Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Fora główne > Niusy

Notki

Niusy Nowosci z świata Tibii dostarczone przez naszych nieustraszonych korespondentów.

Zamkniety temat.
 
Opcje tematu
stary 25-11-2010, 17:39   #1
qbfrost
Multimedia
 
qbfrost's Avatar
 
Data dołączenia: 28 02 2007
Lokacja: Wrocław
Wpisy bloga: 3

Posty: 554
Stan: Niegrający
Domyślny Magiczna Tajemnica - trzecia zapowiedź zimowej aktualizacji 2010

Czy poczuliście już olbrzymi przypływ magicznej energii w Tibii i zastanawiacie się skąd się wziął? Podejdźcie bliżej dzielni poszukiwacze przygód i dowiedzcie się, czym chcemy się z wami podzielić, lecz musi zostać ukryte przed innymi



Część najlepszych tibijskich naukowców i magów dołączyło do sekretnego projektu w nadziei osiągnięcia wspólnego celu, jakim jest równowaga magiczna i ulepszenie listy czarów. Zdając sobie sprawę z tego, że jest to kontrowersyjny i wrażliwy temat, starali się rozwiązać go i prowadzić badania w ukrytym miejscu do czasu wyciągnięcia ostatecznych wniosków. Na szczęście jeden z ich asystentów jest tajnym informatorem, który starał się przekazywać nam tajemniczą wiedzę. Jednakże część informacji była na tyle tajna, że nie odważył się o tym mówić na naszym tajnym posiedzeniu. Udało się jednak nakłonić go do ujawnienia kilku ciekawych informacji.

Poza pracą nad poprawieniem dotychczasowych czarów, badania doprowadziły do odkrycia nowych niezwykłych czarów dla każdej z czterech profesji. Jak już wiecie, szybkość z jaką można wywoływać czary jest ograniczona. Naukowcy skupili się nad tym tematem i od teraz opóźnienie będzie zależało od działania czaru. Będzie to dotyczyło głównie czarów ofensywnych – rzucanie potężnych zaklęć jest męczące i potrzeba będzie trochę czasu aby odpocząć. Oczywiście naukowcy są ludźmi praktyki i zaprezentują je w grze za pomocą pasku „cooldown”. Dodatkowo, mają oni słabość do cukierków, dlatego też ikony czarów leczniczych i ofensywnych będą miały swoje unikalne kolory.

W trakcie realizacji projektu powstał nowy typ obrażeń. Nasz informator nazwał je krwawieniem, które powstają przy głębokich ranach. Ujawnił nam również część informacji o (nie wszystkich) nowych zaklęciach.

Specjalny atak nazywany Annihilation koncentruje się na czystej mocy i działa, gdy zwykła magia nie jest rozwiązaniem. Desperackie sytuacje wymagają czasami desperackich akcji.

Czy kiedykolwiek zostaliście zaklęci przez potwora? Jeśli tak, to zapewne wiecie, że rosnąca liczba obrażeń w określonym czasie może spowodować trochę obrażeń. Jednak zaklęcie innych nie będzie już tylko zarezerwowane dla potworów dzięki zaklęciu Curse.

Gdy zwykły flame strike nie jest rozwiązaniem, Ultimate Flame Strike zapewni olbrzymie obrażenia swoim potężnym, piekielnym płomieniem. Jednakże ochłonięcie po uwolnieniu takiej ilości energii zajmuje trochę czasu.

Oczywiście naukowcy wiedzą o problemie odnowy po obrażeniach, zwłaszcza u rycerzy i paladynów. Po długich badaniach udało się stworzyć tanie i skuteczne zaklęcie leczące rany. Jednak odkąd ich magiczne zdolności są ograniczone, zaklęcie Recovery zapewni leczenie tylko w określonych przedziałach czasu.

Nasz informator przypomniał sobie również informacje o prostych zaklęciach, które są zarazem bardzo przydatne, np. Cure Burning.

W celu uniknięcia wykrycia, nasz informator nie mógł dłużej z nami zostać i był zmuszony wrócić do naukowców. Podejrzewamy, że nie możecie wytrzymać z ciekawości, ale niestety informator nie jest w stanie uchylić nam więcej szczegółów. Niemniej jednak, udało mu się wysłać nam dokument prezentujący wszystkie ikony zaklęć – niestety bez nazw czarów. Jeżeli chcecie się dowiedzieć która ikona należy do jakiego zaklęcia, sprawdźcie oficjalne konto Tibii na Facebooku lub inne promowane i wspierane strony fanowskie.


