Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Fora główne > Konkursy

Notki

Konkursy To jest forum poświęcone konkursom na tibia.pl

Zamkniety temat.
 
Opcje tematu
stary 11-02-2006, 20:55   #161
pavo mag
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 06 02 2006
Lokacja: żeszuw

Posty: 8
Stan: Aktywny gracz
Imię: Pawo-mag
Profesja: Druid
Świat: aldora
Poziom: 27
Skille: 16/21
Poziom mag.: 29
Evul

mam to doslownie gdzies jak bym mial PACC to bym wzia udzial a tak to na nooblandzie max zrobie 8lvl ale jak patrzylem na zgloszenia to koles zrobil 11 lvl (ale ma PACC) jakie ja mam szanse ?? jak nooby pchaja sie calyczas ?? nawet glupiego szczura na red HP bija tylko zeby to stali to 1 expa mam gdzies taka robote czyli szczeze muwiac ci co maja FACC raczej maja nikle szanse na wygranie
pavo mag jest offline  

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 11-02-2006, 21:02   #162
kmail5
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 22 12 2005
Lokacja: Lubań
Wiek: 33

Posty: 3
Stan: Aktywny gracz
Profesja: Elite Knight
Gildia: Dragon Ball
Świat: Arcania
Poziom: 49+
Skille: 75/73
Poziom mag.: 5
kmail5 ma numer GG 7196778
Evul Lol

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Domis
4 h to za dużo, może zmniejszcie. Nie każdy tyle może siedzieć przed kompem, a wogóle to nie zdrowe dla zdrowia.
"Nie zdrowe dla zdrowia" A ja otstanio jadłem wyśmienity masło maślane.
ZA DŁUGO? NIE GRAJ! czy ktos cie zmusza do wziecia udzialu w konkursie...?
kmail5 jest offline  
stary 11-02-2006, 21:02   #163
Edonus
Użytkownik forum
 
Edonus's Avatar
 
Data dołączenia: 10 02 2006
Lokacja: Kleszczów

Posty: 14
Stan: Na emeryturze
Edonus ma numer GG 5671157
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez pavo mag
mam to doslownie gdzies jak bym mial PACC to bym wzia udzial a tak to na nooblandzie max zrobie 8lvl ale jak patrzylem na zgloszenia to koles zrobil 11 lvl (ale ma PACC) jakie ja mam szanse ?? jak nooby pchaja sie calyczas ?? nawet glupiego szczura na red HP bija tylko zeby to stali to 1 expa mam gdzies taka robote czyli szczeze muwiac ci co maja FACC raczej maja nikle szanse na wygranie

Lol przeczytaj jeszcze raz uwaznie regulamin!!! Mozna tylko expic na miejscu dla facc!!! nawet pacce musza na facc siedziec takze kazdy ma rowne szanse!!!

PZDR For All I Zycze wszystkim udanej zabawy na rooku;p
Edonus jest offline  
stary 11-02-2006, 21:09   #164
Dweron Abyth
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 31 05 2005
Lokacja: Sieradz
Wiek: 33

Posty: 78
Domyślny

ok ok juz mam !! i gram, sciaglem poprostu jeszcze raz i dziala
Dweron Abyth jest offline  
stary 11-02-2006, 21:18   #165
Niwgnip
Użytkownik Forum
 
Niwgnip's Avatar
 
Data dołączenia: 26 09 2005
Lokacja: Gliwice
Wiek: 32

Posty: 170
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Elite Knight
Gildia: Vincit Omnia
Świat: Hiberna
Poziom: 126
Skille: 92/89
Poziom mag.: 8
Domyślny

Witam, tak wiec chcialem wyjasnic wszelkie niedopowiedzenia, ktore wynikly z poprzednich postow forumowiczow:

