Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Fora główne > Niusy

Notki

Niusy Nowosci z świata Tibii dostarczone przez naszych nieustraszonych korespondentów.

Zamkniety temat.
 
Opcje tematu
stary 22-11-2010, 09:38   #61
MaloSilny
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 22 09 2010

Posty: 20
Domyślny

@Gangheroni
Ty grasz na privach czy może na oficialu bo orginalny WoW jest płatny.
A tibia jest darmowa jest to demo które ma zapoznać z grą itp.
Wracając do WoWa grałem w to byłem orczym Warlockiem (oczywiście abonament płacić musiałem bo bym nie pograł), spotkałem Polaka który grał w tibię na pvp serwerze. Wziął powiedział pa pa tibi bo był wyzywany, czemu bo na paccu rozwalał faccowców, czyli traktował ich jak faremki Golda. Pojawiły się groźby do życia realnego jacyś kretyni na gg mu pisali łacinę podwórkową.
Co dziwne jak koleś grał na faccu to ci sami kolesie nie dali mu expić więc zainwestował w pacca przegonił ich w levelu i miał takie uzbro że zabijał ich szybko i sprawnie.
W wowie nie ma takich kretynów bo tam za samo granie trzeba płacić.
Tak jak pisałem tibia jest demem żeby być pro to trzeba płacić.

Ostatnio edytowany przez MaloSilny - 22-11-2010 o 09:42.
MaloSilny jest offline  

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 22-11-2010, 15:55   #62
Premm
Użytkownik Forum
 
Premm's Avatar
 
Data dołączenia: 24 09 2004

Posty: 199
Imię: Setzer
Profesja: Elite Knight
Świat: UO
Domyślny

Overall Maximum: 64028 players (on Nov 28 2007, 19:26:00 CET)

Aktualna data 22/11/10, 15:37 - ilość graczy 25352...

I wszystko jasne... Robią bo mają mniejszy zarobek niż x lat temu
Premm jest offline  
stary 22-11-2010, 16:05   #63
Gangheroni
Użytkownik Forum
 
Gangheroni's Avatar
 
Data dołączenia: 13 06 2009
Lokacja: Puszczykowo

Posty: 19
Stan: Na Emeryturze
Imię: Kimi
Profesja: Knight
Świat: Furora
Poziom: 89
Skille: 85/82
Poziom mag.: 2
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Monte Pokaż post
No jasne, bo przecież lepiej jest się pieprzyć z dziesięcioma różnymi typami opłat.
"Och, odblokuję sobie Zao za 2€. Super! Może opcję noszenia BoH wykupię za 1€! O tak! To teraz jeszcze pakiecik na blue robe i blue legs! 2€! Cudownie!"
<< sarkazm wsadź sobie w nosek

Każde MMO takie będzie Władca pierścieni był płatny zdjęli abonament i wprowadzili mikro płatności i zarobki mają 10x wyższe niż te z abonamentu. A co do WoW to gram na globalu, i powiem tak mimo że jest jakiś abonament to i tak warto bo WoW jest w tej chwili najlepszym, najbardziej rozbudowanym i wciągającym mmo. dalej nikt nie zwrócił uwagi że pisałam "WOW i pochodne" Wow jest akurat płatny ale Warhammer Władca pierścieni i wiele innych opiera się na systemie mikropłatności i producenci wychodzą na tym lepiej. Tibia jest coraz gorsza, bo są ograniczenia. Albo tylko premium albo facc + micro płatności. Innego rozwiązania nie ma jesli nie zmienią tego Tibia zacznie znikać.

I teksty typu nie należy porównywać tibii do 3d to kpina należy bo to ten sam gatunek mmo rpg. 2 klasy niższa ale jednak mmo.

