Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Fora główne > Niusy

Notki

Niusy Nowosci z świata Tibii dostarczone przez naszych nieustraszonych korespondentów.
Zamkniety temat.
 
Opcje tematu
stary 31-01-2009, 15:32   #341
Pirate Cutthroats
Użytkownik Forum
 
Pirate Cutthroats's Avatar
 
Data dołączenia: 05 08 2006
Wiek: 34

Posty: 386
Stan: Niegrający
Świat: Real life
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez YaMaRoOo Pokaż post
@up

Tak, tylko taki botter ma realne życie, a zwykły tibijczyk oddałby rodzinę za pacca ;p
Wziąłeś dzisiaj leki?
__________________
Cytuj:
Gugo Blood [47]: twoja stara pije wode po pierogach
Cytuj:
Coconut Almighty [20]: this game is for young old and prehistoricals
Pirate Cutthroats jest offline  

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 31-01-2009, 15:32   #342
Xavery
Użytkownik Forum
 
Xavery's Avatar
 
Data dołączenia: 25 08 2004
Lokacja: Dębica
Wiek: 37

Posty: 429
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Knight
Świat: Premia
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Explorer of Hell Pokaż post
Spojrzcie na to z innej strony... Boter postawi sobie bota na jakis malpkach czy scarabach i wyjdzie z kumplami na dwor, wroci np. po 4 godzinach. W tym samym czasie ktos, kto gra manualnie pogra 2 godziny i mu sie znudzi. Moze w tym czasie wbije tyle expa co botujacy 4 godziny.
Ten pierwszy wraca do domu i jest zadowolony, ze bot wbil mu te 200k expa.
Ten drugi... Przez 2 godziny siedzial i klikal w te potwory zdobywajac dokladnie to samo, co pierwszy.
Co sie bardziej oplaca? Siedzenie i gapienie sie w monitor, czy robienie czegos o wiele bardziej pozytycznego, z takim samym rezultatem w Tibi.

Wedlug mnie to Cipsoft sie nie popisal. Ukarani zostali gracze, ktorzy uzywali bota podczas wojny. Reszta, czyli tacy jak ja dalej stawiaja botka i z usmiechem na twarzy wychodza sobie z domu nie przejmujac sie niczym zwiazanym z Tibia, bo itak zrobi to za nich bot.
Cipsoft straci naprawde duzo kasy, kiedy uniemozliwi by uzywanie bota (a to sie raczej nie stanie). Przeciez boterzy stanowia duza czesc spoleczenstwa Tibijskiego. Kto nie wierzy - przejdz sie na swoim swiecie na malpy, cyclopolis, scaraby, lizardy itd. 75% osob expiacych tam to boterzy. Moze ktos potrafi wskazac 200~ ek, ktory nigdy nie uzywal bota?

Zrozumcie w koncu, ze jezeli ktos woli pograc sobie wiekszym lvlem, pobawic sie w wojny itp. to stawia bota i jest to dla niego najlepszym rozwiazaniem. Oczywiscie rozumiem tych, ktorzy czerpia przyjemnos z grania w 100% manualnie, ale nie rozumiem, dlaczego tak bardzo denerwuje ich obecnosc boterow.

Pomine wszystko oprocz tego... Kto cie przymusza do wbicia 200k expa ? Bija cie w szkole bo nie wbiles lvl dziennie ? Nie rozumie tego toku myslenia, chcesz sie pobawic w wojny na wysokim lvl idz na ots exp x5-x100, lvl wbijesz w pare dni i mozesz sie mordowac do woli z innymi. Rozumie cie ze wolisz wyjsc z qmplami na cole (wiek), popieram to, ale skoro tak chcesz to rezygnujesz z tibii i idziesz... Po roku masz lvl 100 zamiast 180+, ale masz swiadomosc ze jest to TWOJE dzielo.

