Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Inne > O wszystkim i o niczym

Notki

O wszystkim i o niczym O tym wszystkim co nie pasuje gdziekolwiek indziej ;)

Odpowiedz
 
Opcje tematu
stary 29-08-2004, 22:32   #1
Slajt
Użytkownik Forum
 
Slajt's Avatar
 
Data dołączenia: 24 01 2004
Lokacja: Szczecin

Posty: 423
Slajt ma numer GG 2129575 Slajt ma login Tlenu defcom Adres Jabbera do Slajt
Domyślny Sex

Sex - to kwaestia poruszana wiele razy i to na różnych forach, jednak na naszym chyba nigdy na poważnie i jakiś czas temu stwierdziłem, że należy stworzyć temat, w którym dyskusja prowadzona była by na poważnie i bez głupich komentarzy. Moderatorów prosił bym o kasowanie głupich postów w stylu "a ja to przeleciałem raz ...".
Pełna kultura !
Zapraszam do dyskusji, ja włącze się do niej za jakiś czas, jestem ciekaw jak wy ją rozwiniecie.
__________________
"Idź i wychędóż się sam!"
Ostatnie Życzenie - A. Sapkowski

Ostatnio edytowany przez Slajt - 29-08-2004 o 22:33.
Slajt jest offline   Odpowiedz z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 29-08-2004, 22:39   #2
Dan the Automator
Dobo Srobo
 
Data dołączenia: 23 07 2003

Posty: 2,368
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Slajt
Zapraszam do dyskusji, ja włącze się do niej za jakiś czas, jestem ciekaw jak wy ją rozwiniecie.
A może dasz temat do dyskusji? Bo to wygląda jakbyś postawił temat "tibia" i powiedział że można tu o niej rozmawiać.
Dan the Automator jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 29-08-2004, 22:48   #3
Vicious Phoenix
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Dobo
A może dasz temat do dyskusji? Bo to wygląda jakbyś postawił temat "tibia" i powiedział że można tu o niej rozmawiać.
No cóż, moim skromnym zdaniem Slajt nie jest (ja zresztą też nie ) jeszcze na tyle dojrzały by móc się na ten temat wypowiedzieć, podejrzewam, że nie miał on jeszcze żadnego stosunku (ja też nie ). Ważne jest natomiast to, że zainicjował cały temat i może to zachęci ludzi do dyskusji.

Ja mógłbym tu zaproponować dyskusję na temat - kiedy można zacząć?
No ja osobiście zamierzam zacząć w wieku 16-17 lat (oczywiście z zabezpieczeniem).

Ostatnio edytowany przez Vicious Phoenix - 29-08-2004 o 22:50.
  Odpowiedz z Cytatem
stary 29-08-2004, 22:51   #4
Dan the Automator
Dobo Srobo
 
Data dołączenia: 23 07 2003

Posty: 2,368
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Vicious Phoenix
Ja mógłbym tu zaproponować dyskusję na temat - kiedy można zacząć?
Kiedy przestanie się mysleć o tym jako o "szpanie".
Dan the Automator jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 29-08-2004, 22:58   #5
n3m3s!s
eX Moderator
 
n3m3s!s's Avatar
 
Data dołączenia: 31 07 2003
Lokacja: St-ce/Ck
Wiek: 38

Posty: 1,023
Stan: Niegrający
Domyślny

Sex to zdrowie, Sex traktowany jest przez wielu jako sport, sposób na nudę lub lek na depresje i tego typu choroby. Sex...z dobrą partnerka potrafi pzyniesc wiele radosci, pobudzić, czasem działa jak redbull, dodaje skrzydeł.
__________________
n3m3s!s jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 29-08-2004, 23:02   #6
Vicious Phoenix
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny

Dobo, nie chodzi tu o szpan ale o czystą ludzką ciekawość i chęć nabycia wiedzy przydatnej w przyszłości w życiu rodzinnym. Nie odrazu Rzym zbudowano (czy jak to tam się mówi), tu też nie stajesz się Bogiem Sexu w jedną noc, każde nabyte doświadczenie pomoże Ci w kolejnych stosunkach a twoja stała partnerka nie będzie zawiedziona

Takie jest moje zdanie
  Odpowiedz z Cytatem
stary 29-08-2004, 23:05   #7
Kajko
Użytkownik Forum
 
Kajko's Avatar
 
Data dołączenia: 09 06 2004
Lokacja: W domu

Posty: 108
Stan: Niegrający
Kajko ma numer GG 9109132
Domyślny

hmm jeśli dobrze to rozumiem to tu chodzi chyba o to żeby ci którzy już pierwszy raz mają za sobą, żeby jakoś pomogli czy coś w tym stylu tym co jeszcze nie mieli tego swojego pierwszego razu
__________________
Jebać tibie

