Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Fora główne > Niusy

Notki

Niusy Nowosci z świata Tibii dostarczone przez naszych nieustraszonych korespondentów.
Zamkniety temat.
 
Opcje tematu
stary 24-10-2009, 21:01   #21
Aquanito
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 25 12 2006
Lokacja: Włocławek

Posty: 24
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Elder Druid
Gildia: Nasza Klasa
Świat: Xerena_/
Poziom: 194
Skille: _/
Poziom mag.: 99
Aquanito ma numer GG 1371546
Domyślny

powiem tak Ha , Ha , Ha....



Zal i smiech na sali nie potrafia sie zjeby przyznac do tego ze cos spierdolili i chca na sile to naprawic jeszcze bardziej psujac ta gre... PRzykro mi ...


nie wiem co oni w przyslosci wymysla? Moze Glos w Tibi?
Aquanito jest offline  

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 24-10-2009, 21:07   #22
Moodi
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 20 07 2008

Posty: 6
Domyślny

Jakbyś umiał czytać, to byś się domyślił kołku...
Imo, systemy bardzo dobre. Jedne z lepszych pomysłów na zaleczenie chorej wyobraźni niektórych graczy.
Dobra, jest też możliwość walki na non-pvp, oraz w związku z tym zablokowanie możliwości skillowania na innych graczach. Przemyślane.
A co do przenikania. Chyba najlepsze co mogliby w tym wypadku zrobić. Uniemożliwi to trapowanie oraz korzystanie z noob-charów, by przeszkadzały one w właściwej walce. Mimo, że ucierpi na tym element RPG, to i tak ktoś w Cipsofcie wie, że ludzie grający w Tibię, są zbyt skretyniali, by nie nadużywać możliwości blokowania walczących zespołów. Cóż, nie ma się im czemu dziwić.
Szkoda, natomiast usunięcia trudności z gry na enfo + korzyści wynikających, z ubijania innych graczy. Nie dość, że świat do gry łatwiejszy (w dość znacznym stopniu), to jeszcze nie będzie już fajnego plusa, z gry tam typu exp za ubitego drania lub pewności, że coś z niego poleci. Aj, szkoda szkoda, ale są dzieci na Tibia.com to są i takie ułatwienia.
Moodi jest offline  
stary 24-10-2009, 22:05   #23
Johanes19
Użytkownik Forum
 
Johanes19's Avatar
 
Data dołączenia: 21 02 2006
Wiek: 31

Posty: 1,108
Stan: Na Emeryturze
Profesja: Master Sorcerer
Świat: Galana
Johanes19 ma numer GG jak co to priv...
Domyślny

Zjebali...
Chodzenie po m wallach, chodze po ludziach. Przeciez nie bedzie mozna zrobic zwyklego pk
__________________
BAMBUCHA!!!jedenoneoneone
Czy ja nie jestem ivul?

(\_/)
(O.o)
(> <)
To jest króliczek. Skopiuj go do swojej sygnaturki aby pomóc mu w zawładnieciu światem!!!
Johanes19 jest offline  
stary 24-10-2009, 22:43   #24
Aquanito
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 25 12 2006
Lokacja: Włocławek

Posty: 24
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Elder Druid
Gildia: Nasza Klasa
Świat: Xerena_/
Poziom: 194
Skille: _/
Poziom mag.: 99
Aquanito ma numer GG 1371546
LOL

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Moodi Pokaż post
Jakbyś umiał czytać, to byś się domyślił kołku...
Imo, systemy bardzo dobre. Jedne z lepszych pomysłów na zaleczenie chorej wyobraźni niektórych graczy.
Dobra, jest też możliwość walki na non-pvp, oraz w związku z tym zablokowanie możliwości skillowania na innych graczach. Przemyślane.
A co do przenikania. Chyba najlepsze co mogliby w tym wypadku zrobić. Uniemożliwi to trapowanie oraz korzystanie z noob-charów, by przeszkadzały one w właściwej walce. Mimo, że ucierpi na tym element RPG, to i tak ktoś w Cipsofcie wie, że ludzie grający w Tibię, są zbyt skretyniali, by nie nadużywać możliwości blokowania walczących zespołów. Cóż, nie ma się im czemu dziwić.
Szkoda, natomiast usunięcia trudności z gry na enfo + korzyści wynikających, z ubijania innych graczy. Nie dość, że świat do gry łatwiejszy (w dość znacznym stopniu), to jeszcze nie będzie już fajnego plusa, z gry tam typu exp za ubitego drania lub pewności, że coś z niego poleci. Aj, szkoda szkoda, ale są dzieci na Tibia.com to są i takie ułatwienia.


