Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Forum ogólne > Magia

Notki

Magia Magiczne zaklęcia, runy, potężni magowie. Tutaj wszystko o magii w Tibii

Odpowiedz
 
Opcje tematu
stary 13-05-2004, 17:59   #61
Gremlin
Buuuuu
 
Gremlin's Avatar
 
Data dołączenia: 06 10 2003
Lokacja: Edron

Posty: 1,637
Stan: Niegrający
Imię: Sir Grali
Profesja: Elder Druid
Gildia: Dreamers
Świat: Secura
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie dodany przez Kaczor
Chyba ze grasz na non pvp;]
Na pvp 11 lvl to tez lipa, jak masz ~300 many to mozna wykozystac w pelni mozliwosc urwania sie (afk) na 15 minut, na 11 lvl musisz co chwile wracac do komputera.
__________________
To juz koniec i nie bedzie wiecej.
Gremlin jest offline   Odpowiedz z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 14-05-2004, 14:00   #62
Andrew [AfR]
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 19 04 2004
Wiek: 38

Posty: 65
Świat: Thoria
Domyślny

Tak sobie czytam te wypowiedzi i mysle, że narazie za duzo osób z mag lvlem 20-35 sie wypowiada a nikt (chyba nikt bo mi sie nie chce czytac od początku) nie wypowiada się jak nabija mag lvl na poziomach wyzszych od 45 mlvla. Otóż po 45 mlvlu poziom ów rośnie baaaarrrrdzo wolno a wydawanie kasy na mana fluidy czy na life ringi zaczyna sie coraz mniej opłacać. Sam wydałem 80k gp na mana fluidy i zrobiłem z tej many UHy więc zwrociła mi sie mniej wiecej połowa a mlvl wskoczył raz (47-48 mlvl). Podsumowując stwierdzam, że jak wy to mówicie chodzenie na powiedzmy swamp trolle i robienie w tym czasie runków z magic lvlem 45+ spododuje, iż szybciej wskoczy lvl niz mag lvl. Prosze o wypowiedź kogoś z mag lvl kolo 50 .. chciałbym się dowiedziec jak najlepiej rozwijac mlvl 45+ a moje obserwacje mogą być mylne .

Pozdrawiam: Guhav .
__________________
Potrzebujesz relaksu podczas huntu, treningu, czy robienia runow? Zajrzyj: www.tibiatalks.blogspot.com
Andrew [AfR] jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 23-05-2004, 14:35   #63
sir roxer
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny Na czym moge epxic?

Czesc nieiwerm na czym expic i co mam robic wiec odpiscie mi na moje gg 3103363 lub na tibie pliska







Mocaz-Eternia-Ab'dendriel-lvl 22-m lvl 41


Robić uhy czy expic??
Czy ten m lvl jest dobry jak na 22 levle??


Piscie pliska!!
  Odpowiedz z Cytatem
stary 23-05-2004, 16:48   #64
Gumbo Variations
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 21 05 2004

Posty: 6
Domyślny eee...

jestem taki nooobiaczały, ale mnie sie wydaje, że skoro masz sorka, to powinienes inwestowac w magie (gdybys byl knightem, to ja polecałbym ci zwykly lvl)
Gumbo Variations jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 25-05-2004, 13:00   #65
ahaw
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 07 12 2003

Posty: 70
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie dodany przez Andrew [AfR]
Tak sobie czytam te wypowiedzi i mysle, że narazie za duzo osób z mag lvlem 20-35 sie wypowiada a nikt (chyba nikt bo mi sie nie chce czytac od początku) nie wypowiada się jak nabija mag lvl na poziomach wyzszych od 45 mlvla. Otóż po 45 mlvlu poziom ów rośnie baaaarrrrdzo wolno a wydawanie kasy na mana fluidy czy na life ringi zaczyna sie coraz mniej opłacać. Sam wydałem 80k gp na mana fluidy i zrobiłem z tej many UHy więc zwrociła mi sie mniej wiecej połowa a mlvl wskoczył raz (47-48 mlvl). Podsumowując stwierdzam, że jak wy to mówicie chodzenie na powiedzmy swamp trolle i robienie w tym czasie runków z magic lvlem 45+ spododuje, iż szybciej wskoczy lvl niz mag lvl. Prosze o wypowiedź kogoś z mag lvl kolo 50 .. chciałbym się dowiedziec jak najlepiej rozwijac mlvl 45+ a moje obserwacje mogą być mylne .