__________________


Ostatnio edytowany przez qbfrost - 25-11-2010 o 22:56.
qbfrost jest offline  

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 25-11-2010, 17:51   #2
Monte
Użytkownik Forum
 
Monte's Avatar
 
Data dołączenia: 13 06 2004
Lokacja: Nowhere
Wiek: 33

Posty: 772
Stan: Aktywny Gracz
Monte ma numer GG 4447617
Domyślny

Coraz bardziej mi się to podoba ; )
__________________
West Ham till I die.


Playing in memory of MMoH and MMoG. Miss you!
Monte jest offline  
stary 25-11-2010, 18:50   #3
Argen
Użytkownik Forum
 
Argen's Avatar
 
Data dołączenia: 19 12 2006
Wpisy bloga: 1

Posty: 2,059
Domyślny

Właśnie wieszchowce zostały zdeklasowane. To jest już jakis progres. Fajne!
Argen jest offline  
stary 25-11-2010, 20:32   #4
kendzier
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny

Coraz bardziej przypomina WoWa, ale może być ciekawe.
 
stary 25-11-2010, 22:25   #5
Sosei
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 07 11 2010
Lokacja: Bydgoszcz

Posty: 28
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Sosei
Profesja: Knight
Świat: Harmonia
Poziom: 111
Skille: 86/85
Poziom mag.: 7
Domyślny

Czyzby juz teraz Tibia w flashu?

Bo w jakim innym kliencie bysmy mieli ikony czarow?

Hmmm... Prawda?
Sosei jest offline  
stary 25-11-2010, 23:10   #6
Dawka55
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny

To wszystko mi się zdaje ze jest zerzniete z Silkroad online ..wszystko to same ..ehh oni nic swojego wymyslec nie potrafia..
 
stary 25-11-2010, 23:29   #7
souldare
Użytkownik Forum
 
souldare's Avatar
 
Data dołączenia: 25 08 2010
Lokacja: Krakow

Posty: 180
Stan: Na Emeryturze
Profesja: Knight
Świat: Olympa
Poziom: 65
Skille: 81/80
Poziom mag.: 6
Domyślny

Coraz wiecej noobow sie na tym forum udziela przecierz nie ma mmo ktore by mialo wszystko inaczej kiedys to co mialy gry typu wow dla tibi byly nieosoiagalne teraz sie to wyruwnuje
souldare jest offline  
stary 26-11-2010, 00:17   #8
Kambr
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 08 07 2010
Wpisy bloga: 1

Posty: 86
Domyślny

Skoro Tibia przejmuje rozwiązania z innych gier, to znaczy że są lepsze. Wolicie rozwiązania grywalne i zapożyczone, czy nieudane, ale oryginalne?
Kambr jest offline  
stary 26-11-2010, 09:47   #9
Drapeq
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny

Sory, ale moje to jeden wielki fail. I nie - nie jestem osoba ktora na wszystko marudzi. Wbrew pozorom to jedna z niewielu rzeczy, ktore biore za niszczenie klimatu tibii. Jakis qfa cooldown, czuje sie jakbym gral w Nostale czy dziesiatki innych gier, gdzie czekam 1-2 minuty na skill, nosz kurw...

Nowe czary - jak najbardziej. Lepsze skille, wieksza mozliwosc lepszego expa, ale cooldown czy obrazki do skilli.... no bez jaj. Exura co 10 sec ... Dajcie miliony na poty hp, plz

W skrocie - moim zdaniem zjechali ta sprawe, ale pozyjemy zobaczymy, jak to sie sprawdzi w praktyce.
 
stary 26-11-2010, 11:55   #10
Monte
Użytkownik Forum
 
Monte's Avatar
 
Data dołączenia: 13 06 2004
Lokacja: Nowhere
Wiek: 33

Posty: 772
Stan: Aktywny Gracz
Monte ma numer GG 4447617
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Drapeq Pokaż post
Sory, ale moje to jeden wielki fail. I nie - nie jestem osoba ktora na wszystko marudzi. Wbrew pozorom to jedna z niewielu rzeczy, ktore biore za niszczenie klimatu tibii. Jakis qfa cooldown, czuje sie jakbym gral w Nostale czy dziesiatki innych gier, gdzie czekam 1-2 minuty na skill, nosz kurw...

