Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Multimedia > Filmy

Notki

Filmy Gdy zdjęcia to za mało do akcji wkraczają filmy.

Odpowiedz
 
Opcje tematu
stary 23-05-2009, 20:51   #81
Aphino
Użytkownik Forum
 
Aphino's Avatar
 
Data dołączenia: 14 07 2008
Lokacja: Chociwel, Zachodniopomorskie

Posty: 367
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Knight
Świat: Harmonia
Skille: 79/74
Poziom mag.: 4
Aphino ma numer GG 13694547
Domyślny

Przepraszam, ale to nie jest temat o "RL life" Xr3 ani o nim samym.
__________________



Lotnictwo<3

Bóg, Honor, Ojczyzna
Aphino jest offline   Odpowiedz z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 24-05-2009, 02:49   #82
Gierubesoen
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 18 01 2009
Lokacja: Wrocław
Wpisy bloga: 3

Posty: 995
Stan: Na Emeryturze
Świat: Iridia
Domyślny

Ej zróbcie zjazd w środku Polski, żeby każdy miał blisko i rozstrzygajcie sobie spory w rl :/ Fajnie składacie zdania, podajecie różne argumenty pisząc na forum, mając sporo czasu żeby przemyśleć to co się napisze, ciekawe czy w rozmowie w cztery oczy też niektórzy tak by błyszczeli ;D Nikt nie jest idealny, każdy ma jakieś wady, ale widzę, że niektórzy koniecznie muszą w internecie pokazać swoją "wyższość". Jak już ktoś wspomniał- "małe psy szczekają najgłośniej"... Rozmowa o realnym życiu przez internet to głupota, każda jest na swój sposób anonimowy i może udawać kogoś innego, kreować swój własny, fałszywy wizerunek. Zazwyczaj właśnie tacy 'wygadani' na forach mają mało do powiedzenia w rzeczywistości (nie wszyscy ofc). Huh, ale się rozpisałem, prawie jak arkusz maturalny z Makbeta _/ Dobranoc wszystkim brudasom, dresom, skinom, skejtom i hipisom :*

Aha i jeszcze jedno, Xr3- za bardzo ulegasz stereotypom, oceniasz zabawki po pudełkach ;>
Gierubesoen jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 24-05-2009, 09:16   #83
piramjida
Użytkownik Forum
 
piramjida's Avatar
 
Data dołączenia: 29 11 2008

Posty: 408
Stan: Niegrający
Imię: Breakah
Profesja: Rookstayer
Świat: Eternia
Poziom: 20
Skille: 18/22
Domyślny

Cytuj:
Czy takimi samymi słowami/określeniami posługujesz się codziennie? Jeśli tak to nawet nie chce wiedzieć jakich masz kumpli, bo albo są mocno zjarani albo narąbani by móc z Tobą wytrzymać.
Oczywiscie, ze nie bo Xr3 koniecznie zaslania warstwe merytoryczna poslugujac sie jakimis slowami absolutnie nie na miejscu. Daleko nie trzeba szukac zeby zauwazyc, ze sam sie zaplatuje w tych slowach:

Cytuj:
Great Axe nie jest tym samym przedmiotem, co kilka miesięcy temu. Egzystuje on już prawie na każdym serwerze.
Cytuj:
Egzystencja oznacza tu sposób istnienia charakterystyczny wyłącznie dla człowieka
A co do jego inteligencji to zapewne nie ma o czym dyskutowac, cale to konto wyglada mi na jedna wielka i to niezla prowokacje.
__________________
The rest is empty with no brain but the clever nerd
The best emcee with no chain ya ever heard

--------------------
piramjida jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 24-05-2009, 11:44   #84
pol-lop
Użytkownik Forum
 
pol-lop's Avatar
 
Data dołączenia: 08 03 2008

Posty: 94
pol-lop ma numer GG 5411815
Domyślny

ja bym był za takim spotkaniem ;D ale obicie kilku mord nic by nie załatwiło ;D nie jestem zwolennikiem rozwiązywania sporów po przed pięści , zwłaszcza że problemy mają ludzie przez internet , lecz w rzeczywistości bali by się spojrzeć w oczy, to tyle mam do powiedzenia w tym temacie.
pozdro wszystkich napinaczy przez neta .
pol-lop jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 24-05-2009, 11:47   #85
Piio
Użytkownik Forum
 
Piio's Avatar
 
Data dołączenia: 16 08 2005
Lokacja: Dalaran

Posty: 237
Stan: Na Emeryturze
Gildia: -----
Domyślny

Głęboko wstrząśnięty filmem muszę jednak zareagować.
Od 2 strony tematu ciężko doszukać się postów dotyczących filmu, bo trwa tu waśn X3r i jego kolega vs reszta forum.