Piszecie ze starzy gracze nie wroca i tak, bo zjebali ta gre. Odkad odszedlem dwukrotnie probowalem wrocic, za kazdym razem odpychalo mnie to, ze gdzie nie wejde tam jakis tepak wlaczyl bota bo sam nie umie nic zrobic. Mysle ze wiecej jest ludzi takich jak ja, ktorzy probowali wracac, ale sie zniechecali po stwierdzeniu ze boty sa wszedzie. Twierdzicie ze Tibia klimatu juz nie ma, a niby jak ma miec jak dla boterow liczy sie tylko cyferki w okienku skills, bo jakby chodzilo o cos innego, to gralibyscie normalnie i czerpali przyjemnosc z tej gry. Wbrew pozorom, jak zwroci sie uwage na inne rzeczy w tibii, chociazby skomplikowane, trudne i pomyslowe questy (jak sie je robi bez spoila) to naprawde mozna sie wciagnac i duzo lepiej bawic na 50 lvl niz na 150.

Ktos tam wyzej napisal ze wyboci 150 lvl i bedzie gral normalnie, ze nie jest no liferem... Przepraszam a czy na wbicie 151 lvl trzeba duzo mniej expa niz na wbicie 150 ? Bo z tego toku rozumowania wychodzi ze po wbiciu 150 lvl bedzie wbijal lvl recznie i nie bedzie no liferem. Zaprzeczasz sam sobie.

A jeszcze pogledze. Nie przyszlo wam do glowy ze CIPsoft ma wystarczajaco duzo kasy zeby sobie pozwolic na strate kilka tysiecy idiotow, a w zamian za to stracic tytuly "Gra dla dzieci" "Najglupszy MMO" itd ? Bo ludzie tak nazywaja ta gre nie z powodu na grafike (wezmy na przyklad UO Online... grafika jest jaka jest a gracze maja szacunek dla tej gry) tylko z powodu graczy, z naciskiem na boterow.

Teraz mozecie pociac moja wypowiedz i trzepic sie kazdej niescislosci w niej, mam to gdzies.

P.s. Szkoda ze wiekszosc z was nie wie jaki klimat ta gra miala jakies 5 lat temu, moze byscie sie troszke zastanowili nad soba.
Xavery jest offline  
stary 31-01-2009, 15:39   #343
Xr3
Zbanowany
 
Data dołączenia: 29 12 2007
Wiek: 32

Posty: 1,169
Imię: Xeremon
Profesja: Master Sorcerer
Świat: Candia
Poziom: 140
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Xr3 Pokaż post
Nie wiem czy ktokolwiek z was, mądre głowy, zdaje sobie sprawę z tego, niektórzy używają Elfbota jako ochrony przed padaniem przez kicki. Wystarczy, że ktoś postawi serwer proxy. Gdy połączonej z serwerem osobie wywala internet, specjalna aplikacja natychmiast wlogowuje się na postać i castuje czary leczące, bijąc przy tym obecne przy owej postaci moby. Moim zdaniem, powinno być to jak najbardziej tolerowane.
Ponawiam wypowiedź. Co sądzicie na ten temat? Chciał bym usłyszeć waszą opinię na temat botów, stosowanych pod tym kątem.
Xr3 jest offline  
stary 31-01-2009, 15:40   #344
Xavery
Użytkownik Forum
 
Xavery's Avatar
 
Data dołączenia: 25 08 2004
Lokacja: Dębica
Wiek: 37

Posty: 429
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Knight
Świat: Premia
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Explorer of Hell Pokaż post
Spojrzcie na to z innej strony... Boter postawi sobie bota na jakis malpkach czy scarabach i wyjdzie z kumplami na dwor, wroci np. po 4 godzinach. W tym samym czasie ktos, kto gra manualnie pogra 2 godziny i mu sie znudzi. Moze w tym czasie wbije tyle expa co botujacy 4 godziny.
Ten pierwszy wraca do domu i jest zadowolony, ze bot wbil mu te 200k expa.
Ten drugi... Przez 2 godziny siedzial i klikal w te potwory zdobywajac dokladnie to samo, co pierwszy.
Co sie bardziej oplaca? Siedzenie i gapienie sie w monitor, czy robienie czegos o wiele bardziej pozytycznego, z takim samym rezultatem w Tibi.

Wedlug mnie to Cipsoft sie nie popisal. Ukarani zostali gracze, ktorzy uzywali bota podczas wojny. Reszta, czyli tacy jak ja dalej stawiaja botka i z usmiechem na twarzy wychodza sobie z domu nie przejmujac sie niczym zwiazanym z Tibia, bo itak zrobi to za nich bot.
Cipsoft straci naprawde duzo kasy, kiedy uniemozliwi by uzywanie bota (a to sie raczej nie stanie). Przeciez boterzy stanowia duza czesc spoleczenstwa Tibijskiego. Kto nie wierzy - przejdz sie na swoim swiecie na malpy, cyclopolis, scaraby, lizardy itd. 75% osob expiacych tam to boterzy. Moze ktos potrafi wskazac 200~ ek, ktory nigdy nie uzywal bota?

