważnie, i wlepić mi najwyżej 1 punktowego warna. Ale posta zostawić!!11oneone
  Odpowiedz z Cytatem Received Infraction
stary 01-09-2009, 15:04   #604
Albertus
Użytkownik Forum
 
Albertus's Avatar
 
Data dołączenia: 07 07 2006
Lokacja: Siemiatycze
Wiek: 31

Posty: 1,787
Stan: Na Emeryturze
Imię: Moon Durus
Profesja: Master Sorcerer
Świat: Candia
Poziom: 181
Skille: 29
Poziom mag.: 76
Domyślny

up.

mozesz se tak myslec , skoro wiekszosc to byli debile (wedlug twojego zdania)
Wiem ze pewnie ci sami ludzie dla mnie beda w porzadku wiec ja mam o nich inne zdanie.


Cytuj:
Oryginalnie napisane przez CytrynowySorbet Pokaż post
Weź daj już spokój, co jeszcze? Znasz 20 Azjatek, z czego 18 to prostytutki?
tych co napisalem , znalem tak lepiej ( gadalem z nimi na rozne tematy itp.) ale wiele zachowan widzialem na wlasne oczy. I mam takie zdanie o nich jakie mam.
__________________



Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Rzyttofrajer Pokaż post
potem takie mniej inteligentne beholdery to podchwyca i za wszelka cene chca pokazac ze oni sa jak ich "bogowie"

Ostatnio edytowany przez Albertus - 01-09-2009 o 15:06.
Albertus jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 01-09-2009, 15:20   #605
CytrynowySorbet
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 23 02 2008
Lokacja: Szczecin
Wiek: 32

Posty: 1,753
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Albertus Pokaż post
tych co napisalem , znalem tak lepiej ( gadalem z nimi na rozne tematy itp.) ale wiele zachowan widzialem na wlasne oczy. I mam takie zdanie o nich jakie mam.
Ale to nie znaczy, że masz podstawy co oceniania ogółu (że niby większość), skoro nie znasz nawet 1%... A to że byłeś w ich dzielnicach, cóż... Tak już się oni tam rozwinęli.

Mówiłeś że w twoim mieście wciąż jakieś pobicia, nawet morderstwa, czy to znaczy, że w Siemiatyczach mieszkają sami przestępcy i mordercy?
CytrynowySorbet jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 01-09-2009, 15:21   #606
Argen
Użytkownik Forum
 
Argen's Avatar
 
Data dołączenia: 19 12 2006
Wpisy bloga: 1

Posty: 2,059
Domyślny

Ta, już ja widze jak gnój co od ziemi nie wyrósł poznał lepiej 40 murzynów. pozdro.
Argen jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 01-09-2009, 15:50   #607
sphinx123
Użytkownik Forum
 
sphinx123's Avatar
 
Data dołączenia: 15 06 2005
Lokacja: Bydgoszcz
Wpisy bloga: 44

Posty: 1,255
Stan: Niegrający
Skille: Milion
Wyślij wiadomość przez ICQ do sphinx123 sphinx123 ma numer GG Siemanowice Adres Jabbera do sphinx123 Send a message via Skype™ to sphinx123
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Argen Pokaż post
Ta, już ja widze jak gnój co od ziemi nie wyrósł poznał lepiej 40 murzynów. pozdro.
Oceniaj poglądy, a nie ludzi.

@topic

Jak wracałem ze szkoły, to widziałem jak koleś naje**ny w przysłowiowe cztery dupy próbował wejść do swojego samochodu. Zadzwoniłem na policję z komy i po chwili go zgarnęli. ALE ZE MNIE KONFIDENT, CHUJ MI W DUPE :/
__________________
sphinx123 jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 01-09-2009, 15:54   #608
Seeleesee1992
Użytkownik Forum
 
Seeleesee1992's Avatar
 
Data dołączenia: 08 08 2008

Posty: 394
Stan: Na Emeryturze
Profesja: Paladin
Poziom: 45
Skille: 75/59
Poziom mag.: 12
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez sphinx123 Pokaż post
Zadzwoniłem na policję z komy i po chwili go zgarnęli.
TYYYY SPRZEDAWCZYKU!!! WŁASNĄ MATKĘ PEWNIE TEŻ BYŚ PSOM SPRZEDAŁ!!! WSTYDŹ SIĘ!!! [ironia ofc – na tym forum wiele osób tego może nie załapać ;D]