Dodam może pare słówek od siebie, żeby pokazać jak wygląda to z mojej strony (neutralnej). Nie chcę tu na nikogo nadawać, obrażać i mówić, że jest gorszy.

Może zacznę od X3r-a. Wyglądasz mi na kogoś kto umie się ładnie wypowiadać i sklejasz fajne zdania. Problem jednak tkwi w tym, że zamiast pisać artykuły dla jakiegoś pisemka, gdzie napewno udowodniłbyś swoją wartość, bo jak powiedziałem wcześniej-pisać umiesz, siedzisz na tym forum, gdzie jak wiadomo większość ludzi nie jest nawet pełnoletnia. Ludzie tutaj to młodzież, która komentuje filmy i pisze posty szybko oraz pod wpływem emocji po obejrzanym filmie. Celem tego jest szybkie przekazanie informacji w różnej formie i z użyciem różnych znaków np."zajebiaszczy loot","kurfa ale fart". Mało kto wtedy zwraca uwagę na to czy pisze poprawnie, czy składa poprawnie zdania. Owszem - fakt faktem jest, że niektórych postów po prostu nie da się czytać, ale Ty wyglądasz jakbyś śledził każdy temat, każdy post, żeby doszukać sie czegoś niepoprawnego lub niezgodnego z Twoimi przkonaniami. Potem następuje wymiana zdań, w której za wszelką cenę chcesz pokazać innym użytkownikom tego forum jak bardzo ich przerastasz intelektualnie. Jakoś specjalnie starasz się podkreślić grubą kreską przepaść dzielącą Ciebie i resztę. Często podczas kłótni, są używane teksty typu: "Ty sie kurwa kozaku nie odzywaj" itp, wtedy odpowiadasz tekstem ze stylem niczym z kodeksu karnego. (o właśnie nadawałbyś sie jeszcze na kogoś kto pisze listy formalne w rządzie). Być może w Twoim kręgu hierarchia opiera się na tym, kto jest lepiej wykształcony, ale napewno nie w RL life, ani tym bardziej na tym forum. Powodujesz tutaj niezłe zamieszanie przez to wszystko, dlatego nie dziw się, że wszystkich denerwujesz i teraz przez wyrobioną przez siebie opinię spotykasz się z atakami nawet jak nic "głupiego" nie powiesz. Mogę się z Tobą zgodzić, że poziom intelektualny młodzieży polskiej nie jest zbyt wysoki, ale każdy dba o siebie i każdy powinien byc zadowolony z tego jaki jest. Sami siebie kształtujemy, więc śmiem twierdzić, że jeżeli ktoś pisze niezbyt poprawnie i z czasem zacznie mu to przeszkadzać, to zajmie się sobą i nad tym popracuje. Więc niestety nie zmienisz świata, a jazda po innych tylko pogarsza Twoją sytuację.

Do reszty: Nie piszcie tyle postów, które w ogóle nie dotyczą filmu, bo i tak prędzej czy później zostaną skasowane przez jakiegoś modka. Poza tym wydaje mi się, że przez wasze wypociny w stronę X3ra, dajecie mu jeszcze większe pole do popisu.
__________________
Master Dysan [246]: Matka mi nie chce powiedziec kiedy mam urodziny -.-'

Ostatnio edytowany przez Piio - 24-05-2009 o 11:51.
Piio jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 24-05-2009, 11:55   #86
DRoN
Użytkownik Forum
 
DRoN's Avatar
 
Data dołączenia: 02 08 2005
Lokacja: Przasnysz
Wiek: 33

Posty: 970
Domyślny

@ up

I właśnie ja nie wiem, dlaczego X3R nie miałby wchodzić tutaj dla zabawy

Cytuj:
Czy takimi samymi słowami/określeniami posługujesz się codziennie?
Wgm na piśmie jest prościej sklecić ładne zdanie.

