Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Multimedia > Filmy

Notki

Filmy Gdy zdjęcia to za mało do akcji wkraczają filmy.

Zamkniety temat.
 
Opcje tematu
stary 18-11-2006, 23:44   #41
Kasztaniaczek
Zbanowany
 
Kasztaniaczek's Avatar
 
Data dołączenia: 07 07 2006
Lokacja: Łodź

Posty: 978
Stan: Na Emeryturze
Profesja: Master Sorcerer
Poziom: 65
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez P0nury Pokaż post
Grając w Tibie akceptujesz pewien regulamin. Wypadałoby go nie olewać, nie sądzisz?

szczerze? NIE
Kasztaniaczek jest offline  

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 18-11-2006, 23:52   #42
szymon287
Użytkownik Forum
 
szymon287's Avatar
 
Data dołączenia: 16 08 2005
Wiek: 33

Posty: 915
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Plotek
Profesja: Royal Paladin
Świat: Harmonia
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Rzolniez Pokaż post
Jehał na bocie!? to dobrez jeden mądry a nie debile siedzicie przede kompem 24h/7 i trenicie "zA Oknem tEż JesT ŚwiaT" jest takie cos jak real życie niwiem czy o tym wiecie .
do tad mowisz dobrze
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Rzolniez Pokaż post
GM NA MC
tu sie chyba mylisz ;P

@Rabanbar:
hahahahaha rox
__________________
Kiedys Royal Blon, dzisiaj Plotek

Ostatnio edytowany przez szymon287 - 19-11-2006 o 00:30.
szymon287 jest offline  
stary 19-11-2006, 00:24   #43
GiantSpider
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 17 11 2006

Posty: 94
Domyślny

Popieram bake samo w 100%. Po co sie meczyc i recznie skillowac skoro na bocie idzie kilka razy szybciej, nie trzeba sie nudzic i mozna w tym czasie np spotkac sie z dziewczyna? Ja tez skilluje na bocie i jakos mi z tym dobrze, nigdy nie mialem wyrzutów sumienia ze lamie ten smieszny "regulamin" gierki komputerowej. W przeciwieństwie do was nie traktuję Tibii jako swoje drugie życie i jest mi całkiem obojętne czy mi ktoś zablokuje konto czy nie bo i tak mam wiele ciekawszych rzeczy do roboty niz granie w Tibię. A dziwnym trafem jakos tak sie złożyło ze nikt mnie jeszcze nie zbanowal. (moze to jest spowodowane tym ze jako jeden z niewielu potrafie dobrze ustawic bota?)
GiantSpider jest offline  
stary 19-11-2006, 00:28   #44
Rabanbar
Użytkownik Forum
 
Rabanbar's Avatar
 
Data dołączenia: 10 04 2005
Lokacja: Kraków

Posty: 499
Stan: Na emeryturze
Rabanbar ma numer GG 3067062
Domyślny

@Rzolniez: póki wiadomo że za oknem to nie jest tak źle...
Cytuj:
<Dragomir_> ale wy
<Dragomir_> ciemni ostatnio
<Dragomir_> za duzo przed kompem
<Dragomir_> trzeba od czasu do czasu wyjsc
<Dragomir_> tam tez jest swiat
<Dragomir_> piekny, weosly
<Dragomir_> swiat
<Xion> gdzie? za firewallem?
__________________
Z pamietnika gracza:

Poniedzialek: Otwieram tibia.com a tam keyloggery
Wtorek: Otwieram tibia.org.pl a tam keyloggery
Środa: Otwieram tibia.pl a tam keyloggery
Czwartek: Boje sie otworzyć puszke sardynek

Ostatnio edytowany przez Rabanbar - 19-11-2006 o 00:29.
Rabanbar jest offline  
stary 19-11-2006, 01:13   #45
XIII
Zbanowany
 
XIII's Avatar
 
Data dołączenia: 27 07 2006
Lokacja: Localhost
Wiek: 38

Posty: 1,000
Stan: Na Emeryturze
Świat: RL
Strzałka

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez P0nury Pokaż post
Grając w Tibie akceptujesz pewien regulamin. Wypadałoby go nie olewać, nie sądzisz?
Zasady sa po to, zeby je lamac...
@up
Popieram.
XIII jest offline  
stary 19-11-2006, 03:20   #46
PinGOnE
Użytkownik Forum
 
