Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Fora główne > Niusy

Notki

Niusy Nowosci z świata Tibii dostarczone przez naszych nieustraszonych korespondentów.

Zamkniety temat.
 
Opcje tematu
stary 27-05-2009, 16:35   #61
Turilot
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 03 09 2006
Lokacja: Bełchatów

Posty: 81
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Knight
Świat: Menera
Poziom: 130
Skille: 90/83
Poziom mag.: 7
Domyślny

No mi to ryba bo ja już się na pacc'u nagrałem, ale Ci co zapłacili mogą mieć nerwa, że inni mają to za darmo.
A jeśli Cipy chcą zwiększyś sprzedaż tego tałatajstwa to niech po prostu obniżą cenę albo zwiększą ilość dni (whatever). I tak pacc ich nic nie kosztuje.
A ludzie którzy mieli kupić pacca to i tak to zrobią i analogicznie.
Turilot jest offline  

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 27-05-2009, 16:38   #62
Wylansowany
Użytkownik Forum
 
Wylansowany's Avatar
 
Data dołączenia: 27 05 2007
Lokacja: Gorzów Wlkp.

Posty: 868
Domyślny

Bardzo ciekawe zagranie Cip Softu. Musieli to dokładnie przemyśleć, bo jest bardzo mało "dobrych" graczy, którzy nigdy nie mieli PACC-a, a takim czymś, tracą zaufanie doświadczonych player'ów.

Zaraz idę sprawdzić jak to wygląda w rzeczywistości (tzn. zalogować się do gry).
Wylansowany jest offline  
stary 27-05-2009, 17:12   #63
babcia666
Użytkownik Forum
 
babcia666's Avatar
 
Data dołączenia: 31 05 2006
Lokacja: Rybnik
Wiek: 32

Posty: 403
Stan: Niegrający
Profesja: Paladin
Świat: Pandoria
babcia666 ma numer GG 8011403
Domyślny

Boże, dzieciarnia płacze...
To Cipy dają wam tą durną grę, to oni decydują za ile, na ile jest pacc, i to ich wola co się dzieje. A co byście zrobili gdyby nagle pacc za stówke był na cały rok, płakalibyście że wydaliście tyle kasy? Albo gdyby pacc był całkiem za free? Wtedy nie macie nic do powiedzenia, chyba że prawnie można coś zdziałać, ale wątpię żeby był taki śmieszny przepis Oni są producentami i to od nich zależy jak wygląda gra.

Chcą zareklamować grę wśród dzieciaczków i jest to b. dobry sposób, chociaż jak widać wykonanie takie sobie, bo wielu graczom niezbyt to to działa

To jest coś jak jazda próbna, jak to Ashlon napisał - tydzień grania a potem płać. Tak też jest z trialami, i czy normalni użytkownicy płaczą? Jest to chyba najlepszy sposób zareklamowania siebie.

Aż dziw bierze że tyle h-lvl'owych graczy płacze, tydzień grania was zbawi? Double exp jest dużo większym złem niż ten event.
__________________
Limit sygnatury został przekroczony
O RLY?
babcia666 jest offline  
stary 27-05-2009, 17:13   #64
Miniutek
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 06 08 2006
Lokacja: Siedlce

Posty: 319
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Royal Paladin
Gildia: Rat Slayers
Świat: Pacera
Poziom: 265
Skille: 105/88
Poziom mag.: 28
Domyślny

