Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Forum ogólne > Inne

Notki

Inne To co nie pasuje do któregoś z działów a ma związek z Tibią trafia tutaj.

Odpowiedz
 
Opcje tematu
stary 20-10-2008, 18:52   #1
Hiver
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 20 10 2008
Lokacja: Gdańsk
Wiek: 29

Posty: 48
Stan: Niegrający
Profesja: Druid
Świat: Isara
Poziom: 17
Hiver ma numer GG 1315256
Strzałka Wielka Akcja !

Mam propozycję

Chciałbym, żeby na wszystkich <marzyciel> albo chociaż większości światów Polacy byli dla siebie oparciem i pomocną dłonią. Chciałbym, żeby żaden Polak nie podnosił ręki na drugiego Polaka. tak samo jak to robią Szwedzi . U nich taka akcja chyba już była i skoro oni mogli stworzy spójne państwo które jest dla siebie miłe i przyjazne to czemu MY nie moglibyśmy dokonać czegoś takiego ??

Na koniec apeluje do tego, by nie być złodziejami i noobami tak, tak może i nie jesteśmy w stanie sobie tego uświadomić, ale baardzo często uważamy się za wielkich graczy i myślimy, że znamy się najlepiej, nawet lepiej niż CipSoft i nikt nie może nam nic mówić. dlatego apeluje także o to, żebyśmy nie przeklinali na kanałach publicznych, trade, RL-Chacie prywatnych wiadomościach ani nigdzie. Jeśli już nie możesz się powstrzymać to zaklnij sobie pod nosem, ale tak by nikt tego nie słyszał i się nie uczył. Bo niby skąd Szwedzi, Brazylijczycy na widok Polaka mówią "K&%#*" ?? BO GDZIEŚ SIĘ TEGO MUSIELI NAUCZYĆ I TO BARDZO CZĘSTO WIDZIEĆ !!!



Może niektórzy z was pomyślą "a co mi może taki dzieciuch mówić co mam robić" ale dlatego też piszę to, bo denerwują mnie moi rówieśnicy którzy uważają się za masterów a tak naprawdę są noobami.

Dlatego już naprawdę na koniec proszę was o przemyślenie moich myśli i próśb skierowanych do was, szanowni Tibijczycy.
Hiver jest offline   Odpowiedz z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 20-10-2008, 18:54   #2
ZapodajMuze
Użytkownik Forum
 
ZapodajMuze's Avatar
 
Data dołączenia: 10 08 2008

Posty: 562
Stan: Na Emeryturze
Domyślny

Napisane przez 14 letniego 15stego druida .
Tyle mam do powiedzenia.
ZapodajMuze jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 20-10-2008, 19:10   #3
Hinzu
Użytkownik Forum
 
Hinzu's Avatar
 
Data dołączenia: 12 10 2008
Lokacja: Hamburg
Wiek: 30

Posty: 44
Świat: Nebula
Domyślny

@UP

Niepodoba ci sie jego wiek?? 20 letni frajer... Niepodoba ci sie obecnosc mlodszych od ciebie to poporstu wyp******aj.


@TOPIC

Szwedzi przebudzili sie w odpowiednim momencie.. Polakom juz sie nieda pomoc... Wiekszosc polakow to to juz zmarnowane umysly. Mozemy jedynie apelowac do rodzicow aby lepiej wychowywali swoje dzieci...

@EDIT

MOZE ZACZELI BYSCIE ROZDAWAC WARNY ZA KRYTYKOWANIE MLODSZYCH??


@DOWN

CO Z TEGO ZE MAM 15 LAT?? MOZESZ ODPOWIEDZIEC???? TO ZE MAM 15 LAT TO ZNACZY ZE JESTEM INNY TAK??????


@EDIT 2

NO ODPOWIEDZ MI GELT! CO W TYM ZLEGO ZE MAM 15 LAT PALANCIKU???
__________________
Trzej królowie wielkich miast: Śląsk, Wisełka, Lechia Gdansk!

Ostatnio edytowany przez Hinzu - 20-10-2008 o 19:29.
Hinzu jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 20-10-2008, 19:14   #4
Gelt
Da Old school.
 
