Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Inne > O wszystkim i o niczym

Notki

O wszystkim i o niczym O tym wszystkim co nie pasuje gdziekolwiek indziej ;)

Odpowiedz
 
Opcje tematu
stary 23-06-2009, 23:36   #421
Exodus
Użytkownik Forum
 
Exodus's Avatar
 
Data dołączenia: 14 02 2005
Lokacja: Bolesławiec
Wiek: 35

Posty: 1,577
Stan: Na Emeryturze
Domyślny

Ja powiem tak, ze wiekszosc ma gdzies tych wszystkich gejow, ale im wiecej sie czyta takich tematow jak te i innych artykulow o tym ze to normalnie, to odrazu w czlowieku budzi sie niechec. Zreszta to, ze kilkanascie lat temu pod naciskiem lobby gejowskiego homoseksualim zostal skreslony z listy chorob, nie znaczy ze nia nie jest. A jak nie choroba, to jest na pewno zboczeniem. Co do seksu oralnego to buduje wiez emocjonalna miedzy partnerami, wiec jest ok. ;p
Exodus jest offline   Odpowiedz z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 23-06-2009, 23:58   #422
metiu
Użytkownik Forum
 
metiu's Avatar
 
Data dołączenia: 10 05 2004
Lokacja: Białystok
Wiek: 31

Posty: 507
metiu ma numer GG 9026598
Domyślny

Tak jak ktoś się wcześniej wypowiadał ja tam nikomu do łóżka nie zaglądam i w sumie cały ten homoseksualizm specjalnie mi nie przeszkadza, mam to po prostu gdzieś. Przeszkadza mi natomiast prowokujące zachowanie, czy ubiór takich ludzi, którzy za wszelką cene chcą się z tym pokazać. Jak można traktować ich równo skoro oni sami w sposób wulgarny pokazują swoją "inność" (np. parady równości)?
metiu jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 24-06-2009, 00:11   #423
Litawor
Użytkownik Forum
 
Litawor's Avatar
 
Data dołączenia: 19 03 2004
Lokacja: Szczecin/Kraków

Posty: 1,657
Domyślny

Homoseksualizm chorobą na pewno nie jest, nie pasuje do żadnej definicji. Zboczeniem może być, bo tylko subiektywna ocena społeczeństwa o tym decyduje.

Ktoś odpowiedział na mój link, mówiąc, że to jest anomalia. Coraz więcej wskazuje na to, że właśnie nie jest i że przynajmniej biseksualizm może być korzystny dla gatunku. Zresztą sama powszechność tego zjawiska (występuje u niemal wszystkich gatunków) wskazuje, że musi przynosić pewne korzyści.

Ostatnio edytowany przez Litawor - 24-06-2009 o 00:15.
Litawor jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 24-06-2009, 00:27   #424
Etemen
Użytkownik Forum
 
Etemen's Avatar
 
Data dołączenia: 12 11 2008

Posty: 89
Domyślny

Jakoś ich toleruję, tylko nie mogę pojąć jak można się zakochać w przedstawicielu tej samej płci?
__________________
To jest mój post.
Etemen jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 24-06-2009, 01:51   #425
THC_Bracie
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 01 11 2007
Lokacja: Gdańsk
Wiek: 32

Posty: 55
Stan: Niegrający
Imię: Ragon Fox
Profesja: Paladin
Gildia: Black Angels
Świat: Calmera
Poziom: 63+
Skille: 14/24
Poziom mag.: 9
THC_Bracie ma numer GG 666
Domyślny

hetero tego nie pojmie hehe. ja nie zagladam nikomu do lozka i nic nie mam do tego co/gdzie/jak robia pod warunkiem ze nie lamia prawa heeh - to normalne.. co do prawa do adoptowania dzieci. powinni zobaczyc jak to jest w innych krajach. czy dzieci ktore byly tak wychowywane sa normalne itd.
THC_Bracie jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 24-06-2009, 03:16   #426
Gonzo
Dinozaur
 
Gonzo's Avatar
 
Data dołączenia: 27 08 2003
Wiek: 32

Posty: 1,824
Stan: Niegrający
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Dragon-Fly Pokaż post
Korwina to Ty zostaw, to jest całkiem mądry mężczyzna
LOL xD! Dobree ! Co nie zmienia faktu, że jest (był?) powiązany z UPR, partią, która jest sama w sobie ŚMIECHU WARTA, nie wspominając o jej programie.

