Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Forum ogólne > Potwory

Notki

Potwory Wszystko o potworach. Jak się zachowują, jakie taktyki, jakie mają słabe punkty. To wszystko znajdziesz tutaj.

Odpowiedz
 
Opcje tematu
stary 08-01-2007, 11:44   #441
SowaBez0ka
Użytkownik Forum
 
SowaBez0ka's Avatar
 
Data dołączenia: 14 11 2006

Posty: 63
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Elite Knight
Świat: Julera
Poziom: 103
Skille: 101/99
Poziom mag.: 7
SowaBez0ka ma numer GG 9409661
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Grabadia Pokaż post
Ile uh zejdzie mi na gsa???solo (4fun solo)
40-45lvl, skille 75/75,
warhammer, k set, cruz, p ammy, leather buty???
pacc czy nie bo jesli bil bys z exori znacznie mniej ci wyjdzie cos kolo 5-7 uh jak z exori
__________________

Banished: until Mar 03 2007, 13:28:04 CET because of excessive unjustified player killing
czy to nie piękne pekowac dla zabawy a nie dla lota
Killed Xxitzo at Level 51 unjustified
Killed Xxxezinha Aline at Level 38 with a fire elemental
Cytuj:
Jak mozna wziasc zeczy z domków inni biorą a ja nie Jest domek tam dragol shield gosc se wchodzi bieze i se wychodzi ja prubuje wejsc i mnie ku*** cofa. PS:Czekam na odpowiec
SowaBez0ka jest offline   Odpowiedz z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 21-01-2007, 14:41   #442
Grabadia
Zbanowany
 
Grabadia's Avatar
 
Data dołączenia: 26 08 2006
Lokacja: Port Hope

Posty: 208
Stan: Zbanowany
Profesja: Master Sorcerer
Gildia: Almost
Świat: Nerana
Poziom: 36
Skille: Wypas;p
Poziom mag.: 40
Grabadia ma numer GG 7297024
Domyślny

taa, pacc

dziekówka za odpowiedź
Grabadia jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 22-01-2007, 12:28   #443
bazyl94
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 13 01 2007

Posty: 12
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Sorcerer
Świat: Candia
Poziom: 13
Skille: 15/17
Poziom mag.: 7
bazyl94 ma numer GG 2364094
Smutny Gdzie????????????