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez SpOoKy
Heh mnie rowniez zaciekawilo jak mozna zrobic 11k expa w 4h na rooku... wiec postanowilem zassac filmik i co sie okazuje... koles nagiminnie lamie regulamin dostaje kupe kasy, wyprasza z cave i na dodatek po 240min ( 4h ) nadal expi... z tego co czytalem po 240min nalezy jak najszybciej sie wylogowac on przedluza filmik o 8min... mam nadzieje ze jego 4h pojda na marne... pozdro !
tak wiec, gdzie w regulaminie jest napisane, ze zabronione jest dostawanie kasy od innego chara? Przypomne, ze zaczalem expic zaraz po restarcie serva i do dyspozycji mialem pierwowzor regulaminu.
Wiele kontrwersji tez stwarza sytuacja, w ktorej dostaje eq, kase na life fluidy i pozniej life fluidy. Przypomne, ze w regulaminie nie bylo zabronione takie dzialanie. Moderatorzy odpowiadali na pytania ludzi, ale edytowany drugi post byl o godzinie 11.20 ( podczas gdy bylem w trakcie expinie),wiec niem ialem jak zajrzec i dowiedziec sie ze jest ograniczona liczba dostanych lf'ow. A informacja dotyczaca lf;ow jest pod koniec posta. Dowiedzialem sie o tym dopiero po 13.00 ,, gddy skocnzylem expic. A o pieniadzach nic nie ma powiedzianego. W regulaminie czytamy, ze samemu trzeba expic. Ja sam expilem, poprosilem kolege zeby mi kupowal lf'y i torche, podczas gdy ja bede dalej expic. Gdzie w regulaminie jest to zabronione? Ja sam expilem, zgodnie z regulaminem.

Drugi problem, wypraszam ludzi z kopalni? owszem, najnormalniej w swiecie mowie im jaka jest sytuacja, i prosze zeby mnie zrozumieli. Czy robiac to, lamie regulamin? W regulaminie czytamy, ze zachowanie tez moze wplynac na dyskfalifikacje, wiec ja grzecznie odnosze sie do innych graczy. Prosze ich zeby mnie zrozumieli, i czy moga wyjsc. Wg mnie, wszystko bylo zgodne z regulaminem. Nie rozumiem, czemu uwazasz ze nagminnie lamie regulamin.

Trzecia sprawa. Expie po 240min? Przepraszam, ale zatrzymalem sie rowno po 240min, dalem znac ile mam expa, i napisalem , ze loga dam w miescie, i tak tez zrobilem. Exp zdobywany po 240min, zgodnie z regulaminem, nie wliczylem do ogolnej puli. Wciaz nie rozumiem ,c zemu uwazasz ze nagminnie lamie regulamin. Jezeli masz jakies watpliwosci, prosze, przedstaw fakty, i odpowiednie sformulowania w regulaminie. Przypomne ze zaczalem grac o godzinie 9.10 okolo, od tej pory nie wchodzilem na forum, i nie mialem mozliwosci zajzenia do posta, ktory edytowany byl o godzinie 11.20. z przyczyn mysle wszystkim nam jasnych Dziekuje za uwage.

EDIT:
jeszcez jedno, w "dodatkach" w 2 poscie jest mowa o 2bp lf'ach. Wiem ze za kase na poczatku kupilem 14 lf'ow, potem koledze dawalem kase za lf'y. On mi przynosil. Nie wiem ile tak kupilem, mozna to policzyc. Chcialem tez powiedziec, ze nie bylo moim celem cwaniakowanie i kombinowanie, w pewien sposob przechytrzenie moderatorow. Po prostu przed expieniem zastanowilem sie jak najwydajniej podjac to przedsiewziecie. Jezeli jednach zostane za to zdyskwalifikowany... trudno, przyjme to z pokora. Chcialem, zebyscie wiedzieli, ze to nie jest chec wygranie za wszelka cene, szczerze mowiac, myslalem ze nie tylko ja bedem ial taki wynik. Przykro mi, ze spowodowalo to tak niespodziewane, mieszane uczucia. A ja tylko pomyslalem, potem robilem. Uwaznie czytalem regulamin, zeby wszystko bylo w porzadku. Nawet musialem utworzyc inna postac, bo moja wczesniejsza przez przypadek sie lognalem przed restartem serva. Tak wiec, wieze, ze jednak nie bede zdyskfalifikowany. A jesli jednak tak sie stanie, tak jak powiedzialem... trudno. W zyciu spotkamy rozne niespodzianki. Pozdrawiam

Ostatnio edytowany przez Niwgnip - 11-02-2006 o 21:59.
Niwgnip jest offline  
stary 11-02-2006, 23:01   #166
Marciniek
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 17 11 2005
Wiek: 35

