Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Inne > RPG

Notki

RPG Wszystko o grach RPG i cRPG, czy może MMORPG.

Odpowiedz
 
Opcje tematu
stary 20-11-2011, 10:35   #4061
Erverse
Użytkownik Forum
 
Erverse's Avatar
 
Data dołączenia: 19 12 2007
Lokacja: Olecko

Posty: 2,259
Stan: Na Emeryturze
Erverse ma numer GG 9055526
Domyślny

Imo talon powinien dostac jakiegos lekkiego reworka, chociażby silence dać mu na skill który obecnie daje bleeding i odwrotnie. Gra malza vs talon na midzie to koszmar. Zanim zejdzie silence i będe mógł cokolwiek na niego rzucić to albo mnie zabije albo włączy ulti :> strasznie op gówno.
Erverse jest offline   Odpowiedz z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 20-11-2011, 12:42   #4062
ruszek
Użytkownik Forum
 
ruszek's Avatar
 
Data dołączenia: 01 08 2009

Posty: 1,417
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Erverse Pokaż post
Imo talon powinien dostac jakiegos lekkiego reworka, chociażby silence dać mu na skill który obecnie daje bleeding i odwrotnie. Gra malza vs talon na midzie to koszmar. Zanim zejdzie silence i będe mógł cokolwiek na niego rzucić to albo mnie zabije albo włączy ulti :> strasznie op gówno.
Tak. Te nerfy praktycznie nic nie dały, strasznie op na midzie i solo topie.
__________________
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Astilinek
nie będę się z tobą spierał, bo prezentujesz poziom rynsztoku pustaku zajebany
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Zabec Pokaż post
ja to kupiłem mamie kolczyki 250 zl
dla taty klapki kuboty 25zl
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Duch Niespokojny Pokaż post
Masz rację. Jestem pewny, że ci łysi panowie są po prostu fascynatami historii starożytnej.
ruszek jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 20-11-2011, 12:50   #4063
Yoh Asakura
Użytkownik Forum
 
Yoh Asakura's Avatar
 
Data dołączenia: 29 08 2004
Lokacja: Emirates Stadium
Wpisy bloga: 3

Posty: 5,817
Stan: Niegrający
Domyślny

Talon? Armor + self heal = profit.
__________________
Ooh to be a Gooner.
Yoh Asakura jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 20-11-2011, 13:13   #4064
CytrynowySorbet
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 23 02 2008
Lokacja: Szczecin
Wiek: 32

Posty: 1,753
Domyślny

Rofl, Talon jest assassinem, a assassini mają karać squishy. Nie widzę nic dziwnego w tym, że taki Talon owni Annie. Może zabierzmy też silence na Q kassadina, bo kontruje AP carry.
CytrynowySorbet jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 20-11-2011, 13:27   #4065
ruszek
Użytkownik Forum
 
ruszek's Avatar
 
Data dołączenia: 01 08 2009

Posty: 1,417
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez CytrynowySorbet Pokaż post
Rofl, Talon jest assassinem, a assassini mają karać squishy. Nie widzę nic dziwnego w tym, że taki Talon owni Annie. Może zabierzmy też silence na Q kassadina, bo kontruje AP carry.
Tak, ale assasini mają też sami być squishy. Talon właśnie jest offtankiem który kara wszystko dookoła na ten moment. Ile to razy był talon z atmogiem i troche survi, którego nie ubijesz pomimo focusu, bo ma tyle hp i resów co tank a dmg 3x większy :|
__________________
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Astilinek
nie będę się z tobą spierał, bo prezentujesz poziom rynsztoku pustaku zajebany
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Zabec Pokaż post
ja to kupiłem mamie kolczyki 250 zl
dla taty klapki kuboty 25zl
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Duch Niespokojny Pokaż post
Masz rację. Jestem pewny, że ci łysi panowie są po prostu fascynatami historii starożytnej.
ruszek jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 20-11-2011, 13:49   #4066
Yoh Asakura
Użytkownik Forum
 