Zrozumcie w koncu, ze jezeli ktos woli pograc sobie wiekszym lvlem, pobawic sie w wojny itp. to stawia bota i jest to dla niego najlepszym rozwiazaniem. Oczywiscie rozumiem tych, ktorzy czerpia przyjemnos z grania w 100% manualnie, ale nie rozumiem, dlaczego tak bardzo denerwuje ich obecnosc boterow.

Pomine wszystko oprocz tego... Kto cie przymusza do wbicia 200k expa ? Bija cie w szkole bo nie wbiles lvl dziennie ? Nie rozumie tego toku myslenia, chcesz sie pobawic w wojny na wysokim lvl idz na ots exp x5-x100, lvl wbijesz w pare dni i mozesz sie mordowac do woli z innymi. Rozumie cie ze wolisz wyjsc z qmplami na cole (wiek), popieram to, ale skoro tak chcesz to rezygnujesz z tibii i idziesz... Po roku masz lvl 100 zamiast 180+, ale masz swiadomosc ze jest to TWOJE dzielo.

Piszecie ze starzy gracze nie wroca i tak, bo zjebali ta gre. Odkad odszedlem dwukrotnie probowalem wrocic, za kazdym razem odpychalo mnie to, ze gdzie nie wejde tam jakis tepak wlaczyl bota bo sam nie umie nic zrobic. Mysle ze wiecej jest ludzi takich jak ja, ktorzy probowali wracac, ale sie zniechecali po stwierdzeniu ze boty sa wszedzie. Twierdzicie ze Tibia klimatu juz nie ma, a niby jak ma miec jak dla boterow liczy sie tylko cyferki w okienku skills, bo jakby chodzilo o cos innego, to gralibyscie normalnie i czerpali przyjemnosc z tej gry. Wbrew pozorom, jak zwroci sie uwage na inne rzeczy w tibii, chociazby skomplikowane, trudne i pomyslowe questy (jak sie je robi bez spoila) to naprawde mozna sie wciagnac i duzo lepiej bawic na 50 lvl niz na 150.

Ktos tam wyzej napisal ze wyboci 150 lvl i bedzie gral normalnie, ze nie jest no liferem... Przepraszam a czy na wbicie 151 lvl trzeba duzo mniej expa niz na wbicie 150 ? Bo z tego toku rozumowania wychodzi ze po wbiciu 150 lvl bedzie wbijal lvl recznie i nie bedzie no liferem. Zaprzeczasz sam sobie.

A jeszcze pogledze. Nie przyszlo wam do glowy ze CIPsoft ma wystarczajaco duzo kasy zeby sobie pozwolic na strate kilka tysiecy idiotow, a w zamian za to stracic tytuly "Gra dla dzieci" "Najglupszy MMO" itd ? Bo ludzie tak nazywaja ta gre nie z powodu na grafike (wezmy na przyklad UO Online... grafika jest jaka jest a gracze maja szacunek dla tej gry) tylko z powodu graczy, z naciskiem na boterow.

Teraz mozecie pociac moja wypowiedz i trzepic sie kazdej niescislosci w niej, mam to gdzies.

P.s. Szkoda ze wiekszosc z was nie wie jaki klimat ta gra miala jakies 5 lat temu, moze byscie sie troszke zastanowili nad soba.
Xavery jest offline  
stary 31-01-2009, 15:42   #345
Erhion
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 04 03 2006

Posty: 2,104
Domyślny

Cytuj:
Jak można czerpać satysfakcję z marnowania X godzin na wibice 150 lvla?
Ehh ludzie. Bo zrobiło się go samemu?

