Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Fora główne > Niusy

Notki

Niusy Nowosci z świata Tibii dostarczone przez naszych nieustraszonych korespondentów.

Zamkniety temat.
 
Opcje tematu
stary 30-01-2009, 18:35   #121
Siwy1
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 24 06 2008

Posty: 31
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Siwy
Profesja: Royal Paladin
Gildia: Hail Wings !
Świat: Furora
Poziom: 83
Skille: 85/65
Poziom mag.: 17
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Arkazann Pokaż post
Glupi pomysł.. część moich kumpli dostała niesłusznie bana..
mi chodzi tylko o to ;] chcesz normalne life to graj w tibie lajtowo a nie 20h . wyobraź sobie utopijną tibie taką 7.6 kiedy jak 60 lvl wbiegał do miasta to ludzie chowali sie do depo . Jakby nie było botów to nie trzeba byłoby siedzieć 20h żeby im dorównać ... ja boce , bo muszę , gdybym mógł sobie wbić spokojnie na respa frostów gdzie siedzi 300 ek to bym nie bocil :[ Ale koniec użalanie się nad sobą czekamy na efekty
__________________
Umiesz liczyć ? Licz na siebie ... twoje szczęście innych jeb*e
-----------------
sierpień 2008 hacked ~450k lost
Siwy1 jest offline  

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 30-01-2009, 18:37   #122
beko123654789
Użytkownik forum
 
beko123654789's Avatar
 
Data dołączenia: 30 01 2009
Lokacja: Venore

Posty: 14
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Bekooxp
Profesja: Knight
Świat: Danera
Poziom: 8
Skille: 69/52
Poziom mag.: 4
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Bloodwin Pokaż post
Powiem jedno.

Dobrze wam tak botterzy.

A wszyscy płaczący - żal mi was & witam w prawdziwym świecie. Jak można się w*****ać na Cipsoft za bana jeśli używało się bota?

Kurwa ja nie rozumiem. Jesteście żałośni. Niektórzy przyjeli to ze spokojem, inni to chyba się zaraz pozabijają albo pojadą na policje zgłosić przestępstwo.

Żałosne komentarze, pokazujące brak jakiejkolwiek inteligencji adekwatne do wieku.

Ogarnia mnie po prostu taki żal, że nie chce mi się komentować.



Ogarnij się, bo zaraz drgawek dostaniesz.


Akurat z Bloodwinem się zgadzam w 100 %


Stop boterom '' Chociaż i tak dalej dużo graczy boci
i co im da ban ?????????????????? ""
beko123654789 jest offline  
stary 30-01-2009, 18:37   #123
Esprit
Użytkownik Forum
 
Esprit's Avatar
 
Data dołączenia: 28 12 2008

Posty: 251
Świat: Nerana
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Arkazann Pokaż post
Glupi pomysł.. część moich kumpli dostała niesłusznie bana..

poza tym moge sie załozyć, że już za kilka dni będziemy świadkami nowego bota który to ominie

Pozdro

HAIL NG
Właśnie przez NG najłatwiej wpaść bo się integruje z Tibią pozdro.

Dla mnie żałosne są wypowiedzi, tych którzy nie bocą, pewnie nigdy nie przekroczyli magicznej bariery 30 levla i dlatego twierdzą że bot im zbędny bo 30 level to nie problem wbić potem zaczyna się jazda jak potrzebujesz 100k expa na level to już się nie robi tak prosto i większosć tych nobów albo przestaje grać albo sięga po bota. A to pierdolenie wsadżcie sobie w dupe boty były są i będą i tak ma być jak się nie podoba to s*******ać na otsa

Ostatnio edytowany przez Esprit - 30-01-2009 o 18:40.
Esprit jest offline  
stary 30-01-2009, 18:42   #124
Siwy1
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 24 06 2008

