Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Fora główne > Niusy

Notki

Niusy Nowosci z świata Tibii dostarczone przez naszych nieustraszonych korespondentów.

Zamkniety temat.
 
Opcje tematu
stary 31-01-2009, 18:55   #401
Zabanicjowany
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 31 01 2009

Posty: 67
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez DzymekofFurora Pokaż post
@UP: Skoro bicie potworów jest takie nudne, to po co robić to także na wyższych lvlach? Przecież polega to na tym samym. Naprawdę, bez sensu te Wasze usprawiedliwienia ... n/c :>
No właśnie ja napisałem, że wybociłem jakieś 90 lvli botem, a później to tylko czasem, ale tylko po to żeby mieć kasę na następne "ręczne' hunty A bota mam do zbierania loota i awaryjnego leczenia - przeszkadza to komuś? Teraz w sumie "war mode" ale i tak nie bocę na wyższych lvlach bo nie zależy mi na tym skoro 400 knight padnie tak jak mój 148 tylko tamten trochę dłużej wytrzyma w trapie. Jedyny plus to większy cap i szybkość chodzenia, nic więcej. Jedynie moi moneymakerzy mogą zajmować wam exp.

@down
Prawda boli

Ostatnio edytowany przez Zabanicjowany - 31-01-2009 o 19:00.
Zabanicjowany jest offline  

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 31-01-2009, 18:58   #402
Rocket Slayer
Użytkownik Forum
 
Rocket Slayer's Avatar
 
Data dołączenia: 01 07 2006
Lokacja: Mikołów, niedaleko zamtuzu :)
Wiek: 33

Posty: 878
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Majk
Profesja: Elite Knight
Świat: Secura
Poziom: 146
Rocket Slayer ma numer GG 9457986 Send a message via Skype™ to Rocket Slayer
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Explorer of Hell Pokaż post
Wszysko jest dla ludzi. Jezeli botowanie jest takie zle i lamie zasady, to dlaczego tak duzo ludzi boci?! Nie zmienicie tego... Boty byly, sa i ciagle beda.
Będą w mniejszych ilościach. O wiele mniejszych. Jeśli oni udoskonalą ten system to będzie git.

Cytuj:
Ktos tam porownywal Tibie do rl, nie mam sily tego komentowac, ale wedlug mnie jest to juz wysoki stopien uzaleznienia.
Uzależnienie wyżarło ci mózg, że go nie używasz? Zombieee

Cytuj:
Ktos tez komentowal moj wiek i wychodzenie z kumplami na "cole". Uwierz mi, ze mam o wiele ciekawsze zycie i bylem na wiekszej ilosci imprez od niektorych tutaj obecnych 20 latkow.
Ej, czy nie wzrasta od takiego czegoś przyrodzenie czasami?

Cytuj:
Nie zbyt ciekawi mnie spedzanie kilku godzin dziennie przed komputerem i klepanie tych samych mobow.
Przyczyna: Brak chęci.
Rozwiązanie: Przestań grać.

Cytuj:
Wole wybocic sobie kilka lvli tygodniowo zarabiajac przy tym dosc duzo kasy i wydac ja na exp dla ed, eq lub jakiegos fajnego hunta z kumplami.
Przyczyna: Chęć pójścia na łatwiznę, lenistwo.
Rozwiązanie: Wypad na OTS

[quote=Ulrikk;2445282]No to lecimy:
Cytuj:
To dlaczego ja grałem i nadal gram i jakoś nie obchodzą mnie ludzie piszący plz itens, itp?
Bo to w części ludzie, którzy zaczną używać bota. Takie późniejsze pokolenie.

Cytuj:
Liczę się tylko ze znajomymi, których poznałem na początku przygody z tibią, oraz nie wbijam się innym na expa, chyba, że to bot-kasa sie przyda.
Oj nie tłumacz się już...

