Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Tibia.pl Counter-Strike 1.6 IP: 195.42.112.1:27030 > CS.Tibia.pl - dyskusja, opinie sugestie itp.

Notki

CS.Tibia.pl - dyskusja, opinie sugestie itp. Forum dyskusyjne serwera Cs.tibia.pl Relax TP

Zamkniety temat.
 
Opcje tematu
stary 02-02-2009, 16:59   #1
Eksman
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 17 05 2008
Lokacja: Warszawa

Posty: 5
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Eksman
Smutny :/

Witam. Prosze Adminow o zdjecia mi perma. Podobno za czity co mnie bardzo rozsmieszylo nie powiem, gdyby to byl jaki kolwiek inny serwer to bym sie posmial i darowal sobie, ale serwer CS.Tibia.pl jest moim ulubionym serwerem oraz mam tam wielu kolegow. Jesli natosmiat admini lub jaki kolwiek gracz ma dowod na to ze niby "czituje" to chcialbym to zobaczyc. Nie uwazam ze jestem jakims super graczem ale mysle ze gram w miare dobrze i to ze kogos zabije przez sciane czy tez wyjde z celownikiem na jakiegos gracza to nie znaczy ze mam czity:O Wystarczy miec w miare dobre sluchawki... a tak sie sklada ze niedano zakupilem sobie bardzo dobre mi sie wydaje, a to chyba nie jest niezgodne z regulaminem tego serwer jak i innych. Tak wiec prosze o rozpatrzenie mojej prosby i zastanowienie sie nastepnym razem.


pozdrawiam Eksman.
Eksman jest offline  

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 02-02-2009, 19:27   #2
Rybzor
CS Tibia.pl Team
 
Rybzor's Avatar
 
Data dołączenia: 06 09 1970
Lokacja: Gliwice
Wiek: 33
Wpisy bloga: 1

Posty: 8,452
Stan: Początkujący
Adres Jabbera do Rybzor
Domyślny

W sprawie bana odbyło się głosowanie, wynik był dodatni, tak też go dostałeś.

Głosowanie odbyło się, ponieważ nie możliwym było znalezienie na Ciebie dowodu. Zawsze grasz w przeciwnym teamie niż admini serwera, a i nie trudno zauważyć, kiedy ktoś z nas jest na spekcie, żeby się pilnować. Większość z nas, chodź w sumie nie gra nas aktualnie wielu nabierała do Ciebie podejrzeń już od dłuższego czasu i nie chodzi tu o zabijanie przez ścianę czy dobre słuchawki, ale "słyszenie" osób skradających się, ogólna wiedza kto gdzie jest i bieganie za wszystkim. Czasami dowodu nie da się zebrać, przekonałeś nas po prostu swoją grą i tym jak Ci szło, kiedy adminów nie było, a jak Ci szło, kiedy byłeś w teamie z jakimś adminem (chodź często się to nie zdarzało).

Ja tam do Ciebie nic nie mam, ale my się w konia nie będziemy dawać robić, brak dowodów nie zawsze świadczy o braku winy. Takie jest moje stanowisko.
Rybzor jest offline  
stary 02-02-2009, 22:38   #3
Tompior
UnlimitedWarnWorks
 
Tompior's Avatar
 
Data dołączenia: 14 01 2004
Lokacja: Warszawa
Wiek: 34

Posty: 2,362
Stan: Na Emeryturze
Tompior ma numer GG 3186363
Domyślny

@Signed.
Nic dodac nic ujac
__________________
Tompior jest offline  
stary 02-02-2009, 22:58   #4
Shepard
CS Tibia.pl Team
 
Data dołączenia: 27 06 2008
Lokacja: Wrocław
Wiek: 33

Posty: 23
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Master Sorcerer
Gildia: Buchamy
Świat: Kyra
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Eksman
gdyby to byl jaki kolwiek inny serwer to bym sie posmial i darowal sobie, ale serwer CS.Tibia.pl jest moim ulubionym serwerem oraz mam tam wielu kolegow
Trzeba było myśleć nad tym, zanim się sięgnąłeś po wspomagacze.


Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Eksman
Wystarczy miec w miare dobre sluchawki... a tak sie sklada ze niedano zakupilem sobie bardzo dobre mi sie wydaje
Dziwnym trafem, opowieści o "super-elo-słuchawkach" to najczęstsza wymówka cheaterów

Pamiętaj, że słuchawki to nie wszystko i nie usłyszysz dzięki nim osób które stoją w miejscu skradają się.

Miejmy nadzieje, że wyciągniesz z tego nauczkę i zaczniesz grać czysto, albowiem taka gra przynosi więcej przyjemności.