Posty: 31
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Siwy
Profesja: Royal Paladin
Gildia: Hail Wings !
Świat: Furora
Poziom: 83
Skille: 85/65
Poziom mag.: 17
Domyślny

hahahaha up popieram przejme się obelgami gracza który wbił 80 lvl bez bota =] mi sie udało bo napierałem pół wakacji ale z botem to skraca się do kilku tygodni
__________________
Umiesz liczyć ? Licz na siebie ... twoje szczęście innych jeb*e
-----------------
sierpień 2008 hacked ~450k lost

Ostatnio edytowany przez Siwy1 - 30-01-2009 o 18:44.
Siwy1 jest offline  
stary 30-01-2009, 18:46   #125
Xavery
Użytkownik Forum
 
Xavery's Avatar
 
Data dołączenia: 25 08 2004
Lokacja: Dębica
Wiek: 37

Posty: 429
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Knight
Świat: Premia
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Esprit Pokaż post
Właśnie przez NG najłatwiej wpaść bo się integruje z Tibią pozdro.

Dla mnie żałosne są wypowiedzi, tych którzy nie bocą, pewnie nigdy nie przekroczyli magicznej bariery 30 levla i dlatego twierdzą że bot im zbędny bo 30 level to nie problem wbić potem zaczyna się jazda jak potrzebujesz 100k expa na level to już się nie robi tak prosto i większosć tych nobów albo przestaje grać albo sięga po bota. A to pierdolenie wsadżcie sobie w dupe boty były są i będą i tak ma być jak się nie podoba to s*******ać na otsa
Co biedaku... bana dostales i cisnienie ci skoczylo ? BYlo nie uzywac botow to by byl lvl przez polowe, ale za to konto bez bana.
Xavery jest offline  
stary 30-01-2009, 18:48   #126
Vasudanin
Słitaśny Krulik
 
Vasudanin's Avatar
 
Data dołączenia: 21 05 2007
Wiek: 29
Wpisy bloga: 64

Posty: 2,049
Stan: Niegrający
Imię: Slayekau
Profesja: Rookstayer
Świat: Isara
Poziom: 12
Skille: 18/20
Vasudanin ma numer GG 7128157 Vasudanin ma login Tlenu Vasudanin@tlen.pl Send a message via Skype™ to Vasudanin
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Arkazann Pokaż post
@up
a taki koleś z botem zaprogramuje go i wyjdzie na dwór na piwko z kolegami.
A trzeci wyłączy komputer, a za oszczędzoną kasę za prąd kupi zgrzewkę piwa dla siebie i swoich kumpli.
Cytuj:
Właśnie przez NG najłatwiej wpaść bo się integruje z Tibią pozdro.
Tiaa... D nie integruje w tibię, elf nie integruje w tibię, a skąd, a gdzie tam, nie?
Cytuj:
Dla mnie żałosne są wypowiedzi, tych którzy nie bocą, pewnie nigdy nie przekroczyli magicznej bariery 30 levla i dlatego twierdzą że bot im zbędny bo 30 level to nie problem wbić potem zaczyna się jazda jak potrzebujesz 100k expa na level to już się nie robi tak prosto i większosć tych nobów albo przestaje grać albo sięga po bota. A to pierdolenie wsadżcie sobie w dupe boty były są i będą i tak ma być jak się nie podoba to s*******ać na otsa
A dla mnie żałosne są wypowiedzi botów, którzy wbili 150 lvl na bocie i robią z kolegami masowy spust na monitor.
@edit
@up
A umiesz czytać? Dostanie bana, jeśli będą mieli niepodważalne dowody. A co do "Hackerów", po co banować? Twoje konto, twoje zmartwienie, jeśli Ci je ukradną. Trzeba było się na fri-pak nie nabierać.
__________________
Notek!
_
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Niecny_Rozbojnik Pokaż post
Wiesz, znam osobiście jednego zoofila, i on nigdy nie zrobił krzywdy swojej suczce, nawet jej się to podobało. Tzn. nie wiem jak by było z pchaniem w pipkę, bo tego z nią nie próbował, ale palcówka jej się podobała, nigdy nic na siłę nie robił.