@down
Dobra, Ty śpisz w aucie, koleś może też chciał się kimnąć w aucie, a może wsiadłby w auto, pojedzie i pal licho jak zabije siebie, gorzej jak zabije przypadkowego przechodnia. Wg. mnie sphinx123 bardzo dobrze zrobił.
__________________
"Qui non est mecum, contra me est"

Ostatnio edytowany przez Seeleesee1992 - 01-09-2009 o 16:36.
Seeleesee1992 jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 01-09-2009, 16:29   #609
spider-bialystok
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 06 05 2004
Lokacja: Bialystok
Wiek: 34

Posty: 1,739
Stan: Niegrający
Gildia: Moonblades
Świat: Refugia
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez sphinx123 Pokaż post
Oceniaj poglądy, a nie ludzi.

@topic

Jak wracałem ze szkoły, to widziałem jak koleś naje**ny w przysłowiowe cztery dupy próbował wejść do swojego samochodu. Zadzwoniłem na policję z komy i po chwili go zgarnęli. ALE ZE MNIE KONFIDENT, CHUJ MI W DUPE :/
Ja czesto na wyjazdach spie w swoim samochodzie, do ktorego wchodze po pijaku.
To, ze wsiadal nie znaczy, ze chcial jechac.
A zgraniecie przez policje na ostrej bani to nie za mila sytuacja - policja moze zrobic wszystko i ujdzie im to bez problemu, "bo on byl pijany".
__________________
spider-bialystok jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 01-09-2009, 16:41   #610
sphinx123
Użytkownik Forum
 
sphinx123's Avatar
 
Data dołączenia: 15 06 2005
Lokacja: Bydgoszcz
Wpisy bloga: 44

Posty: 1,255
Stan: Niegrający
Skille: Milion
Wyślij wiadomość przez ICQ do sphinx123 sphinx123 ma numer GG Siemanowice Adres Jabbera do sphinx123 Send a message via Skype™ to sphinx123
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez spider-bialystok Pokaż post
Ja czesto na wyjazdach spie w swoim samochodzie, do ktorego wchodze po pijaku.
To, ze wsiadal nie znaczy, ze chcial jechac.
A zgraniecie przez policje na ostrej bani to nie za mila sytuacja - policja moze zrobic wszystko i ujdzie im to bez problemu, "bo on byl pijany".
Nie będę ryzykował. Może ta czynność uratowała ludzi, których pijany mógłby potrącić. Ludzie zawsze wolą tłumaczyć sobie nieprawidłowości w zachowaniu innych jako coś nieszkodliwego, albo nie reagują bo nie dotyczy to bezpośrednio ich osoby. Potem jest "A POLYCJJIA NIC NIE ROBI!!1111". A co ma robić, skoro nikt nic nie zgłasza? ...
__________________
sphinx123 jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 01-09-2009, 16:50   #611
Argen
Użytkownik Forum
 
Argen's Avatar
 
Data dołączenia: 19 12 2006
Wpisy bloga: 1

Posty: 2,059
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez sphinx123 Pokaż post
Oceniaj poglądy, a nie ludzi.
Oceniam oczywistą nieprawde zawartą w jego słowach. Pisze co mu ślina na język przyniesie.
Argen jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 01-09-2009, 17:06   #612
Albertus
Użytkownik Forum
 
Albertus's Avatar
 
Data dołączenia: 07 07 2006
Lokacja: Siemiatycze
Wiek: 31

Posty: 1,787
Stan: Na Emeryturze
Imię: Moon Durus
Profesja: Master Sorcerer
Świat: Candia
Poziom: 181
Skille: 29
Poziom mag.: 76
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Argen Pokaż post
Oceniam oczywistą nieprawde zawartą w jego słowach. Pisze co mu ślina na język przyniesie.
mieszkalem za granica , mialem murzynow w klasie i w szkole. A wtedy nie bylem takim rasista i normalnie gadalem z kazdym... Pogladow rasistowskich zaczelem nabierac po 1,5 roku mieszkania tam , i ciagle mi sie to umacnialo gdy widzialem kolejne rzeczy co tam sie dzieją.