Powie mi ktos gdzie mam expic mam 11lvl sorcer mam niezle eq:crown arm knight amr p legi scarf dwarven shield chilbym szybko dobic lvl gdzie jest duzy resp gohuli seoldierow czy orc waiorow?? Nieprawidłowe wyświetlanie obrazu na matrycy (pionowe lub poziome cienkie pojedyncze paski, pionowe lub poziome 5 – 8 cm paski, zanikanie obrazu reagujące na lekkie wyginanie matrycy, znikanie obrazu przy zamykaniu i otwieraniu matrycy) – Prawdopodobne przyczyny: uszkodzenie matrycy, uszkodzenie tasiemki sygnałowej matrycy. Nieprawidłowe wyświetlanie obrazu na matrycy (obraz blady widoczny pod światłem brak podświetlania matrycy) - Prawdopodobne przyczyny: uszkodzenie invertera, uszkodzenie lampy fluorescencyjnej CCFL ( jarzeniówki ), uszkodzenie sterownia podświetlania matrycy, uszkodzenie układu zasilania podświetlania matrycy, uszkodzenie diod LED, uszkodzenie układu zasilania diod LED, uszkodzenie sterowania diod LED. Brak ładowania akumulatora (baterii) – Prawdopodobne przyczyny: uszkodzony akumulator (bateria) w zależności od usterki uszkodzone mogą być ogniwa akumulatora bądź jego elektronika znajdująca się w zintegrowanej obudowie akumulatora , uszkodzony zasilacz, uszkodzona płyta główna (uszkodzony moduł ładowania baterii, uszkodzony moduł rozpoznawania baterii) Brak dźwięku, zniekształcony dźwięk, dźwięk tylko w jednym głośniku, dźwięk tylko w słuchawkach – Prawdopodobne przyczyny: uszkodzenie głośników, uszkodzenie złączki od słuchawek, uszkodzenie płyty głównej ( uszkodzenie modułu karty muzycznej (codec), uszkodzenie przedwzmacniacza lub wzmacniacza operacyjnego, uszkodzenie komponentu BGA, uszkodzenie modułu zasilania karty muzycznej). Brak połączenia sieci LAN , karta sieciowa nie jest widziana w systemie – Prawdopodobne przyczyny: uszkodzenie gniazda LAN, uszkodzenie płyty głównej ( uszkodzenie modułu sieciowego, uszkodzenie komponentu BGA, uszkodzenie modułu zasilania karty sieciowej). Karta Wi-Fi nie działa, słaby zasięg karty Wi-Fi – Prawdopodobne przyczyny : uszkodzenie karty Wi-Fi, uszkodzenie gniazda karty Wi-Fi, uszkodzenie anteny Wi-Fi, uszkodzenie płyty głównej( uszkodzenie zasilania karty Wi-Fi, uszkodzenie komponentu BGA bardzo często spotykane w laptopach z układami firmy NVIDIA i AMD). Klawiatura nie działa, kilka przycisków na klawiaturze nie działa, klawisze na klawiaturze są cały czas wciśnięte – Prawdopodobne przyczyny: zalanie klawiatury, uszkodzenie tasiemki klawiatury, uszkodzenie foli wewnętrznych klawiatury, uszkodzenie płyty głównej (uszkodzenie złączki klawiatury, uszkodzenie modułu I/O). Touchpad nie działa lub jeden z przycisków Touchpad nie działa – Prawdopodobne przyczyny: uszkodzenie Touchpad, uszkodzenie przycisków Touchpad, uszkodzenie tasiemki Touchpad, uszkodzenie płyty głównej (uszkodzenie zasilania Touchpad, uszkodzenie modułu I/O). USB nie działa – Prawdopodobne przyczyny: uszkodzenie gniazda USB, uszkodzenie płyty głównej ( uszkodzenie zasilania USB, uszkodzenie modułu USB, uszkodzenie komponentu BGA). Laptop nie rozpoznaje HDD ( nie widzi dysku twardego ), uszkodzenie kontrolera IDE lub SATA – Prawdopodobne przyczyny: uszkodzenie złączki dysku twardego, uszkodzenie płyty głównej ( uszkodzenie zasilania dysku twardego, uszkodzenie kontrolera dysku twardego). Napęd optyczny CDR/DVDR nie czyta płyt, nie nagrywa płyt – Prawdopodobne przyczyny: zanieczyszczony lub uszkodzony napęd CDR/DVDR (najczęściej naprawa polega na wymianie napędu na nowy ze względu na niski koszt podzespołu). We własnym zakresie można spróbować oczyścić soczewkę lasera w niektórych przypadkach taka operacja rozwiąże nam problem. W celu wyczyszczenia soczewki należy zaopatrzyć się w wacik na patyczku oraz spirytus względnie perfumy z wysoką zawartością alkoholu a następnie postępować według poniższych wskazówek. Wysunąć tackę napędu oraz wyjąć z niej płytę ( cd, dvd, itp. ) Następnie zwilżamy wacik i przecieramy bardzo delikatnie soczewkę. Soczewka wraz z laserem znajduje się na ruchomym wózku czyszczenie należy przeprowadzać bardzo ostrożnie aby nie wyrwać soczewki z gniazda ( operację dla pewności można powtórzyć ). Problem z zainstalowanie systemu – Prawdopodobne przyczyny: zanieczyszczenie lub uszkodzenie napędu CDR/DVDR, uszkodzenie dysku twardego, uszkodzenie modułu pamięci RAM, uszkodzenie procesora, uszkodzenie płyty głównej (brak poprawnej pracy przetwornic, uszkodzenie komponentów BGA, uszkodzenie układów I/O, uszkodzenie zasilania procesora, inne uszkodzenia) Laptop został zalany, zalanie laptopa – Jest to jedna z gorszych usterek laptopa. Należy pamiętać, że jak najszybciej po zalaniu należy odłączyć zasilacz i wyciągnąć akumulator (baterię). Następnie jak najszybciej zgłosić się do serwisu celem wyczyszczenia laptopa. Czym dłużej ciecz znajduje się w laptopie tym bardziej postępuje korozja. W serwisie laptop zostaje rozebrany wyczyszczony w myjce ultradźwiękowej a następnie podejmowana jest w razie potrzeby naprawa. Czym szybciej sprzęt znajdzie się w serwisie tym prawdopodobieństwo skutecznej naprawy jest większe. Więcej informacji na ten temat znajdziecie Państwo w zakładce naprawa zalanych laptopów. Uszkodzenia mechaniczne złączek i gniazd takich jak USB, zasilających, słuchawkowych, PCMCIA, czytników kart, VGA, DVI, uszkodzenia mechaniczne obudów i zawiasów – wszystkie podzespoły wymieniane są w serwisie na nowe bądź na używane w bardzo dobrym stanie w zależności od decyzji klienta. Więc jeśli mają Państwo problemy z działaniem swojego laptopa/notebooka, netbooka Acer zapraszamy do naszej firmy we Wrocławiu

