Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Inne > O wszystkim i o niczym

Notki

O wszystkim i o niczym O tym wszystkim co nie pasuje gdziekolwiek indziej ;)

Odpowiedz
 
Opcje tematu
stary 17-12-2009, 21:58   #1561
sphinx123
Użytkownik Forum
 
sphinx123's Avatar
 
Data dołączenia: 15 06 2005
Lokacja: Bydgoszcz
Wpisy bloga: 44

Posty: 1,255
Stan: Niegrający
Skille: Milion
Wyślij wiadomość przez ICQ do sphinx123 sphinx123 ma numer GG Siemanowice Adres Jabbera do sphinx123 Send a message via Skype™ to sphinx123
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez domin3x Pokaż post
a ja ze słówkami z anglika nawet mam problem
Słówka to akurat same wchodzą do głowy podczas grania czy czytania czegoś w necie.
__________________
sphinx123 jest offline   Odpowiedz z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 17-12-2009, 22:00   #1562
Litawor
Użytkownik Forum
 
Litawor's Avatar
 
Data dołączenia: 19 03 2004
Lokacja: Szczecin/Kraków

Posty: 1,657
Domyślny

Uczcie się niemieckiego, radzę wam. Ja się nie uczyłem i żałuję. Może jego nieznajomość nie jest dla mnie wielkim problemem, ale jednak bardzo chciałbym go teraz znać. A już się nie nauczę.

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez sphinx123 Pokaż post
Słówka to akurat same wchodzą do głowy podczas grania czy czytania czegoś w necie.
Dlatego nauka angielskiego jest taka łatwa. Z niemieckim znacznie gorzej, o ile gramatyka jest bardzo logiczna i łatwa do nauki, o tyle słownictwo jest okropne.

@↓
Ja tam go rozumiem, też miałem duże problemy z nauką słówek na niemiecki.

Ostatnio edytowany przez Litawor - 17-12-2009 o 22:07.
Litawor jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 17-12-2009, 22:05   #1563
Nari
Użytkownik Forum
 
Nari's Avatar
 
Data dołączenia: 06 12 2006
Lokacja: www.tibiaspy.com

Posty: 1,549
Stan: Na Emeryturze
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez domin3x Pokaż post
hahahahaha zagrożenie z niemieckiego:||||||
kochana pani (nawiasem mówiąc, mieszka praktycznie koło mnie) walnęła dziś kartkówkę, po czym mnie spytała i dwie pałki poleciały. średnia z ocen cząstkowych wychodzi powyżej 2.0, do tego 3 ze sprawdzianu a pały za odp i kartk, a ta mi wylatuje z zagrożeniem;\

od razu mówię, że jest to dla mnie najtrudniejszy do nauki przedmiot, bo nauczycielka kładzie duży nacisk na słówka, a mniejszy na gramatykę, a ja ze słówkami z anglika nawet mam problem, mimo, że na koniec 5/6 będzie
Mi się zdaje, że nie ma nic prostszego niż nauczenie się listy słówek. Trochę tępego wkuwania i już potrafisz.
__________________
*Tooku sora mado no mukou*

Nari jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 17-12-2009, 22:34   #1564
Shanhaevel
Użytkownik Forum
 
Shanhaevel's Avatar
 
Data dołączenia: 27 08 2004
Lokacja: Uwiędły Las

Posty: 2,391
Shanhaevel ma numer GG dam na pw.
Domyślny

@Nari
Nie umiem i nie znoszę tępo wkuwać. Any ideas?
Shanhaevel jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 17-12-2009, 22:40   #1565
CytrynowySorbet
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 23 02 2008
Lokacja: Szczecin
Wiek: 32

Posty: 1,753
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Nari Pokaż post
Mi się zdaje, że nie ma nic prostszego niż nauczenie się listy słówek. Trochę tępego wkuwania i już potrafisz.
U mnie w niemieckim, w przeciwieństwie do angielskiego, panuje zasada trzech Z. Tydzień zaliczałem rekcję - dziś nie pamiętam już prawie nic.
CytrynowySorbet jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 17-12-2009, 23:29   #1566
Nari
Użytkownik Forum
 
