Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Forum ogólne > Broń i przedmioty

Notki

Broń i przedmioty Wszystko o broni i przedmiotach.

Odpowiedz
 
Opcje tematu
stary 11-04-2006, 15:55   #21
ari2423
Użytkownik Forum
 
ari2423's Avatar
 
Data dołączenia: 17 04 2005
Lokacja: Annihilator Room
Wiek: 33

Posty: 260
Stan: Na Emeryturze
Imię: Aris Xetr
Profesja: Rookstayer
Gildia: Selint Hill
Świat: Guardia
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez $orcerx
O naprawde? crawn armor? 0.o a co to jakiś nowy armor?
ale zabawny jesteś -_- każdy wie o co chodzi a ty z siebie robisz głupka (nie użyje wulgaryzmów)

a co do tematu lepsze są k legsy tańsze a te troche capa nie robi wielkiej różnicy jesli chodzi o knighta
ari2423 jest offline   Odpowiedz z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 11-04-2006, 16:31   #22
Pogromca Królików
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 11 04 2006

Posty: 7
Domyślny

Knighci na gsy chodza? Wezcie mnie nie rozsmieszajcie. Chyba nigdy knightem nie graliscie bo walicie takie bzdury ze az glowa boli. To eternal oblivion omija gsy dalekim lukiem a wy knighci ponizej 50 lvla se na gsy chodzicie i bijecie az legsy poleca? Wezcie sie zastanowcie zanim cos napiszecie. Na pewno szybciej znajdzie sie knight ktory ma pacc i bedzie bil hero niz jakikolwiek knight na gsach, no chyba ze ktos ma mozg zjarany i podoba mu sie wywalanie 3 bp uh na jednego gsa, z ktorego wypadnie 2 gp.
Pogromca Królików jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 11-04-2006, 17:57   #23
Michałeq
Użytkownik Forum
 
Michałeq's Avatar
 
Data dołączenia: 25 01 2006

Posty: 123
Stan: Na emeryturze
Domyślny

@Up
Zwróć uwagę, że istnieje coś takiego jak TEAM, a jak na 42 lvlu zsolowalem gsa nie zszedl żaden uh :S

@Topic
Jedni wolą mieć więcej capa mniej cash, inni na odwrót. K legi lepsze z dsm a c legs z g armem itp. Sprawa gustu, a o gustach sie nie dyskutuje. To tyle.
__________________
podpisik sponsoruje narodowy fundusz zdrowia... zyczymy milego dnia
Michałeq jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 11-04-2006, 19:28   #24
Venderer
Użytkownik Forum
 
Venderer's Avatar
 
Data dołączenia: 04 09 2004
Lokacja: Between Heaven & Hell

Posty: 751
Profesja: Knight
Świat: Refugia
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Pogromca Królików
Knighci na gsy chodza? Wezcie mnie nie rozsmieszajcie. Chyba nigdy knightem nie graliscie bo walicie takie bzdury ze az glowa boli. To eternal oblivion omija gsy dalekim lukiem a wy knighci ponizej 50 lvla se na gsy chodzicie i bijecie az legsy poleca? Wezcie sie zastanowcie zanim cos napiszecie. Na pewno szybciej znajdzie sie knight ktory ma pacc i bedzie bil hero niz jakikolwiek knight na gsach, no chyba ze ktos ma mozg zjarany i podoba mu sie wywalanie 3 bp uh na jednego gsa, z ktorego wypadnie 2 gp.
TY "boroku"... Myślisz, że jeśli knighci "chodzą" na GSy tzn. że sami je leją? -.- Użyj czasem mózgu... Na Gsy chodzi prawie tylko w teamie, jedynie wysoko lvlowi magowie/ Palkowie chodzą solo na GSy, a tak to tylko z blokerem -.-
__________________
"Non mortem timemus, sed cogitationem mortis" - Nie śmierci się boimy, lecz myśli o śmierci. Seneka
Venderer jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 11-04-2006, 20:40   #25
Dragonit
Użytkownik Forum
 
Dragonit's Avatar
 
Data dołączenia: 17 02 2006
Lokacja: w Sieradzu

Posty: 355
Stan: Na Emeryturze
Profesja: Sorcerer
Gildia: brak
Świat: Jamera
Domyślny

Cóż,knight legi są tańsze od crown,ale crown są ładniejsze(knight też są ładne,ale nei aż tak) są cześcią srogiego setu o są lżejsze.
Dragonit jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 11-04-2006, 21:08   #26
Pogromca Królików
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 11 04 2006

