Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Fora główne > Niusy

Notki

Niusy Nowosci z świata Tibii dostarczone przez naszych nieustraszonych korespondentów.

Zamkniety temat.
 
Opcje tematu
stary 30-01-2009, 21:24   #221
Zielony_mis
Użytkownik Forum
 
Zielony_mis's Avatar
 
Data dołączenia: 30 07 2008

Posty: 83
Domyślny

Nie chce mi sie cytowac bo za duzo tego.

Chociazby ktos nie wiem jak tlumaczyl botowanie ze to ok to powiem wprost.
Gdybyscie mieli racje to by to nie bylo zakazane.
Zgadzaliscie sie z takimi zasadami przy zakladaniu konta wiec placz jest tu nie na miejscu. Kto lamie regulamin musi liczyc sie z kara.
Ktos sie odniosl do morderstwa to i ja sobie odniose. Gdy sie kogos zabije wie sie ze zlamalo prawo. Mowienie ze zasluzyl chyba nie zmienia faktu ze znal i zlamal prawo. Tu jest tak samo.


I ciekawostka.
Znajomy odwolal sie od bana. W odpowiedzi powiedzieli mu kiedy i gdzie dokladnie bocil
Zielony_mis jest offline  

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 30-01-2009, 21:27   #222
Weczer
Użytkownik Forum
 
Weczer's Avatar
 
Data dołączenia: 14 11 2005
Wiek: 33

Posty: 51
Stan: Niegrający
Imię: Weczer
Profesja: Knight
Świat: Askara
Domyślny

Nie ma to jak tłumaczenie botera: „Ja po prostu nie jestem „nolifem” takim jak WY...”. No oczywiście każdy kto ma 100+ lvl gra 12 h dziennie, każdy 100+ jest „nolifem”. Nie myślałeś, że są osoby, które taki lvl wbijają bardzo długo grając powiedzmy max 2-3h dziennie? A może akurat ma wolne i może sobie pozwolić na te 8h raz na jakiś czas? Bardzo lubię grać na komputerze, można nawet powiedzieć, że jestem dla was „nolife” bo nie wychodzę z domu tak często jak WY, ale przecież mam święte prawo żeby takie życie prowadzić. Nie gram całymi dniami, często wole przeczytać jakąś książkę lub mangę zamiast grać. Jeśli chodzi o Was (boterów) to takie tłumaczenie mnie śmieszy. Piszecie, że macie „prawo” grać na botach... A gdzie w regulaminie dostaliście pozwolenie? Mówicie tak tylko dlatego ponieważ tak wiele osób to robi. Mówicie, że chcecie zarobić: cóż nie będę mówił wam, że jest wiele lepszych sposobów na zarobek, powiem tylko (do osób nie bocących lub bocących nie dla kasy), że winę za to ponosi również Cipsoft. Pewnie zapytacie „Dlaczego?”, ano dlatego, że nie próbują tego procederu powstrzymać. Zapewne mają w tym jakiś zysk (na pewno tak jest). Nie będę się już w to zagłębiał, więc wracając do boterów... Chcecie zaimponować kumplom? Nie wiem jak wy, ale gdybym wybocił hara który imponuje kumplom ja nie miałbym z tego żadnej przyjemności, a psujecie innym, uczciwym graczom zabawę. Powiecie, że wolicie wyjść na dwór/impreze z kumplami zamiast patrzeć w te pixele... Jeśli tak uważasz to nie graj i wyjdź na dwór, nie psuj innym zabawy z gry. A jeśli nie potrafisz już wyjść w spokoju z domu bez myśli „Nie ustawiłem bota! Jaki waste!” to bardzo wam współczuje bo jest to NAŁÓG. Może nie musicie siedzieć przed kompem, ale i tak jesteście nałogowcami. Możecie się nie zgodzić, zacząć mnie wyzywać od nałogowców (w końcu siedzę cały czas w domu, najczęściej przed kompem...), ale to nie zmieni faktu, że to jest prawda. Oczywiście nie wszyscy boterzy od razu są nałogowcami, co to, to nie.
Ufff, trochę się rozpisałem, pewnie większość tego to stek bzdur dla niektórych, ale cóż... Leje na to. Może przynajmniej co niektórzy przestaną wyzywać innych od „nolifeow” za to jaki ma lvl w tibii nie znając sposobu w jaki dana osoba zagospodarowała swój czas, żeby to osiągnąć