Cytuj:
Ale to Ty od początku płaczesz, że nie masz gdzie expic.
"Płaczę", bo przez was ta gra się stacza i staracie się to usprawiedliwić przeróżnymi argumentami.


Cytuj:
Skąd to przypuszczenie?
Patrzy się na wiek i styl wymowy. Doświadczenie swoje mam -.^


Cytuj:
Błąd. Niejednokrotnie miałem okazje rozmawiać ze starszymi, których nie obchodzą boterzy.
Są i tacy i tacy. Co nie zmienia w żadnym stopniu tego, że botterzy nie powinni istnieć.
Cytuj:
Można z nich dropnąć kase
Na pvp z tym bywa różnie, na non pvp w niektórych przypadkach trudno.
Cytuj:
przyspieszają respawn mobów
Za to zmniejszają liczbę wolnych expowisk. Serio wolisz jak potwór się respi w moment po tym jak odejdziesz? Polecam ci OTS.


Cytuj:
, a klimat? Klimat ta gra ma, gdy się po raz pierwszy wbija 20~ lvl.
Od ~20 zacząłeś używać bota?

Cytuj:
Później liczy się tylko kasa i exp.
goo-zik

NASTĘPNY EKONOMISTA RODEM Z GIMNAZJUM! PATRZCIE JAKIE TE SZKOŁY MAJĄ SZEROKI ZAKRES NAUCZANIA! PATRZCIE I KLĘCZCIE!