Posty: 7
Domyślny

Cytuj:
a jak na 42 lvlu zsolowalem gsa nie zszedl żaden uh :S
Co za debil -.- Knightem zsolowales na 42 lvlu gsa bez straty uh? Ty czlowieku chyba jestes powalony do reszty -.- nawet EO by zapewne nie zabil gsa solo bez straty uh a ty na 42 zabiles? no tak ale ty mistrz jestes przeciez, nie doceniam cie, pewnie miales skile z 200/200 i 100 mlvl knightem i sie exurowales za wiecej niz sie uha normalny knight -.-
Pogromca Królików jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 11-04-2006, 21:12   #27
kostooch
Użytkownik Forum
 
kostooch's Avatar
 
Data dołączenia: 15 07 2005

Posty: 435
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Pogromca Królików
Co za debil -.- Knightem zsolowales na 42 lvlu gsa bez straty uh? Ty czlowieku chyba jestes powalony do reszty -.- nawet EO by zapewne nie zabil gsa solo bez straty uh a ty na 42 zabiles? no tak ale ty mistrz jestes przeciez, nie doceniam cie, pewnie miales skile z 200/200 i 100 mlvl knightem i sie exurowales za wiecej niz sie uha normalny knight -.-
Lolq, wiesz, co to explo albo burst arrows + bow?
kostooch jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 12-04-2006, 16:53   #28
Pytajnik
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 11 04 2006

Posty: 7
Domyślny

ja tam proponuje kupic knight legsy i dopiero pozniej jak bedziesz miec wiecej kasy to kupic od razu dragon scale legsy, crownow sie nie oplaca bo niewiele lepsze od knight
Pytajnik jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 02-05-2006, 20:53   #29
skryhull
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 30 04 2005
Lokacja: Inferno

Posty: 126
Stan: Rookstayer
Profesja: Brak (Rookgaard)
Świat: Julera
Poziom: 21
Skille: 22\25
Domyślny

knight legsy są jak dla mnie ładniejsze, no i tańsze
ale crown są szersze i bardziej szpanerskie, takie do domku akurat albo dla kozaków (czytać dresiarzy co lubią szerokie spodnie)
skryhull jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 04-05-2006, 22:42   #30
Djkwaku
Użytkownik Forum
 
Djkwaku's Avatar
 
Data dołączenia: 27 03 2006

Posty: 281
Domyślny

@pytajnik

ta, a nie lepiej kupić golden helmet, omg...

Ostatnio edytowany przez Djkwaku - 04-05-2006 o 22:43.
Djkwaku jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 05-05-2006, 15:16   #31
Pulaski
Użytkownik Forum
 
Pulaski's Avatar
 
Data dołączenia: 04 05 2006
Lokacja: Za granica

Posty: 98
Stan: Niegrający
Domyślny

U nas na empera k legsy kosztują 30k a c legs 50k no i po cenie widać że bardziej sie oplaca kupić k legi bo są tańsze a w sumie jedyna różnica między nimi to te marne 5 cap (czyli moim zdaniem prawie nic) a co z tego że są ładniejsze? czy to ci w czyms pomoże? no czyba że wylootujesz c legs to wtedy bierz ale one tylko z hero wypadają a do tego trza mieć pacc (na szczęście ja mam )
Pulaski jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 08-05-2006, 16:17   #32
Pietru
Guest
 

Posty: n/a
Evul Prosto w oczy.

Jeżeli chodzi o szpan kupcie sobie soft buty .Jeżeli chcecie cos ładnie wyglądającego kupcie sobie juz wyżej wymieniony golden helmet .
A jezeli chcecie obrony kupcie sobie Madżik plejt ermor
  Odpowiedz z Cytatem
stary 08-05-2006, 16:24   #33
lajtn
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 05 05 2006
Wiek: 30

Posty: 125
Stan: Na Emeryturze
Profesja: Knight
Poziom: 71
Skille: 85/85
Domyślny

Nie bardzo wiem po co założyleś temat
Chyba każdy wie, że wygląd nic nie, tylko poprostu fajnie mieć coś ładnego
To chyba logiczne nie ?
Tak wogule to wcale się nie opłaca się kupować c legów jeżeli są o tyle droższe(nie licze już tego niewidocznego capa), możesz je kupić mając duży level, kiedy nie masz co robić z kasą - nic pozatym.
lajtn jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 08-05-2006, 16:34   #34
Harry Xin
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 06 05 2006

Posty: 270
Żarówka Nieprawda!