PinGOnE's Avatar
 
Data dołączenia: 25 01 2004
Wiek: 36

Posty: 465
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Royal Paladin
Domyślny

A teraz wszyscy ci ktorzy ostatnio na mnie jechali jak powiedzialem ze wiekszosc z crystal kingdom to oszusci niech teraz przekonaja sie na wlasne oczy ... i co? dalej chcecie ich bronic ? Juz 3 razy wpadli pokazujac kogo przyjmuja do tej "najlepszej na swiecie gildii ktora wszystkim pomaga" ... phi ... oby tak dalej ck .... oby tak dalej ...

@Mazur
owszem zgadles nigdy nie mialem bota ... nawet na swiatelko
__________________
Mess with the best, die like the rest...
PinGOnE jest offline  
stary 19-11-2006, 08:35   #47
Gareen
Użytkownik Forum
 
Gareen's Avatar
 
Data dołączenia: 10 04 2006
Lokacja: Białystok

Posty: 151
Imię: Gare'en
Profesja: Master Sorcerer
Świat: Danubia
Poziom: 154
Poziom mag.: 74
LOL

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez P0nury Pokaż post
Grając w Tibie akceptujesz pewien regulamin. Wypadałoby go nie olewać, nie sądzisz?

Dzieciaku na jakim ty swiecie zyjesz?
Gareen jest offline  
stary 19-11-2006, 09:28   #48
Kasztaniaczek
Zbanowany
 
Kasztaniaczek's Avatar
 
Data dołączenia: 07 07 2006
Lokacja: Łodź

Posty: 978
Stan: Na Emeryturze
Profesja: Master Sorcerer
Poziom: 65
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez PinGOnE Pokaż post
A teraz wszyscy ci ktorzy ostatnio na mnie jechali jak powiedzialem ze wiekszosc z crystal kingdom to oszusci niech teraz przekonaja sie na wlasne oczy ... i co? dalej chcecie ich bronic ? Juz 3 razy wpadli pokazujac kogo przyjmuja do tej "najlepszej na swiecie gildii ktora wszystkim pomaga" ... phi ... oby tak dalej ck .... oby tak dalej ...

@Mazur
owszem zgadles nigdy nie mialem bota ... nawet na swiatelko
Koles daj mi gildie, ktora nie ma u siebie oszustow, to ciebie ozloce... Czego oczekujesz od Cichego? Ze wypierdoli na zbity ryj bake czy innych? Mylisz sie chlopcze...
Kasztaniaczek jest offline  
stary 19-11-2006, 10:07   #49
PinGOnE
Użytkownik Forum
 
PinGOnE's Avatar
 
Data dołączenia: 25 01 2004
Wiek: 36

Posty: 465
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Royal Paladin
Domyślny

Czego oczekuje od Cichego? Zeby zamknal swoja szanowna buzie i przestal sie wywyzszac ... uwaza ze jego gildia to swietosc i bycie w niej to zaszczyt. Nie znasz tej gildii tak dobrze jak ja i nie wiesz co tam sie dzialo jakis rok temu lub moze nawet jeszcze dawniej, dlatego sadze ze nie powinienes udzielac sie w tej akurat sprawie. Powiem Ci tylko jedno ... trafiles do najgorszej gildii na harmonii ktora nie ma honoru

@Bake Samo
To juz wiem dlaczego laziles i wybijales wszystkim potwory na cyclopolis i nie reagowales na zadne slowa ktore sie do ciebie mowilo .... nie ma co gratuluje
__________________
Mess with the best, die like the rest...
PinGOnE jest offline  
stary 19-11-2006, 10:25   #50
Adner
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 09 02 2006
Wiek: 31

Posty: 207
Domyślny

I takie też jest brzemię bycia liderem gildii(zaznaczam - GILDII, a nie 'all 20lvl+'), że się odpowiada za poczynania swoich podopiecznych. I o ile gracz używający bota nie zostanie usunięty z gildii, to można śmiało powiedzieć, że jest to gildia graczy, którzy używają botów - bo skoro na to się nie zwraca uwagi, to nie można powiedzieć, że ktoś inny z tej gildii ich nie używa.
__________________
Podpisano, Adner.
Adner jest offline  
stary 19-11-2006, 10:29   #51
P0nury
Użytkownik Forum
 