Nowe czary - jak najbardziej. Lepsze skille, wieksza mozliwosc lepszego expa, ale cooldown czy obrazki do skilli.... no bez jaj. Exura co 10 sec ... Dajcie miliony na poty hp, plz

W skrocie - moim zdaniem zjechali ta sprawe, ale pozyjemy zobaczymy, jak to sie sprawdzi w praktyce.
Nie wiem jak Ty, ale ja z tego tekstu wywnioskowałem, że cooldown będzie tylko dla nowych potężniejszych czarów. Dla exur, itp. cooldawn/exhausted będzie pewnie takie samo.
__________________
West Ham till I die.


Playing in memory of MMoH and MMoG. Miss you!
Monte jest offline  
stary 26-11-2010, 14:48   #11
Pandabear
Użytkownik Forum
 
Pandabear's Avatar
 
Data dołączenia: 02 11 2009
Lokacja: Szczecin
Wiek: 33

Posty: 312
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Jaza Bijac
Profesja: Master Sorcerer
Gildia: 69
Świat: Berylia
Poziom: 24
Poziom mag.: 28
Pandabear ma numer GG 6300646
Domyślny

Kuffa, przyznam szczerze, ze z checia wroce do tibii
__________________
Nie podoba się, podbij.

Ostatnio edytowany przez Pandabear - 26-11-2010 o 14:49. Powód: Przeklenstwo : <
Pandabear jest offline  
stary 26-11-2010, 18:24   #12
>Pchela<
Użytkownik Forum
 
>Pchela<'s Avatar
 
Data dołączenia: 25 07 2008
Lokacja: Puławy (Stuntowo)
Wiek: 31

Posty: 107
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Royal Paladin
Gildia: Immortal
Świat: Harmonia
Poziom: 151
Skille: 101/75
Poziom mag.: 24
Domyślny

Hmm mysle ze zapowiada sie fajnie aczkolwiek tibia traci juz swój klimat.
__________________
Digitally - Imported - hardstyle banging hardstyle for you ears!!
>Pchela< jest offline  
stary 26-11-2010, 18:54   #13
Tas
Użytkownik Forum
 
Tas's Avatar
 
Data dołączenia: 17 08 2008
Lokacja: Kraków city

Posty: 34
Stan: Na Emeryturze
Imię: Hevk
Profesja: Rookstayer
Świat: Antica
Poziom: 71
Skille: 23/29
Tas ma numer GG 9437199
Domyślny

Tibia się staje kupą łajna i ścierwem które upodabnia się do innych ścierw (typu Metin). Jeśli ci idioci myślą że to co robią da im korzyści to się mylą.
__________________
Tas jest offline  
stary 26-11-2010, 19:04   #14
souldare
Użytkownik Forum
 
souldare's Avatar
 
Data dołączenia: 25 08 2010
Lokacja: Krakow

Posty: 180
Stan: Na Emeryturze
Profesja: Knight
Świat: Olympa
Poziom: 65
Skille: 81/80
Poziom mag.: 6
Domyślny

Pomysl jak by nic z tibia nie robili to pewnie by juz nikt nie gral to nie jest juz stara dobra tibia i pogodz sie z tym
souldare jest offline  
stary 26-11-2010, 19:29   #15
Aevolana
Użytkownik Forum
 
Aevolana's Avatar
 
Data dołączenia: 25 08 2007
Wpisy bloga: 4

Posty: 346
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Druid
Gildia: --
Świat: Vinera
Poziom: 27
Skille: --/20
Poziom mag.: 24
Aevolana ma numer GG 1659555
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez >Pchela< Pokaż post
Hmm mysle ze zapowiada sie fajnie aczkolwiek tibia traci juz swój klimat.
HAHA! JUŻ traci? Słyszę (właściwie czytam;p)od dobrych paru lat up w up ;p

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Tas Pokaż post
Tibia się staje kupą łajna i ścierwem które upodabnia się do innych ścierw (typu Metin). Jeśli ci idioci myślą że to co robią da im korzyści to się mylą.

