Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Forum ogólne > Inne

Notki

Inne To co nie pasuje do któregoś z działów a ma związek z Tibią trafia tutaj.

Odpowiedz
 
Opcje tematu
stary 19-04-2004, 20:46   #1
Rah
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 12 03 2004

Posty: 82
Stan: Aktywny gracz
Profesja: Sorcerer
Domyślny Najgłupsze PKowanie

Proponuje żęby w tym temacie pisac najgłupsze powody dla których zostaliscie spkowani.

Na poaczatek moj powod.Otóz wczoraj kulturalnie krzyczalem na Trade Canal że sprzedam bp of hmm.
Zgłosil sie do mnie koles i powiedzial zebym poczekal.Po paru minutach przyszedl.Dogadalismy sie ze sprzedaj po 650(taka teraz na sloerze jest cena(
NO ale jak przyszlo co do czego to okazalo sie ze ma tylko platinium coin i chce zaplacic 700.To ja chcialem 800.klucilismy sie troche az w kocnu kupil.PO tym jak kupil powiedzial ze cche 100gp po nie ma na ludke.Ja mu niedalem a on po paru minutach mnie kulturanielnie (cenzura)
Rah jest offline   Odpowiedz z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 20-04-2004, 09:33   #2
]v[ichal
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 20 03 2004
Lokacja: Bydgoszcz, 4don
Wiek: 34

Posty: 619
Imię: Odin Raven
]v[ichal ma numer GG Nie podaje...
Domyślny

Mnie raz jakiś koles zatrzymał na drodze do kazzo i spytal czy moze przetestowac explozje .. powiedzialem ze jak mi potem zaplaci to okej .. zaproponował 2 UHy i 100 gp , ok , wzioł party dołączyłem i SD , exp , GFB i jestem ded -.- , stracilem 3 K w runach (około) , i z 10 platinium (akurat niosłem do depo ) ... ogólnie to była moja najgorasza i najgłupsza smierc :/
__________________
.hail Metal Militia.
]v[ichal jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 20-04-2004, 15:45   #3
Adrian
Zbanowany
 
Adrian's Avatar
 
Data dołączenia: 01 02 2004
Lokacja: Gostyń
Wiek: 36

Posty: 116
Adrian ma numer GG 3084903
Domyślny A ja.........

......kiedyś poszedłem pozwiedzać sobie Thais(niemiałem co robić) no i ide do jakiejś dziury i tak se łaże i nagle........BOOM!,Fire Devil,no to wieje po drodze spotykam jakiegos gostka który próbował zabis FD ale tez oberwał i spada razem ze mną.Omineliśmy pare orcow warriorow i innych śmieci i stojimy sobie i czekamy aż najdzie życie,po chwili gostek dostał white skulla a ja dosatłem napis ,,you sare dead".Pokazałem się w świątyni(straciłem beholder shield ) wychodze i chce wrocic do Ab (tam mieszkam) nagle atakuje mnie pal na lev30+ i znowu ,,you are dead".I to niby za zlurowanie (to po co on go atakował zamiast wiac) :rolleyes:


W ten oto sposó zarobiłem 2 dedy w niecałe 5 minut.To naprawde było głupie
Adrian jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 20-04-2004, 16:53   #4
Reborn
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 22 02 2004

Posty: 8
Reborn ma numer GG 4094996
Domyślny

Pewnego razu mój brat chcial opchnąć bp hmm jakiemuś 10 lvl i tarcze już opchnoł bp i nagle wpada jakiś 30 lvl pall i twierdzi że brat i ten n00b co mu opychal bp to ta sama osoba i że urzywa mc. Tamten sie schowal (potem też zginoł) a brat nie brat 3 razy latara i nie żyje (też mial niski lvl 8 ).
Reborn jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 20-04-2004, 17:05   #5
eerion
CS Tibia.pl Team
 
eerion's Avatar
 
Data dołączenia: 29 08 2003
Lokacja: Utopia
Wiek: 35
Wpisy bloga: 2

Posty: 2,908
Stan: Niegrający
eerion ma numer GG 4323111
Domyślny

Mój kumpel poszedł do Ghostlandu. Schodzi na drugi poziom, a tam nagle mu wyskakuje FD. Combo i kumpla nie ma. Wypadło mu kilka cennych rzeczy- idzie odbić zwłoki- wraca tam,schdzi na dół... i ginie zabity tym razem przez 2 ghule które do FD dołaczyły.....
Moj osobiście najgłupsza śmierć to jak poszedłęm na PoH, spotkałem Gsa (zlurowanego) na drodze i uciekłem. Potem poszedłem tego GSa z ludźmi zabić- gS sie rzperzucił, a ja w nogi do Venore. Wszedłem już na schody, a tu deadd- cofneło meni ze schdka :/
Głupia bo nei myślałem wtedy- miałem full many, ale zadnego czaru leczącego nie rzuciłem :/
__________________
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Shinjix
Jezeli juz jestesmy przy Vision of Escaflowne - fajnego hentaja z tego widzialem
Wpuścić takiego maniaka do tematu o anime

eerion.blogspot.com - Jak to gaijin Japonię ogarniał, czyli relacja z kraju kwitnącej wiśni.
eerion jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 20-04-2004, 17:49   #6
Jajeczko
Użytkownik Forum
 
