Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Multimedia > Filmy

Notki

Filmy Gdy zdjęcia to za mało do akcji wkraczają filmy.

Odpowiedz
 
Opcje tematu
stary 19-10-2008, 21:59   #21
Lasooch
Użytkownik Forum
 
Lasooch's Avatar
 
Data dołączenia: 08 02 2006

Posty: 3,852
Profesja: Master Sorcerer
Świat: Inferna
Poziom: 5x
Skille: nvm/nvm
Poziom mag.: 4x
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez jerrry Pokaż post
Jedyny szacunek wobec Ciebie mam dlatego, że słuchasz Slipknota.
Błachachachachacha, wybaczcie, nie znam was i nie w temacie jestem, ale muszę : D
__________________
If you come here... you'll find me. I promise.
Lasooch jest offline   Odpowiedz z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 19-10-2008, 22:10   #22
Xr3
Zbanowany
 
Data dołączenia: 29 12 2007
Wiek: 32

Posty: 1,169
Imię: Xeremon
Profesja: Master Sorcerer
Świat: Candia
Poziom: 140
Domyślny

A więc jedziemy:

Cytuj:
Offensive statement...po prostu pozostawie to bez komentarza ;P
Aha, mój błąd. Faktycznie - przed tym miałem jeszcze nie słusznego bana za rzekomego bota, ale to bardzo długa historia, więc pozwól, że sobie oszczędzę...

Cytuj:
Sam mi sie tłumaczyłeś jak Cie przyłapałem że "nie botuje tylko was ignoruje"
Gdy w coś grałem to miałem Tibię w tle. Co chwilę alt+tab, munch i gram dalej .

Cytuj:
kij ze naokoło Ciebie było ~8 osób z mojej gidii i do Ciebie pisało a ty sobie "munchowałeś"
Pamiętam. Wtedy, gdy wasz głupi chłoptaś dla zabawy wybijał mi dle z SD, a wy za to, że go nastraszyłem, wyzywaliście moją matkę od suk, k*rew i dziwek.

Cytuj:
Jesteś gorsze niż emo. Oni się dowartościowują tym że się tną, ty - że "mądrze" piszesz.
Więc jeśli zacznę się ciąć po kablach, to będę lepszy, niż gdybym przedstawiał fakty o was na tym forum. Widzę, że powoli zaczyna ogarniać cię paranoja i tworzą się w twoim umyśle przeróżne paradoksalno abstrakcyjne rozkmniny. Z czystej litości dam ci dobrą radę: Wyjdź, a dzięki temu, że z natury mściwy nie jestem, łaskawie daruję ci i zapomnę o dyrdymałach, które wyżej napisałeś.

Ostatnio edytowany przez Xr3 - 19-10-2008 o 22:14.
Xr3 jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 19-10-2008, 22:12   #23
KoXiS
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 27 12 2007
Lokacja: Szczecin

Posty: 260
Stan: Aktywny Gracz
Domyślny Kris

No niestety nie odkryles Ameryki, nie tym razem. Dzisiaj na tibia de ogladalem filmik jak robi koles koncowke tego questa :[ A poza nim ma go juz wielu, naprawde wielu ludzi.


Xerosie
Juz to napisaly wyzej osoby, ale:
Szczescie do ukladania poduszek? Hmm... Zapomniales je schowac do bekpaka i nie udalo sie ulozyc przez 2 godzinki :[

Co do Twojego osiagniecia. Jest to level setny plus, ale to osiagniecie jest niczym, bo gdy przyznajesz sie do tego, ze nie potrafisz ulozyc glupich poduszek to dajesz swiadectwo, ze do tej gry nie trzeba rozumu, lecz umiejetnego monotonnego spedzania czasu przed komputerem. Chyba, ze robi za Ciebie to bot...