Tak, na pewno ty jesteś fachowcem od marketingu;p

@Up
Hmmm nie do konca rozumiem cooldown , ale jeśli chodzi o sam zamysł nowych czarów - jak najbardziej; ) Ogółem w cholere czarów wprowadzą. Hmm chociaż mogliby wg mnie wprowadzić troszkę bardziej stopniowo tzn chociaż na dwa up'y to rozłożyć , ale ogółem to mi się podoba
__________________
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez google
Wisps rozwijać od wyrobów spirytusowych w tych biednych stypendystów, że zmarł w bagnach. Oni nie są złe z natury, lecz działa jak sleepwalkers nieświadomi swoich działań. Niemniej jednak, ich dotykać kanalizacji życia życie żywych stworzeń, które czyni je perilous wrogów.
I po co komu tłumaczenia tibia.pl ?
Tibia spoko giera, ale umiar trzeba zachowac
http://forum.tibia.pl/group.php?groupid=178
Jeśli grasz D lub ED to smialo
Aevolana jest offline  
stary 26-11-2010, 19:51   #16
czuczu20
Użytkownik Forum
 
czuczu20's Avatar
 
Data dołączenia: 13 04 2008

Posty: 146
Stan: Niegrający
Domyślny

@off:
Na wszelkie bóle dupki przychodzi niesamowity lek: Apap Ots. Przed użyciem leku skonsultuj się ze swoją matką i krzesłem, taboretem bądź fotelem.

@top:
Ludzie, widzę wielką falę niezadowolenia z systemu "cooldown" tylko dlaczego ? Testowaliście już to osobiście bądź widzieliście pokaz na jakimś filmiku ? Jeśli nie, to z jakiej racji zakładacie, że to będzie masakra ?
Proszę mi tylko nie wyjeżdżać z tekstami typu "gra straci klimat" bądź "klon Metina/WoWa".
__________________
czuczu20 jest offline  
stary 26-11-2010, 19:51   #17
Vil
eX Moderator
 
Vil's Avatar
 
Data dołączenia: 13 11 2004
Lokacja: Helsinki
Wiek: 39

Posty: 4,623
Vil ma numer GG 3989309
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Drapeq Pokaż post
Jakis qfa cooldown, czuje sie jakbym gral w Nostale czy dziesiatki innych gier, gdzie czekam 1-2 minuty na skill, nosz kurw...
No faktycznie, logiczne jest, że najsłabszy czar leczący i czar ofensywny robiący rozpizd na całym ekranie zajmują tyle samo do rzucenia ...

Cieszcie się, że ludzie z Cipsoftu nie myślą logicznie i do tej pory nie wymyślili interruptów.
__________________
Vil jest offline  
stary 26-11-2010, 20:02   #18
SkateElement
Użytkownik Forum
 
SkateElement's Avatar
 
Data dołączenia: 27 09 2005
Lokacja: Wolsztyn
Wiek: 33

Posty: 740
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Monte Pokaż post
Nie wiem jak Ty, ale ja z tego tekstu wywnioskowałem, że cooldown będzie tylko dla nowych potężniejszych czarów. Dla exur, itp. cooldawn/exhausted będzie pewnie takie samo.
Ciekawe jak to będzie z 4oma czarami potocznie zwanymi UE. Czyżby konieć bicia milionów expa na godzine na lizakach?
__________________
SkateElement jest offline  
stary 26-11-2010, 20:13   #19
Marchewki
Użytkownik Forum
 
Marchewki's Avatar
 
Data dołączenia: 29 01 2005

Posty: 472
Stan: Niegrający
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez souldare Pokaż post
Pomysl jak by nic z tibia nie robili to pewnie by juz nikt nie gral to nie jest juz stara dobra tibia i pogodz sie z tym
Mu online nie było zmieniane przez 2 lata i jakoś dużo osób grało ale co tam tibai 500lvl i ulalala ots rulezz
__________________
Marchewki jest offline  
stary 26-11-2010, 20:49   #20
Sitas
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 16 04 2010

Posty: 48
Domyślny

Moim zdaniem zwalili te gre... Tibia była taka prosta i fajna , jej grafika i prostota ją wyrózniała - mi sie to bradzo podobalo. Teraz bedzie beznadziejnie bo nie dosc ze exhaused po UE z 10sec to jeszcze te ikony...
Sitas jest offline  
Zamkniety temat.

Użytkowników czytających ten temat: 1 (zarejestrowanych: 0, gości: 1)
 

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 08:20.


Powered by vBulletin 3