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez $orcerx
A więc często widze jak Knighci expią w c-legach a mają one tyle defa co knighty i tylko o pare cap mniej waża.Cena c-legów jest wyzsza o 10-15k na nowsztch servach na starszych jakies 5 k za ta kase mozna kupic runa dla knighta a te pare cap nie stanowi dla niego nic.Więc po co knightem nosić te legsy?
"Te parę cap" ma spore znaczenie na dłuższą metę. Załóżmy, że zakładasz k legsy i koncząc hunta nie masz wystarczająco capa na np. mace, który można sprzedać u NPC za 25 gp. Wystarczy, że sytuacja się powtórzy i jesteś sporo gp (a nawet k) w plecy. Oczywiście można robić lootbagi ale nigdy nie masz 100 % gwarancji, że zdołasz dostarczyć je do depo. Nooba możesz przecież spotkać nawet na huncie.
Harry Xin jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 08-05-2006, 17:26   #35
Pietru
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny

Ale jezeli juz masz taki wysoki level to masz wiecej capa .
  Odpowiedz z Cytatem
stary 08-05-2006, 17:27   #36
Slyth
Użytkownik Forum
 
Slyth's Avatar
 
Data dołączenia: 27 08 2005
Wiek: 34

Posty: 194
Stan: Aktywny gracz
Profesja: Knight
Świat: Kyra
Slyth ma numer GG 8339652
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Harry Xin
"Te parę cap" ma spore znaczenie na dłuższą metę. Załóżmy, że zakładasz k legsy i koncząc hunta nie masz wystarczająco capa na np. mace, który można sprzedać u NPC za 25 gp. Wystarczy, że sytuacja się powtórzy i jesteś sporo gp (a nawet k) w plecy. Oczywiście można robić lootbagi ale nigdy nie masz 100 % gwarancji, że zdołasz dostarczyć je do depo. Nooba możesz przecież spotkać nawet na huncie.
nie przesadzajmy hehehe
według mnie crown są dobre dla sorca, ale najtowi wystarczają Knight
__________________
Slyth jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 08-05-2006, 18:18   #37
Ciamil
Użytkownik forum
 
Ciamil's Avatar
 
Data dołączenia: 24 04 2006

Posty: 14
Stan: Aktywny gracz
Profesja: Knight
Świat: Pandoria
Ciamil ma numer GG 9730500
Król C-legs czy K-legs

Ja wole K-legy fajnie wygladają a C-legs dećko lepiej........szczegół

Pare cap mnie nie zbawi ale kase tylko oszędze

Hehe jak co to można znaleźdź C-legs (mój kumpel znalazł)

To trzeba mieć fart co nie ??

C-legs są spox ale wole nie tracić kasy zostawie na BOHY

Ciamil jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 09-05-2006, 23:19   #38
poisoner
Zbanowany
 
poisoner's Avatar
 
Data dołączenia: 28 07 2005

Posty: 367
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez $orcerx
często widze jak Knighci expią w c-legach
LOOOL. Jak mozesz widziec, jaki eq maja inni gracze?
Cytuj:
Więc po co knightem nosić te legsy?
Przede wszystkim dla wlasnego samopoczucia, zeby czuc sie kims wielkim, ze ma sie super legsy i sie wymiata, chociaz to tylko zludzenie. No i dla szpanu takze, bo pozniej opowiada sei kumplom ze sie ma c-legsy, a oni maja plate seta to pieją z podziwu. Takze ze wzgledow estetycznych (ladniejsze niz c-legs) oraz tego ze pasuja do c-seta. No i sa tez tacy idioci co mysla ze 5 capa ich zbawi i tez kupia c-legsy rotfl. Niektorzy tez wylootowali c-legsy i dlatego je nosza.
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Aggro
crown legsy sa 2x drozsze od knight
Zalezy od swiata. I raczej na wiekszosci sa mniej niz 2 razy drozsze. Chyba ze grasz na swiecie co powstal tydzien temu.
Cytuj:
Nie każdy ma pacc na hero.
Tylko ze wiecej jest osob co tego pacca maja i pojda na hero niz osob ktorzy jako knighci huntuja gsy.
Cytuj:
A z gsów wcale tak wolno nie lecą leg's
Szybciutko - raz na 200 gsów jak masz farta.
Cytuj:
Dużo więcej osób expi na GSach niż na Hero (w skali ogólno-serverowej) bo GSów jest więcej, i mają dużo respawnów... W dodatku Hero only 4 PACC.
No tak, ale nie knightow. Knightom sie nie oplaca chodzic na gsy, eo nawet nie expi nigdy na nich.
Cytuj:
knightowi opłaca się nosić C legsy tylko gdy sam je zlootuje i gdy nie nażeka na brak kaski
Jak ma duzo kasy to i tak bardziej sie oplaca kupic uhy.
Cytuj:
5cap ale zawsze cos
5 cap to "az" 4 uhy wiecej, a kupujac crown legsy stracimy duzo duzo wiecej uhow.
Cytuj:
c legs są lżejsze, a te pare cap czasem się przydaje
Jak wyzej.
Cytuj:
Taaa, a szczególnie Ci z Facciem no nie?
Z faccem nie chodzi ani na jedno ani na drugie, z paccem czasami chodzi na hero. A jesli chodzi na gsy to chyba nie ma co robic z kasa/czasem bo to waste wszystkiego zarowno w grupie jak i solo.
Cytuj:
No według mnie to c legi zamiast k legow nosi sie dla wygladu sporo osób robi tak ze gdy maja c arma i c legi to nosza zamiast np crusadera crown helmet bo im sie ladniej komponuje w c set
99,9% osob nosi to co ma wiecej arma jak jest knightem.
Cytuj:
mojich
analfabetyzm sie szerzy :-/
Cytuj:
O naprawde? crawn armor? 0.o a co to jakiś nowy armor?
Nie podniecaj sie tak, ciekawe co bedzie jak ty zrobisz literowke -.-
Cytuj:
istnieje coś takiego jak TEAM
Blokowanie gsow to waste money i super extra mega waste czasu.
Cytuj:
a jak na 42 lvlu zsolowalem gsa nie zszedl żaden uh
Z dystansu sie jeszcze mniej oplaca bic gsy knightowi niz w zwarciu. W zwarciu moze przynajmniej sie manasowac i exori walic.
Cytuj:
Na Gsy chodzi prawie tylko w teamie, jedynie wysoko lvlowi magowie/ Palkowie chodzą solo na GSy, a tak to tylko z blokerem -.-
Nikt normalny nie bedzie gsow blokowal, no chyba ze 4fun.
Cytuj:
Lolq, wiesz, co to explo albo burst arrows + bow?
Taaa z burstow to se knight moze zabijac trole na pojedynczym spawnie, wez mnie nie rozsmieszaj.
Cytuj:
@pytajnik

