Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Fora główne > Niusy

Notki

Niusy Nowosci z świata Tibii dostarczone przez naszych nieustraszonych korespondentów.

Zamkniety temat.
 
Opcje tematu
stary 28-08-2009, 18:39   #101
czar
Użytkownik Forum
 
czar's Avatar
 
Data dołączenia: 19 02 2007
Lokacja: WAWA
Wiek: 38

Posty: 45
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Knight
Świat: Harmonia
Poziom: 125
Domyślny

Myślicie, że powstaną nowe serwery?
czar jest offline  

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 28-08-2009, 18:59   #102
Akkorin
Zbanowany
 
Data dołączenia: 13 11 2008
Lokacja: .nieokolice Szczecina Ilość postów: -8 . . . . . . . Posty: 7354,3854757346e+54 Wiadomości: 0
Wpisy bloga: 10

Posty: 350
Stan: Niegrający
Imię: Eragog
Świat: Silvera/Antica
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez czar Pokaż post
Myślicie, że powstaną nowe serwery?
T a
Akkorin jest offline  
stary 28-08-2009, 19:52   #103
Dupca
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 15 07 2009

Posty: 333
Stan: Na Emeryturze
Domyślny

Będą na pewno, w notce dotyczącej transferu postaci jest napisane.
Dupca jest offline  
stary 28-08-2009, 22:01   #104
Yeti'q
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 16 01 2009

Posty: 11
Domyślny

...a ten cały syf już w w zimowej aktualizacji... jeszcze tylko 3 addon a będzie to najgorszy update w historii tibi.
Yeti'q jest offline  
stary 28-08-2009, 23:42   #105
Akkorin
Zbanowany
 
Data dołączenia: 13 11 2008
Lokacja: .nieokolice Szczecina Ilość postów: -8 . . . . . . . Posty: 7354,3854757346e+54 Wiadomości: 0
Wpisy bloga: 10

Posty: 350
Stan: Niegrający
Imię: Eragog
Świat: Silvera/Antica
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Yeti'q Pokaż post
...a ten cały syf już w w zimowej aktualizacji... jeszcze tylko 3 addon a będzie to najgorszy update w historii tibi.
No tak, dodanie 3ciego addonu byłoby straszliwą rzeczą.
Akkorin jest offline  
stary 29-08-2009, 01:10   #106
niesmiertlenywojowniktibi
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 02 07 2009

Posty: 38
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez kochamcienzarufki Pokaż post
Ei, a pomyślał ktoś o tzw. "historii serwera"?
Przykładowo, Cipsoft umożliwił przenoszenie postaci. No dobra, ale co z tymi ludźmi, którzy jakimś cudem grają od początku powstania "swojego" serwera i osiągnęli największy/ jeden z największych level'i na nim (np. pvp enfo). I teraz taki hajcz lewel na enfo to 200+. Projekty-boty typu w ośmiu sharujemy przenoszą się na taki serwer. No to oni mają wtedy największy level na servie oraz panoszą się jak gówno, botując do woli. I teraz na usta nie nanosi okrzyk "hail Cipsoft"? Bo legendy danego serva będą pamiętane tylko przez tych co grali za Tibii 7.x~, a teraz mają tą grę szczerze w dupie.
Po pierwsze botów już coraz więcej osób przestaje używać bo system antybotowy zbiera żniwo i to z dobrym skutkiem. Po drugie jeśli nawet 400 lvl przeniesie się na enfo to co mu to da? Będzie 6 miesięcy siedział w depo? Lvl to nie wszystko liczy się ilość graczy, spokojnie wystarczą 100 lvle aby takiego 400 ubić. Popatrz na statystyki enfo i na dominujące gildie. Musiałbyś się z całą gildią przenieść aby spróbować zawładnąć światem. Poza tym będziecie grać całą gildią online? No bo wiez zaloguje się kilka osób od was, starzy wyjadacze połączą gildie, zaczną robić masslogi i będziecie padać jak muchy Przeniesienie nie jest łatwe chyba, że masz znajomych i to wysoko postawionych. Chciałbym zobaczyć takich kozaków 300+ jak grają na pvp no ale w sumie z tymi ulepszeniami (hotkeye itp.) to nie jest już takie trudne.