Nari's Avatar
 
Data dołączenia: 06 12 2006
Lokacja: www.tibiaspy.com

Posty: 1,549
Stan: Na Emeryturze
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Shanhaevel Pokaż post
@Nari
Nie umiem i nie znoszę tępo wkuwać. Any ideas?
Ja kiedyś przepisywałem słówka. Góra 2-3 razy i wszystko już potrafię na pamięć. Ten sposób ma nawet jakieś naukowe poparcie w psychologii, ponieważ wypisując słówka i tłumaczenie tworzysz sieć skojarzeń w pamięci typu słowo pl -> słowo niem (ew. na odwrót).
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez CytrynowySorbet Pokaż post
U mnie w niemieckim, w przeciwieństwie do angielskiego, panuje zasada trzech Z. Tydzień zaliczałem rekcję - dziś nie pamiętam już prawie nic.
Niczym się nie różnię ;-). Wątpię żeby umiejętność języka niemieckiego przydała mi się w inny sposób niż jako dodatkowy bajer na CV.
__________________
*Tooku sora mado no mukou*

Nari jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 18-12-2009, 12:39   #1567
Koronowany rycek
Użytkownik Forum
 
Koronowany rycek's Avatar
 
Data dołączenia: 28 01 2005
Lokacja: Białystok

Posty: 781
Stan: Niegrający
Imię: Bziqol
Profesja: Elder Druid
Świat: Nerana
Poziom: 70
Wyślij wiadomość przez ICQ do Koronowany rycek Koronowany rycek ma numer GG 10231901 Adres Jabbera do Koronowany rycek
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Rybzor Pokaż post
A ile masz lat?
Moge wchodzic na redtube, dzwonic do ,,dziewczyn w bikini'' i ogladac filmy z czerwonym znaczkiem.

Cytuj:
Czy Ozurtes gdziekolwiek napisał, że testy gimnazjalne były trudne? Jak jest test bardzo łatwy i łatwy to ten łatwy będzie też "trudniejszy" od bardzo łatwego, nie uważasz? Czytanie ze zrozumieniem się kłania.
Patrz ponizej.

Cytuj:
Jeżeli ty, będąc w 3 klasie gimnazjum, napisałeś testy na 100pkt to gratuluje. Niestety nie każdy jest takim geniuszem jak ty i wiele osób ma z niektórymi zadaniami problem.
Wniosek jest prosty Test by trudny DLA Ozerusa.


Cytuj:
Państwowej próbnej podstawowej matury z matmy co czwarty uczeń nie zdał. Po prostu ludzie to banda debili, a testy gimnazjalne łatwe.

Dla jasności, żeby napisać tę maturę na 30% lekko wystarczy dobrze opanowana wiedza gimnazjalna.
Sama prawda.

Down@
A ty ich nie miales?To gdzie zgubiles 13 pkt? You made my day.

Ego tui non saluto ,,I,,
__________________
Alternative.

Ostatnio edytowany przez Koronowany rycek - 18-12-2009 o 14:13.
Koronowany rycek jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 18-12-2009, 14:02   #1568
Ozurtes
Użytkownik Forum
 
Ozurtes's Avatar
 
Data dołączenia: 17 04 2006
Lokacja: Bydgoszcz
Wiek: 31

Posty: 85
Stan: Niegrający
Wyślij wiadomość przez ICQ do Ozurtes Ozurtes ma numer GG 8890739 Adres Jabbera do Ozurtes Send a message via Skype™ to Ozurtes
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Koronowany rycek Pokaż post
Wniosek jest prosty Test by trudny DLA Ozerusa.
Nie był. 87pkt to wg mnie całkiem dobry wynik.

Jak już mówiłem, dużo osób miało problem z niektórymi zadaniami. W teście z Operonu na przykład, było zadanie żeby rozpoznać jakiś zwrot po łacinie. Oczywiście z żadnym z nich wcześniej w gimnazjum się nie spotkaliśmy.
I np. to dowodzi na to, że Operon daje trudniejsze testy.

Testy gimnazjalne ogólnie są łatwe, aczkolwiek niektóre zadania bywają trudne, szczególnie te z Operonu.

Wniosek jest prosty, naucz się czytać ze zrozumieniem.

@up
Miałem, dlatego nie miałem maxa. Co nie znaczy, że był dla mnie trudny. Kilka pytań było trudnych, ale ogólnie był łatwy, nie rozumiem cię.

