Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Forum ogólne > Inne

Notki

Inne To co nie pasuje do któregoś z działów a ma związek z Tibią trafia tutaj.

Odpowiedz
 
Opcje tematu
stary 16-12-2008, 14:07   #2961
Grounder
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 16 12 2008

Posty: 31
Domyślny

SOrry, ninethle post.
Grounder jest offline   Odpowiedz z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 16-12-2008, 14:08   #2962
Grounder
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 16 12 2008

Posty: 31
Domyślny

Sorry, tenthlepost.
Grounder jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 16-12-2008, 14:10   #2963
Grounder
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 16 12 2008

Posty: 31
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez loonyxd Pokaż post
A ciebie by takie coś by nie wkur*iło ?!
n00b jakiś uważa się za cwaniaka a pewnie nawet prostego zdania nie umie po angielsku..
hmm..., widzę że nieopatrznie dałeś się sprowokować ;] zauważ, że ja nie używam tylu wulgaryzmów co dzieciak którego zacytowalem oraz ty. Nie, mnie by to nie zdenerwowało, jeśli ciebie tak, to radzę poszukać w książce telefonicznej numeru do psychologa.
Grounder jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 16-12-2008, 14:13   #2964
Grounder
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 16 12 2008

Posty: 31
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Picq Pokaż post
To tak. Miałem 183 MS'a i latałem sobie koło depo. Kilka noobów pisało chcesz darmowego pacca? ja mówie że jasne i jeden z nich mówi to pacz, najpierw pokaż itemy na środek a potem podaj passy bo wiesz my musimy sie dowiedzieć czy napewno opłaca Ci się dać tego pacca. No to ja pokazałem te itemy oczywiście nie na środek koleś mówił WoW !! jesteś the best i tak dalej i powiedział że mam mu podać passy więc podałem mu passy do jakiegos nóób chara gdzie było dużo postaći on szukał i zalogował się na ten świat co ja i zaczął mnie wyzywać coś tam coś tam to po paru minutach wlogował się na tego swojego chara i z kolegami mówili mi HUNTED i tak dalej wyszli sprzed depo ja niby uciekałem nie walili mnie prawie nic w końcu się wkurzyłem okrążyło mnie z 40 noobów i nagle kazdy mi dal party i nagle BUM EXEVO GRAN MAS VIS i po nich dobrze że miałem party no był by ban
ehh coś czuję że lubisz się pochwalić czymś czego nie masz...
Grounder jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 16-12-2008, 14:16   #2965
Grounder
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 16 12 2008

Posty: 31
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez loonyxd Pokaż post
A ciebie by takie coś by nie wkur*iło ?!
n00b jakiś uważa się za cwaniaka a pewnie nawet prostego zdania nie umie po angielsku..
w tym dialogu oboje się nie popisali, ale bardziej dziecinny byl ten który zaczał wyzywać od debilów j*****ch, czyli Grindenhald. A tobie bliżej wlaśnie do niego.
Grounder jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 16-12-2008, 14:18   #2966
Grounder
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 16 12 2008

Posty: 31
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez loonyxd Pokaż post
n00b jakiś uważa się za cwaniaka a pewnie nawet prostego zdania nie umie po angielsku..
a ty jakie umiesz napisać zdania? free itenx plaxxor? hundead noop? plixx no kill mi? fuack your sun of peach?
Grounder jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 16-12-2008, 14:23   #2967
Grounder
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 16 12 2008

Posty: 31
Domyślny

O sorry, no fuk plaxXxXxOr, eleventhle post.
Grounder jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 16-12-2008, 14:24   #2968
Grounder
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 16 12 2008

Posty: 31
Domyślny

srry miscklik, twelvethle posterRr evul h4xXx0r
Grounder jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 16-12-2008, 14:27   #2969
Grounder
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 16 12 2008

Posty: 31
Domyślny

chce się powyśmiewać z noobow. moge? uwaga, dostaje ataku padaczki...








