Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Fora główne > Niusy

Notki

Niusy Nowosci z świata Tibii dostarczone przez naszych nieustraszonych korespondentów.

Zamkniety temat.
 
Opcje tematu
stary 26-11-2010, 21:54   #21
VarianWrynn
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 29 03 2010

Posty: 150
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Master Sorcerer
Poziom: 134
Skille: 10/19
Poziom mag.: 71
Domyślny

Ile można pierdzielić o tym klimacie gry i o tym jaka to tibia 7.6(nie wiem czemu akurat ta) była zajebista? Jeśli jakiś klimat stracił w tej grze na wartości to to ,ze teraz kazdy robi questy ze spoilerów, ludziom umyka fabuła tej gry, która, wbrew pozorom, jest naprawdę ciekawa. Kazdy patrzy teraz na to ile zarabia na godzine i ile expa/h. W innych częsciach gra staje sie coraz lepsza i trzeba byc tepakiem zeby tego nie widziec.
VarianWrynn jest offline  

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 26-11-2010, 21:56   #22
Ganci.
Użytkownik Forum
 
Ganci.'s Avatar
 
Data dołączenia: 14 03 2006
Lokacja: Piła

Posty: 605
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Lord Jax
Profesja: Royal Paladin
Gildia: Brak :<
Świat: Danubia
Poziom: 103
Skille: 97/76
Poziom mag.: 19
Domyślny

Kolejne kontrowersyjne posunięcie ze strony Cip softu. Na próżno pytać dokąd zmierza Tibia, bo wkrótce się przekonamy a być może to co wydaje się złe dobrym będzie. Tak jak i z wierzchowcami nastawiam się pozytywnie, nowe czary to nie może być nic złego. W najgorszym razie będą bezużyteczne i zostaniemy przy starych. Ikonki mi nie przeszkadzają, wreszcie czar to coś innego niż nazwa i obrażenia/efekt.
__________________
There's a flame, that leads all souls astray.
No ones safe, from its tender touch of pain.

Dresy- najtroskliwsi ludzie. Zawsze pytają czy masz jakiś problem
Ganci. jest offline  
stary 26-11-2010, 22:16   #23
Aevolana
Użytkownik Forum
 
Aevolana's Avatar
 
Data dołączenia: 25 08 2007
Wpisy bloga: 4

Posty: 346
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Druid
Gildia: --
Świat: Vinera
Poziom: 27
Skille: --/20
Poziom mag.: 24
Aevolana ma numer GG 1659555
Domyślny

Dokładnie! A propo posta VarianWrynn'a - przecież każdy odpowiada za klimat w swoim zakresie. pewnie że super jakby każdy zachowywał klimat, ale na prawdę jeśli sie troche pobawić w różne tibijskie legendy, we własne wykonywanie questów etc to na prawdę można dostrzec niezły klimacik.
I nie prawda że te "bardziej klimatyczne" to są dla wyższych lvl. Oczywiście im wyższy lvl - tym lepiej, ale jest cała masa zadań również dla graczy którzy nie mogą cały czas siedzieć przed tibią, a wchodzą raz na jakiś czas tylko dla ... no właśnie - dla klimatu i fun'u . Bo sporo klimatu jest na tiquandzie, na terenach pustynnych, na lodowych wyspach - choćby arena w svargrond której pierwszy poziom może przejść prawie każdy.
__________________
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez google
Wisps rozwijać od wyrobów spirytusowych w tych biednych stypendystów, że zmarł w bagnach. Oni nie są złe z natury, lecz działa jak sleepwalkers nieświadomi swoich działań. Niemniej jednak, ich dotykać kanalizacji życia życie żywych stworzeń, które czyni je perilous wrogów.
I po co komu tłumaczenia tibia.pl ?
Tibia spoko giera, ale umiar trzeba zachowac
http://forum.tibia.pl/group.php?groupid=178
Jeśli grasz D lub ED to smialo
Aevolana jest offline  
stary 27-11-2010, 06:59   #24
mefistomen
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny Czary

Irytujace sa najbardziej te dzieci co osiagnely w tibii 25lvl... nosz qrfa co za debile...Pamietajcie ze to nie jest kopia, tylko dolozenie czegos... nie wpadliscie np. na to ze wiekszosc rzeczy typu wierzchowce juz byly?? juz nie ma unikatowych rzeczy bo wszedzie juz sa!!
A co do tych czarow to prawda ze moze nie byc za fajne ale pamietajcie ze chociaz ms nie bedzie zarabial 1000000k na godzine i 10000000000000000000000kk expa na dzien.
 