Mi tam transfery nie przeszkadzają, na non pvp zaczęli grać cieniasy którzy nie radzili sobie na pvp, a musieli uprzykrzać grę normalnym osobom. Teraz takie osoby które były wszędzie blokowane przez całą gildię (na non pvp), czy to były hydry, frosty czy asy itd. to będą mogły zmienić świat na inny. Tak samo z lagami, pamiętam, że na jakimś pvp wbiłem w dawnych czasach 60 palka, była to moja pierwsza postać i jak po jakimś czasie zmieniłem neta to miałem straszne lagi (server usa), a na niemieckich nie miałem w ogóle i gdyby istniało w tamtych czasach przenoszeie to bym sobie przeniósł, a tak to musiałem zostawić tatą postać i zrobiłem nową zaczynając od zera co jest do 50 lvlu strasznie monotonne.

Ja najwięcej grałem na enfo i najbardziej podobało mi się:
- brak aolów
- kupowanie expa
- krótsze exhausted
no i ogólnie ten wpadający exp na openkach

I były to serwery gdzie można było się wyszaleć. Czasem zabijałem niewinnych ale również to mnie zabijali. Na tym to polegało, a to co cipsoft ma w pierwszych planach odnośnie enfo jest śmieszne ale mało mnie to interesuje bo grałem w latach 2003/04 do 2008 i nie wracam już do gry bo mi się całkowicie znudziła, oglądam czasem filmy ale to już całkiem inna gra niż kiedyś. Przestałem w sumie bo znajomi posprzedawali konta, a po drugie jak się zaczynało w starych, dobrych czasach gry to część updateów niszczyła grę która kiedyś była trudniejsza i o wiele lepsza no ale nie dziwię się, że cipsoft chce zarobić i dostosowuje się do większości graczy czyli wszystko coraz bardziej ułatwia...

Jest to moje zdanie i wcale nie musiscie się z tym zgdadzać

Ostatnio edytowany przez niesmiertlenywojowniktibi - 29-08-2009 o 01:24.
niesmiertlenywojowniktibi jest offline  
stary 29-08-2009, 08:13   #107
Zamne
Użytkownik Forum
 
Zamne's Avatar
 
Data dołączenia: 04 04 2006
Wpisy bloga: 7

Posty: 634
Stan: Na Emeryturze
Profesja: Sorcerer
Świat: Isara
Poziom: 1
Skille: 10/10
Domyślny

cipsoft robi z tibii gre dla ciot ktore po dedzie od pk placza 6 miesiecyi boja sie wyjsc z depo jak 8 lvl powie do nich "CHUTNET MOJA MAMA TO GM I CEI DEDNJE"
__________________
chcę tibicama

notka here
Ukryty tekst:
Cytuj:
gdzie najlepiej expić pallem na rooku?
Cytuj:
12:05 CM Andasstra on Askara [2]: no kurwa in here.. thats not nice-.-
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez TheDwarf
Cytuj:
daj, ja ci zrobie ludzika
..O
./|\
../\/
./
Ja przeczytalem zamiast ludzika, to "lodzika" i cale 60 sekund szukalem w tym obrazku czegos zboczonego HAHA
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Mapa_Europy Pokaż post
Miał swoje 5 minet.
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez OwntibiaForFree
Nie zdziwcie sie jak anty vir bedzie wam szalal wkoncu to keylogger
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Azris- Pokaż post
Mikolaj upil sie kakalem ;d

Ukryty tekst:
Zamne jest offline  
stary 29-08-2009, 14:13   #108
rolniczek
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 14 07 2008

Posty: 13
Domyślny

@up zgadzam się z Tobą
Tibia to już nie jest to co kiedyś.
rolniczek jest offline  
stary 29-08-2009, 14:58   #109
Akkorin
Zbanowany
 
Data dołączenia: 13 11 2008
Lokacja: .nieokolice Szczecina Ilość postów: -8 . . . . . . . Posty: 7354,3854757346e+54 Wiadomości: 0
Wpisy bloga: 10

Posty: 350
Stan: Niegrający
Imię: Eragog
Świat: Silvera/Antica
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez rolniczek Pokaż post
Tibia to już nie jest to co kiedyś.
Jeżeli coś się nie zmienia to szybko zaczyna nudzić i zostaje zapomniane, więc Tibia to już nie to co kiedyś... i dobrze!
Akkorin jest offline  
stary 29-08-2009, 15:10   #110
anntor
Użytkownik forum
 
anntor's Avatar
 
Data dołączenia: 29 08 2009

Posty: 9
Świat: SAMERA
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez rolniczek Pokaż post
@up zgadzam się z Tobą
Tibia to już nie jest to co kiedyś.
pewnie że nie
teraz to zupełnie innna gra
anntor jest offline  
stary 29-08-2009, 18:12   #111
czar
Użytkownik Forum
 
czar's Avatar
 
Data dołączenia: 19 02 2007
Lokacja: WAWA
Wiek: 38

Posty: 45
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Knight
Świat: Harmonia
Poziom: 125
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Dupca Pokaż post
Będą na pewno, w notce dotyczącej transferu postaci jest napisane.
Gdzie? Nic tam takiego nie widzę...
czar jest offline  
stary 29-08-2009, 18:30   #112
Markos_Knight
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 13 06 2007
Lokacja: Polska Dolny Slask Lubin