hahahahhahahHAHAHAHHAhhhahahhHahhahhahaHHhahahaHHh HHhahahhahahaHHhHAHhaHA
AHHAhhahAHHHhaHHhHhhhahahahhahahHAHAHAHHAhhhahahhH ahhahhahaHHhahahaHHhHHhahahhahahaHHhHAHhaHA
AHHAhhahAHHHhaHHhHhhhahahahhahahHAHAHAHHAhhhahahhH ahhahhahaHHhahahaHHhHHhahahhahahaHHhHAHhaHA
AHHAhhahAHHHhaHHhHhhhahahahhahahHAHAHAHHAhhhahahhH ahhahhahaHHhahahaHHhHHhahahhahahaHHhHAHhaHA
AHHAhhahAHHHhaHHhHhhhahahahhahahHAHAHAHHAhhhahahhH ahhahhahaHHhahahaHHhHHhahahhahahaHHhHAHhaHA
AHHAhhahAHHHhaHHhHhhhahahahhahahHAHAHAHHAhhhahahhH ahhahhahaHHhahahaHHhHHhahahhahahaHHhHAHhaHA
AHHAhhahAHHHhaHHhHhhhahahahhahahHAHAHAHHAhhhahahhH ahhahhahaHHhahahaHHhHHhahahhahahaHHhHAHhaHA
AHHAhhahAHHHhaHHhHhhhahahahhahahHAHAHAHHAhhhahahhH ahhahhahaHHhahahaHHhHHhahahhahahaHHhHAHhaHA
AHHAhhahAHHHhaHHhHhhhahahahhahahHAHAHAHHAhhhahahhH ahhahhahaHHhahahaHHhHHhahahhahahaHHhHAHhaHA
AHHAhhahAHHHhaHHhHhhhahahahhahahHAHAHAHHAhhhahahhH ahhahhahaHHhahahaHHhHHhahahhahahaHHhHAHhaHA
AHHAhhahAHHHhaHHhHhhhahahahhahahHAHAHAHHAhhhahahhH ahhahhahaHHhahahaHHhHHhahahhahahaHHhHAHhaHA
AHHAhhahAHHHhaHHhHhhhahahahhahahHAHAHAHHAhhhahahhH ahhahhahaHHhahahaHHhHHhahahhahahaHHhHAHhaHA
AHHAhhahAHHHhaHHhHhhhahahahhahahHAHAHAHHAhhhahahhH ahhahhahaHHhahahaHHhHHhahahhahahaHHhHAHhaHA
AHHAhhahAHHHhaHHhHhhhahahahhahahHAHAHAHHAhhhahahhH ahhahhahaHHhahahaHHhHHhahahhahahaHHhHAHhaHA
AHHAhhahAHHHhaHHhHhhhahahahhahahHAHAHAHHAhhhahahhH ahhahhahaHHhahahaHHhHHhahahhahahaHHhHAHhaHA
AHHAhhahAHHHhaHHhHhhhahahahhahahHAHAHAHHAhhhahahhH ahhahhahaHHhahahaHHhHHhahahhahahaHHhHAHhaHA
AHHAhhahAHHHhaHHhHhhhahahahhahahHAHAHAHHAhhhahahhH ahhahhahaHHhahahaHHhHHhahahhahahaHHhHAHhaHA
AHHAhhahAHHHhaHHhHhhhahahahhahahHAHAHAHHAhhhahahhH ahhahhahaHHhahahaHHhHHhahahhahahaHHhHAHhaHA
AHHAhhahAHHHhaHHhHhhhahahahhahahHAHAHAHHAhhhahahhH ahhahhahaHHhahahaHHhHHhahahhahahaHHhHAHhaHA
AHHAhhahAHHHhaHHhHhhhahahahhahahHAHAHAHHAhhhahahhH ahhahhahaHHhahahaHHhHHhahahhahahaHHhHAHhaHA
AHHAhhahAHHHhaHHhHhhhahahahhahahHAHAHAHHAhhhahahhH ahhahhahaHHhahahaHHhHHhahahhahahaHHhHAHhaHA
AHHAhhahAHHHhaHHhHhhhahahahhahahHAHAHAHHAhhhahahhH ahhahhahaHHhahahaHHhHHhahahhahahaHHhHAHhaHA
AHHAhhahAHHHhaHHhHhhhahahahhahahHAHAHAHHAhhhahahhH ahhahhahaHHhahahaHHhHHhahahhahahaHHhHAHhaHA
AHHAhhahAHHHhaHHhHhhhahahahhahahHAHAHAHHAhhhahahhH ahhahhahaHHhahahaHHhHHhahahhahahaHHhHAHhaHA
AHHAhhahAHHHhaHHhHhhhahahahhahahHAHAHAHHAhhhahahhH ahhahhahaHHhahahaHHhHHhahahhahahaHHhHAHhaHA
AHHAhhahAHHHhaHHhHhhhahahahhahahHAHAHAHHAhhhahahhH ahhahhahaHHhahahaHHhHHhahahhahahaHHhHAHhaHA
AHHAhhahAHHHhaHHhHhhhahahahhahahHAHAHAHHAhhhahahhH ahhahhahaHHhahahaHHhHHhahahhahahaHHhHAHhaHA
AHHAhhahAHHHhaHHhHhhhahahahhahahHAHAHAHHAhhhahahhH ahhahhahaHHhahahaHHhHHhahahhahahaHHhHAHhaHA
AHHAhhahAHHHhaHHhHhhhahahahhahahHAHAHAHHAhhhahahhH ahhahhahaHHhahahaHHhHHhahahhahahaHHhHAHhaHA
AHHAhhahAHHHhaHHhHhhhahahahhahahHAHAHAHHAhhhahahhH ahhahhahaHHhahahaHHhHHhahahhahahaHHhHAHhaHA
AHHAhhahAHHHhaHHhHhhhahahahhahahHAHAHAHHAhhhahahhH ahhahhahaHHhahahaHHhHHhahahhahahaHHhHAHhaHA
AHHAhhahAHHHhaHHhHhhhahahahhahahHAHAHAHHAhhhahahhH ahhahhahaHHhahahaHHhHHhahahhahahaHHhHAHhaHA
AHHAhhahAHHHhaHHhHhhhahahahhahahHAHAHAHHAhhhahahhH ahhahhahaHHhahahaHHhHHhahahhahahaHHhHAHhaHA
AHHAhhahAHHHhaHHhHhhhahahahhahahHAHAHAHHAhhhahahhH ahhahhahaHHhahahaHHhHHhahahhahahaHHhHAHhaHA
AHHAhhahAHHHhaHHhHhhhahahahhahahHAHAHAHHAhhhahahhH ahhahhahaHHhahahaHHhHHhahahhahahaHHhHAHhaHA
AHHAhhahAHHHhaHHhHhhhahahahhahahHAHAHAHHAhhhahahhH ahhahhahaHHhahahaHHhHHhahahhahahaHHhHAHhaHA
AHHAhhahAHHHhaHHhHhhhahahahhahahHAHAHAHHAhhhahahhH ahhahhahaHHhahahaHHhHHhahahhahahaHHhHAHhaHA
AHHAhhahAHHHhaHHhHhhhahahahhahahHAHAHAHHAhhhahahhH ahhahhahaHHhahahaHHhHHhahahhahahaHHhHAHhaHA
AHHAhhahAHHHhaHHhHhh


