Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Forum ogólne > Updates

Notki

Updates Forum zawiera wszelkie informacje o najnowszym update oraz pod fora z informacjami o byłych update.
Odpowiedz
 
Opcje tematu
stary 29-12-2010, 13:22   #1
Qwerty987654321
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny Która Tibia była lepsza?

Chciałbym się dowiedzieć od Was, która Tibia była wg was najlepsza.

Ja odrazu powiem, że uważam, że najlepsza była Tibia 7.6. Ten klimat oraz brak zbędnych uproszczeń. Wszystkim którzy też tak uważają proponuje, aby wysłali petycję do CipSoftu:

Cytuj:
Dear CipSoft Team,
You made Tibia thirteen years ago. Since this time, there were lots of updates in Tibia. Updates to year 2006 was very good and caused that Tibia had been more and more good, interested and really gripsed lots of players. In my opinion the best version in Tibia was Tibia 7.6. In 2006, when there was Tibia 7.6 played above all real players: people who thought that Tibia is sense of their life.
Since 7.6 update Tibia have been more and more bad. Now, experience in this game and friends in game don’t mean anything. Now the most important (in PVP world) is to have lots of runes and the PVP fighting win player, who press F1, F2 or other F-key faster. Now armors, legs, helmets and others elements of equipments can use only players who are concret profession (knights, paladins, sorcerers or druids). It isn’t good. Before this changes Tibia was better game.
Next problem is high level players. In Tibia 7.6 player who had 100 level was respectable and player who had 120-130 level was “Lord of world”. Now, if you want to be important person on your Tibia world, you have to be 300, maybe 350 level’s player. I know, that Tibia has 13 years, but if your team don’t project lots of now experience places (for example Svargrond which I can understand and Yalahar) achievement level about 400-500 would be impossible. This “high level problem” cause that if you want to be important and respectable player in Tibia you have to buy character and Tibia account on auction service.
The next reason of the high level players problem is, that now we can assign characters from one to different game’s world. This cause, that in new world can be very high level players. This destroy sense of open new worlds.
Tibia 7.6 had easy rules and map, but there was more difficult game. If you wanted to have level about 100 level, you had to play, I don’t know how long, probably one year, maybe longer. Now, you can have 100 levels in 3-4 months without problems. Four years ago players who had high levels was masters helped other players, there was “informal tutors”; there was “fathers for other players”.
Next problem is “climate of Tibia”. When there was Tibia 7.6, Tibia made “game climate” itself. All players of Tibia were the part of big Tibian family. Every important players on one world was meaning. Now, the climate of Tibia disappear. Dessapear…. the climate of Tibia disappeared when your team published Tibia 7.7. Since 7.7 update more and more players are childs, “noobs”. I don’t want to insult anybody. Game is more brutal now.
When there was Tibia 7.6 in Tibia was a lot of important things for players: level, magic level, skills and contates, game friends, climate of Tibia. Now important is only level and, maybe, magic level and skills.
I think, that You should restore Tibia 7.6 when you will prepare nearest update. But there is only proposition for Your Team. I hope that you will made it.

Yours sincerely,
Nie chodzi o to, żeby wysyłać niewiadomo ile razy. Niech każdy wyśle chociaż raz. Pozdro!!!
  Odpowiedz z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 01-02-2011, 23:26   #2
Bobciu
Użytkownik Forum
 
Bobciu's Avatar
 
Data dołączenia: 19 08 2003
Lokacja: Pod Monopolowym

Posty: 146
Domyślny

nie gram w tibie od 4 lat, ale najlepsza była ta zaraz po 6, czyli chyba 7.0, tam był i klimat i teamplay. Jarałem się jak zabiłem smoka z ekipą pięcioosobową a widok Dragontootha na 60lvlu przyprawiał o dreszcze, teraz to tam tylko o lvl chodzi i zero frajdy
__________________
lejmer gamer,
jeden z pierwszych użytkowników tego forum, jeden z pierwszych graczy na Liberze(i posiadacz firesworda ;p)
Ex Człoenk GloS.
Bobciu jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 02-02-2011, 00:53   #3
Alanus Lutinum
Użytkownik Forum
 
Alanus Lutinum's Avatar
 
Data dołączenia: 28 07 2005
Wpisy bloga: 1

Posty: 735
Stan: Niegrający
Profesja: Elite Knight
Świat: Obsidia
Alanus Lutinum ma numer GG 6972780
Domyślny

W tibii nigdy nie bylo klimatu, chodzilo tylko i wylacznie o grind... grupowo czy samotnie, expienie to expienie.