Yoh Asakura's Avatar
 
Data dołączenia: 29 08 2004
Lokacja: Emirates Stadium
Wpisy bloga: 3

Posty: 5,817
Stan: Niegrający
Domyślny

Lol, talon pod atmoga to debilizm, a ty w tej chwili gadasz głupoty, bo takiego talona lee sin albo inna irelia karcą niemiłosiernie.
__________________
Ooh to be a Gooner.
Yoh Asakura jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 20-11-2011, 14:14   #4067
ruszek
Użytkownik Forum
 
ruszek's Avatar
 
Data dołączenia: 01 08 2009

Posty: 1,417
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Yoh Asakura Pokaż post
Lol, talon pod atmoga to debilizm, a ty w tej chwili gadasz głupoty, bo takiego talona lee sin albo inna irelia karcą niemiłosiernie.
Może i debilizm, ale działało, zadawał chory dmg mając masę hp. W early był słaby jak piwo bezalkoholowe, ale w late niszczył wszystko.
__________________
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Astilinek
nie będę się z tobą spierał, bo prezentujesz poziom rynsztoku pustaku zajebany
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Zabec Pokaż post
ja to kupiłem mamie kolczyki 250 zl
dla taty klapki kuboty 25zl
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Duch Niespokojny Pokaż post
Masz rację. Jestem pewny, że ci łysi panowie są po prostu fascynatami historii starożytnej.
ruszek jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 20-11-2011, 14:20   #4068
Erverse
Użytkownik Forum
 
Erverse's Avatar
 
Data dołączenia: 19 12 2007
Lokacja: Olecko

Posty: 2,259
Stan: Na Emeryturze
Erverse ma numer GG 9055526
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez CytrynowySorbet Pokaż post
Rofl, Talon jest assassinem, a assassini mają karać squishy. Nie widzę nic dziwnego w tym, że taki Talon owni Annie. Może zabierzmy też silence na Q kassadina, bo kontruje AP carry.
chyba sie nie zrozumieliśmy. Dajmy na to akali - ok, jest assassinem. Skoczy na jakiegoś ap carry, ale nie ma silenca i można zrobić jej COKOLWIEK. Talon nie dość, że ma silence to pojawia się na tobie nawet nie wiadomo kiedy, bo to instant teleport i nawet nie ma animacji, dostajesz silence i w tym momencie nie masz już połowy hp. Zanim reszta się zorientuje to on odpali ulti i będzie nietykalny, wbije 2-3 kille i spierdoli.

Czy kassadin ma silence,niewidzialność i miliard aoe dmg na raz? nie.

Ostatnio edytowany przez Erverse - 20-11-2011 o 14:21.
Erverse jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 20-11-2011, 14:20   #4069
CytrynowySorbet
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 23 02 2008
Lokacja: Szczecin
Wiek: 32

Posty: 1,753
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez ruszek Pokaż post
Tak, ale assasini mają też sami być squishy. Talon właśnie jest offtankiem który kara wszystko dookoła na ten moment. Ile to razy był talon z atmogiem i troche survi, którego nie ubijesz pomimo focusu, bo ma tyle hp i resów co tank a dmg 3x większy :|
Że co? Przecież Talon nie ma żadnej umiejętności, która klasyfikowałaby go jako tanka, base staty też wcale nie są jakieś niesamowite. To teraz Pantheon też jest offtankiem?

Jeśli według ciebie zbudowanie kogoś na atmogs to offtank, to każdy może nim być. Spróbuj zrobić tfa na merc buty, zhonya, scepter, roa, rylais i banshee - OFFTANK TF, NERF.

(swoją drogą, Talon, żeby był użyteczny late game musi się ostro nafeedować w early - mid. Jeśli przeciwny team jest na tyle głupi, żeby dawać kontra talonowi squishy ap, to sami się proszą o gwałt).