Cytuj:
Jeśli tak to nawet nie chce wiedzieć jakich masz kumpli, bo albo są mocno zjarani albo narąbani by móc z Tobą wytrzymać.
Wystarczy nie przebywać z ludźmi, którzy adorują jedynie własną głupotę.

Cytuj:
Problem w tym, że stawiasz siebie ponad innych. Lektura "Zbrodni i Kary" czy odrobina wiedzy o filozofii Nietzschego powinna tobie wyjaśnić do czego to zmierza.
Dziwne, że ktoś porusza tutaj taką ładną lekturę o.O
Oczywiście, jeżeli nie używasz jedynie podstawowych opracowań i programu szkolnego przedstawianego przed nauczyciela, to może się okazać, że autor wcale co innego miał na myśli.
Wgm "Zbrodnia i kara" to opowieść o upadku człowieka, którego wrażliwość nie pozwoliła mu na przeforsowanie własnej ideologii. A jego ostateczna klęska opisana jest w epilogu, kiedy to się przemienia (a wg 'tego co autor miał na myśli, no bo przecież wiemy że tak było, a Słowacki wielkim poetą był', to wtedy dokonało się odkupienie, czyli pozytywna metamorfoza... o.O).

Cytuj:
Nie wydaje mi się żeby inteligentni ludzie budowali swoją inteligencje na rozmowach z głupszymi ludźmi co próbujesz robić Ty. Tylko by rozmawiali z mądrzejszymi ale jakbyś na takiego trafił to by Cię zagiął tak, że byś zwinął się kłębek i wrócił na forum tibia.pl żeby dalej budować swoją wyimaginowaną inteligencje. Bo nie jest sztuką rozmowa z głupszym...
Praca u podstaw

Cytuj:
łatwiej powiedzieć znajomemu o chrabąszczu majowym:

Melolontha melolontha latają na dworze

czy:

pełno chrabąszczy lata na dworze
Wiesz co?
Ja zacznę tak mówić, jak się ich wysypie latem.

Ostatnio edytowany przez DRoN - 24-05-2009 o 12:24.
DRoN jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 24-05-2009, 17:28   #87
Xr3
Zbanowany
 
Data dołączenia: 29 12 2007
Wiek: 32

Posty: 1,169
Imię: Xeremon
Profesja: Master Sorcerer
Świat: Candia
Poziom: 140
Domyślny

Cytuj:
Aha i jeszcze jedno, Xr3- za bardzo ulegasz stereotypom, oceniasz zabawki po pudełkach ;>
Oceniam grupy ludzi, na podstawie własnych obserwacji.

@Piramjida
Cytuj:
Egzystuje on już prawie na każdym serwerze.
Zapewne pan Profesor Miodek przyznał by ci rację. Tak się jednak składa, że ja, mam nieco inne zdanie na temat poprawności stosowania niektórych wyrazów. Przykładowo, moim zdaniem zaczynanie wyrazów takich jak "ciebie" z dużej litery, nie ma sensu, więc na ogół się do tego nie stosuję.

@Piio
Cytuj:
Potem następuje wymiana zdań, w której za wszelką cenę chcesz pokazać innym użytkownikom tego forum jak bardzo ich przerastasz intelektualnie. Jakoś specjalnie starasz się podkreślić grubą kreską przepaść dzielącą Ciebie i resztę. Często podczas kłótni, są używane teksty typu: "Ty sie kurwa kozaku nie odzywaj" itp, wtedy odpowiadasz tekstem ze stylem niczym z kodeksu karnego.
Nie ukrywam, że udzielanie się na tym forum, traktuję głównie jako formę rozrywki, co nie oznacza, że z założenia mam do każdego usera pejoratywne nastawienie. Lubię krytykować, jeśli mam w zanadrzu argumenty, a do ofensywy posuwam się tylko w momentach, w których widzę kretyństwo, którego nie trawię.