Wlasciwie nigdy nie wypowiadam sie na forum w sprawach inych niz prowadzona przeze mnie gildia, ale dzisiejsza kleska jest tak wielka, ze az sie skusze.
Po 1: Cel tej operacji jest wiadomo jaki. Od paru lat nieprzerwanie ma pacc, zanim jednak zakupilem 1wszy, a wiec dopoki nie blyo mnie stac na kupienie pacca za gp, dlugo wyobrazalem sobie jakby to blyo miec pacc. Dzisiejsza "darowzina" nie jest zadnym usmiechem w strone graczy, a jedynie kolejna proba wyciagniecia od nich kasy. Wiadomo bowiem,z e taki tydzien pacca zda sie przyslowowiowemu psu na bude, bo skoro to tylko tydzien, w dodatku tylko dla tych, ktorzy poacca jeszcze nie mieli, to ani nie kupia oni promocji, ani czarow, domku jak i nie zdarza zapoznac sie z wieloma dobrodziejstwami jakie daje platne konto. Zdaza za to napalic sie na kupno nowego, tym razme platnego pacca. Czyli jak zwykle chodzi o pieniadze. Cipsoft od dawna laduje wszystko w posiadaczy pacc. Ot chocby godzina premium expa- stworzona ponoc po to by, ci ktorzy graja mniej mogli tez lvlowac. Taaak? To czemy tylko dla pacc? Ano dlatego, zeby jeszcze bardziej poglebic roznice miedzy faccem a paccem. Albo likwidacja mozliwosci celowania runami w niewidzialnego przeciwnia. Walka z botami? A moze odebranie faccom ostatniego bastionu duzego expa na facc terenie, czyli Warlockow na demonie? Bo pacc bez problemu takiegow warlocka znajdzie, za pomoca czaru ofnesywnego, facc takich czarow nie ma. Przyklady moznaby mnozyc w przyslowiowy h*.
Co mnie jednak w tym najbardzije boli. Pozwolcie , ze posluze sie rpzykladem. Gonisz do tego samego sklepu dzien w dzien latami. Zostawiasz tam swoje pieniadze. Po 4 latach dowiadujesz sie, ze ten kto nigdy w tym sklepie nie byl ma 10% znizki, ty zas za swoje oddanie musisz nadal placic tyle samo. Tak samoz tym pakiem- jesli nie nabiles jeszcze kasy cipsoftowi, to wlasnie masz okazje to zrobic, a jesli regularnie to robisz, to pewnie nadal bedziesz i h* z Toba.
Oczywiscie kazdy ma prawo zarabiac na dobrej robocie wykonywanej przez siebie, powinien jednak przy tym traktowac wszystkich fair, w tym przypadku tydzien pacca dac KAZDEMU. No ale po co kazdemu, rpzeciez dac 7 dni pacca tym ktorzy juz pacc maja to tylko opoznic o 7 dni dzien, w ktorym zaplaca za kolejny pacc.
Miniutek jest offline  
stary 27-05-2009, 17:26   #65
Marecki666
Użytkownik Forum
 
Marecki666's Avatar
 
Data dołączenia: 27 12 2005
Lokacja: Lublin

Posty: 579
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Knight
Gildia: Innomin8s
Świat: noobtional pvp
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez gorasulskimen Pokaż post
a jezeli ktos na allegro kupil sobie postac bo robi tak wiele osob i na tym koncie kiedys byl pacc ale sam osobiscie nie mial pacc nigdy w zyciu to co teraz ??/;/!!!)
gówno.

aaaaa
Marecki666 jest offline  
stary 27-05-2009, 17:28   #66
SiNeR
Użytkownik forum
 
SiNeR's Avatar
 
Data dołączenia: 26 05 2009

Posty: 4
Imię: Vari
Profesja: Royal Paladin
Świat: Pacera
Poziom mag.: 21
Domyślny

nie rozumiem czemu macie pretensje do CipSoftu...
oni moga robic co im sie tylko podoba;] to jest ich gra...
moge dac wszystkim Amerykaninom PACCa na zawsze...
"to czysty biznes"
SiNeR jest offline  
stary 27-05-2009, 17:28   #67
gucio4141
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 04 04 2009

Posty: 7
Problem ohoh

to se niepexpie przez te 7 dni -.-
gucio4141 jest offline  
stary 27-05-2009, 17:29   #68
spriter
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 07 03 2009

Posty: 23
Domyślny

Posuneli sie za daleko,,, it sux


teraz nooby beda na respach
__________________
Thanks to ImageShack for Free Image Hosting
spriter jest offline  
stary 27-05-2009, 17:38   #69
Xr3
Zbanowany
 
Data dołączenia: 29 12 2007
Wiek: 32

Posty: 1,169
Imię: Xeremon
Profesja: Master Sorcerer
Świat: Candia
Poziom: 140
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez gucio4141 Pokaż post
to se niepexpie przez te 7 dni -.-
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez spriter Pokaż post
Posuneli sie za daleko,,, it sux


teraz nooby beda na respach
Tibia to nie tylko Exp. Przynajmniej kiedyś tak było...