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Zabanicjowany Pokaż post
Jak teraz każdy botter odszedłby z tibii to facci mogą się pożegnać z grą, bo firma nie będzie w stanie utrzymać tyle serwerów więc najpierw przeniosą się na tańsze co będzie oznaczać jeszcze częstsze lagi, kicki Jeśli nie płacicie to cieszcie się, że możecie grać za free dzięki paccom którzy często bottują bo gdyby nie oni to mielibyście może jakieś śmieszne otsy, a nie "real" tibię.
~~~~~~~~


Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Setro Pokaż post
Tak dla wyjaśnienia panu z odznaką i orłem w avatarze (nie pamiętam nicka) ale i tak mówię, że by kwiczał o pacc za 150zł.
Mylisz się ;x


Cytuj:
A bota mam do zbierania loota i awaryjnego leczenia - przeszkadza to komuś?
Tak, wywyższasz się ponad innych ("nie fair") łamiąc regulamin. Każdy porządny oczekuje równej rozgrywki. Niestety, (przykłady w tym temacie) bachorki tego nie rozumią.


Ymmm a moderatorzy śpią?


Cytuj:
Jakoś mnie to nie obchodzi, że na serwerze na którym gram jest hmm 100+ osób z 81 lvlem.
Bo jesteś ignorantem/egocentrykiem?
__________________

Podoba Ci się ta pszczyla? Może chcesz jej wystawić 10 na fotce.pl?

Ostatnio edytowany przez Rocket Slayer - 31-01-2009 o 19:03.
Rocket Slayer jest offline  
stary 31-01-2009, 19:01   #403
Fizzle
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 10 06 2008
Lokacja: Łódź, Śródmieście

Posty: 16
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Ughi
Profesja: Elder Druid
Świat: Galana
Poziom: 56
Poziom mag.: 51
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Regeusz Pokaż post
Cipsoft kare ? Oo niby w jaki sposób ? Myślisz że dla nich karą jest że z roku na rok jest coraz wiecej graczy online ?
hahaha prosze Cie, czy nie widzisz jak wszyscy szydza z Tibii? Wszyscy smieja sie z tej gry, wiec nowych graczy nie przybywa. Nowych graczy bardziej ciagnie do gier 3d np. Metin2, WoW etc. Wiec wez sie czlowieku zastanow sie zanim cos takiego powiesz, co moze nie spotkales sie z szydzeniem z Tibii wsrod Twoich znajomych? Wiele osob nawet nie przyznaje sie, ze gra w Tibie bo boi sie reakcji otoczenia. Dopiero gdy uslysza cos o Tibii to zaczynaja nawijac jak pojebani.
Takie moje zdanie, jesli chodzi o Twoja wypowiedz. Co do krokow CipSoftu, to juz powiedzialem co mysle kilka stron wczesniej.
Greetings
/Fizzle
Fizzle jest offline  
stary 31-01-2009, 19:03   #404
Drago2009
Użytkownik Forum
 
Drago2009's Avatar
 
Data dołączenia: 22 01 2009
Lokacja: Poland

Posty: 47
Stan: Aktywny Gracz
Świat: World of Tibia
Domyślny 4959 kont ukarano za oszukiwanie!

Panowie i tak nic nie zrobimy możemy tylko sobie ponarzekać

Proszę o zamknięcie tematu chyba że ktoś jeszcze chce dodać swoje słowo to zapraszam do wypowiedzi
__________________


Drago2009 jest offline  
stary 31-01-2009, 19:08   #405
Ulrikk
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny

Cytuj:
Oj nie tłumacz się już...
Czyli ktoś komu nie przeszkadzają boterzy sam jest boterem?
[/quote]

Cytuj:
"Płaczę", bo przez was ta gra się stacza i staracie się to usprawiedliwić przeróżnymi argumentami.
Boterzy tylko mówią jak jest.
Cytuj:
Za to zmniejszają liczbę wolnych expowisk. Serio wolisz jak potwór się respi w moment po tym jak odejdziesz? Polecam ci OTS.
Chcesz mieć duzo wolnych expowisk? Polecam ci OTS(chociaż w rl tibii jest ich wiele). Z tym respem chodzi o to, że nie każdemu sprawi przyjemność czekanie na resp BK ponad 10min(a tak będzie bez boterów). A w końcu gra się dla przyjemności, czyż nie?