A ty masz satysfakcje, że bot ci "przechodzi" większość gry?
Erhion jest offline  
stary 31-01-2009, 15:42   #346
Rocket Slayer
Użytkownik Forum
 
Rocket Slayer's Avatar
 
Data dołączenia: 01 07 2006
Lokacja: Mikołów, niedaleko zamtuzu :)
Wiek: 33

Posty: 878
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Majk
Profesja: Elite Knight
Świat: Secura
Poziom: 146
Rocket Slayer ma numer GG 9457986 Send a message via Skype™ to Rocket Slayer
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Ulrikk Pokaż post
Usprawiedliwienie się? Boterzy mają całkowicie gdzieś reszte 'tibiaczków', zrozumcie
Dlatego porządni, uczciwi gracze chcą was wysłać na banicję lub deletownię (). Udowodniłeś, że jesteś jak wirus komputerowy.

Cytuj:
Nikt nie kazał, ale może.
Może ci kazać? To co ty własnej woli nie masz? Nie potrafisz się sprzeciwić?

Cytuj:
Trzeba mieć chorą psychikę porównując tibie do prawdziwego świata ;o
Trzeba być nieuświadomionym bachorem pisząc takie herezje.

Cytuj:
Ad 1 Kup pacc?
Żeby widywać dzieci na każdym respie, noobów?
Ta gra straciła poziom przez dzieciarnię. Kiedyś ta dzieciarnia jeszcze jako tako funkcjonowała, teraz są to pasożyty, które są w siebie zapatrzone. Błąd rodziców - mała kontrola dziecka i jego poczynań związanych z komputerem.

Cytuj:
Ad 2 Ja jakoś grając manualnie na non-pvp, bo nigdy bota nie używałem, zawsze mam miejsce do expienia
No miejsc wolnych do expienia jest w ch... i trochę. Tylko część zajmują botterzy.

Cytuj:
Ad 3 Trap plz? No chyba, że huncisz trolle <3
Widać znowu coś ci trzeba uświadomić. Trapowanie jest wbrew zasadom, można za nie dostać bana. Trolle? Od czegoś trzeba zaczynać, nie??? A, że taki 20 lvl dalej na trollach biega to aż krew zalewa...

Cytuj:
Ad 4 Ignore?
Żeby dać ignore to trzeba wiedziec, jakie te dziecko wydaje wypociny, często obrażające uczciwych graczy. Później można dać ignore. To chyba normalna kolej rzeczy, nie?

Cytuj:
Aha i jeszcze jedno. Jak można czerpać satysfakcję z marnowania X godzin na wibice 150 lvla?
Nikt ci nie kazał wbijać tego lvla. Jeśli nie chcesz na coś tracić czasu, to do tego nie podchodź.

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Duszan Pokaż post
Śmiech na sali! M.in tymi zdaniami pokazałeś nam, że jesteś debilem
Pewnie, każdy kto się nie zgadza z opinię zadumanego bachora jest debilem czy zjebanym mamutem. Po co się zastanawiać, jak można kogoś pojechać w mało inteligentny sposób?

Cytuj:
Gadasz o tym iż boterzy są chamscy, ale wybacz ja (botter) jeszcze nikogo tutaj nie obraziłem
1. Obrażasz pisząc takie pierdoły
2. Obrażasz botując

Cytuj:
lecz Ty zdążyłeś obrazić już wiele osób.
Botterów? Ludzi, którzy nie zasługują na szacunek! Biłbyś brawo złodziejowi?

Cytuj:
A co do mieszkania w bloku, to co Ci w tym nie pasuje bo nie rozumiem?
Nie pasuje, że ludzie się wychowują w taki czy inny sposób przez środowisko. Później wychodzą takie gangsty na ulicę, że aż strach się do nich uśmiechnąć. Tak ma wyglądać Polska przyszłości według Ciebie?



Cytuj:
Oryginalnie napisane przez ShiVa7 Pokaż post
botterzy cipsoft was nie chce tak więc wy*******ać
Krótko, zwięźle i na temat.
__________________

Podoba Ci się ta pszczyla? Może chcesz jej wystawić 10 na fotce.pl?
Rocket Slayer jest offline  
stary 31-01-2009, 15:48   #347
Ulrikk
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny

Problem w tym, że ja nie boce, a nigdy żaden boter nie przeszkodził mi w expieniu. A z tibią mam do czynienia od wersji hmm, 7.6 chyba

Gangsta, która do każdego podskakuje leci za zwyczaj na strzała, bo to 16 letnie dzieci