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez xoz Pokaż post
poza tym cejrowski by sie juz lepiej nadawal do brukseli niz ona. przynajmniej mowi to co mysli i ma w dupie cala reszte.
My już mieliśmy kilku polityków mających "w dupie całą resztę", i dlatego ten kraj wygląda, jak wygląda. Cejrowski? NEXTTTT.

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Pix888 Pokaż post
Dla mnie ta kobieta jest conajmniej dziwna. Dosadniej bym to napisał, ale szkoda klawy.
Może jest trochę dziwna, lecz doceniam ją za to, że to co chce przedstawić bardzo dobrze ubiera w słowa, nie każdy tak potrafi. (tutaj na dole macie cytaty z Cejrowskim dot. jego homofobii http://pl.wikiquote.org/wiki/Joanna_Senyszyn)

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Tharion Pokaż post
Takie zdanie wywołuje jedynie taki komentarz :

O ku*wa.
W sumie to szkoda każdego działacza lewicy, co poszedł do Brukseli.

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez metiu Pokaż post
Tak jak ktoś się wcześniej wypowiadał ja tam nikomu do łóżka nie zaglądam i w sumie cały ten homoseksualizm specjalnie mi nie przeszkadza, mam to po prostu gdzieś. Przeszkadza mi natomiast prowokujące zachowanie, czy ubiór takich ludzi, którzy za wszelką cene chcą się z tym pokazać. Jak można traktować ich równo skoro oni sami w sposób wulgarny pokazują swoją "inność" (np. parady równości)?
... Mi tacy "Attention Seekerzy" też przeszkadzają, ale czemu do cholery jak idzie dwójka trzymających się za ręce normalnie wyglądających facetów/kobiet po ulicy, to społeczeństwo wyciąga kamienie? Rozumiem, jeśli obscenicznie lizą się w miejscu publicznym (takie zachowanie to nawet u hetero mnie obrzydza), ale dlaczego Ci normalni (bo Ci, co się z tym obnoszą, są idiotami) są wytykani palcami?

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Etemen Pokaż post
Jakoś ich toleruję, tylko nie mogę pojąć jak można się zakochać w przedstawicielu tej samej płci?
Oni (homo) nie mogą pojąć tego jak my (hetero) możemy się zakochać w przedstawicielu przeciwnej płci. I zrozumcie to wreszcie...

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez THC_Bracie Pokaż post
co do prawa do adoptowania dzieci. powinni zobaczyc jak to jest w innych krajach. czy dzieci ktore byly tak wychowywane sa normalne itd.
No właśnie o to chodzi - istnieje już pokolenie wychowane przez takie pary, i nie stwierdzono, żeby osoby te przejęły preferencje seksualne po "rodzicach".

Więcej informacji - http://pl.wikipedia.org/wiki/Rodzici...p%C5%82ciowych.

Ostatnio edytowany przez Gonzo - 24-06-2009 o 03:25.
Gonzo jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 24-06-2009, 10:27   #427
Dragon-Fly
Arbiter Elegantiarum
 
Dragon-Fly's Avatar
 
Data dołączenia: 10 01 2008
Wpisy bloga: 2

Posty: 1,375
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Artanaro
Profesja: Knight
Świat: Menera/Nebula
Poziom: 45
Skille: ~70
Poziom mag.: 5
Dragon-Fly ma login Tlenu dragonflyer@tlen.pl
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Gonzo Pokaż post
LOL xD! Dobree ! Co nie zmienia faktu, że jest (był?) powiązany z UPR, partią, która jest sama w sobie ŚMIECHU WARTA, nie wspominając o jej programie.
LOL xD! Dobree ! Co nie zmienia faktu, że jest (była?) powiązana z SLD, partią, która jest sama w sobie ŚMIECHU WARTA, nie wspominając o jej programie.


Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Gonzo Pokaż post
W sumie to szkoda każdego działacza lewicy, co poszedł do Brukseli.
Ja tam się bardzo cieszę ;|.
Dragon-Fly jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 24-06-2009, 10:30   #428
Erverse
Użytkownik Forum
 
Erverse's Avatar
 
Data dołączenia: 19 12 2007
Lokacja: Olecko

Posty: 2,259
Stan: Na Emeryturze
Erverse ma numer GG 9055526
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Etemen Pokaż post
Jakoś ich toleruję, tylko nie mogę pojąć jak można się zakochać w przedstawicielu tej samej płci?
Niektóre lesbijki to ja w sumie rozumiem ^^

btw. nie jest to dziwne, że geja można poznać już na kilometr, a lesbijkę nie?

Ostatnio edytowany przez Erverse - 24-06-2009 o 10:46.
Erverse jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 24-06-2009, 10:53   #429
sphinx123
Użytkownik Forum
 
sphinx123's Avatar
 
Data dołączenia: 15 06 2005
Lokacja: Bydgoszcz
Wpisy bloga: 44

Posty: 1,255
Stan: Niegrający
Skille: Milion
Wyślij wiadomość przez ICQ do sphinx123 sphinx123 ma numer GG Siemanowice Adres Jabbera do sphinx123 Send a message via Skype™ to sphinx123
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Erverse Pokaż post
Niektóre lesbijki to ja w sumie rozumiem ^^

btw. nie jest to dziwne, że geja można poznać już na kilometr, a lesbijkę nie?
Eeee? Czy to dziwne, że każdego metala i dresa można poznać na kilometr? A JAK KTOŚ SIĘ WYRÓŻNIA toooo... DO GAZU ;] Zresztą myślisz stereotypowo, jakby każdy gej chodził z torebką i fluidem na mordzie.
__________________
sphinx123 jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 24-06-2009, 10:56   #430
Wielkimanitu
Zbanowany
 
Data dołączenia: 13 01 2009
Lokacja: Kraina zamków i jednego klucza...
Wpisy bloga: 25

Posty: 302
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez CytrynowySorbet Pokaż post
Czemu nie widzę ataków na seks oralny?
A widzisz "kolorowe", roznegliżowane tłumy na ulicach miast, wymachujące nabrzmiałymi penisami i domagające się przywilejów dla ludzi lubujących się w stosunkach oralnych?

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Litawor Pokaż post
Homoseksualizm chorobą na pewno nie jest, nie pasuje do żadnej definicji.
Jak to nie? Jakoś nekrofilia albo koprofilia mogą być chorobami...

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez CytrynowySorbet Pokaż post
Inny problem jest taki, że nienawidzi się homoseksualistów za samo bycie homo. Taki przykład: poznajesz gościa, fajny jest, zaprzyjaźniacie się, trochę się znacie. W końcu mówi ci, że jest gejem (był wcześniej, albo podczas waszej znajomości nim został). Mówi to nie po to, bo mu się podobasz, tylko dlatego bo się przyjaźnicie i uważa że powinieneś wiedzieć. Typowa reakcja? Zerwanie znajomości, czasem efektowne tępienie. A co byś zrobił, gdyby twój kolega / przyjaciel powiedział ci, że jest gejem?
Inny problem jest taki, że nienawidzi się tibijczyków za samo granie w Tibię. Taki przykład: poznajesz gościa, fajny jest, zaprzyjaźniacie się, trochę się znacie. W końcu mówi ci, że gra w Tibię. Mówi to nie po to, bo chce cię zabrać na hunta, tylko dlatego bo się przyjaźnicie i uważa że powinieneś wiedzieć. Typowa reakcja? Zerwanie znajomości, czasem efektowne tępienie, albo nieoczekiwany strzał w mordę z krzesła. A co byś zrobił, gdyby twój kolega / przyjaciel powiedział ci, że gra w Tibię?

