Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Forum ogólne > Potwory

Notki

Potwory Wszystko o potworach. Jak się zachowują, jakie taktyki, jakie mają słabe punkty. To wszystko znajdziesz tutaj.
Zamkniety temat.
 
Opcje tematu
stary 11-08-2003, 08:36   #1
Relvu
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 09 08 2003

Posty: 3
Domyślny smok

lol rzucilem na smoka energy bomb i na "rogu" zaczalem biegac po prostu szybko naciskac kursor w dol i w gore.
smok zamiast caly czas puszczac gfb to calkiem oglupial tzn. walil gfb ale mnie nie trafial, czar pojawial sie na pojedynczych polach zanim odkrylem ta "taktyke" poszly 2 vity, po odkryciu jej nie musialem sie uleczac (smok byl ejszcze na zielonym).
Relvu jest offline  

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 21-08-2003, 22:08   #2
tisha 12
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny

To może podasz tą taktykę dokladnie???? bo jak bede miec 20 lvl to mam zamiar chodzic na smoczki
 
stary 22-08-2003, 15:42   #3
Bobciu
Użytkownik Forum
 
Bobciu's Avatar
 
Data dołączenia: 19 08 2003
Lokacja: Pod Monopolowym

Posty: 146
Domyślny

smok w e-bombie może zrobić wszytko a także zabić niewinne ofiary więc nie radze tego próbować bo i tak wkońcu może cie trafić
__________________
lejmer gamer,
jeden z pierwszych użytkowników tego forum, jeden z pierwszych graczy na Liberze(i posiadacz firesworda ;p)
Ex Człoenk GloS.
Bobciu jest offline  
stary 23-08-2003, 12:40   #4
Warli
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 17 08 2003

Posty: 30
Domyślny

By nie zakladac nowego tematu ja sie zapytam o smokach cos

Wiem o tym ze w Ancient Temple w Thais mozna spotkac smoki ale ktos mi mowil ze mozna rowniez znalezc je w GreenShore, ktos cos wie na ten temat?
__________________
Jaspaz - Elite Knight, Chimera
Warli the Second - Royal Palladin, Danubia
Warli jest offline  
stary 23-08-2003, 16:43   #5
MatKus
http://tibiaspy.com
 
MatKus's Avatar
 
Data dołączenia: 22 07 2003
Lokacja: Opole / Głuchołazy
Wiek: 43

Posty: 2,289
Stan: Na Emeryturze
Imię: Matkus
Profesja: Elder Druid
Świat: Secura
Adres Jabbera do MatKus
Domyślny

Nom, też tam jest. Troszku pod ziemią. Ale szczegółów cie nie podam, bo osobiście tam nie byłem, a kumpel mi w prawdzie pokazywał gdzie to, ale to już daaaaaawno temu.
__________________
Najlepsza strona o Tibii - http://tibiaspy.com - jeśli nie znasz, to nie wiesz, co tracisz!
Zarejestruj się na http://forum.tibiaspy.com - prowadź i oglądaj galerie, szukaj i udzielaj pomocy, rozmawiaj o Tibii i na każdy inny temat!
MatKus jest offline  
stary 23-08-2003, 16:50   #6
Xardas
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 04 08 2003
Lokacja: Głuchołazy
Wiek: 42

Posty: 19
Wyślij wiadomość przez ICQ do Xardas Xardas ma numer GG 3802679 Adres Jabbera do Xardas
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie dodany przez matkus
Nom, też tam jest. Troszku pod ziemią. Ale szczegółów cie nie podam, bo osobiście tam nie byłem, a kumpel mi w prawdzie pokazywał gdzie to, ale to już daaaaaawno temu.
Ciekawe kto
Jest smok, idzie się wąskim tunelem wyłazi po drabince i zonk, małe, zielone z uśmiechem na gębie leci cię usciskac
Po tym jak go tam spotkałem wiecej nie łaziłem (za bardzo niski poziom wtedy jeszce), a pózniej jkoś sie o tym zapomniało, może jest tam cosik ciekawego.
Xardas jest offline  
Zamkniety temat.


Użytkowników czytających ten temat: 1 (zarejestrowanych: 0, gości: 1)
 
Opcje tematu

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 02:09.


Powered by vBulletin 3