A tak poza tym jestes pieprzonym optymista, bo mimo wszystko nadal uwazasz, ze Twoja racja jest "Twojsza niz Najsza"
__________________
UZUMAKI NARUTO!
KoXiS jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 19-10-2008, 22:21   #24
pol-lop
Użytkownik Forum
 
pol-lop's Avatar
 
Data dołączenia: 08 03 2008

Posty: 94
pol-lop ma numer GG 5411815
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez jerrry Pokaż post
Xere dziecko, dziecko... kogo ty chcesz oszukać? Offensive statement...po prostu pozostawie to bez komentarza ;P jutro skocze do kumpla i przytocze naszą rozmowe z tibii jak mówiłeś o Bocie. Sam mi sie tłumaczyłeś jak Cie przyłapałem że "nie botuje tylko was ignoruje" .. kij ze naokoło Ciebie było ~8 osób z mojej gidii i do Ciebie pisało a ty sobie "munchowałeś" jesteś kolejnym dzieciakiem ze słownikiem, które myśli że jest fajne. Jesteś gorsze niż emo. Oni się dowartościowują tym że się tną, ty - że "mądrze" piszesz.
Jedyny szacunek wobec Ciebie mam dlatego, że słuchasz Slipknota.
popieram Cię ten koleś to jakiś forumowy debil .... zawsze ma coś mądrego do powiedzenia ....

Ostatnio edytowany przez pol-lop - 19-10-2008 o 22:27.
pol-lop jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 19-10-2008, 22:29   #25
Xr3
Zbanowany
 
Data dołączenia: 29 12 2007
Wiek: 32

Posty: 1,169
Imię: Xeremon
Profesja: Master Sorcerer
Świat: Candia
Poziom: 140
Domyślny

Cytuj:
dajesz swiadectwo, ze do tej gry nie trzeba rozumu, lecz umiejetnego monotonnego spedzania czasu przed komputerem.
Gdyby cały ten czas, który byłem wlogowany na Tibii, spędzał na aktywnym graniu, to przypuszczam, że miał bym gdzieś na oko 250lvl. Jednak ja, gadanie przed depo o dupie marynie, stawiam nad cyferki.

Cytuj:
Chyba, ze robi za Ciebie to bot...
Oj... chyba nie.

Cytuj:
A tak poza tym jestes pieprzonym optymista, bo mimo wszystko nadal uwazasz, ze Twoja racja jest "Twojsza niz Najsza"
BO WŁAŚNIE MOJA RACJA JEST RACJA NAJMOJSZAA!!!

@Drugi pan
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez pol-lop Pokaż post
czytając twoje wypowiedzi stwierdzam, że jesteś idiotą jakimś i myślisz że masz jakiegoś stworka w awatarze to rządzisz forum? jesteś leszczem który fajnie składa zdania i zawsze ma coś do powiedzenia



Pozdro
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Xr3 Pokaż post
@up
A ja stwierdzam, że twój poziom intelektualny jest niższy od tego, jaki reprezentuje sobą kanapka z serem.
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez pol-lop Pokaż post
wow i co teraz?
Faktycznie, gość ma rację. To ja jestem forumowym debilem. Ej ej, przepraszam, że ci pojechałem przy wszystkich. Może zjemy sobie kebaba na zgodę? Na prawdę, znam odjechaną budkę z knyszami. 7zł co prawda, ale jej smak przesłania gorycz związaną z jej ceną.

Ostatnio edytowany przez Xr3 - 19-10-2008 o 22:38.
Xr3 jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 19-10-2008, 22:35   #26
jerrry
Użytkownik Forum
 
jerrry's Avatar
 
Data dołączenia: 28 12 2006
Lokacja: L-ny
Wiek: 34

Posty: 903
Stan: Na Emeryturze
Profesja: Elite Knight
Świat: Danubia
Poziom: xx
Skille: xx
Poziom mag.: 69
jerrry ma numer GG 4122889
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Lasooch Pokaż post
Błachachachachacha, wybaczcie, nie znam was i nie w temacie jestem, ale muszę : D
Ironia plax?

Xere
to nie było wtedy gdy Ci jakiś głąb wybijał z sd Dl'e. Chodzi mi o sytuacje która była dużo wcześniej, może nawet z miesiąc. A co do suk i tego innego (możesz tu usunąc bo wieszok walnie Ci warna) to musisz niestety mnie z kimś mylić
A co do mściwości...jeśli chciałbyś mnie trapnąć albo ubić to musze z przykrością stwierdzić, że już nie gram ani na Candii ani na Harmonii Ze względu na takich pro playerów jak Xere i Darkcepy. Non-pvp sux.

