Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Dla początkujących > Tajemnice Rookgaardu

Notki

Tajemnice Rookgaardu Wyspa początkujacych. Każdy tutaj zaczyna...
Odpowiedz
 
Opcje tematu
stary 17-05-2006, 16:54   #1
Hybryda
Zbanowany
 
Hybryda's Avatar
 
Data dołączenia: 29 12 2005
Lokacja: Grudziądz
Wiek: 39

Posty: 121
Stan: Rookstayer
Profesja: Brak (Rookgaard)
Świat: kyra
Poziom: 26
Skille: 21/25
Hybryda ma numer GG 2740342
Domyślny Plaga BoterÓw Na Rooku!!!

z góry zaznaczam-jezeli uzywasz bota i masz sie za wielkiego rookstayera to wyp*****j stąd pionku.
jezeli uzywasz jakiejkolwiek wtyczki..swiatło,ryby itd...to wypad.
irytuje mnie sytuacja boterów poniewaz zdara mi sie grac z 10 godzin dziennie i wbijac rekordowe liczby expa....ale boter sie nie przejmuje..ma wszystko ustawione,robi zakupy,expi,leczy sie...a gdy zjawia sie GM online..to bot wyłącza swoje funkcje aby tego nie mozna było wykryć.

irytujące jest własnie to ze :
http://www.rookstat.com/Kyra1.html

wczoraj tego pajaca wogóle na liscie nie było..diosiaj prawie mnie dogonił...na tym swoim śmiesznym bocie...GM mnie olewa...olewa raporty,kanał help tez olewa, pytają sie "skąd pewnosc ze uzywa bota" ....bo jak k**a skąd...chodzi jak automat,nie odzywa się .....chodzi w kółko w te same miejsca.gdy blokuje go jakimis skrzyniami to zamiast sie odezwac i napisać do mnie "spadaj" to on stara się to omijać ;/
tylko weź tym debilom po angielsku pisz i tłumacz.
wygląda na to ze nie opłaca sie grać uczciwie skoro w dupie to mają....ciota bota zapusci i wbija 30 lv bez problemu...a wtedy sie wozi kim to nie jest tak samo jak botowani paladyni.
niech mi ktos powie..co mam zrobić?
Hybryda jest offline   Odpowiedz z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 17-05-2006, 17:10   #2
Skym4N
Użytkownik Forum
 
Skym4N's Avatar
 
Data dołączenia: 03 05 2006
Lokacja: Venore

Posty: 313
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Boltkeeper
Profesja: Royal Paladin
Świat: Astera
Poziom: 41
Skille: loading
Poziom mag.: ~~
Domyślny

Hybryda, nie wiem czy twoje nerwy są na miejscu... chodzi mi tu o wyzwiska. Czy masz pewność, że osoba ta używa botów? Może ma PACC'a lub/i bardzo dobrą technike? Mój kolega ze szkoły rook przechodzi w 1godz 30min... bez haxów itp itd... ma swój ścisły plan, którego się trzyma.
Wiesz ile jest ogólnie tibijczyków? Wiesz, że statystyki pokazują, że każdy GM dziennie, średnio, dostaje od 75% tej populacji msg? Nie mogą wszystkiego sprawdzić, czasem im coś się wymyka. Nie ma 100 czy 1000 GM'ów, jest ich mało... .
Takie jest moje zdanie.
Pozdro!
__________________
Counter-Strike Source
FTW !!
Skym4N jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 17-05-2006, 17:46   #3
Cedric
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 08 03 2006
Lokacja: br?

Posty: 214
Domyślny

Ale ty stwarzasz problemy, boty były są i będą i ludzie ich będą używac bo wiadomo ze GM w tibi raz na ruski miesiąc sprawdza czy ktos ciągnie na bocie.
__________________

Ostatnio edytowany przez Cedric - 24-05-2006 o 16:20.
Cedric jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 17-05-2006, 18:08   #4
Hupe
Użytkownik Forum
 
Hupe's Avatar
 
Data dołączenia: 26 01 2005
Lokacja: Bydgoszcz

Posty: 359
Imię: Hupefupe
Profesja: Elite Knight
Świat: Aldora
Poziom: 127
Poziom mag.: 8
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Cedric
Ale ty stwarzasz problemy, boty były są i będą i ludzie ich będą używac bo wiadomo ze GM w tibi raz na ruski miesiąc sprawdza czy ktos ciągnie na bocie. Pozatym gdzies słyszałem jak Xadam sie ywpowiadał na temat cavebotów ze to jest dozwolone bo postac chodzi za ruchem myszki i na rooku nie robi czarów. I moze tez do kobieta lekkich obyczajówy nędzy nie odpisywac bo jej sie nie chce. Tak to rozumieją Gmy
A świstak siedzi i w te sreberka ;]
Hupe jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 17-05-2006, 19:34   #5
Hybryda
Zbanowany
 