CÓŻ ZA NAGŁY ATAK EPILEPSJI TO PRZEZ TE OCZOBIJACE BANNERY
Grounder jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 20-12-2008, 17:07
Selma1426
Ta wiadomość została usunięta przez Atimcia. Powód: Keylogger
stary 20-12-2008, 20:11   #2970
M@tthew
Użytkownik Forum
 
M@tthew's Avatar
 
Data dołączenia: 28 06 2008
Lokacja: Włocławek

Posty: 243
Stan: Na Emeryturze
Profesja: Royal Paladin
Świat: Calmera
Poziom: 132
Domyślny

@up

Rozmowa noobów na poziomie w formacie esceer xDDxDDDDxDDDxxDDDDxDDDx
M@tthew jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 20-12-2008, 20:51   #2971
Barbar
Użytkownik Forum
 
Barbar's Avatar
 
Data dołączenia: 20 12 2008

Posty: 208
Stan: Na Emeryturze
Profesja: Rookstayer
Świat: Azura
Poziom: 69
Skille: 23/29
Domyślny

@2up

HAHAHHAAHHAHA, ostre ale oddaj armor
__________________


Ukryty tekst:

\o/
Barbar jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 21-12-2008, 13:16   #2972
Viso
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 07 09 2008
Lokacja: Kraków
Wiek: 30