Ostatnio edytowany przez Vasudanin - 30-01-2009 o 18:50.
Vasudanin jest offline  
stary 30-01-2009, 18:49   #127
Arkazann
Użytkownik Forum
 
Arkazann's Avatar
 
Data dołączenia: 02 04 2006
Lokacja: Żyrardów

Posty: 94
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Arkazann
Profesja: Master Sorcerer
Świat: Calmera
Poziom: 92
Poziom mag.: 66
Arkazann ma numer GG 8020128 Arkazann ma login Tlenu laser_dance@o2.pl
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Esprit Pokaż post
Dla mnie żałosne są wypowiedzi, tych którzy nie bocą, pewnie nigdy nie przekroczyli magicznej bariery 30 levla i dlatego twierdzą że bot im zbędny bo 30 level to nie problem wbić potem zaczyna się jazda jak potrzebujesz 100k expa na level to już się nie robi tak prosto i większosć tych nobów albo przestaje grać albo sięga po bota. A to pierdolenie wsadżcie sobie w dupe boty były są i będą i tak ma być jak się nie podoba to s*******ać na otsa
W pewnym sensie tak. Zauważyłem, że ci co narzekają na boty to przeważnie dzieci no nie oszukujmy się. To, że ktoś ma 200 lv i ma bota, nie oznacza, że boci 24/24 na małpach czy scarabach... tylko np. widzi jakie są potwory niżej aby było łatwiej lurnąć czy sam mu golda zbiera z dli zamiast przezucać to ręcznie kilkaset razy dziennie... Bot to ułatwienie do gry, ale gry samej nie zastąpi i niektórzy o tym zapominają. Dlatego Ci uczciwi gracze są tak zdenerwowani. Poza tym jeszcze nie spotkałem osoby która by używała bota 2 dni a później powiedziałą, że to głupie i woli ręcznie bić. Tak więc Ci którzy mowią ze userzy botów to debile itd. tak naprawde albo się nie łapią w anglielskim i nie wiedzą jak ustawić bota, albo odpowiada im gra na 30 lvu gdzie do następnego awansu zajmie im to 3 godziny. Bo gdyby mieli 150lv~ i by musieli spędzić kilka dni na dragon lordach/hydrach/behemotach itd. to by zmienili zdanie, że boterzy to głupi ludzie.

Ktoś tam wyżej napisał ze się uzalamy ze nie możemy bocic, to nie prawda. Bocic zawsze można, tylko z głową.
pozdrawiam.
__________________
Today was a good day..
Arkazann jest offline  
stary 30-01-2009, 18:52   #128
Siwy1
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 24 06 2008

Posty: 31
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Siwy
Profesja: Royal Paladin
Gildia: Hail Wings !
Świat: Furora
Poziom: 83
Skille: 85/65
Poziom mag.: 17
Domyślny

Teraz to kur*a "Won z Botami !" a jak boty wbiegają do depo to kto krzyczy "Fri itens plax?" i patrzy na nich z zazdrością ? Tak wy !
__________________
Umiesz liczyć ? Licz na siebie ... twoje szczęście innych jeb*e
-----------------
sierpień 2008 hacked ~450k lost
Siwy1 jest offline  
stary 30-01-2009, 18:53   #129
Esprit
Użytkownik Forum
 
Esprit's Avatar
 
Data dołączenia: 28 12 2008

Posty: 251
Świat: Nerana
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Xavery Pokaż post
Co biedaku... bana dostales i cisnienie ci skoczylo ? BYlo nie uzywac botow to by byl lvl przez polowe, ale za to konto bez bana.
Nie płacz, o swojego 120 kina kup bota i graj. Jakbyś chciał wiedzieć mam blackd wybociłem dużo charów jade na mc i nie dostałem bana pozdro.
Pozdro dla tych co mają 100+ i grają ręcznie ładny no life.
Esprit jest offline  
stary 30-01-2009, 18:54   #130
Etanov2
Użytkownik Forum
 
