Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Forum ogólne > Wydarzenia ze światów

Notki

Wydarzenia ze światów Na tym forum możesz porozmawiać o wszelkich ważnych wydarzeniach z Twojego serwera.

Odpowiedz
 
Opcje tematu
stary 31-08-2005, 10:19   #161
dubros
Zbanowany
 
Data dołączenia: 27 01 2005
Wiek: 36

Posty: 136
Imię: Ca'fuze
Poziom: 111
Poziom mag.: 20
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez kurcz
LOL Jak widze co ty tu piszesz to mi żal się ciebie robi niewiem ile ty masz lat ale z pewnością malo może jak Morximal 15-letki grubasek huhuhehe

obejrzyj se filnm i zobacz kto przyszedl tak samo kolo thasi na moscie EZ tez przyszla wiec skoncz pier.dolic
dubros jest offline   Odpowiedz z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 31-08-2005, 10:28   #162
kurcz
Użytkownik Forum
 
kurcz's Avatar
 
Data dołączenia: 22 09 2004

Posty: 56
Domyślny Dubros

Lol niewiecie o co mi chodzi -.-
mi chodzi o to że DPFT siedziało w GH a Era juz stała i czekała aż wyjdą -.-Może jakby teraz DPFT czekało sobie gdzies na Ere to inaczej by było tego u nich nie rozumiem.Wiec ****a pomyśl najpierw co pisze i potem się udzielaj -.-
__________________
RATM AND SOAD RULEZZZZZZZ!!!!!!
kurcz jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 31-08-2005, 10:44   #163
dubros
Zbanowany
 
Data dołączenia: 27 01 2005
Wiek: 36

Posty: 136
Imię: Ca'fuze
Poziom: 111
Poziom mag.: 20
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez kurcz
Lol niewiecie o co mi chodzi -.-
mi chodzi o to że DPFT siedziało w GH a Era juz stała i czekała aż wyjdą -.-Może jakby teraz DPFT czekało sobie gdzies na Ere to inaczej by było tego u nich nie rozumiem.Wiec ****a pomyśl najpierw co pisze i potem się udzielaj -.-

powiem tak
noob co niewie nic i pewnie jeszcze niegra na arcani a jak gra to sie boji podac nicku bo bedzie hunted -.-
dubros jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 31-08-2005, 10:56   #164
PiXik
Zbanowany
 
PiXik's Avatar
 
Data dołączenia: 08 03 2004
Lokacja: Rybnik

Posty: 1,845
Imię: Sir Pix
Profesja: Royal Paladin
Domyślny

gratulacje ez za fragi.powodzenia 2 stronom ale mam jedno ale do:Valais :człowieku kupiłeś tą postać teraz sobie przypomniałem że na 2000000%grał nią koleś z rybnika dokładnie koleś z osiedle południe xxx/xxx.wiem bo grałem i gadałem z nim troche.wogóle większość charów kupiona morximal,ares dragon(chyba;p)i pare innych a teraz kozaczki ;d
PiXik jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 31-08-2005, 11:04   #165
Valais
Użytkownik Forum
 
Valais's Avatar
 
Data dołączenia: 30 08 2005
Lokacja: Braniewo

Posty: 142
Domyślny @kurcz

kurcz jestem grubasek 15 letni i co wy***ane mam na to mozesz se myslec coc chcesz a jak jestes taki ghardy tylko w mordzie to pokaz co na tibi potrafisz lub na rl przyjdz i mi do*** na rl a nie przez neta kozak ))
__________________
103 Master Sorc Arcania
Hail Era Zero !
Valais jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 31-08-2005, 11:07   #166
Valais
Użytkownik Forum
 
Valais's Avatar
 
Data dołączenia: 30 08 2005
Lokacja: Braniewo

Posty: 142
Domyślny bzdura

nie kupilem debile zadnego chara lol . poprosil mnie ten typ zebym z nim gral na 70 lvlu to mu pomoglem lol . a ja mialem 80 sorc na elysi w wojnie ktora przegralismy ;] przeczytaj se jak cos o tej wojnie na elysi...
a ze ten typ z rybnika nic nie robil z 70 wbilem 100 codzinnie 1-2 lvle . w sumie to to samo na elysi stracilem 80 sorca to tak samo jak bym kontynulowal swoja dalsza gre sorcem 10 lvli to roznica ;p
__________________
103 Master Sorc Arcania
Hail Era Zero !
Valais jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 31-08-2005, 11:09   #167
Valais
Użytkownik Forum
 