<Avatarem pozdrawiam idiotów

S.K.L.E.P - Stój Kliencie Lub Ewentualnie Poproś

Kajko jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 29-08-2004, 23:07   #8
karat
Użytkownik Forum
 
karat's Avatar
 
Data dołączenia: 01 11 2003
Lokacja: Iława
Wiek: 33

Posty: 357
karat ma numer GG 2179535
Domyślny

Na Discavery leci program ''wszystko co chcielibyście wiedzieć o seksie''.
Oglondam go bo mają tam niezłe laski to jest sexuologów.Sex jest bardzo skomplikowany.Podczas stosunku zachodzi wiele procesów chemicznych.
Tu nie chodzi tylko o dymanie ale nigdy nie praktykowałem.
__________________
ETERNIA-przyszły sorcer

Pamientajcie 18 kwietnia o dniu moderatora i administratora
karat jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 29-08-2004, 23:36   #9
Khan
Użytkownik Forum
 
Khan's Avatar
 
Data dołączenia: 22 08 2004
Lokacja: Brzydgoszcz, Fordograd
Wiek: 36

Posty: 1,317
Profesja: Knight
Świat: RL
Domyślny

Nienawidzę jak low levs (14 lat) pytają o takie rzeczy. Jak na mój gust to żałosne... Nou Komentz.
Khan jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 30-08-2004, 00:00   #10
n3m3s!s
eX Moderator
 
n3m3s!s's Avatar
 
Data dołączenia: 31 07 2003
Lokacja: St-ce/Ck
Wiek: 38

Posty: 1,023
Stan: Niegrający
Domyślny

Cytuj:
Nienawidzę jak low levs (14 lat) pytają o takie rzeczy. Jak na mój gust to żałosne... Nou Komentz.
Lepiej jak zapyta niz potem ma zalowac ze tego nie zrobil...
A btw znam kilku 14-latkow ktorzy sa na tyle dojrzli ze da sie z nimi na takie tematy pogadac, wiec nie skreslaj wszystkich mlodych ludzi.
__________________
n3m3s!s jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 30-08-2004, 08:17   #11
Tuor
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 15 07 2004
Wiek: 35

Posty: 52
Domyślny

JAk dla mnie sex ma tylko znaczenie gdy obie osoby chcą to zrobić, ale muszą być razem ze sobą a nie się ledwo spotkać i do łóżka.
Osoby powinny sie znać i chcieć spędzić ze sobą wiecej czasu lub resztę życia.
Inaczej sex może być określony zwykłym je****em bo co to ma być?
Bo na pewno nie stosunek (akt) miłosny.
__________________
Huhu!
How are you?
I kill you!
Kur... Kolejny co sie osłuchał...
Tuor jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 30-08-2004, 08:54   #12
Nightwalker
Użytkownik Forum
 
Nightwalker's Avatar
 
Data dołączenia: 19 08 2004
Lokacja: Wrocław
Wiek: 34

Posty: 664
Domyślny

Dla mnie sex niebedzie (zaznaczam...zreszta w koncu mam 14 lat )
rozrywkom z pierwsza lepsza. Stosunek plciowy jest to "ukorowanie" milosci a nie byle z kim.
Dlatego gadanie malolatow o sexie jako zabawie (zrszta sam jestem malolatem.....) jest dla mnie obrzydliwe i nie do przyjecia.

Lepiej kochac sie z osoba, ktora sie naprawde kocha, a nie ktora sie wam tylko "podoba".

Ja osobiscie mam nadzieje przetrwac w czystosci do nocy poslubnej bym mial lekko na sumieniu.

Ostatnio edytowany przez Nightwalker - 30-08-2004 o 08:55.
Nightwalker jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 30-08-2004, 09:49   #13
Slajt
Użytkownik Forum
 
Slajt's Avatar
 
Data dołączenia: 24 01 2004
Lokacja: Szczecin

Posty: 423
Slajt ma numer GG 2129575 Slajt ma login Tlenu defcom Adres Jabbera do Slajt
Domyślny

