Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Fora główne > Niusy

Notki

Niusy Nowosci z świata Tibii dostarczone przez naszych nieustraszonych korespondentów.

Zamkniety temat.
 
Opcje tematu
stary 07-12-2010, 18:38   #81
adamentium12
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny ;p

Kazdy ma swoje zdanie tak jak i Ja.
Mnie oficjalnie ten pomysl sie nie podoba CPI juz nie maja co wymyslec zeby tylko ludzie grali, zamiast wiecej ludzi bedzie ich o wiele mniej grac
Tibia 7.6 Rooles!
 

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 07-12-2010, 22:16   #82
Kambr
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 08 07 2010
Wpisy bloga: 1

Posty: 86
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez adamentium12 Pokaż post
Mnie oficjalnie ten pomysl sie nie podoba
A nieoficjalnie?
Kambr jest offline  
stary 08-12-2010, 14:53   #83
Pvp123
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny jebnety

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Monte Pokaż post
Pies Was grzmocił.

Nie podoba się, to nie. Nikt Was nie będzie zmuszał do używania tego ; )

Po pierwsze, będzie to dostępne tylko dla PACC.
Po drugie, będzie trzeba zdobyć jakiś przedmiot, żeby móc oswoić danego zwierzaka.
Czlowieku ty jestes ostro piedrolniety... moze dla Cb to jest wszystko fajne ale bez kitu dla starszych graczy to zupelnie sie ne podoba./.. Cipsoft Spierdolil ta gre i tyle...
 
stary 08-12-2010, 15:55   #84
valaru
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 08 12 2010
Lokacja: Świdnica

Posty: 5
Imię: Valaru
Profesja: Druid
Świat: Luminera
Poziom: 21
Poziom mag.: 25
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Ameriov Pokaż post
Chyba was poje****. (Do tych, którym się to podoba)
Jak zobaczyłem tego newsa na t.com to nie mogłem przestać się śmiać, że rzeczywiście dożyłem czasów, w którym CIP będzie robił wszystko aby tylko złapać paru nowych nubków na jakimś żałosnym pomyśle który niszczy genialną prostotę tej gry. Mówiło się o tym od dawna, jest więcej przeciwników niż zwolenników tego pomysłu. Prędzej widziałbym możliwość latania na smoku w gothicu, niż ujeżdżania homara w tibii.
O ile pojedyńcze egzemplarze ludzi na jaszczuropodobnych wyglądały by może całkiem fajnie, to widok mnóstwa nubów w każdym mieście na czarnej owcy lub czymś takim mi już nie pasuje. Szczególnie, że poza depo trudno będzie teraz o kogoś chodzącego na pieszo. O tym, że będzie można się wciągnąć na linie ujeżdżając lizarda już nie wspomnę...

Tą koncepcje uważam za totalny niewypał, jeśli byłby 1, 2 możliwe super-wyglądające moby dla naprawdę wysokich lvl (400+) których otrzymanie było by trudniejsze niż zebranie 100 Vampire Tokenów byłbym za, ale takie coś...

~A/
Popieram to w 100%. Nie wiem po co jakieś zwierzaki jest dobrze biegając normalnie a nie jak w jakiś metinach na koniu zapier**lać ... Według mnie jest to bez sensu.. Ciekawe jak to będzie wyglądało na pvp.. 8 lvl kupi sobie rumaka i będzie szybciej biegać niż 100 lvl na piechotę... <brawo> Cipsoft kolejny "udany" pomysł
valaru jest offline  
stary 08-12-2010, 15:56   #85
Rexnow
Guest
 

Posty: n/a
Smutny Nie

Nie tylko nie to!!! Ta gra z każdym uptadem staje się gorsza... Nie długo dojdzie do tego kur*a mać że tibia będzie 3D bo chce zachecić dzieci do gry ;/
 
stary 08-12-2010, 17:11   #86
Robmen
Użytkownik Forum
 
Robmen's Avatar
 
Data dołączenia: 11 02 2008
Lokacja: Poznań
Wiek: 30

Posty: 41
Profesja: Royal Paladin
Świat: Yanara
Poziom: 250
Domyślny

No kur** ludzie, zrozumiecie kiedyś ze to jest ICH gra ? I ONI mogą sobie zrobić z nią, co im się kur** podoba. A to ze raz na jakiś czas słuchają próśb graczy i wprowadzają to i owo w mniejszym lub większym stopniu to tylko ich dobra wola. Jak juz wielu pisało, jak nie chcecie to nie grajcie...
Robmen jest offline  
stary 08-12-2010, 20:10   #87
rasiak16
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 09 04 2010

Posty: 15
Profesja: Paladin
Świat: Secura
Poziom: 30+
Skille: 65+/50+
Domyślny

Skąd wiecie że to będzie tylko dla PACC? Jest to gdzieś napisane, ktoś to oficjalnie ogłosił?
Ci, którzy napiszą coś w stylu "CipSoft teraz robi wszystko dla pacca więc to też będzie na 100%" to nic nie wniesie i to nie będzie odpowiedź na moje pytanie.
__________________
Daję zaproszenia na Lockerz!!! Pisać PW ze swoim e-mailem!