JEdynym Kołkiem to Jestes Ty pierdolony Noob charze... Bylo dobrze to to spierdolili. i staraja sie naprawiac za wszelaka cene
Aquanito jest offline  
stary 24-10-2009, 23:01   #25
dybik
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 19 04 2009
Lokacja: Bydgoszcz

Posty: 34
Stan: Na Emeryturze
Domyślny

Moim zdaniem wiecej i tak zalet tego update niz minusow.
Jeszcze niech dopracuja kwestie nagrody za wygrana wojne do wieksze kwoty (najlepiej mysle ze bez limitu).

Jedyne kwestie, ktore beda do bani to brak mozliwosci atakowania z jednego pola i mwalle.

Swoja droga, wspolczuje tym co graja na no(n)ob pvp , teraz dopiero tam sie tloczno zrobi.
dybik jest offline  
stary 24-10-2009, 23:59   #26
adrian022
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 13 04 2008

Posty: 30
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez paxer125 Pokaż post
moim zdaniem cały ten update to jedno wielkie bagno..


co ma znaczyć to ze po m wallach można chodzić??
Po M walach NIE BEDZIE MOŻNA CHODZIĆ Normalnie, Cipsoftowi chodzi tylko o to, żeby takie nooby jak ty nie przeszkadzały zespołom do walki, normalnie jak koles ci walnie m wala przed dp to po nim lazić nie bedziesz mogł. Tylko, jak ty walniesz m wala kolesiowi, ktory jest we wojnie bedzie mogl po tym przyejsc. Ja brałem dużo razy udział we wojnach, to specjalnie openki musiały być około 2-3 rano, żeby nooby nie blokowały. Ile razy przez takie coś padałem to jest poezja. :/ Ale cóz, życie.

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Aquanito Pokaż post
JEdynym Kołkiem to Jestes Ty pierdolony Noob charze... Bylo dobrze to to spierdolili. i staraja sie naprawiac za wszelaka cene
Może troche spierdolili zeszly up, ale nikt nie jest idealny. A po drugie nie Cipy~ zjeb**** to, tylko wy wszyscy, oni bez niczego nie robią czegoś. Pomysły oni nie wyssali z palca, tylko wzorowali się na waszej wyobraźni, zrobili co mogli, żeby to wszystko jak najlepiej zrobić, jednak pierw czegoś ludzie chcą, a potem myślą sobie :
- A nie jednak to głupie, cip soft jest do bani
Trochę głowy w tym, jeżeli chcecie się wypowiedziec na tibia.com, pamietajcie, że up moze być zadecydowany waszym postem na tibia.com

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez dybik Pokaż post
Moim zdaniem wiecej i tak zalet tego update niz minusow.
Jeszcze niech dopracuja kwestie nagrody za wygrana wojne do wieksze kwoty (najlepiej mysle ze bez limitu).


Jedyne kwestie, ktore beda do bani to brak mozliwosci atakowania z jednego pola i mwalle.

Swoja droga, wspolczuje tym co graja na no(n)ob pvp , teraz dopiero tam sie tloczno zrobi.
Z nagrodą też sie zgodze, powinna być bez limitu, bo co to jest dla 300 levela dac 300k na wojne, po wojnie skoczy na ferumbras tower i w pare dni to odrobi.

A co do non pvp, to myśle, że tak nie będzie, że będą przepełnione, jednak ludzie będą robili wszystko z głową, a transfer postaci na pewno będzie kosztować dużo ojro, o rzecz biorąc zobaczycie, że mało kto będzie z tego korzystał.