P.S. Ciekawe czy komuś się będzie chciało to przeczytać...
@Arkazann
Cóż, jeśli korzystasz z bota tylko w ten sposób to mogę przymknąć na to oko, ale nadal jest to nielegalne (No, ale Ciebie moje zdanie i tak nie obchodzi, co? Dla Ciebie najważniejsze jest twoje sumienie ;])
@Topic
Trochę późno się wzięli za boty, ale lepiej późno niż wcale
__________________
Odpowiedzi na wszystkie pytania znajdziesz TUTAJ



Weczer jest offline  
stary 30-01-2009, 21:27   #223
VooDOO
Użytkownik Forum
 
VooDOO's Avatar
 
Data dołączenia: 17 10 2003
Lokacja: Europe

Posty: 30
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Master Sorcerer
Gildia: Oblivious
Świat: Eternia
Domyślny

Tych kont powinno być 5 razy więcej, ale tak jak wspominaliście mam nadzieję, że to wkrótce nastąpi. Mówimy stop oszustom! ;D

Poza tym powinni bardziej zaostrzyć regulamin. Botter = deleted.
__________________
You can take our levels, but you cannot take our freedom.

Ostatnio edytowany przez VooDOO - 30-01-2009 o 21:31.
VooDOO jest offline  
stary 30-01-2009, 21:32   #224
Vasudanin
Słitaśny Krulik
 
Vasudanin's Avatar
 
Data dołączenia: 21 05 2007
Wiek: 29
Wpisy bloga: 64

Posty: 2,049
Stan: Niegrający
Imię: Slayekau
Profesja: Rookstayer
Świat: Isara
Poziom: 12
Skille: 18/20
Vasudanin ma numer GG 7128157 Vasudanin ma login Tlenu Vasudanin@tlen.pl Send a message via Skype™ to Vasudanin
Domyślny

Hahaha, zaczyna być lepiej. Przedwczoraj o 21:20 jak logowałem na guardię byłem 108, a dzisiaj? 51 i skaczę co 10.
__________________
Notek!
_
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Niecny_Rozbojnik Pokaż post
Wiesz, znam osobiście jednego zoofila, i on nigdy nie zrobił krzywdy swojej suczce, nawet jej się to podobało. Tzn. nie wiem jak by było z pchaniem w pipkę, bo tego z nią nie próbował, ale palcówka jej się podobała, nigdy nic na siłę nie robił.
Vasudanin jest offline  
stary 30-01-2009, 21:33   #225
Duszan
Użytkownik Forum
 
Duszan's Avatar
 
Data dołączenia: 29 04 2005
Lokacja: Płock
Wiek: 32

Posty: 29
Stan: Aktywny Gracz
Domyślny

Cytuj:
Duszan, DLACZEGO S(z)FAKE'OWAŁEŚ MOJĄ WYPOWIEDŹ?

Nie toleruję fake'ów. Jeśli rzeczywiście tak napisałem to podaj numery postów bo nie wierzę w to.
Zagrzałem się trochę oO już poprawiłem

Ostatnio edytowany przez Duszan - 30-01-2009 o 21:36.
Duszan jest offline  
stary 30-01-2009, 21:34   #226
NOHAS
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 14 11 2006

Posty: 121
Imię: --------
Profesja: Master Sorcerer
Gildia: ------
Świat: Galana
Poziom: ---
Skille: -----
Poziom mag.: --
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Xr3 Pokaż post
Wbiłem prawie 130lvl w trzy lata i miałem przez ten okres pięć razy Premium Account. Zdarzało mi się być przez to wyśmiewanym przez osoby, które wbiły (wymęczyły) 180lvl w jakieś pół roku.