Pozdrawiam: Guhav .
wiec ja sie wypowiem
ja robie runy bez wspomagaczy mf uzywam tylko na huntach lub jak trzeba miec bardzo szybko runy a life ring uzywam do robienia run (jak mam kase i nie mam na co wydac)a najlepszy sposob na mlev bez kosztow to afkowanie.
podsumowywyjac jak masz czas to exp a jak nie to rob runy
__________________
http://www.vastnet.co.uk/~777/dragons2/dragon.php?id=3715&t=1
ahaw jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 25-05-2004, 18:04   #66
Kurak
Użytkownik Forum
 
Kurak's Avatar
 
Data dołączenia: 16 11 2003
Lokacja: Koszlain
Wiek: 34

Posty: 30
Kurak ma numer GG 3657965 Adres Jabbera do Kurak
Domyślny

Na 16 lvl powinienneśmieć co najmniej 25 mlvl, żeby sd robić.
Najlepiej robić tak:

Masz skille 19/21, dobry eq, to idziesz na amazon camp i expisz bez czarów, tylko ciągle jesz żarcie i robisz runy
Idzie ci mlvl i lvl. Sam tak robie ) i w tydzien zrobiłem od 17lvl na 20 i nie zamierza szybko kończyć. Mlvl mam juz 32 tak dla porównania.
Kurak jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 09-06-2004, 15:16   #67
Kyrcz
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny

ja mam 12 lvl i 9 mlv wiem ze powinienem miec wiekszy magiczny ale z drugiej strony mi to pasuje bo i tak nie mam kasy na czary a na te co mam kupione many mam za malo wienc na moje musze nabijac jeszcze zwykly
  Odpowiedz z Cytatem
stary 09-06-2004, 16:51   #68
ahaw
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 07 12 2003

Posty: 70
Domyślny

mlevu nigdy za malo ) na tym levelu rob hmmki najlepsza opcja
__________________
http://www.vastnet.co.uk/~777/dragons2/dragon.php?id=3715&t=1
ahaw jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 09-06-2004, 18:09   #69
Wannodup
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 30 03 2004

Posty: 32
Domyślny

Zgadzam się z jednym z przedmówców. Expić do 30 levela a magic level sam będzie wskakiwał. Potem 30 bp blanków i jedziemy robiąc Hmm. Jak skończysz to magic level powinien wskoczyć
Wannodup jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 09-06-2004, 18:13   #70
kaziu
Użytkownik Forum
 
kaziu's Avatar
 
Data dołączenia: 09 06 2004
Lokacja: ...w McDonaldzie :P
Wiek: 32

Posty: 108
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Elv Drael
Profesja: Elite Knight
Świat: Candia
Poziom: 100
Poziom mag.: 7
kaziu ma numer GG 9183359
Domyślny

Facet lepiej w mag. bo powyrzej 20 mlvl wzrasta siła czarów.
zapamiętaj to
kaziu jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 09-06-2004, 21:26   #71
Pasorzytek
Użytkownik Forum
 
Pasorzytek's Avatar
 
Data dołączenia: 05 05 2004
Lokacja: Bydgoszcz
Wiek: 36

Posty: 278
Stan: Niegrający
Profesja: Knight
Świat: Aurea
Poziom: 25
Skille: 75/75
Poziom mag.: 4
Pasorzytek ma numer GG 3955373 Pasorzytek ma login Tlenu pasorzytek@tlen.pl
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie dodany przez Dawid_Mistrz
a jezeli nie chce go kupowac to w jakim potworku jest najczesciej?
ghoul sprawdzaj bagi i tylko on i bardzo rzadko
__________________
Pasorzytek jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 10-06-2004, 12:25   #72
Caspius
Użytkownik Forum
 