Posty: 117
Imię: Marciniek
Profesja: Knight
Gildia: Invisibles
Świat: Guardia
Poziom: 108
Skille: 100/99
Poziom mag.: 8
Domyślny

Miałem okazje zobaczyć film Zielonego i nie mam mu za złe, że wypraszał ludzi, że dostał takie eq a nie inne, lecz 1 rzecz wg mnie jest niezgodna z regulaminem.
Mianowicie od początku było napisane, że praca ma być samodzielna, a do wyniku Zielonego przyczynił się również jego kolega, który mu donosił wyposarzenie w czasie gry, moim zdaniem taka praca nie jest samodzielna, była mowa o eq na start, ale nie było mowy o tragarzu.
Marciniek jest offline  
stary 11-02-2006, 23:16   #167
Duke Dran
Użytkownik Forum
 
Duke Dran's Avatar
 
Data dołączenia: 23 08 2005

Posty: 1,369
Duke Dran ma numer GG 13923094
Domyślny

Idźcie lepiej expić jak zielony, zamiast się tu burać że coś tam niezgodne jest... może wam się uda i przebijecie go nawet o te 5 expa i juz jesteście na prowadzeniu. huhu
Duke Dran jest offline  
stary 11-02-2006, 23:59   #168
Dr. Omader
Administrator
 
Dr. Omader's Avatar
 
Data dołączenia: 05 01 2004
Lokacja: Happyland :)
Wiek: 37

Posty: 4,290
Stan: Na Emeryturze
Profesja: Master Sorcerer
Poziom: 104
Domyślny

@Instynkt:

Zastanawialem sie, jak zareagujesz na ten konkurs, nawet liczylem, ze wezmiesz udzial

Regulamin to fakt, ma pare niedociagniec, ale nie mozna mu zarzucac, ze jest niezrozumialy. To nie nasza wina, ze masa ludzi to idioci. Dlaczego ja mam sie meczyc, zeby to napisac jeszcze bardziej zrozumiale, skoro juz i tak nad tym siedzielismy troche, zeby bylo jak najbardziej zrozumiale jesli kolesiowi, ktory to czyta(albo i nawet nie czyta do konca tylko odrazu sie pyta) nie chce sie pomyslec chwile nad tym?
Skoro nam to wypominasz, to rozumiem ze napisalabys lepszy. Ale wiesz co? I tak by sie znalazla taka sama banda kretynow, ktorzy by czegos nie zrozumieli. Bo myslenie, to spory problem dla duzej grupy osob na swiecie. To trzebaby im mlotkiem chyba wbijac, bo ja naprawde osobiscie nie wiem, jak ktos po przeczytaniu tego regulaminu, moze sie pytac w stylu:

Cytuj:
Hmm spoko ale czy jesli wjedy na main w godzine i pozniej wezme sobie mojego 2 chara eq czyli np (garm,c legi i takie tam *******y) to czy bedzie to sprawiedliwe>?>
No powiedz mi, jak bardziej dobitniej mam wytlumaczyc takiemu osobnikowi, ze konkurs odbywa sie na rooku? Musialbym kazdy punkt napisac wielka czerwona czcionka i jeszcze stac nad takim i zmusic go(najlepiej przy uzyciu patelni, ktora bym go okladal chyba) zeby pomyslal chwile, co to moze znaczyc, ze konkurs odbywa sie tylko na rookgaardzie.
Dr. Omader jest offline  
stary 12-02-2006, 00:43   #169
notop
Użytkownik Forum
 
notop's Avatar
 
Data dołączenia: 24 07 2003
Lokacja: saturn
Wiek: 44

Posty: 715
Stan: Początkujący
Imię: sua mea
Profesja: Elder Druid
Świat: arcania
Poziom: 188
Skille: 21/27
Poziom mag.: 79
notop ma numer GG 771065
Domyślny

konkurs kompletnie neidograny,powinien byc zakaz pzrekazywania eq,bo co za sztuka meic 400 stzral albo 200 poison arrowsow i walic minosy masowo??? neiwspomne juz o kasie i lifefluidach,,

dla autorow konkursu,,NC
bankowo wygraja ci ktorzy sie przygotowali czyli ci ktorzy wiedzieli o co bedzie chodzic czyli ci ktorzy maja kumpli modow na tibia pl czyli
POLSKA JEST SKORUMPOWANA i TIBIA PL takze;]




a mzoe nie??
__________________
========================================
Nadciaga wojna.Widze ja.Plomien przetaczajacy sie nad ziemia.Ciala na ulicach.Miasta obrocone w pyl.Odwet.
F.E.A.R ep
========================================
Ludzie tworza potwory.A potwory maja w naturze niszczyc swych tworcow
notop jest offline  
stary 12-02-2006, 00:52   #170
Radosny~
Użytkownik Forum
 