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Erverse Pokaż post
btw. nie jest to dziwne, że geja można poznać już na kilometr, a lesbijkę nie?
Normalnego homoseksualisty nie rozpoznasz. Za to gejistę - tak.

@EDIT
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez metiu Pokaż post
Miałem nieprzyjemność tylko spotykać takich właśnie "Attention Seekerów", którzy obściskiwali się na przystanku. Jeden był ubrany w taki sposób że było widać jego pępek, a drugi miał berecik taki typowy dla dziewczyny i różową koszulke z napisem z przodu "It's ok to be gay" a z tyłu "I don't give a fuck what will you say". Samo w sobie prowokuje do wyciągnięcia kamieni. A czemu tak się dzieje? Może tak jak oni mają w naturze pociąg do osób tej samej płci, tak my w naturze mamy brak tolerancji w tej kwestii właśnie.
Nie nazywajmy ich homoseksualistami, naprawdę, trochę szacunku do odmiennych od nas osób. To byli po prostu wredni gejiści (czyli Korwinowe "homosie").

Ostatnio edytowany przez Wielkimanitu - 24-06-2009 o 11:27. Powód: ble
Wielkimanitu jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 24-06-2009, 11:01   #431
metiu
Użytkownik Forum
 
metiu's Avatar
 
Data dołączenia: 10 05 2004
Lokacja: Białystok
Wiek: 31

Posty: 507
metiu ma numer GG 9026598
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Gonzo Pokaż post
... Mi tacy "Attention Seekerzy" też przeszkadzają, ale czemu do cholery jak idzie dwójka trzymających się za ręce normalnie wyglądających facetów/kobiet po ulicy, to społeczeństwo wyciąga kamienie? Rozumiem, jeśli obscenicznie lizą się w miejscu publicznym (takie zachowanie to nawet u hetero mnie obrzydza), ale dlaczego Ci normalni (bo Ci, co się z tym obnoszą, są idiotami) są wytykani palcami?
Nie chodziło mi o dwójce normalnie wyglądających osób tej samej płci trzymających się za ręce w miejscu publicznym, właściwie nie wiem jak zaaragował bym na ich widok bo nie zdarzyło mi się nigdy takowych spotkać. Miałem nieprzyjemność tylko spotykać takich właśnie "Attention Seekerów", którzy obściskiwali się na przystanku. Jeden był ubrany w taki sposób że było widać jego pępek, a drugi miał berecik taki typowy dla dziewczyny i różową koszulke z napisem z przodu "It's ok to be gay" a z tyłu "I don't give a fuck what will you say". Samo w sobie prowokuje do wyciągnięcia kamieni. A czemu tak się dzieje? Może tak jak oni mają w naturze pociąg do osób tej samej płci, tak my w naturze mamy brak tolerancji w tej kwestii właśnie.
metiu jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 24-06-2009, 11:04   #432
sphinx123
Użytkownik Forum
 
sphinx123's Avatar
 
Data dołączenia: 15 06 2005
Lokacja: Bydgoszcz
Wpisy bloga: 44

Posty: 1,255
Stan: Niegrający
Skille: Milion
Wyślij wiadomość przez ICQ do sphinx123 sphinx123 ma numer GG Siemanowice Adres Jabbera do sphinx123 Send a message via Skype™ to sphinx123
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez metiu Pokaż post
Może tak jak oni mają w naturze pociąg do osób tej samej płci, tak my w naturze mamy brak tolerancji w tej kwestii właśnie.
Mamy w naturze strach przed odmiennością i nieznanym.
__________________
sphinx123 jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 24-06-2009, 11:30   #433
Ashlon
Tibiaspy.com
 