P0nury's Avatar
 
Data dołączenia: 19 07 2005

Posty: 724
Stan: Na Emeryturze
Profesja: Elite Knight
Poziom: 60
Domyślny

Ok, widzę, że wszyscy tutaj są tacy super-hiper-mega-kewl łamacze zasad. gl and hf w takim postępowaniu odnośnie innych spraw oraz regulaminów. Jeżeli ktoś jest tak wychowany, że nie potrafi się zachowywać zgodnie z pewnymi zasadami... no cóż.

Btw., to morze olejmy terz pszecinki ortokrafje i tym podobne bzdóry ispacjebopszecieszzasadysompotorzebyjełamadź!

Nie pasuje Ci, że marnujesz czas przy Tibii? To może nie graj w ogóle?

Btw., bez skillowania również idzie się obejść. Szkoda, że wiele dzieciaczków tego nie zauważa.

@XIII - "Klasą jest przestrzegać etykiety a lekceważyć konwenanse". Pozdrawiam.
__________________
"21.24 Nie ma lepszego dziennikarza sportowego od Rafała Patyry. "Artur, używając terminologii bokserskiej zostaliście znokautowani zanim zdążyliście założyć rękawice". Używając terminologii stoczniowej - ukradli wam statek, zanim odpaliliście spawarkę, a używając terminologii dziennikarskiej: powinni wyłączyć kamerę zanim zdążycie zadać jakiekolwiek pytanie."

Ostatnio edytowany przez P0nury - 19-11-2006 o 10:41.
P0nury jest offline  
stary 19-11-2006, 11:06   #52
GiantSpider
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 17 11 2006

Posty: 94
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez P0nury Pokaż post
Ok, widzę, że wszyscy tutaj są tacy super-hiper-mega-kewl łamacze zasad. gl and hf w takim postępowaniu odnośnie innych spraw oraz regulaminów. Jeżeli ktoś jest tak wychowany, że nie potrafi się zachowywać zgodnie z pewnymi zasadami... no cóż.

Btw., to morze olejmy terz pszecinki ortokrafje i tym podobne bzdóry ispacjebopszecieszzasadysompotorzebyjełamadź!

Nie pasuje Ci, że marnujesz czas przy Tibii? To może nie graj w ogóle?

Btw., bez skillowania również idzie się obejść. Szkoda, że wiele dzieciaczków tego nie zauważa.

@XIII - "Klasą jest przestrzegać etykiety a lekceważyć konwenanse". Pozdrawiam.
Czyli według ciebie zasady obowiązujące w Tibii sa tak samo wazne jak te obowiazujace w zyciu realnym? W takim razie gratuluje uzależnienia.
GiantSpider jest offline  
stary 19-11-2006, 11:16   #53
Kasztaniaczek
Zbanowany
 
Kasztaniaczek's Avatar
 
Data dołączenia: 07 07 2006
Lokacja: Łodź

Posty: 978
Stan: Na Emeryturze
Profesja: Master Sorcerer
Poziom: 65
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez PinGOnE Pokaż post
Czego oczekuje od Cichego? Zeby zamknal swoja szanowna buzie i przestal sie wywyzszac ... uwaza ze jego gildia to swietosc i bycie w niej to zaszczyt. Nie znasz tej gildii tak dobrze jak ja i nie wiesz co tam sie dzialo jakis rok temu lub moze nawet jeszcze dawniej, dlatego sadze ze nie powinienes udzielac sie w tej akurat sprawie. Powiem Ci tylko jedno ... trafiles do najgorszej gildii na harmonii ktora nie ma honoru

@Bake Samo
To juz wiem dlaczego laziles i wybijales wszystkim potwory na cyclopolis i nie reagowales na zadne slowa ktore sie do ciebie mowilo .... nie ma co gratuluje

Oj wiem duzo.... i napewno nie trafilem do najgorszej...pozwol ze ja bede sobie wybierac gildie...A co nie mozesz zniesc ze jest lepszy od ciebie ? =>

@P0nury

Heh...kazdy bedzie gral jak chce...nie ma czasu na tibie, tak moze nie ma woli sie bawic rl..tibie traktuje jako gre...tak jak wiele innych...jak powiem ze uzywam kodow do gier to tez powiesz ze grac nie umiem i po co gram? Nie ja to traktuje jako zabawe....