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Erverse Pokaż post
chyba sie nie zrozumieliśmy. Dajmy na to akali - ok, jest assassinem. Skoczy na jakiegoś ap carry, ale nie ma silenca i można zrobić jej COKOLWIEK. Talon nie dość, że ma silence to pojawia się na tobie nawet nie wiadomo kiedy, bo to instant teleport i nawet nie ma animacji, dostajesz silence i w tym momencie nie masz już połowy hp. Zanim reszta się zorientuje to on odpali ulti i będzie nietykalny, wbije 2-3 kille i spierdoli.

Czy kassadin ma silence,niewidzialność i miliard aoe dmg na raz? nie.
Silence... check.
Aoe dmg... check.
Invisibility...

Ale zaraz, to chyba chodzi o to, żeby championy się czymś różniły. Talon nie ma flasha (z większym range na dodatek) co kilka sekund. Wrócę też do przykładu kassadina. On też może nagle użyć ulti i Q a potem E, że nie zdążysz zareagować. Taki jest cel assassinów (a kassa po części nim jest) - pojawić się nagle, zajebać całe kombo i wycofać się. Dlatego nie powinno się na lane dawać kogoś, dla kogo są oni kontrą. Mid game to praktycznie ganki i roaming, a w late musisz polegać na swoim teamie i umiejscowieniu. Nie widzę tu nic złego.

Naprawdę, Talon jest jednym z najbardziej funowych championów ostatnio wydanych i mam nadzieję, że riot go nie zniszczy.

Ostatnio edytowany przez CytrynowySorbet - 20-11-2011 o 14:26.
CytrynowySorbet jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 20-11-2011, 14:33   #4070
ruszek
Użytkownik Forum
 
ruszek's Avatar
 
Data dołączenia: 01 08 2009

Posty: 1,417
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez CytrynowySorbet Pokaż post
Że co? Przecież Talon nie ma żadnej umiejętności, która klasyfikowałaby go jako tanka, base staty też wcale nie są jakieś niesamowite. To teraz Pantheon też jest offtankiem?

Jeśli według ciebie zbudowanie kogoś na atmogs to offtank, to każdy może nim być. Spróbuj zrobić tfa na merc buty, zhonya, scepter, roa, rylais i banshee - OFFTANK TF, NERF.

(swoją drogą, Talon, żeby był użyteczny late game musi się ostro nafeedować w early - mid. Jeśli przeciwny team jest na tyle głupi, żeby dawać kontra talonowi squishy ap, to sami się proszą o gwałt).



Silence... check.
Aoe dmg... check.
Invisibility...

Ale zaraz, to chyba chodzi o to, żeby championy się czymś różniły. Talon nie ma flasha (z większym range na dodatek) co kilka sekund. Wrócę też do przykładu kassadina. On też może nagle użyć ulti i Q a potem E, że nie zdążysz zareagować. Taki jest cel assassinów (a kassa po części nim jest) - pojawić się nagle, zajebać całe kombo i wycofać się. Dlatego nie powinno się na lane dawać kogoś, dla kogo są oni kontrą. Mid game to praktycznie ganki i roaming, a w late musisz polegać na swoim teamie i umiejscowieniu. Nie widzę tu nic złego.

Naprawdę, Talon jest jednym z najbardziej funowych championów ostatnio wydanych i mam nadzieję, że riot go nie zniszczy.
Tak, tylko że kassa dostanie stuna i leży, a talon zarzuci najpierw tp, i potem invi.
__________________
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Astilinek
nie będę się z tobą spierał, bo prezentujesz poziom rynsztoku pustaku zajebany
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Zabec Pokaż post
ja to kupiłem mamie kolczyki 250 zl
dla taty klapki kuboty 25zl
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Duch Niespokojny Pokaż post
Masz rację. Jestem pewny, że ci łysi panowie są po prostu fascynatami historii starożytnej.
ruszek jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 20-11-2011, 15:14   #4071
Yoh Asakura
Użytkownik Forum
 
Yoh Asakura's Avatar
 
Data dołączenia: 29 08 2004
Lokacja: Emirates Stadium
Wpisy bloga: 3

Posty: 5,817
Stan: Niegrający
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez ruszek Pokaż post
Może i debilizm, ale działało, zadawał chory dmg mając masę hp. W early był słaby jak piwo bezalkoholowe, ale w late niszczył wszystko.
Pewnie wszyscy mieliście po 1.7k hp i 40 resów
Raz jeszcze - to co mówisz to debilizm, Talon pod atmoga nie działa tak dobrze jak na typowego assassina i reszta bruiserów po prostu go niszczy.