Ostatnio edytowany przez Ulrikk - 31-01-2009 o 15:49.
 
stary 31-01-2009, 15:52   #348
Duszan
Użytkownik Forum
 
Duszan's Avatar
 
Data dołączenia: 29 04 2005
Lokacja: Płock
Wiek: 32

Posty: 29
Stan: Aktywny Gracz
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Rocket Slayer Pokaż post
Nie pasuje, że ludzie się wychowują w taki czy inny sposób przez środowisko. Później wychodzą takie gangsty na ulicę, że aż strach się do nich uśmiechnąć. Tak ma wyglądać Polska przyszłości według Ciebie?
Hahahaha rozbawiłeś mnie teraz XD Skoro siedzisz całymi dniami w domu i nabijasz ten lvl, to nic dziwnego, że Cię te "gangsty" nie lubią! Hmmm... idę pochodzić po osiedlach bo aż żal czytać niektóre wypowiedzi.
Duszan jest offline  
stary 31-01-2009, 15:56   #349
Zielony_mis
Użytkownik Forum
 
Zielony_mis's Avatar
 
Data dołączenia: 30 07 2008

Posty: 83
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Ulrikk Pokaż post
Problem w tym, że ja nie boce, a nigdy żaden boter nie przeszkodził mi w expieniu. A z tibią mam do czynienia od wersji hmm, 7.6 chyba
Nie wiem jaki masz lvl ale zaluzmy.
Bijesz 100 lvl w 3 miechy recznie. Super nie? Tyle wysilku i doszles.
I patrzysz a ludzie z botem maja to samo lub wiecej i sobie wtedy dlubali w nosie np.
Nie czulbys zlosci na to ze na oczukiwaniu wychodza lepiej?

@xavery
Pelne poparcie.
Jakie to fascynujace ze nie boca glownie starsze osoby a bota bronia ci mlodsi.


Zreszta co tu duzo pierdolic. Kazdemu sie w koncu dobiora do dupy chodzby w takich tematach jak ten napisali ksiazke o tym czemu botuja. A smiac to wiadomo kto bedzie ostani.
Jak poodchodza takie miernoty to moze i wroce i sporo innych osob tez.

Ostatnio edytowany przez Zielony_mis - 31-01-2009 o 15:57.
Zielony_mis jest offline  
stary 31-01-2009, 15:56   #350
Jess Veronique
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 05 07 2005
Lokacja: Poznań
Wiek: 35

Posty: 45
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Master Sorcerer
Świat: Nerana
Poziom: 106
Poziom mag.: 82
Send a message via Skype™ to Jess Veronique
Cool

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Explorer of Hell Pokaż post
Spojrzcie na to z innej strony... Boter postawi sobie bota na jakis malpkach czy scarabach i wyjdzie z kumplami na dwor, wroci np. po 4 godzinach. W tym samym czasie ktos, kto gra manualnie pogra 2 godziny i mu sie znudzi. Moze w tym czasie wbije tyle expa co botujacy 4 godziny.
Ten pierwszy wraca do domu i jest zadowolony, ze bot wbil mu te 200k expa.
Ten drugi... Przez 2 godziny siedzial i klikal w te potwory zdobywajac dokladnie to samo, co pierwszy.
Co sie bardziej oplaca? Siedzenie i gapienie sie w monitor, czy robienie czegos o wiele bardziej pozytycznego, z takim samym rezultatem w Tibi.

Wedlug mnie to Cipsoft sie nie popisal. Ukarani zostali gracze, ktorzy uzywali bota podczas wojny. Reszta, czyli tacy jak ja dalej stawiaja botka i z usmiechem na twarzy wychodza sobie z domu nie przejmujac sie niczym zwiazanym z Tibia, bo itak zrobi to za nich bot.
Cipsoft straci naprawde duzo kasy, kiedy uniemozliwi by uzywanie bota (a to sie raczej nie stanie). Przeciez boterzy stanowia duza czesc spoleczenstwa Tibijskiego. Kto nie wierzy - przejdz sie na swoim swiecie na malpy, cyclopolis, scaraby, lizardy itd. 75% osob expiacych tam to boterzy. Moze ktos potrafi wskazac 200~ ek, ktory nigdy nie uzywal bota?