Całkiem nieźle, właśnie o to mi chodziło żebyście sami zaczeli i potem kontynuowali, chciałem zobaczyć w jakim kierunku to się rozwinie.
@Vicious Phoenix:
Myślisz, że nie jestem na tyle dojżały by o tym porozmawiać ? Powiec mi więc jaki jest wiek, w którym mógł bym zacząć. Co ?
Na obozie na tych wakacjach miałem wielu kolesi i przyjaciół o 3 lata starszych i rozmawiało się z nimi na takie tematy całkiem normalnie.
Najgorsze jest to, że jeden za wszystkich, wszyscy za jednego - niektórzy chłopacy w moim wieku są dużo mniej rozwinięci jeżeli o to chodzi - niektórych oceniam nawet na 4 lata zacofania, (ja zachwywałem się tak jak oni 4 lata temu) oni nigdy nie myśleli na poważnie nawet o chodzeniu z jakąś dziewczyną. No chyba, że ja tu jestem wyjątkiem i dorosłem poprostu szybciej niż oni.
@Topic:
Sex jest dla mnie czymś co chciał bym przeżyć z dziewczyną, którą kocham i chciał bym jej to udowodnić. Ze względu na wiek nigdy tego nie robiłem, ale naprawde, znam osoby, które mimo iż są starsze to są zacofane jeżeli chodzi o te sprawy, rozmawia się z nimi jak z jakimiś dziećmi.
__________________
"Idź i wychędóż się sam!"
Ostatnie Życzenie - A. Sapkowski
Slajt jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 30-08-2004, 16:51   #14
Dan the Automator
Dobo Srobo
 
Data dołączenia: 23 07 2003

Posty: 2,368
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Vicious Phoenix
Dobo, nie chodzi tu o szpan ale o czystą ludzką ciekawość i chęć nabycia wiedzy przydatnej w przyszłości w życiu rodzinnym. Nie odrazu Rzym zbudowano (czy jak to tam się mówi), tu też nie stajesz się Bogiem Sexu w jedną noc, każde nabyte doświadczenie pomoże Ci w kolejnych stosunkach a twoja stała partnerka nie będzie zawiedziona

Takie jest moje zdanie
Mówie o samym seksie. Odpowiedni wiek na seks to taki, że zaraz nie poleci się do kumpli "ejj wiecie, Zośke przeleciałem"
Dan the Automator jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 30-08-2004, 20:31   #15
Slajt
Użytkownik Forum
 
Slajt's Avatar
 
Data dołączenia: 24 01 2004
Lokacja: Szczecin

Posty: 423
Slajt ma numer GG 2129575 Slajt ma login Tlenu defcom Adres Jabbera do Slajt
Domyślny

up: true !
Ja nie jestem jeszcze w odpowiednim wieku na sex, ale gdybym to z którąś robił to napewno zatrzymał bym to tylko dla siebie.
__________________
"Idź i wychędóż się sam!"
Ostatnie Życzenie - A. Sapkowski
Slajt jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 30-08-2004, 20:44   #16
Jedi
Użytkownik Forum
 
Jedi's Avatar
 
Data dołączenia: 21 08 2003
Lokacja: Kołobrzeg City

Posty: 386
Stan: Na emeryturze
Jedi ma numer GG 2163513
Domyślny

Temat żałosny, a nawet bardzo*. Na takie temat jest wiele forów bardziej pasujących klimatycznie...


*jak na to forum i oceniając po poziomie dyskusji
Jedi jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 30-08-2004, 23:34   #17
Khan
Użytkownik Forum
 
Khan's Avatar
 
Data dołączenia: 22 08 2004
Lokacja: Brzydgoszcz, Fordograd
Wiek: 36

Posty: 1,317
Profesja: Knight
Świat: RL
Domyślny

@Nightwalker - zwracam honor do tego co napisałem wcześniej. Jesteś przykładem małolata, z którym idzie pogadać.

@jedi - mądrze gadasz. Nic dodać nic ująć.
Khan jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 31-08-2004, 09:48   #18
Nightwalker
Użytkownik Forum
 
Nightwalker's Avatar
 
Data dołączenia: 19 08 2004
Lokacja: Wrocław
Wiek: 34

Posty: 664
Domyślny

@Khan
dzieki za uznanie spoko wybaczam ci

@ Topic Niemozna sie rzucac do kogos: "no to w jakim wieku moge rozmawiac? no co! co kurde!"
Tylko przedstawic ludzia tak siebie, by zrozumieli, ze mozesz rozmawiac spokojnie na taki temat"
Nightwalker jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 31-08-2004, 10:10   #19
TheNatoorat
Użytkownik Forum
 