stary 27-11-2010, 12:38   #25
Ashlon
Tibiaspy.com
 
Ashlon's Avatar
 
Data dołączenia: 10 11 2003
Lokacja: Wrocław

Posty: 4,083
Domyślny

Przeciez cooldown juz jest obecnie - trwa dokladnie 1 ture. Dla kazdego czaru jest taki sam. Teraz to sie zmieni i zapewne czary leczace beda mialy taki sam, jak do tej pory (czyli 1 tura), natomiast czary typu UE bedzie mozna rzucic np. raz na 3 tury.
__________________
Nieaktywny.
Ashlon jest offline  
stary 27-11-2010, 15:06   #26
StairwayToHeaven
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez souldare Pokaż post
Pomysl jak by nic z tibia nie robili to pewnie by juz nikt nie gral to nie jest juz stara dobra tibia i pogodz sie z tym

Stary rozbrajasz mnie, większość ogarniętych ludzi poodchodziła już dawno temu bo wiedzieli że przy każdym kolejnym Update tibia traci klimat.
Niektóre OTSy ze starszymi klientami maja lepsza grywalność niż nie jeden świat Tibijski. Kiedyś żeby coś osiągnąć trzeba było trochę czasu poświęcić przed kompem a nie ustaswić bota wiec zastanów sie co piszesz.
 
stary 27-11-2010, 15:13   #27
Vil
eX Moderator
 
Vil's Avatar
 
Data dołączenia: 13 11 2004
Lokacja: Helsinki
Wiek: 39

Posty: 4,623
Vil ma numer GG 3989309
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez StairwayToHeaven Pokaż post
Stary rozbrajasz mnie, większość ogarniętych ludzi poodchodziła już dawno temu bo wiedzieli że przy każdym kolejnym Update tibia traci klimat.
A nie wpadłeś na to, że część ludzi poodchodziła, bo znudziło im się granie przez 5+ lat w to samo ?

Cytuj:
Kiedyś żeby coś osiągnąć trzeba było trochę czasu poświęcić przed kompem a nie ustaswić bota wiec zastanów sie co piszesz.
Faktycznie, kiedyś nie można było puścić bota i nabić dowolnego levelu .. NOT.
__________________
Vil jest offline  
stary 27-11-2010, 15:14   #28
Azatar90
Użytkownik Forum
 
Azatar90's Avatar
 
Data dołączenia: 20 11 2006
Lokacja: Łódż
Wiek: 34

Posty: 172
Stan: Na Emeryturze
Poziom: 348
Domyślny

Jak wszyscy wiedzą nie gram już na realnej ani na otkach od sporego czasu czytając ostatnie artykuły dotyczące gry za checaja mnie do powrotu do gry duzo osob narzeka ale to co robią po złozeniu w całosc ma sens poczekam do upade zobaczymy co wprowadza mozliwe ze gdzies bede od poczatku udezac grać :-) . Jednym słowem zobaczymy pozyjemy niech sie cipy staraja moze stara gwardia wroci
__________________

Azatar90 jest offline  
stary 27-11-2010, 15:50   #29
rejnchard
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 21 12 2009

Posty: 5
Domyślny

Ja osobiście uważam że tibia powinna się rozwijac, każda zmiana jest kontrowersyjna ale potrzebna. Co do klimatu tibi uważam że polegał on na tym że jak ktos bez hotkey'ów szedl solowac demce to musiał się wykazac ogarnięciem. Kiedys jak się szło expic na coś poważniejszego to czuło się dreszczyk emocji =], dziś niektórzy już nic nie czują.
A co do nowych czarów nie wiem czy powinni wprowadzac aż tylu czarów na raz ale się zobaczy jak to będzie. Obawiam się tylko Tibi we flashu ,czego nie przeżyje =].
rejnchard jest offline  
stary 27-11-2010, 16:27   #30
Rennossa
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny

Myślałem że coś takiego już nigdy nie nastąpi! Wracam do tibii! Przydałyby się jeszcze "!" nad głowami npców z questami oraz więcej questów typu "przynieś, podaj, pozamiataj" dla początkujących. A jeśli chodzi o klient we flashu...to prawda:

http://www.facebook.com/photo.php?fb...72363&comments
 
stary 27-11-2010, 19:03   #31
Zykfryd
Użytkownik Forum
 
Zykfryd's Avatar
 
Data dołączenia: 18 02 2008

Posty: 22
Domyślny

Zrozumcie, to nie Tibia traci klimat. To wy się starzejecie i dorastacie. Po prostu ta gra nie robi na was już takiego wrażenia jak robiła kiedy byliście młodsi. Wg mnie szykuje się bardzo ciekawa aktualizacja! Ciekawe, o czym napiszą w przyszłym tygodniu.
__________________
Pamiętaj! zawsze odrywaj dolną część banana zwaną kolcem gdyż jest ona wyjątkowo uczulająca.
Zykfryd jest offline  
stary 27-11-2010, 19:35   #32
rejnchard
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 21 12 2009

Posty: 5
Domyślny

Może masz racje Zykfryd... ale tibia we flashu?!!!!! no to teraz cipsoft mnie rozjeba... jak tak można
rejnchard jest offline  
stary 27-11-2010, 19:40   #33
Jeffs
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 27 11 2010

Posty: 6
Domyślny

Specjalnie po to, żeby napisać coś na temat tego updatu zarejestrowałem się na tej stronie. A to dlatego, że widzę, że nadchodzi update, który sprawi, że być może powrócę do gry. Być może, bo zależy to od tego, czy będę mógł zalogować się do Tibii ze strony internetowej, bez potrzeby ściągania czegokolwiek na komputer.

Wrócę dlatego, że widzę, ilu hardkorowych graczy płacze, że to koniec Tibii, że Tibia traci klimat. Może ten update tak 'popsuje' Tibię, że ja, nie hardkorowy, a niedzielny gracz będę mógł sobie spokojnie pograć bez obawy, gdyż płaczący zwyczajnie odejdą, dając pole nowym graczom.

Zrozumcie, że marketingowego punktu widzenia ruchy cipsoftu są genialne. Otwierają się na rynek wielokrotnie większy, niż do tej pory. Wasze odejście czy brak chęci kupowania premium nic ich nie zaboli, gdyż nowy rynek da im 2 razy więcej zysków. Bo same fajne rzeczy szykują się w tym updacie:
Wierzchowce, dzięki czemu poruszanie się będzie ciekawsze i szybsze.
Ikonki czarów, dzięki którym wreszcie nie będę musiał pamiętać debilnych nazw czarów i pamiętać co mam pod którym hotkeyem bez przerwy. Bo pamiętać musiałem, przypomnienia nie było. A uwierzcie, że mam ciekawsze rzeczy do pamiętania, niż to, pod którym klawiszem mam leczenie czy cokolwiek innego.

Płaczecie z powodu udogodnien i nowych rzeczy, które przynieść mogą tylko świeżość tej grze. I wcale nikt nie każe wam z nich korzystać- możecie dalej poruszać się bez wierzchowca i pozostać przy starym kliencie, który prawdopodobnie nie będzie miał ikonek czarów. A jeśli będzie miał, prawdopodbne będzie dało się je wyłączyć.
Nie macie pojęcia o tym, o 'cooldownie' i o tysiącu innych spraw związanych z updatem, ale w ramach głupiego płaczu wolicie tworzyć jakieś pomysły zupełnie z **** mówiąc o 10 sekundowym cooldownie dla UE. NIGDZIE nie zostało o tym powiedziane nic dosłownie. Jest o cooldownie nowych umiejętności, niektórych.
Nauczcie się czytać to, co JEST napisane a nie tworzyć własne treści, których w tekście nie ma.
Jeffs jest offline  
stary 27-11-2010, 20:37   #34
Sosei
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 07 11 2010
Lokacja: Bydgoszcz

Posty: 28
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Sosei
Profesja: Knight
Świat: Harmonia
Poziom: 111
Skille: 86/85
Poziom mag.: 7
Szczęśliwy

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Jeffs Pokaż post
Specjalnie po to, żeby napisać coś na temat tego updatu zarejestrowałem się na tej stronie. A to dlatego, że widzę, że nadchodzi update, który sprawi, że być może powrócę do gry. Być może, bo zależy to od tego, czy będę mógł zalogować się do Tibii ze strony internetowej, bez potrzeby ściągania czegokolwiek na komputer.