Ostatnio edytowany przez Gangheroni - 22-11-2010 o 16:13.
Gangheroni jest offline  
stary 22-11-2010, 16:41   #64
Xarias09
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny

Może ktoś widział jak jakiś "miesiąc temu"? pewien haker puścił z dymem stronę ijji.com, powinien wpaść na tibia.com i zrobić to samo :-)
 
stary 22-11-2010, 19:03   #65
MaloSilny
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 22 09 2010

Posty: 20
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Gangheroni Pokaż post
<< sarkazm wsadź sobie w nosek

Każde MMO takie będzie Władca pierścieni był płatny zdjęli abonament i wprowadzili mikro płatności i zarobki mają 10x wyższe niż te z abonamentu. A co do WoW to gram na globalu, i powiem tak mimo że jest jakiś abonament to i tak warto bo WoW jest w tej chwili najlepszym, najbardziej rozbudowanym i wciągającym mmo. dalej nikt nie zwrócił uwagi że pisałam "WOW i pochodne" Wow jest akurat płatny ale Warhammer Władca pierścieni i wiele innych opiera się na systemie mikropłatności i producenci wychodzą na tym lepiej. Tibia jest coraz gorsza, bo są ograniczenia. Albo tylko premium albo facc + micro płatności. Innego rozwiązania nie ma jesli nie zmienią tego Tibia zacznie znikać.

I teksty typu nie należy porównywać tibii do 3d to kpina należy bo to ten sam gatunek mmo rpg. 2 klasy niższa ale jednak mmo.
Dobra powiem ci tak grałem w gry z mikro płatnościami obydwie powiem jedno.
Walić mikropłatności to jest dopiero nieuczciwe czemu bo jakiś frajer wyda po 500 stów na miesiąc i będzie stał przy najlepszych miejscach z bonami i ubijał każdego kto mu się na winie to jest uczciwe. To ja już wolę grać w WoWa niż w debilne mikro płatności.
MaloSilny jest offline  
stary 22-11-2010, 22:01   #66
cycu1516
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny

hmm, ciekaw jestem jak to będzie działać
 
stary 22-11-2010, 22:31   #67
Aevolana
Użytkownik Forum
 
Aevolana's Avatar
 
Data dołączenia: 25 08 2007
Wpisy bloga: 4

Posty: 346
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Druid
Gildia: --
Świat: Vinera
Poziom: 27
Skille: --/20
Poziom mag.: 24
Aevolana ma numer GG 1659555
Domyślny

Mam mimo wszystko nadzieje że nie wprowadzą micro płatności . Jednak tibia to tibia, od dawien dawna jest PACC . I jest też od dawien dawna wyraźny podział na PACC i FACC i to nie jest wcale złe. Ja osobiście nie wydałbym kasy na tibie póki nią nie rzygam, ale lepiej jak ktoś już zapłaci i ma wszystko, a nie . Micro płatności? przecież to by się kupy nie trzymało. Nie w tibii...
__________________
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez google
Wisps rozwijać od wyrobów spirytusowych w tych biednych stypendystów, że zmarł w bagnach. Oni nie są złe z natury, lecz działa jak sleepwalkers nieświadomi swoich działań. Niemniej jednak, ich dotykać kanalizacji życia życie żywych stworzeń, które czyni je perilous wrogów.
I po co komu tłumaczenia tibia.pl ?
Tibia spoko giera, ale umiar trzeba zachowac
http://forum.tibia.pl/group.php?groupid=178
Jeśli grasz D lub ED to smialo
Aevolana jest offline  
stary 23-11-2010, 07:34   #68
Pepeszka.
Tibia.pl support
 
Pepeszka.'s Avatar
 
Data dołączenia: 22 12 2008
Lokacja: Poznań

Posty: 766
Stan: Na Emeryturze
Imię: Pepeszka
Świat: Refugia
Domyślny

Undead Cavebears - jego chce mieć

Myśle że wkońcu może być coś dobrego.Przekonamy się w praktyce.W sprawie deda, wierzchowiec pewnie będzie się magią do jakiegoś specjalnego pojemnika chował czy coś (czyt. Bedzie nieśmiertelny).
Pepeszka. jest offline  
stary 23-11-2010, 18:02   #69
Argen
Użytkownik Forum
 
Argen's Avatar
 
Data dołączenia: 19 12 2006
Wpisy bloga: 1

Posty: 2,059
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Pepeszka. Pokaż post
Undead Cavebears - jego chce mieć