Poza tym moim zdaniem obecna tibia jest O WIELE lepsza od tamtejszej. Wiecej mozliwosci, questow, zabawy, lepszy silnik umozliwiajacy wiecej mozliwosci. Nie chce mi sie wymieniac dokladnie co bylo wtedy i co jest teraz, ale wiele doswiadczonych i madrych graczy powie ci ze obecna tibia jest lepsza, tylko ludzie sa inni.

JEDYNE I TYLKO I WYLACZNIE to co bylo dobre w starej tibii to system pvp, ktory faktycznie wymagal skilla, jednakze wraz z rozwojem gry ludzie zaczeli wbijac coraz wieksze lvle i poruszali sie coraz szybciej, co niemalze uniemozliwialo trafienie w nich nawet jak byles przeproelokozakiem w pvp, po prostu znikali ci z ekranu zanim sie pokapowales.

I jaram sie ta nowa emotka: hehehe
Alanus Lutinum jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 02-02-2011, 10:59   #4
Sathira
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 20 11 2010

Posty: 3
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Paladin
Domyślny

Jak ktos to przeczyta to potraktuje go jakby mial conajmniej 300 lvl na Tibii A zeby zrozumiec to zdanie trza przeczytac calosc Pozdrawiam tu, bo nie doczytacie do konca zeby uslyszec pozdrowienia Magda..

A ja wam powiem cos drodzy mezczyzni
Gralam troszeczke w tibie w latach o ktorych mowicie, chociaz nie moge stwierdzic czy byl klimat, czy bylo fajnie bo az tak sie w gre nie zaglebialam. Powiem za to cos co moze wydac sie podobne. Gram w pewna gre, Arkadia, kto wie o czym mowa temu nie musze tlumaczyc, kto nie wie co to MUD, dam spokoj. Gram juz 12 lat i czuje to samo co zalozyciel tematu, co osoby ktore mowia ze nie ma klimatu itd.
Klimat byl dopoki gra miala magie, nie wiedzialo sie wszystkiego, nie znalo sie sily poszczegolnych potworow, nie posiadalo sie poteznych broni czy artefaktow. W tej chwili gracie x czy xx lat w Tibie i w wiekszosci nie ma dla was tajemnic. Wiecie na jakim lvl idziecie na jakie potwory, niektorzy graja na botach co w ogole psuje zabawe z gry i skraca ja do x miesiecy, bo co to za sztuka nabic 100 czy 150 lvl w pare tygodni? Ja mam 59 lvl i zaczelam na nowo grac gdzies we wrzesniu/pazdzierniku. Niektorzy przez ten czas mieliby juz 150 - 200 lvl (jak sie myle to mnie poprawcie ) , pelen zestaw przedmiotow, zapelniony domek, xx cc kasy i wszystkie wieksze zadania porobione. I co pozostaje? Mozolny exp na jakis poteznych mobkach albo codzienne wyprawy pk. Mechaniczne wciskanie "efow" itd. A ja mam ta frajde ze ciesze sie jak dziecko jak ciezko przyszlo nazbierac mi 35k na slingshota zeby miec swojego misia i mimo ze mam teraz jakies 50k to szkoda mi ich wydac i w sumie nie za bardzo wiem na co i nie specjalnie chce pozbywac sie tych monetek bo nie wiem kiedy znow uda mi sie tyle nazbierac Chociaz idzie juz latwiej Najsilniejsze co bilam to behemot w yalahar, razem z blokerem i edekiem. Przede mna kupa mozliwosci, potworow do bicia, terenow na ktorych nie bylam, przedmiotow do zdobycia, przyjaciol do poznania i trudnych zadan do ukonczenia. Moc frajdy i klimatu
Nie psujcie sobie gry jak najszybszym wbiciem lvla i checia bycia legenda, najsilniejszym, posiadania rispektu na dzielni bo mam 180 a kumple tylko 100 Gracie dla siebie, to wam gra ma sprawiac przyjemnosc i cieszyc jak najdluzej W koncu czasami za nia placicie (osoby z pacc) wiec wyciagnijcie z niej jak najwiecej przyjemnosci