Posty: 39
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Marcos
Profesja: Master Sorcerer
Świat: Chimera
Poziom: 73
Poziom mag.: 58
Domyślny

Tibia, to już nie Tibia... Może zmienią również nazwę? Może na Noobia? Też ładnie prawda? "Gracze" będą "za".

Szkoda słów już... -.- Nie ma to jak ostre trzepanie kasiorki.... Cipsoft zbiedziła całą grę....
__________________
www.mmoshop.ugu.pl naucz się konstruować własne gry mmo ( od nooba do mistrza)
Markos_Knight jest offline  
stary 29-08-2009, 18:42   #113
Welorian
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 09 08 2008
Lokacja: w-wa
Wiek: 34

Posty: 15
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Elite Knight
Świat: Nerana
Poziom: 126
Skille: 88/80
Poziom mag.: 7
Domyślny wytlumaczcie plis bo nie rozumiem

"Blokowanie postaciami i summonami nie bedzie juz mozliwe"

"haha to karacze juz nie beda mieli jak trapowac"

a jak to sobie wyobrazacie? bedzie mozna skakac przez ludzi, albo przesuwac czlowieka na czlowieka? (tak jakby 2 typa zeszlo schodkami na dol)
no sory nie wydaje mi sie wiec sie nie podniecajcie. To bedzie pewnie polegac na tym, ze bedzie mozna przesunac postac na parcel, lecz gdy za posatcia stoi druga postac, przesunac juz nie bedzie mozna, tak wiec i tak trapowanie bedzie mozliwe.

moze czegos nie czaje, jesli tak to prosze poprostu o wyjasnienie

thx;p
Welorian jest offline  
stary 29-08-2009, 19:47   #114
powodzie
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny

No kurwa jebany CipSoft co on se kurwa wyobraza ze niby jest jakas gildia w wojnie z druga wleci na 300ek jakis 10, 80 ms/ed zacznie spamowac ue i co kurwa You are dead. Welcome in temple. pojebany CipSoft kiedys w tibi 7.6,do 8.00 bylo dobrze a teraz kurwa co co update to gorzej to w takim razie po chuj knajt na ghazbarana wbija 20 jakis 100 ms all ue up manasuja sie wchodza mass ue i po bossie pojebana sie ta tibia robi aaa o Knajcie Slynnym Elitarnym Wojowniku to juz bedzie chyba mozna zapomniec!
Koledzy robmy wszytko zeby ten jebany patch niewszedl w gre bo to same nooby beda na non grac (jakims jebanym opcjonalnym przeszlym jebanym syfie i kurwa guwno).
To tyle jeszcze raz JEBANY CIpSOFT i to chyba kurwa tyle nara.
 
stary 29-08-2009, 20:29   #115
degustator16
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 01 07 2009

Posty: 17
Domyślny

@Markos_Knight

Chcesz zobaczyc prawdziwe trzepanie kasiorki na graczach to idz zagraj w seafight itp. Zdziwisz sie jak potrafia doic graczy z hajsu.


Cytuj:
Oryginalnie napisane przez powodzie Pokaż post
No kurwa jebany CipSoft co on se kurwa wyobraza ze niby jest jakas gildia w wojnie z druga wleci na 300ek jakis 10, 80 ms/ed zacznie spamowac ue i co kurwa You are dead. Welcome in temple. pojebany CipSoft kiedys w tibi 7.6,do 8.00 bylo dobrze a teraz kurwa co co update to gorzej to w takim razie po chuj knajt na ghazbarana wbija 20 jakis 100 ms all ue up manasuja sie wchodza mass ue i po bossie pojebana sie ta tibia robi aaa o Knajcie Slynnym Elitarnym Wojowniku to juz bedzie chyba mozna zapomniec!
Koledzy robmy wszytko zeby ten jebany patch niewszedl w gre bo to same nooby beda na non grac (jakims jebanym opcjonalnym przeszlym jebanym syfie i kurwa guwno).
To tyle jeszcze raz JEBANY CIpSOFT i to chyba kurwa tyle nara.
O co ci czlowieku chodzi? To teraz dziesieciu 80lvl msow nie moze sie zebrac i nie moga ubic 300ek? UE zabrali im czy co bo nie wiem o co ci chodzi. Co maja wspolnego twoje wypociny z tym newsem?