Myśle że wkońcu może być coś dobrego.Przekonamy się w praktyce.W sprawie deda, wierzchowiec pewnie będzie się magią do jakiegoś specjalnego pojemnika chował czy coś (czyt. Bedzie nieśmiertelny).
Cytuj:
Wierzchowce przyspieszą wasze przemieszczanie się, a będą działały podobnie jak stroje.
Nie wierzę, że tak trudno jest doczytać 3 zdania. Nie piszcie takich głupot, bo potem znowu będzie burdel i jakieś nieziemskie domysły.
Argen jest offline  
stary 24-11-2010, 05:53   #70
Albertus
Użytkownik Forum
 
Albertus's Avatar
 
Data dołączenia: 07 07 2006
Lokacja: Siemiatycze
Wiek: 31

Posty: 1,787
Stan: Na Emeryturze
Imię: Moon Durus
Profesja: Master Sorcerer
Świat: Candia
Poziom: 181
Skille: 29
Poziom mag.: 76
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez LNS Pokaż post
.1. Dodajemy udoskonalenie ekwipunku, dodatkowo jeszcze raz tyle broni o podobnych parametrach, 3 x tyle terenu, deletujemy boterów odrazu - bez banów... i skan co 2 dni i po dedzie tracimy 10% expa na lvl, a nie posiadanego - dodatkowo każdy bless 5-10k... i mamy po 2k ludzi na serverze po pół roku.
Popieram w 100%.

I tak ostatnio zmniejszyli straty po dedzie ale one sa za duze.
Rozumiem jeszcze jak sie padnie ze swojej winy , wtedy tak to nie boli. Ale jak padasz przez glupiego freeza i tracisz tak duzo to wybaczcie ale to przesada....


pomysl ze zwierzakami mi sie podoba , moze jakies urozmaicenie bedzie wieksze.
__________________



Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Rzyttofrajer Pokaż post
potem takie mniej inteligentne beholdery to podchwyca i za wszelka cene chca pokazac ze oni sa jak ich "bogowie"
Albertus jest offline  
stary 25-11-2010, 09:19   #71
Maxx90
Guest
 

Posty: n/a
LOL

Całkiem ciekawie się zapowiada, no ale według mnie troche mała przesada z tymi wierzchowcami hahahaha nie no całkiem poważnie nie wiem do czego zmierza CIPsoft, ale to już ich problem i zastanawia mnie to, co dalej jeszcze nas spotka ? ;> - Obstawiam w takim razie po tym co nas teraz spotkało, że aktywują moje największe marzenie czyli niebo
 
stary 25-11-2010, 10:33   #72
Tefugios
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez LNS Pokaż post
1. Dodajemy udoskonalenie ekwipunku, dodatkowo jeszcze raz tyle broni o podobnych parametrach, 3 x tyle terenu, deletujemy boterów odrazu - bez banów... i skan co 2 dni i po dedzie tracimy 10% expa na lvl, a nie posiadanego - dodatkowo każdy bless 5-10k... i mamy po 2k ludzi na serverze po pół roku.
popieram co napisal kolega wyzej, po co jakies debilne mounty/zwierzaki itp?
niech nie psuja unikalnego klimatu gry i wezma się za poprawienie gry by nie byla az tak trudna... padasz i tracisz kilka lvli bez blessow(co jeszcze?) skille/eq itp... nie za duzo tego? dlatego zawsze jak padniesz to demotywuje ci to do dalszej gry, nawet i 50% lvla ale nie az tyle ; x i to wystarczylo by ludzie wrocili do gry, aha i deletowac odrazu boterow oraz wprowadzic system ochorny dla niskolvlowych graczy przykladowo pvp od 30 lvla ; d

Ostatnio edytowany przez Tefugios - 25-11-2010 o 10:35.
 
stary 25-11-2010, 15:50   #73
VarianWrynn
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 29 03 2010

Posty: 150
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Master Sorcerer
Poziom: 134
Skille: 10/19
Poziom mag.: 71
Domyślny

@up
Ochrona pvp na niskim lvlu jest bez sensowna.