Ostatnio edytowany przez Ozurtes - 18-12-2009 o 16:20.
Ozurtes jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 18-12-2009, 14:19   #1569
Rybzor
CS Tibia.pl Team
 
Rybzor's Avatar
 
Data dołączenia: 06 09 1970
Lokacja: Gliwice
Wiek: 33
Wpisy bloga: 1

Posty: 8,452
Stan: Początkujący
Adres Jabbera do Rybzor
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Koronowany rycek Pokaż post
Moge wchodzic na redtube, dzwonic do ,,dziewczyn w bikini'' i ogladac filmy z czerwonym znaczkiem.
To niezły kozak z ciebie, skoro będąc pełnoletnim (jak mniemam) oceniasz egzaminy, które piszą osoby mające po kilka lat mniej mówiąc, że są łatwe. Żałosne.
Rybzor jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 18-12-2009, 14:28   #1570
Lasooch
Użytkownik Forum
 
Lasooch's Avatar
 
Data dołączenia: 08 02 2006

Posty: 3,852
Profesja: Master Sorcerer
Świat: Inferna
Poziom: 5x
Skille: nvm/nvm
Poziom mag.: 4x
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Rybzor Pokaż post
To niezły kozak z ciebie, skoro będąc pełnoletnim (jak mniemam) oceniasz egzaminy, które piszą osoby mające po kilka lat mniej mówiąc, że są łatwe. Żałosne.
Może po prostu (tak jak ja) patrzy na te egzaminy przez pryzmat tego, ile miał lat, kiedy sam pisał.

@Ozurtes: 96 pkt.
__________________
If you come here... you'll find me. I promise.
Lasooch jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 18-12-2009, 14:30   #1571
Koronowany rycek
Użytkownik Forum
 
Koronowany rycek's Avatar
 
Data dołączenia: 28 01 2005
Lokacja: Białystok

Posty: 781
Stan: Niegrający
Imię: Bziqol
Profesja: Elder Druid
Świat: Nerana
Poziom: 70
Wyślij wiadomość przez ICQ do Koronowany rycek Koronowany rycek ma numer GG 10231901 Adres Jabbera do Koronowany rycek
Domyślny

Ryba@

Boli Cie to ze nie musialem ich pisac?

Po 2. Od kiedy zalosne jest ocenianie ludzi?Gdyby nie ta potrzeba, prawdopodobnie nie bylo by sadu, rachunku sumienia czy teologii.Nie wspominajac o Sokratesie, ktory OCENIAŁ innych czy nauczycielach, ktorzy sa imbecylami bo nie dojze oceniaja i wymagaja to jeszcze sa starsi!
Niezly tok myslenia.

Down@
To wina systemu! VIVA LA ANARCHIA.
__________________
Alternative.

Ostatnio edytowany przez Koronowany rycek - 18-12-2009 o 14:45.
Koronowany rycek jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 18-12-2009, 14:39   #1572
AnonimowyPowrot
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 12 02 2009

Posty: 756
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Rybzor Pokaż post
To niezły kozak z ciebie, skoro będąc pełnoletnim (jak mniemam) oceniasz egzaminy, które piszą osoby mające po kilka lat mniej mówiąc, że są łatwe. Żałosne.
mister ryba wkracza do akcji z tekstem podsumowujacym idealnie cala dyskusje ; dd

@Edit

ale jednak riposta rycka lepsza xD

@Up
Wą fifty-cencie!