Valais's Avatar
 
Data dołączenia: 30 08 2005
Lokacja: Braniewo

Posty: 142
Domyślny elysia

zobaczcie se gazetke o elysi ja to Evil Pauler

http://www.tibia.pl/hunted/index.php...wiat&co=Elysia

wtedy zabilem najwiekszego szweda knighta XDD

ale pamietam spama od ludzi jak go zabilem wszyscy z 40 osob odrazu GZZZ heheh
ale coz po kilku dniach swe sie osralo i zalatwili nam bany i taka wojna ;] bo gma w gildi mieli
__________________
103 Master Sorc Arcania
Hail Era Zero !
Valais jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 31-08-2005, 11:44   #168
PiXik
Zbanowany
 
PiXik's Avatar
 
Data dołączenia: 08 03 2004
Lokacja: Rybnik

Posty: 1,845
Imię: Sir Pix
Profesja: Royal Paladin
Domyślny

"nie kupilem debile zadnego chara lol . poprosil mnie ten typ zebym z nim gral na 70 lvlu to mu pomoglem lol . a ja mialem 80 sorc na elysi w wojnie ktora przegralismy ;] przeczytaj se jak cos o tej wojnie na elysi...
a ze ten typ z rybnika nic nie robil z 70 wbilem 100 codzinnie 1-2 lvle . w sumie to to samo na elysi stracilem 80 sorca to tak samo jak bym kontynulowal swoja dalsza gre sorcem 10 lvli to roznica ;p"przynajmniej jeden który przyznał się do sharingu.ale co z tego my nawet z takimi dowodami możemy siedzieć i płakać nad grą grupową awwwwwwww
PiXik jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 31-08-2005, 11:48   #169
Lindlay
Zbanowany
 
Lindlay's Avatar
 
Data dołączenia: 01 02 2005
Lokacja: Stołeczne miasto

Posty: 247
Imię: Lindlay
Profesja: Royal Paladin
Świat: Arcania
Poziom: 117
Domyślny

Wiesz Bis oni sa pr0 a ty jestes noob wiec zamknij sie ! xDD Ok chodz pod moj domek uzyc lopaty XDDDDDDDD

Ostatnio edytowany przez Lindlay - 31-08-2005 o 11:50.
Lindlay jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 31-08-2005, 12:18   #170
Crused
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 04 07 2005
Lokacja: Cieszyn

Posty: 43
Domyślny Buahhsahsa

Wczoraj Turtlesi (Luki Tharion, Dark kajko, Xaiderek...) popisali sie ogromną nie wiedzą w sprawach zasad Tibii (czyt. nooby) Zaatakowali mojego Kumpla (Holy Bejoxinia) kiedy stał na 2'gim piętrze piramidy przed domkiem, zaczeli przesuwać i usiłowali Go zabić w Protection Zone, bardzo sie wygłupili, czy Fosfik był pomysłodawcą tego "TRAPA"? Po tym jak ZAUWARZYLI że jest tam PZ nazwali Holy Bejoxinie noobem. Kto tu jest noobem?!
Crused jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 31-08-2005, 12:19   #171
Yogurt Truskawkowy
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 11 03 2005

Posty: 6
Domyślny

Ja nie chce żeby taki morximal wygrał wojne... Mój kolega jest hunted forever za to, że znalazł Morximalowski loot bag(nic z niego nie wzioł, oddał jak tylko zobaczył właściciela).
A kolega tego co jest hunted miał płacić za to, że jest jego znajomym...

I jeszcze jedno... Luki Tharion zabił kolege Morximala za skula, to teraz Morximal huntuje kolege Lukiego za skula... Nie wiem co ten kolega jest winny...Chyba Morximla powinien huntowac Lukiego a nie jego kolegow, którzy nic nie zrobili.