Radosny~'s Avatar
 
Data dołączenia: 03 02 2006
Lokacja: HeLL
Wiek: 33

Posty: 98
Stan: Aktywny gracz
Imię: Radosny
Profesja: Sorcerer
Świat: Guardia
Poziom: 27
Poziom mag.: 45
Radosny~ ma numer GG 1322411
Domyślny

Naa początku(tydzien temu) byłem święcie przekonany, że bedzie chodzilo o nagranie sfotografowanych miejsc gdzies w Tibi tylko jedną postacia. Cos jak zwiedzanie na zamowienie..
Dzisiaj brat o 15~ do mnie dzwoni i przedstawia mi sytuacje..myslalem ze spadne z krzesła jak to usłyszałem...czysta paranoja..
A co do pana Zielonego? to w Polskim kodeksie prawa karnego jest punkt, że PRAWO NIE DZIAŁA WSTECZ! Wiec jezeli o godzinie 9:30 uzywal life fluidów, to mogl to robic, ale od edytowania regulaminu juz nie. Tez moge powiedziec ze o 11:00 zaczelem expic, notke edytowali o 11:01 i moge sobie uzywac lf'ów..albo co lepsze ze nie wchodzilem na tibia.pl od godziny 9:00 i nie widzialem o zadnej zmianie regulaminu;]


-Radosny~ czasem
__________________
Co wy wiecie o lagu?Hm..chyba nic!;p Jezus sie 3 dni respawnowal...


STOP dla postowania filmow z Tibia.De tutaj!
Radosny~ jest offline  
stary 12-02-2006, 00:54   #171
Mazur...^^
Zbanowany
 
Mazur...^^'s Avatar
 
Data dołączenia: 27 08 2005
Lokacja: Bralin
Wiek: 32

Posty: 112
Stan: Aktywny gracz
Profesja: Elite Knight
Gildia: Sombre Order
Świat: Lucera
Poziom: 57
Skille: 78/76
Poziom mag.: 6
Mazur...^^ ma numer GG 5469486
Domyślny

Konkurs troche kiepski.Powinno byc chociaz tak ze eq zdobywa sie samemu,nie kazdy ma mozliwosc dostania eq od razu w swiatyni.Przynoszenie torchow,lf,fooda tez powinno byc zabronione gdyz ktos moze nie miec tak zyczliwych kumpli ktorzy beda mu uslugiwac.

Gratz dla zielonego ale sam musisz przyznac ze miales duuuuuuuuuuuuuuuzego farta bo miales non-stop puste cave(no czasem jakis kolo sie przewinal)

Osobiscie nie bralem udzialu w konkursie bo:
1.Nie chcialem tracic 4h na granie postacia ktora bede gral tylko raz.(Dla mnie time waste)
2.Nie mialbym najmniejszych szans poniewaz na rooku bylem tylko pare razy i nie jest on moja mocna strona w tibi
3.4h to troche sporo czasu

Cya~Powodzenia wszystkim

Ostatnio edytowany przez Mazur...^^ - 12-02-2006 o 00:55.
Mazur...^^ jest offline  
stary 12-02-2006, 01:15   #172
$corcerer
Nieobecny.
 
$corcerer's Avatar
 
Data dołączenia: 22 09 2003
Lokacja: Gdzieś w Necie. Liczba postów: koło 1337. http://rtfm.killfile.pl
Wiek: 37

Posty: 1,628
Stan: Na Emeryturze
Imię: Scorcerer
Profesja: Sorcerer
Gildia: Dreamers
Świat: Secura
Poziom: 23
Skille: 23/22
Poziom mag.: 42
Wyślij wiadomość przez ICQ do $corcerer $corcerer ma numer GG Użyj Jabbera. $corcerer ma login Tlenu scorcerer@tlen.pl Adres Jabbera do $corcerer
Domyślny

Dziękuję za wasze posty, przeglądając zaledwie dwie strony po 60 na każdej wywaliłem ich 34. Ludzie, jak można tak nie myśleć? co wy, półmózgami jesteście? Czy może macie 3 jądra (trzecie zamiast mózgu)?