Ashlon's Avatar
 
Data dołączenia: 10 11 2003
Lokacja: Wrocław

Posty: 4,083
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez sphinx123 Pokaż post
Mamy w naturze strach przed odmiennością i nieznanym.
To nie jest zaden strach, tylko po prostu brak zrozumienia dla czegos, co jest nienormalne. Recepta na tolerancje homoseksualistow? Nie wylazic na ulice, a robic w domu to, co sie lubi. Dopoki na ulicach beda pojawialy sie marsze rownosci, parady gejow czy inne bzdurne wymysly, dopoty narod tego tolerowac nie bedzie. Czy to, ze kazdy z nas jest troche rozny (np. ktos moze lubic frytki z musztarda) zezwala mu na to, by (czesto lamiac prawo) wylazic na ulice z transparentami i jeszcze sie pluc, ze sie go nie lubi?

Swoja droga - termin "tolerancja" oznacza dopuszczenie czegos zlego do porzadku dziennego (np. matka toleruje niegrzeczne zachowanie syna na przyjeciu), wiec juz samo nawolywanie gejow do "tolerancji, bo oni sa normalni" przeczy sobie.
__________________
Nieaktywny.
Ashlon jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 24-06-2009, 13:11   #434
CytrynowySorbet
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 23 02 2008
Lokacja: Szczecin
Wiek: 32

Posty: 1,753
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez metiu Pokaż post
Miałem nieprzyjemność tylko spotykać takich właśnie "Attention Seekerów", którzy obściskiwali się na przystanku. Jeden był ubrany w taki sposób że było widać jego pępek, a drugi miał berecik taki typowy dla dziewczyny i różową koszulke z napisem z przodu "It's ok to be gay" a z tyłu "I don't give a fuck what will you say". Samo w sobie prowokuje do wyciągnięcia kamieni. A czemu tak się dzieje? Może tak jak oni mają w naturze pociąg do osób tej samej płci, tak my w naturze mamy brak tolerancji w tej kwestii właśnie.
To są pedały, a nie geje, i racja - takich należy tępić, o co sami się proszą.

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Wielkmanitu
A widzisz "kolorowe", roznegliżowane tłumy na ulicach miast, wymachujące nabrzmiałymi penisami i domagające się przywilejów dla ludzi lubujących się w stosunkach oralnych?
Podałem to za przykład, bo jest to także przykład zboczenia. Mężczyzna nie otrzymał penisa po to, żeby pakować go komuś do gęby.

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez xoz
bo zostal "powszechnie" uznany i przyjety do wiadomosci. to spoleczenstwo okresla co jest patologiczne.
IMO, oral także jest patologią. Został powszechnie uznany? Nie rozśmieszaj mnie.

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Wielkimanitu
...Głupi przykład...
Nie odpowiedziałeś na pytanie. Porównanie osoby grającej w Tibię do geja... Cóż.

Widzę, że wciąż mylicie pedałów (czy jak tam wolicie, gejistów) z gejami.
Takie pytanie: czemu lesbijki o wiele łatwiej zaakceptować, niż gejów?

@down: Geje też nie. A prawda jest taka, że przeciętny hetero pomyśli sobie "co z tego, że lesbijki, chętnie bym je obydwie puknął, jedną po drugiej". Taki świat.

Ostatnio edytowany przez CytrynowySorbet - 24-06-2009 o 13:48.
CytrynowySorbet jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 24-06-2009, 13:13   #435
Erverse
Użytkownik Forum
 
Erverse's Avatar
 
Data dołączenia: 19 12 2007
Lokacja: Olecko

Posty: 2,259
Stan: Na Emeryturze
Erverse ma numer GG 9055526
Domyślny

Cytuj:
Takie pytanie: czemu lesbijki o wiele łatwiej zaakceptować, niż gejów?