Jajeczko's Avatar
 
Data dołączenia: 23 02 2004

Posty: 36
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Knight
Gildia: No Mercy
Świat: Calmera
Poziom: 50+
Poziom mag.: 6
Domyślny

Pewnego dnia wybrałem sie z druiden, który miał mnie uleczać na bh... Pare tych przemiłych potworów zabiliśmy az w końcu zrobiło mi sie czerwone zycie ok.
pisze druidowi zeby mnie uh, za jakies 2 sekundy pacze leci na mnie hmm i zamiast zielonego życia zobaczylem napis " you are dead ". Pomylił mu sie run, ale zabrał moje rzeczy i pomógł odrobić skille i lvl (troche zapłacił )
Ta historia mnnie nauczyła ze juz nigdy nie mam brac uh makerow na niskile lvl'u na polowanie
__________________
Ellou. Ważne by nigdy się nie poddawać i iść prosto po krętych ścieżkach życia....
Nick: Pan Przemocy
World : Calmera
Jestem knajtem i wale z axa xD
Jajeczko jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 20-04-2004, 19:30   #7
Borsuk1
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 17 04 2004

Posty: 11
Domyślny

ja za pierwszym raze jak wychodziłem z treningowej i mialem 10 lv. podszedl do mnie koleś zapytal sie czy jestem polakiem, powiedział dzień dobry a zaraz potem dobranoc... i cóz stalo sie
Borsuk1 jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 20-04-2004, 19:58   #8
Sketh
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 17 04 2004

Posty: 43
Sketh ma numer GG 4501957 Adres Jabbera do Sketh
Domyślny hmmm

ja mam bardzo glupia smierc zadana z rak innego gracza

otoz ciaglem sobie do depo [ w thais ] jedzonko 25 nog i koles mi je podwedzil... wolal ze jestem zlodziejem... mial niski lvl to dla ostrzezenia mu dalem gonga ... odebralem swoje rzeczy i ciagne je pod depo... a tam kolejna osoba mi pobiera mojego baga... no to zaczalem ja gonic... i.... koles mnie zabil bo krzyczeli ze jestem zlodziejem i PK ... zaatakowalem i dostalem biala czache... ale przeciez bag byl moj,... od tego czasu nic nie ciagne po ziemi... wole ukryc i wrocic po to... to chyba najglupsza smierc
Sketh jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 20-04-2004, 20:55   #9
Klikowski
Użytkownik Forum
 
Klikowski's Avatar
 
Data dołączenia: 26 01 2004

Posty: 71
Domyślny

A ja mialem 1 dnia 2 głupie deady, i to bez powodu, pierw ide sobie kulturalnie od carlin do thais, albo venore niepamietam juz, jestem na moscie krasnali a tu rycek lvl 35, polecialy 2 gfb uciekam w kierunku thais i wolam HELP PK!!!! ale ze bylem na 15 lvlu to nieucieklem , stracilem plecak hmm, lvl, skile i jeszcze jakies drobiazgi :|, zalogowalem sie w swiatyni ide na amazonki i wal, weszedlem na góre a tu jakis palek lvl 15 :| i fu wemnie serja i znow death puzniej niegralem ta postacia przez okolo 3 tygodnie , a wszystkie deathy za NIC, za to ze mnie koleś zauważył .
__________________
Name: Woliwera
World: Calmera
City: Carlin
Vocation: Sorcerer
Lvl: 25 (i wciąż rośnie)
Mlvl: 34 (także rośnie)

Best Hits:
Weapon:
Fire Sword- 49
Spell:
Heavy Magic Missile-
Explosion- 128
Sudden Death-
Energy Wave-
Klikowski jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 21-04-2004, 08:16   #10
Avanti Sorcerrer
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 07 04 2004

Posty: 94
Avanti Sorcerrer ma numer GG 7290369
Domyślny

Moj najglupszy ded to jak mnie koles na zamku w ab zablokowal i orc ZeRk mnie zajebal ;/ jak dla mnie to bylo PK
Avanti Sorcerrer jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 21-04-2004, 09:06   #11
banan
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny LOL