Nie podoba mi się zachowanie Żółwi ale niektórzy członkowie z EZ niczym nie ustępują w powerabusingu turtlom.

Ostatnio edytowany przez Yogurt Truskawkowy - 31-08-2005 o 12:43.
Yogurt Truskawkowy jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 31-08-2005, 12:27   #172
Morximal
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 30 08 2005

Posty: 87
Stan: Aktywny gracz
Imię: Morximal
Profesja: Royal Paladin
Gildia: Era Zero
Świat: Arcania
Poziom: 102
Skille: 95/xx
Poziom mag.: 20
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Yogurt Truskawkowy
Ja nie chce żeby taki morximal wygrał wojne... Mój kolega jest hunted forever za to, że znalazł Morximalowski loot bag(nic z niego nie wzioł, oddał jak tylko zobaczył właściciela).
A kolega tego co jest hunted miał płacić za to, że jest jego znajomym...

I jeszcze jedno... Luki Tharion zabił kolege Morximala za skula, to teraz Morximal huntuje kolege Lukiego za skula... Nie wiem co ten kolega jest winny...Chyba Morximla powinien huntowac Lukiego a nie jego kolegow, którzy nic nie zrobili.


Jeżeli tak ma wyglądać "wolność na Arcani" to ja chyba wole Żółwi...
czemu nie dodales ze twoj kolega sie nazywa paco mag i swoim druigim charem paco drut ukradl mi f axe i c shielda.
Morximal jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 31-08-2005, 12:31   #173
Lindlay
Zbanowany
 
Lindlay's Avatar
 
Data dołączenia: 01 02 2005
Lokacja: Stołeczne miasto

Posty: 247
Imię: Lindlay
Profesja: Royal Paladin
Świat: Arcania
Poziom: 117
Brak ikony

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Crused
Wczoraj Turtlesi (Luki Tharion, Dark kajko, Xaiderek...) popisali sie ogromną nie wiedzą w sprawach zasad Tibii (czyt. nooby) Zaatakowali mojego Kumpla (Holy Bejoxinia) kiedy stał na 2'gim piętrze piramidy przed domkiem, zaczeli przesuwać i usiłowali Go zabić w Protection Zone, bardzo sie wygłupili, czy Fosfik był pomysłodawcą tego "TRAPA"? Po tym jak ZAUWARZYLI że jest tam PZ nazwali Holy Bejoxinie noobem. Kto tu jest noobem?!
Wiesz ja tez nie wiedzialem ze tam jest pz ; o Za to ty jestes all wiedzacy z ktorego demona i plejt spadnie z ktorego g legi taa ? to jest elo cool mastah ZIĄĄĄĄĄĄĄĄĄĄĄĄĄĄĄĄĄ ; o a kto jest noobem ? ty.
Lindlay jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 31-08-2005, 12:32   #174
Yogurt Truskawkowy
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 11 03 2005

Posty: 6
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Morximal
czemu nie dodales ze twoj kolega sie nazywa paco mag i swoim druigim charem paco drut ukradl mi f axe i c shielda.
Bo mój kolega nazywa sie Hen'or



A jeśli chodzi o drugie chary to Ty swoim prowokowałeś Obiego jeden, on go zabił a potem pojawiłeś się Ty i zabiles Obiego.

Ostatnio edytowany przez Yogurt Truskawkowy - 31-08-2005 o 12:39.
Yogurt Truskawkowy jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 31-08-2005, 12:46   #175
Fala
Użytkownik Forum
 
Fala's Avatar
 
Data dołączenia: 08 05 2005

Posty: 37
Stan: Niegrający
Imię: Falain
Profesja: Elite Knight
Świat: Arcania
Poziom: 136
Domyślny

@Lord-Jacko

Wez pisz wiecej postów, duzo ciekawych informacji sie dowiaduje. Nie ma jak sie posmiac z rana