Hybryda's Avatar
 
Data dołączenia: 29 12 2005
Lokacja: Grudziądz
Wiek: 39

Posty: 121
Stan: Rookstayer
Profesja: Brak (Rookgaard)
Świat: kyra
Poziom: 26
Skille: 21/25
Hybryda ma numer GG 2740342
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Skym4N
Hybryda, nie wiem czy twoje nerwy są na miejscu... chodzi mi tu o wyzwiska. Czy masz pewność, że osoba ta używa botów? Może ma PACC'a lub/i bardzo dobrą technike? Mój kolega ze szkoły rook przechodzi w 1godz 30min... bez haxów itp itd... ma swój ścisły plan, którego się trzyma.
Wiesz ile jest ogólnie tibijczyków? Wiesz, że statystyki pokazują, że każdy GM dziennie, średnio, dostaje od 75% tej populacji msg? Nie mogą wszystkiego sprawdzić, czasem im coś się wymyka. Nie ma 100 czy 1000 GM'ów, jest ich mało... .
Takie jest moje zdanie.
Pozdro!
po co bronisz smiecia? PRZECIEZ TO WIDAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAĆ~!
i mówiłem....jak uzywasz botów to nie pisz na tym forum. WON.
Hybryda jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 17-05-2006, 19:37   #6
Vantage
Użytkownik Forum
 
Vantage's Avatar
 
Data dołączenia: 04 02 2006
Lokacja: Rybnik
Wiek: 35

Posty: 166
Stan: Aktywny Gracz
Domyślny

Jeżeli oskarżasz kogoś o bota musisz mieć 100% pewności, bierzesz odpowiedzialność za to, co mówisz.
Cytuj:
i mówiłem....jak uzywasz botów to nie pisz na tym forum. WON.
Aha, i on też używa bota, tak?

Moim zdaniem rokerom wogóle nie opłaca się używanie jakichkolwiek wspomagaczy...


...dlaczego?

Wielu ludzi gra po to aby sprzedać swoją postać. Nawet jeżeli z początku ta osoba jest przekonana, że chcę tą swoją postacią naprawdę grać tylko dla siebie. Na roku takiej opcji nie ma. Bo kto chciałby kupić Rookstayera, nawet z 70 lvlem? Może lepiej, kto chciałby sprzedać rookstayera z 70 lvlem?!
Po za tym ten bot może przynieść kożyści dopiero na głównym landzie, no bo co na roku pomoże? Jak sądzisz, opłaca się komuś granie na roku z botem dodatkowo?
No chyba, żeby szybko wgiąć 8 lvlel... ale to już inna historia.

Na rooku grają (moim zdaniem) ludzie, którzy naprawdę czują klimat RPG, choć nie wiem jak słaby by on nie był. Więc dlaczego ktoś, kto gra dla przyjemności na ROOKU ma używać wspomagaczy i wytrącać te poczucie mistyczności i tajemnicy?

Apropos GMa. Tylko raz miałem okazję się z nim spotkać, dodatkowo z mojej inicjatywy (może dlatego, że tylko raz próbowałem).
Myślę, że jeżeli Twój report będzie dość dokładny i czytelnie napisany, będzie zawierał dużo informacji o problemie, GM powinien rozpatrzyć report pozytywnie.

Ja sam bym zignorował komunikat:
"00.00 X-man: I see n000b with cave bot, come to me fast plxxx!!", etc.. jeszcze dodatkowo w pięknej angielszczyźnie w polskim wykonaniu.
__________________
Życie nie jest lepsze ani gorsze od naszych marzeń, jest tylko zupełnie inne.
William Shakespeare

Ostatnio edytowany przez Vantage - 17-05-2006 o 19:44.
Vantage jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 17-05-2006, 20:19   #7
Hybryda
Zbanowany
 
Hybryda's Avatar
 
Data dołączenia: 29 12 2005
Lokacja: Grudziądz
Wiek: 39

Posty: 121
Stan: Rookstayer
Profesja: Brak (Rookgaard)
Świat: kyra
Poziom: 26
Skille: 21/25
Hybryda ma numer GG 2740342
Domyślny do kolegi wyzej.

