Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Dla początkujących > Tajemnice Rookgaardu > Poradniki

Notki

Poradniki Zbiór wszystkich poradników związanych z Rookgaardem
Sonda: Czy podoba Ci się część 2ga?
Opcje sondy
Czy podoba Ci się część 2ga?

Odpowiedz
 
Opcje tematu
stary 11-11-2008, 20:28   #61
Miszczu_Rooka
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 11 11 2008

Posty: 3
Domyślny ;o

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Tharion Pokaż post
@
Że niby trapowanie ŻYWYCH jest łatwiejsze od trapowania PROGRAMIKÓW?
xDDDDDDDDDDDDDDDDD

@Up
To jest złe , że uważasz się za pro trapera
I twój dawny podpis "best fragger in tibia 5k frags" czy jak to tam leciało.
Poradnik? spoko, dla tych co dopiero zaczeli grac....
A btw, odróznić blackd od ng to jakieś 5 sec...wystarczy spojrzeć jak łazi, to samo z TA.
A co do goblinów - ci bardziej inteligentni na blackd mają conda na rozwalanie statuetek, korytek itp.
Potion buyera, albo jesli mniej niż x potów idzie do X i daje loga...etc, o tym tez pomyśl robiąc trapa.

Takie male info, ze w NG mozna owy skrypt zaladowac..
Miszczu_Rooka jest offline   Odpowiedz z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 11-11-2008, 22:22   #62
Tharion
Użytkownik Forum
 
Tharion's Avatar
 
Data dołączenia: 26 06 2008
Lokacja: Bydgoszcz

Posty: 636
Stan: Usunięty
Imię: Thar~
Domyślny

@Up
Nie wiem - nie używałem ng do expienia, tylko floorhack xP
__________________
This is for my boys yo



Tharion jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 11-11-2008, 22:55   #63
Hakuoh
Użytkownik Forum
 
Hakuoh's Avatar
 
Data dołączenia: 30 04 2005
Lokacja: Bełchatów/Reading
Wiek: 33
Wpisy bloga: 1

Posty: 1,622
Stan: Niegrający
Imię: Eldryzif
Profesja: Rookstayer
Świat: Calmera
Poziom: 74
Domyślny

Znalazłem czas na tego mojego trapa i jak obiecałem oto screeny.

W pierwszym hity są z full eq i atak.



Nie są zbyt zadowalające, ale zdejmując armor na poziom niskopoziomowców wychodzi tak.


Wystarczające, by ubiło bota na 30 lvlu? Tak. Bo ma do pokonania kilka orków (10), trolle i spidery.

A z ciekawości zrobiłem combosy. Bez chaina, coppera i mace wychodzą takie:



A bez eq przebiło setkę.



Przekonało czy niezbyt?
__________________
I'm in league with satan. Obey his commands. With the goat of Mendes. Sitting at his left hand. I'm in league with satan. I love the dead. No one prayed for Sodom. As the people fled.
Hakuoh jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 11-11-2008, 23:13   #64
Ameriov
Użytkownik Forum
 
Ameriov's Avatar
 
Data dołączenia: 25 04 2006
Wpisy bloga: 4

Posty: 713
Profesja: Rookstayer
Gildia: Vampires
Świat: Isara
Poziom: 70
Skille: 96 Fish
Domyślny

No tak, 30lvl padnie. Ale na.. 2, albo aż 3 tury.

Masz może jakiś char na Isarze? 20lvl boci na calym faccu a przy takim naterzeniu noobow trudno zabic. Chociaz.. sproboje sam.

2 boty + noobek. Ładnie, ładnie. Thx za trapy.
Ale co jest najbardziej przerażające... Ten na spiderach to jakiś nieznany ludzkości stwór między TA a NG.
Czy to może tak TA ewoluowało? Albo coś skopał w NG...
W każdym razie potwierdziła się teoria co do używalności potionów przez NG'owców. Nawet jeśli mają przy sobie... to nie muszą mieć skryptu.
__________________
Free Candy

Rookgaardians Smasher

Secrets Keeper.

Ostatnio edytowany przez Ameriov - 12-11-2008 o 00:43.
Ameriov jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 14-11-2008, 22:44   #65
Res Khmer
Undead
 
Res Khmer's Avatar
 
Data dołączenia: 01 06 2006
Lokacja: Gdańsk
Wiek: 36

Posty: 181
Imię: Unn Recca
Profesja: Rookstayer
Świat: Elysia
Poziom: 41
Domyślny Fire Trap - tutorial

Zezwalam na włączenie tego do całości, no chyba że nie chcesz wtedy dokonam jego edycji.