Posty: 17
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Elite Knight
Świat: Guardia
Poziom: 110
Poziom mag.: 7
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Wujek Duncan Pokaż post
no więc najlepszym przykładem n00bostwa jest moje osiedle... Tibia przywędrowała do nas około marca roku pańskiego 2004... na początku grał tylko mój kumpel, Sparx, potem w maju dołączyłem ja.... pierwszą postacią wyszedłem na mainia apotem z pewnym doświadczeniem grałem na świecie non-pvp zwanym Pacera... zrobiłem mniej więcej 15 lvl do początku wakacji a wtedy....

Wtedy w Tibie zaczęli grać wsyscy. Niby fajnie było byc takim lokalnym expertem, ale sstado n00bów po 10-12 lat, wydających fotunę na kafejki i wychodzących z rooka po 2 (!) mieśiącach to kłopotliwa ekipa... tym bardziej ze co chwila leciało: "daj mi spike sworda plz" "chodz ze mną na broad sword quest" itp... wkońcu zdecydowanie powiedziałem im "won!!" i skupiłem się na grze z elitą - moim kumple wtedy juz lvl'e koło 20-tego. a te małe noobki? jak to nóóbki. Najlepszy z nich zrobił 20 lvl knightem na skillach (uwaga) 35/28 i dał postać swojemu kumplowi do trenowania... wynik: tydzień gryx6gopdzin dziennie = spadek do 13 lvl.....kolo dedał po 4-5 razy dziennie ale wytrwale grał dalej... no i cóz, tera wszyszcy mają 9-10 lvl, chwalą się "ja mam plete armom" rekordzista kupił sobie PACCA (na7 lvl!!!!) a ja? ja jestem zrozpaczony...

P.S. jeszcze jeden rekord - 2 szczeniaków pobiło się na podwórku o.... Golden Bootsy, a drugi groził że jak mu nie da Noble armora (kolo 13 lvl miał mieć) to naśle na niego jakiegos kabana (jego brata) i wymusi siłą...
@OffTopic
Ja mam 12 lat (prawie 13) i wbiłem 50 + lvl (nie kupiłem) więc nie mówcie, że każdy dwunastolatek to noob

@Topic
Mój kuzyn to największy przykład nooba nie dość, że okrada grą "dice" ludzi i trapuje to jeszcze kupił postac na 62 lvl po tygodniu 52 lvl -.- teraz znów kupił postać i się cieszy bo okradł ludzi i ma 30k i że wbił 20 % (ach te nooby )
__________________
Dum Spiro Spero - Póki oddycham nie tracę nadziei
Viso jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 22-12-2008, 22:47   #2973
Erverse
Użytkownik Forum
 
Erverse's Avatar
 
Data dołączenia: 19 12 2007
Lokacja: Olecko

Posty: 2,259
Stan: Na Emeryturze
Erverse ma numer GG 9055526
Domyślny

UP.
Lokacja: Kraków
Wiek: 15
Hmm?
Erverse jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 22-12-2008, 22:53   #2974
Cery
Zbanowany
 
Data dołączenia: 29 03 2007
Lokacja: Szczecin
Wiek: 33

Posty: 536
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Master Sorcerer
Świat: Arcania
Wyślij wiadomość przez ICQ do Cery Cery ma numer GG nie mam gg Adres Jabbera do Cery Send a message via Skype™ to Cery
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Viso Pokaż post
@OffTopic
Ja mam 12 lat (prawie 13)

To po kiego dajesz fałszywe informacje w profilu ?! Żałosny dzieciak... :|
Cery jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 23-12-2008, 12:52   #2975
Rasta-Bob
Użytkownik Forum
 
Rasta-Bob's Avatar
 
Data dołączenia: 30 01 2008
Lokacja: Kraków Główny, peron 5, karton nr. 2
Wiek: 29

Posty: 26
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Paladin
Świat: Lunara
Poziom: 20
Skille: 65/47
Poziom mag.: 8
Rasta-Bob ma numer GG 13382102 Send a message via Skype™ to Rasta-Bob
Domyślny

A ja mam 50 lat ale w profilu ustawiłem 14 i czuję się młodziej ^^
Rasta-Bob jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 23-12-2008, 19:05   #2976
M@tthew
Użytkownik Forum
 