Tak na marginesie, to moim zdaniem kupno PACC z pewnej perspektywy, nie jest zbytnio mądrym posunięciem. Nie da się tego osłodzić, więc rzucę tym jakże trafnym stwierdzeniem prosto z mostu - Tibia to żałosne gówno, które pęcznieje niczym drożdże.
Xr3 jest offline  
stary 27-05-2009, 17:38   #70
demen
Użytkownik Forum
 
demen's Avatar
 
Data dołączenia: 10 05 2009
Lokacja: Łódź
Wiek: 33

Posty: 56
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Elite Knight
Świat: Guardia
Poziom: 22
Skille: 74/75
Poziom mag.: 5
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez spriter Pokaż post
Posuneli sie za daleko,,, it sux


teraz nooby beda na respach
Całkowicie się z tym zgadzam... CIPsoft posunął się za daleko. Zamiast wbijać kolejne levele będe zmuszony do użerania się z noobami...
__________________
"Shut up and take the pain! Take the pain!"
demen jest offline  
stary 27-05-2009, 17:52   #71
lord_piteer
Zbanowany
 
Data dołączenia: 18 05 2009

Posty: 32
Domyślny

juz widze jak dzieciom trzęsą sie wity gdy wpisuja swoje passy, i ten wrzask gdy zmieniaja outfity na PACCowe
lord_piteer jest offline  
stary 27-05-2009, 18:01   #72
VicuseK
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 14 12 2007
Wiek: 33

Posty: 12
Domyślny

Jak to było?
Pacc'a dostali ci którzy utworzyli dzisiaj konto do godz 12 czy wszyscy ci którzy zrobili konta przed ta data?
VicuseK jest offline  
stary 28-05-2009, 13:50   #73
Askaral
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 03 01 2006
Lokacja: Tchais

Posty: 785
Imię: Wychowawca
Profesja: Elder Druid
Świat: Celesta
Poziom: 27!
Skille: wielkie
Poziom mag.: He
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez lord_piteer Pokaż post
juz widze jak dzieciom trzęsą sie wity gdy wpisuja swoje passy, i ten wrzask gdy zmieniaja outfity na PACCowe
A ja juz widze (i slysze) wrzaski i placze wszystkich dzieci ktore czytaja tego newsa i rozpaczaja na forum ze nie beda mogli ekspidz az 7 dni!!!! Nawiasem mowiac tak to jest jak dla kogos caly tipijski swiat sklada sie tylko z frostow.
__________________
Jeśli powyższy post w jakikolwiek sposób łamie regulamin forum to śmiało zgłoś go moderatorowi. Ja dostanę punkty, które później wymienię na nagrody a ty będziesz miał satysfakcje z wypełnienia swojego obowiązku.
Askaral jest offline  
stary 28-05-2009, 14:58   #74
Borucao
Użytkownik Forum
 
Borucao's Avatar
 
Data dołączenia: 25 07 2006
Lokacja: Gdańsk

Posty: 287
Stan: Na Emeryturze
Profesja: Elder Druid
Świat: Morgana
Domyślny

Tylko że to nie gracze na faccu utrzymują serwery tylko gracze którzy za to zapłacili. Dlaczego osoba ktora nigdy nie zaplacila za te gre ma grac za pieniądze z mojej kieszeni?
__________________
Cytuj:
11:22 Dizt Cold [60]: Czasem budze sie w nocy z krzykiem na ustach "URIZAAA NIEEEE"
Cytuj:
w thais buszuje gang niejakich pytongow,same noob chary a robia swoje...
Borucao jest offline  
stary 28-05-2009, 15:01   #75
Marecki666
Użytkownik Forum
 