Cytuj:
jesteś leszczem który fajnie składa zdania i zawsze ma coś do powiedzenia
z tym nie sposób się nie zgodzić
__________________

Ostatnio edytowany przez jerrry - 19-10-2008 o 22:40.
jerrry jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 19-10-2008, 22:43   #27
Lasooch
Użytkownik Forum
 
Lasooch's Avatar
 
Data dołączenia: 08 02 2006

Posty: 3,852
Profesja: Master Sorcerer
Świat: Inferna
Poziom: 5x
Skille: nvm/nvm
Poziom mag.: 4x
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez jerrry Pokaż post
Ironia plax?
Tak się tłumacz. W mojej pamięci pozostaniesz (/niecie) jako człowiek słuchający tej żalowej 9-osobowej pseudoorkiestry ; )
__________________
If you come here... you'll find me. I promise.
Lasooch jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 19-10-2008, 22:44   #28
KoXiS
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 27 12 2007
Lokacja: Szczecin

Posty: 260
Stan: Aktywny Gracz
Domyślny Kris

@pol_lop
Tez to zauwazylem

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Xr3 Pokaż post
Gdyby cały ten czas, który byłem wlogowany na Tibii, spędzał na aktywnym graniu, to przypuszczam, że miał bym gdzieś na oko 250lvl. Jednak ja, gadanie przed depo o dupie marynie, stawiam nad cyferki.


Oj... chyba nie.


BO WŁAŚNIE MOJA RACJA JEST RACJA NAJMOJSZAA!!!

Usmiechnij sie i pomachaj jak w Familiadzie.
Tak wolisz rozmawiac przed depo i bys mial "tszysta pientnasty level". Wiesz ja tez, ale gadam na Dreamers Chellenge Quest jak ukladam podusie.

Oj chyba tak... Nie uwierze Forumowemu madrali, ktory mysli, ze szpani intelektem a nie umie poduszeczek ulozyc w kolor, sorrka :[

Mylisz sie

I w ogole plax nie wjezdzaj na psyche, bo sie potne krakersami.

P.S. Byl bym zapomnial Wrrrr..... Panie Madralo, ale pisze sie "naprawdę"

"jesteś leszczem który fajnie składa zdania i zawsze ma coś do powiedzenia" Nie wiem kto to napisal, ale wlasnie to mialem na koncu jezyka.
__________________
UZUMAKI NARUTO!

Ostatnio edytowany przez KoXiS - 19-10-2008 o 22:51. Powód: Kris
KoXiS jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 19-10-2008, 22:47   #29
jerrry
Użytkownik Forum
 
jerrry's Avatar
 
Data dołączenia: 28 12 2006
Lokacja: L-ny
Wiek: 34

Posty: 903
Stan: Na Emeryturze
Profesja: Elite Knight
Świat: Danubia
Poziom: xx
Skille: xx
Poziom mag.: 69
jerrry ma numer GG 4122889
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Lasooch Pokaż post
Tak się tłumacz. W mojej pamięci pozostaniesz (/niecie) jako człowiek słuchający tej żalowej 9-osobowej pseudoorkiestry ; )
A ty co? Boys? Akcent? ew. jakieś techno? Nie znasz - nie wypowiadaj sie. jedź na ich koncert (inaczej. jedź na JAKIKOLWIEK koncert) wtedy możemy pogadać o pseudoorkiestrze.
__________________
jerrry jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 19-10-2008, 22:50   #30
Xr3
Zbanowany
 
Data dołączenia: 29 12 2007
Wiek: 32

Posty: 1,169
Imię: Xeremon
Profesja: Master Sorcerer
Świat: Candia
Poziom: 140
Domyślny

Cytuj:
A co do mściwości...jeśli chciałbyś mnie trapnąć albo ubić to musze z przykrością stwierdzić, że już nie gram ani na Candii ani na Harmonii Ze względu na takich pro playerów jak Xere i Darkcepy. Non-pvp sux.
Przeczytałeś poprawnie tamto zdanie? Ja naprawdę jestem miłościwy i nie trapuję, dlatego, że jakiś forumowicz, całkowicie nie świadomy swoich poczynań, próbuje mnie potyrać. Mogę co najwyżej cię określić jako uosobienie i kunszt noobowstwa, lecz zdaję sobie sprawę, że to nic nie zmieni i że dalej będziesz uparcie żył w przekonaniu, że używałem bota na afku.