PS. mogles poczekac chwile , i jak koles by odpalal samochod wtedy pownienes na milicje dzwonic , jak by sie polozyl i spal to niech se spi. Takie moje zdanie. Ja na te wakacje widzialem kolesia co lezal na chodniku pijany (sam tez wstawiony bylem ;D ) to pomoglem mu wstac i zaprowadzilem w pewne krzaki zeby go policja nie zgarnela, a tam mogl sie wyspac , wytrzeźwieć i isc gdzies. Mysle ze zrobilem dobrze , Ty bys w takiej sytuacji zadzwonil na policje???



PS. Cytrynowy

ja mysle ze jak 38/40 to frajerzy , to w przypadku 1000 - 100000 czy calych milionow bedzie podobnie.
jak nie , to przyznam sie do bledu i przeprosze. Ale jak narazie w moich oczach jest tak jak napisalem powyzej.



Co do tych Siemiatycz , sa u nas tez dobre rzeczy , tylko ze ja o nich nie mowie. Ale nie obrazilbym sie jak bys tak powiedzial bo z x histori ktore o tym miescie opowiadam wiekszosc jest na ten temat. Wiec w TWOICH oczach moze to tak wygladac.
__________________



Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Rzyttofrajer Pokaż post
potem takie mniej inteligentne beholdery to podchwyca i za wszelka cene chca pokazac ze oni sa jak ich "bogowie"

Ostatnio edytowany przez Albertus - 01-09-2009 o 17:10.
Albertus jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 01-09-2009, 17:27   #613
Duch Niespokojny
Moderator
 
Duch Niespokojny's Avatar
 
Data dołączenia: 10 09 2005

Posty: 2,347
Stan: Na Emeryturze
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Albertus Pokaż post
ojej , maja prawo ; ale czy to bylo madre? masz prawo wejsc z szalikiem widzewa na zylete , masz takie prawo ale za madre to nie bedzie.
Może i nie będzie, ale to nie znaczy, że byłbym odpowiedzialny za to, że zostałem pobity.
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Albertus Pokaż post
a to moje prywatne zdanie , ze jak znam powiedzmy 10 kolesi X z czego 8 to debile to smialo moge powiedziec ze X to debile
Ci dwaj pozostali też należą do X, więc siłą rzeczy również zaliczasz ich do debili, tak?
Duch Niespokojny jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 01-09-2009, 17:30   #614
Albertus
Użytkownik Forum
 
Albertus's Avatar
 
Data dołączenia: 07 07 2006
Lokacja: Siemiatycze
Wiek: 31

Posty: 1,787
Stan: Na Emeryturze
Imię: Moon Durus
Profesja: Master Sorcerer
Świat: Candia
Poziom: 181
Skille: 29
Poziom mag.: 76
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Duch Niespokojny Pokaż post
Może i nie będzie, ale to nie znaczy, że byłbym odpowiedzialny za to, że zostałem pobity.

Ci dwaj pozostali też należą do X, więc siłą rzeczy również zaliczasz ich do debili, tak?

no a kto? To twoje ryzyko , tak jakbys uprawial sport ekstremalny ;D


jak bede mowil pan Y (ktory jest w X) to powiem ze jest normalny i ze jest wyjatkiem w grupie

ale jak bede mowil panowie X (w ktorych jest 1 Y ) wtedy powiem ze ta grupa to debile a jak ktos bedzie sie pytal o wiecej szczegolow to powiem ze w tej grupie jest bardzo bardzo nieliczny normalny.
__________________



Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Rzyttofrajer Pokaż post
potem takie mniej inteligentne beholdery to podchwyca i za wszelka cene chca pokazac ze oni sa jak ich "bogowie"
Albertus jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 01-09-2009, 17:48   #615
Otakuma
Użytkownik Forum
 
Otakuma's Avatar
 
Data dołączenia: 04 10 2008
Lokacja: Będzin
Wiek: 33

Posty: 688
Stan: Na Emeryturze
Otakuma ma numer GG 3378616
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez MasterofPuppets Pokaż post
http://www.youtube.com/watch?v=KutOc5ceXeY
I przez takie zachowania jest 60% burd na stadionach . Policja lub ochrona na wyjazdach sama prowokuje swoimi tępymi tekstami typu: ,, O, hołota przyjechała"... Więc teraz gdzie widzicie tutaj jakąś większą winę kibiców? Kto sprowokował ten dym ?
Jeśli to miało być na korzyść "kibiców" to chyba troszeczkę ci nie wyszło. Pozwól że zapytam. Widzisz tam jakąś większą winę policjantów? A dym spowodowali "kibice"

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Albertus Pokaż post
sprowokowali kibicow , zobaczcie ze w pewnym momencie tej bramy nikt nie wywalal ale policjanci sami podeszli do niej i odrazu sie rzucilo chyba z 10 do bramy...
1. Tamci to nie byli kibice tylko jakieś małpoludy
2. To że policja podeszła w żaden sposób nie można nazwać prowokacją.

