Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Forum ogólne > Potwory

Notki

Potwory Wszystko o potworach. Jak się zachowują, jakie taktyki, jakie mają słabe punkty. To wszystko znajdziesz tutaj.

Odpowiedz
 
Opcje tematu
stary 18-04-2004, 18:16   #1
Wadimek
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 09 04 2004

Posty: 19
Domyślny Moja wyprawa

Ja z kumplem poszedłem na jakegos expa

poszliśmy najpierw do zamku koło Ab no i tam koleś pokazał co umie ubijając pare orcuw i besekery .
Dalej wybraliśmy sie na cycedał mi pare hmmi strzelaliśmy tylko jakeś szmaty nas zablokowały i mało co cyc nas by nie ubił.

Dalej wracamy i kolo zobaczył huntera na wzgórzu muwi:
Kolo-Pomszcze tego straceńca
Ja-Dostaniesz w dupe.
Poszedł

34hp
59hp
Wraca i muwi żeby ja poszedł na żywego trupa a ja sie zgodziłem i biegne
trace
89hp
48hp
juz mie nie goni ale byłem na gurce i było tylko jedno zejście przy hunterze
kolo-podaj mięso
ja-ok
kolo-thx
ja-to uratuj mie teraz
kolo-ok
i poszedł nie widziałem go
kolo-aaaaaaaaaaaaaaaaaa!!!!!!!!!
ja-żyjesz
ja-żyjesz???!!!
a tu napis player is not online
a ja muwie o k......
i ide na tego huntera strzela mie i
You are dead!!!
Wadimek jest offline   Odpowiedz z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 18-04-2004, 19:32   #2
Adrian007
Użytkownik Forum
 
Adrian007's Avatar
 
Data dołączenia: 24 01 2004
Wiek: 32

Posty: 46
Domyślny

Współczucie deada ale historia mi sie podoba a hunter zawsze na tej górce zabija mase osób najlepiej na niego chodzic w zamku w ab jak jesteś knightem oczywiscie,bo na górce zanim do niego dojdziesz to red hp masz a palki z wysokim dystans spokomoą go rozwalać,tak samo druidzi i sorki z hmmów bo sd szkoda.
Adrian007 jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 18-04-2004, 19:41   #3
Adamsik
Użytkownik Forum
 
Adamsik's Avatar
 
Data dołączenia: 04 02 2004
Lokacja: Stalowa Wola
Wiek: 33

Posty: 743
Stan: Początkujący
Profesja: Master Sorcerer
Świat: Harmonia
Domyślny

Kiedys mialem podabna historie. Mój brat zawsze wkreca mi sie na chara no i poszedl do tego samego huntera. Myślał ze na 16 lvlu z War Hammerem sobie poradzi. No i moze by sobie poradzil gdyby hunter stal sobie w miejscu. A on zaczol sobie zwiewać. Mój brat malo inteligentny zaczol za nim gonić no a hunter sadzi hity:
90
50
45
50
Nie mialem wtedy zycia na maxa wiec rownierz po kilku sekundach wyswietla mi sie tak znienawidzony napis.

YOU ARE DEAD!
FUCK!
Adamsik jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 18-04-2004, 20:40   #4
Matheous
Użytkownik Forum
 
Matheous's Avatar
 
Data dołączenia: 23 01 2004
Lokacja: Tam, gdzie... Cholera. Tam, gdzie... -Dobranoc.-Powiedzial diabel.
Wiek: 33

Posty: 1,402
Matheous ma numer GG 2872460 Matheous ma login Tlenu emcid@tlen.pl
Domyślny

