Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Fora główne > Niusy

Notki

Niusy Nowosci z świata Tibii dostarczone przez naszych nieustraszonych korespondentów.

Zamkniety temat.
 
Opcje tematu
stary 31-10-2004, 18:49   #61
anasazi
Użytkownik Forum
 
anasazi's Avatar
 
Data dołączenia: 05 08 2004

Posty: 80
Cool Zimmo

Ladna podroba Gm-a gratz
anasazi jest offline  

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 31-10-2004, 19:41   #62
slawski
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 08 02 2004
Lokacja: szszszszsz.....
Wiek: 34

Posty: 89
slawski ma numer GG 5680842
Domyślny

Mi sie podoba zitrigal coins, poniewaz brzmi tak "zamorsko"(czytaj rzadka waluta^^)
slawski jest offline  
stary 31-10-2004, 19:44   #63
Bardeus
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 02 08 2004

Posty: 8
Domyślny A może serwerek w Polsce...

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Blind Guardian
Nowe coiny? CIPsoft moglby cos ambitniejszego wymyslic... Np. half-pvp Polegalo by to na tym, ze tak jak na non-pvp nie moznaby bylo zabijac gracza ale w half-pvp moznaby bylo robic duele jesli obaj (obytrzej?) gracze sie zgodza....
Mi sie tez taki pomysł podoba. Powinni wprowadzic serwerki z trybem wali Half-pvp, tyle ze walka pvp powinna byc możliwa tylko przy zawarciu party. Serwer oczywiście najlepiej w Polsce powinien powstać !

A co do głosowania, to myśle, że to dobty pomysł. Gorzej z tym, że jest dostepne tylko dla pacców, bo z tym 10 lvl to ja nie mam problemu.
Bardeus jest offline  
stary 31-10-2004, 19:57   #64
Bardeus
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 02 08 2004

Posty: 8
LOL ?

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Kuraj
Niezły pomysł z tym Half-PvP.
Mnie ciekawi to, jaki one będą miały kolor (pieniądze). Moje propozycje:
Ten trzeci raczej nie wypali moim zdanie, ponieważ tak samo wyglądają platynówki, albo podobnie i moglyby sie mylic.

A co do nazwy nowej waluty, zigicostam, to ja twierdze, że nazwa, faktycznie orginalna, ale tu tkwi problem. Niech mi ktoś powie, która nazwa w tibi jest orginalna i niepowtarzalna, której nie da sie przetłumaczyć? chyba nie ma takich. Więc moim zdaniem zigi odpada, a najlepsza w tym wypadku jest nazwa crystal.
Bardeus jest offline  
stary 31-10-2004, 22:00   #65
Dr.Unknown
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 08 06 2004
Lokacja: 19°58'E 50°05'N
Wiek: 34

Posty: 3,253
Stan: Na Emeryturze
Świat: Secura
Dr.Unknown ma numer GG 3815114 Send a message via Skype™ to Dr.Unknown
Domyślny

Osobiście wcześniej myślałem o tym samym systemie co Khan, ale z tych trzech chyba rzeczywiście cc najlepiej...a może ancient coins
Dr.Unknown jest offline  
stary 01-11-2004, 12:04   #66
NeriusZ
Użytkownik forum
 
NeriusZ's Avatar
 
Data dołączenia: 01 11 2004
Lokacja: PoLskA
Wiek: 31

Posty: 9
NeriusZ ma numer GG 9292435
LOL

Panowie , Panie , Dźieci.
Ja jestem za Crystal Coin tak yak i reszta =P Zirigi coś tam , nie pasują bo ich nie da siem zapamiętać.A tibianum to tesh nawet dobre , i pochodźi od króla , ale cush =P
NeriusZ jest offline  
stary 01-11-2004, 14:30   #67
Xifuzal
Użytkownik Forum
 
Xifuzal's Avatar
 
Data dołączenia: 02 06 2004

Posty: 36
Xifuzal ma numer GG 5019921
Domyślny

Ze Niby Platyne Zamieniac Na Srebro !!! Ostre Przegiecie W Realnym Swiecie Platyna Niestety Jets Cenjiejszza Od ZŁota !!! I To Walsnie Jets Na Plus Dla Tibi !!
Xifuzal jest offline  
stary 01-11-2004, 16:46   #68
Ghost Nieudany
Użytkownik Forum
 
Ghost Nieudany's Avatar
 
Data dołączenia: 15 07 2004
Lokacja: TO MIEJSCE NA TWOJĄ REKLAMĘ!

Posty: 1,333
Ghost Nieudany ma numer GG 2875067 Adres Jabbera do Ghost Nieudany
Domyślny

Cytuj:
p.s ja nadal uwarzam że cipowie "liżą"D.,upy pac'omp
Mahadevo, jak ja nie znoszę takich prawdziwków jak TY...