Cytuj:
Powodujesz tutaj niezłe zamieszanie przez to wszystko, dlatego nie dziw się, że wszystkich denerwujesz i teraz przez wyrobioną przez siebie opinię spotykasz się z atakami nawet jak nic "głupiego" nie powiesz.
Trudno.

Cytuj:
Mogę się z Tobą zgodzić, że poziom intelektualny młodzieży polskiej nie jest zbyt wysoki, ale każdy dba o siebie i każdy powinien byc zadowolony z tego jaki jest.
Proszę bardzo, lecz wśród osób głupich (wręcz zdebilowaciałych) to "zadowolenie" przybiera wyższą formę, którą jest skrajny przerost poczucia własnej wartości. Tanie dresiki, z którymi niestety muszę na tym forum mieć do czynienia, idealnie to obrazują - "Jadą" po każdym, kto ośmieli się mieć inne zdanie niż oni.

Cytuj:
Więc niestety nie zmienisz świata, a jazda po innych tylko pogarsza Twoją sytuację.
Tylko z waszego punktu widzenia. Odnoszę wrażenie, iż tutejsza nisza intelektualna nie może znieść tego, że ktoś wyraża się mądrzej od nich. Analogicznie, powtarza się motyw z powstań - tępe chłopstwo mordowało inteligencję. Na tym forum, podobna do nich hołota, stara się zgnieść, oraz zgnoić wspomnianą "inteligencję" swoją liczebnością. Nie uważam się, za kogoś ponadprzeciętnie inteligentnego. Niemniej jednak, uważam siebie za usera inteligentniejszego od przeciętnego osiedlowego bambra, który nie dość, że ledwo co jest w stanie się poprawnie wysłowić, to jeszcze będzie kopał rowy, gdy ja, w tym samym momencie będę najprawdopodobniej na studiach.

@Film
Jak bym widział Trójkąt (dzielnica Wrocławia).

Ostatnio edytowany przez Xr3 - 24-05-2009 o 17:29.
Xr3 jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 24-05-2009, 20:20   #88
piramjida
Użytkownik Forum
 
piramjida's Avatar
 
Data dołączenia: 29 11 2008

Posty: 408
Stan: Niegrający
Imię: Breakah
Profesja: Rookstayer
Świat: Eternia
Poziom: 20
Skille: 18/22
Domyślny

Cytuj:
Zapewne pan Profesor Miodek przyznał by ci rację. Tak się jednak składa, że ja, mam nieco inne zdanie na temat poprawności stosowania niektórych wyrazów. Przykładowo, moim zdaniem zaczynanie wyrazów takich jak "ciebie" z dużej litery, nie ma sensu, więc na ogół się do tego nie stosuję.
Jest ono po prostu uzyte niepoprawnie w tym kontekscie, twoje zdanie nic nie zmienia. Gdybys mial tak bogaty zasob slow jaki pokazujesz to z pewnoscia znalazlbys jakis synonim i wyraznie chciales sie popisac znajomoscia tego wyrazu, co zreszta robisz w kazdym poscie.

Ciebie z duzej litery pisze sie w szczegolnych przypadkach, za to 'przyznalby' pisze sie razem w kazdym przypadku, geniuszu.
__________________
The rest is empty with no brain but the clever nerd
The best emcee with no chain ya ever heard

--------------------
piramjida jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 24-05-2009, 20:46   #89
Drewno_
Zbanowany
 
Drewno_'s Avatar
 
Data dołączenia: 24 05 2009
Lokacja: JEBAC STRARZ PORZARNOM ORAZ POLICYJNYH KONFIDENTUW PRODUKUJONCYH DURZE ILOSCI SPALIN SZKODLIWYH AHFJ
Wiek: 82

Posty: 64
Stan: Początkujący
Imię: HANKED
Profesja: Rookstayer
Świat: WALORIA JPJPJPJ
Poziom: 99%
Skille: HUJOWE
Poziom mag.: JP
Drewno_ ma numer GG 10751630
Domyślny

Boze jak ja zobaczylem poczatek filmu to sie zastanawialem czy to nie sa typki z mojego osiedla...
[Na szczescie nie ale podobna patologia :d]
Drewno_ jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 25-05-2009, 00:16   #90
Mazur199
Użytkownik Forum
 
Mazur199's Avatar
 
Data dołączenia: 03 07 2005
Lokacja: krk

Posty: 1,221
Stan: Zbanowany
Profesja: Royal Paladin
Adres Jabbera do Mazur199
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Xr3 Pokaż post
będzie kopał rowy, gdy ja, w tym samym momencie będę najprawdopodobniej na studiach.

