Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Fora główne > Poradniki

Notki

Poradniki Poradniki napisane przez użytkowników forum.
Podfora : Wasze propozycje poradników ; Poradniki archwialne; Poradniki nie związane z Tibią

Odpowiedz
 
Opcje tematu
stary 10-09-2008, 22:59   #41
Varmass
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 13 10 2007
Lokacja: Venore

Posty: 9
Stan: Na Emeryturze
Imię: ^^
Profesja: Elite Knight
Gildia: ~~nie ma~~
Świat: Lucera
Poziom: 83
Skille: 90/90
Poziom mag.: 6
Domyślny

Boli Cię, że nie masz tyle samozaparcia żeby wyskillować się wyżej? :<
Jeśli uważasz, że używam bota to się mylisz. Przykro mi. :< Nie ładnie kogoś obrażać tylko dlatego, że jest odrobinę lepszy w piksele. Możesz sam to sprawdzić poprzez PM albo --> ctrl + r. Chętnie dodam do kolekcji ss z gie-emem. =]

"Jeśli nie umiesz sobie poradzić z trapowaniem przez zwykłe moby to podaj swój nick. Przyjdę Cie zabić może coś poleci" <<-- to się nazywa ironia.

"No rzeczywiście z twoimi skillami też bym sie na 3-ech magów nie rzucał..."

93 RP 93/78
81 EK 87/87
Good??

"No tak same manaski... A co jeśli masz trapa przez kilka templarów, grzeje cie 2ch magów i nage masz reda? TY oczywiście używasz manaska i w panice leczysz sie EXURĄ tak? 2-ręczna broń przy takim trapie jak wyżej to chyba samobójstwo nie?"

Wyobraź sobie chara, który ma więcej niż 300hp . ;p Jeśli chcesz wiedzieć moje waste na 4h huntu EK-iem to 0-5 mf, a pallem na 25 royali całe zero.

"No i po cholere to pisałeś? Napisz własny poradnik. OUP's... zapomniałem... Osoba która nie umie korzystać nawet z opcji CYTUJ ani nie może w ogólnie widocznych info o postaci znaleśc nicku to poradniku nie napisze :<"

Jest gdzieś nakaz korzystania z opcji cytuj? Nie lubię nie używam. Lubisz szpinak? Smacznego. Ja nie, więc go nie jem.
Nie napisze poradnika. Bo i po co? Na "sławie" mi nie zależy, a i po co mi więcej ludzi na expowisku?

"Spoko sprzedawaj... A twój pojemny "musk" nie zna chyba cen na wszystkich światach he? Może na jakimś świecie u plajersów sellniesz za tyle.... A co do czasu... Możesz to odkładać do dp, a potem stojąc pod dp i nie mając ochoty iść powiedzmy expić możesz kilka sellnać..."

To tak jak naab na rooku. 3h próbuje sellnać mace za 50 gp. Ktoś mu proponuje 45gp, wtedy zostaje zwyzywany i jest "chóntet". Co z tego, że ten naab nawet na ratach w te 3h nazbiera 100gp... Jesteś z tych co stoją 3/5 czasu gry pod dp i się denerwują, że wolno lvl wbijają?

"A wziąłeś pod uwage że czasem na Chor expi więcej ludzi? A co zrobisz jak każdy myśli tak powierzchownie jak ty i sobie pomyśli "A chuj tam nie biore szamy bo tam sa kroko i Wyvy". Wpadasz a tu dupa bo 3x 100+ kina ubija Croco... i co wtedy? A z resztą 50 grzybów to jeszcze nie waste...."

10 huntów x 500gp = 5k he?
Zjadłem zęby na lizardach. Zarobiłem tam koło 1KK (przelicz to na czas...). Nigdy nie brakowało mi food-a, a i często wyrzucałem go na ziemię.

"Też nie rozumiem po co to pisałeś.... Przeciez każdy umie czytać i ty juz nie musisz przepisywać tego co ja juz napisałem.. O.K. zapomniałem o barbarianie.... I co?"

Ty napisałeś, że można. Ja, że trzeba.
Nico ale możesz to poprawić nie?

"A wiesz że Tibia ma więcej światów niż ten twój pro serv? I wiesz że u mnie na serwie latają magowie/druidzi..."

Nie nazywa się on "OTS"? Grałem na Lucerze/Morganie/Hibernie/Shiverze.