Taa a raz moj kolega dal swoja postac innemu mojemu koledze- i ten kolega idzie tym gosciem(mial mu expowac) do troli w ab a dokladniej tam gdzie sa ghule etc. no i gdy byl w drodze musial zejsc na chwile z kompa-jego bracik se wszedl i zabil jakas gosciowe...(kolega nauczyl go strzelania z hmm)Potem postac byla huntowana No ale juz jest chyba OK
Mozna tu zamieszczac opisy swoich przygod(niekoniecznie zakonczonych napisem U A D)-np jak ja szedlem na desert questa to po 1 natknelismy sie na zlurowanego GSa-gdyby nie to ze za przewodnika sluzyl nam 34 lvlowy chyba pall to by bylo ciezko a po 2 przewodnik nam zabladzil-wlezlismy do zlej dziury i... Bylo przewalone Wymienie kilka rzeczy:
1.Stalismy przy drabinie w dol, widac bylo slimy, zrobilem GFB, zabilismy, wszedzie poison fieldy-olalismy to zejscie
2.Fire devile... Zaczely we mnie z explosion, ja wpisuje 'exura vita' i wpisalem 'exura vitba' juz mam na redzie zycie i w panice szukam jaki ja miaelm hotkey bo zapomnialem-nie patrze na gre, tylko na klawe, znajduje wciskam...i sie okazalo ze gosciu mnie juz wczesniej uhnol-wiec albo on zmarnowal runke albo ja 80 many...
3.Berserki co jakis czas wyskakiwaly ale nasz przewodnik rozwalal je raz dwa
No i po jakis 15 mi bladzenia znalezlismy jakies przejscie w gore(na dobra droge)-co to byla za radosc;D Potem jeszcze sie meczylismy kilka minut zanim sie dobrze ustawilismy w pomieszczeniu na switchach Ale quest spoil zakazany
Ogolnie to moje przezycia na desercie sa moja najlepsza przygoda na Tibii Pewnie o 1 miejsce jeszcze sie beda bily moje 1 dragi solo(za jakies 2 lata ale jednak desert rox-ma ten klimat i to, ze wiesz, ze nie mozesz wrocic(brak ropeplace)-aaach te pesymistyczne rozprawy o szansach przezycia...
Cast Away-Poza Tibia
__________________
I was the perfect warrior, cold and ruthless! I lived by my strength alone, uninhibited by foolish emotions!
Matheous jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 21-04-2004, 08:58   #5
saxiu
Użytkownik Forum
 
saxiu's Avatar
 
Data dołączenia: 07 03 2004

Posty: 30
saxiu ma numer GG 1817609
Domyślny

heh, przypominają mi się czasy jak porobiłem SD i chciałem iśc na coś dużego, żeby mieć pamiątkę dla dzieci (((-; no i na POH nie szedłem bo za mało runków, miałem tylko SD, głównie się czaiłem na smoczka. smoczka nie znalazłem, to prułem z SD w to co się nawinęło, huntery na raz, soldy na raz... ach żyć nie umierać. a odnośnie desert, to ostatnio tam padłem, jak się idzie koło zerka, jak ktoś mnie znajdzie to znajdzie dwa scarfy, kilkaset gp, kilka SD, chyba hmm i gfb, pióro i kałamarz, i inne takie duperele (((-; albo już znalazł? (((-;
__________________
chcę umrzeć spokojnie, we śnie, jak mój dziadek... a nie krzycząc z przerażenia jak pasażerowie samolotu, który pilotował...
saxiu jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 21-04-2004, 09:11   #6
Avanti Sorcerrer
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 07 04 2004

Posty: 94
Avanti Sorcerrer ma numer GG 7290369
Domyślny

@AdAmSiK
chyba poszeld na 1 respow kolo ab'dendriel ? Ja tesh sie tam wybralem mojim 1 charem dostalem 2 vivy i cueiklem a potem krzyczlaem w ab "HUNTER IS PK PLX HELM ME PK"
Avanti Sorcerrer jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 21-04-2004, 10:22   #7
Barts
Użytkownik Forum
 
Barts's Avatar
 
Data dołączenia: 22 07 2003
Lokacja: Hell
Wiek: 37

Posty: 416
Stan: Aktywny gracz
Profesja: Elder Druid
Świat: Askara
Poziom: 40
Poziom mag.: 44
Domyślny

Heh co dziwne wielu ludzi pada najczesciej na hunterach (hmm dziwne zwykle na hita padaja u mnie )
No coz powodzenia w odrabianiu =]
Na pocieszenie powiem ze niedawno drabialem 400k expa wiec te twoje moze 5k nie jest jeszcze taka tragedia =]
Barts jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 24-09-2005, 14:36   #8
Smajl
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 18 01 2005
Lokacja: Bdg

Posty: 27
Stan: Aktywny gracz
Imię: Smajl Tuk
Profesja: Elite Knight
Świat: Solera
Poziom: 77
Skille: 90/89
Poziom mag.: 7
Domyślny

wow! a byłeś odwazny? bo ja no rozumisz boje sie hunterow ;o
Smajl jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Odpowiedz


Użytkowników czytających ten temat: 1 (zarejestrowanych: 0, gości: 1)
 

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 16:11.


Powered by vBulletin 3