testy gimnazjalne bede pisal w tym roku, nie boje sie. nie bede uczyl sie niczego, nie chce mi sie. tymbardziej, ze i tak wiem, ze dobrze je napisze. w tamtym roku (mowa teraz o testach probnych) o dziwo zaskakujaco dobrze napisalem czesc humanistyczna. nie bylo zadnych pytan o konkretna date czy cos takiego. nawet list (a moze tam bylo opowiadanie czy cos? nie pamietam) dobrze napisalem, a nie lubie tego robic. w czesci matematyczno-przyrodniczej zdecydowanie zbyt duza czesc zajmowaly pytania z geografii czy biologii. jak na mnie. zadania z matematyki byly tak latwe, ze trzeba je bylo czytac kilka razy, zeby nie policzyc czegos innego przez pomylke ;d chemia tez nie stanowila specjalnego problemu. tylko w/w przedmioty... chociaz geografie dobrze zrobilem, bo zadania byly ulozone tak, ze dalo sie je rozwiazac bez szczegolnej wiedzy na ten temat. jezykowe sie chyba jeszcze nie licza, a w sumie szkoda, bo byly latwiejsze niz wiekszosc sprawdzianow odbywajacych sie regularnie na lekcjach. nasza nauczycielka strasznie panikuje, zalezy jej na naszych wynikach bardzo. to chyba dobrze. niestety, wiem, ze sa osoby, ktore nie napisza zadnego z trzech testow dobrze, a mimo to, maja oceny zblizone do np. moich. to jest strasznie wkurzajace. jedna dziewczyna, za to ze zapisala sie do kolka teatralnego i spiewa w chorku ma zawyzane oceny z j. polskiego, muzyki i wosu (ten sam nauczyciel jesli chodzi o dwa ostatnie). do tego jest w samorzadzie szkolnym. co z tego, ze dostaje dosc regularnie punkty karne za niewywiazywanie sie z obowiazkow, jak z latwoscia nadrabia to innymi, a do tego ma podwyzszane oceny z innych przedmiotow, takich jak chemia, matematyka i inne, bo nauczyciele tamci "uczestnicza w zyciu szkoly". to bardzo niesprawiedliwe. ona nie jest jedyna taka osoba. powiedz to nauczycielowi wprost, to bedziesz mial ocene nizsza niz oni, a pozniej sie dziwia: "przeciez mialas 5, jak moglas napisac tak slabo?", albo "dostales 3, widac poszczescily ci sie pytania". dlatego w tym roku nie komentuje tak wszystkiego i oceny sa o wiele lepsze, mimo, ze na dobra sprawe moje podejscie do nauki jest jeszcze gorsze. to mozna porownac do korupcji ;s to w sumie jest korupcja. podobnie sprawa ma sie z tymi wszystkimi "dyslektykami", ktorzy maja zalatwiane zaswiadczenia. robi taki blad w co, dajmy na to, trzecim wyrazie, a ocene dostanie lepsza niz taki, ktory zrobi tych bledow powiedzmy cztery razy mniej. niektorzy maja zaswiadczenia o "niezdolnosci do rysowania figur geometrycznych", a tylko jedna z tych osob ma rzeczywiscie problemy. zwolnienie z wfu caloroczne bez wyraznego powodu. 8 lat cwiczyl, a teraz tak nagle przyniosl zwolnienie lekarskie na rok, w ktorym nie ma nawet podanej przyczyny absencji. ja moglbym takowe dostac, ale to jest glupota. informatyka - wszyscy dostaja 5, tylko grupa osob (w tym ja) 6. to tez jest strasznie glupie. nie mam tu pretensji do uczniow czy nauczycieli, a raczej do systemu nauczania. to jest za proste, tyle. religia? boze, jej powinni uczyc katecheci, a nie ksieza, ktorzy daja wszystkim dziewczynom 6, reszcie 5, niektorym, ktorzy przeszkadzaja 4, a takim, ktorych nie lubia (nawet bez wyraznego powodu, jak mnie) 3. oceny nie licza sie w ogole. mozesz ze srednia ocen z kartkowek, odpowiedzi itp. powyzej 5.0 dostac 3. dziala to tez w druga strone. czy oni sa az tak niewyzyci, ze kazda dziewczyna musi dostac 6?... referaty ;s mozesz napisac niewazne ile, niewazne jak - zawsze dostaniesz to, co on sobie wymysli. pyta sie ciebie "co chcesz dostac". oczywiscie, mozliwe sa tylko 3 odpowiedzi, czyli kolejno: "cztery", "piec", "szesc". jesli jakas dziewczyna powie "cztery", to on jej na to "skromna jestes, masz szesc". jesli powie "piec" lub "szesc" to dostanie taka ocene. gdy jakis facet powie "szesc", to on na to "aj, widzisz, chcialem ci dac 6, ale jak zes to powiedzial to masz cztery". z piatka bywa podobnie, chociaz nie zawsze. czasem tak jak z czworka, czyli "no, mialo byc szesc, ale skoro nie chcesz...". w podstawowce wszyscy byli traktowani chociaz rowno. to bylo jeszcze bardziej niesprawiedliwe, bo kazdy mial praktycznie takie same oceny, ale ja sie z tym lepiej czulem. mam nadzieje, ze w nastepnych szkolach bedzie inaczej. rozwiejecie moje watpliwosci na ten temat? pozniej tez tak jest, czy moge liczyc na lepsze (pod tym wzgledem) warunki?

@Down

Broń Boże, nie o to mi chodziło. Zbyt uogólniam, ale chyba w powyższym tekście jasno dałem do zrozumienia, że gostkowie też mają taryfę ulgową :s Nie tyczy się to religii, tam jest jasny podział, co jest aż śmieszne.
__________________
http://www.youtube.com/watch?v=ikruy84ZnM4 YEA!