Konkurs wam nie pasuje? To WYMYŚLCIE jakiś sensowny. Nie, my nie wymyślamy, bo znów będziecie jęczeć, że wam nie pasuje, że jest do dupy itede. Zapraszamy sz.p. narzekaczy. Pokażcie jacy jesteście wspaniali, wymyślcie coś sami.

Ciamajdom, które twierdzą, że jest do dupy, bo można podrzucać przedmioty przez kumpli, polecam:
a) przeczytać CAŁY temat
b) zmówić się ze swoimi kolegami
I nie będzie problemu. To na prawdę brzmi jak takie sześcioletnie dziecko wymac***ące piąstkami, bo dzieciak sąsiadów dostał zabawkę i on też chce!!!

A tym 32 osobom, których posty wywaliłem, gratuluję szczęścia. Macie go zdecydowanie więcej, niż rozumu. O ile oczywiście takowy posiadacie.
__________________

Dżizas!
$corcerer jest offline  
stary 12-02-2006, 01:25   #173
Niwgnip
Użytkownik Forum
 
Niwgnip's Avatar
 
Data dołączenia: 26 09 2005
Lokacja: Gliwice
Wiek: 32

Posty: 170
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Elite Knight
Gildia: Vincit Omnia
Świat: Hiberna
Poziom: 126
Skille: 92/89
Poziom mag.: 8
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Radosny~
Tez moge powiedziec ze o 11:00 zaczelem expic, notke edytowali o 11:01 i moge sobie uzywac lf'ów..albo co lepsze ze nie wchodzilem na tibia.pl od godziny 9:00 i nie widzialem o zadnej zmianie regulaminu;]
Hmm... nie chodzi mi o to, zebym byl traktowany w jakis inny sposob niz pozostali uczestnicy konkursu. Chcialem tylko wytlumaczyc te cala sytuacje z lf'ami w moim przypadku, bo wzbudzilo to sporo kontrowersji. Z drugiej strony, kiedy juz zdecydowalem sie wziasc udzial w konkursie, to przeciez oczywista rzecza jest, ze skupie sie na tym, aby osiagnac jak najlepszy rezultat.
Niwgnip jest offline  
stary 12-02-2006, 01:38   #174
rads0n
Użytkownik Forum
 
rads0n's Avatar
 
Data dołączenia: 04 12 2005
Lokacja: Barad dur

Posty: 62
Stan: Aktywny gracz
Profesja: Sorcerer
Świat: Galana \m/
Poziom: <?>
Domyślny ;/

Nie sry ja odpadam... po 80 min expienia na pustym polu dalem spokoj ,bo caly rookgraad zapelniony n00bami ;/. poza tym mogliście się wstrzymać do czasu aż wszystkim wojewodztwom skończą się ferie... ( Galana 416 online )
rads0n jest offline  
stary 12-02-2006, 02:17   #175
Dweron Abyth
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 31 05 2005
Lokacja: Sieradz
Wiek: 33

Posty: 78
Domyślny

a ja mam pomysl za kazdy zuzyty lf nalezy odjac 100 exp sam zuzylem 8 to beda mieli co odejmowac ale jezeli tam lecialy cale bp to nie zle a z reszta taki cytat:
"Zespół sędziowski zastrzega sobie prawo do dyskwalifikacji filmu z niepodanych w regulaminie powodów." Sorry ale ciorpanie kilku bp lf to przesada
Dweron Abyth jest offline  
stary 12-02-2006, 02:31   #176
Czizys
Użytkownik Forum
 
Czizys's Avatar
 
Data dołączenia: 06 08 2005
Lokacja: Szczecin
Wiek: 38

Posty: 25
Stan: Na emeryturze
Imię: Czizys
Profesja: Elite Knight
Gildia: Ewenement
Świat: Fortera
Poziom: 72
Skille: 82/78
Poziom mag.: 6
Czizys ma numer GG 3436756
Pytanie

Nie bede narzekac ze konkurs jest zly bo sam wzielem w nim udzial. Chodzi o to ze regulamin jest niedopracowany co do life fluidow , kasy i eq.