Aha, bo sie pogubilam z ta Arkadia Jak zaczynalam grac wszystko bylo magiczne, wlasnie ta nieznajomosc terenow, mozliwosci itd. Slaba umiejetnosc gry. Brak mechanicznego klepania. Teraz jak znam wiekszosc zakatkow, uzbrojenia, ludzi (w rilu tez) , mozliwosci gildii, umiejetnosci itd. Gra nie ma juz dla was takiego klimatu bo nie idzie sie kratka po kratce na hero cave.. czy czasem mi cos nie wyleci mocnego.. Schodzi sie na dol.. pierwszy mag () , paladyn drugi bo na bohach a na koncu rycek bo sie gdzies zagapil.. Pada mag od jednego strzalu, cos szybko smiga w moim kierunku, lece do schodow, drze jape przed monitorem i zdycham przed samymi schodami. Dzien Dobry Grim Reaperze na 40 ktoryms lvlu P Ci ktorzy narzekaja nie maja juz tego bo wiedza ze tam jak sie zejdzie jest Grim Reaper Wiec go omijaja Ja odkrywam sama i mam z tego niesamowita frajde. A ze nie jestem najsilniejsza.. no coz.. Na to sie pracuje czasami latami, nie botami
Sathira jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 02-02-2011, 13:06   #5
Vil
eX Moderator
 
Vil's Avatar
 
Data dołączenia: 13 11 2004
Lokacja: Helsinki
Wiek: 39

Posty: 4,623
Vil ma numer GG 3989309
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Alanus Lutinum Pokaż post
JEDYNE I TYLKO I WYLACZNIE to co bylo dobre w starej tibii to system pvp, ktory faktycznie wymagal skilla
Każdą ilość "skilla" z tamtego okresu dało się zastąpić odpowiednią przewagą liczebną.

Z resztą posta nie sposób się nie zgodzić.
__________________
Vil jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 03-02-2011, 14:53   #6
souldare
Użytkownik Forum
 
souldare's Avatar
 
Data dołączenia: 25 08 2010
Lokacja: Krakow

Posty: 180
Stan: Na Emeryturze
Profesja: Knight
Świat: Olympa
Poziom: 65
Skille: 81/80
Poziom mag.: 6
Domyślny

Nowa tibia jest zdecydowanie lepsza uptade sa poto by zachecic a nie zniechecic nowych graczy do grania.Duzo ludzi powie ze mniej ludzi gra przez uptade takich graczy mi jest mi poprostu zal.Kiedys bylo malo fajnych gierek w ktore mozna bylo sobie pograc to ludzie grali w tibie.A teraz tych co stac na pacca to stac ich na lepszy komputer i wola kupic sobie np starcrafta 2,lost planet 2 i inne gry ktore posiadaja mnostwo swoich fanow.Powstaje coraz wiecej gier,nowych czesci i gracze tibijscy przezucaja sie na inna gerke bo wiekszosc jest taka ze raz placisz i masz ja do konca.A tibia musi sie kiedys znudzic i niektorzy gracze zrozumieja ze wywalili pieniadze w bloto
souldare jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 25-03-2011, 00:22   #7
Piotrek Marycha
Użytkownik Forum
 