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Blader19948 Pokaż post
  1. Nie poważnie piszę się osobno. Ponieważ "nie" z czasownikami piszę się osobno. Rozumiem, że wam firefox błędy poprawia, ale nie można na niego liczyć w 100%.

Ostatnio edytowany przez AnonimowyPowrot - 18-12-2009 o 15:28.
AnonimowyPowrot jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 18-12-2009, 15:03   #1573
kochamcienzarufki
Użytkownik Forum
 
kochamcienzarufki's Avatar
 
Data dołączenia: 23 07 2009
Lokacja: Sólencjin :***

Posty: 83
Domyślny

Tak, dokładnie. Dziefczynki są fe. Geje żądzą.
__________________
Ironia, proszę, raz!
kochamcienzarufki jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 18-12-2009, 16:11   #1574
Syfol
Użytkownik Forum
 
Syfol's Avatar
 
Data dołączenia: 29 07 2006
Lokacja: Bydgoszcz
Wiek: 29

Posty: 234
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Paladin
Świat: Calmera
Poziom: 110
Skille: 89/69
Poziom mag.: 20
Syfol ma numer GG 8664693
Domyślny

Ja z nie lubię w niemieckim rodzajników, i jeszcze parę innych rzeczy włączając nauczycielkę. Dlatego mam ledwo 2. U mnie są 3 osoby z "papierami" które sobie nie chodzą na niemiecki i w tym czasie mogą sobie np. poprawiać sprawdziany, robić lekcję itp. Te osoby również mają z każdego przedmiotu 3x łatwiejsze sprawdziany, na których mogą pisać, zamiast na swojej kartce. Mimo, że jest to szkoła integracyjna (poszedłem, bo była najbliżej, nie licząc kujońskiego gimnazjum) to nie widzę, żeby te 3 osoby miały z czymkolwiek problem. Osoba niezbyt inteligenta bez papierka nie ma szans na dobre oceny.
A odnośnie religii, to również uważam, że powinni jej uczyć katecheci. Z jakiej racji ksiądz ma takie same prawa (tak mi się wydaję) jak nauczyciel? Księża niech lepiej się skupią na kościele.
Syfol jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 18-12-2009, 16:24   #1575
Lasooch
Użytkownik Forum
 
Lasooch's Avatar
 
Data dołączenia: 08 02 2006

Posty: 3,852
Profesja: Master Sorcerer
Świat: Inferna
Poziom: 5x
Skille: nvm/nvm
Poziom mag.: 4x
Domyślny

Religia w szkołach nauczana być nie powinna. Jeśli chcesz się uczyć religii - idź na jakieś zajęcia przy kościele. Wk*rwia mnie, że muszę chodzić albo na religię albo na etykę, bo etykę mam na 10 i 11 lekcji w dniu, kiedy mam lekcji 9 przed tym. Oczywiście taka opcja odpada, zostaje więc niewiele dla mnie warta religia.

@down: u nas niestety jest.
__________________
If you come here... you'll find me. I promise.

Ostatnio edytowany przez Lasooch - 18-12-2009 o 16:39.
Lasooch jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 18-12-2009, 16:37   #1576
Koronowany rycek
Użytkownik Forum
 
Koronowany rycek's Avatar
 
Data dołączenia: 28 01 2005
Lokacja: Białystok

Posty: 781
Stan: Niegrający
Imię: Bziqol
Profesja: Elder Druid
Świat: Nerana
Poziom: 70
Wyślij wiadomość przez ICQ do Koronowany rycek Koronowany rycek ma numer GG 10231901 Adres Jabbera do Koronowany rycek
Domyślny

Ja nie chodze na relgie a etykie w szkole nie ma .
__________________
Alternative.
Koronowany rycek jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 18-12-2009, 16:40   #1577
Rybzor
CS Tibia.pl Team
 
Rybzor's Avatar
 
Data dołączenia: 06 09 1970
Lokacja: Gliwice
Wiek: 33
Wpisy bloga: 1

Posty: 8,452
Stan: Początkujący
Adres Jabbera do Rybzor
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Koronowany rycek Pokaż post
Ryba@

Boli Cie to ze nie musialem ich pisac?
Nie, żal mi cie, nic mnie nie boli. Żal mi osób, które łatwymi mogą okrzyknąć jedynie egzaminy, które pisały X lat temu, bo te adekwatne do ich wieku wypadają na 20%.