"O.K. Zbieraj sobie te army i obsi lanc... Kto ci tu napisał ze nie mozesz tego zrobić?? Tak.. Najpierw stój w dp i kup shielda (5h) i sellnij Obsidian Knifa (next 5h)... Ja już wyniose z lizardów 50-60k ) za ten czas"

Widziałeś kiedyś Dragona? Taki duży, zielony i się go boisz. ;< Gubi Dragon Shield-a (jaka zbieżność nazw nie?). Zazwyczaj masowo jest zabijany przez postacie o lvl-u 80+

Jeśli cena Obsidian Knife-a wynosi np. 9K to sprzedaj za 7K. Kupca znajdziesz w 5 minut, a i tak zarobisz 3k.

"Nom masz racje. Ręce opadają... jak sie czyta recenzje takiego matoła jak ty... Skoro modki zaakceptowały to już twoje zdanie nic nie zmieni zawistna kur** . Do czego ci ten MLVL?? Przy 1 mlvl+ prawdopodobieństwo walnięcia tego maxymalnego hita nie zwiększa sie za bardzo..."

A modki to pr0 mastah evul itd? To też ludzie, którym się mogą zdarzyć błędy.
Może modek gra sorcem? Poradnik wydał mu się dobry (bo nie był na lizardach...) albo grał w Tibie 7.6< i nie wie jak jest teraz?

Hat of the Mad +1mlvl
Focus Cape +1mlvl
Spellbook of Dark Mysteries +3mlvl or Spellbook of Enlightenment +1mlvl or Spellbook of Warding +1mlvl or Spellbook of Lost Souls +2 mlvl

Siłę maga liczy się ze wzoru 1 x lvl + 4 x mlvl Jak widać maksymalnie możesz mieć +5 , a to bardzo dużo.

"A zauważyłeś ze tam napisałem ze najlepiej zacząć z Ank?? Czytaj człowieku bo sie sam gubisz....

Tak.. ty myślisz ze mi coś udowodniłeś... A udowodniłes nie mi, tylko kazdemu z forum ze to ty gówno wiesz .. Gdybym ja gówno wiedział, to uwierz ze ten poradnik byłby jeszcze w dziale "wasze propozycje poradników" a nie tutaj...

Tylko czemu sam nie napisałeś wcześniej poradnika skoro all wiesz lepiej??

I jak masz mi coś jeszcze do powiedzenia to pisz na PW bo nie chce mi sie tu bawić w cytowanie takich idiotów... Żegnam "

Najlepiej z ANK. ALE poradnik ma opisywać wszystkie alternatywy, bo takie są jego ZAŁOŻENIA!
Co do przeniesienia poradnika patrz wyżej.
Nie napisałem bo... Patrz wyżej.
Powtarzasz się. Koniec bezsensownych argumentów?
Boisz się mnie? Pióro potrafi być ostrzejsze od miecza, ale żeby bać się potyczek słownych? Fail...
Varmass jest offline   Odpowiedz z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 11-09-2008, 15:31   #42
Endrek_Knight
Użytkownik Forum
 
Endrek_Knight's Avatar
 
Data dołączenia: 26 04 2008
Lokacja: Ostrowiec Św.
Wiek: 32

Posty: 180
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Knight
Świat: Harmonia
Poziom: 81
Skille: 86/85
Poziom mag.: 6
Domyślny

Ehh. Tak jak już napisałem wcześniej pisz na PM bo tutaj robisz tylko zbedny syf . Jak widzisz pod avatarkiem, nie boli mnie to że nie moge wyskilować wyżej bo mam skille zbliżone do twoich a lvl mniejszy o 15... A co do pixeli i całej gry to ja jeszcze chce mieć jakiś RL life a nie tak jak ty maniaczyc przed kompem 25h na dobe i patrzeć ile chajsu wyciągnąłem z expa... Co do dragów to chyba tłuku nie musze ci odpowiacać bo chyba sam zrozumiałeś swoją głupote A co do ostatnich kilku linijek twojej durnowatej wypowiedzi: Nie nie boje sie ciebie a co do tego miecza to z jakiej gazety to było z Faktu czy Wyborczej?? I powtarzam, nie pisz tutaj tylko na PM bo nie za bardzo mam czas na odpisywanie i cytowanie twoich jakże "inteligentnych" wypowiedzi..