LEGENDA
B - botter


1. Czasem zdarza się że botter'a nie obchodzą nie bijące go trolle więc trzeba się wspomóc właśnie blokadą wyjścia, którą przygotowujemy wg punktów nr 1 i 2.


2. Należy zrobić tak aby blokada uniemożliwiła botterowi wyjście. Konieczne zatem będą cztery blokujące wyście przedmioty (posążek goblina, korytko, kwiat doniczkowy)


3. Gdy wiemy że cheater bije wszystko co się rusza musimy dać mu powód wejścia w pułapkę. Robimy to według schematu, w kącie zostawiając niedobitego trolla. Jeżeli wiemy że bot nie zaatakuje sam z siebie trolla trzeba samemu wepchać cheatera w trap.



4. Kolejnym krokiem jest takie ustawienie się oraz korytek by bot nie mógł się ruszyć.


*Punkty 5-7 dotyczą sytuacji w której ustawiliśmy blokadę na wyjście
5. Blokujemy wyjście tak by bot nie mógł wyjść, gdyż bloker musi dezaktywować blokadę ustawioną w punkcie 2.


6. Dezaktywujemy blokadę.


7. I zajmujemy pozycję z punktu 4


8. Przestawiamy korytka wg schematu i wywołujemy u bota reakcję ruchową.


9. Czynności 8-9 powtarzamy w kółko aż cheater padnie. Należy uważać by botter nie uciekł nam z pułapki, bo na jego powrót przyjdzie nam poczekać koło 8-15 minut w zależności od wytyczonej drogi.

Ostatnio edytowany przez Res Khmer - 15-11-2008 o 10:51.
Res Khmer jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 15-11-2008, 21:33   #66
Cosinus1990
Użytkownik Forum
 
Cosinus1990's Avatar
 
Data dołączenia: 12 05 2008
Lokacja: Bełchatów

Posty: 91
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Paladin
Poziom: 60
Skille: 84/70
Poziom mag.: 12
Domyślny

63 level na rooku...
pokazuje jak zabijać boterów...
czysta hipokryzja ;D
Cosinus1990 jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 15-11-2008, 22:14   #67
Pan Klocek
Rook-User roku 2007
 
Pan Klocek's Avatar
 
Data dołączenia: 22 06 2004
Lokacja: Zielona Góra
Wiek: 40

Posty: 716
Stan: Niegrający
Imię: Pan Klocek
Profesja: Rookstayer
Świat: Titania
Poziom: 51
Skille: 27 fist
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Cosinus1990 Pokaż post
63 level na rooku...
pokazuje jak zabijać boterów...
czysta hipokryzja ;D
A czemu tak sądzisz? To że dla ciebie jest to niewykonalne nie znaczy, że ktoś inny nie może tego zrobić! Na twoim miejscu zanim rzucił bym takie oskarżenie, znalazł bym dowody na to, a nie sam lvl.
To tak jak ja bym twierdził, że masz taki a nie inny lvl na mainie czyli jestes botterem, dzielisz konto, a grasz w tą gre bo masz 39 lat, pryszcze i podrywasz 12 letnich chlopców. Dowody prosze pana, dowody.


Co do trapa Pana Res'a poezja
http://pl.youtube.com/watch?v=5DoPYUhjDRc
Tutaj jest pokazany w działaniu, na niejamim Xaerook chyba wiecie kto to
__________________
Chwile z życia Pana Klocka

Klocek-Clan

"W tym szaleństwie jest metoda. Wal ich wszystkim, co masz. Wal ich mocno i szybko. Wal ich, póki nie przestaną się ruszać. Oto metoda"
-Krusk zabójca Tanar'ri


Pan Klocek jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 15-11-2008, 23:16   #68
<hmm>
Użytkownik Forum
 
<hmm>'s Avatar
 
Data dołączenia: 07 05 2008
Lokacja: Bydgoszcz

Posty: 212
Świat: Harmonia
Domyślny

Załamała mnie reakcja 'starych' graczy na ten poradnik.
Nagle zapomnieliście, że tą grę zniszczyły właśnie poradniki/solucje/opisy? "Zmechanizujecie" sobie ją do granic możliwości. Co wam z tego przyjdzie, że na każdym kawałku mapy widzicie bota? Irytacje, zniechęcenie, bezradność?

