Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Multimedia > Filmy

Notki

Filmy Gdy zdjęcia to za mało do akcji wkraczają filmy.

Odpowiedz
 
Opcje tematu
stary 11-04-2009, 09:44   #21
Xr3
Zbanowany
 
Data dołączenia: 29 12 2007
Wiek: 32

Posty: 1,169
Imię: Xeremon
Profesja: Master Sorcerer
Świat: Candia
Poziom: 140
Domyślny

Cytuj:
Latwo zauwazyc, ze jest to najszybciej wzrastajacy dzial na forum, zatem wymagajacy nieustajacej kontroli, co w tej chwili jest mocno utrudnione jesli wogole mozliwe ( prosze nie traktowac tego jako oficjalnego stanowiska serwisu ).
Gdyby administracja potrafiła prawidłowo wybierać osoby na stanowisko, to nie było by tutaj takiego burdelu, jaki możemy aktualnie "podziwiać". Nie jestem w stanie pojąć, jakim prawem taki ktoś jak Vanhelsen aka. Wieszok w dalszym ciągu kurczowo trzyma się swojej ciepłej posadki. Ten moderator nie robi prawie nic pożytecznego, a czasem nawet posuwa się do robienia "zabaw", polegających na beztroskich banowaniu ludzi za nic i wmawianiu im, jakich to plugawych i karygodnych czynów się dopuścili. Ogółem, to jego przypadek jest moim zdaniem totalnym nieporozumieniem. Wąsko pojęta administracja żyje w przekonaniu, że przyjęci przez nich wolontariusze, prawidłowo dopełniają swoich obowiązków.

Oczywistość - Zamiast naprawiać błędy, lepiej siedzieć na dupie, rozkładać ręce i odpowiadać wszystkim, "że się nie da".

Cytuj:
Miejcie troche rezerwy co do mozliwosci moderatorow do biezacej obserwacji tematow.
Moderatorów na tym forum jest wystarczająco dużo. Szkoda tylko, że prawie żaden nie wykonuje swoich prac we właściwy sposób. Na boardzie, na którym ja jestem moderatorem, takie osoby jak Vanhelsen, straciły by swoją posadkę tak szybko, jak ją zdobyły.

Sam zastanawiałem się nad złożeniu temu forum propozycji, polegającej na mianowaniu mnie moderatorem, ale krótkim namyśle stwierdziłem jasno; Nie chcę pracować z ekipą, która moderatorską jest tylko z nazwy, a poza tym to smutne miejsce nie jest warte mojej ciężkiej* pracy.

*Jak na wasze standardy.

Ostatnio edytowany przez Xr3 - 11-04-2009 o 11:01.
Xr3 jest offline   Odpowiedz z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 11-04-2009, 10:28   #22
T3H_VirUs
Użytkownik Forum
 
T3H_VirUs's Avatar
 
Data dołączenia: 08 07 2006
Lokacja: Mińsk Mazowiecki

Posty: 780
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Elite Knight
Gildia: Sinestesia
Świat: Aster/Aurea
Poziom: 100
Skille: 92/90
T3H_VirUs ma numer GG 1373905
Domyślny

To w dziale "Filmy" jest moderacja? ŁOOOOOOOOOO to zostałem zaskoczony.
__________________
"Jeżeli możesz stać w tłumie fanów muzyki trance , liczących 20000 osób z podniesionymi rękami w górze i tego nie czuć , to jest coś nie tak z tobą , a nie z trance'm"

-Signum-


http://steamcommunity.com/id/kosmatykocyk

Zachęcam do Gry.
T3H_VirUs jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 12-04-2009, 19:05   #23
Askaral
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 03 01 2006
Lokacja: Tchais

Posty: 785
Imię: Wychowawca
Profesja: Elder Druid
Świat: Celesta
Poziom: 27!
Skille: wielkie
Poziom mag.: He
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez KoXiS Pokaż post
nie masz sie czym chwalic, ze siedzisz dluzej ode mnie.
I bezpodstawny imbecylu napisalem dlaczego tak twierdze.
A teraz Ty mi napisz skad wiesz ile siedze na forum.
Na dodatek to nieprawda, ze w lustrze mam Twoje zdjecie.
Nie mam zamiaru szukac dla Ciebie tematow smierdzacy leniu.
Jak juz trolujesz to rob to swiadomie i z jakas ambicja.
Ratuje Cie to, ze masz wrodzony zanik mozgu.
O kur...czem, ale go teraz zjechales, pewnie sie zamknie w sobie.

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez jerrry Pokaż post
Dziś powinny się pojawić wyniki konkursu na moderatora. Mam nadzieję, że jeśli jacyś zostaną wybrani, wtedy trochę sytuacja się zmieni

Pozdrawiam
Jesli przy tym wyborze wezma pod uwage ilosc wyslanych reportow na innych, to bedziesz mial okazje naprawic to wspaniale forum!!

Na temat:
Mysle, ze to forum, jako najwieksze (?) polskie forum o wspanialej (?) grze tipjii zawsze bylo nawiedzane przez wielu ludzi, tych ktorzy maja 8 lat, jak i tych ktorzy maja 18, a pewnie nawet znalazlo by sie kilku 50+ latkow. No dobra, ale co z tego? No to, ze skoro jest sporo osob to bedzie to przyciagalo tych, ktorzy chca nabierac ludzi.

Druga sprawa: Komu z was tak naprawde chcialoby sie sprzatac syf po jakichs elo haxorach? Nawet jesli sie wam chce, to po okolo tygodniu pracy na pewno wiekszosci z was by sie to znudzilo. Ale jednak szkoda byloby tracic wyrozniajacy kolorek, co nie?
__________________
Jeśli powyższy post w jakikolwiek sposób łamie regulamin forum to śmiało zgłoś go moderatorowi. Ja dostanę punkty, które później wymienię na nagrody a ty będziesz miał satysfakcje z wypełnienia swojego obowiązku.
Askaral jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 12-04-2009, 21:14   #24
Jorg Bruce
Użytkownik Forum
 
Jorg Bruce's Avatar
 
Data dołączenia: 24 10 2004
Lokacja: Najstarsi górale tego nie wiedzą
Wiek: 33

Posty: 277
Stan: Na Emeryturze
Profesja: Paladin
Gildia: hot eh?
Jorg Bruce ma numer GG 1254840
Domyślny

Przypominam, że moderatorzy sami zgłosili swoją chęć pomocy forum. Wobec tego ich obowiązkiem jest ochrona forum przed uber szescioletnimi hakierami. A jak im się to znudziło to niech oficjalnie odejdą, będzie widać w jakich działach jest ile aktywnych modków.. Btw. można jeszcze dorobić range ex moderator, z jakimś fajnym kolorkiem ;p
__________________
I see no changes wake up in the morning and I ask myself is life worth living should I blast myself?


2 PAC rest in peace[*]
Jorg Bruce jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Odpowiedz


Użytkowników czytających ten temat: 1 (zarejestrowanych: 0, gości: 1)
 

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 19:07.


Powered by vBulletin 3