Po1. Przelorzylem sobie tylko eq + lina + lopata i kasa ktora wywalilem w jaskini po 3 minutach bo nie wiedzialem czy przekazywanie kasy tez jest dozwolone. Czy przez niedopracowany regulamin nie mam juz szans wygrac bo moglem kase tez sobie przelorzyc?

po2. Zrobilem w te 4 godziny 9,026 expa i do tego bez life fluidow i bez zadnych kumpli, gralem sam. Jak juz napisalem wyzej nie bralem life fluidow bo nigdzie nie jest napisane czy mozna je urzywac i ile jesli mozna. Bo to bez sensu wezniesz 2 life fluidy i bedzie dobrze a wezniesz sobie 3 i juz mozesz zostac zdyskwalifikowany bo ktos kto sprawdzac bedzie filmiki stwierdzi ze przesadzilem.

Wedlug mnie to jest konkurs dla hardkorowcow wiec zasady tez powinny byc hardkorowe a nie ze jeden ma 18 life fluidow i zrobil 11k expa a drugi nie mial life fluidow albo nie chcial brac ( tak jak ja) i zrobil 9k+ expa i nie ma juz szans wygrac.

Czy przez niedopracowany regulamin nie mam juz szans wygrac bo zaraz ktos mi powie ze tez moglem sobie wziasc 18 life fluidow albo bp?

po3. Jak juz skonczylem i wystawilem filmik to obejrzalem pare innych filmikow i nie ukrywam ze sie zbulserwowalem z leksza.

~To wielka glupota jak widze na filmiku ze ktos startuje z full eq i na dodatek w plecaku ma pelno kasy i jedzenie juz na starcie. Albo jak widze na filmiku ze osoba X biega od poison spiderow do wilkow i tak w kolko i ma niesamowite szczescie bo podrodze kumple mu podstawiaja food i life fluidy.

Tak jak juz pisalem to jest dla mnie konkurs dla hardkorowcow bo niedosc ze to rook to trzeba miec bardzo dobra psychike zeby przetrwac te 4 godziny grania non-stop dlatego tez powinien byc zakaz urzywania life fluidow bo jeden urzywa i sie cieszy puzniej a drugi nie urzywa bo nie wie czy go ktos nie zdyskwalifikuje bo bedzie mial taki kaprsy.

Podsumowujac... Czyli ze co, ten kto urzywal xx life fluidow wygra a ten ktory gral bez life fluidow moze byc tylko szczesliwy z tego ze wzial udzial w konkursie i wytrzymal i napisza mu ze... trudno... tez mogles urzywac life fluidow... ?

Najwazniejsze...
Nie napisalem tego posta po to zeby sie wyladowac bo nie zrobilem najwiecej expa i ze mi sie konkurs nie podoba. Konkurs mi sie podoba ale jak sami widzicie ludzie nie wiedza na ile mozna sobie pozwolic, jednego zdyskwalifikujecie a drugiego nie bo np mial jednego life fluida mniej.



@Edit:

Tak naprawde prawde to trudno bylo dopracowac ten konkurs ale fakt jest faktem ze ten kto ma kumpli albo rookslayera na danym swiecie ma latwiej.
Przeciez na jadnym life fluidzie mozna zrobic na posion spiderach 200-300 expa :|

To wedlug was mial byc konkurs dla wszystkich wiec kazdy powinien miec takie same szanse i kierowac sie takimi samymi zasadami a nie ze teraz to po patakach i moge sobie tu pisac.
__________________
I read about how to stop smoking. I stopped smoking. I read about how to stop drinking. I stopped drinking. I read about how to stop playing Tibia. I stopped reading.