Cytuj:
Chodzi mi o sytuacje która była dużo wcześniej, może nawet z miesiąc.
Jeśli już, to dużo wcześniej, gdyż od jakichś dwóch miesięcy nie gram. No więc oświeć mnie. Czekam.
Xr3 jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 19-10-2008, 22:54   #31
Gaaraa
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 20 06 2008

Posty: 77
Domyślny

wszyscy sie wymądrzacie, wszyscy myślicie ze to wszystko to cały quest, ja czytałem zaś ze to tylko gra wstepna, a quest ten jest bardzo dlugi.
tak czytałem, jak jest w rzeczywistości, nie wiem, moze sie myle.
Gaaraa jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 19-10-2008, 22:54   #32
jerrry
Użytkownik Forum
 
jerrry's Avatar
 
Data dołączenia: 28 12 2006
Lokacja: L-ny
Wiek: 34

Posty: 903
Stan: Na Emeryturze
Profesja: Elite Knight
Świat: Danubia
Poziom: xx
Skille: xx
Poziom mag.: 69
jerrry ma numer GG 4122889
Domyślny

@up no ta.. trzeba jeszcze przynieść 3000 demonic essence

Daszek od strony północnej Dp, tam gdzie sobie przeważnie stałes i munchowałeś. wbiliśmy w 10-12 osób i ciągle pisaliśmy. Obudziłes się po ...2h z zapytaniem "??" co uważam za szczyt. oczywiście że nie zauważyłeś tylu osób bo przy alt+tab nie patrzyłeś na monitor bo hotkeye z foodem masz zbindowane na alt+f4. Dlaczego usilnie starasz się przekonać ludzi że jesteś uczciwy?
Cytuj:
jesteś leszczem który fajnie składa zdania i zawsze ma coś do powiedzenia
to tłumaczy wszystko

@down
Ty i tak pewnie na tibiaauto jedziesz. zresztą nie siedzieliśmy 2h tylko z 10 minut. dopiero po 2h napisałeś do mojego kumpla "??" i co chcieliśmy. Idź już spać dziecko bo jutro szkoła wita. Może wreszcie Cię czegoś tam nauczą i nie bd musiał sobie kolan słownikiem nadwyrężać
__________________

Ostatnio edytowany przez jerrry - 19-10-2008 o 23:14.
jerrry jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 19-10-2008, 23:03   #33
Xr3
Zbanowany
 
Data dołączenia: 29 12 2007
Wiek: 32

Posty: 1,169
Imię: Xeremon
Profesja: Master Sorcerer
Świat: Candia
Poziom: 140
Domyślny

Cytuj:
Daszek od strony północnej Dp, tam gdzie sobie przeważnie stałes i munchowałeś. wbiliśmy w 10-12 osób i ciągle pisaliśmy. Obudziłes się po ...2h z zapytaniem "??"
Gdy tam "afkowałem" (nie na żadnym bocie), to w zasadzie miałem w dupie, czy jakimś knurom to przeszkadza, że tam stoję. Jakąś wielką krzywdę wam tym wyrządziłem? Aha, no tak... dwie godziny staliście w 10-12 osób, skupiając się na tym, aby mnie obudzić. Nie wiem po co, ale podziwiam was za wytrwałość.

Zaczynam się zastanawiać, czy nie lepiej było by, gdybym wtedy, przed wakacjami (gdy kupiłem pacc), nie kupił sobie BlackD. Przynajmniej mógł bym ci ze szczerością wyznać, że miałem bota, aż w końcu byś zamilczał.

Cytuj:
Dlaczego usilnie starasz się przekonać ludzi że jesteś uczciwy?
Dobra. A masz i się ciesz. Używałem floorhacka (xray). Nie nazywaj jednak tego nie uczciwością. Swoją uczciwość udowadniałem w tej ekhm... "grze" w inny sposób...