@Ander
A jak np. moj kolega uzywa bota w tibi to mam go nie lubic i w rl i w tibi?
To ze 1 osoba jedzie na bocie to oznacza ze kazdy musi byc ta wina obarczany?
Jest naszym kumplem i nie wyleci z tej gildi i mozecie sobie na niego i nasza gildie mowic co chcecie, lecz nam to splywa jak woda z dupy kaczki....

gl...

Ostatnio edytowany przez Kasztaniaczek - 19-11-2006 o 11:22.
Kasztaniaczek jest offline  
stary 19-11-2006, 11:21   #54
P0nury
Użytkownik Forum
 
P0nury's Avatar
 
Data dołączenia: 19 07 2005

Posty: 724
Stan: Na Emeryturze
Profesja: Elite Knight
Poziom: 60
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez GiantSpider Pokaż post
Czyli według ciebie zasady obowiązujące w Tibii sa tak samo wazne jak te obowiazujace w zyciu realnym? W takim razie gratuluje uzależnienia.
Czyli rozumiem, że w grze można być największym wieśniakiem, oszustem i szują, aby potem w rl wskoczyć w wygodny garniturek i na powrót być paniskiem? Gratuluje niezłej stajni Augiasza w głowie.
__________________
"21.24 Nie ma lepszego dziennikarza sportowego od Rafała Patyry. "Artur, używając terminologii bokserskiej zostaliście znokautowani zanim zdążyliście założyć rękawice". Używając terminologii stoczniowej - ukradli wam statek, zanim odpaliliście spawarkę, a używając terminologii dziennikarskiej: powinni wyłączyć kamerę zanim zdążycie zadać jakiekolwiek pytanie."
P0nury jest offline  
stary 19-11-2006, 11:23   #55
Lexing
Użytkownik Forum
 
Lexing's Avatar
 
Data dołączenia: 06 05 2006

Posty: 104
Profesja: Master Sorcerer
Świat: Astera
Poziom: 114
Skille: xx/28
Poziom mag.: 68
Domyślny

Hahahahahhaa... Teraz to większość w was zachowuje się jak zwykły noob pod depo, który ma gdzieś zasady bo to tylko gra i może robić co chce , spamować lurować thiefować bo to jest tylko gra, skoro takich ludzi nie lubicie , a nawet jednogłośnie mówicie że powinno się takich tępić, to powiedzcie czym się różni jechanie na bocie a w tym nie przestrzeganie zasad od takiego właśnie noobowania (które nawet jest zgodne z regulaminem).
__________________


20:58 Michallo of Astera [10]: wyscik
21:16 Knight of the heart [29]: BUY AFENGEOR
Lexing jest offline  
stary 19-11-2006, 11:28   #56
Kasztaniaczek
Zbanowany
 
Kasztaniaczek's Avatar
 
Data dołączenia: 07 07 2006
Lokacja: Łodź

Posty: 978
Stan: Na Emeryturze
Profesja: Master Sorcerer
Poziom: 65
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Lexing Pokaż post
Hahahahahhaa... Teraz to większość w was zachowuje się jak zwykły noob pod depo, który ma gdzieś zasady bo to tylko gra i może robić co chce , spamować lurować thiefować bo to jest tylko gra, skoro takich ludzi nie lubicie , a nawet jednogłośnie mówicie że powinno się takich tępić, to powiedzcie czym się różni jechanie na bocie a w tym nie przestrzeganie zasad od takiego właśnie noobowania (które nawet jest zgodne z regulaminem).

Osoba ktora jedzie na bocie nie szkodzi chyba tak jak jakis notoryczny lurel thief i co tam jeszcze wymyslicie....


btw ty wiesz co to znaczy noob ? =>

moze niech ktos zamknie ten temat bo on do niczego nie prowadzi....