to sobie chodź i sam zobacz....i mam nie tylko 100 ale milion procent pewnosci bo znam zasady dzałania tego szitu,juz kiedys była wielka afera na kyrze z tego powodu az w koncu fantastyczni koledzy (pozdrawiam ich )
blokowali go zeby za 15 miał log out..i tak codziennie..az w koncu przestał sie logować.
Hybryda jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 17-05-2006, 21:10   #8
Xetasi
Użytkownik Forum
 
Xetasi's Avatar
 
Data dołączenia: 08 01 2006
Lokacja: MMz

Posty: 212
Stan: Niegrający
Profesja: Knight
Domyślny

kurde no... czemu ja ... albo ... dobra nie bede nic mowil szkoda ze nikt juz nie gra uczciwie ale ja to robie i prosze gm'ów (wiem ze nikt z nich tego nie zobaczy) poradzcie cos na to zrobcie cos z botami grajmu uczciwie prosze was robmy to razem nie dajmy sie botterom nie mówie juz o rybach czy swietle bo to malo wazne ale o botach
__________________
retired
Xetasi jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 17-05-2006, 22:46   #9
Yallah
Tibia.pl support
 
Yallah's Avatar
 
Data dołączenia: 18 03 2006
Lokacja: Ojcowski Dom
Wiek: 24

Posty: 225
Stan: Na Emeryturze
Yallah ma numer GG 3854396
Domyślny

Mnie takze wkurzaja ci co graja na botach...czlowiek sie meczy i zasypia prawie przy kompie aby wbic lvl a tu przyjdzie taki bociarz i w tydzien zrobi tyle co ty przez pol roku.... nie wiem czy moge podac nick ale mam takiego osobnika na Danubii ktory w tydzien zrobil z 32 lvl na 40... czy to jest normalne? na pewno nie gdyz sprawdzalem go i zawsze byl on-line...nigdy sie nie odzywal i wogule...A wiec Neuroactive jest calkowicie za toba i mam nadzieje ze GM w koncu rozwiaze twoja sprawe...
__________________
15:43 Sirblaze on Isara [1]: nie padne
15:44 You see a dead human (Vol:10). You recognize Sirblaze on Isara. He was killed by a rat.

Y'all
Yallah jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 17-05-2006, 22:48   #10
Cedric
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 08 03 2006
Lokacja: br?

Posty: 214
Domyślny

@Xetasi Twój apel na pewno pomoże 3/4 luda na tym forum uzywa bota(obecnie zapewne nikt bo update i nie ma jak;/)
@Hybryda 3 posty wyżej Mówisz ze koledzy blokowali cavebotera aż sie nie wylogował po 15min? Ciekawe jak bo cavebot jest nastawione ze chodzi po określonym terenie i jak go zablokowali to mu wyskakiwal komunikat "Sorry, not possible" to jak do k***y mogło go wylogowac skoro caly czas próbował isc tam gdzie sie nie da? Następnym razem wymyśl cos lepszego. Co do cavebotów na rooku to GM nie zbanuje nikogo za to-,.,- i życze szczęscia w dalszym reportowaniu
__________________

Ostatnio edytowany przez Cedric - 17-05-2006 o 22:53.
Cedric jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 17-05-2006, 23:13   #11
Cedric
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 08 03 2006
Lokacja: br?

Posty: 214
Domyślny

@up
POPIERAM
__________________

Ostatnio edytowany przez Cedric - 17-05-2006 o 23:40.
Cedric jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 18-05-2006, 00:12   #12
Hybryda
Zbanowany
 
Hybryda's Avatar
 
Data dołączenia: 29 12 2005
Lokacja: Grudziądz
Wiek: 39

Posty: 121
Stan: Rookstayer
Profesja: Brak (Rookgaard)
Świat: kyra
Poziom: 26
Skille: 21/25
Hybryda ma numer GG 2740342
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez __DARK_SVEN__
@Bunco_909
NIe używam botów.Ale cie popieram.

Tak sie zastanawiam skąd by tu dobrego skąbinować joke ofkorsze.

@autor tematu.
Płaczesz, że ktoś cie dogonił, tak cie to boli? Skoro nerwy masz nie na miejscu-skończ z tą grą.(ew. sam zacznij jechac na bocie)

moze troszkę płacze ....bo to jest odbierane w sposób "zrzuca udzielnego 24 levelka z tronu"....i tak i nie...cieszyłbym sie jezeli ktos bez bota byłby w stanie tego dokonac...byłbym zadowolony bo była taka sytuacja ,kiedys z jedną osobą szlismy łeb w łeb z levelami i to było własnie fajne...rywalizacja ale jezeli ktos z nas byłby w opałach to bysmy sobie wzajemnie jeszcze pomogli. Nie mam za to tolerancjii do noobów jak kolega warszawiaczek w postach na górze i innych boterów...poprostu mnei to brzydzi.

moze podam brzydki przykład ale niech będzie:
wyobraź sobie ze jestes sportowcem...najlepszym w swoim regionie czy tam kraju...czujesz sie swietnie z tego powodu...nagle zjawia siędałn który osiąga to samo ...mało tego przy tobie wstrzykuje sobie sterydy . potem przewyzsza cie w osiągach....ludzie cie krytykują ze nie dałes rady nowej młodej krwi...i odchodzisz w zapomnienie jako pośmiewisko.