Ostatnio edytowany przez Xr3 - 19-10-2008 o 23:11.
Xr3 jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 19-10-2008, 23:16   #34
Lasooch
Użytkownik Forum
 
Lasooch's Avatar
 
Data dołączenia: 08 02 2006

Posty: 3,852
Profesja: Master Sorcerer
Świat: Inferna
Poziom: 5x
Skille: nvm/nvm
Poziom mag.: 4x
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez jerrry Pokaż post
A ty co? Boys? Akcent? ew. jakieś techno? Nie znasz - nie wypowiadaj sie. jedź na ich koncert (inaczej. jedź na JAKIKOLWIEK koncert) wtedy możemy pogadać o pseudoorkiestrze.
Slipknot to zespół, którego można słuchać mając 13 lat. Potem warto przerzucić się na muzykę, w której ktoś rzeczywiście umie grać i teksty nie są typu 'I wanna slit your throat and f*ck the wound'.

A na koncertach bywałem.
__________________
If you come here... you'll find me. I promise.
Lasooch jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 19-10-2008, 23:18   #35
jerrry
Użytkownik Forum
 
jerrry's Avatar
 
Data dołączenia: 28 12 2006
Lokacja: L-ny
Wiek: 34

Posty: 903
Stan: Na Emeryturze
Profesja: Elite Knight
Świat: Danubia
Poziom: xx
Skille: xx
Poziom mag.: 69
jerrry ma numer GG 4122889
Domyślny

Topic:
Świetny film!

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Lasooch Pokaż post
Slipknot to zespół, którego można słuchać mając 13 lat. Potem warto przerzucić się na muzykę, w której ktoś rzeczywiście umie grać i teksty nie są typu 'I wanna slit your throat and f*ck the wound'.

A na koncertach bywałem.
No to już widze co z Ciebie wyrosło...


Cytuj:
Dobra. A masz i się ciesz. Używałem floorhacka (xray). Nie nazywaj jednak tego nie uczciwością. Swoją uczciwość udowadniałem w tej ekhm... "grze" w inny sposób...
ja używam bota ale, przynajmniej nie ukrywam tego.= i potrafię sie przyznać. Niby niema do czego no ale...
a co do uczciwości. też potrafiłem ją w grze okazać i ludzie mi ufali. a potem przez takich pierdków jak Yasume ludzie zaczeli na mnie pluć. Kłania się tu sytuacja z Hydrami co go trapnęliście. Potem mi płakał jaki to ja zUy jestem i to wszystko moja wina.

Czyli tak.... Jeśli słucham Slipknota, Cannibal Corpse i Vital Remains to znaczy że jestem dorosłym dzieckiem czy dziecinnym dorosłym :?


@down

nie ty go trapowałeś przyznaje, ale powiedzieli że na twoją "prośbe" czy coś takiego. niepamiętam dokładnie, o co wtedy poszło ale wyszło na to, że wszystko było moją winą, pomimo tego że z tobą pisałem na normalnym poziomie tylko twoje argumenty "byłem pierwszy dlatego rzuciłem mu m walla" były troche hmm...dziwne. Ide spać Dobranoc Trolle forumowe
__________________

Ostatnio edytowany przez jerrry - 19-10-2008 o 23:29.
jerrry jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 19-10-2008, 23:22   #36
Xr3
Zbanowany
 
Data dołączenia: 29 12 2007
Wiek: 32

Posty: 1,169
Imię: Xeremon
Profesja: Master Sorcerer
Świat: Candia
Poziom: 140
Domyślny

Cytuj:
Slipknot to zespół, którego można słuchać mając 13 lat. Potem warto przerzucić się na muzykę, w której ktoś rzeczywiście umie grać i teksty nie są typu 'I wanna slit your throat and f*ck the wound'.
W sumie, to na zdrowy rozum w tym stwierdzeniu jest nieco racji. Sam ostatnio zacząłem słuchać black metalu. Slipknot nie jest zły, jeśli podchodzisz do niego jak do numetalu, a nie jak do death metalu...

Cytuj:
Ty i tak pewnie na tibiaauto jedziesz
No jak tylko z floorhacka korzystałem, to po co mi BlackD...

Cytuj:
Idź już spać dziecko bo jutro szkoła wita.
Nom, jutro 3 pierwsze lekcje do teatru, w którym będziemy w konspiracji browary łoić.