Piotrek Marycha's Avatar
 
Data dołączenia: 16 02 2006
Lokacja: Legionowo
Wiek: 34

Posty: 1,529
Stan: Niegrający
Imię: Dobrzejszy
Profesja: Paladin
Gildia: ';..;'
Świat: Xerena
Poziom: 64
Skille: 81
Poziom mag.: 16
Piotrek Marycha ma numer GG 7952466
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Alanus Lutinum Pokaż post
Poza tym moim zdaniem obecna tibia jest O WIELE lepsza od tamtejszej. Wiecej mozliwosci, questow, zabawy, lepszy silnik umozliwiajacy wiecej mozliwosci.
nie będe się wypowiadać o samej tibii bo nie gram od na real tibii od dawna, ale chyba musi coś być na rzeczy skoro za moich czasów było online po 50 tysięcy graczy, a jeszcze nie tak dawno rzadko przekraczało 20 tyś, teraz jest nieco lepiej
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Vil Pokaż post
Każdą ilość "skilla" z tamtego okresu dało się zastąpić odpowiednią przewagą liczebną.
Jak to na wojnie, nie?
__________________
"Istnieja dwie bezgraniczne rzeczy - wszechswiat i ludzka glupota. Chociaż co do wszechswiata nie jestem calkiem pewien... " (ALBERT EINSTEIN )
-------------------------------------------------------------------------------
Piotrek Marycha jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 01-05-2011, 19:37   #8
raxii
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 04 05 2009

Posty: 7
Domyślny

daj tylko email do cipsoftu a wysle
raxii jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 06-05-2011, 23:14   #9
Zamne
Użytkownik Forum
 
Zamne's Avatar
 
Data dołączenia: 04 04 2006
Wpisy bloga: 7

Posty: 634
Stan: Na Emeryturze
Profesja: Sorcerer
Świat: Isara
Poziom: 1
Skille: 10/10
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Alanus Lutinum Pokaż post
W tibii nigdy nie bylo klimatu, chodzilo tylko i wylacznie o grind... grupowo czy samotnie, expienie to expienie.
Doskonałe słowa, gimnazjaliści ciągle gadają że stara tibia miała jakiś "klimat" "rpg" (PS. mmo i rpg nie idą ze sobą w parze, jak grindujesz nie obchodzi cię skąd są większe różowe gluty dla których aktualnie jesteś hitlerem).

Z tego co wiem, posiadanie metrowych przetłuszczonych kudłów i czytanie całymi dniami bajeczek o elfach i orkach nie jest zbyt ciekawą perspektywą na życie
__________________
chcę tibicama

notka here
Ukryty tekst:
Cytuj:
gdzie najlepiej expić pallem na rooku?
Cytuj:
12:05 CM Andasstra on Askara [2]: no kurwa in here.. thats not nice-.-
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez TheDwarf
Cytuj:
daj, ja ci zrobie ludzika
..O
./|\
../\/
./
Ja przeczytalem zamiast ludzika, to "lodzika" i cale 60 sekund szukalem w tym obrazku czegos zboczonego HAHA
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Mapa_Europy Pokaż post
Miał swoje 5 minet.
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez OwntibiaForFree
Nie zdziwcie sie jak anty vir bedzie wam szalal wkoncu to keylogger
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Azris- Pokaż post
Mikolaj upil sie kakalem ;d

Ukryty tekst:
Zamne jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 08-05-2011, 00:26   #10
Albanxxx
Użytkownik Forum
 
Albanxxx's Avatar
 
Data dołączenia: 23 01 2009

Posty: 32
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Druid
Świat: Nebula
Domyślny

najlepsza wg. mnie była tibia tak 8.4
Albanxxx jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 09-05-2011, 22:54   #11
Rudimir
Użytkownik Forum
 
Rudimir's Avatar
 
Data dołączenia: 26 01 2007

Posty: 234
Stan: Na Emeryturze
Profesja: Elite Knight
Gildia: Contras
Świat: Hexana
Poziom: 205
Skille: 146/139
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Zamne Pokaż post
Doskonałe słowa, gimnazjaliści ciągle gadają że stara tibia miała jakiś "klimat" "rpg" (PS. mmo i rpg nie idą ze sobą w parze, jak grindujesz nie obchodzi cię skąd są większe różowe gluty dla których aktualnie jesteś hitlerem).

Z tego co wiem, posiadanie metrowych przetłuszczonych kudłów i czytanie całymi dniami bajeczek o elfach i orkach nie jest zbyt ciekawą perspektywą na życie
Ty idź dalej bocić, przecież exp jest najważniejszy, no ale co ty zrozumiesz, skoro srałeś jeszcze w pieluchy za czasów świetności tej gry.