Najlepsze moje dedy to dzieki Mojej wspaniałej sieci internetowej "Vectra" , którą teraz pozdrawiam ,,|,,

(chodzi oczywiscie o zajebiste lagi oraz disconnecty)
Peace
  Odpowiedz z Cytatem
stary 21-04-2004, 12:03   #12
Raul
eX Moderator
 
Raul's Avatar
 
Data dołączenia: 14 03 2004
Lokacja: Estadio Santiago Bernabéu

Posty: 2,197
Domyślny

To nie jest może pekowanie, ale bardzo głupia śmierć.
Ide sobie mostem dwarfów do Venore, patrze coś dużo ludzi się zebrało podchodze bliżej i oczywiście nadole stoi GS. Jakiś duży level zszedł na dół i przebiegł szybko GS za nim. Wszyscy powoli zchodzą. Patrze a tam duże levele tłuką tego GSa, wśród nich był mój kumpel Amader. Podchodze do nich i krzycze "Siema Amader!" a GS zmienił kierunek na mnie i mnie zapierdolił.
__________________


De las glorias deportivas que campean por Espa
ñ
a,
Va el Madrid con su bandera, limpia y blanca que no empa
ñ
a.
Club castizo y generoso, todo nervio y corazón,
Veteranos y noveles, veteranos y noveles,
Miran siempre sus laureles con respeto y emoción.
¡
Hala Madrid! ¡Hala Madrid!
Raul jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 21-04-2004, 15:26   #13
Matheous
Użytkownik Forum
 
Matheous's Avatar
 
Data dołączenia: 23 01 2004
Lokacja: Tam, gdzie... Cholera. Tam, gdzie... -Dobranoc.-Powiedzial diabel.
Wiek: 33

Posty: 1,402
Matheous ma numer GG 2872460 Matheous ma login Tlenu emcid@tlen.pl
Domyślny

To ciekawe, jak masz 27 lvl to powinienes zwiac GSowi?
Ja raz z kolega sie przekomarzalismy ze on do mnie zejdzie i mnie zabije ja sie odgrazalem on do mnie zszedl ja go zaatakowalem(dostalem skull ale go trafilem za 10!!!) i przestalem stoimy przy drabince i sie smiejemy nagle kilu sqrw*** zeszlo i of korz mnie zabilo...A pisalismy im ze sie tylko bawilismy...
Ile razy ja juz ta historyjke pisalem? Sorry ale to moje jedyne 'nawet' fajne i pasujace do tematu
__________________
I was the perfect warrior, cold and ruthless! I lived by my strength alone, uninhibited by foolish emotions!
Matheous jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 21-04-2004, 16:48   #14
Faolitiarna
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 14 04 2004

Posty: 56
Domyślny

Ja sobei szedłem moją byłą postacią (śliczna druidka na 10 levelu) po edron,tuż nad goblin cave. Nagle podlatuje Chechu i zaczyna mnie lać. I leje tak po 2, 3, więc ja mu ;-) i schodze w dół zabijać gobo. Nabiłem z 3k expa a ten daun mnie dalej leje, i zaczął mocniej , tak po 6-22. Wkur...wiłem się strasznie i zaczynam
napie... buczesława z haemem. Zszedł cały backpack ale kolo miał uh. I mówie mu że pójde po moich qmpli i koleś będzie dead a tu nagle pisze Garganfunker do mnie ( swego czasu prawie najwyższy lvl na hibernie ) i mówi że jest jego protectorem i że płace 100k albo mnie zabije!patrze na tego Chechu a to skur... knight na 23 !! levelu! (skille to chyba miał 16/16 albo lał mnie kosą ;-)) i w końcu, kiedy zużyłem manę na exura grany i haememy ostatnie poszły, dostałęm finalnego hita za 37 i zdechłem. Garganfunker i Chechu to BUCE! uważajcie na nich!
Faolitiarna jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 21-04-2004, 18:11   #15
Survi
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 08 11 2003
Lokacja: Gdańsk
Wiek: 38

Posty: 85
Survi ma numer GG 2262726
Domyślny

Moj pierwszy dead na premii byl wyjatkowo glupi. Kumpel bral slub wiec zebralo sie wielu znajomych (nie tylko Polakow). Po ceremoni poszlismy pod GH swietowac. Tak sobie swietujemy, humor wszystkim dopisuje, gdy nagle widze haslo: Survin wal UE (bylem chyba jedynym Polakiem w tym gronie co mogl uzywac UE), a ja ze mialem okolo 400 many wpisalem "exevo gran mas vis" i sie smieje. Niestety nasz znajomy z Austri chyba nie zrozumial zartu i tez wpisal te slowa, a ze byl to sorc bodajze 50 lvl i 55 mlvl to padlem od razu (3 moich kolegow zreszta tez ). Pozniej po wyjasnieniach dowiedzialem sie ze on niby nigdy nie uzywal UE i nie wiedzial co daje "exevo gran mas vis" No coz zdarza sie...
Survi jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 23-04-2004, 09:45   #16
Dar!0
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 09 04 2004