Ostatnio edytowany przez bazyl94 - 17-10-2016 o 11:23.
bazyl94 jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 22-01-2007, 15:52   #444
Sonidos
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny

Siemka. Jestem sorcererem, mam 30 lvl i 36 mlvl eq: Dark Helmet, Blue robe, Plate legs, Leather Boots, Scraf i medusa Shield na co bym mogl chodzic ps. mam pacc, chodzi mi o to zeby bylo w 3 du** expa i zeby sie mfy zwracaly
  Odpowiedz z Cytatem
stary 22-01-2007, 16:18   #445
Grand
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 25 08 2006
Lokacja: Polska

Posty: 17
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Knight
Świat: Galana
Poziom: 30
Skille: 60/60
Poziom mag.: 4
Grand ma numer GG 3877929
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez koran Pokaż post
Czy na 11 lvlu skille 48/48 sa dobre ?? i kiedy moge blokowac lub solowac Draga
Ja knightem solowalem draga 29 lvl 63/63 noble armor,medusa shield,p-legs,steel helemt,bs
__________________
Sheio
Grand jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 22-01-2007, 17:02   #446
bartii10
Użytkownik Forum
 
bartii10's Avatar
 
Data dołączenia: 06 05 2006
Lokacja: Kraków
Wiek: 36

Posty: 396
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Bartholdi
Profesja: Elder Druid
Świat: Astera
Poziom: 95
Skille: --/26
Poziom mag.: 64
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Sonidos Pokaż post
Siemka. Jestem sorcererem, mam 30 lvl i 36 mlvl eq: Dark Helmet, Blue robe, Plate legs, Leather Boots, Scraf i medusa Shield na co bym mogl chodzic ps. mam pacc, chodzi mi o to zeby bylo w 3 du** expa i zeby sie mfy zwracaly
siadasz na jakims tombie na -2, summonujesz monka i jedizesz z koksem. wychodzisz jakies 1.5-2k kasy i okolo 15k expa na godzine.
bartii10 jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 22-01-2007, 17:57   #447
Merkarxell
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 31 12 2006
Lokacja: Skowierzyn
Wiek: 35

Posty: 15
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Sorcerer
Gildia: Polish Guild
Świat: Calmera
Poziom: 53
Poziom mag.: 53
Merkarxell ma numer GG 4774761
Domyślny

39lvl Master Sorcerer, 42 mlvl, dam radę na necro? Jeśli tak to co ze sobą brać i w jakich ilościach?
Merkarxell jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 22-01-2007, 18:01   #448
Quakmir
Użytkownik forum
 
Quakmir's Avatar
 
Data dołączenia: 19 01 2007
Lokacja: Warszawa

Posty: 8
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Alterian
Profesja: Royal Paladin
Świat: Solera
Poziom: 25
Skille: 55/45
Poziom mag.: 9
Quakmir ma numer GG 4373080
Domyślny

Z pojedynczym respawnem dałbyś radę. Rzucaj na Necro SD lub GFB. Ssummonowanie się nie opłaca.
Quakmir jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 22-01-2007, 18:01   #449
K-2
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 08 06 2006

Posty: 8
Imię: Nie powiem
Profesja: Druid
Gildia: nie ma
Świat: Calmera
Poziom: 40+
Skille: nie wie
Poziom mag.: 44
K-2 ma numer GG 8083937
Pergamin Czy rowale draga??