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Ameriov
Jak każdy z was wie, a przynajmniej powinien wiedzieć jest kilka rodzajów botów.
Co za bzdura... dlaczego ktokolwiek powinien się tym zajmować? To jest Tibia nie Corewars! Gra w której wcielasz się w jedna z czterech profesji i grasz z innymi ludźmi, lub przeciwko nim... a nie walczysz z 'autonomicznym softem' sterującym jakimiś postaciami.

@Pan Klocek
Żałujesz ze na Twoim świecie nikt nie tępił botów? To napiszę Ci co by się stało gdyby tępił.
Ponieważ na rooku bocą z reguły te same osoby - po dwóch miesiącach opanowali by skryptowanie(copy/paste) na tyle że nie można by było ich ubić. Przez kolejne trzy miesiące znikali by sporadycznie dzięki interwencji GM. W końcu zirytowani wypuścili by farmę noobcharów na której kompletnie by im nie zależało... jednego dnia bana dostawałoby szesnastu... kolejnego na tym miejscu pojawiło by się kolejne szesnaście..
Przy odpowiedniej rotacji banów sprawa eq dla nowych rozwiązuje się po dwóch tygodniach.
Suma sumarum - obrywają najniższe levele, bo to im te noobchary zajmują raty/chickeny...
Taka była sytuacja na harmonii jak kończyłem zabawę, wiec nie jest to czcze gadanie.

Ameriov, fajny poradniczek. Możesz być pewny, że nikt nie będzie chciał napisać lepszego. Bije z niego taka doza samochwalstwa i pyszałkowatości, że ciężko przebić. GL w polowaniu na script kiddies, skoro Cię to bawi. Jesteś najlepszy
__________________
SETI@home - troche mądrzejsze wykorzystanie komputera
(Lekko zdezaktualizowane)
Linux a Projekt GNU
(przeczytać i zapamiętać do końca życia!)

"And then, something happened. I let go. Lost in oblivion. Dark and silent and complete. I found freedom. Losing all hope was freedom."

Ostatnio edytowany przez <hmm> - 15-11-2008 o 23:19.
<hmm> jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 15-11-2008, 23:22   #69
Lord_Piterek
Zbanowany
 
Data dołączenia: 29 06 2007

Posty: 485
Domyślny

delete plx

Ostatnio edytowany przez Lord_Piterek - 16-11-2008 o 09:10.
Lord_Piterek jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 16-11-2008, 00:21   #70
Ghernie
Użytkownik Forum
 
Ghernie's Avatar
 
Data dołączenia: 26 10 2008
Wpisy bloga: 12

Posty: 521
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez <hmm> Pokaż post
Załamała mnie reakcja 'starych' graczy na ten poradnik.
Nagle zapomnieliście, że tą grę zniszczyły właśnie poradniki/solucje/opisy? "Zmechanizujecie" sobie ją do granic możliwości. Co wam z tego przyjdzie, że na każdym kawałku mapy widzicie bota? Irytacje, zniechęcenie, bezradność?


Co za bzdura... dlaczego ktokolwiek powinien się tym zajmować? To jest Tibia nie Corewars! Gra w której wcielasz się w jedna z czterech profesji i grasz z innymi ludźmi, lub przeciwko nim... a nie walczysz z 'autonomicznym softem' sterującym jakimiś postaciami.

@Pan Klocek
Żałujesz ze na Twoim świecie nikt nie tępił botów? To napiszę Ci co by się stało gdyby tępił.
Ponieważ na rooku bocą z reguły te same osoby - po dwóch miesiącach opanowali by skryptowanie(copy/paste) na tyle że nie można by było ich ubić. Przez kolejne trzy miesiące znikali by sporadycznie dzięki interwencji GM. W końcu zirytowani wypuścili by farmę noobcharów na której kompletnie by im nie zależało... jednego dnia bana dostawałoby szesnastu... kolejnego na tym miejscu pojawiło by się kolejne szesnaście..
Przy odpowiedniej rotacji banów sprawa eq dla nowych rozwiązuje się po dwóch tygodniach.
Suma sumarum - obrywają najniższe levele, bo to im te noobchary zajmują raty/chickeny...
Taka była sytuacja na harmonii jak kończyłem zabawę, wiec nie jest to czcze gadanie.