<Secura>
rasiak16 jest offline  
stary 15-12-2010, 01:15   #88
Dragonit
Użytkownik Forum
 
Dragonit's Avatar
 
Data dołączenia: 17 02 2006
Lokacja: w Sieradzu

Posty: 355
Stan: Na Emeryturze
Profesja: Sorcerer
Gildia: brak
Świat: Jamera
Domyślny

Wbiłem z ciekawości po dłuższej nieobecności i nic się nie zmieniło - odkąd jestem na forum, czyli od około 4/5 lat, pod KAŻDYM newsem przy KAŻDEJ możliwej modyfikacji Tibii, czego by ona nie dotyczyła, co druga wypowiedź była o spieprzeniu gry, klimatu, upadku piszczela, wróżono rychłe odejście dobrych graczy i napływ noobów itd. itp. Ciekawe, że po tylu aktualizacjach nadal jest tak samo, gra jest podobnie popularna, gra się w nią dość podobnie (chodź jest coraz bardziej rozbudowana), a mimo to żadne krzykacz nie uczy się na błędach dalej pocąc się przed monitorem. wypada tylko pozdrowić i życzyć zdrowia, a Tibia rzecz jasna umrze, zaś koniec świata będzie w 2012.
Może nawet pogram trochę by zobaczyć na własne oczy, jak wyglądają wierzchowce i nowy system czarów, czy tam jego rozbudowa, pomyślę nad tym.
__________________
Cytuj:
Kiedy ten upek? bo co wchodzę to widzę, że jutro.
14:58 x [22]: jakiego zoka?
14:58 x [22]: orca bersercera?
14:58 y [32]: zorka tak soie muwi na tom postac
14:58 y [32]: ktura
14:58 x [22]: aha
14:58 y [32]: jest bersererkiem
14:58 y [32]: orkiem
14:58 y [32]: i niekuc si3e ze mna

15:02 y [32]: a sokola lubisz z ta jego piosenka o tych braniach na sto ruznytch sposobuw
15:03 x[22]: ile masz lat?
15:03 y [32]: a masz numer na gadugaud?
Dragonit jest offline  
stary 21-12-2010, 20:20   #89
Aloxine
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Robmen Pokaż post
No kur** ludzie, zrozumiecie kiedyś ze to jest ICH gra ? I ONI mogą sobie zrobić z nią, co im się kur** podoba. A to ze raz na jakiś czas słuchają próśb graczy i wprowadzają to i owo w mniejszym lub większym stopniu to tylko ich dobra wola. Jak juz wielu pisało, jak nie chcecie to nie grajcie...
Tibia jak wszystkie gry online jest grą komercyjną, ponieważ są w niej dostępne płatne konta premium, których celem jest utrzymanie gry i zysk dla jej właścicieli, dlatego też większość przywilejów jest dostępne dla tych właśnie kont, co ma zachęcić graczy dla ich kupna. Jako, że jest grą komercyjną to CIPSOFT'owi teoretycznie zależy na jak największej ilości graczy, a co za tym idzie musi dopasować ją do gustu i preferencji graczy tych aktywnych i potencjalnych. Pisanie, więc, że "to ich gra i robią z nią co im się podoba" jest bez sensu bo im nie zależy, żeby podpasować swoim gustom tylko na jak największej grywalności, bo wtedy prawdopodobieństwo kupna konta premium przez graczy wzrasta i wzrasta też ilość zamówień tychże kont.

Co do wypowiedzi Dragonita...
Cytuj:
Ciekawe, że po tylu aktualizacjach nadal jest tak samo, gra jest podobnie popularna, gra się w nią dość podobnie
Z tym bym się nie zgodził wystarczy porównać ile osób jest online w danych godzinach w całej Tibii łącznie i na kilku wybranych światach z osobna i porównać to z tym co było przed laty... Ostatnio w godzinach szkolnych na większości światów było mniej osób online niż na większości OTS'ów, a liczba ta wahała się w okolicach 80-120 graczy.

Moja opinia na temat update'u jest oczywiście negatywna i zgadzam się z niektórymi wypowiedziami moich poprzedników, że CIPSOFT nieuniknienie idzie w kierunku przyrównania Tibii do Metina, Wow'a lub innych gier tego typu, a najbardziej widać to poprzez wprowadzenie wlaśnie Mount'ów i ograniczenia częstotliwości używania czarów. Tym samym gra traci swą odrębność i niepowtarzalność jaką posiadała będąc prostą grą.
 
stary 22-12-2010, 16:40   #90
panpokemontojaacosobiemys
Guest
 

Posty: n/a
Pergamin odpowiedz

plakali jak expowiska nowewe
cieszyli sie jak je skasowali
smucili sie ze nie ma gdzie expic

plakali jak dodali nowe czary
cieszyli sie ze je skasowali
smucili sie bo malo czaruw

teraz placza ze dodadza onie i inne
a jak skasuja na forum bedzie czemu skasowali

tibijczykowi nie da sie dogodzic
a ja sie z tego ciesze
tibijczycy
przez wielkie upade [jak ja to rozumiem gracze odejdom ] tibia zacznie sie na nowo
 
Zamkniety temat.

Użytkowników czytających ten temat: 1 (zarejestrowanych: 0, gości: 1)
 

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 01:04.


Powered by vBulletin 3