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Sey Pokaż post
Idąc Twoim tokiem rozumowania skoro raca stanowi zagrożenie a odpalający ją kibice mogą sobie zrobić krzywdę to robią to na własną odpowiedzialność, czyż nie ? Więc po co tu kary ?
Jeśli raca stanowi zagrożenie to kibice nie mogą odpalać racy w sektorach ze względu na innych, którym być może nie spieszy się do poparzeń

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Albertus Pokaż post
Policjantow znam kolo 15-20 mniej wiecej z czego 2 normalnych

zydow osobiscie znalem z 20 (ale o wielu slyszalem w gazetach i tv) + widziamem cale tlumy na ulicy w ich dzielnicy , zaden normalny

murzynow znalem osobiscie kolo 30/40 + widzialem cale masy na ich dzielnicach. normalnych : 2
Taki z ciebie recydywa a znasz więcej murzynów i żydów niż policjantów.

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Albertus Pokaż post
Mieszkam w normalnej dzielnicy ;D znaczy u nas miasto dzieli sie na 3 rejony
1. Pewne osiedle gdzie wiekszosc to narkomani
2.Domy jednorodzinne , tam wychowuja sie takie dzieci bogatych rodzicow
3. Miasto , zbior osiedli gdzie od malego wychowujesz sie pod blokiem , szybko poznajesz co to alkohol , papierosy itp. nawet czesto jakies nawalanki sa
Która to ta normalna xD?

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Albertus Pokaż post
aa i jak bys watpil ze ich tyle widzialem to Ci powiem ze 2 lata mieszkalem za granica wiec sie naogladalem.
Ogółem to masz bardzo ciekawe życie. Powiedziałbym że niczym z filmu. 2lata za granicą, tam lepsze poznanie 40 murzynów i 20 żydów, w międzyczasie stanie się rasistą. Potem powrót do kraju, zamieszkanie w zdegenerowanym do szpiku kości mieście gdzie pobicia i morderstwa to codzienność, ciągłe konflikty z policją. W końcu stworzenie jakże nietypowego światopoglądu i to wszystko mając zaledwie 16 lat. Już nie wspomnę xxx historii zaczynających się od "U mnie...", "Kiedyś..."

A tak w ogóle to piszesz straszne pierdoły, czasem aż mi się smutno robi jak czytam te wypociny .
__________________
Otakuma jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 01-09-2009, 18:05   #616
Albertus
Użytkownik Forum
 
Albertus's Avatar
 
Data dołączenia: 07 07 2006
Lokacja: Siemiatycze
Wiek: 31

Posty: 1,787
Stan: Na Emeryturze
Imię: Moon Durus
Profesja: Master Sorcerer
Świat: Candia
Poziom: 181
Skille: 29
Poziom mag.: 76
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Otakuma Pokaż post
Ogółem to masz bardzo ciekawe życie. Powiedziałbym że niczym z filmu. 2lata za granicą, tam lepsze poznanie 40 murzynów i 20 żydów, w międzyczasie stanie się rasistą. Potem powrót do kraju, zamieszkanie w zdegenerowanym do szpiku kości mieście gdzie pobicia i morderstwa to codzienność, ciągłe konflikty z policją. W końcu stworzenie jakże nietypowego światopoglądu i to wszystko mając zaledwie 16 lat. Już nie wspomnę xxx historii zaczynających się od "U mnie...", "Kiedyś..."