Posty: 83
Domyślny

wczoraj zaliczyłęm klasycznego dead'a a nie sPKowanie... ale i tak było durne... brakowało mi dokładnie 250 exp. do awansu na 25 lvl... i kumpel nie zdażył mnie uhnąć na cyc-huntcie
Dar!0 jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 23-04-2004, 10:59   #17
Tretogorczyk
Użytkownik Forum
 
Tretogorczyk's Avatar
 
Data dołączenia: 16 03 2004

Posty: 75
Domyślny

Hmmm najsmieszniejszy dead hm
Ide sobie do kopalni na dwarfy... chcialem na dragi pojsc, pierwszy raz i akurat spotkalem Gimiki (30 knight wtedy, pozdro, teraz z 65+). Zgadalismy sie i idziemy do ab, do ebone. Jeszcze jakis sorec 17 lvl sie dolaczyl W koncu wchodzimy, Gimiki sie ustawia... ja pierwszy drag podbiegma kolo gimi, na ukos tak stoje, z tym ze chyba zle stalem albo to po prostu combo z gfb... w kazdym razie w ciagu 2 sec stracilem 200 hp, knight stracilem 400 hp i ten znajomy tez z 200 - caly team jednym combo fakt ze to moj blad byl wteedy ^.^ knight uhnal mnie, nie siebie....
Dobra wracamy po stuff, archaniol tyrael z jakims kolesiem pomogli odzyskac stuff. Jestesmy na powierzchni, ja do ab, gimi do kopalni... tak po 5 sec od rozlaczenia i napisania NARA atakuje mnie Chazor.... 42 pal wtedy z fc . Dobra... rady raczej nie dalem..... start w carlin, ide na dwarfy... na moscie gobow Chazor... ja cos tam brednie nie atakuj mnie~... dead
Wkurw na maxa, lapa w monitor, tibia delete i 2 tygodnie bez tibii.... danubia forever
__________________
Truly one of the Eleandrils!
Tretogorczyk jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 23-04-2004, 18:51   #18
medevial
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 19 04 2004

Posty: 72
medevial ma numer GG 7883662
Domyślny

Ja zaliczyłem ciekawego deada... Ide sobie do dp ... Prawie wchodze i tu napisik 'You are dead" tak mnie zatkało że początkowo nie byłem w stanie spojrzeć kto mnie zabił. Co ciekawe mialem full heal i pelne uzbrojenie
medevial jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 23-04-2004, 18:54   #19
Barts
Użytkownik Forum
 
Barts's Avatar
 
Data dołączenia: 22 07 2003
Lokacja: Hell
Wiek: 37

Posty: 416
Stan: Aktywny gracz
Profesja: Elder Druid
Świat: Askara
Poziom: 40
Poziom mag.: 44
Domyślny

raz padlem za hmm jak by to dla was nazwac nieodpowiednie zachowanie wzgledem niektorych ludzi czyli zwyzywalem pewnego czlowieka i po 10 min bylem otoczony grupka ludzi na 50+ lvach (wtedy 61 lv) wyladowalem 3 bp mf 5 bp uh i 2 bp explosions 1 padl ale reszta mnie zabila w koncu
Barts jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 23-04-2004, 23:02   #20
Mroczuœpl
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 21 04 2004

Posty: 23
Mroczuœpl ma numer GG 2133747
Domyślny

U mnie to było tak.Pewnego dnia zachciało mi się iśc na hunt do ghostlandu.Nie było podłożonych parceli więc wykopałem dziure i wszedłoem na dół.Tam ku mojemu zdziwieniu stał ogień w który oczywiście wszedłem.Szybko ropnełem isę do góry i już w ghostlandzie miałem już red hp gdy oparzenie przeszło wtedy spotkałem dwuch kolesi Sky Driver i jakis koles dali mi jedzenie oczywiscie podziękowałem i odeszłem ale oni szli za mną. Nagle zobaczyłem odliczanie 3..2..1 i You are dead straciłem wtedy dwarven shield
Mroczuœpl jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Odpowiedz


Użytkowników czytających ten temat: 1 (zarejestrowanych: 0, gości: 1)
 

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 15:45.


Powered by vBulletin 3