Ogólnie to myślę, że to co CipSoft teraz robi jest jak najbardziej prawidłową rzeczą
Chociaż dodałbym jeszcze mniejszy limit graczy na serwerze, np żeby kolejka zaczynała się od 700 graczy.
__________________
IT's Your :** NAREL **:
adrian022 jest offline  
stary 25-10-2009, 00:00   #27
Rybzor
CS Tibia.pl Team
 
Rybzor's Avatar
 
Data dołączenia: 06 09 1970
Lokacja: Gliwice
Wiek: 33
Wpisy bloga: 1

Posty: 8,452
Stan: Początkujący
Adres Jabbera do Rybzor
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez dybik Pokaż post
Swoja droga, wspolczuje tym co graja na no(n)ob pvp , teraz dopiero tam sie tloczno zrobi.
Jeszcze szybszy resp?! : ). W sumie, to stare światy pvp teraz się chyba trochę odludnią i zaczną jeszcze bardziej podumierać.
Rybzor jest offline  
stary 25-10-2009, 11:13   #28
Wiross
Użytkownik Forum
 
Wiross's Avatar
 
Data dołączenia: 09 02 2006

Posty: 16
Profesja: Knight
Gildia: Ardor
Świat: Kyra
Poziom: 207
Domyślny

"Wszelkie agresywne działania między przeciwnikami spowodują blokadę stref ochronnych dla obu stron, nawet jeśli druga strona nie podjęła jeszcze żadnych działań."

kolejny "wspanialy" pomysl.

"Leczenie: Mikstury nie mogą już być używane do leczenia innego gracza czy potwora. Dotyczy to wszystkich światów gry."

to zrobcie poty od 200 lvla.

po co nam jakies nowe pvp. niech wroca do starego.
pomyslec ze to przez jakis brazoli co nie umieja grac. wiekszosc z nich nawet nie wie co to ob. placza do cipsoftu ze ludzie nie daja im grac....ze chca tylko zdobywac tibijskie doswiadczenie i bic wciaz wyrmy i lodowe smoki.
Wiross jest offline  
stary 25-10-2009, 12:18   #29
Jarulle
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 20 02 2009

Posty: 9
Stan: Usunięty
Imię: Jarulle
Profesja: Elite Knight
Gildia: Bad Boys
Świat: Danubia
Poziom: 204
Skille: 99
Poziom mag.: 9
Domyślny

Oni staraja sie co update zrobic cos lepszego, a kurwa co raz bardziej jebią ta gre. Wkoncu beda mieli po 50 ludzi/server to moze pomysla co od*******aja cepy jebane. Jak dalej beda wpadac na takie GENIALNE pomysly to niedlugo pewnie bedzie mozna tylko sie zalogowac i w depo stac. -.-'
Jarulle jest offline  
stary 25-10-2009, 13:42   #30
TetrisSorc
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny

nie ma huja nie chce tego "updejta" na harmoni będą teraz 100 milowe kolejki ;/
już ostanio 60 w kolejce było.

Ostatnio edytowany przez TetrisSorc - 25-10-2009 o 13:43.
 
stary 25-10-2009, 15:35   #31
Nonex
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 01 10 2007

Posty: 87
Stan: Na Emeryturze
Profesja: Master Sorcerer
Domyślny

Co za glupie K**** rozumiem ze w koncu zrobili cos z waszym systemem pvp na normal tzn wojny itd. Ale jak moga mnie maksymalnie w*****ac nazywajac dobre stare serwery pvp enfroced jakimis hardcore PVP??? A GDZIE TU HARDCORE jak te debile wprowadzaja aole i blogoslawienstwa ?? zniesiony exp za innych graczy! to sa zmiany dla walnietych dzieci neo co maja po 10 lat i dzieki temu zaczna grac na Inferni np. Ok zaczna grac bedzie serwer dzieki glupim zmianom stanie sie latwiejszy i napcha sie noobow na okres kilku miesiecy bo jak wyjda z rooka to kazdego sie stepi i znowu dzieci pojda na inne serwery a Populacja wroci do normy 100+ a zmiany dla tych dzieci uposledzonych zostana i traca na tym prawdziwi starzy gracze Pvp enforced. Koniec z Tibia
__________________




