Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Inne > RPG

Notki

RPG Wszystko o grach RPG i cRPG, czy może MMORPG.

Odpowiedz
 
Opcje tematu
stary 15-09-2009, 12:46   #21
Nechtan
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 15 09 2009

Posty: 3
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Vasth Pokaż post
Tylko to ze tworcy tej gry przerobili w wiekszym stopniu silnik Exofusion, Gamers-Fusion - Vallheru(Orodlin). Jak dla mnie beznadzieja zwlaszcza iz podpisuja pod strona ze silnik jest w zupelnosci ich. Kiedys pracowalem nad Vallheru i w 100% moge stwierdzic ze Kroniki Fallathanu sa oparte na Vallheru. Nie polecam na dluzsza mete.
Hej, jako twórca tej gry mogę cię zapewnić że KF od conajmniej roku jest tworzone na własnym silniku. W tym momencie też jestem w trakcie tworzenia zupełnie nowego silnika opartego o MVC oraz AJAX. Generalnie dawno temu KF było oparte o vallheru stąd też wiele podobieństw jeśli chodzi np. o wygląd strony (ale to też wkrótce się zmieni, przy czym niezbyt drastycznie).

Gdy zaczynałem robić KF Vallheru było w wersji 0.6 (teraz 1.3), było to 5-6 lat temu, od tego czasu KF się rozwija samodzielnie, dlatego też rok temu zrezygnowałem z firmowania vallheru w stopce (powyżej 90% kodu gry jest napisane przeze mnie). I to właśnie z KF Thindil, twórca Vallheru, zaczerpnął wiele pomysłów do swojego silnika, ponieważ obie gry rozwijały się obok siebie.
Nechtan jest offline   Odpowiedz z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 15-09-2009, 15:30   #22
Vasth
Użytkownik Forum
 
Vasth's Avatar
 
Data dołączenia: 04 02 2005
Lokacja: Kraków
Wiek: 32

Posty: 847
Stan: Na Emeryturze
Imię: Ruzam
Profesja: Royal Paladin
Świat: Morgana
Poziom: 142
Vasth ma numer GG 1862917
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Nechtan Pokaż post
Hej, jako twórca tej gry mogę cię zapewnić że KF od conajmniej roku jest tworzone na własnym silniku. W tym momencie też jestem w trakcie tworzenia zupełnie nowego silnika opartego o MVC oraz AJAX. Generalnie dawno temu KF było oparte o vallheru stąd też wiele podobieństw jeśli chodzi np. o wygląd strony (ale to też wkrótce się zmieni, przy czym niezbyt drastycznie).

Gdy zaczynałem robić KF Vallheru było w wersji 0.6 (teraz 1.3), było to 5-6 lat temu, od tego czasu KF się rozwija samodzielnie, dlatego też rok temu zrezygnowałem z firmowania vallheru w stopce (powyżej 90% kodu gry jest napisane przeze mnie). I to właśnie z KF Thindil, twórca Vallheru, zaczerpnął wiele pomysłów do swojego silnika, ponieważ obie gry rozwijały się obok siebie.
Byc moze masz racje jako iz juz pare lat temu slyszalem nazwe KF. Chociazby na stronie Mithrilowej Gildii. : P Coz szkielet wyglada tak samo jak Vallheru i te ulozenie ras zwlaszcza Jaszczuroczlek. 5-6 lat temu duzo gier powstawalo w oparciu na exofusion/gamers - pozniej juz Vall. Sam tez cos takiego tworzylem. Przepraszam za odniesienie dosc ofensywne w strone KF ale poprostu nie nawidze ludzi ktorzy zrzynaja i podpisuja ze to ich. Na pierwszy rzut oka tak to wyglada. Mimo wszystko zwracam honor.

Ostatnio edytowany przez Vasth - 15-09-2009 o 15:32.
Vasth jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 15-09-2009, 19:45   #23
Nechtan
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 15 09 2009

Posty: 3
Domyślny

Luzik ^^

Dawno temu jak założyłem grę była grupa graczy Vallheru, ktora robiła tzw. "wjazdy" na klony i je niszczyła (bugi, nękanie graczy itd). Jak dowiedzieli się że powstało KF (ongiś GW) też zrobili wjazd i bardzo szybko się okazało że to jednak nie jest klon, część z nich nawet potem zaczęła u mnie grać. Był to poczatek 2005 roku (lub koniec 2004). Akcja była niezła bo w tej grupie były takie osobistości jak Storm, Myph i inni, niektórzy z nich dalej bawią się na Orodlinie. Były czasy ^^

BTW: jeśli ktoś będzie chciał grać to zapraszam na forum gildwars.net gdzie można zadać pytania odnośnie rozwoju postaci (Dział pytania). Na wszystkie postaram się odpowiedzieć. Sporo informacji można też znaleźć na wiki.gildwars.pl.