Marecki666's Avatar
 
Data dołączenia: 27 12 2005
Lokacja: Lublin

Posty: 579
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Knight
Gildia: Innomin8s
Świat: noobtional pvp
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Xr3 Pokaż post
Tibia to żałosne gówno, które pęcznieje niczym drożdże.
czasami zaskakujesz mnie madrymi wypowiedziami na forum, jednak czasem piszesz jakbys byl idiota. krytykujesz ciagle tibie, profesje ms'a, a nadal grasz. chyba, ze nie przeszkadzaja Ci zmiany cipsoftu - wtedy zwracam honor
Marecki666 jest offline  
stary 28-05-2009, 15:10   #76
BoboFrents
Użytkownik forum
 
BoboFrents's Avatar
 
Data dołączenia: 28 05 2009

Posty: 7
Domyślny

Jeju to poprostu bez sensu ja chcem se poexpic normalnie a tu mi się wpierd***** jakies noby na respa jesli chca zobaczyc jak jest z premmium account to niech se ida na OTS i zobacza a nie zajmuja respa mi na paccu.
BoboFrents jest offline  
stary 28-05-2009, 15:14   #77
Misiakox
Użytkownik Forum
 
Misiakox's Avatar
 
Data dołączenia: 11 04 2009
Lokacja: Wrocław

Posty: 39
Stan: Na Emeryturze
Profesja: Elite Knight
Gildia: Brak
Świat: Guardia
Poziom: 51
Skille: 75/72
Poziom mag.: 5
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez BoboFrents Pokaż post
Jeju to poprostu bez sensu ja chcem se poexpic normalnie a tu mi się wpierd***** jakies noby na respa jesli chca zobaczyc jak jest z premmium account to niech se ida na OTS i zobacza a nie zajmuja respa mi na paccu.

już nie przesadzaj bo wyolbrzymiasz sprawe ... nie wal mi tu farmazonow bo jakbyś TY nigdy nie mial pacca i bys teraz dostał to co? może byś grzecznie dalej expil na facc area? NIE ! więc japa !!



Moim zdaniem to dobrze, poexpia sobie troszke, zobacza jak to jest i pewnie polowa kupi pacc )
__________________
"Idę się rozerwać"
- Granat przeciwpiechotny
Misiakox jest offline  
stary 28-05-2009, 15:42   #78
dalione
Użytkownik Forum
 
dalione's Avatar
 
Data dołączenia: 19 06 2006
Lokacja: Brzuch Smoka Wawelskiego
Wpisy bloga: 1

Posty: 278
Stan: Na Emeryturze
Profesja: Elite Knight
Świat: Piorunochron
Skille: 3piętro
Domyślny

Według mnie z jednej strony to dobry pomysł że nowicjusze dostaną konto premium ponieważ przetestują je i sprawdzą czy warto kupować więc cipsoft na tym skorzysta ale jest też druga strony.. Dużo noobów na expowiskach dla pacc , zapewne będą lurować , blokować , a nawet kraść looty.. Ale i tak pomysł wg. mnie na + , chociaż niegram w tibie od kiedy skończyła się tibia 7.6
__________________
http://streetcrime.pl/?affuid=27204
ZAGRAJ - FAJNA GIERKA I JA COŚ ZAROBIE DZIĘKI TOBIE
dalione jest offline  
stary 28-05-2009, 15:45   #79
Tjolek
Użytkownik Forum
 
Tjolek's Avatar
 
Data dołączenia: 15 12 2008

Posty: 127
Domyślny

To się zaczęło...weekend + darmowy pacc = bicie rekordów online?

__________________

Tjolek jest offline  
stary 28-05-2009, 15:51   #80
MarazMad
Użytkownik Forum
 
MarazMad's Avatar
 
Data dołączenia: 27 07 2008
Lokacja: Stalowa Wola

Posty: 100
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Knight
Świat: Guardia
Poziom: 112
Skille: 88/86
Poziom mag.: 7
Domyślny

kij im w oko. weekend z noobami -.-
MarazMad jest offline  
Zamkniety temat.

Użytkowników czytających ten temat: 1 (zarejestrowanych: 0, gości: 1)
 

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 19:31.


Powered by vBulletin 3