A tak w ogóle to piszesz straszne pierdoły, czasem aż mi się smutno robi jak czytam te wypociny .
w Tym miescie sie wychowalem , wyjechalem w 1/2 gim

morderstwa i pobicia to moze nie codziennosc , ale czesto slyszy sie o czyms takim. Pewnie dlatego ze to male miasto i szybko sie rozchodzi. Moze nie az tak dobrze ich poznalem , ale na tyle co mozna poznac kolesi ze szkoly , pare razy z nimi gadalem i tyle. I po tych kilku rozmowach juz moge powiedziec o nich to co mowilem. A z policja ciagle konfliktow nie mam , zdarzylo sie troche ale to tylko przez ostatnie 2 lata , kiedys moze pare razy tylko. Bardzo wiele osob czesciej sie z nimi widuje niz ja. A tak malo policjantow znam bo u nas za wielu nie ma (pomysl ilu moze pracowac na 16 k miasteczko? ) Ogolnie mam normalne zycie , jak kazdy.
__________________



Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Rzyttofrajer Pokaż post
potem takie mniej inteligentne beholdery to podchwyca i za wszelka cene chca pokazac ze oni sa jak ich "bogowie"
Albertus jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 01-09-2009, 18:36   #617
Sey
Użytkownik Forum
 
Sey's Avatar
 
Data dołączenia: 30 12 2007
Lokacja: Valhalla

Posty: 143
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Otakuma Pokaż post
Jeśli raca stanowi zagrożenie to kibice nie mogą odpalać racy w sektorach ze względu na innych, którym być może nie spieszy się do poparzeń
W "normalnych sektorach" ( czyt. nie w młynie) race nie są odpalane, więc leć na sektor pikników jak się boisz
__________________
Na rewirach kwiat młodzieży polskiej,
Polska młodzież w której siła,
W której chęć zaistnienia się rozwija,
To tekst dla niej, który dla nas jest bezcenny,
Dla wariatów z polskich trybun i osiedli !

"Dzisiaj roi sie od takich uliczników z przypadku,
co jak siedzą sami w chacie w nocy to włączają światło
wielcy ulicznicy, a wystarczy ze im zajdziesz drogę
by zapytać o godzinę to ze strachu dają portfel."
Sey jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 01-09-2009, 18:46   #618
Otakuma
Użytkownik Forum
 
Otakuma's Avatar
 
Data dołączenia: 04 10 2008
Lokacja: Będzin
Wiek: 33

Posty: 688
Stan: Na Emeryturze
Otakuma ma numer GG 3378616
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Sey Pokaż post
W "normalnych sektorach" ( czyt. nie w młynie) race nie są odpalane, więc leć na sektor pikników jak się boisz
Tu nie chodzi o strach, tylko o bezpieczeństwo innych. Nawet na młynie znajdą się tacy, którzy przynajmniej na razie nie chcą zamieniać twarzy w zapiekankę.
__________________
Otakuma jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 01-09-2009, 18:47   #619
Sey
Użytkownik Forum
 
Sey's Avatar
 
Data dołączenia: 30 12 2007
Lokacja: Valhalla

Posty: 143
Domyślny

Rzadko zdarzają się poparzenia racami, więc raczej nie powinieneś się tego bać
__________________
Na rewirach kwiat młodzieży polskiej,
Polska młodzież w której siła,
W której chęć zaistnienia się rozwija,
To tekst dla niej, który dla nas jest bezcenny,
Dla wariatów z polskich trybun i osiedli !

"Dzisiaj roi sie od takich uliczników z przypadku,
co jak siedzą sami w chacie w nocy to włączają światło
wielcy ulicznicy, a wystarczy ze im zajdziesz drogę
by zapytać o godzinę to ze strachu dają portfel."
Sey jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 01-09-2009, 18:53   #620
Kurczakos
Użytkownik Forum
 
Kurczakos's Avatar
 
Data dołączenia: 14 07 2006
Wiek: 17

Posty: 705
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez sphinx123 Pokaż post
Jak wracałem ze szkoły, to widziałem jak koleś naje**ny w przysłowiowe cztery dupy próbował wejść do swojego samochodu. Zadzwoniłem na policję z komy i po chwili go zgarnęli. ALE ZE MNIE KONFIDENT, CHUJ MI W DUPE :/
rtyrtyrthrthrthrthrthrt

Ostatnio edytowany przez Kurczakos - 02-09-2009 o 07:34.
Kurczakos jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Odpowiedz


Użytkowników czytających ten temat: 1 (zarejestrowanych: 0, gości: 1)
 

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 20:57.


Powered by vBulletin 3