Etanov2's Avatar
 
Data dołączenia: 30 01 2009
Lokacja: Poznań

Posty: 26
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Knight
Świat: Furora
Poziom: 47
Skille: 76/75
Poziom mag.: 5
Domyślny

ja se skiluje tylko na ng , ale siedze przy kompie i robie to max 2-3 godziny i w tym czasie pisze sobie z kumplami , bana nie dostałem ,robie to tylko dlatego ze nie chce mi sie slimów przełączac w treningu, a tak pozatym to te 4959 kont zbanowanych to kit jakiego nie było ... farewell in tibia ziomy
Etanov2 jest offline  
stary 30-01-2009, 18:55   #131
Tharion
Użytkownik Forum
 
Tharion's Avatar
 
Data dołączenia: 26 06 2008
Lokacja: Bydgoszcz

Posty: 636
Stan: Usunięty
Imię: Thar~
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Vasudanin Pokaż post
A trzeci wyłączy komputer, a za oszczędzoną kasę za prąd kupi zgrzewkę piwa dla siebie i swoich kumpli.
A czwarty weźmie parę stówek z kupki oznaczonej "kasa za gpki", odpali bota i kupi XX zgrzewek dla siebie i kumpli :<
__________________
This is for my boys yo



Tharion jest offline  
stary 30-01-2009, 18:57   #132
ShiVa7
Użytkownik Forum
 
ShiVa7's Avatar
 
Data dołączenia: 21 12 2007

Posty: 24
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Royal Paladin
ShiVa7 ma numer GG 6083448
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Esprit Pokaż post
Nie płacz, o swojego 120 kina kup bota i graj. Jakbyś chciał wiedzieć mam blackd wybociłem dużo charów jade na mc i nie dostałem bana pozdro.
Pozdro dla tych co mają 100+ i grają ręcznie ładny no life.
no to masz sie czym chwalić

no life? a co powiesz na to że Ty puszczając 3 postacie na MC+bot?Pod Patologie sie to kwalifikuje, bo już nie tyle że siedzisz przy tym tyle czasu, ale marnujesz swoj czas i pieniądze za prąd.. nie lubisz grać czysto? Nie graj wcale.
ShiVa7 jest offline  
stary 30-01-2009, 18:57   #133
Etanov2
Użytkownik Forum
 
Etanov2's Avatar
 
Data dołączenia: 30 01 2009
Lokacja: Poznań

Posty: 26
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Knight
Świat: Furora
Poziom: 47
Skille: 76/75
Poziom mag.: 5
Domyślny

5-ty wysmieje cipsoft i w tydzien zboci 40 kine ;p
Etanov2 jest offline  
stary 30-01-2009, 18:59   #134
Rocket Slayer
Użytkownik Forum
 
Rocket Slayer's Avatar
 
Data dołączenia: 01 07 2006
Lokacja: Mikołów, niedaleko zamtuzu :)
Wiek: 33

Posty: 878
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Majk
Profesja: Elite Knight
Świat: Secura
Poziom: 146
Rocket Slayer ma numer GG 9457986 Send a message via Skype™ to Rocket Slayer
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Arkazann Pokaż post
To, że ktoś ma 200 lv i ma bota, nie oznacza, że boci 24/24 na małpach czy scarabach... tylko np. widzi jakie są potwory niżej aby było łatwiej lurnąć czy sam mu golda zbiera z dli zamiast przezucać to ręcznie kilkaset razy dziennie... Bot to ułatwienie do gry, ale gry samej nie zastąpi i niektórzy o tym zapominają. Dlatego Ci uczciwi gracze są tak zdenerwowani. Poza tym jeszcze nie spotkałem osoby która by używała bota 2 dni a później powiedziałą, że to głupie i woli ręcznie bić. Tak więc Ci którzy mowią ze userzy botów to debile itd. tak naprawde albo się nie łapią w anglielskim i nie wiedzą jak ustawić bota, albo odpowiada im gra na 30 lvu gdzie do następnego awansu zajmie im to 3 godziny. Bo gdyby mieli 150lv~ i by musieli spędzić kilka dni na dragon lordach/hydrach/behemotach itd. to by zmienili zdanie, że boterzy to głupi ludzie.
Po 1.
Cytuj:
Zauważyłem, że ci co narzekają na boty to przeważnie dzieci no nie oszukujmy się.
Bo ta gra jest głównie dla dzieci...