@Morx~

Ty jestes pa. Zabiles mojego kumpla za free. Jestes zly, a Rhugax jeszcze gorszy

@Lamu~

A ja na piwko sie zalapie? Pamietaj z kim po hg latales i z kim wojne przewaliles w 2 dni. xD
Fala jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 31-08-2005, 13:00   #176
bejo000
Użytkownik Forum
 
bejo000's Avatar
 
Data dołączenia: 28 04 2004
Lokacja: Cieszyn
Wiek: 35

Posty: 37
Stan: Na emeryturze
Profesja: Royal Paladin
Gildia: Era Zero
Świat: Arcania
Poziom: 50
Skille: 82
Poziom mag.: 15
Oczko Pffff

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Lindlay
Wiesz ja tez nie wiedzialem ze tam jest pz ; o Za to ty jestes all wiedzacy z ktorego demona i plejt spadnie z ktorego g legi taa ? to jest elo cool mastah ZIĄĄĄĄĄĄĄĄĄĄĄĄĄĄĄĄĄ ; o a kto jest noobem ? ty.


Bez obrazy ale to była jedna z większych zmian updatu, i myśle że każdy kto przed updatem wchodził na tibia.pl tibianews tibia.br POWINIEN wiedzieć że na piramidach jest PZ, zwłaszcza że przed updatem to było ulubione miasto NG Mogli tam atakować ludzi w zasadzie bez ryzyka że przyjdzie odsiecz...
bejo000 jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 31-08-2005, 13:18   #177
Obi jeden
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny

weeee...
Ptwierdzam slowa yogurta.
Zes mnie morx prowokowal swoim noobcharem. I jeszcze groziles mi ze juz idziesz main mnie ubic, wiec nie sraj tu nic o tym ze ktos ci cos charami kilkoma robil.

btw. cos patrze ze nie wiesz co odpowiedziec od ostatniego posta yogurta?
Myśl szybciej bo chetnie bym obejrzal twoje tlumaczenia ;o
  Odpowiedz z Cytatem
stary 31-08-2005, 13:33   #178
Realm
Użytkownik Forum
 
Realm's Avatar
 
Data dołączenia: 27 03 2004
Lokacja: Malbork
Wiek: 34

Posty: 89
Stan: Tutor
Imię: Bubble
Profesja: Elder Druid
Świat: Isara
Poziom: 220
Skille: 100/100
Poziom mag.: 10
Realm ma numer GG 1211525
Domyślny

ja już pisałem we wcześniejszym poscie, że mam nadzieje, że po wojnie Morxi~ zaprzestanie Abuserstwa :s


----------

Wie ktoś kiedy next bitwa? skołuje 4 rzędowy mu(ó?)r noob charów i ztrapujemy turtle, przynajmniej na kilka sekund XD
__________________
Moderator's Power!
Realm jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 31-08-2005, 13:51   #179
Fala
Użytkownik Forum
 
Fala's Avatar
 
Data dołączenia: 08 05 2005

Posty: 37
Stan: Niegrający
Imię: Falain
Profesja: Elite Knight
Świat: Arcania
Poziom: 136
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Realm
Wie ktoś kiedy next bitwa? skołuje 4 rzędowy mu(ó?)r noob charów i ztrapujemy turtle, przynajmniej na kilka sekund XD
Na Senji dzis o 17. Wolaj kumpli i ruszaj.
Fala jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 31-08-2005, 14:02   #180
Thomasi
Użytkownik Forum
 
Thomasi's Avatar
 
Data dołączenia: 31 07 2004
Lokacja: Warszawa

Posty: 395
Imię: Tomasi
Profesja: Master Sorcerer
Świat: Arcania
Domyślny

szczerze to tak po 1 jakbym mial wiekszy lvl jestem pewien ze tez bym byl PA wiec mnie to ***ie czy ktos jest czy nie naucz sie grac a nie placz ze noplz kill me to gra i dzieki wojna jest coraz ciekawsza

to juz jaka ekpa na piwo??ja falain lamu lindlay??kto next?
__________________
^^
Thomasi jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Odpowiedz


Użytkowników czytających ten temat: 1 (zarejestrowanych: 0, gości: 1)
 

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 20:49.


Powered by vBulletin 3