Rocket proszę, pisz na poziomie.
Cytuj:
Od ~20 zacząłeś używać bota?
Czyli ktoś komu nie przeszkadzają boterzy sam jest boterem?
Z tego co pamiętam, wbicie 20 lvla po raz pierwszy, nie grając wcześniej w gry tego typu troszkę trwa. Przez ten czas poznaje się zasady panujące w tibii, nie ma tego dreszczyku emocji, gdy po raz pierwszy wchodzisz do jakiejś jaskini, gdy zabijesz pierwszego dragona itp. Gra staje się nudna, jednak ja kupując pacc raz na jakiś czas zawsze mogłem zwiedzić nowe tereny dodane przez ostatnie 2 updaty

Cytuj:
Bo jesteś ignorantem/egocentrykiem?
Idź kup sobie koszulkę, w końcu już dwie osoby na mieście taką mają.

Cytuj:
goo-zik
A jednak. Sam uczestniczysz w tym wyścigu szczurów. Boli Cię, że boter wbija lvle szybciej od Ciebie

Ostatnio edytowany przez Ulrikk - 31-01-2009 o 19:16.
 
stary 31-01-2009, 19:09   #406
Zabanicjowany
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 31 01 2009

Posty: 67
Domyślny

Niech sędzia Anna Maria Wesołowska się wypowie co myśli o tym temacie i drastycznych posunięciach Cipsoftu Szczerze mam fazę jak czytam ten temat bo nigdy nie myślałem, że zwykła gra jest warta takich życiowych wywodów i co druga osoba w tym temacie jest grubo uzależniona

Ciekawe co by byo gdyby meteor uderzył w serwerownię Cipsoftu - chyba oznacza to większą sprzedaż sznurków czyli + dla sprzedawców i + dla producentów i + dla grabarzy, a tylko - minus dla tibijczyków i ich rodziców. Ja tu widzę same plusy Jak będziecie się tak uzależniać od gier i tylko nimi żyć, to trzeba będzie wam zabierać sznurówki i prześcieradła bo sobie jeszcze coś zrobicie Aż przypomniał mi się Averios w temacie z tymi audio hehe

100000000% pure own4ge

Ostatnio edytowany przez Zabanicjowany - 31-01-2009 o 19:22.
Zabanicjowany jest offline  
stary 31-01-2009, 19:18   #407
Yondaime92
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 21 01 2009
Lokacja: Kopenhaga

Posty: 88
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Paladin
Yondaime92 ma numer GG 528823
Domyślny

Jezu zamknijcie juz ten temat bo tu sie smietnik zrobil.


@topic:
I dobrze im a tak.

Teraz byly h lvl i medium.


CZekam az zaczna banowac all botterow.


Yondaime
Yondaime92 jest offline  
stary 31-01-2009, 19:21   #408
Ulrikk
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny

@Up
Co racja to racja.
Jeżeli ktoś umie grać, boterzy nie są problemem tylko pożytkiem. Dość już czasu zmarnowałem pisząc tu.
Trzeba iść egzbidź bo jeszcze ktoś mnie prześcignie. Ale pamiętajcie, grajcie dla przyjemności nie dla lvla. I idzcie już expić bo was prześcigną.(tak, ta wypowiedź ma pokazać jak paradoksalnie myślisz, Rocket)

@EDIT
Cytuj:
Ja się już tego po tobie nie spodziewam...
Cytuj:
Koszulki są be - zawsze wolę eksponować swoją klatę, nie słyszałeś???
Tak, to jest na poziomie _/

Ostatnio edytowany przez Ulrikk - 31-01-2009 o 19:36.
 
stary 31-01-2009, 19:24   #409
Zabanicjowany
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 31 01 2009

Posty: 67
Domyślny

Ale znalazłem sposób na pozbycie się problemu - trzeba stworzyć w tibii każde miasta x2 czyli venore dla noliferów i venore dla tych złych bociarzy!

Albo dajmy graczom w realu broń i problem sam się rozwiąże!

Close topic!

Ej albo nowe światy - Boternia i Nolifernia!

@up