Niektórzy ustawiają Cavebota tak, aby nie bił czyichś mobów. W takiej sytuacji, mam nieco inne podejście do Botera.

Ale powiec czemu ty sie dziwisz ? Grasz na noob-pvp to Ci beda bic potwory..zarowno boterzy jak i nie. Dajcie mi na pvp serverze 100+ lvla wbitego uczciwie ? TAKICH NIEMA. Nawet nooby juz boca na tibia auto.
Wy gadacie ze macie frajde z 70 lvla wbitego recznie, a botter ma frajde z kasy ktora sprzeda na allegro, war'ow, zabijania takich noobkow jak ty bez bota i jeszcze wyjdzie na dwor ?! Chceszj przezucac 10h gp na frostach do bp to rob to good luck, ale nie krytykuj tych co sobie radza inaczej.


Aaaa...i na moje to all bany sa za botowanie w grudniu, bo znam duzo osob ktore nic nie botowalo w styczniu, a w grudniu tak i ban. Ja np botowalem w styczniu jak pojebany i 0 bana, a w grudniu przeciwnie.

Ostatnio edytowany przez NOHAS - 30-01-2009 o 21:36.
NOHAS jest offline  
stary 30-01-2009, 21:39   #227
Zalgadis
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 29 09 2005
Lokacja: Legnica
Wiek: 31

Posty: 1,264
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Duszan Pokaż post
mam pieniądze
4x tyle stracisz na prąd.
Sad but true.

Topic@
W końcu coś.
Zalgadis jest offline  
stary 30-01-2009, 21:41   #228
JaSprite
Zbanowany
 
Data dołączenia: 10 01 2008
Lokacja: Białystok
Wiek: 34

Posty: 105
Stan: Aktywny Gracz
Imię: He'nryk
Profesja: Master Sorcerer
Gildia: Zajazd
Świat: Nebula
Domyślny

wałek ... Nawet sie nie da zobaczyc kto bana dostał ...
Section Disabled
Section currently disabled.
JaSprite jest offline  
stary 30-01-2009, 21:54   #229
Duszan
Użytkownik Forum
 
Duszan's Avatar
 
Data dołączenia: 29 04 2005
Lokacja: Płock
Wiek: 32

Posty: 29
Stan: Aktywny Gracz
Domyślny

Chorwaci też grają na bocie! Mówię wam...

Ostatnio edytowany przez Duszan - 30-01-2009 o 22:04.
Duszan jest offline  
stary 30-01-2009, 21:58   #230
Valest
Użytkownik Forum
 
Valest's Avatar
 
Data dołączenia: 12 08 2005
Lokacja: Szczecin
Wiek: 33

Posty: 406
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Elder Druid
Świat: Aldora
Poziom: 110
Skille: xD
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Zalgadis Pokaż post
4x tyle stracisz na prąd.
Sad but true.

Topic@
W końcu coś.
0 ogarnięcia.
Valest jest offline  
stary 30-01-2009, 22:06   #231
Gadzixor
Użytkownik Forum
 
Gadzixor's Avatar
 
Data dołączenia: 05 01 2009
Lokacja: Gdańsk
Wiek: 31

Posty: 107
Stan: Niegrający
Gadzixor ma numer GG 9616724
Domyślny

Ja juz zauważyłem różnice Sporo mniejsze kolejki podczas logowania
Emma Cipsoft
Gadzixor jest offline  
stary 30-01-2009, 22:09   #232
M@tthew
Użytkownik Forum
 
M@tthew's Avatar
 
Data dołączenia: 28 06 2008
Lokacja: Włocławek

Posty: 243
Stan: Na Emeryturze
Profesja: Royal Paladin
Świat: Calmera
Poziom: 132
Domyślny

Nie martwcie sie.Daniel i Lord of war na 100% cos wymysla
M@tthew jest offline  
stary 30-01-2009, 22:12   #233
Tropical
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 28 06 2006

Posty: 24
Tropical ma numer GG 2388157
Domyślny

Świetnie!