Po 2.
Cytuj:
To, że ktoś ma 200 lv i ma bota, nie oznacza, że boci 24/24 na małpach czy scarabach... tylko np. widzi jakie są potwory niżej aby było łatwiej lurnąć czy sam mu golda zbiera z dli zamiast przezucać to ręcznie kilkaset razy dziennie...
Tłumaczysz to lenistwem i trudnym poziomem gry? Żałosne...

Po 3.
Cytuj:
Tak więc Ci którzy mowią ze userzy botów to debile itd. tak naprawde albo się nie łapią w anglielskim i nie wiedzą jak ustawić bota, albo odpowiada im gra na 30 lvu gdzie do następnego awansu zajmie im to 3 godziny.
Albo nie pojmują jak można łamać zasady w takiej grze, tłumacząc się lenistwem. Jak gra za trudna to się w nią nie gra, nie?

Po 4.
Cytuj:
Bo gdyby mieli 150lv~ i by musieli spędzić kilka dni na dragon lordach/hydrach/behemotach itd. to by zmienili zdanie, że boterzy to głupi ludzie.
Błąd. Expili by wolniej, rzadziej, bo by zrozumieli, że i tak osiągnęli wiele.

Jako botter pewnie tego nie zrozumiesz ...

~~
Cytuj:
Teraz to kur*a "Won z Botami !" a jak boty wbiegają do depo to kto krzyczy "Fri itens plax?" i patrzy na nich z zazdrością ? Tak wy !
Mógłbym się założyć, że bez botów i tak wysokich lvli na nich osiągniętych, po jakimś czasie nie byłoby tak dużo tego typu płaczu.

~~
Cytuj:
Pozdro dla tych co mają 100+ i grają ręcznie ładny no life.
Karze ci ktoś wbić 100lvl~ w 3 miesiące?

~~
Cytuj:
Jeśli zrobili by taki 100% anty bot, że wogóle nie dałoby się bocić, to ja, i razem ze mną 85% ludzi przestałoby wogóle grać. A CIP'y nie mogą do tego dopuścić.
Płakano by z tego powodu... serio...
Wróciłaby część graczy, która przestała grać z powodu kolejek, i syfu panującego na serwerach.
__________________

Podoba Ci się ta pszczyla? Może chcesz jej wystawić 10 na fotce.pl?

Ostatnio edytowany przez Rocket Slayer - 30-01-2009 o 19:04.
Rocket Slayer jest offline  
stary 30-01-2009, 18:59   #135
Xavery
Użytkownik Forum
 
Xavery's Avatar
 
Data dołączenia: 25 08 2004
Lokacja: Dębica
Wiek: 37

Posty: 429
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Knight
Świat: Premia
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Esprit Pokaż post
Nie płacz, o swojego 120 kina kup bota i graj. Jakbyś chciał wiedzieć mam blackd wybociłem dużo charów jade na mc i nie dostałem bana pozdro.
Pozdro dla tych co mają 100+ i grają ręcznie ładny no life.
Gralem w ta gre prawie 5 lat, moim szczytowym osiagnieciem jest wbicie 126 poziomu knightem, wbijalem go troche ponad rok. Moje zycie na tym nie ucierpialo ani troche. Dlaczego ? bo gralem jak mialem czas wolny. Nie widze tutaj zadnego no life. Dlaczego nie bocilem? PO co mi wybocony 250 lvl jak mi o wiele przyjemniej gra sie 120 lvl ale z wiedza ze zrobilem go sam bez zadnej pomocy. A czym ty sie mozesz pochwalic ? 5x 100+ lvl na bocie, zadne osiagniecie, kazdy debil tak moze zrobic i beddzie cieszyl jak ty.
Xavery jest offline  
stary 30-01-2009, 19:00   #136
ShiVa7
Użytkownik Forum
 
ShiVa7's Avatar
 
Data dołączenia: 21 12 2007

Posty: 24
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Royal Paladin
ShiVa7 ma numer GG 6083448
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez 19MaLy08 Pokaż post
Ja bociłem, boce, i bocic będę.