Ameriov, fajny poradniczek. Możesz być pewny, że nikt nie będzie chciał napisać lepszego. Bije z niego taka doza samochwalstwa i pyszałkowatości, że ciężko przebić. GL w polowaniu na script kiddies, skoro Cię to bawi. Jesteś najlepszy
Jest w tym spora racja... Tyle że gdyby nie niektóre sporadyczne przypadki trapowania (100 lvl boci przez 80h) to raczej newbie nie miały by możliwości "posmakowana" tej gry. Sam widziałem nie raz takie przypadki... Człowiek (to był przykład, nie mówiłem o ogóle) ma wewnętrzne pragnienie zdobycia lvl'a, lecz musi isc do szkoły, co wtedy robi? Ma 3 możliwości:
- Iść do szkoły i oprzeć się pokusie (coraz mniej osób idzie tą drogą)
- Zacząć wagarować w domu lub kafejce (czasem się to zdarza)
- Włączyć bota i pójść do szkoły, czyli 2 w 1 (najczęstsza droga)
Zgadnijcie, co wybierze przeciętny gracz... (jeżeli takie zachowanie uznamy za "przeciętne")
No.. Jest jeszcze 1 motyw... Załóżmy:
Jarek bije 50 level przez 5 miesięcy, jest z tego bardzo dumny. Przychodzi do szkoły, gdzie Marek (Pff... czemu zawsze te imiona...) mówi, że wbije ten sam lvl przez dwa tygodnie, po czym udaje mu sie (boci dzień i noc), pomyślcie, co zrobi Jarek jak dowie się, jak jego kolega nabił ten lvl? W takiej (2D + prostota) grze nie da się uniknąc czegos takiego.

Morał? Jeśli nie chcesz, nie masz czasu/chęci, masz co innego do roboty itp., NIE GRAJ, nie ma sensu psuć "zabawy"(jeśli można tak nazwać klikanie na kilka pixelków) innym.

Zboczyłem troche z tematu, ale to raczej zbytnio nie przeszkodzi..

Sam poradnik jest dobry... (Bo co w nim miało by byc nie tak?) Lecz idea jaką przedstawia, nie jest najlepsza.

Za poradnik jak już wcześniej mówiłem daje 10/10

@Down
Trudnoo.. xD I tak wiadome jest, że ten który boci, mniej zwraca uwagę na śmierci niż ten który "własnoręcznie" wbił ten sam lvl.
__________________

Ostatnio edytowany przez Ghernie - 16-11-2008 o 00:28.
Ghernie jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 16-11-2008, 00:25   #71
Hakuoh
Użytkownik Forum
 
Hakuoh's Avatar
 
Data dołączenia: 30 04 2005
Lokacja: Bełchatów/Reading
Wiek: 33
Wpisy bloga: 1

Posty: 1,622
Stan: Niegrający
Imię: Eldryzif
Profesja: Rookstayer
Świat: Calmera
Poziom: 74
Domyślny

@up
Szkoda tylko, że tego morału nikt nie posłucha mimo, iż jest ważny.
Trudno się dziwić, wkońcu ten, co wbił "własnoręcznie" zmarnował tyle czasu by wbić tyle expa i klikać ciągle na Battle.

@Amer
Czekam na twoje wyniki trapa.
Cytuj:
8 głosów przeciw, to i tak mało. Jeśli do piątku nie będzie 15 to się zdziwię.
Hehe.
__________________
I'm in league with satan. Obey his commands. With the goat of Mendes. Sitting at his left hand. I'm in league with satan. I love the dead. No one prayed for Sodom. As the people fled.

Ostatnio edytowany przez Hakuoh - 16-11-2008 o 00:31.
Hakuoh jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 16-11-2008, 00:45   #72
Ameriov
Użytkownik Forum
 
Ameriov's Avatar
 
Data dołączenia: 25 04 2006
Wpisy bloga: 4

Posty: 713
Profesja: Rookstayer
Gildia: Vampires
Świat: Isara
Poziom: 70
Skille: 96 Fish
Domyślny

@<hmm>

Sam bym tego lepiej nie ujął. I odziwo nie używam tu ironii.
CHOCIAŻ z 2giej strony samouwielbienie to ja pokazałem w 1 części.
W tej... Pokazałem tylko na Mino Hell. Chyba.