ej ziomek morzesz mi nie zajmować moih rotuw na fibuli? ić sobie na trole w thais, bo te roty som moje i nie luruj dsuw z tej groty! a zanim pujdziesz to dasz coś plx?

Ostatnio edytowany przez Zabanicjowany - 31-01-2009 o 19:29.
Zabanicjowany jest offline  
stary 31-01-2009, 19:30   #410
Rocket Slayer
Użytkownik Forum
 
Rocket Slayer's Avatar
 
Data dołączenia: 01 07 2006
Lokacja: Mikołów, niedaleko zamtuzu :)
Wiek: 33

Posty: 878
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Majk
Profesja: Elite Knight
Świat: Secura
Poziom: 146
Rocket Slayer ma numer GG 9457986 Send a message via Skype™ to Rocket Slayer
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Ulrikk Pokaż post
Czyli ktoś komu nie przeszkadzają boterzy sam jest boterem?
Nie. Takiemu kolesiowi zwisa rozgrywka. Jak nie używa bota ofc...
Jeśli używa bota a zwisa mu taka gra, to jest hipokrytą.

Cytuj:
Boterzy tylko mówią jak jest.
Słuchaj się opinii pasożytów. Good idea xDDDD

Cytuj:
Chcesz mieć duzo wolnych expowisk? Polecam ci OTS(chociaż w rl tibii jest ich wiele).
Tak samo jakbyś prowadził tartak, który powstał później i kazał się wynosić sąsiadom jeśli im za głośno. Coś tu jest nie tak, nie?

Cytuj:
Z tym respem chodzi o to, że nie każdemu sprawi przyjemność czekanie na resp BK ponad 10min
Większości uczciwym sprawia.

Cytuj:
(a tak będzie bez boterów). A w końcu gra się dla przyjemności, czyż nie?
W singleplayer - tak. W multi się patrzy na ogólny porządek - są pewne zasady.

Cytuj:
Rocket proszę, pisz na poziomie.
Ja się już tego po tobie nie spodziewam...

Cytuj:
Czyli ktoś komu nie przeszkadzają boterzy sam jest boterem?
Nie. patrz 6x wyżej

Cytuj:
Z tego co pamiętam, wbicie 20 lvla po raz pierwszy, nie grając wcześniej w gry tego typu troszkę trwa. Przez ten czas poznaje się zasady panujące w tibii, nie ma tego dreszczyku emocji
Co ty opowiadasz >.< Tylko nie nazywaj siebie dobrym graczem, proszę...
Cytuj:
gdy po raz pierwszy wchodzisz do jakiejś jaskini, gdy zabijesz pierwszego dragona itp. Gra staje się nudna
Gra na faccu może być w równym lub trochę mniejszym stopniu ekscytująca.

Cytuj:
Idź kup sobie koszulkę, w końcu już dwie osoby na mieście taką mają.
Koszulki są be - zawsze wolę eksponować swoją klatę, nie słyszałeś???

Cytuj:
A jednak. Sam uczestniczysz w tym wyścigu szczurów. Boli Cię, że boter wbija lvle szybciej od Ciebie
Nieeeeechhhh zgaaadnęęęę - czemu? Mówi ci takie coś jak "nie-fair"?

Cytuj:
Szczerze mam fazę jak czytam ten temat bo nigdy nie myślałem, że zwykła gra jest warta takich życiowych wywodów i co druga osoba w tym temacie jest grubo uzależniona
No włacha! Prykom się ręce trzęsą!

Cytuj:
(tak, ta wypowiedź ma pokazać jak paradoksalnie myślisz, Rocket)
I znowu się mylisz... =)

Cytuj:
trzeba stworzyć w tibii każde miasta x2 czyli venore dla noliferów i venore dla tych złych bociarzy!
A gdzie byś umieścił tych zwykłych uczciwych graczy?

Cytuj:
Z waszych postów można napisać ciekawą pracę magisterską. Tylko takiego tytułu magistra to bym nie chiał :|
Oj.. daleko ci jeszcze. Anyway, za jakąś głupotę musiałeś zostać zbanowany na forum, nie? -.^

Cytuj:
Olejcie tych botterów. Jeśli nie widzą swoich błędów znaczy, że są idiotami, a z idiotą lepiej się nie kłócić. Najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu (czyli 0) a następnie przebije doświadczeniem.
Szkoda, że Jego nie posłuchałem... ale to też wina modków, że na taki burdel pozwalają...
__________________

Podoba Ci się ta pszczyla? Może chcesz jej wystawić 10 na fotce.pl?