Gelt's Avatar
 
Data dołączenia: 04 12 2005
Lokacja: Szpital dla psychicznie i nerwowo chorych Drewnica

Posty: 2,508
Stan: Na Emeryturze
Gelt ma numer GG 4445444
Domyślny

@up

Hormony buzują 15latku co..?

@topic

I czego Ty się spodziewasz? W tak ogłupiałym państwie? Myślenia? Śnij dalej..

@down

Nie powiedziałbym, że nowa. Zresztą.. Stfu.

@edit
-@up
A to palanciaku, że szaleją Ci hormony i gadasz stek bzdur. Chociaż to drugie nie wynika akurat z wieku.
-@down
Czy ja napisałem, że w Szwecji nie ma debili? Wszędzie są. Ale nasz naród jest wręcz zdominowany przez ludzi którzy napinają sie przez internet.
__________________
Jestem oazą spokoju, zajeb*** wyluzowanym kwiatem na tafli jeziora.

Jeśli Ci będzie smutno i bardzo źle, to pomyśl, że byłeś najbardziej niesfornym i aktywnym plemnikiem w całej swojej grupie.



Poradnik "Jak dojść do Demony"

Ostatnio edytowany przez Gelt - 20-10-2008 o 20:08.
Gelt jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 20-10-2008, 19:22   #5
Lechista
Użytkownik Forum
 
Lechista's Avatar
 
Data dołączenia: 11 11 2007
Lokacja: Gdańsk

Posty: 1,348
Stan: Na Emeryturze
Poziom: Wi
Skille: Ndsurfi
Poziom mag.: ng
Domyślny

@Up
...ehh.... Co to za nowa moda krytykowania młodszych co?? Jakbym zobaczył na ulicy to bym tak W@#%#@^@, ale tu nie o mnie xD Każde państwo jest takie same.... Myślisz, że w Szwecji nie ma debili? P
@Topic
Takie akcje są potrzebne, ale dużo nie zdziałają...;
__________________
Ukryty tekst:
Nie młgoem urzyiweć, że mgoę zumierzoć to co wśłaine cztyam. Foennmnelaa moc lgudzikeo ułmsyu! Włudeg bdaań ppodzrzeynorwach na Usrniweciytee Cmabrigde, nie ma zinnaczea w jekaij keolśjcnoi lteriy unomcziesze są w swiłoe, jyeinde iottnse jset, aby piszwera i onisatta lteria błyy na wyśłaiwcm miscjeu. Rtszea mżoe być caicikłowie pnarzeszmiea, a i tak jset się w sintae pyrzatczeć tsket bez pmelrobu.

Korzystaj z opcji Szukaj!!!
Wkurzyłem cię, a może mnie kochasz? ?Jeśli tak to wstaw mi notkę xD

Ostatnio edytowany przez Lechista - 20-10-2008 o 19:25.
Lechista jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 20-10-2008, 19:24   #6
Kurczakos
Użytkownik Forum
 
Kurczakos's Avatar
 
Data dołączenia: 14 07 2006
Wiek: 17

Posty: 705
Domyślny

Kolejna, gówno warta "akocyjka" nikomu się to nie przyda, a tematów takich w tym dziale są setki.
Kurczakos jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 20-10-2008, 19:47   #7
hybrid
Użytkownik Forum
 
hybrid's Avatar
 
Data dołączenia: 10 07 2007

Posty: 66
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Pain ball
Profesja: Druid
Świat: Saphira
Poziom: 27
Skille: 13/20
Poziom mag.: 23
Domyślny

najwięcej pk, złodzieji i fri itemzów jest na polskich serverach, grałem na zanerze, 90% brazoli i 3/4 z tych, którzy mnie atakowali/ kradli loota to byli polacy... Farben Lehre- Rzecz niepospolita, posłuchajcie sobie
__________________
Hacked 11.10.08
zmieniam serwer na mniej brazylijski ;/
hybrid jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 20-10-2008, 19:54   #8
Hiver
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 20 10 2008
Lokacja: Gdańsk
Wiek: 29

Posty: 48
Stan: Niegrający
Profesja: Druid
Świat: Isara
Poziom: 17
Hiver ma numer GG 1315256
Domyślny

I nawet w odpowiedziach widać, że niektórzy myślą, że są starsi to od razu lepsi.