Szkoda czasu na patrzenie sie na monitor, i czekanie na 530 many, żeby zrobić Ava. Wolę postawić bota żeby sam to robił.

Używam bota z 3 miesiące, i jak na razie nie wyłapałem bana.

Jeśli zrobili by taki 100% anty bot, że wogóle nie dałoby się bocić, to ja, i razem ze mną 85% ludzi przestałoby wogóle grać. A CIP'y nie mogą do tego dopuścić.
kolejna ciota W takim razie po co grasz? Z gry masz mieć przyjemość a nie szpan przed kolegami z gimnazjum "mam 140 lewel!".
ShiVa7 jest offline  
stary 30-01-2009, 19:00   #137
Fanatico
Użytkownik Forum
 
Fanatico's Avatar
 
Data dołączenia: 27 08 2008
Lokacja: Dupolandia

Posty: 68
Stan: Na Emeryturze
Imię: MIESNIAK
Profesja: Master Sorcerer
Świat: xerena
Poziom: 69
Skille: 16/26
Poziom mag.: 57
Domyślny

Dlatego polecam World of warcraft...=d
Fanatico jest offline  
stary 30-01-2009, 19:01   #138
Etanov2
Użytkownik Forum
 
Etanov2's Avatar
 
Data dołączenia: 30 01 2009
Lokacja: Poznań

Posty: 26
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Knight
Świat: Furora
Poziom: 47
Skille: 76/75
Poziom mag.: 5
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez ShiVa7 Pokaż post
no to masz sie czym chwalić

no life? a co powiesz na to że Ty puszczając 3 postacie na MC+bot?Pod Patologie sie to kwalifikuje, bo już nie tyle że siedzisz przy tym tyle czasu, ale marnujesz swoj czas i pieniądze za prąd.. nie lubisz grać czysto? Nie graj wcale.
3 chary na mc zmieszane z botem to alkoholizm ;p
Etanov2 jest offline  
stary 30-01-2009, 19:03   #139
Arkazann
Użytkownik Forum
 
Arkazann's Avatar
 
Data dołączenia: 02 04 2006
Lokacja: Żyrardów

Posty: 94
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Arkazann
Profesja: Master Sorcerer
Świat: Calmera
Poziom: 92
Poziom mag.: 66
Arkazann ma numer GG 8020128 Arkazann ma login Tlenu laser_dance@o2.pl
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez ShiVa7 Pokaż post
no to masz sie czym chwalić

no life? a co powiesz na to że Ty puszczając 3 postacie na MC+bot?Pod Patologie sie to kwalifikuje, bo już nie tyle że siedzisz przy tym tyle czasu, ale marnujesz swoj czas i pieniądze za prąd.. nie lubisz grać czysto? Nie graj wcale.
mc+bot = BIG afk a nie "siedzenie tyle czasu i marnowanie go przy kompie"
marnowanie pieniędzy za prąd? Nawet byś pewnie nie podliczył ile wyciągnał hajsu za wybocenie tych charów. A czy gra czysto lub nie to już nic ci do tego.
Dla ciebie tibia może oznaczać fun. Dla niego zysk.
I kto wychodzi na debila?
__________________
Today was a good day..
Arkazann jest offline  
stary 30-01-2009, 19:05   #140
Etanov2
Użytkownik Forum
 
Etanov2's Avatar
 
Data dołączenia: 30 01 2009
Lokacja: Poznań

Posty: 26
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Knight
Świat: Furora
Poziom: 47
Skille: 76/75
Poziom mag.: 5
Domyślny

to co mamy robic w wolnym czasie jest naszym wyborem ziomus,
ja mam czas na nauke, na wyjscie na dwor , na gg i na tibie , i na oceny w szkole nie narzekam , 4,17 srednia ... I klasa lo

Ostatnio edytowany przez Etanov2 - 30-01-2009 o 19:06.
Etanov2 jest offline  
Zamkniety temat.

Użytkowników czytających ten temat: 1 (zarejestrowanych: 0, gości: 1)
 

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 10:23.


Powered by vBulletin 3