@Ghernie

Prawda, ale takich gadek było już sporo... Nigdy nie zadziałały. Więc nawet już nie ma co tego powtarzać.

@Haku

Nie doczekasz się, nigdy nie zabiłem 50+ i prawdopodobnie nigdy mi się nie uda. Po jakimś czasie nawet script kiddies dorastają i używają tych ich magicznych sztuczek na które nie ma sposobu poza interwencją GMa. Ale to sam dobrze wiesz...
A co do oceny tematu- No dobra, nie zdziwiłem się jednak. Ale porównując
1wszy z tym 2gim... Cóż, trapowanie rookerów powinno być ocenione 50%/50% wg mnie.

@Res

Prawdopodobnie to dodam... Ale czy aby nie ma możliwości, aby go trapnąc na fire tak, żeby się nie ruszał? No chyba, że się nie opłaca bo wolniej traci hp, fakt...
__________________
Free Candy

Rookgaardians Smasher

Secrets Keeper.
Ameriov jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 16-11-2008, 00:56   #73
Res Khmer
Undead
 
Res Khmer's Avatar
 
Data dołączenia: 01 06 2006
Lokacja: Gdańsk
Wiek: 36

Posty: 181
Imię: Unn Recca
Profesja: Rookstayer
Świat: Elysia
Poziom: 41
Domyślny

@ Amer, jeżeli stanie na ognisku i tam się zatrzyma to nici z trapu. Bo straci tylko chyba 70 hp (20 + 5x10) jakoś tak, ponieważ gdy ruszać się nie będzie to niestety mimo stania na ognisku nie będzie tracił hp. TESTOWAŁEM
Res Khmer jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 16-11-2008, 01:00   #74
VibulZiom
Użytkownik Forum
 
VibulZiom's Avatar
 
Data dołączenia: 16 11 2008
Lokacja: A co to, pedofilia??

Posty: 58
Stan: Na Emeryturze
VibulZiom ma numer GG 11772530
Domyślny

Muszę przyznać że poradnik świetny, bardzo się przyda w "tępieniu" łamiących zasady graczy...
__________________

ZAPRASZAM NA
ZYMLOK CENTER


Nie umiesz tu nacisnąć
VibulZiom jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 16-11-2008, 01:31   #75
Vryysas
Użytkownik Forum
 
Vryysas's Avatar
 
Data dołączenia: 28 01 2007
Lokacja: Bytom

Posty: 102
Stan: Aktywny Gracz
Gildia: -
Świat: Honera
Poziom: 108
Skille: 25/32
Poziom mag.: -
Domyślny

Cytuj:
63 level na rooku...
pokazuje jak zabijać boterów...
czysta hipokryzja ;D
Teraz to normalne, że botterzy zabijają botterów. Nie rozumiem tylko po co Amer dał tutorial na zabicie siebie ;p


Co do sposobu, którym został zabity Xaerook to jest on najlepszym na PA, mimo to nie wszystkich Rookstayerów można tak trapnąc. Gala Ebbedron naprzyklad nie wchodzi na ognie.

@down
JA nie padłem ;p
__________________
Alucard is dead. Miss him!

Ostatnio edytowany przez Vryysas - 16-11-2008 o 10:32.
Vryysas jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 16-11-2008, 04:54   #76
Ameriov
Użytkownik Forum
 
Ameriov's Avatar
 
Data dołączenia: 25 04 2006
Wpisy bloga: 4

Posty: 713
Profesja: Rookstayer
Gildia: Vampires
Świat: Isara
Poziom: 70
Skille: 96 Fish
Domyślny

@Alu/Vryy

Mwheheh xd I Ty myślałeś, że nikt Cie na mainie nie ruszy... xD Szkoda, że AoL.
Przyznaj sie, że botcharem tylko czekałeś, aż po Ciebie przyjde.