Stereotyp, ludzie chociażby po studiach medycyny, na których spędzili dużo czasu i przeczytali setki książek o grubości książki telefonicznej zarabia przez pierwsze kilka/kilkadziesiąt lat mniej od ludzi gorzej wykształconych, zresztą teraz w wielu przypadkach praca fizyczna jest lepiej opłacana(wystarczy wyjechać za granice,wrócić z zarobioną kasą i rozkręcić własny interes). To jest tyko jeden przykład, opisany w skrócie bez wszystkich problemów które można spotkać po drodze(napisałem to po to,żeby mi ktoś nie wyskoczył z tekstem 'to zrób tak sam'.

W pobliżu mojej miejscowości znajduje się wiele zakładów, w tym 2 są jednymi z największych w Polsce, których właściciele mieli problemy z ukończeniem zawodówki.Wielu ludzi, których inteligencja poraża, ma dużo innych zdolności : >

Ostatnio edytowany przez Mazur199 - 25-05-2009 o 00:17.
Mazur199 jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 25-05-2009, 00:23   #91
Tjolek
Użytkownik Forum
 
Tjolek's Avatar
 
Data dołączenia: 15 12 2008

Posty: 127
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Mazur199 Pokaż post
Stereotyp, [...]
3/4 tego z pisze Xr3 to są stereotypy. Najlepszym rozwiązaniem jest ignorowanie go bo widać, że nie lubi przyswajać argumentów innych ludzi bo oczywiście on wie wszystko lepiej.
__________________


Ostatnio edytowany przez Tjolek - 25-05-2009 o 00:24.
Tjolek jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 25-05-2009, 02:09   #92
Jety
Użytkownik Forum
 
Jety's Avatar
 
Data dołączenia: 20 01 2009
Lokacja: Szczecin powah

Posty: 280
Stan: Aktywny Gracz
Świat: Furora
Domyślny

"Xr3 nie jestes bogiem uswiadom to sobie" <3 chodz pewnie ktos kto nie ma pojecia o zyciu nie wie skad ten cytat...
Jety jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 25-05-2009, 06:54   #93
Xr3
Zbanowany
 
Data dołączenia: 29 12 2007
Wiek: 32

Posty: 1,169
Imię: Xeremon
Profesja: Master Sorcerer
Świat: Candia
Poziom: 140
Domyślny

@up
Nie śmiał bym się z tobą nie zgodzić. Nie mam pojęcia o życiu, gdyż nie jestem hip-chłopem (przez tę grupę za dalszą część tekstu, zostanę srodze skrzyczany), który fanatycznie broni grypsów pewnego nie żyjącego już hip-hopowca - Magika, który to z przyczyn do końca nie wyjaśnionych postanowił przetestować exani hur "down z poziomu czyjegoś balkonu. Prawdopodobnie zatracił zdolność dostrzegania różnicy poza własnym, zabakanym światem, a rzeczywistością. Jego wcale nieprzejaranych i niebezmądrych znajomych, owy incydent niczego nie nauczył - podobno wciąż bakają dzień w dzień, nawołując młode pokolenie, do hołdowania tej imo niezbyt mądrej idei.

Sugerował bym jednak nie dyskutować w tym miejscu na ten temat, z przyczyn oczywistych (nie dla wszystkich).

Ostatnio edytowany przez Xr3 - 25-05-2009 o 17:23.
Xr3 jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 25-05-2009, 08:45   #94
Vison
Użytkownik Forum
 
Vison's Avatar
 
Data dołączenia: 16 04 2009

Posty: 50
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez kombossik Pokaż post
Lol niezłe (ten mały dobry)

ee a macie może ten filmik co był wczoraj w ,,uwadze'' co 12 latkowi kazali 8 latka w dupe ,,ruchac'' ?? (tylko dajcie bez cenzury)
Pedofil?