Caspius's Avatar
 
Data dołączenia: 04 02 2004
Lokacja: Na końcu drogi życia..
Wiek: 34

Posty: 240
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie dodany przez Wannodup
Zgadzam się z jednym z przedmówców. Expić do 30 levela a magic level sam będzie wskakiwał. Potem 30 bp blanków i jedziemy robiąc Hmm. Jak skończysz to magic level powinien wskoczyć
Omg, chlopie, grales ty kiedys magiem? Ktory mag(czy druid) na 30 lvlu by sie znizyl do robienia 30 bpkow hmmow? przeciez kazdy wie ze oplacalniejsze jest robienie SDkow (palisz mane na 1 bp jak za ~3 bp hmmow, a po sprzedazy masz na 4 bpki hmmow {licze po 1k}, a wiec 1 bp za free) czy w przypadku druida Uhow.
__________________
Kiedy umrę, pochowajcie mnie twarzą do dołu, aby wszyscy mogli pocałować mnie w dupę
Helmut Ottenburger
-----------
Koncze z tibia... Ciekawe ile wytrzymam
Caspius jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 10-06-2004, 15:24   #73
Gremlin
Buuuuu
 
Gremlin's Avatar
 
Data dołączenia: 06 10 2003
Lokacja: Edron

Posty: 1,637
Stan: Niegrający
Imię: Sir Grali
Profesja: Elder Druid
Gildia: Dreamers
Świat: Secura
Domyślny

re: Up
Ten ktory chce expowac a nie czekac nie wiadomo ile zanim sprzeda SD i kupi HMM.

... jak uwazasz ze gadam glupoty to mozesz mi sprzedac 100BP HMM za 100k na Secura (place gotowka albo UH ).

Oczywiscie ze mozna HMM kupic w duzych ilosciach, ale ludzie zwykle wtedy chca 1.3-1.5k/BP (wtedy juz SD tak dobrze nie wychodzi mana/gp).
__________________
To juz koniec i nie bedzie wiecej.
Gremlin jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 10-06-2004, 15:37   #74
Trzciniak
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 14 04 2004

Posty: 255
Trzciniak ma numer GG 8451284 Adres Jabbera do Trzciniak
Domyślny

A ja swoją nową postacią, którą utworzyłem jakis miesiąc temu, mam 30 lev i 31 mlev, od tegodnia zoś sie nie moge zalogować, jak sie uda to na godzine przed restartem. Osiągnięcie tego zajeło mi jakieś 3 tygodnie, może troche więcej. Fanie jet mieć zawsze taki sam mlev jak lev, ale gdzieś tak od lev 45 jest to coraz trudniejsze. Żeby nie to że nie moge sie logowac bym pewnie już miał lev 35 alebo i wyższy, a przecież z kasy zdobytej na w polowaniu której jest dość sporo można kupować mf, ja tak robie od czasu do czasu, robiłem.
__________________
Gimohev>>>Sorcerer>>>Aurea
Trzciniak jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 10-06-2004, 16:44   #75
Dawid_Mistrz
Użytkownik Forum
 
Dawid_Mistrz's Avatar
 
Data dołączenia: 23 03 2004
Wiek: 34

Posty: 93
Dawid_Mistrz ma numer GG 2894898
Domyślny

Cytuj:
Fanie jet mieć zawsze taki sam mlev jak lev, ale gdzieś tak od lev 45 jest to coraz trudniejsze
Ja wiem czy tak fajnie miec np 35 lvl i 35 mlvl moze masz dobry zwykl lvl ale masz za to slbsze czary pomysl sobie tak ze majac 30 m lvl potrzebujesz 5-6 sd zebyc zabis smoka na solo a na ok 40 m lvl potrzeba 4 sd i ze 2 strzaly z hmm

Cytuj:
A ja swoją nową postacią, którą utworzyłem jakis miesiąc temu, mam 30 lev i 31 mlev
Sądze ze masz za maly m lvl do swojego zwylkego lvl sadze ze m lvl powinie byc przynajmniej o 5 większy niz zwykly obecnie mam 26/37 niedlugo bedzie 38
__________________
JESTEM THE BEST ZABITO MNIE 3 RAZY W CIĄGU TYGODNIA A RAZ MNIE TPSA ZABIŁA!!! "TPSA I AM LOVING IT" PARAPAPAPA
Dawid_Mistrz jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 10-06-2004, 21:57   #76
Caspius
Użytkownik Forum
 