Pozdrawiam
T

Ostatnio edytowany przez Nechtan - 15-09-2009 o 19:50.
Nechtan jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 16-09-2009, 22:54   #24
Vasth
Użytkownik Forum
 
Vasth's Avatar
 
Data dołączenia: 04 02 2005
Lokacja: Kraków
Wiek: 32

Posty: 847
Stan: Na Emeryturze
Imię: Ruzam
Profesja: Royal Paladin
Świat: Morgana
Poziom: 142
Vasth ma numer GG 1862917
Domyślny

Bardziej slawni ludzie z tego ze robili wjazdy na klony to raczej Mancos, Fawkes, Shotmanek, Ufol_. (ciemna strony mocy ktora tworzy aktualnie MancRPG , Smallvile) : P Troche pozniej ja. (jedynie nasladowalem a nauczylem sie bugowac ze zwyklego poradnika. Potem jednak znalem zrodlo gry i bylo bardziej oryginalnie) Niestety utracilem konto na Orodlin niecale pol roku temu : P Mialem juz id 9 : S! Alez to byly piekne czasy : P Mialem wtedy zaledwie 11 moze 12 lat.

Ostatnio edytowany przez Vasth - 16-09-2009 o 22:55.
Vasth jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 17-09-2009, 10:33   #25
Nechtan
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 15 09 2009

Posty: 3
Domyślny

Ci też ^^

No ja miałem wtedy 20 lat ^^

Pozdrawiam
Nechtan jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 17-09-2009, 21:34   #26
wojo1310
Użytkownik Forum
 
wojo1310's Avatar
 
Data dołączenia: 04 02 2008

Posty: 234
Stan: Na Emeryturze
Profesja: Paladin
Gildia: Flamess
Świat: Menera
Poziom: 103
Poziom mag.: 7
Adres Jabbera do wojo1310
Domyślny

moim zdaniem gra bardzo fajna.mozna miec swoja wioske ogolnie fabula dosc ciekawa.gram co prawda od godziny ale bardzo mi sie podoba.mam jednak jedno pytanie.jak zrobic zeby energia rosla?
__________________
Orgias
wojo1310 jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 18-09-2009, 16:57   #27
patelnik
Użytkownik Forum
 
patelnik's Avatar
 
Data dołączenia: 14 06 2009

Posty: 18
Stan: Na Emeryturze
Imię: Fajnie :P
Profesja: Elder Druid
Gildia: Nie ma :P
Świat: Fallathan
Poziom: 666
Poziom mag.: -0
Domyślny

Codziennie po prawej stronie ekranu możesz klikać w "!!Dodatkowa energia!!" i tam za zagłosowanie w topkach dostajesz trochę energii. No i oczywiście śpiąc w domu na farmie, ale na razie cię a takowy raczej nie stać.

A jak byś miał inne pytania/czy cośchciał kupić to pisz do mnie ID:4449
patelnik jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 26-09-2009, 19:07   #28
Nyksus
Użytkownik Forum
 
Nyksus's Avatar
 
Data dołączenia: 15 12 2005
Lokacja: Wrocław

Posty: 660
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Royal Paladin
Świat: Guardia
Poziom: 85+
Skille: 82+
Poziom mag.: 16
Nyksus ma numer GG 9762142
Domyślny Re:

Gra jest świetna.
__________________
Fajni Chlopacy _/
Nyksus jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 30-01-2010, 13:10   #29
patelnik
Użytkownik Forum
 
patelnik's Avatar
 
Data dołączenia: 14 06 2009

Posty: 18
Stan: Na Emeryturze
Imię: Fajnie :P
Profesja: Elder Druid
Gildia: Nie ma :P
Świat: Fallathan
Poziom: 666
Poziom mag.: -0
Domyślny

I co? Nagły spadek zainteresowania ?
patelnik jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 27-02-2010, 14:09   #30
patelnik
Użytkownik Forum
 
patelnik's Avatar
 
Data dołączenia: 14 06 2009

Posty: 18
Stan: Na Emeryturze
Imię: Fajnie :P
Profesja: Elder Druid
Gildia: Nie ma :P
Świat: Fallathan
Poziom: 666
Poziom mag.: -0
Domyślny

...F5(odświeżam)
patelnik jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 08-08-2010, 08:40   #31
patelnik
Użytkownik Forum
 
patelnik's Avatar
 
Data dołączenia: 14 06 2009

Posty: 18
Stan: Na Emeryturze
Imię: Fajnie :P
Profesja: Elder Druid
Gildia: Nie ma :P
Świat: Fallathan
Poziom: 666
Poziom mag.: -0
Domyślny

. . . .hmm
patelnik jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Odpowiedz


Użytkowników czytających ten temat: 1 (zarejestrowanych: 0, gości: 1)
 

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 02:27.


Powered by vBulletin 3