Ale mimo wszystko nawet małe próby mogą kiedyś coś zdziałać. Nawet jeśli tylko parę osób zmieni swoje zachowanie to i tak może to być zauważone i część ludzi też może zastanowić się "czy robię dobrze?"

A skoro nie przemawia do was głos 15 latka to może przemówi głos kogoś starszego: http://tibia.pl/poradniki/94983
Hiver jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 20-10-2008, 20:14   #9
Gelt
Da Old school.
 
Gelt's Avatar
 
Data dołączenia: 04 12 2005
Lokacja: Szpital dla psychicznie i nerwowo chorych Drewnica

Posty: 2,508
Stan: Na Emeryturze
Gelt ma numer GG 4445444
Domyślny

Co ma do rzeczy poradnik Wszechstronnego? Nic. Dziwisz się, że ZapodajMuze napisał takie coś?

1. Nie odkryłes nic nowego.
2. Napinasz się z byle powodu.
3. Chcesz polepszyć świat a nawet nie umiesz ładnie sklecić tego co piszesz.

mPalar zamknij ten temat bo nic oprócz spamu tu sie nie znajdzie. Plx.
__________________
Jestem oazą spokoju, zajeb*** wyluzowanym kwiatem na tafli jeziora.

Jeśli Ci będzie smutno i bardzo źle, to pomyśl, że byłeś najbardziej niesfornym i aktywnym plemnikiem w całej swojej grupie.



Poradnik "Jak dojść do Demony"
Gelt jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 20-10-2008, 20:30   #10
Ghard Lage
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny

Eh mogłeś jeszcze dodać numer konta i adres fundacji na rzecz dzieci neo ale co tam wolałeś grać drugiego Jezusa. Czekam na zamknięcie tematu...
  Odpowiedz z Cytatem
stary 20-10-2008, 20:34   #11
Perspico
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 24 05 2008

Posty: 44
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Paladin
Świat: Nerana
Domyślny

Gorzej jest jak polak bije polaka za to że jest polakiem ^.-. Na przykład na takiej Jamerze. Guildia Fusion Force to w większości br, ale ich liderem jest polak. Sir Stone Bolt (ten lider) rozkazał wszystkim ze swojej guildi żeby wytępić all pl na servie -.-". Ale i tak w dupe dostają 20 fragami

@Gelt
Wtedy co kazał pozabijać all pl taa...
Teraz nie wiem , nie gram juz na Jamerze.

Ostatnio edytowany przez Perspico - 20-10-2008 o 22:20.
Perspico jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 20-10-2008, 20:35   #12
psyhopatka
Użytkownik Forum
 
psyhopatka's Avatar
 
Data dołączenia: 24 09 2005
Lokacja: Knurów
Wiek: 33

Posty: 809
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Artix-pal
Profesja: Royal Paladin
Gildia: Eternus
Świat: Elera
Poziom: 102
Skille: 88/69
Poziom mag.: 20
Domyślny

Chcecie utopii.
Zacząć od końca pekowania Polaków a kończąc na równych lvlach i dniach pacca.

Jak ktoś wie co to utopia to to zrozumie.
__________________
Mój temat ze zdjęciami.
psyhopatka jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 20-10-2008, 20:43   #13
Virlan
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 16 01 2008
Wiek: 32

Posty: 320
Stan: Niegrający
Domyślny

@ZapodajMuze
Mnie akurat bardziej od "14-stolatka", zbulwersowała uwaga dotycząca poziomu. Sorry, ale co ma poziom postaci w profilu związanego z sama wypowiedzią? Myślisz że jak masz 100+ level to jesteś lepszy od niego? Na tym forum coraz częściej widzę tendencję do pustej krytyki, nie mającej żadnego merytorycznego sensu, tylko dlatego, że ktoś jest młodszy od was, "pro" graczy, w 90% bez podanego wieku...Powiedz mu, że jego pomysł nie ma sensu i podaj argumenty o tym świadczące, a nie wyskakuj z tekstem w stylu "nie wypowiadaj się, masz tylko 14 lat i level poniżej 50, czyli jesteś debilem". Ktoś pisze, ma pomysł, postanawia się nim podzielić, ale ty zamiast wyjaśnić mu CZEMU pomysł nie ma szans realizacji, najeżdżasz na niego bezpodstawnie. Straszny żal, naprawdę, tym bardziej jeśli naprawdę uważasz się za dojrzałego ;/.
Virlan jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 20-10-2008, 20:57   #14
Fred_Flintston
Zbanowany
 