Zrozumcie w koncu, ze jezeli ktos woli pograc sobie wiekszym lvlem, pobawic sie w wojny itp. to stawia bota i jest to dla niego najlepszym rozwiazaniem. Oczywiscie rozumiem tych, ktorzy czerpia przyjemnos z grania w 100% manualnie, ale nie rozumiem, dlaczego tak bardzo denerwuje ich obecnosc boterow.

HIPOKRYZJA... a mialam sie nie denerwowac
"zrozumcie w koncu, ze..." a ty jestes jakims jasno oswieconym...?!

jak to tatko mawia "nie da sie byc dwoma D... na jednym weselu".
chcesz to idz na dwor... ja tam tesknic nie bede.
A co sie oplaca? nie wiem... moze wez sie za nauke

Co do Xaverego to podzielam twoje zdanie...
nie powiem, ze jestem mega "czysta" ale ciesza mnie zmiany...
btw. i pamietam klimat... stad sie ciesze
__________________
W duszy hardcore, w bani meksyk!
Jess Veronique jest offline  
stary 31-01-2009, 16:04   #351
Ulrikk
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny

@Zielony mis
Znudziło mi się na 81 lvlu. Wiem, że wiele osób botuje, ma dzięki temu więcej kasy, 'lepszy' lvl i być może skile. Ale powiedz, co mnie to do jasnej cholery obchodzi? Gram dla siebie, nie będę patrzeć na innych i im zazdrościć. Jeżeli Ciebie to boli, że mają wyższy lvl bo bocą, to jesteś materiałem na botera, proste.

Jakoś nigdy nie mialem problemu z wbijaniem expa przez bota, dlaczego? Wytłumaczcie mi, dlaczego ja nigdy nie widziałem botera w miejscu, gdzie się expi szybciej niz 50k/h, a wy tam widzicie 10 boterów na 1sqm?

Więcej boterów=więcej ludzi online=szybszy resp mobów=szybszy exp, jeżeli się expic potrafi=wyższy lvl='satysfakcja'

@Down

Żaden, z boterów wypowiadających się w tym temacie nie napisał nic o satysfakcji. Jedynie o zabawie.

A ja jednak myślę, że to 14-16 letnie dzieci płaczą, bo boty im wybijają potforki

Ostatnio edytowany przez Ulrikk - 31-01-2009 o 16:09.
 
stary 31-01-2009, 16:04   #352
Kojotes
Rangers lead the way
 
Kojotes's Avatar
 
Data dołączenia: 25 02 2005
Wiek: 35

Posty: 860
Profesja: Royal Paladin
Gildia: Brigade
Świat: Astera
Poziom: 140
Skille: 99/73
Poziom mag.: 23
Domyślny

Cytuj:
Trzeba mieć chorą psychikę porównując tibie do prawdziwego świata ;o
Niby dlaczego? I tu i tu zachodzą bardzo podobne mechanizmy społeczne. Jeśli ofc wiesz co to znaczy.


Cytuj:
Aha i jeszcze jedno. Jak można czerpać satysfakcję z marnowania X godzin na wibice 150 lvla?
A jak można czerpać satysfakcję, że jest się jednym z xx anonimowych, wybotowanych ek na 150 lev, którzy oprócz małp i laguny nie widzieli na tej postaci innych expowisk?



Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Zielony_mis Pokaż post
@xavery
Pelne poparcie.
Jakie to fascynujace ze nie boca glownie starsze osoby a bota bronia ci mlodsi.
Też to zauważyłem.
Dzieciaczki po prostu wchodzą w wiek dojrzewania i okres buntu, który przenosi się w cyberprzestrzen. Uważają że są anonimowi, że mogą robić wszystko i miec wszystko (innych) w dupie. Ale co z takiego wyrosnie to aż boje sie pomyśleć.
Kojotes jest offline  
stary 31-01-2009, 16:05   #353
^tinup^
Użytkownik Forum
 
^tinup^'s Avatar
 
Data dołączenia: 30 01 2007
Lokacja: Szczecin

Posty: 44
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Tinup Kith
Profesja: Elite Knight
Świat: Askara
Poziom: 147
Skille: 91/84
Poziom mag.: 8
Domyślny

gdyby nie boterzy to wyobrazcie sobie ile kasy by stracil cipsoft bo prawde mowiac kazdy money maker kogos z wojny albo i nawet nie z wojny ma PACCa czyli placi za gre(placi wymaga) za bota tez musieli zaplacic wiec powinni miec takie samo prawo do uzywania go... CipSoft szuka kozysci tylko dla siebie ale przez ich idiotyzm nie pomysleli ze moga sie tymi "kozysciami/zyskami" dzielic z tworcami botow...