Napisałem coś podobnego w ostatnim poście ;D
Imo dlatego, że 2 kobiety uprawiające sex (bądź całujące się) nie są obleśne w przeciwieństwie do panów ^^
Zresztą, lesbijki zachowują się normalnie. Nie noszą dziwnych ubrań i nie gadają dziwnym głosem.
Erverse jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 24-06-2009, 13:42   #436
Wielkimanitu
Zbanowany
 
Data dołączenia: 13 01 2009
Lokacja: Kraina zamków i jednego klucza...
Wpisy bloga: 25

Posty: 302
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez CytrynowySorbet Pokaż post
To są pedały, a nie geje, i racja - takich należy tępić, o co sami się proszą.
No, nareszcie Cytrynowy napisał coś mądrego. Tylko dlaczego nadal uważa, że kolorowe parady robią coś dobrego dla środowiska homoseksualnego?

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez CytrynowySorbet Pokaż post
Nie odpowiedziałeś na pytanie. Porównanie osoby grającej w Tibię do geja... Cóż.
Porównanie bardzo dobre. Bo w tej sprawie trzeba rozgraniczyć dwie sfery. Sferę gustu i sferę prawa. W tej pierwszej zgodzę się, zachowania odbiegające od normy nie są zbytnio tolerowane. Do tej sfery należy też pogląd, że blondynki są głupie, że politycy kradną, że księża to pedofile, że komuna jest "be" itp. Na taką "dyskryminację" nic nie można poradzić (no, w sumie można, ale nie pie****cie mi wtedy o demokracji, równości i wolności słowa). Czy kwestia tego, że wolę brunetki od blondynek sprawia, że dyskryminuję blondynki? Nie wiem, jak można tego nie rozumieć.
Natomiast w sferze prawa nie ma żadnej dyskryminacji.

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Erverse Pokaż post
Zresztą, lesbijki zachowują się normalnie. Nie noszą dziwnych ubrań i nie gadają dziwnym głosem.
A Szczuka to co? OK, może i nie jest lesbijką, ale i tak wpisuje się dobrze w te klimaty...
Wielkimanitu jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 24-06-2009, 13:45   #437
Pan i Wladca
BadBoy
 
Pan i Wladca's Avatar
 
Data dołączenia: 10 08 2005
Lokacja: unknown
Wpisy bloga: 2

Posty: 1,343
Stan: Na Emeryturze
Świat: PL
Pan i Wladca ma numer GG 5984090
Domyślny

To wyobraźcie sobie, że jestem na imprezie u kumpli na stancji we wrocku. I jak to często bywa kolo 3 w nocy wróciliśmy do domu ledwo żywi, każdy poszedł spać gdzie się tylko dało, i tak mniej więcej o 4 w nocy czyli godzinę później budzi mnie dźwięk takiego jakiegoś mlaskania. Ide do kuchni i patrze a gość gościowi laske robi. I co byście zrobili?
__________________
http://www.ligabbva.pl/
Rzetelnie o La Liga
[center]
Pan i Wladca jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 24-06-2009, 13:48   #438
Frapper
Użytkownik Forum
 
Frapper's Avatar
 
Data dołączenia: 17 12 2005
Lokacja: Funreal World
Wiek: 32
Wpisy bloga: 1

Posty: 1,580
Frapper ma numer GG 1002880
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez THC_Bracie Pokaż post
hetero tego nie pojmie hehe. ja nie zagladam nikomu do lozka i nic nie mam do tego co/gdzie/jak robia pod warunkiem ze nie lamia prawa heeh - to normalne..
popatrz na swoj nick, hipokryto ; )
__________________

http://mroziak.blogspot.com/
Pierwszy uzytkownik ktory reportuje wlasne posty.