Ostatnio edytowany przez Endrek_Knight - 11-09-2008 o 15:32.
Endrek_Knight jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 11-09-2008, 17:34   #43
Varmass
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 13 10 2007
Lokacja: Venore

Posty: 9
Stan: Na Emeryturze
Imię: ^^
Profesja: Elite Knight
Gildia: ~~nie ma~~
Świat: Lucera
Poziom: 83
Skille: 90/90
Poziom mag.: 6
Domyślny

Ten temat służy, żeby wypowiadać się na temat poradnika. I ja to robię. =]
Przyczepiłeś się, że jestem maniak? Nie twój interes. Rozmawiamy o PORADNIKU a nie o tym ile JA gram. Ale powiem Ci, że można skillować i robić przy tym wiele innych rzeczy np odrabiać zadanie domowe. A moje postacie pamiętają czasy 7.6, a są w okolicach 100 lvl-a. To tak dużo? A zdanie o mieczu rzeczywiście jest z czegoś zaczerpnięte. I co z tego? Chyba mi wolno?
Varmass jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 11-09-2008, 20:17   #44
Endrek_Knight
Użytkownik Forum
 
Endrek_Knight's Avatar
 
Data dołączenia: 26 04 2008
Lokacja: Ostrowiec Św.
Wiek: 32

Posty: 180
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Knight
Świat: Harmonia
Poziom: 81
Skille: 86/85
Poziom mag.: 6
Domyślny

Miałeś pisać coś o poradniku... A nie mówić mi jak dawno temu zostałeś pochłonięty pixelami... Spoko wypowiedziałeś sie na temat poradnika 2 twoje posty temu.. I nie pisz tu wiecej
Endrek_Knight jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 28-09-2008, 16:27   #45
Adawe
Użytkownik forum
 
Adawe's Avatar
 
Data dołączenia: 26 09 2008

Posty: 6
Domyślny

POPROSTU SUPER PORADNIK
żal mi tych którzy mówią że jest niepotrzebny
Adawe jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 28-09-2008, 16:47   #46
Adawe
Użytkownik forum
 
Adawe's Avatar
 
Data dołączenia: 26 09 2008

Posty: 6
Problem Zlinczować go

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Czarny_Bloker_Pacery Pokaż post
zjebany poradnik, nawet nie wiem po co go robiles



jak widze 3 sentinely to normalnie zakladam stealth ringa :<




STRASZNE!!


exevo mas san?cie chyba pojeb**o, juz lepiej wbic ta beznadziejna exure vite za 300hp



niedosc ze 50lvlowi tgam expic sie nie oplaca, to 2 bpki mfow mu nie starcza
ghp uzywac na expie sie nie oplaca, lepiej shp ,a w ogole to jakiemu 80lvlowi pojdzie tam jakis pot inny niz mf



a jaka 2 reczna bron mozna tam wziac?bolty?power bolty?moze infernal?



sprzedajesz p army u ludzi za 700gp?
a ty sie znasz na tibi choć troche jaki miales lvl 12 - 15 ?? a twój wyczyn to desert qest na 20 ! ten 100 kinght to chyba z allegro przynajmniej sam byś go nie zrobil
Adawe jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 19-10-2008, 14:22   #47
Rokis
Użytkownik Forum
 
Rokis's Avatar
 
Data dołączenia: 28 10 2007
Lokacja: ptb.

Posty: 179
Stan: Na Emeryturze
Świat: Harmonia
Domyślny

9/10
A dlatego, że jestem przeciwnikiem pisania tak dokładnych poradników. Potem na respa będzie się wbijać full ludu i już nie będzie to taki elo exp. Szczególnie na servach non-pvp.
Ale szacun za poświęcony czas na to .
__________________
Cytuj:
19:26 Syriumar Kilak [40]: helsinki to w polsce?
Cytuj:
15:31 Guran [57]: k opowiem ci kawal ;D
15:32 Guran [57]: Mowi koles do kumpla:E ty nigdy nie skonczysz z hazardem
15:32 Guran [57]: a ten drugi zaklad ?

Ptb Thread \/
http://forum.tibia.pl/showthread.php?t=145318&page=1


LF Thread \/
http://forum.tibia.pl/showthread.php?t=141208


http://www.youtube.com/watch?v=e3AlLNGjHGc
Rokis jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 19-01-2009, 10:58   #48
Wertyk
Użytkownik Forum
 
Wertyk's Avatar
 
Data dołączenia: 18 10 2004

Posty: 115
Stan: Na Emeryturze
Domyślny

wrażenia sa wrecz niesamowite,bardzo ulatwiles mi zycie dziekuje poradnikk naprawde kapitalny!
Wertyk jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Odpowiedz


Użytkowników czytających ten temat: 1 (zarejestrowanych: 0, gości: 1)
 

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 17:04.


Powered by vBulletin 3