Nonex jest offline  
stary 25-10-2009, 17:55   #32
Azjateczka
Użytkownik Forum
 
Azjateczka's Avatar
 
Data dołączenia: 14 10 2009
Lokacja: Londyn

Posty: 65
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Elder Druid
Świat: Azura
Poziom: 58
Poziom mag.: 48
Domyślny

kurcze od tego sa m walle zeby nie dalo sie przejsc ... chyba logiczne ... na 1 kratce jeden typ ... tak byl ozawsze i tak bylo dobrze ... czego to niszcza ??
Azjateczka jest offline  
stary 25-10-2009, 18:10   #33
Nath015
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 11 04 2009

Posty: 292
Imię: Nath Teran
Profesja: Elite Knight
Świat: Celesta
Poziom: 143
Domyślny

Pomysł z kilkoma graczami na 1 sqm? FAIL! Nie mam pojecia jak to bedzie wygladlo. Cipsoft za wszelka cene chce pokazac ze cos robi, ale po co niszczyc cos co dobrze funkcjonuje? Co do MW i krzakow tez jestem scpetycznie nastawiony. Poki co te informacje sa zbyt ogolne, dopiero po upie bedzie widac jak to na prawde wyglada.
Nath015 jest offline  
stary 25-10-2009, 18:30   #34
Alkonn_89
Użytkownik Forum
 
Alkonn_89's Avatar
 
Data dołączenia: 14 05 2008
Lokacja: Wrocław
Wiek: 35

Posty: 71
Stan: Na Emeryturze
Imię: Alkonn
Profesja: Royal Paladin
Świat: Askara
Poziom: 180
Skille: 101/81
Poziom mag.: 24
Domyślny

Cipsoft w 80% daje nam bardzo dobre rozwiazania... przedewszystkim naprawia swoj blad sprzed ostatniego update w ktorym system pvp spadl na dno...

...Nie mowie tez ze wszystko co zostalo podane jest doskonale... ale w poruwnaniu do tego co jest, dla tych co kochaja wojny pvp pk itp napewno beda to zmiany na lepsze.

Oczywiscie zgadzam sie z przedmowcami ze nalezy poczekac na dokladniejsze informacje zwiazane z tą latką...

I zgadzam sie z ,,Wirosem,, ...ale poczekaj na sam dzien update... moze jednak bedzie co ma byc ;p

/Alkonn.
Alkonn_89 jest offline  
stary 25-10-2009, 21:45   #35
Dirk Pitt
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 21 05 2006

Posty: 95
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Wiross Pokaż post

kolejny "wspanialy" pomysl.

"Leczenie: Mikstury nie mogą już być używane do leczenia innego gracza czy potwora. Dotyczy to wszystkich światów gry.

to niech cos zrobia z kickami, jak teraz ek ma wyleczyc (rp,ms,ed) na kicku ?
__________________
Być obywatelem swojego państwa, nawet jeśli jest się tylko zamiataczem ulic, musi być uważane za większy honor niż bycie królem w obcym kraju.
Dirk Pitt jest offline  
stary 25-10-2009, 22:18   #36
Antocyjan94
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 25 10 2009

Posty: 8
Domyślny Odskok

Witam niedawno dołączyłem do forum ponieważ wkurzyłem sie jesiennym up' em. Nie rozumiem dlaczego cipsoft robi takie rzeczy zamiast np. Dodac ze 2 respy dragow i dl dla facc takich jak dragi koło veno.Rozumiem ze dzięki pacc zarabiają
ale nadal zostanie dla pacc wyspy outfity , czary , questy. Przeciez im chodzi o zysk nie patrzą na sondy tylko jak zarobic za zmiane swiata będzie sie płacić po 100 zl zobaczycie. Poza tym co to za argument ma hunta? Zapracowal na niego niech ma nikt nie robi huntow dla zabawy przecież to też kosztuje. A te zmiany światów strasznie mi się nie podobają ponieważ gracze narobią sobie problemów przez te 6 miesięcy i uciekną na inny? Mam nadzieje że to będzie dużo kosztowało. Ja lubię gdy jest dużo ludzi na servie dużo się wtedy dzieje mam nadzieje że ludzie z enfo przejdą na światy pvp takze na moją aldore. Jedyny + tego up'a to non pvp koniec z bloczeniem przejscia dragow w veno nie grałem na n-pvp ale wyobrażam sobie jak to wyglądało.
Na szczeście (choć i tak to już zjeb...) zostawili pvp zwykłe w spokoju mogę normalnie trapować =p I mam pewne pytanie ktoś wie jak będzie wyglądał start po łatce ? Każdy od nowa wybiera świat? Bo ja z enfo nie chciałbym na hardcore grać