<Tompior> ale najlepsze z kont evana
<Tompior> Rothes_pompowacz_arbuzuw
Frapper jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 24-06-2009, 13:55   #439
Slythia
Blondynka
 
Slythia's Avatar
 
Data dołączenia: 02 05 2007
Wpisy bloga: 3

Posty: 2,838
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Pan i Wladca Pokaż post
To wyobraźcie sobie, że jestem na imprezie u kumpli na stancji we wrocku. I jak to często bywa kolo 3 w nocy wróciliśmy do domu ledwo żywi, każdy poszedł spać gdzie się tylko dało, i tak mniej więcej o 4 w nocy czyli godzinę później budzi mnie dźwięk takiego jakiegoś mlaskania. Ide do kuchni i patrze a gość gościowi laske robi. I co byście zrobili?
Poszłabym dalej spać.
__________________
"Kiedy znalazłem się na dnie, usłyszałem pukanie od spodu."
S. J. Lec
Slythia jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 24-06-2009, 13:57   #440
Gonzo
Dinozaur
 
Gonzo's Avatar
 
Data dołączenia: 27 08 2003
Wiek: 32

Posty: 1,824
Stan: Niegrający
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Dragon-Fly Pokaż post
LOL xD! Dobree ! Co nie zmienia faktu, że jest (była?) powiązana z SLD, partią, która jest sama w sobie ŚMIECHU WARTA, nie wspominając o jej programie.
Uzasadnij to może?

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Erverse Pokaż post
btw. nie jest to dziwne, że geja można poznać już na kilometr, a lesbijkę nie?
Kolejny "stereotypowiec". Nie poznasz geja po wyglądzie.

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Wielkimanitu Pokaż post
Jak to nie? Jakoś nekrofilia albo koprofilia mogą być chorobami...
GŁUPCZE (bo inaczej Cię nie nazwę), nie rozumiesz, że stosunek homoseksualny jest za zgodą obu stron, ludzi, którzy wiedzą, co robią? Przy nekrofilii i koprofilii tak raczej nie jest.

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez metiu Pokaż post
Nie chodziło mi o dwójce normalnie wyglądających osób tej samej płci trzymających się za ręce w miejscu publicznym, właściwie nie wiem jak zaaragował bym na ich widok bo nie zdarzyło mi się nigdy takowych spotkać. Miałem nieprzyjemność tylko spotykać takich właśnie "Attention Seekerów", którzy obściskiwali się na przystanku. Jeden był ubrany w taki sposób że było widać jego pępek, a drugi miał berecik taki typowy dla dziewczyny i różową koszulke z napisem z przodu "It's ok to be gay" a z tyłu "I don't give a fuck what will you say". Samo w sobie prowokuje do wyciągnięcia kamieni. A czemu tak się dzieje? Może tak jak oni mają w naturze pociąg do osób tej samej płci, tak my w naturze mamy brak tolerancji w tej kwestii właśnie.
Brak tolerancji do takich osób, jakich Ty spotkałeś to rozumiem. Ale nie rozumiem braku tolerancji dla "tych normalnych"...

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Pan i Wladca Pokaż post
To wyobraźcie sobie, że jestem na imprezie u kumpli na stancji we wrocku. I jak to często bywa kolo 3 w nocy wróciliśmy do domu ledwo żywi, każdy poszedł spać gdzie się tylko dało, i tak mniej więcej o 4 w nocy czyli godzinę później budzi mnie dźwięk takiego jakiegoś mlaskania. Ide do kuchni i patrze a gość gościowi laske robi. I co byście zrobili?
Poprosił, żeby mi też obciągnął... :/ Głupie pytanie zadałeś. Poszedłbym dalej oczywiście, a co miałbym zrobić? But na klatę i uciekać zanim dorwą się do mojego tyłka?
Gonzo jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Odpowiedz


Użytkowników czytających ten temat: 1 (zarejestrowanych: 0, gości: 1)
 

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 13:13.


Powered by vBulletin 3