Pozdrawiam, Shepard.
Shepard jest offline  
stary 03-02-2009, 08:45   #5
Teken
Użytkownik forum
 
Teken's Avatar
 
Data dołączenia: 01 02 2009
Lokacja: Płock

Posty: 6
Stan: Na Emeryturze
Żarówka

Jak by na serwer wszedł Neo albo jakiś inny gracz z czołówki światowej (na pewno by nie wszedł ale przypuśćmy że wchodzi) i zaczyna ciskać bułki przez ściany, jakieś dzikie skany itd. to też mu dajesz bana i oskarżasz o cheatowanie??
Teken jest offline  
stary 03-02-2009, 11:42   #6
Glooodzilla
CS Tibia.pl Team
 
Glooodzilla's Avatar
 
Data dołączenia: 09 09 2008
Lokacja: Solec Kujawski
Wiek: 35

Posty: 272
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Shepard Pokaż post
Trzeba było myśleć nad tym, zanim się sięgnąłeś po wspomagacze.
Jako admin powinienem stawać po stronie adminów no ale w tym przypadku akurat nie mogę... Jak możesz twierdzić że grał ze wspomagaczami bez żadnych dowodów... Ryba sam mówi że nie graliście często razem w teamie to fakt bo większość adminów przeważnie gra w ct ja tu jestem chyba jedynym wyjątkiem... Wiele razy obserwowałem grę eksmana i uważam że poprostu ma talent jak wiele innych graczy jakich widziałem w akcji np. mond

Co do słuchawek to dobry sprzęt odgrywa ogromne znaczenie niedawno zakupiłem sobie słuchawki 5.1 i uwierzcie mi że bardzo dobrze słychać z której strony ktoś nadchodzi oczywiście nie gdy się skrada czy stoi ale lekkie pukniecie wystarcza aby zoriętować się gdzie mniej więcej znajduje się osoba.

No i jeszcze jedno banowanie bez dowodów jest bez sensu na podstawie własnych obserwacji mógłbym banować co 3 osobę na serwerze bo wydaje mi się że nie może tak dobrze grać...
__________________
"...mówię prawdę szczerą bo nie lubię gdy ktoś kłamie, służę pomocą nie na każde zawołanie, mam własne zdanie i szereg racji niezmienny niezależnie od miejsca, czasu i akcji."
Glooodzilla jest offline  
stary 03-02-2009, 14:37   #7
Eksman
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 17 05 2008
Lokacja: Warszawa

Posty: 5
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Eksman
Domyślny ...

"Czasami dowodu nie da się zebrać, przekonałeś nas po prostu swoją grą i tym jak Ci szło, kiedy adminów nie było, a jak Ci szło, kiedy byłeś w teamie z jakimś adminem (chodź często się to nie zdarzało)."
powiem Ci tylko tyle ze wyglada na to ze dostalem bana za to ze dobrze gram. I nie mow mi ze nie gram w teamie z adminami. Zawsze chodze do tych samych teamow... moglbym Ci i innym wymienic na jakiej mapie do ktorej druzyny dochodze ale co to da skoro Ty wiesz najlepiej? Nie chce sie z Wami klocic bo byliscie (jestescie) dobrymi kolegami. Skoro uwazacie ze czituje a nie dobrze gram to wasza sprawa tylko jesli juz decydujecie sie na danie komus perma to jakis dowod musi byc mi sie wydaje, a nie jakies glosowanie.

btw. Shepard sprzet dogrywa duza role w grze... ale to nie wszystko masz racje... dziwi mnie troche wasza postawa w stosunku do mnie w tym momencie.
Eksman jest offline  
stary 03-02-2009, 15:38   #8
Avallach
Użytkownik Forum
 
Avallach's Avatar
 
Data dołączenia: 23 05 2007

Posty: 946
Stan: Na Emeryturze
Profesja: Elite Knight
Świat: Celesta
Poziom: 95+
Skille: 80/75
Poziom mag.: 7
Domyślny

Mialem wrazenie, ze obowiazuje w tym kraju domniemanie niewinnosci, ale moze sie myle?
Ryba ty na dd2 zawsze idziesz do CT, moze z tego samego powodu Eksman idzie do Terro? Kwestia przyzwyczajenia. Póki co czarno na białym widać tylko twoje domysły (a dowody?)

Mnie tez nieraz krew zalewa, gdy nawet nie wiem z ktorej strony dostane od niego hedshota. Tak samo jak na stu innych serwerach od stu innych osob, ale czy to znaczy ze wszyscy maja haxy?
__________________
...Przeważnie, widać to po mnie wyraźnie...
...Otoczenie nie działa na mnie zakaźnie...


To wroga sugestia, pożera cię jak bestia,
Mów do serca bitu, bo tam jest amnestia.
Paktofonika [Pfk Company]

Ostatnio edytowany przez Avallach - 03-02-2009 o 15:49.
Avallach jest offline  
stary 03-02-2009, 15:52   #9
Eksman
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 17 05 2008
Lokacja: Warszawa

Posty: 5
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Eksman
Domyślny ...

a tak poza tym ja na wszystkich mapach de_ ide do terro wiec ja nie wiem co za problem zeby admin poszedl razem ze mna to zadna filozofia moim zdaniem. tak jak napisal juz Avallach:
"Póki co czarno na białym widać tylko twoje domysły (a dowody?)

Mnie tez nieraz krew zalewa, gdy nawet nie wiem z ktorej strony dostane od niego hedshota. Tak samo jak na stu innych serwerach od stu innych osob, ale czy to znaczy ze wszyscy maja haxy?"


NIE ROZUMIEM TEGO!!
Eksman jest offline  
stary 11-02-2009, 23:35   #10
Eksman
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 17 05 2008
Lokacja: Warszawa

Posty: 5
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Eksman
Domyślny ...

rozumiem ze ban nie zostanie zdjety?
Eksman jest offline  
Zamkniety temat.


Użytkowników czytających ten temat: 1 (zarejestrowanych: 0, gości: 1)
 

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 10:46.


Powered by vBulletin 3