Ostatnio edytowany przez Czizys - 12-02-2006 o 02:48.
Czizys jest offline  
stary 12-02-2006, 04:29   #177
Vanhelsen
Użyszkodnik
 
Vanhelsen's Avatar
 
Data dołączenia: 05 02 2004
Lokacja: Festung Breslau
Wiek: 34

Posty: 4,597
Stan: Początkujący
Imię: Vanhelsen
Profesja: Druid
Gildia: Inner Circle
Świat: Auchindoun
Poziom: 80
Skille: LW/Skin
Poziom mag.: 2k
Vanhelsen ma numer GG 2690575
Domyślny

Cały dzień zbierałem eq, przygotowałem się i no niestety tylko 75% zamierzonego planu (10k expa) wykonałem Zobaczymy co z tego wyjdzie ale jak oglądałem zgłoszenia innych to tak pierwsza 20 musiała by costać zdyskfalifikowana bym zdobył pacca (w co sam szczerze wątpie )
Jeśli ktoś chciał by obejrzeć ciekawy - 4 godzinny filmik to poniżej daje linkuś, polecam, głównie z powodu komentarzy
a teraz czas spać!

http://rapidshare.de/files/13074450/7504.rec.html
__________________
Kłócenie się na forum jest jak uczestniczenie w paraolimpiadzie, może i wygrasz, ale nadal będziesz zacofanym -.-"


Vanhelsen jest offline  
stary 12-02-2006, 05:16   #178
Rybzor
CS Tibia.pl Team
 
Rybzor's Avatar
 
Data dołączenia: 06 09 1970
Lokacja: Gliwice
Wiek: 33
Wpisy bloga: 1

Posty: 8,452
Stan: Początkujący
Adres Jabbera do Rybzor
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Wieszok
Cały dzień zbierałem eq, przygotowałem się i no niestety tylko 75% zamierzonego planu (10k expa) wykonałem Zobaczymy co z tego wyjdzie ale jak oglądałem zgłoszenia innych to tak pierwsza 20 musiała by costać zdyskfalifikowana bym zdobył pacca (w co sam szczerze wątpie )
Jeśli ktoś chciał by obejrzeć ciekawy - 4 godzinny filmik to poniżej daje linkuś, polecam, głównie z powodu komentarzy
a teraz czas spać!

http://rapidshare.de/files/13074450/7504.rec.html
HAha, Twoj film wymiata, teksty faktycznie niezle ;D nie moge przestac sie smiac , ciekawe ile expa na te gadki straciles ;d

Ostatnio edytowany przez Rybzor - 12-02-2006 o 05:50.
Rybzor jest offline  
stary 12-02-2006, 08:10   #179
Sako
Użytkownik forum
 
Sako's Avatar
 
Data dołączenia: 11 02 2006

Posty: 4
Stan: Aktywny gracz
Profesja: Druid
Świat: Askara
Poziom: 18
Poziom mag.: 20
Sako ma numer GG 8898086
Smutny

Ja uważam że ten konkurs jes głupi. Jest na roookgardzie gdzie chodzą same nooby.A wogóle to miało to być do 9.30 i o 7:55 Server is saving game in 5 minutes.Please come back in 10 minutes. Teraz już nie moge grać dalej.
Sako jest offline  
stary 12-02-2006, 08:16   #180
zimne_piwo
Użytkownik Forum
 
zimne_piwo's Avatar
 
Data dołączenia: 19 06 2005
Lokacja: Bartoszyce
Wiek: 37

Posty: 276
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez $corcerer
Konkurs wam nie pasuje? To WYMYŚLCIE jakiś sensowny. Nie, my nie wymyślamy, bo znów będziecie jęczeć, że wam nie pasuje, że jest do dupy itede. Zapraszamy sz.p. narzekaczy. Pokażcie jacy jesteście wspaniali, wymyślcie coś sami.
Przecież to jest sprzeczne z tym co mówią inni modkowie. Pamiętam jak po konkursie z typowaniem wiele osób pisało: 'a może teraz taki konkurs, czy inny' to wtedy spotkali się z ostrą krytyką, bo 'władza' twierdziła, że to ich nagrody i sami sobie wymyślają konkursy.
Wymyśleć konkurs nie jest tak trudno, ale trudniej go dopracować. W tym temacie już kilka pomysłów było na konkurs, choćby szukanie miejsc, które wsześniej jeden z modków uwieczni na ss-ie.

Pozdro zimne_piwo
zimne_piwo jest offline  
Zamkniety temat.


Użytkowników czytających ten temat: 1 (zarejestrowanych: 0, gości: 1)
 

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 11:46.


Powered by vBulletin 3