Ostatnio edytowany przez Hybryda - 18-05-2006 o 00:14.
Hybryda jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 18-05-2006, 00:29   #13
hide
Użytkownik Forum
 
hide's Avatar
 
Data dołączenia: 31 07 2004
Wiek: 36

Posty: 878
Imię: Hidetaka
Profesja: Master Sorcerer
Świat: Secura
Poziom: 130
Poziom mag.: 74
Domyślny

I potem ludzie się dziwią i oburzają jak ktoś nazywa nas "cwanymi polaczkami"...

Takie śmiecie jak Bunco_909 psują opinię o polskich graczach, a innym przyjemność z gry [magiem nie da się praktycznie uciec przed aimbotterem [który ma kase na amunicje/lvl/mlvl z innych programów...]].

Co do hydr.
Hydry to nie hunt z kolegami? -.-
No jak sam je kosisz jak ja moglbym kosić D-guardy to gratz...
hide jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 18-05-2006, 00:46   #14
catek
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny

ok thx...ok thx...ok thx...ok thx...ok thx...ok thx...ok thx...ok thx...ok thx...ok thx...ok thx...ok thx...ok thx...ok thx...ok thx...ok thx...ok thx...ok thx...ok thx...ok thx...ok thx...ok thx...ok thx...ok thx...ok thx...ok thx...ok thx...ok thx...ok thx...ok thx...ok thx...ok thx...ok thx...ok thx...ok thx...ok thx...ok thx...ok thx...ok thx...ok thx...ok thx...ok thx...ok thx...ok thx...ok thx...ok thx...ok thx...ok thx...

Ostatnio edytowany przez catek - 20-01-2008 o 22:10.
  Odpowiedz z Cytatem
stary 18-05-2006, 01:11   #15
Luthi
Użytkownik Forum
 
Luthi's Avatar
 
Data dołączenia: 29 12 2005

Posty: 330
Stan: Na Emeryturze
Imię: Elvenar
Profesja: Elite Knight
Domyślny

Prawda Drogi Kolego jest taka, że cheater jest częscią gry. Nie oszukujmy się ale to czy uzywamy bota czy nie zalezy tylko od naszej moralności która w spoleczenstwie Tibii jest raczej niska. Zawsze znajdzie się jakiś gnojek który nie czuje klimatu rpg i gra z cave huntingiem itd. Coź zrobic?
Mozesz zrobic dwie rzeczy: [twoja sprawa ktora]
-sam uzywac bota.
-grac bez bota ALE za cene czasu.

Rozumiem Twój gniew i popieram Cię. Uzywanie botow i cheatow jest destrukcyjne dla klimatu RPG'ów. Tibia kiedyś a Tibia teraz to nie to samo, Prince Polo jedynie się nie zmienia.
__________________
.
Luthi jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 18-05-2006, 10:34   #16
MayGyver
eX Moderator
 
MayGyver's Avatar
 
Data dołączenia: 19 10 2003
Lokacja: z zarzecza

Posty: 1,090
Domyślny

Cytuj:
Prawda Drogi Kolego jest taka, że cheater jest częscią gry.
no, czescia gry tez jest zabijanie w rl, jak ktos ci ukradnie miecz, albo jak zginiesz to zaatakujesz matke krzeslem - to tez jest czesc gry

skoro jest to czesc gry to czemu cheaty sa zabronione?
__________________
MayGyver jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 18-05-2006, 12:05   #17
Pan Klocek
Rook-User roku 2007
 
Pan Klocek's Avatar
 
Data dołączenia: 22 06 2004
Lokacja: Zielona Góra
Wiek: 40

Posty: 716
Stan: Niegrający
Imię: Pan Klocek
Profesja: Rookstayer
Świat: Titania
Poziom: 51
Skille: 27 fist
Domyślny