M@tthew's Avatar
 
Data dołączenia: 28 06 2008
Lokacja: Włocławek

Posty: 243
Stan: Na Emeryturze
Profesja: Royal Paladin
Świat: Calmera
Poziom: 132
Domyślny

18:48 Matthew-Knight [13]: Hey, do you need some eq?
18:48 Quardenal Elite Knight [2]: what ?
18:48 Matthew-Knight [13]: Do you need some eq?
18:48 Matthew-Knight [13]: Do you want free eq?
18:49 Quardenal Elite Knight [2]: lol
18:49 Matthew-Knight [13]: want fri itans?
18:49 Quardenal Elite Knight [2]: yes
18:49 Quardenal Elite Knight [2]: itens
18:49 Quardenal Elite Knight [2]: plz
18:50 Quardenal Elite Knight [2]: itens
18:50 Quardenal Elite Knight [2]: plix
18:50 Quardenal Elite Knight [2]: go go

Br _/
M@tthew jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 24-12-2008, 12:06   #2977
lovetibia.pl
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 09 12 2008

Posty: 15
Profesja: Rookstayer
Świat: Azura
Poziom: 13
LOL :p

ja sie sam przyznam , tez bylem noobem moj pierwszy char nie istnijeacy juz Lordozaur zrobilem nim 8 lvl w okolo miesiac wyszlem na maina i zobaczylem Wand of Vortex , i mowie buy , ale jakis koles mi mowi nie kupuj nie mozesz tego uzywac a ja dlaczego a on bo ty knight . a potem zaliczylem dedy na vyvernach i mi sie znudzilo zrookowalem sie xD

pozniej druga postacia ( teraz noobchar ) xxx na Amerze wbilem nim 12 lvl na ratach xD i wyszlem na maina bo balem sie ze na niskim lvl mnie ubija wiec wyposazylem sie w Wand Of Vortex and gogo hunt, poszle na PoH , zobaczylem mino ubilem , i jakis koles ubil reszte wiec ide dalej, a tu cyc ja staje przed nim i : Hejka , fajny kostium . ale on mnie bije wiec ja w nogi i Help !!! Help !!! koles pallek jakis ubil go i mnie uleczyl, patrze lew no to cos takiego : kici , kici , kici. On mnie hit ja spier***** i wolam grzeczna kicia mila kicia xD zapewne kazdy z was byl odrobine nAAbkiem plx , ja sie przyznalem czekam na was
lovetibia.pl jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 24-12-2008, 15:18   #2978
kazioslaw
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny nooby na hibernie

elo zna ktos jakiegos noooooba na hibernie? chce sie powyśmiewac z niego
  Odpowiedz z Cytatem
stary 25-12-2008, 11:24   #2979
lovetibia.pl
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 09 12 2008

Posty: 15
Profesja: Rookstayer
Świat: Azura
Poziom: 13
Domyślny

ja ostatnio moim rookstayerem na rooku stoi se kolo swiatyni patrze nowy gracz pytam sie :
- Chesz Kase
- Jasne - Dalem mu 1 platynke a on mi na to
- ee, kamykow nie chce

wiem ze to nie byl n00b tulko newbie , ale bylo to smieszne
lovetibia.pl jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 25-12-2008, 18:33   #2980
Gonska
Użytkownik forum
 
Gonska's Avatar
 
Data dołączenia: 25 12 2008
Lokacja: Krk

Posty: 4
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Knight
Gildia: Brak
Świat: Arcania
Poziom: 35
Skille: 70/68
Poziom mag.: 4
Gonska ma numer GG 329649 Send a message via Skype™ to Gonska
Evul Prosby o itemyhighl lvl

Polowa nie doswiadczonych graczy prosi o itemy od 100+ lvl a jak wiadomo zaden highl lvl nie da eq takim noobom ludzie nie spamujcie do highl lvl i nie proscie ich bo to jest wkurzajacewiem jak gralem 111 ek shakerus arcania
Gonska jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Odpowiedz


Użytkowników czytających ten temat: 1 (zarejestrowanych: 0, gości: 1)
 

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 18:24.


Powered by vBulletin 3