Jestem mile zaskoczony. Nareszcie coś robią w sprawie tych, delikatnie mówiąc, oszustów. No niby "tylko 5000 kont" ale jednak robi swoje. Uczciwym graczom to na początek wystarczy. Nie jest mi szkoda ani jednego z tych "graczy". Nieważne jakby się tłumaczyli. Oszust to oszust. Jednak Cip~ nie taki zły jak go malują ; ). Czekam na więcej banicji!

Tłumaczenia typu: "Bocę, bo nie mam czasu na kolegów/dziewczynę/spacer po mieście/zakupy/jedzenie/i co wy tam nie wymyślicie" w jak najmniejszym stopniu nie przekonują mnie oraz (jak sądzę) ZNACZNEJ większości uczciwych graczy. Bot = kradzież expa sprzed nosa uczciwego gracza. KRADZIEŻ. Jak wspomniał ktoś wyżej, "ta sama zasada, co w RL". Porównywanie gry do realnego życia jest trochę głupie, no ale chodzi o jedną ideę, ideę kradzieży, więc pozwolę sobie... Mówicie: "widzisz, jak bocę? "Ctrl + R" i zamknij mordę". No dobra, to teraz tak: wbijam ci na chatę i NA TWOICH OCZACH kradnę coś wartościowego, na co musiałeś ciężko pracować. Słysząc twój protest mówię tylko: "Dzwoń na psy i zamknij mordę. Nie mam czasu na uczciwe zarabianie pieniędzy, bo mam kumpli/dziewczynę/kota/chcę połazić po mieście itd., to kradnę." I co? Kradzież to kradzież. Czy w RL, czy w grze, to jest oszustwo.

Jeżeli nie macie czasu na grę, to po co w ogóle zakładacie postacie? W jakim celu botujecie? "Bo na high levelu o wiele ciekawiej się gra!" Dziwne. Nie gracie na niskich lvlach, bo nie macie czasu na kumpli, a już na wyboconym 150+ możecie "maniaczyć" całymi dniami? Od kiedy to wraz z wybocony lvlem wzrasta wolny czas na grę manualną? Nie trafia to do mnie. Co wam daje granie taką postacią, dla której szczyt gry manualnej to kupno ekwipunku? Na pewno nie satysfakcję, że się coś osiągnęło. Co najwyżej jakieś fałszywe i ulotne poczucie radości. To nie wasza zasługa, że macie taki, a nie inny lvl ale maszyny.

"Botuję czy nie, moja sprawa, moje życie. Nic ci do tego!" Czy aby na pewno? Tibia to nie single player. Przebywacie wśród innych graczy i w mniejszym lub większym stopniu wpływacie na ich rozgrywkę. To, czy kradniecie MI cenne punkty doświadczenia, jest tylko waszą sprawą? Nie sądzę : ). Warto by się nad tym zastanowić, zanim napisze się taką bzdurę.

Podsumowując: Gratuluję Cipsoftowi nie byle jakiego osiągnięcia, skoro konsekwencje jego poruszyły tylu graczy. Liczę, jako emerytowany gracz, który już zapewne nie wróci do gry na więcej kar dla jej pasożytów. KAŻDE oszustwo powinno być karane. Zakładając postać zgadzamy się z pewnymi zasadami oraz, co za tym idzie, konsekwencjami w przypadku ich naruszenia.

Pozdrawiam uczciwych graczy.
Tropical jest offline  
stary 30-01-2009, 22:16   #234
Xr3
Zbanowany
 
Data dołączenia: 29 12 2007
Wiek: 32

Posty: 1,169
Imię: Xeremon
Profesja: Master Sorcerer
Świat: Candia
Poziom: 140
Domyślny

Cytuj:
Chceszj przezucac 10h gp na frostach do bp to rob to good luck
Nie expię na Frostach. Moja obecność w tamtym miejscu, w celu zdobywania punktów doświadczenia, była by dla mnie swego rodzaju upokorzeniem.
Xr3 jest offline  
stary 30-01-2009, 22:20   #235
Shirasu
Użytkownik forum
 
Shirasu's Avatar
 
Data dołączenia: 22 01 2009
Lokacja: Wrocław

Posty: 6
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Paladin
Świat: Unitera
Domyślny

Dobrze napisane...
Zgadzam się z przedmówcą (Tropical).