Mam 20 lvl sorc 23 mlvl i bp of sd czy rozwale draga (4fun)??
K-2 jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 22-01-2007, 18:11   #450
bartii10
Użytkownik Forum
 
bartii10's Avatar
 
Data dołączenia: 06 05 2006
Lokacja: Kraków
Wiek: 36

Posty: 396
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Bartholdi
Profesja: Elder Druid
Świat: Astera
Poziom: 95
Skille: --/26
Poziom mag.: 64
Domyślny

@up
tak rozwalisz.
bartii10 jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 22-01-2007, 18:57   #451
Sonidos
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez bartii10 Pokaż post
siadasz na jakims tombie na -2, summonujesz monka i jedizesz z koksem. wychodzisz jakies 1.5-2k kasy i okolo 15k expa na godzine.
Na jakim tombie dokladnie bo narazie na stone tombie przed chwila padlem mialem freeza chce nadrobic mam 29 lvl i 35 mlvl 0 kasy na mf co mam robic?
  Odpowiedz z Cytatem
stary 22-01-2007, 20:09   #452
piesek-leszek-4
Użytkownik forum
 
piesek-leszek-4's Avatar
 
Data dołączenia: 09 01 2007
Lokacja: Mielec

Posty: 15
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Master Sorcerer
Świat: Antica
Poziom: 38
Poziom mag.: 42
Domyślny

Mam 30 lvl sorcerer 32 m-lvl i czy dam rade na mintwallin z zyskiem?
piesek-leszek-4 jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 22-01-2007, 20:30   #453
Lotress
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 22 09 2006
Wpisy bloga: 2

Posty: 1,222
Stan: Na Emeryturze
Profesja: Elite Knight
Świat: Nebula
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Sonidos Pokaż post
Na jakim tombie dokladnie bo narazie na stone tombie przed chwila padlem mialem freeza chce nadrobic mam 29 lvl i 35 mlvl 0 kasy na mf co mam robic?
Jak naprawde nie masz kasy,bierzesz w lapke w hammera i na roty ;] przy okazji robisz runy.
Lotress jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 25-01-2007, 15:23   #454
knowak30
Guest
 

Posty: n/a
Cool Kilka pytań.

Witam, mam knighta 11lvl, skille 52/51, dobre?? Czy z blokuje draga?? Pokonam beho? Pokonam Ghoula? Na co chodzić expić?

Moje eq:
k ARMOR,
Fire Sword,
Guardian Shield,
Strange Helmet,
P Legs,

Z góry dziękówka.
POZDRO!
  Odpowiedz z Cytatem
stary 25-01-2007, 15:51   #455
Phenamin
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 09 12 2006
Lokacja: Gdańsk

Posty: 42
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Knight
Świat: Morgana
Poziom: 37
Skille: 68/68
Poziom mag.: 5
Domyślny

Ja bym na twoim miejscu siedział na kopalniach tak do 20lvl
na początku dwarfy i roty
a potem na soldy

Ghula powinneś zabić
Phenamin jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 28-01-2007, 00:02   #456
Harraton
Użytkownik Forum
 
Harraton's Avatar
 
Data dołączenia: 03 01 2007
Lokacja: Kozienice
Wiek: 30

Posty: 54
Stan: Początkujący
Imię: Kyohoshi
Profesja: Elder Druid
Świat: Refugia
Poziom: 33
Poziom mag.: 28
Domyślny

Czy zblocze GSa 31lvl ze skillami 73/69. Ile UHów zejdzie? Bedzie 2 shooterów: Palek 17lvl dist:60, Druid 16lvl z hmm.
Harraton jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 31-01-2007, 13:23   #457
Davqu
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny Drag...?