Ostatnio edytowany przez Kasztaniaczek - 19-11-2006 o 11:29.
Kasztaniaczek jest offline  
stary 19-11-2006, 11:33   #57
P0nury
Użytkownik Forum
 
P0nury's Avatar
 
Data dołączenia: 19 07 2005

Posty: 724
Stan: Na Emeryturze
Profesja: Elite Knight
Poziom: 60
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Kasztaniaczek Pokaż post
Osoba ktora jedzie na bocie nie szkodzi chyba tak jak jakis notoryczny lurel thief i co tam jeszcze wymyslicie....


btw ty wiesz co to znaczy noob ? =>

moze niech ktos zamknie ten temat bo on do niczego nie prowadzi....
Szkodzi. W sposób nieuczciwy osiąga przewagę nad graczami, którzy są uczciwi. I w tym jest własnie cały problem.
__________________
"21.24 Nie ma lepszego dziennikarza sportowego od Rafała Patyry. "Artur, używając terminologii bokserskiej zostaliście znokautowani zanim zdążyliście założyć rękawice". Używając terminologii stoczniowej - ukradli wam statek, zanim odpaliliście spawarkę, a używając terminologii dziennikarskiej: powinni wyłączyć kamerę zanim zdążycie zadać jakiekolwiek pytanie."
P0nury jest offline  
stary 19-11-2006, 11:38   #58
Lexing
Użytkownik Forum
 
Lexing's Avatar
 
Data dołączenia: 06 05 2006

Posty: 104
Profesja: Master Sorcerer
Świat: Astera
Poziom: 114
Skille: xx/28
Poziom mag.: 68
Domyślny

Dla mnie i większości moich kolegów noobami są osoby które utrudniają grę innym graczom, a także spamując pod depo pytaniami typu "kcie jezd gilida magof?" itd.
Czasami widze takiego cavebottera który w tydzień robi sobie 40lvl bo nikt mu nic nie zrobi, i mam ochotę takiego udusić za takie oszustwa ;/
__________________


20:58 Michallo of Astera [10]: wyscik
21:16 Knight of the heart [29]: BUY AFENGEOR
Lexing jest offline  
stary 19-11-2006, 11:39   #59
Kasztaniaczek
Zbanowany
 
Kasztaniaczek's Avatar
 
Data dołączenia: 07 07 2006
Lokacja: Łodź

Posty: 978
Stan: Na Emeryturze
Profesja: Master Sorcerer
Poziom: 65
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez P0nury Pokaż post
Szkodzi. W sposób nieuczciwy osiąga przewagę nad graczami, którzy są uczciwi. I w tym jest własnie cały problem.

Ja osobiscie bym wolal zeby ludize jechali na bocie (tak jak bake) niz tacy co luruja thiefuja etc.

Lexing, ja kiedys w 2 tyg zrobilem 45 lev i co? Nie jechalem na bocie ^.-

Ostatnio edytowany przez Kasztaniaczek - 19-11-2006 o 11:47.
Kasztaniaczek jest offline  
stary 19-11-2006, 11:53   #60
P0nury
Użytkownik Forum
 
P0nury's Avatar
 
Data dołączenia: 19 07 2005

Posty: 724
Stan: Na Emeryturze
Profesja: Elite Knight
Poziom: 60
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Kasztaniaczek Pokaż post
Ja osobiscie bym wolal zeby ludize jechali na bocie (tak jak bake) niz tacy co luruja thiefuja etc.

Lexing, ja kiedys w 2 tyg zrobilem 45 lev i co? Nie jechalem na bocie ^.-
Thiefing w światle Tibia Rules nie jest nielegalny. A szkoda.

Btw., ja osobiście wolałbym, żeby ludzie nie jechali na bocie, nie lurowali i nie thiefowali ^^
__________________
"21.24 Nie ma lepszego dziennikarza sportowego od Rafała Patyry. "Artur, używając terminologii bokserskiej zostaliście znokautowani zanim zdążyliście założyć rękawice". Używając terminologii stoczniowej - ukradli wam statek, zanim odpaliliście spawarkę, a używając terminologii dziennikarskiej: powinni wyłączyć kamerę zanim zdążycie zadać jakiekolwiek pytanie."
P0nury jest offline  
Zamkniety temat.


Użytkowników czytających ten temat: 1 (zarejestrowanych: 0, gości: 1)
 

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 02:42.


Powered by vBulletin 3