@up
8.4 ? omg
Rudimir jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 10-05-2011, 11:27   #12
TaJemniczy
Użytkownik Forum
 
TaJemniczy's Avatar
 
Data dołączenia: 24 09 2005
Wiek: 34

Posty: 309
Stan: Niegrający
Profesja: Elite Knight
Poziom: 152
Skille: 92/84
Poziom mag.: 8
Domyślny

Gra nie zmienia się na gorsze , tylko debilizmy ludzki się pogłębia....
__________________
Tyle teorii,tak mało dróg, jeszcze mniej rozwiązań...

Ostatnio edytowany przez TaJemniczy - 10-05-2011 o 11:29.
TaJemniczy jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 27-07-2011, 22:12   #13
Metall13
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 03 07 2011

Posty: 6
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Royal Paladin
Świat: Harmonia
Poziom: 48
Skille: 81/65
Poziom mag.: 14
Domyślny

TaJemniczy:brawo moim zdaniem dokladnie to jest powodem spadku tibii
Metall13 jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 27-07-2011, 22:46   #14
Duch Niespokojny
Moderator
 
Duch Niespokojny's Avatar
 
Data dołączenia: 10 09 2005

Posty: 2,347
Stan: Na Emeryturze
Domyślny

No tak. A za komuny było lepiej - nie musiałem chodzić do pracy/szkoły, cały dzień się bawiłem zabawkami albo ganiałem po dworze. A teraz Cipsoft/Tusk/Kaczyński/Żydzi/masoni/[wstaw sobie co Ci pasuje] zepsuli wszystko
No dobra, nie będę złośliwy, przytoczę Ci zamiast tego scenkę może nie stuprocentowo pasującą, ale za to śmieszną (i z genialnego serialu - przy okazji polecam), no i pokazującą jednak trochę jak fajnie działa ludzki umysł: http://www.youtube.com/watch?v=X_EFzF3zr6A
W skrócie: pamięć selektywna. Pamiętamy głównie to, co chcemy pamiętać. Dlatego zawsze "kiedyś było lepiej", "stare dobre czasy" itp.

Czy to nie śmieszne: nawet nasze czasy będą kiedyś nazywali dobrymi dawnymi czasami.
Alberto Moravia


No i to, co świeże zawsze jest lepsze - to oczywiste.

A Tibia 7.6? Gdzie magowie zdobywali doświadczenie ze 2 razy szybciej niż rycerze czy paladyni? Gdzie wprowadzono te idiotyczne różdżki (tj. sam pomysł nie był zły, ale wykonanie - stałe obrażenia i wymagania levelowe - głupie i niepasujące do dotychczasowego kanonu)? Nie, dziękuję.
Zresztą, pewnie ten, kto zaczynał w 8.0 powie, że 8.0 była najlepsza (+ może z 1-2 numerki po przecinku - bo mu się jeszcze nie zdążyła znudzić). Ten, co w 6.0, powie, że 6.0 itd.
Jak dla mnie, gra miała klimat tylko i wyłącznie wtedy, gdy sam go sobie tworzyłem - gdy jeszcze się nie wciągnąłem w tę manię wbijania kolejnych cyferek. Najprzyjemniej się zabijało smoka czy giant spidera, gdy było to wyzwanie - nie dla kasy, expa (na rotach czy dwarfach w parę minut bym nabił więcej), a po prostu dla zabawy, z dreszczykiem emocji, że walnie jakieś mocne kombo albo się przerzuci - i dobrze, to była zabawa, w przeciwieństwie do biegania w kółko i klepania tych samych potworów, które w zasadzie mogą nam coś zrobić co najwyżej jak złapiemy laga - nie ma to jak wyzwania...
Duch Niespokojny jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 27-07-2011, 23:47   #15
voice
Użytkownik Forum
 
voice's Avatar
 
Data dołączenia: 08 06 2010
Lokacja: Puławy

Posty: 479
voice ma numer GG 8133179
Domyślny

Dokładnie. W zupełności zgadzam się z panem @up. Ci co grali na tibii 8.0 powiedzą że 8.0 była najlepsza. Ja zacząłem grać na 8.1, wtedy właśnie Yalahar wprowadzali ^^. Klimat był wtedy, kiedy była zabawa, kiedy miało się dla kogo grać (ahh, pamiętam te grupki moim kolegów co w 5 szło się na expa ^^). I jak wiadomo - koledzy nie wiadomo kiedy uciekli, szkoła, nauka, no i przestało się w końcu grać.
__________________

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez ruszek Pokaż post
Rozmowa z Klaudią +8 do motywacji, Marta +20 do medżik penetrejszyn.

