Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Forum ogólne > Inne

Notki

Inne To co nie pasuje do któregoś z działów a ma związek z Tibią trafia tutaj.

Zamkniety temat.
 
Opcje tematu
stary 10-04-2004, 19:45   #1
Devil Astaroth
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny paladyn- czy jest sens.......

.... trenować inne skile niż dystansowa u paladyna? ja miałam brać knighta bo nie lubię ani dystansowej ani czarów, ale wszyscy mówili że knight lipa i gdyby mogli to by zmienili na paladyna właśnie. no to wybrałam tego pala i po 2 dniach grania na mainie mam sword f. 20 shielding 19, a distance f....... 10 :/ (miałam 1 dzień na przejście nowiutką postacią z rooka na main, więc skille miałam byle jakie). kolega powiedział, że zwaliłam sprawę, że trzeba było w takim razie knighta brać, że pal tylko do dystansowej jest... ja nie chcę już nowej postaci zakładać, ale powiedzcie, czy jest sens dalej iść mieczami?...
 

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 10-04-2004, 19:49   #2
Rincewind
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 30 01 2004
Lokacja: Lublin
Wiek: 35

Posty: 203
Domyślny

nie ma sensu grac paladynem i walczyc mieczami bo wolniej mu skille w ieczu rosna niz u rycka ale mozesz jeszcze dista wycwiczyc
Rincewind jest offline  
stary 10-04-2004, 20:18   #3
Wadimek
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 09 04 2004

Posty: 19
Domyślny

No to kich żeś zrobił takich rzeczy to tylko wiesz o co cchodzi

ale dobra powinieneś kupić łuk i mieć zaklęcie tworzące strzały. jak to będziesz miał to idz na węże (nie zapomnij sprzedać miecza) lub wilki. zawsze możesz sprzedawac runy z np. HMM lub inne. na julerze bp z hmm kosztuje ok 900 :rolleyes: :rolleyes: :rolleyes:
Wadimek jest offline  
stary 10-04-2004, 20:41   #4
Wujek eustachy
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 20 03 2004

Posty: 90
Domyślny

Paladyn służy do walczenia w distansie, a w innych skilach (oprtócz shieldingu) może na realnym poziomie awansowąc do 40, później skile lecą już tak wolno, że szybciej od skila będzie ci m- lvl skakał .
Wujek eustachy jest offline  
stary 10-04-2004, 21:25   #5
seksik
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny

Ja też tak zrobiłem. Jestem paladynem , i poo wyjsciu z roka do 14 lv mialem 10dist . Teraz przez to na 17 lv mam tylko 41 dista a cluba az 30!! Trenowałęm cluba zamiast dist, ale debil!!
 
stary 10-04-2004, 22:56   #6
Raynold
eX Moderator
 
Raynold's Avatar
 
Data dołączenia: 13 10 2003
Lokacja: Tychy
Wiek: 41

Posty: 1,816
Stan: Niegrający
Domyślny

A czy jest sens szukania niemalże identycznych tematów i przeczytania ich? Wg autora najwidoczniej nie ma :/
__________________
Emerytura... Dzięki za wszystko.
Raynold jest offline  
Zamkniety temat.


Użytkowników czytających ten temat: 1 (zarejestrowanych: 0, gości: 1)
 

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 17:50.


Powered by vBulletin 3