Wkurza mnie takie gadanie o tym klimacie który był w tej grze. Gówno prawda. Od paru lat ludzie narzekają na wszystko co zostaje dodane , nawet na pomysły które wg. mnie są naprawdę dobre. Do tego gadanie jak to tibia zgapia wszystko od wowa i jak to psuje grę (Nie mówię ,że WoW nie jest lepszy od tibii, wręcz przeciwnie ,co można zobaczyć np. po moim nicku).Mounty są w każdej grze mmorpg jaką znam i wprowadzenie ich do tibii nie jest żadnym zgapianiem.
No i do tego to gadanie jakie to jest głupie, że mount bedzie znikal po smierci czy mozna sie bedzie z nim wciagac po linie choć nie macie pojęcia czy tak naprawdę będzie. Jakby w tibii do tej pory nie było tak głupich rzeczy jak wspinanie się po paczkach czy wciąganie niedzwiedzi lub smoków po linie.
VarianWrynn jest offline  
stary 27-11-2010, 15:25   #74
StairwayToHeaven
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny

Kiedyś Tibia była dla graczy aktualnie jest dla hajsu, życzę im bankruta

A wypowiedzi w stylu "To może być ciekawe" itp to piszą żałosne nooby z 30 lvlkami.
 
stary 29-11-2010, 23:35   #75
Wombat02
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 18 11 2010

Posty: 3
Domyślny

Kiedys Tibia 7.5 - 7.6 to byly czasy nie kazdy je pamieta . Wbic 100lvl to bym respekt . Sam Gralem na Aurea posiadalem 123 knighta . To byly piekne czasy w tedy bylo po co expic , isc samemu na expa to bylo wyzwanie . Palkiem sie bilo z boltow z Explo mozna bylo w kogos nie trafic Wojny byly oo 100% Lepsze . i dlugie dlugie Wojny byly . 100 lvl miales to juz byles pro Br sie straszylo , Okupy placili i tak duzo gowniazy nie bylo albo dzieci neo . A teraz Tibia robi duzo duzo na podstawie Filmow , dla tych dzieci neo , Jak tu kolega wspomnial kiedys w to wiecej ludzi gralo . Mysle ze jak Cipsof by wprowadzili od nowa tibie 7,6 wiecej ludzi by w to gralo. Stare Ekipy by wrocily


PS: Ciekawe kiedy zrobia ze bedzie widac co nosisz na sobie !

Ostatnio edytowany przez Wombat02 - 29-11-2010 o 23:42.
Wombat02 jest offline  
stary 30-11-2010, 21:03   #76
Cycuniek
Użytkownik forum
 
Cycuniek's Avatar
 
Data dołączenia: 29 09 2010

Posty: 12
Imię: Cycuniek
Profesja: Knight
Domyślny

jak by tibia zostala na poziomie 7.4-7.6 to byście narzekali, że sie nie rozwija
-.- ...

A tak do tematu ;d

Podoba mi się pomysł ;] szczerze mówiąc nie spodziewałem się tego ;d
Cycuniek jest offline  
stary 04-12-2010, 12:58   #77
anagor
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny Idiota

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez MaloSilny Pokaż post
Haha Mi się to podoba.
Właśnie zakupiłem pacca.
Teraz to będzie lans przed frajerami bez pacca.
Haha no już się doczekać nie mogę
Napisze tak... Dla dzieci ktore zaczynaly od Tibi 8.3 to nie lada gratka bo nie wiedza co to tibia z przeszlosci np.7.6 dla doswiadczonych graczy jakies smieszne zwierzatka to popierdolone gowno bo tibia wlasnie stracila swoj urok i zeszla na psy to moje zdanie i mysle ze wielu z was je popiera. Juz nigdy nie bedzie takiej wspanialej tibi jak kilka lat temu i chuj w dupe wszystkim dzieciakom co sie tym jaraja... .I.
 
stary 04-12-2010, 13:25   #78
Szymecio
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 23 08 2010
Lokacja: Łódź

Posty: 6
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Druid
Gildia: brak
Świat: Amera
Poziom: 43
Skille: 13/22xD
Poziom mag.: 44
Smutny :/

mnie nie podoba sie ten pomysl ;/ rzeczywiscie powinni zrobic jakas bariere lvl-owa (min 300) a nie. Zgadzam sie z wypowiedzia kolegi wyzej, ktory powiedzial, ze poza depo co drugi noop bedzie smigal na dziku albo czyms takim.
Szymecio jest offline  
stary 04-12-2010, 22:10   #79
Majin-san
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny

@Wypowiedzi w stylu "To jest do bani."
Wypowiedzi w stylu "Ale poroniony pomysł" są beznadziejne (widzieliście tylko zdjęcia, kilka opisów, a już mówicie nie -.-") i odwołania do tibi 7.4 (w tą jeszcze nie grałem) - 7.6 jeszcze gorzej... Mówicie że na 7.6 było lepiej no tak, niema to jak 180 lvl zabity przez mage bomba z SD (wtedy nie było jeszcze ograniczenia run) zrobiony przez newbie z 8 lvl.... no bez jaj wy naprawdę sądzicie że to było fajne ?
Niektóre wypowiedzi takie jak "płakali byście że się nic nie zmienia" to prawda... Woleli byście PIXEL GAME gdzie biegało się kwadratem a GS wyglądał jak rozgnieciony placek... nawet placka nie przypominał.... zresztą jak chcecie potwierdzenia zobaczcie sobie pierwsze 100 lvl w Tibi ogółem... wtedy to by był płacz i zgrzytanie zębów że CIPSOFT nic nie zmienia... PvP / hunty / questy może były fajniejsze bo trudniejsze i team trzeba było większy no ale bez jaj... wole oddać te questy etc. za lepszą grafikę...
(Nie miałem zamiaru nikogo obrazić, a jeżeli ktoś poczuł się urażony to przepraszam. Jak się w czymś pomyliłem to mnie poprawcie (tylko nie w stylu "WE KU**A TY NOOBIE JE***Y SP*******J" ale takie jest moje zdanie....

@Topic
Mi osobiście ten pomysł bardzo się podoba Będzie zaaajefajnie zobaczyć np. Full Barbariana na Czarnej Owcy Padnę ze śmiechu
Nie wiem czy było to pisane ale ciekaw jestem jak te itemy będzie można zdobyć. Fajne by było np. idziesz na królika lootujesz marchewke z innego potwora kija, a z jeszcze jednego coś ala "żyłkę" i idziesz do odpowiedniego NPC on ci składa takie urządzenie albo np przynosisz mu elvenhair (chyba tak się pisze) rope a on składa ci lejce dla owcy .
Te potworki będą na lvl a nawet jeżeli nie to ograniczeniem będzie np. koszt itemu żeby oswoić zwierzaka albo potwór z jakiego dany item będzie wypadał (mam nadzieje że zrobią to jako loot a nie item który można kupić w sklepie). Ciekawi mnie też jak będzie wyglądało oswajanie (będzie go trzeba osłabić czy od razu jak ma full hp można próbować) i czy jest 100% szans że się uda

Ostatnio edytowany przez Majin-san - 04-12-2010 o 22:18.
 
stary 04-12-2010, 22:40   #80
souldare
Użytkownik Forum
 
souldare's Avatar
 
Data dołączenia: 25 08 2010
Lokacja: Krakow

Posty: 180
Stan: Na Emeryturze
Profesja: Knight
Świat: Olympa
Poziom: 65
Skille: 81/80
Poziom mag.: 6
Domyślny

Ja sobie kiedys pomyslalem czemu w tibi nie zrobia wierzhowcow i uswiadomilem sobie ze jest to niemozliwe a tu niedawno patrze i moj sen sie spelnil ale oczywiscie czesc graczy zaczela narzekac bo zaczynali gre 7.6 czy jeszce wczesniej i wtedy byli najbardziej podjarani ta gra.Czemu to polacy musza tak na wszystko narzekac,jedna rzecz im nie pasuje ze kiedys bylo im lepiej i wina jest doslownie wszystko nowe czary,nowe stroje itp.
__________________
sprzyda mi sie twoja pomoc ;]
http://world2.monstersgame.wp.pl/?ac=vid&vid=35163688
souldare jest offline  
Zamkniety temat.

Użytkowników czytających ten temat: 1 (zarejestrowanych: 0, gości: 1)
 

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 05:54.


Powered by vBulletin 3