------------------------------------------
100 post - 11 lipiec 2011 16:42
200 post - 3 sierpień 2011 15:03
300 post - 14 wrzesień 2011 19:07
400 post - 11 października 2011 16:41
voice jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 28-07-2011, 01:03   #16
Zoxo_15
Użytkownik Forum
 
Zoxo_15's Avatar
 
Data dołączenia: 19 07 2008
Lokacja: Poland
Wpisy bloga: 1

Posty: 101
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Knight
Świat: Iridia
Domyślny

Ja osobiście wolałem tibie 7.92 kiedy to UH-y były zarąbistą metodą leczenia.
Jak ja to dobrze pamiętam.
__________________

BlueDay
Zoxo_15 jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 28-07-2011, 12:55   #17
Pepeszka.
Tibia.pl support
 
Pepeszka.'s Avatar
 
Data dołączenia: 22 12 2008
Lokacja: Poznań

Posty: 766
Stan: Na Emeryturze
Imię: Pepeszka
Świat: Refugia
Domyślny

Zgadzam się z duchem.
Zaczynałem na początkach 7.5 i świetnie pamiętam te czasy. Wtedy się miało ten dreszczyk emocji jak się chodziło po terenach tibii, żadnego miejsca się nie znało, zawsze mogło coś wybiec z boku. 7.8 była nawet spoko jak weszły addony i hotkeye, wtedy już mocno ułatwili, ale nie zapomne tej podjary jak biegałem w barbarianie bez addonów bez dp Ogólnie tibia teraz nie jest zła.. Robią ją bardziej pod tych graczy co teraz grają. Zostali albo ci co dużo osiągneli albo ci co wrócili ew zaczynają. Ogólnie w ostatnich updatach najbardziej mi się podobało to że wprowadzili stackowanie run i potków.
Pepeszka. jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 28-07-2011, 14:37   #18
kamykal
Użytkownik Forum
 
kamykal's Avatar
 
Data dołączenia: 28 12 2006

Posty: 78
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Arc
Profesja: Master Sorcerer
Gildia: Undisputed
Świat: Arcania
Poziom: 114
Skille: 14/24
Poziom mag.: 61
kamykal ma numer GG 9052570
Domyślny

Ja gralem bodajze od 7.2 albo 7.1 nie pamietam juz. Wiem, ze wtedy gra miala dla mnie klimat (nawet do tibi 7.8-7.9) poprostu lubilem w to grac, nigdy nie bylem hlvlem nie weim jak to jest byc "pro" ale gra sprawiala mi przyjemnosc, teraz jest wogle cos innego... ale tibia najlepszy swoj okres moim zdaniem miala miedzy 7.4-7.6 (chociaz wprowadzenie hydr rozwalilo na poczatku cennik, bohy spadaly do 50k albo nizej z 80-100~)
__________________
kamykal jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 20-12-2011, 00:36   #19
Mrtix
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 20 12 2011

Posty: 9
Domyślny

Chyba 7,9 jak jeszcze uhy były. Ale w sumie wtedy mi się pewnie lepiej grało bo dopiero zaczynałem jeszcze nie znałem tylu miejsc i zawsze jak się gdzieś szło w nowe expowisko to było wyzwanie
Mrtix jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 20-12-2011, 00:59   #20
lukash2000
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 14 07 2005
Lokacja: Gdańsk
Wiek: 34

Posty: 11
lukash2000 ma numer GG 7604048
Domyślny

kazda wersja ma swoje + i -. Gralem dawno temu kiedy stawialo sie makra 8mioma druidami bez soul pointow, level 12 zeby mial 100 many i naparzalo sie uhy ;] a tera cave boty tylko laza bo liczy sie tylko level.
lukash2000 jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Odpowiedz


Użytkowników czytających ten temat: 1 (zarejestrowanych: 0, gości: 1)
 
Opcje tematu

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 11:26.


Powered by vBulletin 3