Gra na ruku jest specyficzna. Chodzi tu o cierpliwosc, bo nikt nei zaprzeczy ze zdobywanie expa na tej wyspie jest o wiele trudniejsze niz na mainie. Dlatego nei rozumiem ludzi ktorzy siedza na bocie! A na rooku zrobilo sie ich teraz coraz wiecej. I nie prawda jest, ze raportowanie tego nic nie daje. Wiem to z wlasnych doswiadczen.
Znam kilku boterow na Titani na rooku, teraz juz albo czekaja na koniec bana, albo graja w miare uczciwie. Nie polecam ctrl + r , lepiej napisac odpowiedni temat na gamemaster forum na tibia.com, jezli nie znasz angielskiego to popros kolege zeby ci napisal. Podaj dowody, godziny kiedy boter lazi i od czasu do czasu edytuj temat zeby byl na samej gorze. Efekt murowany. Aha i polecam jeszcze wklejanie linka do tego tematu temu wlasnei boterowi jak jest online. Na bank sie przestraszy. Tylko podkreslam, pisz porawnym angielskim i temat musi wygladac profesjonalnie, a nie jak to juz ktos powiedzial "caveboter on Kyra, come GM ban him plz"

I do tych wszystkich ktorzy bronia boterow, to naprawde widac jak ktos biega na bocie. Nikt nei bedzie mi tu wciskal ze on moze akurat ma taki styl gry. To sa slabi ludzie, ktorzy nie potrafia nic w zyciu osiagnac, dlatego usiegaja po cheaty. To jak ze zlodziejem, nei moze czegos miec wiec sobie to uktradnie, a ze przy okazji komus napsuje krwi i sprawi przykrosc to jzu go nei obchodzi bo jest zbyt ograniczony. Zrozumei to dopiero jak ktos zrobi mu cos podobnego, albo jak zostanei ukarany.
__________________
Chwile z życia Pana Klocka

Klocek-Clan

"W tym szaleństwie jest metoda. Wal ich wszystkim, co masz. Wal ich mocno i szybko. Wal ich, póki nie przestaną się ruszać. Oto metoda"
-Krusk zabójca Tanar'ri



Ostatnio edytowany przez Pan Klocek - 18-05-2006 o 12:10.
Pan Klocek jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 18-05-2006, 18:37   #18
Vantage
Użytkownik Forum
 
Vantage's Avatar
 
Data dołączenia: 04 02 2006
Lokacja: Rybnik
Wiek: 35

Posty: 166
Stan: Aktywny Gracz
Domyślny

Ale dalej mnie dziwi kwestia, przecież na rooku z tego bota nikt nie będzie miał żadnych kożyści, żadnych.

A jak ktoś gra na rooku, to wlaśnie jak dla mnie jest to człowiek, który (przynajmniej w 99%) czuje przyjemność z grania RPG. Co wcale nie znaczy, że na main nikt nie czuje tego klimatu ~~
__________________
Życie nie jest lepsze ani gorsze od naszych marzeń, jest tylko zupełnie inne.
William Shakespeare
Vantage jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 18-05-2006, 19:00   #19
Plajer
Użytkownik Forum
 
Plajer's Avatar
 
Data dołączenia: 16 04 2006
Lokacja: Susz

Posty: 45
Stan: Na emeryturze
Imię: swift
Profesja: Master Sorcerer
Domyślny

Na mainie to nie tak zle bo boter zawsze moze pasc , dzieki naszej pomocy.Gorzej jest na rooku.Tam nie mozemy go zabic ani my , ani potwory ( są zbyt słabe i koles sie nie da ).Raporty do gm'ow gó..no dają...Jesli ktos zostanie przylapany na uzywaniu boota , powinien miec dozywotniego ban'a na IP.Kiedys rywalizowalem z kumplem z gry w trenowaniu mlv'a...po pewnym czasie mnie ostro odsadzil ( ciekawe czemu , nie odpisywal itd . uzywal boota i to ptrafi wkur..... ) STOP nOObom i BOOTEROM !!
__________________
Niech nas nienawidzą tak mocno jak sie nas lękają
Plajer jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 18-05-2006, 19:17   #20
Cedric
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 08 03 2006
Lokacja: br?

Posty: 214
Domyślny

Widze ze kazdy w tym temacie wie swoje i tak zostanie.
Hybryda masz 25lvl na rooku. Gratuluje, ale powiedz czy nie robi ci sie niedobrze jak siedzisz 3h na minotaurach i trollach i je cały czas zbiajasz? Czy nie myslisz se ze byś nastawił bota i miał czas na tv i forum? Powiedz szczerze.
__________________
Cedric jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Odpowiedz


Użytkowników czytających ten temat: 1 (zarejestrowanych: 0, gości: 1)
 
Opcje tematu

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 11:13.


Powered by vBulletin 3