Cytuj:
Kłania się tu sytuacja z Hydrami co go trapnęliście. Potem mi płakał jaki to ja zUy jestem i to wszystko moja wina.
Dobra, nie kłam, bo to nie ja go trapowałem. Poza tym jeśli chodzi o to do której strony należę/należałem, to się bardzo zdziwisz. Jestem, jak i (prawie) zawsze byłem całkowicie neutralny.


@Topic
Imo równie dziwny jest Paradox Tower quest...

Ostatnio edytowany przez Xr3 - 19-10-2008 o 23:27.
Xr3 jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 20-10-2008, 10:15   #37
pol-lop
Użytkownik Forum
 
pol-lop's Avatar
 
Data dołączenia: 08 03 2008

Posty: 94
pol-lop ma numer GG 5411815
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Xr3 Pokaż post
W sumie, to na zdrowy rozum w tym stwierdzeniu jest nieco racji. Sam ostatnio zacząłem słuchać black metalu. Slipknot nie jest zły, jeśli podchodzisz do niego jak do numetalu, a nie jak do death metalu...


No jak tylko z floorhacka korzystałem, to po co mi BlackD...


Nom, jutro 3 pierwsze lekcje do teatru, w którym będziemy w konspiracji browary łoić.


Dobra, nie kłam, bo to nie ja go trapowałem. Poza tym jeśli chodzi o to do której strony należę/należałem, to się bardzo zdziwisz. Jestem, jak i (prawie) zawsze byłem całkowicie neutralny.


@Topic
Imo równie dziwny jest Paradox Tower quest...

@topic
fajny film ... chwalisz się czy żalisz że piwko pijasz?
pol-lop jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 20-10-2008, 20:33   #38
T.i.b.a.K
Użytkownik Forum
 
T.i.b.a.K's Avatar
 
Data dołączenia: 14 10 2008

Posty: 22
Profesja: Elite Knight
Świat: Guardia
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Hinzu Pokaż post
Ten quest jest serio porypany.. Robienie tego shita zajelo mi 4h ...
lol?

Mi ukladanie zajelo ~8 minut a caly quest moze 15 ;p
T.i.b.a.K jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 20-10-2008, 22:11   #39
Royal_Michael
Użytkownik Forum
 
Royal_Michael's Avatar
 
Data dołączenia: 26 07 2008

Posty: 152
Stan: Na Emeryturze
Profesja: Paladin
Gildia: he?
Świat: Silvera
Poziom: 90
Skille: 96/74
Poziom mag.: 18
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez T.i.b.a.K Pokaż post
lol?

Mi ukladanie zajelo ~8 minut a caly quest moze 15 ;p
To samo mialem napisac. Mi ukladanie nie zajelo wiecej niz 6-7min i tu trzeba logicznie myslec.. trzeba miec juz w glowie poukladane kolejne kroki. mat-fiz w koncu
proste ze biol-chem potrzebuje 3h bo oni tylko umieja wyryc na pamiec albo zrobic qs ze spoilem.. oczywiscie nie obrazajac nikogo;P
__________________
"Gdy walczymy możemy przegrać, gdy nie walczymy jesteśmy przegrani"

Ostatnio edytowany przez Royal_Michael - 20-10-2008 o 22:12.
Royal_Michael jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 22-10-2008, 09:17   #40
Old_Distsu
Użytkownik Forum
 
Old_Distsu's Avatar
 
Data dołączenia: 24 05 2008
Lokacja: Hrubieszów

Posty: 102
Stan: Niegrający
Imię: Distsu
Profesja: Paladin
Świat: Nerana
Poziom: 89
Poziom mag.: 20
Domyślny

Jerrry nie kozacz bo i tak ci to nie wychodzi ..... prezentujesz soba zero. Po huj sie sprzeczasz ? ustąp albo nie komentuj. A zbedne komentarze pozostaw dla mamy lub babci.

Pozdro&Pocwicz

pS. uczeszczaj czasami na polski ;]
__________________
Limit sygnatury został przekroczony
Old_Distsu jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Odpowiedz


Użytkowników czytających ten temat: 1 (zarejestrowanych: 0, gości: 1)
 

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 22:43.


Powered by vBulletin 3