@Topic
Film całkiem, całkiem
__________________


02:49 Trusget [11]: On which lvlu dam rade to kill a dragon? Bpkiem life with so fluidow
Vison jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 25-05-2009, 16:55   #95
Lasooch
Użytkownik Forum
 
Lasooch's Avatar
 
Data dołączenia: 08 02 2006

Posty: 3,852
Profesja: Master Sorcerer
Świat: Inferna
Poziom: 5x
Skille: nvm/nvm
Poziom mag.: 4x
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Jety Pokaż post
"Xr3 nie jestes bogiem uswiadom to sobie" <3 chodz pewnie ktos kto nie ma pojecia o zyciu nie wie skad ten cytat...
Hahaha : D Nie, ten post nie jest za krótki. Wyraża dokładnie tyle, co chciałem.
__________________
If you come here... you'll find me. I promise.

Ostatnio edytowany przez Lasooch - 25-05-2009 o 16:57.
Lasooch jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 26-05-2009, 15:52   #96
Gierubesoen
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 18 01 2009
Lokacja: Wrocław
Wpisy bloga: 3

Posty: 995
Stan: Na Emeryturze
Świat: Iridia
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Xr3 Pokaż post
Oceniam grupy ludzi, na podstawie własnych obserwacji.
Raczej stereotypów.

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Jety Pokaż post
"Xr3 nie jestes bogiem uswiadom to sobie" <3 chodz pewnie ktos kto nie ma pojecia o zyciu nie wie skad ten cytat...
Oświeć mnie skąd pochodzi ten tekst, bo na pewno nie od PFK. I co ma do tego pojęcie o życiu?!

Ostatnio edytowany przez Gierubesoen - 26-05-2009 o 15:55.
Gierubesoen jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 26-05-2009, 16:00   #97
Zamne
Użytkownik Forum
 
Zamne's Avatar
 
Data dołączenia: 04 04 2006
Wpisy bloga: 7

Posty: 634
Stan: Na Emeryturze
Profesja: Sorcerer
Świat: Isara
Poziom: 1
Skille: 10/10
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Gierubesoen Pokaż post
Raczej stereotypów.
wyjątkowo się z tobą zgadzam ;/
__________________
chcę tibicama

notka here
Ukryty tekst:
Cytuj:
gdzie najlepiej expić pallem na rooku?
Cytuj:
12:05 CM Andasstra on Askara [2]: no kurwa in here.. thats not nice-.-
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez TheDwarf
Cytuj:
daj, ja ci zrobie ludzika
..O
./|\
../\/
./
Ja przeczytalem zamiast ludzika, to "lodzika" i cale 60 sekund szukalem w tym obrazku czegos zboczonego HAHA
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Mapa_Europy Pokaż post
Miał swoje 5 minet.
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez OwntibiaForFree
Nie zdziwcie sie jak anty vir bedzie wam szalal wkoncu to keylogger
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Azris- Pokaż post
Mikolaj upil sie kakalem ;d

Ukryty tekst:
Zamne jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 26-05-2009, 16:04   #98
Piio
Użytkownik Forum
 
Piio's Avatar
 
Data dołączenia: 16 08 2005
Lokacja: Dalaran

Posty: 237
Stan: Na Emeryturze
Gildia: -----
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Gierubesoen Pokaż post
Oświeć mnie skąd pochodzi ten tekst, bo na pewno nie od PFK. I co ma do tego pojęcie o życiu?!
Chyba z "Doniu - przestrzeń" ale tam to było "nie jestem bogiem, przemyśl to sobie"
__________________
Master Dysan [246]: Matka mi nie chce powiedziec kiedy mam urodziny -.-'
Piio jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 26-05-2009, 22:53   #99
Rampampam
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 03 06 2008
Wiek: 32

Posty: 58
Domyślny

Prawdę mówiąc...mało kto pobiłby tego dzieciaka ;D
Rampampam jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 27-05-2009, 12:17   #100
Robert234
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 17 05 2005

Posty: 12
Domyślny

hahaha ale dobre
Robert234 jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Odpowiedz


Użytkowników czytających ten temat: 1 (zarejestrowanych: 0, gości: 1)
 

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 18:05.


Powered by vBulletin 3