Cytuj:
chyba sie nie zrozumieliśmy. Dajmy na to akali - ok, jest assassinem. Skoczy na jakiegoś ap carry, ale nie ma silenca i można zrobić jej COKOLWIEK. Talon nie dość, że ma silence to pojawia się na tobie nawet nie wiadomo kiedy, bo to instant teleport i nawet nie ma animacji, dostajesz silence i w tym momencie nie masz już połowy hp. Zanim reszta się zorientuje to on odpali ulti i będzie nietykalny, wbije 2-3 kille i spierdoli.
lol, oracle i po sprawie.
Akali też ma niewidkę. W przypadku takich postaci jeden vision ward to mus w ekwipunku w czasie jakichś walk.
A poza tym - czemu płaczesz, że postać robi to, co powinna robić, czyli eliminuje najgroźniejszy i delikatny cel? Przecież on musi mieć narzędzia, żeby móc się dostać na tyły, inaczej byłby bezużyteczny.
A Kassadin ma silence'a, AoE slowa i lolblinka co 3.5 sekundy.

Ale to nihil novi, że ludzie płaczą, że postać, która ma mieć duży burst, ma ten duży burst i tak strasznie ich tyra
__________________
Ooh to be a Gooner.
Yoh Asakura jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 20-11-2011, 18:12   #4072
janek@
Użytkownik Forum
 
janek@'s Avatar
 
Data dołączenia: 22 03 2005

Posty: 1,033
Stan: Niegrający
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Erverse Pokaż post
Imo talon powinien dostac jakiegos lekkiego reworka, chociażby silence dać mu na skill który obecnie daje bleeding i odwrotnie. Gra malza vs talon na midzie to koszmar. Zanim zejdzie silence i będe mógł cokolwiek na niego rzucić to albo mnie zabije albo włączy ulti :> strasznie op gówno.
Na talona dobry jest olaf, chogath, maokai, malphine, rammus.

Ostatnio edytowany przez janek@ - 20-11-2011 o 18:16.
janek@ jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 20-11-2011, 19:52   #4073
Erverse
Użytkownik Forum
 
Erverse's Avatar
 
Data dołączenia: 19 12 2007
Lokacja: Olecko

Posty: 2,259
Stan: Na Emeryturze
Erverse ma numer GG 9055526
Domyślny

Burst burstem, to że dla ap carry jest nietykalny to druga sprawa, a w teamie w którym tylko malza nadaje się na mida nikogo innego raczej się tam nie pośle,huh? Mowa o blind picku, co innego na rank grach.
Erverse jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 20-11-2011, 22:33   #4074
ruszek
Użytkownik Forum
 
ruszek's Avatar
 
Data dołączenia: 01 08 2009

Posty: 1,417
Domyślny

lee sin vs talon vs cassio, kogo kupić? + i -, ogólna subiektywna opinia plax.
__________________
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Astilinek
nie będę się z tobą spierał, bo prezentujesz poziom rynsztoku pustaku zajebany
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Zabec Pokaż post
ja to kupiłem mamie kolczyki 250 zl
dla taty klapki kuboty 25zl
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Duch Niespokojny Pokaż post
Masz rację. Jestem pewny, że ci łysi panowie są po prostu fascynatami historii starożytnej.
ruszek jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 20-11-2011, 22:37   #4075
Erverse
Użytkownik Forum
 