Ostatnio edytowany przez Antocyjan94 - 25-10-2009 o 22:32.
Antocyjan94 jest offline  
stary 26-10-2009, 00:00   #37
pgk
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 15 10 2009
Wpisy bloga: 6

Posty: 3
Profesja: Knight
Świat: Aurea
Poziom: 23
Domyślny

Mnie się ten up podoba. Ale rozumiem rozczarowania.
Dyskusyjna kwestia to jedynie podział światów. Nie możliwe, że tylko non-PVP staną się Optional PVP! Być może nastąpi nowy podział i Optional będzie więcej (może aktualne światy "normal" staną się Optional?). Oby to się wyjaśniło jak najszybciej. Kiedy wchodzi ten up?
pgk jest offline  
stary 26-10-2009, 08:22   #38
kelvin19
Użytkownik Forum
 
kelvin19's Avatar
 
Data dołączenia: 01 11 2007

Posty: 52
Domyślny

Wszystko fajnie i pięknie, tylko niech mi ktoś odpowie na 1 pytanko:

Czy jeśli jestem na optional pvp w gildii która prowadzi wojnę i niechcę brać udziału w wojnie to jedynym sposobem jest opuszczenie gildi, czy jest ktoś nie chce walczyć to nie będą mogli go atakować i on innych?
__________________

Niedługo zamiana na Vistę
kelvin19 jest offline  
stary 26-10-2009, 08:50   #39
Alkonn_89
Użytkownik Forum
 
Alkonn_89's Avatar
 
Data dołączenia: 14 05 2008
Lokacja: Wrocław
Wiek: 35

Posty: 71
Stan: Na Emeryturze
Imię: Alkonn
Profesja: Royal Paladin
Świat: Askara
Poziom: 180
Skille: 101/81
Poziom mag.: 24
Domyślny

@Antocyjan94

Zmiana serva to dla wielu graczy dobre rozwiazanie... poniewaz sa swiaty na ktorych cale gildia dostaja hunta za to ze sa polakami!!.... i nie sa w stanie nic z tym zrobic bo polakow jest 30 a BR 800... nie zmyslam, sam jestem jedna z tych ,,ofiar,, i zmiana serva to jedyne rozwiazanie.

A co do dodania respow DL'i i dragow na FACC to nic ci to nie da... dlaczego? jak beda to na tyle dobre respy jak na darashi to spodziewaj sie ze osoby posiadajace PACC beda tam expic... i wtedy pozostaje ci tylko napisac ,,how long?,,

A no i jescze sprawa magic wall run. Pamietajcie ze to dotyczy tylko optional pvp(non pvp)...
/Alkonn.

Ostatnio edytowany przez Alkonn_89 - 26-10-2009 o 08:59.
Alkonn_89 jest offline  
stary 26-10-2009, 09:32   #40
Antocyjan94
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 25 10 2009

Posty: 8
Domyślny

Ale ten przypadek który podałeś nigdy nie zdarzył się na moim servie dlatego nie pomyślałem nad tym ale wydaje mi się że to są bardzo rzadkie przypadki gdyż 90% huntów są dawane za nagminne pk kumpla lub ciebie lub za wyzwiska. Wiele zależy od charakteru i znajomości osoby udzielającej hunta. Aczkolwiek wydaje mi się że jeden resp dragów jak ten koło veno nie zastąpi pacc'om darashi
Antocyjan94 jest offline  
Zamkniety temat.

Użytkowników czytających ten temat: 1 (zarejestrowanych: 0, gości: 1)
 
Opcje tematu

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 16:21.


Powered by vBulletin 3