Ostatnio edytowany przez Rocket Slayer - 31-01-2009 o 19:36.
Rocket Slayer jest offline  
stary 31-01-2009, 19:34   #411
Zabanicjowany
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 31 01 2009

Posty: 67
Domyślny

Z waszych postów można napisać ciekawą pracę magisterską. Tylko takiego tytułu magistra to bym nie chiał :|
Zabanicjowany jest offline  
stary 31-01-2009, 19:37   #412
Ulrikk
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny

Gadasz w kółko to samo- 'gram dla przyjemności, nie dla lvla. Ale chcę mieć wyższy lvl niz inni'

Ostatnio edytowany przez Ulrikk - 31-01-2009 o 19:44.
 
stary 31-01-2009, 19:41   #413
Zabanicjowany
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 31 01 2009

Posty: 67
Domyślny

Gdyby w życiu można było postawić bota żeby chodził do pracy i zarabiał, byłby on robotem to kto chodziłby do pracy? Ja chciałbym takiego bota, a sam zająłbym się jakimś hobby!

Podobnie jest w tibii, są rzeczy przyjemne któe robimy bez bota, a są też te mniej przyjemne które robimy z botem. Nawet jeśli masz fajną szkołe czy pracę nie oznacza, że nie ma dni które wolisz spędzić poza nią. I nie mówię tutaj o osobach które tylko bocą, a nie grają bo ktoś kto dąży tylko do cyfer jest zerem i mało ważne czy boci czy nie.

@edit
sorry że tak nawaliłem tych postów, już spadam z tematu!

Ostatnio edytowany przez Zabanicjowany - 31-01-2009 o 19:45.
Zabanicjowany jest offline  
stary 31-01-2009, 19:41   #414
Rocket Slayer
Użytkownik Forum
 
Rocket Slayer's Avatar
 
Data dołączenia: 01 07 2006
Lokacja: Mikołów, niedaleko zamtuzu :)
Wiek: 33

Posty: 878
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Majk
Profesja: Elite Knight
Świat: Secura
Poziom: 146
Rocket Slayer ma numer GG 9457986 Send a message via Skype™ to Rocket Slayer
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Ulrikk Pokaż post
Gadasz w kółko to samo- 'gram dla przyjemności, nie dla lvla. Ale chcę mieć wyższy lvl niz inni'
Gdzie widzisz "chcę mieć wyższy lvl niż inni"?

Cytuj:
Gdyby w życiu można było postawić bota żeby chodził do pracy i zarabiał, byłby on robotem to kto chodziłby do pracy?
Ktoś, kto widzi iskierkę w ludzkości i chce coś zmienić lub człowiek, któremu zależy na własnym rozwoju.


Cytuj:
Nawet gdyby expił na dl'ach i Ci nie przeszkadzał, to i tak będziesz sapał, bo ma wyższy lvl i szybciej expi
Nie mów co bym robił bo z tego co widzę, nie znasz mnie na tyle.

Cytuj:
Nawet gdyby expił na dl'ach i Ci nie przeszkadzał
Wiesz kiedy by mi nie przeszkadzał?
- nigdy by się nie chwalił lvlem/wszystkim co osiągnął przez bota
- nigdy bym go nie spotkał
- nie przyczyniał się do wzrostu kolejek (co jest niemożliwe)
- nie zajmował znajomym expowisk/nie przeszkadzałby im.

WTEDY miałbym w dupie bota. A że tak nie jest to chyba nie moja wina, nie?

Cytuj:
@edit
sorry że tak nawaliłem tych postów, już spadam z tematu!
Nie trzaskaj drzwiami. Żegnamy cię z przyjemnością.
__________________

Podoba Ci się ta pszczyla? Może chcesz jej wystawić 10 na fotce.pl?

Ostatnio edytowany przez Rocket Slayer - 31-01-2009 o 19:50.
Rocket Slayer jest offline  
stary 31-01-2009, 19:44   #415
Ulrikk
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny

W tym, że przeszkadza Ci, że bot ma szybszy exp od Ciebie. Nawet gdyby expił na dl'ach i Ci nie przeszkadzał, to i tak będziesz sapał, bo ma wyższy lvl i szybciej expi
Cytuj:
nigdy by się nie chwalił lvlem/wszystkim co osiągnął przez bota