Jakoś nie kręci mnie pisanie, że egzamin po podstawówce jest mega łatwy, czy też gimnazjalny. Jest on adekwatny do wymagań edukacyjnych kolejno 6-klasisty i kogoś, kto kończy gimnazjum. Jeżeli ktoś jest na studiach i mówi, że egzamin gimnazjalny jest dla niego prosty, to jest - tak dla odmiany - prostakiem. Jak rozumiem dla ciebie jest to ok, ja po prostu cie oceniam, jak to mówisz. Wychodzi na to, że jesteś prostakiem.

Cytuj:
Po 2. Od kiedy zalosne jest ocenianie ludzi?
Z tego co zauważyłem, to oceniałeś egzamin, nie ludzi. Być może przegapiłem jakieś inne twoje posty, ale jakoś nie uważam, bym cokolwiek stracił.

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Lasooch Pokaż post
Może po prostu (tak jak ja) patrzy na te egzaminy przez pryzmat tego, ile miał lat, kiedy sam pisał.
Nie, raczej jest na to za płytki. Pisząc to:
Cytuj:
Na powaznie. Czytalem ten caly sprawdzian z gimnazjum- byl latwy.
Wskazuje na jego ocenę na podstawie teraz posiadanej wiedzy.

@down
Jezu co za bulszit.

Ostatnio edytowany przez Rybzor - 18-12-2009 o 17:51.
Rybzor jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 18-12-2009, 17:14   #1578
Koronowany rycek
Użytkownik Forum
 
Koronowany rycek's Avatar
 
Data dołączenia: 28 01 2005
Lokacja: Białystok

Posty: 781
Stan: Niegrający
Imię: Bziqol
Profesja: Elder Druid
Świat: Nerana
Poziom: 70
Wyślij wiadomość przez ICQ do Koronowany rycek Koronowany rycek ma numer GG 10231901 Adres Jabbera do Koronowany rycek
Domyślny

Juz nie spekuluj adwokacie.

A co mialem napisac? Ze pisalem jak nie pisalem?Przeczytalem i tak mysle.
Byl ciekki jak sik pajaka.Trudnosc mogl sprawic tylko slepym i to z niewiedzy a z powodu braku znania tresci,pytan,odpowiedzi w zad. zamknietych.

I tu nie chodzi o moja terazniejsza wiedzie, tylko z informacji, które zdobylem bedac w szkole gimnazjalnem.
Non scholae, sed vitae discimus.
__________________
Alternative.

Ostatnio edytowany przez Koronowany rycek - 18-12-2009 o 17:35.
Koronowany rycek jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 18-12-2009, 17:59   #1579
AnonimowyPowrot
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 12 02 2009

Posty: 756
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Rybzor Pokaż post
Jeżeli ktoś jest na studiach i mówi, że egzamin gimnazjalny jest dla niego prosty, to jest prostakiem.
Tak, czyli mają mówić "O nie, ale się cieszę, że nie chodzę już do gimnazjum! Mają w tym roku wyjątkowo trudny test!"? Zastanów się.

@Down

Za dużo wymagasz =( A ozdoby są sw33t!

@Edit

-3 lvl powinno wystarczyć.
__________________
http://www.youtube.com/watch?v=ikruy84ZnM4 YEA!

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Blader19948 Pokaż post
  1. Nie poważnie piszę się osobno. Ponieważ "nie" z czasownikami piszę się osobno. Rozumiem, że wam firefox błędy poprawia, ale nie można na niego liczyć w 100%.

Ostatnio edytowany przez AnonimowyPowrot - 18-12-2009 o 21:18.
AnonimowyPowrot jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 18-12-2009, 18:06   #1580
Rybzor
CS Tibia.pl Team
 
Rybzor's Avatar
 
Data dołączenia: 06 09 1970
Lokacja: Gliwice
Wiek: 33
Wpisy bloga: 1

Posty: 8,452
Stan: Początkujący
Adres Jabbera do Rybzor
Domyślny

Wolę się zastanawiać nad tym, po jaką cholerę popadasz w skrajność. Dla ozdoby?

Swoją drogą, potrafisz czytać? Ew. ze zrozumieniem.

@
Sory, ostatnio mniej tu zaglądam i już się gubię w tym, na jaki poziom muszę przestawiać swoje posty, żeby osoba z którą rozmawiam zrozumiała. Męcząca robota

Ostatnio edytowany przez Rybzor - 18-12-2009 o 18:19.
Rybzor jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Odpowiedz


Użytkowników czytających ten temat: 1 (zarejestrowanych: 0, gości: 1)
 

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 07:42.


Powered by vBulletin 3