Słuchaj, liżą tyłki paccom, bo oni za ten cały bonusowy stuff PŁACĄ, dzięki czemu TY nadal możesz w to grać. Jakby paccowie za płacenie nie mieli z tego nic - to by nie płacili. Jak by nie płacili, to CIPowie nie mieliby z czego utrzymać serwów. Nie mieliby z czego utrzymać serwów - TY byś nie grał.
Może wolisz, żeby było jak z innymi MMORPGami, w których istnieje miesięczny abonament?

I nikt ci nie każe kupować pacca na trzy miesiące - możesz uzbierać za ten czas sporo kasy na jedenaście miesięcy...

@up

Nie jest cenniejsza od złota, bo nie funkcjonuje jako środek płatniczy. Platyna jest od złota znacznie wytrzymalsza.

@topic

Ja oddałem głos na crystal, choć uważam, że to nie powinny być monety, a właśnie kryształy...
Tibianum brzmi zbyt oficjalnie, jakby to była najwyższa waluta. Potem pewnie dorobią zamienniki dla Tibianum i co dalej?
Te trzecie... Zaguratis, czy jakoś tak... Z Zigguratami mi się kojarzy, poza tym - strasznie trudna nazwa...

A może tytanowe monety?
__________________
*+10 punktów do lansu

Ostatnio edytowany przez Ghost Nieudany - 01-11-2004 o 16:49.
Ghost Nieudany jest offline  
stary 01-11-2004, 17:02   #69
PiXik
Zbanowany
 
PiXik's Avatar
 
Data dołączenia: 08 03 2004
Lokacja: Rybnik

Posty: 1,845
Imię: Sir Pix
Profesja: Royal Paladin
Domyślny

@Wiecie dlaczego pace i tylko 10lvle??bo ktoś sam chciałby przegłosować i zrobiłby dużooo kont i w taki sposób mogliby przegłosować .Mogli dać od 20lvla dla wszystkich choć to nie konieczne.
Tibianium coin the best:>
PiXik jest offline  
stary 01-11-2004, 17:31   #70
Matheous
Użytkownik Forum
 
Matheous's Avatar
 
Data dołączenia: 23 01 2004
Lokacja: Tam, gdzie... Cholera. Tam, gdzie... -Dobranoc.-Powiedzial diabel.
Wiek: 33

Posty: 1,402
Matheous ma numer GG 2872460 Matheous ma login Tlenu emcid@tlen.pl
Domyślny

Xifuzal...Dobra, nie moge sie powstrzymac-debilu popieprzony naucz sie czytac ze zrozumieniem... Nie bedei ci tlumaczyl bo mi sie nie chce ale czytnij jeszcze raz pomysl moj i Khana i POMYSL to serio nie jest trudne...
Ghost-platyna JEST cenniejsza od zlota... No, nie wystepuje jako srodek platniczy bo jest... zA DROGA? ALe JEST owszem JEST cenniejsza... Uwierz mi... A zreszta, jako srodek platniczy to dzisiaj sa papierki glownie, to co, drewno jest cenniejsze od zlota?
__________________
I was the perfect warrior, cold and ruthless! I lived by my strength alone, uninhibited by foolish emotions!
Matheous jest offline  
stary 01-11-2004, 17:52   #71
Khan
Użytkownik Forum
 
Khan's Avatar
 
Data dołączenia: 22 08 2004
Lokacja: Brzydgoszcz, Fordograd
Wiek: 36

Posty: 1,317
Profesja: Knight
Świat: RL
Domyślny

Co to się dzieje z tym swiatem.

Tak jak powiedział Math - liczy się nie wartość materiału lecz wartość pieniądza. To wszysto jest kwestią umowną. Papierek, czy mała złota płytka mają jakąś tam wartość bo tak się przyjęło. Kto przy zdrowych zmysłach oddawałby całą wieś za worek błyszczącego żelastwa?

Ale osobiscie nie chcialbym szkłem za stal płacić.
Khan jest offline  
stary 01-11-2004, 21:59   #72
Knight Simon Dark lord
Użytkownik Forum
 
Knight Simon Dark lord's Avatar
 
Data dołączenia: 29 08 2004
Lokacja: Carlin
Wiek: 33

Posty: 756
Stan: Aktywny gracz
Profesja: Master Sorcerer
Gildia: Evil Shadows
Świat: Harmonia
Poziom: 36
Skille: 20/24
Poziom mag.: 45
Knight Simon Dark lord ma numer GG 2398454
Domyślny

przestańcie sie kłucić tak jak muwilisice my(czytaj pacce) utrzymujemy tibie gdyby nie pacce juz dawno nikt by w tibie nie grał bo by jej nie było bo za co cipsoft ma zatrudnić nowych ludzi za co ma płacić za prąd(no a co jacyś som inny że nie majom rachunkuw za prąd) i za nowe komputery i naprawe sprzętu to wszystko kosztuje i paccowie pomagajom jakby tworzyc tibie bo patrzcie na muj schemat

cip soft=tibia=gracze
tibia=wydatki(dla cipuw)=nie utrzymanie serwera=koniec tibi
wydatki=gracze=pacce=kasa=lepsza tibia

sami oceńcie aha co do up to żeczywiscie z liczbami pomyliłem sie sorry plnolem tak jakos crystal najlepszy wg mnie

ps.mam nadzieje że nikogo nie obraziłem tym że udaje kogoś ważnego bo mam pacca jak tak to przepraszam all
__________________


Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Paciorro Pokaż post
czyli skoro dali darmowy onwtibia to wszystko jest ok????


Ostatnio edytowany przez Knight Simon Dark lord - 02-11-2004 o 00:48.
Knight Simon Dark lord jest offline  
stary 02-11-2004, 07:56   #73
Sokochłap
Użytkownik Forum
 
Sokochłap's Avatar
 
Data dołączenia: 10 08 2004
Lokacja: Częstochowa
Wiek: 34

Posty: 398
Stan: Na emeryturze
Profesja: Sorcerer
Sokochłap ma numer GG 3342901
Domyślny

tylko dzieki paccom mozemy grac,bo oni za placa za serwery na ktorych my gramy.Ok.(sam kupuje pacca na wakacje albo wczesniej) Co do nowych nazw Myslze ze ta pierwsza nazwa(juz nie chce mi sie sprawdzac) jest dobra. Taka Tibijska
__________________


Sokochłap jest offline  
stary 02-11-2004, 16:43   #74
Ghost Nieudany
Użytkownik Forum
 
Ghost Nieudany's Avatar
 
Data dołączenia: 15 07 2004
Lokacja: TO MIEJSCE NA TWOJĄ REKLAMĘ!

Posty: 1,333
Ghost Nieudany ma numer GG 2875067 Adres Jabbera do Ghost Nieudany
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Matheous
Ghost-platyna JEST cenniejsza od zlota... No, nie wystepuje jako srodek platniczy bo jest... zA DROGA? ALe JEST owszem JEST cenniejsza... Uwierz mi... A zreszta, jako srodek platniczy to dzisiaj sa papierki glownie, to co, drewno jest cenniejsze od zlota?
Tfu, tfu, tfu, kajam się, jak zwykle źle sformułowane zdanie... Ile uderzeń gumowym młotkiem mam zaliczyć?

Cytuj:
Kto przy zdrowych zmysłach oddawałby całą wieś za worek błyszczącego żelastwa?
Ja. Gdybym mógł ten worek błyszczącego żelastwa zamienić na pieniądze, których po zamianie miałbym furę, to jak najbardziej.
Piszesz o tym worku żelastwa, jakby w środku były cynowe druty. My mówimy o platynie, czymś droższym od złota...

A tak WoGle, to pomysł z zamiennikami i tylko stoma gp na slot w ekwipunku jest głupi... Powinny być sakwy o określonej pojemności, do której wrzucałoby się całą kasę i nosiło przy pasie...
__________________
*+10 punktów do lansu
Ghost Nieudany jest offline  
stary 02-11-2004, 18:10   #75
emilok
pokrzywa
 
emilok's Avatar
 
Data dołączenia: 24 06 2004
Lokacja: malopolska
Wiek: 37

Posty: 1,772
Stan: Niegrający
Profesja: Knight
Świat: Solera
Poziom: 111
Skille: 94/92
Poziom mag.: 7
emilok ma numer GG 8170610 emilok ma login Tlenu emilok@o2.pl
Brak ikony

Caly czas ktos pisze ze cipsoft utrzymuje sie z tych co placa premmy. Pozwole sobie z tym nie zgodzic bo :
a) na najstarszym swiecie jest Elder Druid 1456, Elite Knight 1745, Master Sorcerer 1341, Royal Paladin 1087; na najmlodszych Elder 12, Elite 22, Master 44, Royal 29 co nam daje srednia ilosc promocji na serwerze 2865.
b) serwerow jest 34 co daje 97410 postaci z promocja co jest liczba duza gdyby nie fakt ze to nie jest liczba premium acc tylko postaci z promocja
c) wg mnie kazda osoba z prem acc posiada co najmniej 2 lub wiecej postaci z promocja na roznych serwerach(wnioskuje to z doswiadczen moich i znajomych)
d) od osob placacych wychodzi wiec co 7 miesiecy 44$ czyli 6.2$ na jeden miesiac
e) 6.2 (od jednej osoby/miesiac) * 35 000 (osob placacych) = 218 166$(omg nie za duzo) miesiecznie z "paccow"
Chcialem napisac o tym, ze cipsoft sie utrzymuje raczej z reklamy na stronce, ale po tych "wyliczeniach" to juz sam tego nie wiem. 200 tys $ to jest wzglednie duzo, ale oni tej kasy nie otrzymuja calem, bo platnosciami zajmuje sie firma ShareIt, ktore tego napewno nie robi za friko. Troche te obliczenia trzeba traktowac z przymrozeniem oka ale zawsze to jakies prawdopodobienstwo ze dobrze trafilem . Jak ktos cos wie dokladniej to nie bojcie sie o tym napisac, jak kazdy moglem sie pomylic.