przyklad.

gram w tibie... nudzi mi sie manual, kupuje bota i mam chec expic na lepszych miejscach/potworach co tez daje wiekszy exp(PG) i wiecej kasy(dla moneymakerow) wiec KUPUJE PACCA...

czyli gdyby nie boty CipSoft obnizyl by swoje zyski o ok. 50% a jak chca rowno uprawnienie to niech zrobia dobrego bota i niech rywalizuja z innymi firmami ktore rozpowszechniaja boty... stworza bardzo dobrego bota pod INNA nazwa firmy niz CipSoft i zarobia drugie tyle co na PACCach...
^tinup^ jest offline  
stary 31-01-2009, 16:08   #354
Lotress
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 22 09 2006
Wpisy bloga: 2

Posty: 1,222
Stan: Na Emeryturze
Profesja: Elite Knight
Świat: Nebula
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Bloodwin Pokaż post
Kocham tibia.pl

Tu można poczytać posty takich znawców, że po co komu książki?

Ekonomiści, humaniści itp.
HAAHHAAHH dokladnie

btw,
Cytuj:
Też to zauważyłem.
Dzieciaczki po prostu wchodzą w wiek dojrzewania i okres buntu, który przenosi się w cyberprzestrzen. Uważają że są anonimowi, że mogą robić wszystko i miec wszystko (innych) w dupie. Ale co z takiego wyrosnie to aż boje sie pomyśleć.
Dzieci nie potrafia robic skryptow, nie znaja podstaw angielskiego ani nic takiego, a popatrz tylko na forum blackd. Wiekszosc osob ktore uzywaja bota to ludzie starsi, z rl lifem.

Ostatnio edytowany przez Lotress - 31-01-2009 o 16:14.
Lotress jest offline  
stary 31-01-2009, 16:16   #355
Rayan'Monk
Użytkownik forum
 
Rayan'Monk's Avatar
 
Data dołączenia: 14 04 2008

Posty: 5
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Rayan Monk
Profesja: Elder Druid
Świat: Calmera
Poziom mag.: 55
Domyślny

Botowanie=łamanie prawa w tibii
wiedzieliście kiedyś kierowce co jeździ zgodnie z przepisami,
czy wy żyjecie zgodnie z polskim prawem(raczej nie)
Tu jest POLSKA my mamy w dupie wszelkie regulaminy przepisy itp.
A ty Rocket Slayer nic nie wskórasz swoim gadaniem, przeciętny boter ma w dupie twoje gadanie.
Rayan'Monk jest offline  
stary 31-01-2009, 16:17   #356
Zielony_mis
Użytkownik Forum
 
Zielony_mis's Avatar
 
Data dołączenia: 30 07 2008

Posty: 83
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez ^tinup^ Pokaż post
gdyby nie boterzy to wyobrazcie sobie ile kasy by stracil cipsoft bo prawde mowiac kazdy money maker kogos z wojny albo i nawet nie z wojny ma PACCa czyli placi za gre(placi wymaga) za bota tez musieli zaplacic wiec powinni miec takie samo prawo do uzywania go... CipSoft szuka kozysci tylko dla siebie ale przez ich idiotyzm nie pomysleli ze moga sie tymi "kozysciami/zyskami" dzielic z tworcami botow...

przyklad.

gram w tibie... nudzi mi sie manual, kupuje bota i mam chec expic na lepszych miejscach/potworach co tez daje wiekszy exp(PG) i wiecej kasy(dla moneymakerow) wiec KUPUJE PACCA...

czyli gdyby nie boty CipSoft obnizyl by swoje zyski o ok. 50% a jak chca rowno uprawnienie to niech zrobia dobrego bota i niech rywalizuja z innymi firmami ktore rozpowszechniaja boty... stworza bardzo dobrego bota pod INNA nazwa firmy niz CipSoft i zarobia drugie tyle co na PACCach...
Kiedys w tibie grali starsi ludzie. Widac mlodsi nie grali bo nie umieli teraz sa boty i jest ich wiecej. Moral tibia to nie gra dla idiotow chyba ze z botem.