Erverse's Avatar
 
Data dołączenia: 19 12 2007
Lokacja: Olecko

Posty: 2,259
Stan: Na Emeryturze
Erverse ma numer GG 9055526
Domyślny

A nie obiektywna? Lee imo.
Erverse jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 21-11-2011, 00:38   #4076
Koszyk
Moderator
 
Koszyk's Avatar
 
Data dołączenia: 10 05 2005
Lokacja: Szczecin
Wiek: 32

Posty: 3,026
Stan: Na Emeryturze
Domyślny

Jungle Lee wygrywa praktycznie każdą grę.
__________________
Koszyk jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 21-11-2011, 07:48   #4077
_WrD_
Użytkownik Forum
 
_WrD_'s Avatar
 
Data dołączenia: 01 05 2007

Posty: 1,261
_WrD_ ma numer GG 5762125
Domyślny

Pytanie jak najbardziej z dupy, bo każdy z tych championów pełni zupełnie inną rolę w grze i podpinają się pod całkowicie różne kategorie. Lee to ad bruiser, Talon to ad assassin, Cass to ap caster. Rozumiem pytanie "Irelia czy Lee?" albo "Cass czy Brand?". I jeszcze każdy z tych trzech champów jest powerful, więc nie ma kogo odrzucić na starcie.
Ja mainuję Cass, ale pewnie dla ciebie będzie za trudna bo trzeba ogarniać
_WrD_ jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 21-11-2011, 12:56   #4078
ruszek
Użytkownik Forum
 
ruszek's Avatar
 
Data dołączenia: 01 08 2009

Posty: 1,417
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez _WrD_ Pokaż post
Pytanie jak najbardziej z dupy, bo każdy z tych championów pełni zupełnie inną rolę w grze i podpinają się pod całkowicie różne kategorie. Lee to ad bruiser, Talon to ad assassin, Cass to ap caster. Rozumiem pytanie "Irelia czy Lee?" albo "Cass czy Brand?". I jeszcze każdy z tych trzech champów jest powerful, więc nie ma kogo odrzucić na starcie.
Ja mainuję Cass, ale pewnie dla ciebie będzie za trudna bo trzeba ogarniać
Cass grałem jak była w free rotacji, jest op i zjada praktycznie każdego. W tfach trochę nie ogarniałem, muszę przyznać :/



@Erverse
Chodzi mi o subiektywną. Wasze odczucia itp. itd.
__________________
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Astilinek
nie będę się z tobą spierał, bo prezentujesz poziom rynsztoku pustaku zajebany
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Zabec Pokaż post
ja to kupiłem mamie kolczyki 250 zl
dla taty klapki kuboty 25zl
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Duch Niespokojny Pokaż post
Masz rację. Jestem pewny, że ci łysi panowie są po prostu fascynatami historii starożytnej.
ruszek jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 21-11-2011, 15:50   #4079
_WrD_
Użytkownik Forum
 
_WrD_'s Avatar
 
Data dołączenia: 01 05 2007

Posty: 1,261
_WrD_ ma numer GG 5762125
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez ruszek Pokaż post
Chodzi mi o subiektywną. Wasze odczucia itp. itd.
Wszyscy są fun2play i dają dużo przyjemności i satysfakcji z gry, jednak Talon to faceroll nogami, a Cass i Lee to wyższa półka, jeśli chodzi o skill. Grałem wszystkimi, nie mam tylko Talona w posiadaniu (ale zamierzam kupić jak tylko uzbieram IP) i zostałem przy Cass, mimo wszystko. Ciężki wybór masz, heh.
_WrD_ jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 21-11-2011, 15:58   #4080
Pepeszka.
Tibia.pl support
 
Pepeszka.'s Avatar
 
Data dołączenia: 22 12 2008
Lokacja: Poznań

Posty: 766
Stan: Na Emeryturze
Imię: Pepeszka
Świat: Refugia
Domyślny

Ruszek feeduje corkim
Pepeszka. jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Odpowiedz


Użytkowników czytających ten temat: 5 (zarejestrowanych: 0, gości: 5)
 

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 01:57.


Powered by vBulletin 3