Co do nowej waluty to mnie szczeze to nie obchodzi za bardzo bo i tak nie bede przez caly czas lookal na te nowe pieniadze a przy zamianie to bedzie sie hurtowo wymienialo tak jak ze 100 gp nie lecisz odrazu do banku(chyba, ze szczytem twoich marzen jest plate set).

Ostatnio edytowany przez emilok - 02-11-2004 o 18:16.
emilok jest offline  
stary 05-11-2004, 06:14   #76
Rothes
Książe Cieni
 
Rothes's Avatar
 
Data dołączenia: 03 06 2004
Lokacja: Suwałki / Wrocław
Wiek: 33

Posty: 1,132
Stan: Na Emeryturze
Profesja: Master Sorcerer
Świat: Guardia
Poziom: 130
Skille: 22/29
Poziom mag.: 73
Rothes ma numer GG 8040057 Adres Jabbera do Rothes
Domyślny

No i mamy wyniki ankiety (tej oficjalnej):
Crystal coins 71.2%
Zatragil coins 17.8%
Tibianum coins 11.0%
__________________
~~~ Proud to be bestowed the honorary title of Senator by CipSoft ~~~

Proszę do mnie nie pisać w sprawach związanych z moderacją forum. Zrezygnowałem z pełnienia tej funkcji.
Rothes jest offline  
stary 05-11-2004, 08:29   #77
Raul
eX Moderator
 
Raul's Avatar
 
Data dołączenia: 14 03 2004
Lokacja: Estadio Santiago Bernabéu

Posty: 2,197
Domyślny

@up
Brawo za szybkość

Tu możecie sobie dokładnie wszystko przeanalizować:
KLIK
__________________


De las glorias deportivas que campean por Espa
ñ
a,
Va el Madrid con su bandera, limpia y blanca que no empa
ñ
a.
Club castizo y generoso, todo nervio y corazón,
Veteranos y noveles, veteranos y noveles,
Miran siempre sus laureles con respeto y emoción.
¡
Hala Madrid! ¡Hala Madrid!
Raul jest offline  
stary 05-11-2004, 20:05   #78
Mc_Woody_Magus
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny

Ale nie rozumiem dlaczego jest nielegalne kupowanie PACCA od innych osob? Ja osobiscie nie kupie sobie PACCA powod: za drogi jak dla mnie (jakby moze to bylo w złotówkach to MOŻE) a tak to przynajmniej dostaną kase. Wedlug mnie powinni to zmienic.
 
stary 06-11-2004, 22:51   #79
p.l
eX Moderator
 
p.l's Avatar
 
Data dołączenia: 10 09 2003
Lokacja: Fotel przed monitorem
Wiek: 36

Posty: 1,139
p.l ma numer GG koniec tego dobrego
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Mc_Woody_Magus
Ale nie rozumiem dlaczego jest nielegalne kupowanie PACCA od innych osob? Ja osobiscie nie kupie sobie PACCA powod: za drogi jak dla mnie (jakby moze to bylo w złotówkach to MOŻE) a tak to przynajmniej dostaną kase. Wedlug mnie powinni to zmienic.
z tego co pamiętam jakąś wypowiedź GM-a co do sprzedawania chyba itemów za RL kasę, stwierdził coś około tego, tibia jest tibią, co człowiek sobie wypracuje, zdobędzie, to będzie miał, a nie że wystaczy że jest bogaty w RL to może i w tibii mieć wszystko. Dlatego regulamin zabrania: handlu postaciami, handlu itemami między światami na RL kasę, również kupna pacca za tibijską kasę (ponieważ ktoś mając RL kasę może ją w ten sposób "wymienić" na tibijską).
__________________





p.l jest offline  
stary 08-12-2004, 16:42   #80
wyseq
Użytkownik forum
 
wyseq's Avatar
 
Data dołączenia: 24 08 2004
Lokacja: Lewiatan- twój dobry sąsiad
Wiek: 33

Posty: 18
wyseq ma numer GG 3746026
Domyślny

J bym wolal zeby byly:
gp- zloty
platy- dolar
i ta nastepna- euro

hi change zloty 10 yes bye
wyseq jest offline  
Zamkniety temat.

Użytkowników czytających ten temat: 1 (zarejestrowanych: 0, gości: 1)
 

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 18:31.


Powered by vBulletin 3