Równe szanse jeżeli chodzi o klienta gry a siła postaci wyrobiona w niej uczciwie.

..i jak elegancko się ładuje Tibiaszka... zamiast 130-160 miejsc do wejścia tylko... 80...
Shirasu jest offline  
stary 30-01-2009, 22:23   #236
Domofon
Zbanowany
 
Data dołączenia: 21 01 2009

Posty: 8
Domyślny

Dobrze tak botterom. Nienawidzę cavebotterów, co wybijają innym mooby i nic nie reagują na groźby, reporty etc. Tropical 100% signed
Domofon jest offline  
stary 30-01-2009, 22:24   #237
SkateElement
Użytkownik Forum
 
SkateElement's Avatar
 
Data dołączenia: 27 09 2005
Lokacja: Wolsztyn
Wiek: 33

Posty: 740
Domyślny

@up
sam jesteś tropical geju

Ja i prawie pół gildii owned. Mój 107ek moneymaker delejt. rox kurwa rox
__________________
SkateElement jest offline  
stary 30-01-2009, 22:25   #238
mc200
Użytkownik Forum
 
mc200's Avatar
 
Data dołączenia: 16 10 2006

Posty: 475
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Knight
Świat: Gaalaaanaa ;d
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Zalgadis Pokaż post
4x tyle stracisz na prąd.
Sad but true.

Topic@
W końcu coś.
A co jesli przy okazji wysle 14 GB plików na serwer, sciagne jakies 8 gb danych. I tak bym mial wlaczony komputer, a przy okazji bot postoi to nic się nie stanie Siostrze nie przeszkadza, tacie również
Zobaczymy, na forum blackd duzo osob dostala, lecz mozna wywnioskowac, ze najpierw lecą po 100 lvl+, potem moze te mniejsze lvle dupną. Fajnie bedzie
mc200 jest offline  
stary 30-01-2009, 22:28   #239
-xis-
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 05 08 2007

Posty: 12
Stan: Niegrający
Imię: Sioxis
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Duszan Pokaż post
Chorwaci też grają na bocie! Mówię wam...
Heheh i tak wieksza polowa forum nie wie o co chodzi xD.

A co botterow to bardzo dobrze ze banuja. A co najgorsze to niedosc ze przy obecnym setupie klienta tibii pvp jest 0 to praktycznie wszyscy wspomagaja sie elfem itp.
Hail cipy banowac wszystkich


Tez uzywam ale bana nie mam

xDDD
-xis- jest offline  
stary 30-01-2009, 22:33   #240
Vasudanin
Słitaśny Krulik
 
Vasudanin's Avatar
 
Data dołączenia: 21 05 2007
Wiek: 29
Wpisy bloga: 64

Posty: 2,049
Stan: Niegrający
Imię: Slayekau
Profesja: Rookstayer
Świat: Isara
Poziom: 12
Skille: 18/20
Vasudanin ma numer GG 7128157 Vasudanin ma login Tlenu Vasudanin@tlen.pl Send a message via Skype™ to Vasudanin
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez M@tthew Pokaż post
Nie martwcie sie.Daniel i Lord of war na 100% cos wymysla
Żeby coś naprawić najpierw trzeba wiedzieć jak to coś działa.
__________________
Notek!
_
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Niecny_Rozbojnik Pokaż post
Wiesz, znam osobiście jednego zoofila, i on nigdy nie zrobił krzywdy swojej suczce, nawet jej się to podobało. Tzn. nie wiem jak by było z pchaniem w pipkę, bo tego z nią nie próbował, ale palcówka jej się podobała, nigdy nic na siłę nie robił.
Vasudanin jest offline  
Zamkniety temat.

Użytkowników czytających ten temat: 1 (zarejestrowanych: 0, gości: 1)
 

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 17:58.


Powered by vBulletin 3