Wrócę dlatego, że widzę, ilu hardkorowych graczy płacze, że to koniec Tibii, że Tibia traci klimat. Może ten update tak 'popsuje' Tibię, że ja, nie hardkorowy, a niedzielny gracz będę mógł sobie spokojnie pograć bez obawy, gdyż płaczący zwyczajnie odejdą, dając pole nowym graczom.

Zrozumcie, że marketingowego punktu widzenia ruchy cipsoftu są genialne. Otwierają się na rynek wielokrotnie większy, niż do tej pory. Wasze odejście czy brak chęci kupowania premium nic ich nie zaboli, gdyż nowy rynek da im 2 razy więcej zysków. Bo same fajne rzeczy szykują się w tym updacie:
Wierzchowce, dzięki czemu poruszanie się będzie ciekawsze i szybsze.
Ikonki czarów, dzięki którym wreszcie nie będę musiał pamiętać debilnych nazw czarów i pamiętać co mam pod którym hotkeyem bez przerwy. Bo pamiętać musiałem, przypomnienia nie było. A uwierzcie, że mam ciekawsze rzeczy do pamiętania, niż to, pod którym klawiszem mam leczenie czy cokolwiek innego.

Płaczecie z powodu udogodnien i nowych rzeczy, które przynieść mogą tylko świeżość tej grze. I wcale nikt nie każe wam z nich korzystać- możecie dalej poruszać się bez wierzchowca i pozostać przy starym kliencie, który prawdopodobnie nie będzie miał ikonek czarów. A jeśli będzie miał, prawdopodbne będzie dało się je wyłączyć.
Nie macie pojęcia o tym, o 'cooldownie' i o tysiącu innych spraw związanych z updatem, ale w ramach głupiego płaczu wolicie tworzyć jakieś pomysły zupełnie z **** mówiąc o 10 sekundowym cooldownie dla UE. NIGDZIE nie zostało o tym powiedziane nic dosłownie. Jest o cooldownie nowych umiejętności, niektórych.
Nauczcie się czytać to, co JEST napisane a nie tworzyć własne treści, których w tekście nie ma.
Szczerze się z Tobą zgadzam. Gdyby Tibia nie szła do przodu to kto by w nią grał? To, że bierze rozwiązania z innych gier - są lepsze, więc czemu nie? Pamiętajcie że, Cipsoft robi to po to żeby PRZYCIĄGAĆ graczy a nie odstraszyć. Maja ludzi od marketingu, którzy utrzymali tą gre na poziomie przez parę ładnych lat, więc po to ten ryk? Jak komuś coś nie pasuje to nie musi grać. Prawda?

Mnie się podobają te pomysły, szczególnie ten z ikonkami
Sosei jest offline  
stary 27-11-2010, 20:49   #35
souldare
Użytkownik Forum
 
souldare's Avatar
 
Data dołączenia: 25 08 2010
Lokacja: Krakow

Posty: 180
Stan: Na Emeryturze
Profesja: Knight
Świat: Olympa
Poziom: 65
Skille: 81/80
Poziom mag.: 6
Domyślny

Kazdy ma na ten temat swoje zdanie i jest do niego przekonany moje zdanie jest takie ze klimat gry tworza sami ludzie tak jak to ktos wczesniej napisal a wogule kazdy byl kiedys noobem i to jest okres kiedy sie wszystkim w tibi jaramy
souldare jest offline  
stary 27-11-2010, 20:51   #36
Jeffs
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 27 11 2010

Posty: 6
Domyślny

I jescze jedno- jeżeli klimat Tibii można zabić poprzez ulepszanie gry, to ten klimat jest wyjątkowo słaby. Nie ma powodów do płaczu z tego powodu.
Jeffs jest offline  
stary 27-11-2010, 23:04   #37
Mico017
Użytkownik forum
 
Mico017's Avatar
 
Data dołączenia: 24 07 2009
Lokacja: B-stok

Posty: 4
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Knight
Świat: Aldora
Poziom: 20
Skille: 5+/5+
Poziom mag.: 3
Domyślny

Jednym słowem - Dupa.
Mico017 jest offline  
stary 28-11-2010, 08:23   #38
Albertus
Użytkownik Forum
 
Albertus's Avatar
 
Data dołączenia: 07 07 2006
Lokacja: Siemiatycze
Wiek: 31

Posty: 1,787
Stan: Na Emeryturze
Imię: Moon Durus
Profesja: Master Sorcerer
Świat: Candia
Poziom: 181
Skille: 29
Poziom mag.: 76
Domyślny

Płakali jak dodawali różdżki - później był wysyp MS i z nich korzystali
Płakali jak polepszyli palka - później był wysyp RP i walili z assasinek i spirow
Płakali ze dodali nowe silne bronie - później każdy chciał je mieć lub miał
Płakali ze dodali jakieś Frosty i inne takie - teraz każdy na nich expi.


