Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Fora główne > Niusy

Notki

Niusy Nowosci z świata Tibii dostarczone przez naszych nieustraszonych korespondentów.

Zamkniety temat.
 
Opcje tematu
stary 07-04-2005, 17:32   #281
Zadek Wielki
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 04 02 2005

Posty: 10
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez NCrash
WCALE NIE MACIE RACJI!!!! Takiej osobie nalezy sie szacunek a wy go nie okazujecie. ,,CZEMU WTF?!" otoz dlatego ze macie zniesc, kosciol jest najwazniejsza organizacja, a papiez jest najwazniejszym w kosciele czyli.. ZMARL NAJWIELSZY CZLOWIEK SWIATA i nalezy mu sie pare dni o jego pamieci tylko niz puszczanie jakiejs zasr**** formuly 1.
Zgadzam sei z tobą, a tacy polacy jak ty songo sayn i dimix, powinno was ise wywozić na sybir gdize powinniście gnić! Papież to święta osoba i należy mu sie szacunek. Ja na niemieckim TV widziałem vo tam ies dzieje! Normalnie m,nie kur.wica wzieła jak to zobaczyłem. Na rtl || leciał BIgh Brother a te niemieckie świnie areobik robiły. Zaś na innym niemieckim programie leciał program typu "Potyczki jerego springera" gdzie rozmawiali o seksie! Teraz jak widzie jakiegoś niemca na ulicy biore kumpli i lejemy go. NIENAWIDZE NIEMCÓW!!
Zadek Wielki jest offline  

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 07-04-2005, 18:27   #282
songo sayan
Użytkownik forum
 
songo sayan's Avatar
 
Data dołączenia: 13 02 2005
Lokacja: Bielsk Podlaski
Wiek: 39

Posty: 21
Domyślny

Faktycznie to ty jestes tylko zadek wielki bo jakbyś szanował Papieża znałbyś jego nauki a ja tu widze rasizm. I jeszcze jakie słowa. Ja szanuje Papieża ale nie podoba mi się to co się dzieje na około, ale nie obrażam ludzi w przeciwieństwie do ciebie. Taki z ciebie dobry i wierzący katolik. Brawo.

Ostatnio edytowany przez songo sayan - 07-04-2005 o 18:29. Powód: Błąd
songo sayan jest offline  
stary 08-04-2005, 13:34   #283
S.P.M
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 10 06 2004

Posty: 386
S.P.M ma numer GG pisz to ci dam
Domyślny Typowe...

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Zadek Wielki
Zgadzam sei z tobą, a tacy polacy jak ty songo sayn i dimix, powinno was ise wywozić na sybir gdize powinniście gnić! Papież to święta osoba i należy mu sie szacunek. Ja na niemieckim TV widziałem vo tam ies dzieje! Normalnie m,nie kur.wica wzieła jak to zobaczyłem. Na rtl || leciał BIgh Brother a te niemieckie świnie areobik robiły. Zaś na innym niemieckim programie leciał program typu "Potyczki jerego springera" gdzie rozmawiali o seksie! Teraz jak widzie jakiegoś niemca na ulicy biore kumpli i lejemy go. NIENAWIDZE NIEMCÓW!!
Typowe chamstwo, ciemnogród i brak kultury. Przez takich chamów jak Ty ten kraj wygląda jak wygląda. Uważasz się za katolika i chrześcijanina a nie zachowujesz tych prawd jakich uczył rzekomy Jezus czy Karol Wojtyła. Zal mi Cię, dziecko.
S.P.M jest offline  
stary 08-04-2005, 19:02   #284
spider-bialystok
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 06 05 2004
Lokacja: Bialystok
Wiek: 34

Posty: 1,739
Stan: Niegrający
Gildia: Moonblades
Świat: Refugia
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Zadek Wielki
Zgadzam sei z tobą, a tacy polacy jak ty songo sayn i dimix, powinno was ise wywozić na sybir gdize powinniście gnić! Papież to święta osoba i należy mu sie szacunek. Ja na niemieckim TV widziałem vo tam ies dzieje! Normalnie m,nie kur.wica wzieła jak to zobaczyłem. Na rtl || leciał BIgh Brother a te niemieckie świnie areobik robiły. Zaś na innym niemieckim programie leciał program typu "Potyczki jerego springera" gdzie rozmawiali o seksie! Teraz jak widzie jakiegoś niemca na ulicy biore kumpli i lejemy go. NIENAWIDZE NIEMCÓW!!
Wstyd mi za ciebie, mówisz aby szanować Papieża, a w następnych zdaniach obrażasz go. Gdyby Jan Paweł II przeczytał to, zapewne by się zasmucił...
__________________
spider-bialystok jest offline  
stary 08-04-2005, 20:09   #285
Tychanowicz
Użytkownik Forum
 
Tychanowicz's Avatar
 
Data dołączenia: 23 12 2003
Lokacja: End of the World Liczba postów: 1337
Wiek: 33

Posty: 351
Domyślny

"Ojcze Święty Ty Szukałeś Nas, Teraz My Znaleźliśmy Ciebie"
Tychanowicz jest offline  
stary 09-04-2005, 09:19   #286
Helixaw
Użytkownik Forum
 
Helixaw's Avatar
 
Data dołączenia: 24 06 2004
Lokacja: Sosnowiec
Wiek: 36

Posty: 636
Stan: Na Emeryturze
Imię: Polalunia
Świat: Aldora
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez spider-bialystok
Wstyd mi za ciebie, mówisz aby szanować Papieża, a w następnych zdaniach obrażasz go. Gdyby Jan Paweł II przeczytał to, zapewne by się zasmucił...
Jak on może mieć szacunek do kogokolwiek jeśli nawet nie ma do siebie Zadek wielki... n/c

"Jedno serce zatrzymując się poruszyło cały świat..."
Szkoda trochę, że papież został tak doceniony dopiero po śmierci. Żył sobie i raczej nikt szczególnej uwagi na niego nie zwracał, a po śmierci cały świat oczy skierował się w jego stronę.
Helixaw jest offline  
stary 15-04-2005, 19:23   #287
PvD
Użytkownik forum
 
PvD's Avatar
 
Data dołączenia: 14 12 2004
Lokacja: Hiberna
Wiek: 36

Posty: 13
PvD ma numer GG 5973836
Domyślny

Cytuj:
WCALE NIE MACIE RACJI!!!! Takiej osobie nalezy sie szacunek a wy go nie okazujecie. ,,CZEMU WTF?!" otoz dlatego ze macie zniesc, kosciol jest najwazniejsza organizacja, a papiez jest najwazniejszym w kosciele czyli.. ZMARL NAJWIELSZY CZLOWIEK SWIATA i nalezy mu sie pare dni o jego pamieci tylko niz puszczanie jakiejs zasr**** formuly 1.

Typowy subiektywizm typowego katolika... kto powiedzial lub napisal ze kosciol jest najwazniejsza organizacja swiata??

Ostatnio edytowany przez PvD - 15-04-2005 o 19:25.
PvD jest offline  
stary 15-04-2005, 21:19   #288
Polinik
Na emeryturze.
 
Polinik's Avatar
 
Data dołączenia: 24 10 2003
Wiek: 41

Posty: 1,278
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez PvD
Typowy subiektywizm typowego katolika... kto powiedzial lub napisal ze kosciol jest najwazniejsza organizacja swiata??
Katolicy. ;)
Polinik jest offline  
Zamkniety temat.

Użytkowników czytających ten temat: 1 (zarejestrowanych: 0, gości: 1)
 

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 10:44.


Powered by vBulletin 3