Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Dla początkujących > Profesje

Notki

Profesje Rycerz, paladyn, czarodziej czy może druid? Wszelkie wywody na temat profesji znajdziesz w tym dziale.

Odpowiedz
 
Opcje tematu
stary 02-05-2011, 20:22   #1
Szugi
Guest
 

Posty: n/a
Oczko Powrót z nudów.

To mój pierwszy post, więc siemka . Ostatnio ( 5 minut temu) naszła mnie ochota na grę w tibię. Grałem już kiedyś, chyba od 7.8 przez rok. Nie wbiłem nic specjalnego, może jakiś 50 lvl. Nie pamiętam już. Teraz mam kilka pytań, jaka profesja nadaję się do gry dla przyjemności, czyli taka na którą nie będę musiał poświęcić dużo czasu. Mam zamiar grać na non-pvp ( jest jeszcze coś takiego ?). I nie zamierzam wydawać prawdziwych pieniędzy. Czekam na odpowiedzi.

@edit

Jaki serwer polecacie non-pvp polecacie?

Ostatnio edytowany przez Szugi - 02-05-2011 o 20:25.
  Odpowiedz z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 02-05-2011, 23:50   #2
Kethuzan
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 13 03 2010

Posty: 6
Domyślny

Witaj
Każdą profesją możesz pograć dla czystej przyjemności. Zależnie co lubisz. Odległość, w zwarciu, magicznie czy robić runy i siedzieć pod depo. Dla każdego coś miłego. Tibia jest teraz na tyle łatwa, że od zera masz skromny początkujący ekwipunek i coś na start - gra jest zdecydowania łatwiejsza niż to było kiedyś.
Jeżeli nie chcesz wydawać pieniędzy na grę (premium) to najlepszym wyborem będzie paladyn bądź rycerz (gra bez pacca profesjami magicznymi mija się z celem, ale kto co lubi, znam osoby które tak grają przez x lat i też mają radochę z gry a to najważniejsze).
Knight - Paladyn? Pierwsze skojarzenie - trenowanie skilli władania bronią... Ale jeżeli nie chcesz - nie musisz, prawda? Jasne! Oczywiście będzie początkowo chodził na o wiele słabsze mobki niż paladyn na 10 poziomie ze skillami 60-70 ale też hunt będzie udany.

Dobra koniec pitolenia. Na koniec dodam, że wybierz zwykły Open PvP (pvp) a nie Optional PvP (non pvp) - gra jest lepsza, mniej bachorów, mniej botów i z ludźmi można się lepiej zżyć. Czasem jakieś pk czy anty pk. Może jak się dorobisz to i na wara skoczysz. Jaki serwer pvp? Sam nie wiem bo sporo czasu nie grałem, ale sam na Askarze będę pykał za 4 dni.

Tyle ode mnie. Pozdrawiam Kethuzan
Kethuzan jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 03-05-2011, 17:27   #3
Szugi
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny

Zacznę grać palkiem, jak coś to szukajcie mnie na Celeście ^^. Dzięki za pomoc. Wiesz, może gdzie mogę znaleźć aktualny poradnik, bo pewnie dużo się pozmieniało.

Ostatnio edytowany przez Szugi - 03-05-2011 o 17:30.
  Odpowiedz z Cytatem
stary 04-05-2011, 10:55   #4
dareN
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 03 06 2009

Posty: 69
Domyślny

http://forum.tibia.pl/showthread.php?t=217587 ))) Palek rządzi ; DD

52lvl skile 90/76 ;]
dareN jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 05-05-2011, 18:54   #5
Rudimir
Użytkownik Forum
 
Rudimir's Avatar
 
Data dołączenia: 26 01 2007

Posty: 234
Stan: Na Emeryturze
Profesja: Elite Knight
Gildia: Contras
Świat: Hexana
Poziom: 205
Skille: 146/139
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Szugi Pokaż post
Zacznę grać palkiem, jak coś to szukajcie mnie na Celeście ^^.
Ok , przeszukam all botowiska ;]
Rudimir jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Odpowiedz


Użytkowników czytających ten temat: 1 (zarejestrowanych: 0, gości: 1)
 

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 19:45.


Powered by vBulletin 3