Plączą ze dodają nowe czary i wierzchowce - A JUŻ NA DRUGI DZIEŃ PO UPDATE KAŻDY BĘDZIE ICH UŻYWAŁ!!!


Ja tibie znam naprawdę od bardzo dawna , grałem już w nią w 4-5 klasie podstawówki (obecnie mam 18 lat) wiec widziałem dużo. I dla mnie tibia staje się coraz lepsza. Nie wiem jaki klimat był w tym ze sork używał 2 ręcznego ciężkiego młota albo to ze knight używał runek magicznych aby się leczyć...

CO do botow , kiedyś tak na botach nie expili ale tylko z 1 powodu. BO NIE BYŁO TAKICH BOTOW!!! Wtedy Tasker był jedynym botem ;D. Gdybyście dali ówczesne boty , dla tamtych czasów to by ktoś se puścił go na zwykle Rotowisko i expilby szybciej niż wiele osób na lepszych potworach.


Dla mnie jest tylko jeden - , taki ze teraz jest mało wyzwań. Kiedyś szli na DLA w parę osób a Demy to tylko legenda była. CIp mogliby łatwo ten problem rozwiązać , po prostu dodać teraz parę tak silnych i trudno dostępnych potworów ze naprawdę musieliby je huncic z 5-6 osób każdy 250+ , tak aby mieli wyzwanie.
__________________



Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Rzyttofrajer Pokaż post
potem takie mniej inteligentne beholdery to podchwyca i za wszelka cene chca pokazac ze oni sa jak ich "bogowie"
Albertus jest offline  
stary 28-11-2010, 14:39   #39
aktus
Użytkownik Forum
 
aktus's Avatar
 
Data dołączenia: 04 06 2004
Lokacja: Bezdomny z Gor Krańca Swiata
Wiek: 41

Posty: 392
aktus ma numer GG 6005132
Domyślny

Jak tak dalej pójdzie, to za 2 lata będzie można skakać Czekam na to już od 8 lat ]:->
__________________
I feel like 11 years old nOOb...
Nie jestem podrecznym manualem. Moje gadu-gadu nie sluzy do spamowania mnie.



aktus jest offline  
stary 28-11-2010, 15:45   #40
Senders
Użytkownik Forum
 
Senders's Avatar
 
Data dołączenia: 11 09 2010
Lokacja: Bielsko-Biała
Wiek: 28

Posty: 59
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Senders
Profesja: Paladin
Świat: Nebula
Poziom: 70
Skille: 91/75
Poziom mag.: 17
Senders ma numer GG 19836428 Send a message via Skype™ to Senders
Domyślny

Cieszę się, że widzę coraz więcej zadowolonych graczy.
Według mnie ten pomysł z ikonkami (delikatnie mówiąc) nie jest dobry. Ale przecież jeden szczegół gry nie zmieni. A może to właśnie będzie jeden z najlepszych pomysłów Chipsoftu. Nie dowiemy się puki nie wypróbujemy. Nawet jeśli moje oczekiwania się sprawdzą i niektóre z ich pomysłów nie wypalą to Chipsoft też nie jest głupi. Jak zobaczy jak odnoszą się do tego gracze wycofa dodatek (co to dla nich za problem, parę dni roboty jeśli nie jeden). A co do wierzchowców, może się wam wydawać, że to kiepski pomysł, natomiast ja uważam identycznie jak Albertus. Nie minie tydzień a wszyscy zaczną ich używać.
__________________
Wychylyłybymy
Leje się Tequilla
A my gramy w bilard
A ty weź się nie wychylylaj

Ostatnio edytowany przez Senders - 28-11-2010 o 15:47.
Senders jest offline  
Zamkniety temat.

Użytkowników czytających ten temat: 1 (zarejestrowanych: 0, gości: 1)
 

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 21:47.


Powered by vBulletin 3