TheNatoorat's Avatar
 
Data dołączenia: 27 01 2004

Posty: 666
Stan: Zbanowany
TheNatoorat ma numer GG 4895805
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Slajt
Całkiem nieźle, właśnie o to mi chodziło żebyście sami zaczeli i potem kontynuowali, chciałem zobaczyć w jakim kierunku to się rozwinie.
@Vicious Phoenix:
Myślisz, że nie jestem na tyle dojżały by o tym porozmawiać ? Powiec mi więc jaki jest wiek, w którym mógł bym zacząć. Co ?
Na obozie na tych wakacjach miałem wielu kolesi i przyjaciół o 3 lata starszych i rozmawiało się z nimi na takie tematy całkiem normalnie.
Najgorsze jest to, że jeden za wszystkich, wszyscy za jednego - niektórzy chłopacy w moim wieku są dużo mniej rozwinięci jeżeli o to chodzi - niektórych oceniam nawet na 4 lata zacofania, (ja zachwywałem się tak jak oni 4 lata temu) oni nigdy nie myśleli na poważnie nawet o chodzeniu z jakąś dziewczyną. No chyba, że ja tu jestem wyjątkiem i dorosłem poprostu szybciej niż oni.
@Topic:
Sex jest dla mnie czymś co chciał bym przeżyć z dziewczyną, którą kocham i chciał bym jej to udowodnić. Ze względu na wiek nigdy tego nie robiłem, ale naprawde, znam osoby, które mimo iż są starsze to są zacofane jeżeli chodzi o te sprawy, rozmawia się z nimi jak z jakimiś dziećmi.
O-M-G-!
Zaczynasz mnie załamywać z tą swoją "dojrzałością". Czy ty nie rozumiesz, że ktoś może wiedzieć jak "poderwać" dziewczynę ale może po prostu NIE CHCIEĆ?! Wiesz co?
Mówię Ci to już po raz trzeci i jeśli jeszcze raz będziesz się wywyższać swoją seksualnością, uznam ciebie za doskonałego członka zwycięzców nagród Darwina.
Bierzesz się tylko - powtarzam - TYLKO za dziewczyny z kolonii i dziewczyny, które widzisz przez jeden, krótki okres czasu. Czego to dowodzi? Że sam się boisz, bo te kobietki, które "weźmiesz" mogą Ci przypominać, że się... wstydzisz?
Sex? Myślisz, że jeśli ktoś nie zna się na nim to jest niedojrzały? A może jeśli za dużo o tym gada jest po prostu erotomanem?

@Topic: Nigdy nie robiłem i w najbliższym czasie robić nie będę.
Swoją drogą - trochę denne rozpoczęcie tematu...
__________________
TheNatoorat jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 31-08-2004, 12:41   #20
Slajt
Użytkownik Forum
 
Slajt's Avatar
 
Data dołączenia: 24 01 2004
Lokacja: Szczecin

Posty: 423
Slajt ma numer GG 2129575 Slajt ma login Tlenu defcom Adres Jabbera do Slajt
Domyślny

@TheNatoorat
Uspokój się !
Czy ja w tym temacisię wywyższam ?
Czy powiedziałem, że jesteś jakimś niedorozwniętym dzieckiem ?
Wcale tak nie mówiłem i najprawdopodobniej nie powiem.
A najleprzym przykładem, że ty i ja jesteśmy na wyższym szczeblu rozwoju jest Maciek (tylko thenatoorat wie o co chodzi). Nie chcem rozpoczynać tu prywatnej wojny bo po pierwsze te forum od tego nie jest, a po 2 uważam cię za dobrego kolesiai nie chcem z toba zadnych wojen. Na seksie wcale sie tak dobrze nie znam, a założyłem ten temat w celu właśnie dowiedzenia się o nim więcej. Jedyne co wiem o seksie to tylko materiały filmowe z internetu.
I wcale nie dobieram sie do tych dziewczyn z koloni ! Uważam je poprostu za przyjaciółki. To moja prywatna sprawa i nie moosisz o tym rozpowiadać na forum dyskusyjnym.
I jeszcze jedno: Dojżałość nie uważam za znanie sie na seksie tylko za podejmowanie mądrych decyzji itd.

MAKE PEACE NOT WAR !


Jeszcze coś dopowiem: Być może dla niektórych tu zgromadzonych (starszych) jestem małolatem, ale ze mną naprawde można o tych sprawach normalnie pogadać. Ja wręcz ni umiem gadać z niektórymi w moim wieku i to o niczym. Poprostu takie rozmowy mnie nudzą bo oni sex uważają za coś śmiesznego, coś z czego można sobie robić jaja. Być może dlatego mam tyle kolegów/koleżankek starszych ode mnie.
I naprawde, jeżeli ktoś jest młodszy to nie znaczy, że głupszy. Więc jeżeli chcecie mówcie na mnie małolat, ale nie wystawiajcie o mnie takiej opini bo nie znacie mnie, nie gadaliście ze mną godzinami. Jedyne co omnie wiecie to informacje zawarte w postach które napisałem, a to calkiem coś innego niż pogadać na żywo.
__________________
"Idź i wychędóż się sam!"
Ostatnie Życzenie - A. Sapkowski

Ostatnio edytowany przez Slajt - 31-08-2004 o 12:49.
Slajt jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Odpowiedz


Użytkowników czytających ten temat: 1 (zarejestrowanych: 0, gości: 1)
 

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 10:05.


Powered by vBulletin 3