Caspius's Avatar
 
Data dołączenia: 04 02 2004
Lokacja: Na końcu drogi życia..
Wiek: 34

Posty: 240
Domyślny

@Gremli
Hehe, czy ja musze sie z toba "klocic" w kazdym temacie? ). A co do tych HMMow , to SDki tez mozna sprzedwac masowo za duzo wyzsza cene. A jak sie kupuje 3-4bp HMMow to jeszcze ceny nie podnosza, dopiero gdzies tak od 7-8 bpkow. A 100 Bpkow HMMow to ja bym ci opchnol za jakies 130-140k a nie marne 100 poza tym gram na Valorii pp
__________________
Kiedy umrę, pochowajcie mnie twarzą do dołu, aby wszyscy mogli pocałować mnie w dupę
Helmut Ottenburger
-----------
Koncze z tibia... Ciekawe ile wytrzymam
Caspius jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 31-07-2004, 09:04   #77
Fr1d0m
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 24 07 2004

Posty: 7
Domyślny

eeee. ja mam trche inny sposub ;p (jak kazdy) .mam 15 lv i m lv 37 .. bede bil m lv do 40 w miedzy czasie robie uhy i zbierma na leprze eq a od czasu do czasu z blokerem wybieram sie an drag hunt ;p (bloker 14 lv knight
Fr1d0m jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 31-07-2004, 11:31   #78
Caspius
Użytkownik Forum
 
Caspius's Avatar
 
Data dołączenia: 04 02 2004
Lokacja: Na końcu drogi życia..
Wiek: 34

Posty: 240
Domyślny

Nie masz co robic ze odkurzasz temty ktore maja ponad miesiac?

Ja to robie tak, ze stawiam se cel nabicie konkretnego mlvla, podczas ktorego robie runy i kupuje se hmmy.
Jak juz mam odpowiedni mlvl, to robie lvle do pewnego poziomu i dalej mlvl. Tym sposobem mam 28lvl i 46 mlvl, teraz nabijam do 30 lvla, i lece na 50-55 mlvl


@down
Bynajmniej nei mam zamiaru nic pic (szkodliwe na nerki ). A macro nei bede 24 godziny robil, bo chce tez kapke sie wyspac . A nei uznaje zarzucenia makro i wyjscie/pojscie spac, pozniewaz w razie ewentualnych klopotow nie mozna zareagowac =p a tak ja se siedze neidaleko monita, czytam ksiazeczke i jestem happy ^^ bp nie dosc ze mlvl wysoki to jeszcze spie na kasie
__________________
Kiedy umrę, pochowajcie mnie twarzą do dołu, aby wszyscy mogli pocałować mnie w dupę
Helmut Ottenburger
-----------
Koncze z tibia... Ciekawe ile wytrzymam
Caspius jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 31-07-2004, 22:09   #79
Gremlin
Buuuuu
 
Gremlin's Avatar
 
Data dołączenia: 06 10 2003
Lokacja: Edron

Posty: 1,637
Stan: Niegrający
Imię: Sir Grali
Profesja: Elder Druid
Gildia: Dreamers
Świat: Secura
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie dodany przez Caspius
Tym sposobem mam 28lvl i 46 mlvl, teraz nabijam do 30 lvla, i lece na 50-55 mlvl
O ile nie uzywasz macro przez 24 godziny na dobe lub nie planujesz wypicia naprawde duzej ilosci mana fluidow to czeka cie 2-3 miesiace ladowania many z 46 mlvl na 55
__________________
To juz koniec i nie bedzie wiecej.
Gremlin jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 01-08-2004, 21:06   #80
Dimitrishev
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 31 07 2004

Posty: 5
Domyślny

ja mam pytanie jak sie zo\dobywa magic lvl? prosze o szybka odpowiedź
Dimitrishev jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Odpowiedz


Użytkowników czytających ten temat: 1 (zarejestrowanych: 0, gości: 1)
 

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 07:12.


Powered by vBulletin 3