Fred_Flintston's Avatar
 
Data dołączenia: 01 07 2008
Lokacja: Bedrock
Wiek: 15
Wpisy bloga: 2

Posty: 258
Świat: Prehistoryczny
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Hiver Pokaż post
Mam propozycję

Chciałbym, żeby na wszystkich <marzyciel> albo chociaż większości światów Polacy byli dla siebie oparciem i pomocną dłonią. Chciałbym, żeby żaden Polak nie podnosił ręki na drugiego Polaka. tak samo jak to robią Szwedzi . U nich taka akcja chyba już była i skoro oni mogli stworzy spójne państwo które jest dla siebie miłe i przyjazne to czemu MY nie moglibyśmy dokonać czegoś takiego ??

Na koniec apeluje do tego, by nie być złodziejami i noobami tak, tak może i nie jesteśmy w stanie sobie tego uświadomić, ale baardzo często uważamy się za wielkich graczy i myślimy, że znamy się najlepiej, nawet lepiej niż CipSoft i nikt nie może nam nic mówić. dlatego apeluje także o to, żebyśmy nie przeklinali na kanałach publicznych, trade, RL-Chacie prywatnych wiadomościach ani nigdzie. Jeśli już nie możesz się powstrzymać to zaklnij sobie pod nosem, ale tak by nikt tego nie słyszał i się nie uczył. Bo niby skąd Szwedzi, Brazylijczycy na widok Polaka mówią "K&%#*" ?? BO GDZIEŚ SIĘ TEGO MUSIELI NAUCZYĆ I TO BARDZO CZĘSTO WIDZIEĆ !!!



Może niektórzy z was pomyślą "a co mi może taki dzieciuch mówić co mam robić" ale dlatego też piszę to, bo denerwują mnie moi rówieśnicy którzy uważają się za masterów a tak naprawdę są noobami.

Dlatego już naprawdę na koniec proszę was o przemyślenie moich myśli i próśb skierowanych do was, szanowni Tibijczycy.
ROTFL .
Fred_Flintston jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 20-10-2008, 21:58   #15
Ze'To
Użytkownik Forum
 
Ze'To's Avatar
 
Data dołączenia: 13 10 2008
Lokacja: Gdańsk

Posty: 234
Stan: Na Emeryturze
Domyślny

no pewnie czujcie się lepsi bo wybociliście 100 lvl + \m/

już pomijając Topic (takich tematów było wiele raczej nic nie wskórasz). Ludzie ogarnijcie się ! Nigdy 14 lat nie mieliście? 18 stke skończyliście parę razy na imprezę poszliście i już myślicie jacy to wy och i ach ! właśnie ten temat pokazuje Wasz poziom i poziom tych pojebanych szczyli -.- Bardzo ładny dajecie im przykład ! A założę się, że kilka lat temu sami byliście w takiej sytuacji...

Wiek nie daje Wam automatycznie przywilei i szacunku... Na szacunek najpierw sobie zapracujcie!
Ze'To jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 20-10-2008, 22:05   #16
Gelt
Da Old school.
 
Gelt's Avatar
 
Data dołączenia: 04 12 2005
Lokacja: Szpital dla psychicznie i nerwowo chorych Drewnica

Posty: 2,508
Stan: Na Emeryturze
Gelt ma numer GG 4445444
Domyślny

@up

Masz racje, byliśmy, dlatego teraz to MY im dokuczamy.

Jakbyś nie zauważył, nie chodzi o sam wiek tylko o zachowanie. A zachowanie daje wiele do życzenia. Nie, nie mówię by zachowywali sie jak ludzie dojrzalsi bo to niemożliwe. Ale mogliby wykazać się kulturą i nie wjeżdżaniem na każdego i pisaniu, że temu i temu by w#@#%@#^T@# cokolwiek ma to znaczyć.