- nigdy bym go nie spotkał
- nie przyczyniał się do wzrostu kolejek (co jest niemożliwe)
- nie zajmował znajomym expowisk/nie przeszkadzałby im.
-Gdzie Ty grasz, że się lvlami chwalą?
-Skąd byś wiedział, że to boter?
-Pacc
-Jak ktoś nie używa bota też zajmuje expowiska i przeszkadza.(nie zawsze ofc)


Z mojej strony eot, bo w kółko piszemy to samo. Nie rozumiem tylko dlaczego jestem wg Ciebie dzieckiem, boterem i w ogóle plebs, gdyż nie przeszkadzają mi boterzy?

Wygrałeś, zagiąłeś mnie swoimi argumentami, niestety nie zniżyłem Cię do mojego poziomu i nie pokonałem doświadczeniem, jesteś fajny. A tak na serio- podaj jakiś porządny argument, dlaczego boterzy tak 'wszystkim' przeszkadzają. I żeby nie było- nie popieram ich, są mi obojętni. Coś jak homoseksualiści.

Ostatnio edytowany przez Ulrikk - 31-01-2009 o 19:58.
 
stary 31-01-2009, 19:49   #416
Zabanicjowany
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 31 01 2009

Posty: 67
Domyślny

Cytuj:
Ktoś, kto widzi iskierkę w ludzkości i chce coś zmienić lub człowiek, któremu zależy na własnym rozwoju.
Ale w pracy ludzkości może już nie być! Ludzkość to nie tylko jedno zajęcie. Możemy razem bawić się, podróżować, a pracę zostawić maszynom! Napewno więcej poznamy ludzi bawiąc się w różny sposób niż pracując. Na hunty też możemy chodzić razem i będzie ciekawie, ale żeby zarobić trzeba samemu pograć co nie jest zbyt fascynujące.

@teraz już naprawdę spadam!

@up cicho sposób z zapakowanymi meblami jest mój! I popieram Twój post.

Ostatnio edytowany przez Zabanicjowany - 31-01-2009 o 19:52.
Zabanicjowany jest offline  
stary 31-01-2009, 19:55   #417
Ulrikk
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny

@Arkazann
Wreszcie ktoś normalny <3

Hmm może po prostu to ja jestem jakimś wyjątkiem, i nigdy nie spotykam boterów, którzy by mi przeszkadzali. Ale skoro ja tak potrafię, to inni chyba też by mogli?
Łamią regulamin, co jest złe- to prawda. Jednak co mnie to ma obchodzić?
Może Ty, Rocket, miałeś często problem z expieniem przez boty, więc rozumiem, że Ci przeszkadzają. Ale mi nie, więc dla mnie mogą sobie być. Uszanuj moje zdanie, chyba że jesteś jednym z tych "ja tak sądze, więc tak jest i chu*"

Jeżeli spotykałes takich graczy, jak ten podemną to sie nie dziwie

Ostatnio edytowany przez Ulrikk - 31-01-2009 o 20:06.
 
stary 31-01-2009, 20:06   #418
Rocket Slayer
Użytkownik Forum
 
Rocket Slayer's Avatar
 
Data dołączenia: 01 07 2006
Lokacja: Mikołów, niedaleko zamtuzu :)
Wiek: 33

Posty: 878
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Majk
Profesja: Elite Knight
Świat: Secura
Poziom: 146
Rocket Slayer ma numer GG 9457986 Send a message via Skype™ to Rocket Slayer
Domyślny

Na wstępie polecam ominąć komentarz Arka~ gdyż nie jest mądrzejszy od innych, czy godny uwagi.


Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Ulrikk Pokaż post
-Gdzie Ty grasz, że się lvlami chwalą?
Na Securze i Candii.


Cytuj:
-Skąd byś wiedział, że to boter?
Mogłoby się zdarzyć, że na paczkach by się zatrzymał, nie reagowałby na kradzież expa, nie odpowiadałby, chodziłby non stop po tych samych sqm, czy ogólnie - ten sam schemat chodzenia, nie ragowałby na wszelkie próby przeszkadzania mu.

Cytuj:
-Pacc
Oj nie mój drogi. Nie będę wykładać kolejnych pieniędzy bo jakiś pasożycik uznaje swoją działalność za nieistotną i chce aby inni ponieśli straty z jego powodu.
Cytuj:
-Jak ktoś nie używa bota też zajmuje expowiska i przeszkadza.(nie zawsze ofc)
W żadnym wypadku to nie koliduje z regulaminem, za czym jest to normalne zjawisko, które nawet i powinno występować. Zbaczasz z kursu, czy pokój nie wywietrzony?

Cytuj:
Z mojej strony eot, bo w kółko piszemy to samo. Nie rozumiem tylko dlaczego jestem wg Ciebie dzieckiem, boterem i w ogóle plebs, gdyż nie przeszkadzają mi boterzy?
Już odpowiadam:
Dzieckiem? Pewnie nie zgadza się to ze stanem faktycznym lecz masz dziecinne podejście. Zadecyduj, czy to będzie w przyszłości dla ciebie dobre.

Cytuj:
Wygrałeś, zagiąłeś mnie swoimi argumentami, niestety nie zniżyłem Cię do mojego poziomu i nie pokonałem doświadczeniem, jesteś fajny.
Chodziło mi tu o Zabanicjowanego i jeszcze takiego kolesia na D bodajże. Z tobą rozmowa miała jakiś wypierdek kultury. Zawsze coś.

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Zabanicjowany Pokaż post
Ale w pracy ludzkości może już nie być! Ludzkość to nie tylko jedno zajęcie. Możemy razem bawić się, podróżować, a pracę zostawić maszynom! Napewno więcej poznamy ludzi bawiąc się w różny sposób niż pracując. Na hunty też możemy chodzić razem i będzie ciekawie, ale żeby zarobić trzeba samemu pograć co nie jest zbyt fascynujące.
To już jest maksymalnie dziecinne podejście... Aż chce się załamać ręce i powiedzieć "Apokalipsa".

Cytuj:
Może Ty, Rocket, miałeś często problem z expieniem przez boty, więc rozumiem, że Ci przeszkadzają.
Zdecydowanie za często ich spotykałem. Stąd pluję żółcią, że mi psują grę.

Setro - robimy zakład, kiedy poniesiesz konsekwencje za tego posta?
__________________

Podoba Ci się ta pszczyla? Może chcesz jej wystawić 10 na fotce.pl?

Ostatnio edytowany przez Rocket Slayer - 31-01-2009 o 20:10.
Rocket Slayer jest offline  
stary 31-01-2009, 20:06   #419
Duszan
Użytkownik Forum
 
Duszan's Avatar
 
Data dołączenia: 29 04 2005
Lokacja: Płock
Wiek: 32

Posty: 29
Stan: Aktywny Gracz
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Ulrikk Pokaż post
@Arkazann
Wreszcie ktoś normalny <3

Hmm może po prostu to ja jestem jakimś wyjątkiem, i nigdy nie spotykam boterów, którzy by mi przeszkadzali. Ale skoro ja tak potrafię, to inni chyba też by mogli?
No niestety niektórzy mają jakieś kompleksy więc chyba nie będą umieli się z tym pogodzić

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Rocket Slayer Pokaż post
Na wstępie polecam ominąć komentarz Arka~ gdyż nie jest mądrzejszy od innych, czy godny uwagi.
Co ty myślisz, że jesteś najmądrzejszy, każdy inny jest ble? Człowieku ogarnij się!

Ostatnio edytowany przez Duszan - 31-01-2009 o 20:10.
Duszan jest offline  
stary 31-01-2009, 20:07   #420
Shirasu
Użytkownik forum
 
Shirasu's Avatar
 
Data dołączenia: 22 01 2009
Lokacja: Wrocław

Posty: 6
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Paladin
Świat: Unitera
Domyślny

Zabanicjowany troche masz racji... tylko troche... bo o ile w zyciu realnym tez mozesz miec kogos kto bedzie za Ciebie (na Ciebie) zarabial szmal, to czy aby da sie zrobic w realu tak, aby ktos sie zabawil za Ciebie (bys Ty czul sie zabawiony tym samym)?.. a boty odbieraja przyjemnosc gry innym, gdy Ty nie uczciwie "wynajmujesz" sobie takiego do expienia, zarabiania etc. ...
Shirasu jest offline  
Zamkniety temat.

Użytkowników czytających ten temat: 1 (zarejestrowanych: 0, gości: 1)
 

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 05:11.


Powered by vBulletin 3