@topic

Nic jeszcze nie wiemy wiec poczekajmy az wprowadza zmiany. Wszystko wyjdzie w prawniu. Pamietajcie ze wy gracze macie glos i jesli w latce cos wam nie bedzie pasowalo zakladajcie temat na tibia.com i piszcie co wam sie nie podoba. Chcieliscie zmian w PVP i juz macie plany wprowadzenia war mode etc. Cip slucha graczy i wprowadza takie zmiany jakie chce wiekszosc. I pokazcie mi chociaz jedna gre mmo ktora sie nie zmienila i nie byla ulepszana.
degustator16 jest offline  
stary 29-08-2009, 20:41   #116
Dupca
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 15 07 2009

Posty: 333
Stan: Na Emeryturze
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez czar Pokaż post
Gdzie? Nic tam takiego nie widzę...
Cytuj:
*Nie będzie można przenieść postaci na świat, który w danym momencie jest zablokowany. Takie blokady będą posiadały przykładowo nowe światy na jakiś czas.
Nie jednoznacznie ale daje dużo do myślenia.
Dupca jest offline  
stary 29-08-2009, 20:46   #117
powodzie
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny

Chodzi mi mniejwiecej oto ze jakby wczesniej 10 ms zaczelo ue spamowac to all by padli a teraz niepadna a 300ek bedzie lezal-.-
 
stary 29-08-2009, 20:58   #118
Akkorin
Zbanowany
 
Data dołączenia: 13 11 2008
Lokacja: .nieokolice Szczecina Ilość postów: -8 . . . . . . . Posty: 7354,3854757346e+54 Wiadomości: 0
Wpisy bloga: 10

Posty: 350
Stan: Niegrający
Imię: Eragog
Świat: Silvera/Antica
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Dupca Pokaż post
Nie jednoznacznie ale daje dużo do myślenia.
Było też mówione, że na pewno powstaną przynajmniej 3 nowe serwery open.

@up
Zobaczymy jak będzie wyglądało to w praktyce, ale myślę że jeżeli będzie trzeba to CipSoft jakoś zablokuje/ograniczy spam ue. Wgl kiedy te wszystkie zmiany wejdą w życie to będzie kilka miesięcy testowania po czym niektóre rzeczy zostaną z pewnością jeszcze zmienione.

Ostatnio edytowany przez Akkorin - 29-08-2009 o 21:00.
Akkorin jest offline  
stary 29-08-2009, 23:09   #119
Orez
Użytkownik Forum
 
Orez's Avatar
 
Data dołączenia: 29 08 2009

Posty: 44
Domyślny

Ciekawe co się stanie z red skull przechodzących z "Otwarty PvP" na inny typ świata gdzie nie ma czaszek. System czaszek straci wtedy sens jeśli postać z RS wejdzie se na Opcjonalny PvP. Czy zmiana typu świata będzie wtedy zablokowana?

Moim zdaniem postacie z RS powinny trafiać Hardcore PvP, z możliwością powrotu po określonym czasie spędzonym w grze.
__________________
Orez jest offline  
stary 29-08-2009, 23:12   #120
Mirahz
Użytkownik Forum
 
Mirahz's Avatar
 
Data dołączenia: 14 07 2008
Lokacja: Płock
Wiek: 32
Wpisy bloga: 13

Posty: 222
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Knight
Gildia: Polskie Orly
Świat: Płock
Poziom: 141
Skille: 93/90+
Poziom mag.: 7
Mirahz ma numer GG 904827 Send a message via Skype™ to Mirahz
Domyślny

A ja mam takie pytanie, bo słyszałem od kolegi, ze na obecnym non-pvp po update, gdy będziesz miał party, będzie możliwe PVP, czy to prawda? to zmieni opcję treningu, tylko 1 osoba z party bd mogła bić summona a reszta nie
__________________
Pozdro dla kumpli z Plocka:

Wodid Plock, Robin Hood Mag, Klaza Calas, Sir Kodix, Blok Mazi, Diomi Paladynka, Maxsin, Piekelny Druid(xD), North Daras

Najlepsza Strona o Clash Of Clans W Polsce Clash Of Clans
Najlepsze Forum o COC w Polsce! Clash Of Clans Forum
Mirahz jest offline  
Zamkniety temat.

Użytkowników czytających ten temat: 1 (zarejestrowanych: 0, gości: 1)
 

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 03:49.


Powered by vBulletin 3