Cipsoft traci?
Wiekszy ma pozytek z tych co kupuja pacc "byle na niego zdobyc" i ktorzy w kazdej chwili moga sie "przesycic" ta gra(hack, bo go okradli ze paccu za gp, huncie, kickach itp) czy z tych 20+ letnich co maja automatyczne przydluzanie graja po 1h 2 h dziennie wiec predko nie wyczerpia mozliwosci w tibi a pacc leci?


Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Lotress Pokaż post
Dzieci nie potrafia robic skryptow, nie znaja podstaw angielskiego ani nic takiego, a popatrz tylko na forum blackd. Wiekszosc osob ktore uzywaja bota to ludzie starsi, z rl lifem.
Sa wyjatki to oczywiste. Zauwaz ze ng np kosztuje. Zarabiaja na kalectwie innych.

Ostatnio edytowany przez Zielony_mis - 31-01-2009 o 16:20.
Zielony_mis jest offline  
stary 31-01-2009, 16:18   #357
Ulrikk
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny

On tego nie zrozumie. Patrzy na boterów tylko ze złej strony. Przypomina mi pewnego gościa, który płakał jak to trudno expić 100+ ms'em, bo jest waste, wszystko zajete i ogolnie dupa blada.
 
stary 31-01-2009, 16:23   #358
^tinup^
Użytkownik Forum
 
^tinup^'s Avatar
 
Data dołączenia: 30 01 2007
Lokacja: Szczecin

Posty: 44
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Tinup Kith
Profesja: Elite Knight
Świat: Askara
Poziom: 147
Skille: 91/84
Poziom mag.: 8
Domyślny

@zielony im raczej chodzi tylko o to zeby zarobic czy grasz caly czas czy 2h dziennie to nie ma znaczenia kupisz pacc i oni sie ciesza z tego
^tinup^ jest offline  
stary 31-01-2009, 16:32   #359
raziel1669
Użytkownik Forum
 
raziel1669's Avatar
 
Data dołączenia: 29 08 2007
Lokacja: Rzeszów

Posty: 14
Stan: Na Emeryturze
Imię: omfgyfygy
Profesja: Rookstayer
Świat: Aurea
Skille: 7
Poziom mag.: 77
Domyślny

Cóż widze ze wiekszośc wypowiadajacych sie w tym temacie osob to nooby z 12 levelem na harmoni nie majacy pojecia o grze,
ktos tam napisał czy ma sie satysfakcje z wybocenia 150 lvl?
odpowiedz jest prosta jasne, bo zamiast cały rok siedziec przed kompem i expic najtem recznie(co uważam za szczyt głupoty) nie lepiej znaleśc sobie dziewczyne? wyjsc z kumplami na piwo? czy np pouczyć sie na sprawdzian z angielskiego! xd,
Ludzie ja np jestem szczesliwym posiadaczem 136 eka(zbanowali mi go ) który na bocie zarabia kase na exp dla mojego 123msa (ty niestety gram recznie :d ), osobiscie nie znam zadnej ogarnietej osoby która jest w wojnie i nie posiada bota, badz cashmakera, bo np po przegranej opence juz widze jak mi sie bedzie chciało zasuwać recznie na 50 najcie cashmakerze zeby ogarnac kase na blessy

Jeszcze ktos tam pisał ze boty ubijają mu mooby na respie, moje pytanie Gdzie ty kurwa expisz??? na trolach w thais???
co do cipsoftu to gwarantuje wam ze odbanuje zbanowanych za jakies 2 tyg, bo zobacza ze im spadła ilośc kupowanych paccow
raziel1669 jest offline  
stary 31-01-2009, 16:36   #360
Zielony_mis
Użytkownik Forum
 
Zielony_mis's Avatar
 
Data dołączenia: 30 07 2008

Posty: 83
Domyślny

Raziel
Albo sie gra albo sie wychodzi. Jestescie tak pazerni ze chcecie miec wszystko za darmo?
Zielony_mis jest offline  
Zamkniety temat.

Użytkowników czytających ten temat: 1 (zarejestrowanych: 0, gości: 1)
 
Opcje tematu

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 02:17.


Powered by vBulletin 3