A co do ogni to chyba jednak jest sposób, żeby wszedł.
__________________
Free Candy

Rookgaardians Smasher

Secrets Keeper.
Ameriov jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 16-11-2008, 10:34   #77
Biohazardd
Użytkownik Forum
 
Biohazardd's Avatar
 
Data dołączenia: 01 10 2008
Wiek: 35

Posty: 276
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Pan Klocek Pokaż post

Co do trapa Pana Res'a poezja
http://pl.youtube.com/watch?v=5DoPYUhjDRc
Tutaj jest pokazany w działaniu, na niejamim Xaerook chyba wiecie kto to
Ten filmik rozwala mnie :>
Biohazardd jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 16-11-2008, 10:54   #78
Pan Klocek
Rook-User roku 2007
 
Pan Klocek's Avatar
 
Data dołączenia: 22 06 2004
Lokacja: Zielona Góra
Wiek: 40

Posty: 716
Stan: Niegrający
Imię: Pan Klocek
Profesja: Rookstayer
Świat: Titania
Poziom: 51
Skille: 27 fist
Domyślny

Kiedyś miałem swoje danie o trapach, nielegalne - więc potępiam i nie robię. Jednak czasy się zmieniają, ludzie też. Teraz w Tibi jest tylu botterów, że jedynym sposobem ich zwalczenia byłoby natychmiastowe kasowanie postaci, 20 GMów więcej i klient który wykrywałby obcego softa.
Oczywiście wiemy, ze CipSoft tego nie zrobi, dlatego oprócz raportowania, zająłem się trapami.
Kto to jest taki Ameriov? Dla mnie coś jak Batman bezprawnie, ale pomaga.
I co z tego że przyjdzie fala noobbotterów, gościowi zazwyczaj nudzi się szybko na ratach w kanałach i wychodzi
A nawet jeśli zrobi te 16 postaci każdy z 12 botterów, da nam to 192 biegające boty na świat, a na 50 światach to 9600 biegających na skryptach ludzików, dzięki temu frustracja ludzi rośnie jeszcze bardziej, ilość postów na GM forum się zwiększa, temat o kasowaniu botterów zyskuje więcej zwolenników i może nareszcie CipSoft zrobi coś z tą plagą.
A nawet jeśli nic nie zrobi, to gra po prostu szybciej upadnie, bo to że upadnie to nie ma wątpliwości
__________________
Chwile z życia Pana Klocka

Klocek-Clan

"W tym szaleństwie jest metoda. Wal ich wszystkim, co masz. Wal ich mocno i szybko. Wal ich, póki nie przestaną się ruszać. Oto metoda"
-Krusk zabójca Tanar'ri


Pan Klocek jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 16-11-2008, 11:11   #79
Res Khmer
Undead
 
Res Khmer's Avatar
 
Data dołączenia: 01 06 2006
Lokacja: Gdańsk
Wiek: 36

Posty: 181
Imię: Unn Recca
Profesja: Rookstayer
Świat: Elysia
Poziom: 41
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Vryysas
Gala Ebbedron naprzyklad nie wchodzi na ognie.
jest gdzieś chyba w ploteczkach filmik jak gala wchodzi w ognie. Tylko konstrukcja wymaga do tego 3 ludzi i 4 korytek, posążków. No i jak się okazało Gala była na afku z ustawionymi alarmami na strate hp.

Opis:
Jak botter wejdzie do pomieszczenie z 4 ogniskami, to wtedy jedna osoba ustawia blokade przy wyściu. Bot zwariuje i nie bedzie chciał lazic, wtedy dwóch pozostałych wpycha takiego delikwenta na punkt gdzie normalnie ustawia się niedobitego trolla i gdy już zostanie to osiągnięte, ten trzeci od blokady dezaktywuje ją tak żeby się cheater ruszył i następnie znowu ją aktywuje. I tak w kółko, aż padnie.

@ down: Uwierz mi że script bądź możliwość rozwalenie czegokolwiek ma może 1 % botcharów. Doniczkowego kwiatka i tak nikt nie rozwali
Dlatego najważniejsze jest rozpoznanie.

Ostatnio edytowany przez Res Khmer - 16-11-2008 o 12:59.
Res Khmer jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 16-11-2008, 11:56   #80
HubertPol
Ognisty Lis
 
HubertPol's Avatar
 
Data dołączenia: 01 10 2005
Lokacja: Lublin

Posty: 366
Stan: Na Emeryturze
Imię: Będę
Gildia: Piekł
Świat: Ciastka ; )
HubertPol ma numer GG 3489666
Domyślny

@Res
Cóż niektóre boty, rozwalają korytka czy posążki : ) Więc troche niepotrzebny ten trap ...
__________________
FAIL


Tompior nup : D

Bo Hubert nie chcial kupic ziemniakow
HubertPol jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Odpowiedz


Użytkowników czytających ten temat: 1 (zarejestrowanych: 0, gości: 1)
 
Opcje tematu

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 00:25.


Powered by vBulletin 3