@Perspico

Sir Stone Bolt pl.? ROTFL
__________________
Jestem oazą spokoju, zajeb*** wyluzowanym kwiatem na tafli jeziora.

Jeśli Ci będzie smutno i bardzo źle, to pomyśl, że byłeś najbardziej niesfornym i aktywnym plemnikiem w całej swojej grupie.



Poradnik "Jak dojść do Demony"
Gelt jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 20-10-2008, 22:07   #17
MarazMad
Użytkownik Forum
 
MarazMad's Avatar
 
Data dołączenia: 27 07 2008
Lokacja: Stalowa Wola

Posty: 100
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Knight
Świat: Guardia
Poziom: 112
Skille: 88/86
Poziom mag.: 7
Domyślny

@2up
święte słowa

Ostatnio edytowany przez MarazMad - 20-10-2008 o 22:08.
MarazMad jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 20-10-2008, 22:07   #18
MarazMad
Użytkownik Forum
 
MarazMad's Avatar
 
Data dołączenia: 27 07 2008
Lokacja: Stalowa Wola

Posty: 100
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Knight
Świat: Guardia
Poziom: 112
Skille: 88/86
Poziom mag.: 7
Domyślny

@2up
święte słowa

sorry za double post ;/
MarazMad jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 20-10-2008, 22:13   #19
Ze'To
Użytkownik Forum
 
Ze'To's Avatar
 
Data dołączenia: 13 10 2008
Lokacja: Gdańsk

Posty: 234
Stan: Na Emeryturze
Domyślny

Gelt - sam sobie zaprzeczasz ! chłopak spokojnie napisał prośbę, apel do ludzi o trochę KURWA SOLIDARNOŚCI a ty do Niego, że mu się hormony buzują...

aha i rozumiem, że jak będziesz starym prykiem będziesz za*******ał za młodzieżą z parasolką i krzyczał "Ta dzisiejsza młodzież!" bo tak robią teraz mohery? Wybuchnie bomba - ktoś bliski Ci zginie, to pójdziesz kupić głowicę atomową i wysadzisz miasto z powodu : "bo mnie to też spotkało!" ?
Ze'To jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 20-10-2008, 22:23   #20
Gelt
Da Old school.
 
Gelt's Avatar
 
Data dołączenia: 04 12 2005
Lokacja: Szpital dla psychicznie i nerwowo chorych Drewnica

Posty: 2,508
Stan: Na Emeryturze
Gelt ma numer GG 4445444
Domyślny

Jakbyś nie zauważył, post z hormonami odnosi się do użyszkodnika Hinzu. Post owego użyszkodnika:
Cytuj:
Niepodoba ci sie jego wiek?? 20 letni frajer... Niepodoba ci sie obecnosc mlodszych od ciebie to poporstu wyp******aj.
Ew. wypowiedź Lechisty

Cytuj:
...ehh.... Co to za nowa moda krytykowania młodszych co?? Jakbym zobaczył na ulicy to bym tak W@#%#@^@, ale tu nie o mnie xD
Peace Ze'To

Btw.

Cytuj:
aha i rozumiem, że jak będziesz starym prykiem będziesz za*******ał za młodzieżą z parasolką i krzyczał "Ta dzisiejsza młodzież!" bo tak robią teraz mohery? Wybuchnie bomba - ktoś bliski Ci zginie, to pójdziesz kupić głowicę atomową i wysadzisz miasto z powodu : "bo mnie to też spotkało!" ?
Co to za wnioski? Ja nie dożyję bycia starym prykiem. Dopadnie mnie rak płuc lub marskość wątroby.
__________________
Jestem oazą spokoju, zajeb*** wyluzowanym kwiatem na tafli jeziora.

Jeśli Ci będzie smutno i bardzo źle, to pomyśl, że byłeś najbardziej niesfornym i aktywnym plemnikiem w całej swojej grupie.



Poradnik "Jak dojść do Demony"

Ostatnio edytowany przez Gelt - 20-10-2008 o 22:25.
Gelt jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Odpowiedz


Użytkowników czytających ten temat: 1 (zarejestrowanych: 0, gości: 1)
 

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 20:42.


Powered by vBulletin 3