Jaki musze mieć level , skile eq , żeby pokonac draga knightem?
a eq jakie? Aktualnie mam 10 lvl i skile 45/45 to dobrze czy źle?
Mam jeszcze jedno pytanie bic z f axe + shield czy z d lance?

Ostatnio edytowany przez Davqu - 31-01-2007 o 14:50.
  Odpowiedz z Cytatem
stary 31-01-2007, 14:12   #458
Princes
Użytkownik Forum
 
Princes's Avatar
 
Data dołączenia: 15 12 2006
Lokacja: Kraków

Posty: 80
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Elite Knight
Gildia: Way It Was
Świat: Kyra
Poziom: 125
Skille: 96/93
Poziom mag.: 8
Domyślny @dragi

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez piesek-leszek-4 Pokaż post
Mam 30 lvl sorcerer 32 m-lvl i czy dam rade na mintwallin z zyskiem?
Tak. Polecam czar: Utevo res Monk Na poczatku moga Monki padac ale jak dojdzies do wprawy i nie bedziesz za duzo lurowal dasz rad

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez knowak30 Pokaż post
Witam, mam knighta 11lvl, skille 52/51, dobre?? Czy z blokuje draga?? Pokonam beho? Pokonam Ghoula? Na co chodzić expić?
Do draga potrzebne jest 4 m level! Skille jak na ten level bardzo dobre. Beholdera pokonasz ale raczej z dobrymi umiejetnosciami i runkami leczniczymi - odradzam. Ghoula czy pokonasz - tak o ile bedziesz sie leczyl exura i iha'mi

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Davqu Pokaż post
Jaki musze mieć level , skile eq , żeby pokonac draga knightem?
wystarczy 4 mlevel zeby sie leczyc. i mysle ze skille 65 pozwola zabic tego trudnego potwora. Pierwsze dragi zabijalem na 30 levelu z 62 swordem

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Harraton Pokaż post
Czy zblocze GSa 31lvl ze skillami 73/69. Ile UHów zejdzie? Bedzie 2 shooterów: Palek 17lvl dist:60, Druid 16lvl z hmm.
Blokowalem Gs'a na tym levelu 2 lata temu na serwerze Thoria bylo 3 shuterow. GSa zabili. (25 levele)
Musisz Uhac co sekunde zejdzie okolo 10 Uhow. POlecam miejsce gdzie jest quest blod herb. Na polnoc od Venore

Ostatnio edytowany przez Princes - 31-01-2007 o 14:24.
Princes jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 31-01-2007, 14:21   #459
Baartoss
Użytkownik Forum
 
Baartoss's Avatar
 
Data dołączenia: 03 05 2006

Posty: 289
Imię: Baartoss
Profesja: Sorcerer
Świat: Refugia
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez piesek-leszek-4 Pokaż post
Mam 30 lvl sorcerer 32 m-lvl i czy dam rade na mintwallin z zyskiem?
Tak, postaw 2 monki i powinno być wporządku . Pzdr
__________________
~
Baartoss jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 31-01-2007, 14:51   #460
PrZ'eMo
Użytkownik Forum
 
PrZ'eMo's Avatar
 
Data dołączenia: 24 04 2006
Lokacja: SiEdLcE:]
Wiek: 30

Posty: 65
Profesja: Druid
Świat: Candia
PrZ'eMo ma numer GG 3373165
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Baartoss Pokaż post
Tak, postaw 2 monki i powinno być wporządku . Pzdr
A nie lepiej postawic FE? ;>
__________________
Tanie wino jest dobre bo jest dobre i tanie

Ostatnio edytowany przez PrZ'eMo - 31-01-2007 o 14:53.
PrZ'eMo jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Odpowiedz


Użytkowników czytających ten temat: 1 (zarejestrowanych: 0, gości: 1)
 

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 19:04.


Powered by vBulletin 3