ta, a nie lepiej kupić golden helmet, omg...
LOOOL. Nie zauwazyles ze idiota se robi prowokacje? Po co mu odpowiadasz?
Cytuj:
zakładasz k legsy i koncząc hunta nie masz wystarczająco capa na np. mace, który można sprzedać u NPC za 25 gp. Wystarczy, że sytuacja się powtórzy i jesteś sporo gp (a nawet k) w plecy
LOOOL wez mnie nie rozsmieszaj, to ty idziesz na "hunt" i zawalasz se capa smieciami takimi jak mace? Gratuluje pomyslowosci ;p No chyba ze ty huntem nazywasz expienie na rotach -.-
Cytuj:
Oczywiście można robić lootbagi ale nigdy nie masz 100 % gwarancji, że zdołasz dostarczyć je do depo.
Masz 0% szans ze je doniesiesz do depo, tylko ze wlasnie o to chodzi, ze lootbagow sie do depo nie donosi.
Cytuj:
Ale jezeli juz masz taki wysoki level to masz wiecej capa .
A na nizszym masz mniej?
Cytuj:
według mnie crown są dobre dla sorca
LOOOL. Normalny sork chodzi w plate legsach, po co mu crowny?
Cytuj:
Hehe jak co to można znaleźdź C-legs (mój kumpel znalazł)

To trzeba mieć fart co nie ??
No fajnie a moja babcia znalazla w smietniku dragon scale legsy i je zalozyla i teraz orshabaal jej wali hity za zero. Podniecaj sie dalej...
poisoner jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 10-05-2006, 22:18   #39
Derbil Gloe
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 29 11 2005

Posty: 41
Stan: Niegrający
Domyślny

Na Harmoni k legsy 18-19k (chyba sie nie myle ) no acrown legi 35
Derbil Gloe jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 12-05-2006, 15:32   #40
Harry Xin
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 06 05 2006

Posty: 270
Problem Co??

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez poisoner
No i sa tez tacy idioci co mysla ze 5 capa ich zbawi i tez kupia c-legsy rotfl.
Czyli jeżeli wole kupić c legsy bo wiem, ze na dłuższą metę na tym oszczędze, to jestem idiotą? Bardzo inteligentne.

@ edit
Szczególnie, że w c legsach bede chodził gdzieś od 30 lvl. Zmienie je dopiero jak sam wylootuje g legsy. A troche potrwa.

Ostatnio edytowany przez Harry Xin - 13-05-2006 o 19:23.
Harry Xin jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Odpowiedz


Użytkowników czytających ten temat: 1 (zarejestrowanych: 0, gości: 1)
 

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 06:55.


Powered by vBulletin 3